Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Dante (Pokla) lakása

7 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 9:17 pm

First topic message reminder :

Egy zöldséges bolt felett lévő, kellemesen berendezett lakás. Teljesen modern kialakítással, főleg ami a konyhát illeti, hisz szakács a tulajdonos. A lakás letisztult tágas és csak a nappali van elektronikával zsúfolva, a háló teljesen nyugodt csöndes. Kis kiugróval ahol ki lehet ülni az ablakba. A többi ablak nagy széles, hogy jól megvilágított legyen a lakás a nap minden időszakában.

A hozzászólást Dante összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 29, 2011 9:02 am-kor.
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Vissza az elejére Go down

Re: Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 7:18 am

* Rebegő pillákkal tekint fel rá, ahogy véget vet a srác a csóknak. Most tűnik csak fel neki az is, hogy felébe kerültek. Eddig egyetlen férfi kerekedett felé és... akaratlanul is nyel egyet zavartan.*
- Rendben, de most én vagyok beteg. *jelenti ki kuncogva, önző mód, s belecsókol ajkaiba aprón, hogy elvigyorodva feküdjön hátára újfent.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Matt on Csüt. Okt. 27, 2011 7:27 am

-Meggyógyítalak!-*Kuncogom el magam és nem kell túlzottan erőltetni azokat a csókokat. Magamtól is adom őket. Közben lassan ösztönösen csúszik le egyik kezem az oldalán a lábára. Ami azt illeti még nekem is fura ez az egész. De egyelőre csak csókolózunk így nem nagyon zavarodok meg. Hébe hóba ajkam elcsúszik a nyakára majd visszatér az övéhez. Érzem hogy mintha felszökött volna a szoba hőmérséklete. De inkább most csak vele foglalkozok, mert ő az aki csak számít nekem.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Hozzászólások száma : 38

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 7:34 am

*Szinte belevörösödik a sóhajba, ami elhagyja ajkait, ahogy a srác tenyere a combjára siklik. Leah ujjai játékosan becézgetik a sötét tincseket a fiú tarkójánál, leszaladva hátán a gerincét rajzolják meg... minden mozdulat olyan idegen, újszerű és éppen ezért óvatos, izgatóan bizonytalan.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Csüt. Okt. 27, 2011 7:39 am

*A sóhajokból bátorságot merítve több csókot is lehelek a nyakára hosszúakat lágyakat. És mire észreveszem magam már a pólója szegélyéért nyúlok, hogy a teste többi pontjára is lehelhessek. Nah nem mintha gond lenne, de itt valamiért megállok kicsit.Felpillantok szemeibe és kissé zavartan jegyzem meg.*
-Öhm tudod, én továbbra se emlékszem semmire, és így nem vagyok benne biztos. De úgy érzem te lennél nekem az első.-*Kissé bele is vörösödök a dologba. Nem tudom mért mondtam el, de valahogy úgy érzetem ezt tudnia kell a másiknak. Persze így kicsit olyan mintha tényleg vigyáznia kéne rám.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 7:49 am

*A szavak mintegy hideg zuhanyként hatnak a lány számára. Felül-ne, de megfejeli a másikat, kobakjuk finoman összekoccol, így felnyögve hanyatlik vissza.*
- Ezt nem mondod, ez... tuti nem, hisz annyira népszerű voltál és én meg... én... *zavartan tekint fel a srácra, majd szusszan egy aprót. Egy pillanatra belegondol, hogy neki is ez lenne az első, ha nem történik, ami történt és kedve lenne elbőgnie magát szépen, nőiesen, ám helyette zavartan pillant fel a srácra.*
- Tudom, hogy eddig nem nagyon volt téma és nem is szívesen emlegetem, de... azt hiszem, el kell mesélnem valamit. *így tartja fairnek, meg aztán... nem is tudja, mit remél tőle.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Csüt. Okt. 27, 2011 7:59 am

-Upsz!-*Fejünk összekoccan, persze nem fáj. Aztán lassan felül és fel is húzza a másikat.*
-Lehet hogy menő voltam, de azt egyértelműen érzem hogy te vagy az első különleges lány velem. Nem tudom mi lehetett régen, de olyan közel érezlek magamhoz és ez teljesen új érzésnek tűnik.-*Vonom meg a vállam és pillantok rá értetlenül. Vajon ő most mire gondolhat? Látom rajta, hogy nagyon nehéz az egész.*
-De csak ha tényleg el akarod. Látom mennyire megvisel.-
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 8:10 am

*Elmosolyodik akaratlanul is és valami hihetetlenül jó érzés kezd kavarogni a gyomrában, egészen addig a pillanatig, míg fel nem jön a másik téma. Szusszanva pillant oldalt el, majd vissza a másikra.*
- Nekem is te lennél az első, ha nem... *ajkába harap, idegesen szusszan, majd közelebb húzva a srácot, bújik hozzá. Nem, kétség sem fér hozzá, hogy itt kinek kell vigyáznia kire.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Csüt. Okt. 27, 2011 8:19 am

*Egészen az ölembe húzom látva, hogy mennyire kikészíti a dolog. Átfogom, kissé ringatom is szinte ösztönösen. Végigsimítok haján újra és újra.*
-Mi történt?-*Kérdezem halkan és egyszerűen. Látom, hogy el akarja mondani, de nehezére esik. Nem akarom zaklatni és siettetni, de érzem hogy ez durva lesz, és tudnom kell.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 8:32 am

- A legrosszabb, amit el tudsz képzelni. *súgja fejét, arcát a másik mellkasába fúrva, engedve a húzásnak és ringatásnak.*

//És agyérgörcsöt kaptam, vagy nem tudom, de nem tudok többet kipréselni magamból. Sry. :S //
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Csüt. Okt. 27, 2011 9:54 pm

*Nem vagyok ostoba csak nem akartam eddig találgatni. De így a téma, és hogy a legrosszabb dolog, ez kezdi elég nyilvánvalóvá tenni az egészet. Elborzadok és alig bírom susogva is kipréselni a kérdést. Muszáj rákérdeznem hogy biztos legyek.*
-Valaki meg..megerőszakolt?-*Még az én hangom is megcsuklik közben akkor ő vajon hogy élhette át? Olyan magabiztosnak tűnt nem is gondoltam volna, hogy átélt valami ilyet. Az esemény ellen nem tudok tenni, de megteszem amire képes vagyok. Csak szorítom magamhoz fejemet az övének döntöm.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Szomb. Okt. 29, 2011 8:12 am

*Csak biccent egy aprót, ajkai közt épp csak hallhatóan préselve ki:*
- Egy árnyőr. *simít pár kósza tincset füle mögé, majd zavartan pillant fel a srácra.*
- Néha azt kívánom, bárcsak inkább megölt volna. *húzza el a száját.* Tudom, butaság, de... *fejcsóvál, majd szusszanva bújik inkább a másikhoz.*

Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Szomb. Okt. 29, 2011 8:50 am

*Akármennyire biztos voltam a gondolatomban ez így kimondva sokkal durvábban hangzik. Ráadásul egy árnyőr volt az nem is valami tahó ember. Mikor azt mondja butaság kissé megrázom a fejem.*
-Teljesen jogos hogy erre gondolsz. Megtudom érteni. De most már nem kell.-*Hajolok el kicsit tőle és simítok végig arcán hogy rám nézzen újra. Majd odahajolok és épp csak egy kis csókot lehelek rá ajkaira.*
-Vigyázok rád most már, ahogy te is rám.-*Döntöm homlokom övének és szemem is lecsukom közelségétől. Így már kicsit jobban értem miért is ilyen magabiztos és kemény lány. Biztosan ez a trauma volt az ami miatt változott. És még én se jövök rá de egy halovány emlék utat tör agyamban és felvillanásnyira látom a régi Leah magam előtt, ahogy órán üldögélünk.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Szomb. Okt. 29, 2011 9:31 am

*Szusszanva viszonozza a csókot és bújik a másik karjai közt meg. Kellemes, nyugtató érzések keveregnek a behegedtnek hitt, most azonban újra feltépett seb fájó érzetével. *
- Én... szeretlek, Matt. *pillant fel a srácra, csillanó tekintettel. Hangja azonban bátortalan. Még sosem mondta ezt senkinek, de úgy hallotta, nem is nagyon szeretik a srácok hallani... de ha egyszer így érzi?*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Szomb. Okt. 29, 2011 9:42 am

*Kinyitom szemem és meglátom csillogó tekintetét ami már mosolyt csal az arcomra. A szavai hallatán pedig csak tovább kell mosolyognom. A kellemes melegség mely mindig eltölt vele együtt töltött percekben csak úgy pulzál bennem, és automatikusan válaszolok neki.*
-Én is szeretlek Leah!-*Súgom neki halkan mintha csak azt akarnám hogy más ne hallja.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Szomb. Okt. 29, 2011 9:47 am

*Elmosolyodik akaratlanul is, tenyerei pedig a másik arcára szaladnak simítón, hogy ajkaiba csókoljon aprón, mohón ízlelve meg azokat újra és újra.
Ezerszer hatásosabb orvosság számára a srác lénye, közelsége, szeretete, mint bármely gyógyszer, vagy tea...*

A hozzászólást Leah összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 29, 2011 10:00 am-kor.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Szomb. Okt. 29, 2011 9:54 am

*Belemosolygok vigyorodom a csókba és hátradőlve magamra húzóm őt is, hogy csókolózhassunk tovább. A illanás mely pár perce még én se vettem észre most újfent intenzívebben tér vissza és ver gyökeret az agyamba. Annyira ledöbbenek hogy a csókba is belefagyok. Majd kezeim arcára simulnak hogy picit eltoljam magamtól. Úgy nézek rá mintha megint most először látnám, de nem. Csak elmosolyodom és alig bírom kisúgni az ajkaim alól.*
-Emlékszem ...rád. Emlékszem rád Leah!-*Virul ki arcom, bár próbálok hirtelen mást is felidézni. De semmi, csak az ő arca egy óráról, és az érzés hogy nem csak most ismertem meg, hanem már korábban is ismertem.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Szomb. Okt. 29, 2011 10:03 am

*Kellemesen borzong bele a közelségbe, a csókokba, ahogy a másikon elhasalva viszonozza azt, amit kap.
De ennek ellenére nem nagyon kell tologatni, elhajol, s kérdőn tekint a srácra.*
- Tényleg? *vigyorodik el jólesőn.* Remélem, csak jóra... *kuncogja, de ekkora ajtócsukódás hallatszik a bejárat felől, neki pedig arcára fagy a mosoly.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Matt on Szomb. Okt. 29, 2011 10:11 am

-Már akkor is oda voltam érted!-*Mosolyodok el és csókolok bele ajkaiba újra, de én is hallom az ajtó csukódást. Az igazat megvallva nem tudom, hogy kéne reagálnom. Tudom ez Dante lakása, és el kéne tűnnöm. De nem szégyenlem hogy Leahval vagyok, nem akarom titkolni, így csak felpillantok és fejjel lefelé látom meg a házigazdát, egyben kedvesem védencét.*
-Öhm hello! Matt vagyok!-*Szólalok meg bizonytalanul, de lehet ebből a pózból nem az igazi.*
Matt
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Szomb. Okt. 29, 2011 10:16 am

-Ezt kétlem... *vigyorodik el, viszonozva a csókot, tenyere pedig a másik mellkasán szalad fel, vállára, hogy aztán... meglepetten kapja fejét a belépő felé.*
- Öhm... szia Dante. Ismered már Matt-et? *firtatja zavart kis mosollyal, s tekintete lopva siklik a kedves felé, majd vissza "bátyjára".*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Szomb. Okt. 29, 2011 10:24 am

*Csak ledobja kulcscsomóját a bejárati szekrényre és sétál beljebb, mikor meglátja a kis párost a kanapén. Először lefagy hogy így mi a jó ég folyik itt. Szemöldöke is felkúszik a homlokára és idiótán int.*
-Leah beszélhetnék veled egy percre?-*Az igazat megvallva ő nem is hallott még erről a gyerekről, és már most smároláson meg kitudja minek az előkészületein kapta őket. A két árnyőr gyerek után legalább most egy fényőrről van szó ami megenyhíti. David és Jason is rendes így jó pont a gyereknek. De hát akkor is húgaként tekint a kis lakótársra, és félti. Szóval csak megkéri hogy jöjjön már ki, mert szeretné utolérni a dolgokat. A sráccal meg majd elbeszélget utána.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Okt. 30, 2011 3:42 am

- Aha... *szusszan zavartan, és egy apró csókot lop szemtelenül Mattől, mielőtt lekászálódna róla, s bocsánatkérő pillantás után követi Dantét kifelé.*

//Köszi. Very Happy //
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Jún. 28, 2012 9:19 pm

Matt & Leah

- Nem fog benyitni. - nyögi elhalóan, miközben a srác ajkaiba csókol. Teste finoman lökődik, simul a srácéhoz, s viszont. Meg se várja, hogy esetleg beljebb orientálódjanak - tenyere besiklik a másik felsője alá lágy, lassú mozdulattal segítve le azt a fiúról.
Ahogy az ő felsője is lekerül, azért kissé elhúzódik pihegve, épp annyira, hogy csillogó tekintete végigpillanthasson kedvesén. Hirtelen úgy érzi, menten kiugrik a helyéről a szíve? Tényleg megteszik?! Alig hiszi el... olyan régóta és annyira vágyik erre kimondatlanul. Mégis van benne egy adagnyi félsz. Erről nem a fiú tehet és nagyon reméli, nem fog gondot okozni.
Bízik Matt-ben. Éppen ezért simít lassú mozdulattal végig mezítelen mellkasán, fel a vállára, ezzel együtt közelebb is lép hogy elmerüljenek egy újabb lágy csókban...
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Kedd Aug. 06, 2013 3:10 am

DANTE

Fura volt megszokni, hogy Dante már nem lakik vele, de az utóbbi fél évben sikerült azért. Kicsit el is kényelmesedett, így hát nehézkes a visszaszokás most, hogy a pasas a nyáron hazacuccolt. El kellett pakolni a mágiáról, fényőrökről kölcsönvett könyveket, a felhalmozódott világian csajos cuccokat ééés a kutatásaival kapcsolatos naplóját is hét lakat alatt őrzi. Igen, időközben elhatározza, hogy megkeresi a biológiai apját.
Most épp az egyetemi ügyintézést végezte, felugrott egy kicsit Davidhez az Égbe, hogy megtudakolja, mi újság a babákkal, majd jött is haza.
- Kajaosztás! - kiáltja el magát lelkesen, ahogy előlép a hálóból. - Tudom, ciki egy szakácsnál ilyet tenni, de ez a kínai egyszerűen isteni, meg kell kóstolnod! Az egész Chinatown-ban nem csinálnak ilyet! - trappol a konyha felé. Haja egyénként kiengedve, egyszerű pántos felsőt és farmershortot visel mellé, szandállal.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Aug. 06, 2013 3:28 am

*A konyhában van el, érezni az illatokon hogy itt valami extra nagy dolog van. Amúgy is folyton itt van és mindenféle új dolgokat talál fel az étteremhez és ezeket mindig végigkóstoltatja Leahval. Hát mi tagadás miután kirúgták az új életéből, egyszerűen nem tud magával mit kezdeni. Dupla műszakokat vállal, és itthon is konyhában lapít folyton, látszik hogy az agyára megy a dolog. Kivétel mikor rejtélyesen eltűnik órákra vagy éjszakákra, és ő se tud róla számot adni, mért nem volt elérhető.*
-Szia!-*Kiált ki, majd mikor meghallja mi van, kisétál a folyosóhoz a másik elé, hogy még ne menjen be a konyhába. Látszik a kötényén, hogy rengeteg melón van túl és az illatokból is lejön.*
-Ez nem szimplán ciki, de szerintem megkíméllek a konyha látványától, mert így nem fogod tudni mennyire ciki.-*Mert ha a lány bemegy láthatja hogy úgy kb öt kivételes fogás van. Persze nem hatalmas adagban, de akkor is elég kemény diónak tűnhetnek. Szóval gürizett a srác egész délután és hazaállít a lány a saját gyors kifőzdés kajájával. Persze ő nem dühös, így is úgyis csinálná ezt mert ki van.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Aug. 06, 2013 3:36 am

Kissé meglepetten pislog a pasasra, de nem hagyja magát eltántorítani. Kíváncsivá tették! Be is lesz a konyhába, már amennyire Dante testén át képes erre, pipiskedve, "nyomulva".
- Jézusom! - hörren fel nevetősen - Egy hadsereget várunk vacsorára és nem szóltál? - Nincs neki baja a főtt kajával, de ami sok, az sok.
- Pedig egyenesen Tokióból hoztam. - biggyednek le játékosan ajkai, ahogy kiskutya tekintettel emeli a másik orra elé a zacsit, ami a tésztákat és tekercseket tartalmazza.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

7 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next