Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Dante (Pokla) lakása

5 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 9:17 pm

First topic message reminder :

Egy zöldséges bolt felett lévő, kellemesen berendezett lakás. Teljesen modern kialakítással, főleg ami a konyhát illeti, hisz szakács a tulajdonos. A lakás letisztult tágas és csak a nappali van elektronikával zsúfolva, a háló teljesen nyugodt csöndes. Kis kiugróval ahol ki lehet ülni az ablakba. A többi ablak nagy széles, hogy jól megvilágított legyen a lakás a nap minden időszakában.

A hozzászólást Dante összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 29, 2011 9:02 am-kor.
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Vissza az elejére Go down

Re: Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 4:36 am

-Jó elhiszem mennyire borzalmas lehetett. És nem számíthattál rá, hogy utána meg pont ő fog ezzel csesztetni. Jason és David személyes harcnak élik meg ezt az egészet, elfelejtették, hogy ez rólad szól. De én nem!-*Hajol oda és nyom egy puszit a másiknak.*
-A petrezselyem meg az egésznek a lényege, nem értem, hogy nem szeretheted.-*Vált témát vigyorogva majd tovább kajol.*
-Nah és veled mi a helyzet most? Vége van a szemeszternek nem? Talán visszaköltözhetnél hozzám, ha van kedved.-*Ajánlja fel. Szar egyedül lakni, de Amával megint más lenne. Meg nem is nagyon érzi magát arra még készen, habár volt egy idő amíg nála lakott. Szóval örülne ha "húgocskája" újra itt lakna vele.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 4:48 am

- Ők már csak ilyenek. *Húzza el a száját s elmosolyodik aprón a puszira.*
- Jah, betört a nyár... *szusszan. Az ötletre pedig felcsillan a tekintete.*
- Ez jól hangzik, de nem tudom, a nagynénémék mennyire díjaznák. Tudod ők még csak nem is ismernek... *Heheg zavartan.*
- De talán meg lehet velük beszélni, csak ahhoz ugye be kéne mutatnod nekik, hogy milyen jó fiú vagy.
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 4:52 am

-Háát az nem lesz nehéz. Általában imádnak a szülők.-*Vigyorodik el szélesen, majd hátradőlve felmutatja mutatóujjacskáját ami fölött mint valami öngyújtó kigyullad egy kis láng.*
-De mennyire vannak tisztában a mi kis kapcsolatunkkal? Hogy te folyton kimented a kis seggem a démonos helyzetekből?-*Azaz ezzel a világgal, milyen állapotban vannak. Mert ha ne m tudnak semmit, akkor elég nehéz lesz kitalálni miért is akar egy fiatal lány egy idősebb srác kérójába beköltözni.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 5:09 am

- Ők nem a szüleim. *Szusszan egy aprót, de semmi megbántódás nincs a hangjában. Megszokta már, hogy a nénjééket nézik annak.*
- Nem tudnak semmiről. Az egyetem alatt többet voltam a koliban, mint náluk, így nem volt nehéz titkolni a dolgot. *Mosolyodik el szélesen, kifejezetten büszke arra, hogy lassan egy éve képes elrejteni magát azok előtt, akik a születése óta ismerik.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 5:18 am

-Hát akkor nem tudom.-*Fújja el a lángot, majd megvonja a vállát.*
-De az ajánlatot fent tartom. Ha esetleg a sarkadra állsz és azt mondanád a városban akarsz maradni, vagy ilyesmi. Csak olyan uncsi egyedül az üres lakásban. Améliával meg fura lenne úgy összeköltözni. Igaz, hogy így jöttünk össze, de akkor is.-*Vigyorodik el szélesen. Jó két hét volt, ki se keltek az ágyból, lehet most ilyen vizsgatemető jelleggel átkéreti a hölgyet.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 5:22 am

- De biztos, hogy szeretnéd? *vigyorodik el.* Mert akkor nem lehet éjjelig dorbézolni és nőket csak úgy felhozni ám! *Mintha az ő lakása lenne és nem fordítva... Egyébként is, ezek annyira megoldhatatlan problémák ám, hogy nagyon.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 5:33 am

-Már megbocsáss, kettőnk közül ki az egyetemista? Asszem nekem kéne kitűzni az éjszakai nyugalmat és a pasimentes övezetet! Amúgy is nekem ott van Ama és csendesek szoktunk lenni!-*Közli a végét vigyorogva, majd megfogja a lány karját és kedveskedősen megszorítja.*
-Persze, hogy jó lenne ha ide költöznél. Végre valaki mosna rám!-*Röhögi el magát, majd feláll és elrakja a tányérokat. Hogy két kisebbel térjen vissza, majd a rakott palacsinta is megérkezik amiből egyből vág.*
-Nah desszert, a lényeg!-
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 5:37 am

- Nos, tekintve, hogy nem vagyok átlagos egyetemista, így a sztereotípiák sem vonatkoznak rám. *Húzza fel játékosan az orrát, noha egyszerűen csak könyvmoly, éltanuló és ki tudja még, mi mindent mondhatnának rá tanulás terén.*
- Lüke vagy. *fejcsóvál nevetve.* Mióta ide költöztél, mindig csak új ruhát veszel, mi? Mosni meg luxus... *hülyül, s közben a nyál is összeszalad szájában a desszert láttán.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 5:51 am

-Azért ha egyke vagy és anyáddal nevelkedsz, már megtanulod ellátni magad. Főleg ha később egyedül elköltözöl egy tök idegen városba.-*Válaszol elmosolyodva a másik felé. Aztán már rakja is elé a finomságot, majd ő is vesz és nekilátnak.*
-Szóval nem kell aggódnod te kis nem normális egyetemista. Eltudom látni magamat.-*Böki oldalba vigyorogva, majd vesz egy nagy falatot a palacsintából és jól elnyammog rajta.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 5:59 am

- Mit szólnál ahhoz, ha azt mondanám a nagynénéméknek, találtam albérletet, meg melót magamnak? Ebből az egyik megvan... *Vigyorogja két falat között. Azzal meg eddig is tisztában volt, hogy a srác önellátó, csak ugratta.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 6:02 am

-Mondjuk egyből, hogy mindkettő. Nem úgy van ám az, hogy totál el is tartalak. Jössz szépen hozzám mosogatós hölgynek a konyhára, a főnök nem fog ellenkezni. Kell nyáron a segítő kéz, és diákmelósként nem kell egy vagyont fizetnie. Okés?-*Vigyorodik el szélesen, és végül is így eléggé jónak is tűnik a helyzet. Lesz segítsége a konyhán, és lesz lakótársa is. Bár akkor kicsit át kell rendezni a lakást, de az már nem olyan vészes dolog.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 6:07 am

- Nem is kértem. A dolog meg jól hangzik, de azért megpróbálnék előtte egyedül melót találni a környéken, ha nem baj. *Mosolyodik el aprón, nem téve hozzá, hogy bizony, nem jó, ha az ember lánya folyton szem előtt van. Szereti ő Dantét, de a tesvéri(v)iszony révén néha jobb szeret egyedül lenni kicsit, egyedül boldogulni.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 6:10 am

-Jól van, akkor ezt is letárgyaltuk.-*Majd eltolja az üres tányért maga elől.*
-Huhh tele vagyok. Lehet eldőlök a tv előtt. Te meddig maradsz? Benyomjak egy filmet, vagy már itt is hagysz?-*Kérdi mosolyogva, miközben feláll és berakja a mosogatóba a koszos tányérokat, a maradékot pedig elcsomagolja.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 6:13 am

- Azt hiszem maradok mosogatni. *Kuncogja el a dolgot, de nyilván, a srác úgyse hagyja, így együtt elmosogatnak, majd közösen nézik meg azt a filmet a szoba hűvösében.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Jessica Wilson on Vas. Aug. 28, 2011 10:02 am

[DANTE]

*Könnyű nyári ruhát visel, haja kiengedve leledzik, a szél játszik vele, ahogy a ház előtt vár, s bizony, ütemesen kopog befelé, mert szinte minden lehetséges helyen kereste már a másikat, csak itt nem. A címét a főnökétől tudja, aki kezd nem kissé berágni rá. Vajon mi történhetett a férfival? Aggódik... mindenki aggódna egy barátért nem igaz?*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fényhozó
Kor : 32

Hozzászólások száma : 71

Témanyitás  Dante on Vas. Aug. 28, 2011 10:12 am

*Egyáltalán nincs hangulatánál, bár érthető is ha valaki tudja sztorit. Leah néha meglátogatja, hogy mozduljon ki, de még nem képes rá. Egyszerűen nem bízik magában, és nem tudja hova tenni ki is ő. Ki hitte volna, hogy az apja megismerés egyben mindent lerombol a magáról kiépített képből. De végül a kopogást nem bírja már így felkelve odasétál az ajtóhoz, és kinyitja.*
-Tessék?-*Kérdi még mielőtt felpillantana, és csak ekkor veszi észre Jessit. Még szerencse, hogy normálisan van felöltözve, ami alatt kosaras nadrágot és atlétát érthetünk jelen pillanatban.*
-Szia!-*Mondja halkan és lesüti a szemét, mint aki szégyenkezik.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Vas. Aug. 28, 2011 10:17 am

- Szia Dante. *küld szelíd mosolyfélét a másik felé, láthatóan nem különösebben mutatva jelét aggódásnak, vagy hogy szíve szerint nyakába ugrana a férfinak, hogy hál' az égnek, jól van.*
- Bemehetek? *firtatja kérdőn, tekintetével a férfit fürkészve, ujjaival meg idegesen a karkötőjét babrálja - kell, ami lekösse.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Aug. 28, 2011 10:22 am

-Hát...nem tudom...most talán nem a legjobb ötlet.-*Nyögi teljesen határozatlanul. Bár valóban egyedül akar lenni. De több okból kifolyólag is örül a vendégének. Az ésszerű is, hogy a nő foglalkozásánál fogva kisegíthetné. No meg az a meleg érzés odabent, amit a másik viszontlátása okoz neki.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Vas. Aug. 28, 2011 10:26 am

- Dante... *szusszan aprót. Hogy is fogalmazza meg?*
- A főnököd napok óta nem látott és csak azért nem rúgott még ki, mert én váltig állítottam, hogy nyomós okod van rá, hogy beteget jelentesz. Az a legkevesebb, hogy elmagyarázod ezek után, hogy mi folyik körötted. *Lép beljebb, s bizony, ha engedik az ajtót is behúzza maga után.*
- Főleg, hogy nem csak ő aggódik érted. *söpör ki egy tincset arca elől, elpillantva másfelé, lesütve tekintetét, majd lassan vissza a férfi arcát fürkészve.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Aug. 28, 2011 10:31 am

*Figyeli ahogy a nő előrelép, és besétálva kicsit lekorholja. Az állása mondjuk egy jó pont, meg láthatóan nem fogja tudni lerázni a nőt, szóval odébb lép. Majd a válla fölött hátranézve egy gyengéd mosolyra húzódik a szája.*
-Ebédeltél már?-*Főzés közben mindig olyan jól eldumáltak, talán most is könnyebben kicsúszik a gond.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Vas. Aug. 28, 2011 10:37 am

- És te? *firtatja kicsit oldalt biccentett buksival. Ő ebédelt, de a férfi kedvéért hajlandó még egyszer erre. Na meg a kórházi koszt messze alulmúlja Dante főztjét. Egyébként, ha invitálják, beljebb fárad, anélkül nem fog beszemtelenkedni sehová.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Aug. 28, 2011 10:44 am

-Én speciel nem, de ha te igen én még bőven ráérek.-*Említi meg majd int, hogy jöjjön beljebb.*
-Gyere körbevezetlek!-*Mosolyog rá és beérve a nappaliba megáll.*
-Nos ez a nappali, az ott a pokol konyhája.-*Mutat el oldalt a saját ki birodalmának trónterme felé. Majd odébb lép és széthúzza a tolóajtókat.*
-Ez pedig a háló. Hát ennyi lenne, nyugodtan helyezd magad kényelembe. Valami innivalót kérsz esetleg?-*Kérdezi miközben a konyha felé lejt és kinyitva a hűtőt körbenéz, hogy mit tud egyáltalán hozni. De mivel nem nagyon mozdult ki így sörön és ásványvízen kívül semmi más nincs a hűtőben.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Vas. Aug. 28, 2011 10:53 am

- Akkor én sem. *Villan vigyora, s bizony, körbetekint, mikor a másik láthatóan lelkesen körbevezetgeti. Azért jó lelkesnek látni a férfit.
Végül a nappaliban huppan le a kanapéra.*
- Sima víz tökéletes lesz! *szól a férfi után, biza meglesve ténykedését, mert olyan jó elnézni. És persze nem engedi, hogy terelgessen a másik.*
- Szóval... mi ez a hirtelen jött antiszocialitás?
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Aug. 28, 2011 11:03 am

-Sikerült valami újat megtudnom saját magamról, ami mindent megingatott bennem.-*Jegyzi meg könnyedén, de már kezd visszasüllyedni kedve oda, ahol volt még reggel. Közben kitölti a vizet átnyújtja aztán nekilát kaját gyártani. Alapanyag mindig van nála, azt még a depresszió legmélyebb bugyrában se tudja kibírni. Így elkezd aprítani, ami közben már könnyebben megelegyedik a nyelve.*
-Tudod anyám egyedül nevelt fel engem. Ő boszorkány volt, és egyértelmű volt, hogy tőle örököltem a boszorka létet. De sohase értettük, sőt mások se, hogy az erőm mért ilyen pusztító. Sőt még most télen is volt egy alkalom mikor ez igazán megmutatta magát.-*Rakja odébb az egyik zöldséget újat keresve.*
-Ha dühös vagyok vagy haragszom sokkal erősebb vagyok. És egy démon felidegelt annyira, hogy elszakadt bennem a cérna. A fényőröm elvitt a harcból de valami nem stimmelt. A varázserőm csak nőtt és nem tudtam kontrollálni. Míg végül....végül felrobbantam. Mintha megannyi robbanószer robbanna egymás után belőlem. Aztán összeestem, és napokig nem tudtam varázsolni se utána.-*Fejezi be a sztori első harmadát, majd feltekint a másikra, hogy van e kérdése.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Hétf. Aug. 29, 2011 3:07 am

*Kíváncsian hallgatja a másikat, közben kortyolgatja a vizét és nem szól közbe. Néha az embernek az is elég, ha kiadhatja magából a dolgokat egy... idegennek. Vagy legalábbis egy olyannak, akit még kevésbé ismer.*
- Szóval... honnét ez a pusztító erő? *firtatja, noha sejtése van, de jobb szeretné a férfira hagyni, hagy fejezze be a történetét.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

5 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next