Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Dante (Pokla) lakása

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 9:17 pm

First topic message reminder :

Egy zöldséges bolt felett lévő, kellemesen berendezett lakás. Teljesen modern kialakítással, főleg ami a konyhát illeti, hisz szakács a tulajdonos. A lakás letisztult tágas és csak a nappali van elektronikával zsúfolva, a háló teljesen nyugodt csöndes. Kis kiugróval ahol ki lehet ülni az ablakba. A többi ablak nagy széles, hogy jól megvilágított legyen a lakás a nap minden időszakában.

A hozzászólást Dante összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 29, 2011 9:02 am-kor.
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Vissza az elejére Go down

Re: Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Hétf. Aug. 29, 2011 3:16 am

-Hát mint mondtam egyedül nevelt, mert a pasi otthagyta. És sose ismertem apámat.-*Teszi le végül a kést és két kezével támaszkodik az asztalra.*
-Egészen mostanáig. Mikor is elraboltatott, és be akart toborozni a démonok soraiba.-*Szinte morogja, és sikerül felgyújtania a papírtörlőket maga mellett. De ahogy észreveszi int felé egyet és elszívja a lángokat.*
-Bocs...-*Nyel egyet majd lassan felpillant a másikra hogy mit gondol.*
-Szóval féldémon félboszorka vagyok.-
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Hétf. Aug. 29, 2011 3:31 am

*Egy kicsit összerezzen, de szerencsére nem hajítja felé reflexből a pohár vizet, így Danténak van ideje eloltani a tüzet, amit okozott.
Így hát csak szusszan egy aprót a nő.*
- És ez mit változtat a jelenlegi helyzeten? Eddig is az voltál, csak nem tudtál róla, mégis remekül elvoltál az életben, nem? *vonja fel a szemöldökét. Kicsit tanárnénis. Nagyon csinos tanárnénis, tegyük hozzá.*
- Az egész csak választás kérdése és te jó ember vagy Dante. Ha a jót választod magadban, a démoni éned cseszheti, se tud ártani neked! *mosolyodik el szelíden, s felállva a kanapéról, a férfi felé sétál.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fényhozó
Kor : 32

Hozzászólások száma : 71

Témanyitás  Dante on Hétf. Aug. 29, 2011 3:41 am

-Mindig is éreztem, hogy valami nem stimmel. Túl könnyen kapom fel a vizet, és simán képes vagyok porrá égetni dolgokat. Mázlim van hogy ez csak démonokkal tettem. De ha a démoni énem jobban kialakul nem tudom mi fog történni.-*Pillant le újra maga elé, majd beleönti az alapanyagokat a serpenyőbe és fölé teszi a kezét, mire az máris rotyogni kezd.*
-Tudom, hogy eddig is ez voltam, de akkor is valahogy összenyom. Félek az egésztől.-*Figyeli meredten a kaját, és észre se veszi, hogy a második közelebb jön.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Hétf. Aug. 29, 2011 4:31 am

- Nem jól állsz hozzá. Nem gondolod, hogy a démoni éned már kialakult volna, ha megtehette volna? Amíg kicsi voltál és a boszorka-tudatod gyengébb volt... *Teljesen logikus az érvelés, és bármily meglepő, a logika a mágia világát is átszövi, még ha meg is bontja a fizika törvényeit.*
- Tegnap összevesztem Ryannel. *tereli a témát, mikor a férfi felhozza, hogy fél. Egyébként pedig már el is érte a felségterületet a nő.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Aug. 29, 2011 4:42 am

*Gyorsan felvagdos pár szelet húst és bedobja a zöldségek mellé, majd elővesz két tányért és lerakja a konyhaszigetre. Lassan elveszi a serpenyőt a helyéről, de az csak rotyog tovább, és még kicsit rázza a dolgot. De közelebb sétál a másikhoz.*
-És hogy érzed magad?-*Kérdi aggódóan és még párszor megrázza a kaját, hogy mindenhol megpiruljon, majd lassan a két tányérra szedi. Aztán kés villa mellé és tádám. Tök egyszerű rizottó.*
-Múltkor is nagyon lehangolt téged. Csak nem komoly gond van?-*Kérdi komolyan aggódva, bár szíve mélyén szeretne Ryan helyére kerülni.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Hétf. Aug. 29, 2011 4:49 am

- Jajj, nem azért mondtam, hogy...! *szusszan egy aprót, ahogy tekintete találkozik Dantééval. A kérdésre fejcsóvál.*
- Nincs, bár nem tudom, mennyire számít komolynak, hogy Ryannek gőze nincs arról, hogy ki is vagyok valójában. Igazából csak érzi, hogy valami nem stimmel, és folyton ez miatt vitázunk. *von vállat elhúzott szájjal, majd elmosolyodik.*
- De most nem miattam vagyunk itt!
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Aug. 29, 2011 4:56 am

-Hát pedig egy ilyen lányt még így is szeretni lehet csak, szerintem.-*Mosolyodik el majd kicsit közelebb lép.*
-Nem azért meséltem el a dolgot, mert terapeuta vagy. Hanem mert valamiért nagyon megbízok benned, és az hogy elmondhattam nagyon jól esett. A minimum, hogy megpróbálom ezt vissza is adni.-*Simít végig a másik vállán, majd hozzáteszi vigyorogva.*
-És az aggódás kölcsönös.-*Aztán közelebb terelgeti a másikat a konyhaszigethez és kerít oldalról két bárszéket. Nem magasak, de pont odaillenek.*
-Nem sok, mivel tudom hogy kajáltál, hiába próbáltál átverni.-*Mosolyog kellemesen akárhányszor csak a másikra tekint.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Hétf. Aug. 29, 2011 5:04 am

*Elmosolyodik szelíden, lesüti még tekintetét is, csak akkor pillant fel, mikor érzékeli, hogy a férfi közelebb lép.*
- Tudom, hogy nem azért. Én sem azért jöttem utánad az étteremből. *Szusszan aprót a simításba beleborzongva kellemesen, majd mintha csak álomból ébredne, lép el gyors és foglal helyet, ha már kínálják.*
- Jó de az mááás! Azt nem te főzted és különben is! *nevet fel a férfi szavait illetően.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Aug. 29, 2011 5:19 am

-Hát muszáj jónak lenni, ha ebből akarok élni. De mindig jól esik a kedvező kritika.-*Kuncogja el magát.*
-Ha jól értettem, a főnököm eléggé vár vissza, és gondolom tényleg ideje lenne kimásznom ebből a lyukból is.-*Kezd bele egy másik témába majd egy falat.*
-Tudod, már kezdem bénának érezni magam, hogy csak a főztömmel próbállak elcsábítani pár perc beszélgetésre. Szóval nem lenne kedved majd valami máshoz? Esetleg egy biliárd, vagy egy mozi? Persze szigorúan ha csak van kedved és időd!-*Jegyzi meg, és látszik rajta, hogy azok a mondatok igazán jól vannak formálva. Egyszerre próbál udvarolni is, meg udvarias maradni is maradni, hisz van kapcsolata a nőnek. Még ha szerinte lassan de fokozatosan romlik is.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Hétf. Aug. 29, 2011 5:33 am

- Igen, eléggé... nem áll jól neked ez az emózós stílus. *Kuncogja, miközben ha a férfi is nekilát, akkor ő se marad ki a kései ebédből.
A felajánláson aprót fejcsóvál.*
- A mozi nem hangzik rosszul... mondjuk holnap este? *keresi csillogó tekintettel a másik pillantását olykor, de egyébként igyekszik nem félrenyelni a falatot, vagy leenni magát.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Aug. 29, 2011 5:40 am

*Hasonló csillogás vehető észre szemében, ahogy már másnap estére be is tervezik, és kellemesen bólogat, hogy le nem esik a feje.*
-Tökéletes! Hol vegyelek fel?-*Kérdi kíváncsian, mert ő egyértelműen úgy érzi el kell vinnie a nőt. Meg bár egyáltalán nem olyan a hölgy, de azért szeretne villogni az autójával, és a vezetési stílusával.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Hétf. Aug. 29, 2011 6:09 am

*A kaja idővel elfogy, a kérdés pedig jogos. Ő maga gondol egyet, és tollat kerít a táskájából. - Egy orvosnál mindig akad toll, ezt jó, ha tudja az ember.
Majd szórakozottan firkant egy oaklandi címet a szalvétájára és a másik felé nyújtja.*
- Mondjuk itt. *Somolyodik el, hisz bár a tengerparton összefutottak, ő már járt a férfi lakásán, fordítva még nem volt ilyesmire lehetőség.*
- A nyolc órási megfelel? Annak nincs túl későn vége, de nem is kezdődik túl világosban.
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Aug. 29, 2011 6:13 am

*Átveszi a lapot, és rápillant. Majd bólint és kaján mosollyal kérdez vissza.*
-Akkor hétre ott vagyok a kisasszonyért!-*Neveti el magát kellemesen, és ahogy kiürül tányérja odébb tolja, és kellemesen fordul a másik felé.*
-Asszem van egy dugi üveg borom. Egy pohárral megköszönhetem amit értem tettél?-*Komolyodik el és csak a kedves mosoly marad arcán. Látszik ez nem amolyan leitatós, vagy udvarlós dolog, hanem tényleg hálás a másiknak. Valahogy a másiktól hallva ezt a "démontól nem kell félni" szöveget, sokkal nyugtatóbb volt.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Hétf. Aug. 29, 2011 6:37 am

* Elmosolyodik és bólint. A hét tökéletes, a felajánlásra pedig felkuncog.*
- De csak mert szépen kéred! Segítsek valamit egyébként? *Poharat keresni, elmosogatni... szívesen tenne ilyesmit most valahogy, tudván, hogy a férfinak segít ezzel is.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Aug. 29, 2011 6:47 am

-Hát nagy segítség lenne ha továbbra is itt ülnél, és mosolyognál tovább ilyen tündérien, mert nagyon elbűvölsz vele.-*Neveti el magát és futólag megszorítja a másik kezét. Majd feláll és elpakol, hogy az egyik alsó szekrényből elővéve azt a bizonyos bort, majd két poharat visszatérjen vendégéhez.*
-Ohh ezt azt hiszem pont egy ilyen alkalomra tartogattam!-*Jegyzi meg a címkét lesve, majd kinyitva tölt mindkettejüknek, és megemeli poharát.*
-Bár meglepő volt, de nagyon kellemes a tudat, hogy aggódtál értem. És köszönöm a hirtelen jött lelki segélyt!-*Nyújtja közelebb a poharát, hogy koccintsanak. Majd kellemesen elbeszélgetnek a továbbiakba, sőt ha esetleg engedi a hölgy akkor haza is viszi. Így egyből fogja tudni, másnap hova kell mennie.*

//Köszöntem!//
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 5:54 am

[MATT]

*A másik csilingelő hangot hallhat a fejében, majd ismerős hangon az üzenetet, hogy ha ráér, jólesne a társasága.
Itthon fekszik, kissé náthásan, már kifelé lábalva ugyan a betegségből, de azért még jó itthon, a melegben.
Most is épp háromnegyedes pizsialsót és hozzá pólót visel. Haja kiengedve, lábán szőrös papucs, ahogy kicsoszog a konyhába némi forró tea reményében.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Matt on Csüt. Okt. 27, 2011 6:03 am

*Ahogy meghallom a hívást, már jön is az aranyszínű villanás. Szerencsére semmi fontos dolgom nem volt, és már én is akartam kérdezni Leahtól mikor találkozhatunk újra. A lakás nappali részébe érkezem és pillantok körbe. Szerencsére meghallom a mozgolódást a konyhában így arra veszem az irányt. Mikor megpillantom kellemes mosoly csúszik arcomra.*
-Szia! Hogy érzed magad?-*Sétálok lassan közelebb, egészen mellé. És hogyha felém fordul magamhoz ölelem.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Hozzászólások száma : 38

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 6:14 am

*Elvigyorodva fordul a mozgolódás felé, tekintete boldogan csillan, ahogy a srác belép a helyiségbe.*
- Szia! Már sokkal jobban. *teszi le a bögrét a pultra, s kezét kinyújtja hívogatón, hogy aztán a közelebb lépő srác karjai közé bújjon, jólesőn, szusszanva. Sőt, ha már ott van, szórakozottan nyakába csókol.*
- Hiányoztál... *szusszan. Elég kusza mostanság minden, jólesik egy biztos pont az életben.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Csüt. Okt. 27, 2011 6:21 am

*Szorosan magamhoz ölelem és arcomat belefúrom tincsei rejtekébe, majd beszívom édes illatát. Mikor kissé eltávolodunk odahajolok hogy csókot csenhessek ajkairól. Kis édeset csak mert még bennem van a rutin hogy elkaphatom a betegséget. Nem mintha zavarna, ráadásul ki tudja, én teljesen fényőr vagyok már lehet meg se tudok betegedni.*
-Hát még te nekem! Gyere huppanjunk le aztán mesélhetsz miről maradtam le.-*Állok mellé és karom a derekára fonóik hogy szorosan magam mellett tudjam.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 6:36 am

- Várj, a teám! Te kérsz? *kap a bögre után kuncogva, mikor nem eresztik derekát és a sráccal befelé orientálódnak, attól függően, hogy kér e a fiú teát, vagy sem - egy, ill. kettő bögre társaságában.*
- Egyébként nem volt sok minden, csak... Danténak itt van most ez a féldémonos dolog az apjával, meg a képességével, meg... mostanában mindenki megtalál. *kuncog* Démon, boszorka, latin nyelvtanár! *bújik a másikhoz, mert olyan jó puha és meleg és kellemes a közelsége amugy is.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Csüt. Okt. 27, 2011 6:43 am

-Nem köszönöm. Tartsuk meg a betegnek!-*Kuncogok kicsit és csókolok a hajába, majd be a kanapéhoz vesszük az irányt. Elsőnek huppanok le kicsit féloldalasan, hogy utána könnyen és kényelmesen tudjon elhelyezkedni mellettem.*
-Jah hallottam a kis túrátokról. Kár hogy csak utólag, jó lenne egyszer ha nem te vigyáznál rám, hanem már én is rád.-*Fintorodok el picit, de nem rontom el a hangulatot. Csak átölelem és hasán fektetem keresztbe a karom. Majd huncutul játszani kezdek ujjammal kis köröket írva le hasán.*
-Örülök hogy egyben megúsztátok. Bár valami olyat hallottam hogy a végén még volt valami egy démonnal. Mi történt?-*Kíváncsi vagyok, tudom hogy tud magára vigyázni. Bár szeretném ha én tehetném meg.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 6:51 am

- Az sosem fog bekövetkezni... *húzza a másikat kuncogva, főleg, mikor a hasán kezdenek el körözni. Ha macska lenne, dorombolna.*
- Dante apja? Érdekes egy démon volt... egy pillanatra azt hittem, meghalt, pedig akkor azt megérzi egy fényőr állítólag. Kiderült, hogy illúzió volt az egész. *sandít fel a másikra, magában megjegyezve, hogy odafenn mindenki pletykás.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Csüt. Okt. 27, 2011 6:57 am

-Biztos durva lehetett mindkettőtöknek. Te azért mert azt hitted meghalt. Ő meg amennyit meséltél róla, úgy tűnik nagyon gyűlöli a démonokat. Erre kiderül hogy a faterja is az. Biztos nem lehet egyszerű most az ő élete se.-*Gondolkozom el és hagyom is annyiban. Legalábbis én nem hallottam konkrétumokat. Majd mosolyogva fordulok úgy hogy arcom az övével szembe kerüljön.*
-Szóval mindig te fogsz rám vigyázni? Ez igazán nem fair! Mi marad akkor nekem?-*Olyan közel hajolok hozzá hogy orrunk össze is ér. Már lassan bandzsítanom kell hogy szemébe tudjak nézni, mégis csak rá tudok figyelni. Szám széles vigyorra húzódik és csókolok bele ajkaiba. A kellemes melegség mellyel ő tölt el, most intenzívebb, és ezt imádom benne. Hogy ilyen hatással van rám, és törödik velem.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 7:05 am

- Hát nem az. *húzza el a száját, kicsit fészkelődve. Most mondjuk annál a Jessnél van, láthatóan jót tesz neki a nő társasága, így szóvá se teszi a fényőr lány már, hogy mikor jön-megy a ház ura, és miért hagyja egyedül.
Főleg azért nem, mert ilyenkor több a lopott óra Matt-el. Most is.*
- Gyógyíthatod a lelkem és... na jó, neked szabad a testemet is. *kuncog bele a csókba, hisz jószerivel hanyatt fekszik lassan a másik karjai közt. Erre rátesz egy lapáttal, hogy karjai felszaladnak a másik vállaira, s tarkójánál hajába túrva ujjaival, közelebb vonja a fiút magához.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Csüt. Okt. 27, 2011 7:13 am

*Elkuncogom magam szavai hallatán de a csókokkal nem tudok leállni. Élvezem az összes kis pillanatát. Míg ő elfekszik hanyatt addig én lassan azon kapom magam hogy már teljesen fölötte támaszkodok és összesimulunk. Kis légvételnyi szünetnél nem tudom megállni hogy azért ne szóljak közbe.*
-Legközelebb azért kipróbálhatnánk hogy mi van ha én védelek, és te gyógyítgatsz.-*Simítok ki egy tincset arcából oldalra és mosolygok rá.*
-Cserébe azt kérsz amit akarsz. Áll az alku?-*Nem vagyok az a tipikusan aggodalmas fajta. Csak így emlékek nélkül is fura a dolog, hogy ő véd engem.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére