Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Dante (Pokla) lakása

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 9:17 pm

Egy zöldséges bolt felett lévő, kellemesen berendezett lakás. Teljesen modern kialakítással, főleg ami a konyhát illeti, hisz szakács a tulajdonos. A lakás letisztult tágas és csak a nappali van elektronikával zsúfolva, a háló teljesen nyugodt csöndes. Kis kiugróval ahol ki lehet ülni az ablakba. A többi ablak nagy széles, hogy jól megvilágított legyen a lakás a nap minden időszakában.

A hozzászólást Dante összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 29, 2011 9:02 am-kor.
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Vissza az elejére Go down

Re: Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Szomb. Május 15, 2010 3:19 am

*Amint kinyitja az ajtót előreengedi a leányzót. Majd belép ő is és lerúgja cipőjét oldalra.*
-Érezd otthon magad!-*Mosolyog rá a lányra, majd előremegy, hogy nyisson egy két ablakot. Amint megtörténik kellemes friss levegő járja át a lakást és ő már siet is vissza vendégéhez.*
-Gyere körbevezetlek!-*Újabb bizalomgerjesztő mosoly a lány felé, majd kezét gyengéden Bella derekára teszi ahogy körbevezeti.*
-Itt a nappali! Az a széles ajtó vezet a hálóba. Illetve onnan is meg innen is be tudsz jutni a fürdőbe, ha szükség lenne rá. Ez pedig itt az én kis műtermem. A konyha!-*Mutatja körbe gyorsan a lakást, majd már teper is a konyhába. Útközben lekapva a régi gitárt ami a falon lógott ezidáig. Gyorsan precízen behangolja, és leteszi az asztalra, majd már szedi is elő a hozzávalókat.*
-Nyugodtan sétálj körbe, nézelődj. Én addig előkészülök a dolgokkal.-*Szól ki a konyhapult mögül.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Május 15, 2010 3:35 am

-Az igazat megvallva díszítésnek jobb. De igen pár kedvenc számomat le tudom játszani rajta. De sose tanultam igazán, szóval felejtős.-*Vigyorodik el és kikapja közben a nagy kést a többi közül. Irdatlan gyorsasággal kezdi szeletelni a hozzávalókat, és közben a lányt nézi! Félő hogy levágja ujját, de akkor nem Danteról beszélnénk. Neki a keze gyors és precíz, sose vágja meg magát, pedig egész nap késekkel játszik.*
-És a gimi mellett mit csinálsz? Zene mellett valami?-*Kíváncsiskodik. Majd megáll egy pillanatra a melóval.*
-Tudom ilyet nem szép dolog kérdezni egy hölgytől. De így, hogy említetted az iskolát kíváncsivá tettél. Nem kell válaszolnod, de hány éves vagy?-*Teszi fel az indiszkrét kérdést.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Május 15, 2010 4:00 am

-Óhaja parancs kisasszony!-*Kuncogja el magát és most már a zöldségekre, és egyéb hozzávalókra figyelve folytatja a készülgetést. Közben egy nagy adag vizet odarak forrni a tűzre.*
-Nem bocsátkoztam találgatásokba. Abból sose lesz semmi jó.-*Kuncogja el magát. Egy picit furinak tűnik a helyzet, így belegondolva. A lány még nem is nagykorú, és 5 évvel fiatalabb. Egy pillanatra rohan át ez csak az agyán, de aztán már tova is száll. Sose tudott a korkülönbségeken idegeskedni.*
-Én 22 éves vagyok.-*Válaszol mosolyogva, majd hátrapillant.*~ilyenkor mért nem tud gyorsan forrni a víz? Na mindegy, csak észre ne vegye.~*Egyik kezét a pult alá dugva, egy fura kézmozdulatot tesz mire a lángok a víz alatt alig láthatóan de megnőnek. Pár pillanat múlva már forr is a víz és rakhatja bele a tésztát. Amíg a tészta kifő addig pedig a szósszal kezd el foglalkozni.*
-Egy olasz receptet ütök össze. Remélem szereted a tésztát!-*Kuncog majd elkészül a szósszal.*
-Na már csak a tésztának kell kifőnie. Kérsz esetleg valamit inni?-*Áll oda a lány mellé, egészen közel. De úgy igazán közel Very Happy*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Május 15, 2010 7:51 am

*Elvigyorodik, majd picit lelohad a vigyor mikor a lány ott hagyja. De nem olyan buta ő hogy ne tudjon mit kezdeni a helyzettel. Lassú léptekkel indul a lány után közben felsorol.*
-Mivel még kiskorú vagy van víz, szénsavas és mentes is, narancslé és mindenféle más gyümölcslé, illetve szénsavas üdítőitalok.-*Ez alatt elér a lány mellé, majd hülyéskedve úgy cisnál mintha körbenézne. Mintha megakarna bizonyosodni róla hogy tényleg nincs senki más rajtuk, majd lehajol, hogy Bella fülébe súghassa.*
-Amúgy van pár régi borom, és egyéb alkoholos italom ha mégis azt szeretnél.-*Kacsint rá vigyorogva, majd megint kiegyenesedik.*
-Szóval mit hozhatok?-*Kérdi mosolyogva, közben a dalon gondolkozik.*
-Esetleg Taylor Swifttől a You belong with me megy? De amúgy bármivel meglephetsz.-*És amint megkapja az italra a választ már megy is két pohárért és az említett italért.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Május 15, 2010 9:15 am

*Visszatér egy üveg vörösborral, és már nyitja is kifelé, majd kitölti. Odasétál és lerakja a lány mellé a poharat.*
-Itt a szőlőléje kisasszony!-*Kuncogja el magát, és a zenére ingatva fejét gyorsan a tésztáért siet. Az a kellemesen lassú és remek szövegű dal pont elég ahhoz hogy végezzen és egy tálban felszolgálásra késszé teremtse a tésztát. Sőt még van is ideje visszaérni a lány mellé. Majd az utolsó soroknál ő is bekapcsolódik, szerencsére kellemes mély búgó hangja van ami annyit nem ront a dolgon.*
-Gyönyörű dal volt!-*Mosolyog a lányra.*
-A vacsora is kész, szóval foglaljunk helyet az ebédlőben.-*Egyik kezével már kapja is fel a tálat, míg másikkal két tányért és evőeszközt. Lepakol gyorsan az asztalra, majd kihúzza a leányzónak a széket.*
-Hölgyem!-*Udvariaskodik, és betolja a széket mikor helyet foglalnak. Még visszarohan a konyhába a poharáért és a vörösborért, mivel más ötlete nincs besétál. Maximum megint kiszalad ha kell valami.*
-Sajnos gyertyám nincs, hogy még szebbé tehessem neked ezt a vacsorát.-*Egy pillanatra átfut az agyán, hogy pár órája még csak nem is ismerte a lányt, most meg itt udvarolgat neki.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Május 15, 2010 9:34 am

*Emeli poharát, és ő se mondhatta volna szebben a köszöntőt a koccintáshoz. Csak a számára leginkább tetsző részt ismétli meg.*
-Kettőnkre!-*Mosolyog és belekortyol a borba. Majd leteszi és kicsit felemelkedve a szedőlapátot emelve pillant Bellára.*
-Szólj, hogy mennyit szedhetek.-*És amint hallja az elegendő szócskát már helyezi is a lány elé az adagját, majd magának is szed.*
-Hogy ízlik?-*Kíváncsiskodik, mert azért érzi, hogy ezt most túl gyorsan készítette el. Ha kicsit több ideje lett volna, és összeállhat a tészta sokkal finomabb is lehetne. Hát igen a saját kritikája mindig is erős volt, maximalista XD.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Május 15, 2010 9:51 am

-Örülök ha ízlik. Lehetne jobb is mondjuk, eléggé összecsaptam. Meg hát még sose volt ilyen szépség a társaságomban, aki ennyire elvonta volna a figyelmem.-*Pillant fel mosolyogva a lányra.*
-Amúgy hála az égnek, a kritikusok is jól bánnak velem. De nem hiszem hogy akkora tehetség lennék mint mondják.-*Kicsit zavarba jön pedig ő hozza fel a témát, mindenesetre vált is.*
-Amúgy szerintem nagyon szépen énekeltél és gitároztál. Ha gondolod felléphetnél majd az étteremben ahol dolgozok. Esténként sokan összegyűlnek, és van egy rész ahol kialakíthatnánk egy kis színpadot. Legalább olyan szépen szólt a dal mint amilyen gyönyörű az énekesnő!-*Kuncog nagyokat. És lassan befejezi a vacsiját.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Május 15, 2010 10:12 am

-Persze, a főnökömmel elrendezem a dolgot. Imádja a főztömet hála istennek, és ha akarnám ki is használhatnám. Mindent megtesz, csak nehogy elmenjek, tudod fellendítettem a forgalmát elvileg. Szóval lezsírozom vele, hogy felléphess nálunk.-*Mosolyog, majd mikor nekiszegezik ezt az utolsó kérdést képtelen nem kacagni. Közben láthatóan mindketten végeztek, szóval feláll egyelőre csendben és a lány mögé sétál, hogy elvegye üres tányérját. de aztán lehajol és gyengéden a fülébe suttogja.*
-Úgy ahogy te ilyen gyönyörű vonzó kedves és tehetséges tudsz lenni!-*Susogja majd még kegyelemdöfésképpen hozzáteszi.*
-De szerintem te sokkal jobban csinálod.-*Fejezi be a bókot ezzel elvállalva a hárompontos dobást, meglátjuk hogy bemegy-e a kosárba. mindenesetre még nem tud felegyenesedni a lány mellől.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Május 15, 2010 10:32 am

*Már egészen közel hajol hozzá a lány és érezhetően gyorsabban ver a szíve mikor az a fránya telefon megszólal. Mégis úgy érzi nem veszített el semmit. Mivel a lány kezdeményezett úgy tűnik sikerült elnyerni a kegyeit, így később még mindig megeshet az első csók. Lerakja a koszos tányérokat és mosolyogva gyengéden felemeli a lány fejét az állánál fogva.*
-Anyukádnak remek megérzései vannak. Végül is még pár órája nem ismertél, és az előbb már majdnem megcsókoltál. Várjuk meg a következő alkalmat, lehet addigra már nem leszel elbűvölve a főztömtől. És ne aggódj, én minden percben a csókodra szomjazok.-*Simítja végi a lány arcát gyöngéden egy mosollyal.*
-Gyere hazaviszlek. A kocsim itt parkol a sarkon.-*Mosolyodik el és megfogja a lány kezét magabiztosan, és úgy vezeti ki az előszobába.*
-Ezt vedd fel lehet picit hűvös van már odakint.-*Ad rá egy motoros bőrkabátot majd felkapja a slusszkulcsot és kiengedni a leányzót.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szer. Május 19, 2010 8:56 am

*Ahogy odajön hozzá a lány karjai egyből átfogják. Keze lecsúszik a csípőjére és nagyot mosolyog.*
-Ugyan Bells! Te teszed csodaszéppé a napomat!-*Vigyorog és megcsókolja. Majd vigyorogva felkapja a lányt az ölébe. Jobb keze Bella hátán, bal a térdei alatt. Vigyorogva besétál és leül a kanapéra, így a lány az ölében landol.*
-Ne köszöngess semmit, csak természetes, hogy az igazi valódat akarom látni! Szóval mutasd vadmacska, milyen is vagy igazából!-*Neveti el magát és hátradöntve a lányt megcsókolja, majd a nyakán is, aztán vár. Kíváncsi hogy most akkor milyen is a lány. A kedves kis tündéri lány az elején, és a felbátorodó lány, vagy nő. Nos kíváncsi, hogy most mi is van akkor.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 20, 2010 10:26 pm

*Vigyorogva figyeli, hogy a lány épp vadmacska inkább, majd csörög a telefon. Először jót nevet, hisz nem először szakítják őket félbe, és gondolja, megint az édesanyai ösztönök. Aztán figyeli, ahogy a lány mosolya eltűnik, és félelem talán kétségbeesés jelenik meg az arcán. Aztán a hirtelen jött düh, és hogy elakar viharzani, de ezt már nem csak értelmetlenül nézi. Felpattan, és még az előszobában elkapja a lány kezét és odahúzza magához.*
-Várj már! Mi a baj?-*Az, hogy a lányt valami így felzaklatta enyhén idegessé teszi. Eszébe juttatja Alexandert, és nem akarja a lányt egyedül hagyni ezen a környéken. Féltése és dühe felkorbácsolja mágiáját is és sikerül a környezetben enyhén feljebb vinnie a hőmérsékletet.*
-Ne rohanj el, mondd el mi a baj! Hagy segítsek.-*Egyik kezének, ujjait összekulcsolja a lányéval, a másikkal pedig magához húzza.*
-Nem csak azért akarok veled lenni mert hű de jó nekem! Azért is mert megakarlak védeni!-*Mondja halkan, és farkasszemet néz a lánnyal. Dante tekintetében, pedig egyértelműen felfedezhető valami fura tűz.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Május 25, 2010 3:44 am

*Szomorú arccal engedi el a lányt, és hagyja kisétálni az ajtón. Majd felpillant a plafonra, mintha valami felsőbb hatalomra nézne, hogy ezt most mért kellett. Majd nekidől a falnak, szemét kezdi masszírozni, és végül lecsúszva leül a fal tövébe a bejáratnál.*
~Igaza van nem is ismer, én meg belemászok az életébe.~*Gondolja magában, és az előszoba hideg kövén üldögél tovább egyedül.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jún. 04, 2010 3:01 am

*Bellával érkeznek meg és amint beléptek az ajtón bezárja azt.*
-Óvatosságból, hogy ne tudj faképnél hagyni mint múltkor! És amíg én főzök addig légyszíves mondd el mi a baj. Segíteni akarok de anélkül nem megy, ha nem mondod el.-*Sétál oda közben a lányhoz és háta mögül karjaival körbefonja Bellát. Majd végül egy csókot nyom a nyakára.*
-Rendben?-Kérdi halkan duruzsolva, és amint megfelelő választ kapott elindul a konyha felé.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jún. 04, 2010 3:15 am

*Már épp a konyha felé fordulna be amikor a lány megszólal. Mosolyogva sétál vissza hozzá.*
-Ahogy szeretnéd!-*Mosolyog tovább, majd hirtelen felkapja a földről a lánykát. Ölében Bellával sétál be a nappaliba, majd lecsüccsen. Átkarolja és magához öleli.*
-Hallgatlak kincsem!-*Mondja miközben kezével gyengéden simogatja a lány alkarját.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jún. 04, 2010 3:37 am

*Elvigyorodik a téma hallatán, persze nem azon ami történt a lánnyal.*
-Tudod, ha ezt akkor elmondod, sok galiba kimaradt volna. Az én apám is lelépett, a különbség az hogy semmit nem tudok róla. Illetve, ha megadódna is az esély, hogy találkozhatok vele nem érdekel. Attól hogy teherbe ejtette anyát, még nem vagyok a fia. Ha mellettem lett volna, akkor igen de így nem, így csak egy idegen akinek annyit mondok: kösz hogy élhetek.-*Vonja meg a vállát majd ujjaival gyengéden felemeli a lány arcát az állánál fogva.*
-Ha segíthetek, tudod hogy csak szólnod kell. Segítek megtalálni apádat, ha találkozni akarsz vele.-*Mosolyog rá közvetlen közelről a lányra. Majd előrehajolva gyengéden megcsókolja.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jún. 04, 2010 4:02 am

*Gyengéden simogatja a lány buksiját miközben másik karjával továbbra is átöleli.*
-Ne utáld őt ennyire. Biztos megvolt az oka, vagy gyáva volt , lényegtelen. Ha ezt tennéd lesüllyednél az ő szintjére, de te jobb vagy nála, ebben biztos vagyok.-*Mosolyog nagyokat.*
-Nah jó felejtsük el a témát, látom hogy kezd nyugtalanítani. Nekem pedig a boldogságos a legfontosabb most, szóval hagy segítsek.-*Egy szelíd mozdulattal hátralöki a lányt, hogy elfeküdjön a kanapén majd pimaszul odahajol megcsókolni. Közben keze a lány oldalára vándorol.*
-Nagyon ügyes voltál ma kincsem! Elképesztően gyönyörű hangod van.-*Kuncogja el magát.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Jún. 05, 2010 3:48 am

*Élvezi a csókokat, és nem nem szomorodik el mikor a lány haza akar menni. Azon is csodálkozik, hogy vallomása után már ilyen csókokat kap.*
-Csak ha tényleg haza akarsz menni. Tudod tényleg késő van, ha akarsz itt is aludhatsz. Nyugi a kanapén alszok!-*Mondja vigyorogva.*
-De komolyra fordítva a szót, tényleg nem maradsz még egy picit? Szeretnélek még kényeztetni és engesztelni, ha szabad.-*Először teljesen komoly arccal beszél, a végén egy apró zavarban levő mosollyal fejezi be.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Jún. 07, 2010 4:00 am

-Rendben!-*Mosolyog egy aprót, majd ellentmondást nem tűrően megfogja a lány kezét. Igen kénytelen lesz határozottan viselkedni, és kimutatni, hogy igenis Bella ezentúl az első. Habár általában, nem túl magabiztos nők terén. Feláll és lágyan felhúzza a lányt.*
-Azt hittem sokkal jobban fogsz utálni, és már azért meg kell majd dolgozni, hogy a közeledbe engedj. Örülök, hogy nem történt ez, szeretném egyértelműen bebizonyítani, hogy te vagy az első.-*Majd lassan kisétál az előszobába, és a kabátját ismételten a lányra adja. Majd fogja a slusszkulcsot, és a lányra vár, hogy indulhatnak e.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Nov. 08, 2010 9:07 am

[Vienne]

*Otthon üldögél az asztalánál, és álláshirdetéseket böngészik. Miután leégett az étterem, a tulaj, úgy döntött nem nyitja meg újra. Persze még folyik a nyomozás, hogy mi történhetett. Behatolásnak nyoma nincs, és egyebek. Persze ő már rájött, hogy Fatima volt az, és emiatt már többször zaklatta Leaht, hogy találja meg neki a vadászt. De semmi. Szerencsére még csak a rendes rendőrség faggatta ki és a STÜVIK nem ütötte fel a fejét, mert hát gyerekkorában is voltak fura tűzesetek körülötte. De azokat, legalább ő okozta, de ez most. Szóval most nincs más dolga, mint új meló után kajtatni.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Nov. 08, 2010 9:15 am

*Három határozott koppantás hallatszik a férfi lakásának ajtaján. Az ajtóban egy sportos külsejű, határozott, dacos tekintetű nő áll. Olyan, akiről első ránézésre megmondja az ember, hogy nem jó dolog belekötni.
Amúgy haja kiengedve, pántos fekete felsőt és farmert visel.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Dante on Hétf. Nov. 08, 2010 9:19 am

*Felfigyel a kopogtatásra, és egészen csodálkozik is tőle. Senkit se várt mára. Odasétál az ajtóhoz, rajta mivel otthon lófrál csak egy tréning nadrág és egy atléta van. Elhúzza az egyik reteszt de a kis láncot fent hagyja, és amíg az engedi kinyitja az ajtót.*
-Tessék?-*Kérdi kíváncsian, miközben végigméri a nőt, és arra a következtetésre jut, hogy tuti eltévedhetett. Bár ahhoz képest kicsit magabiztosabb a kiállása.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Nov. 08, 2010 9:24 am

- Jó estét. Dante Williams-t keresem. Ön lenne az? *És ha igen, hát beljebb orientálódik, hisz nem a folyosón szeretne megbeszélni a dolgokat, amiért jött.
Beérve szembefordul a férfival.*
- Vivienne Moore felügyelő, egyébként. *Igaz, a műszaka mára már lejárt, de mégse állíthat be úgy, hogy: Hahó, én vagyok a csaj, akit a fényőröd kerget és akit érdekelne, hogyan égeted le azt a kastélyt. Azért a gondolatokat, érzelmeket fürkészi ezerrel...*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Nov. 08, 2010 9:28 am

-Én vagyok az! Miben segíthetek a felügyelőnő....-*Amikor megcsapja a mágia. És szinte nem is kell gondolkodnia, és tudja hogy egy boszorkány áll előtte. Fura, még sose érzett ilyet, de mégis olyan biztos benne, minthogy itt áll. Hát egyből kinyitja az ajtót és beengedi a nőt.*
-Boszorkákat, mindig szívesen látok!-*Mosolyodik el, és ha belép a nő bezárja mögötte az ajtót.*
-Szóval miben segíthetek hölgyem?-*Kérdi újra, így már kicsit optimistábban, hisz egy másik boszorkával beszél, amitől mindig nyitottá válik.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Nov. 08, 2010 9:34 am

*Tekintete csak egy pillanatra vált meglepetté a megjegyzésre. A másik valahogy tudja. És ő ezt hallja is a gondolataiból, szóval minek tagadni?*
- Ez elég naiv meglátás, nem gondolja? *kérdezi komolyan, a kérdésre pedig vállat von.*
- Ön gyújtotta fel a kastélyt. Vagy nem jól tudom? Érdekelne, hogy... mióta is gyakorolja a mágiát rendszeresebben, Mr. Williams? Szóval, hogy azóta...*közben kiolvasta a gondolatok közül, mielőtt a pasas kimondhatta volna.* hogy tudott ekkora elemi erejű képességre szert tenni?

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next