Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Dante (Pokla) lakása

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 9:17 pm

First topic message reminder :

Egy zöldséges bolt felett lévő, kellemesen berendezett lakás. Teljesen modern kialakítással, főleg ami a konyhát illeti, hisz szakács a tulajdonos. A lakás letisztult tágas és csak a nappali van elektronikával zsúfolva, a háló teljesen nyugodt csöndes. Kis kiugróval ahol ki lehet ülni az ablakba. A többi ablak nagy széles, hogy jól megvilágított legyen a lakás a nap minden időszakában.

A hozzászólást Dante összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 29, 2011 9:02 am-kor.
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Vissza az elejére Go down

Re: Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Kedd Aug. 06, 2013 3:44 am

-Neem, csak kipróbáltam pár új receptet. Megakartalak lepni.-*Mondja kissé kellemetlenül, és csettint egyet mire az asztalon meggyullad két gyertya, és látszik hogy szépen meg is terített már.*
-Egy kis bocsánat vacsi amiért visszapottyantam az életedbe, és amiért az agyadra mehetek néha.-*Majd elveszi a másiktól a csomagot kivesz egy adagot és nekilát enni. Igazából éhen veszik, mert csak ezzel melózott eddig. Enni nem evett, és néha megváltás nem a saját kajáját enni.*
-Eh....ténlegh finchi....-*Makogja teleszájjal miközben újabb adagot nyom a képébe, és ha nem állítják le sanszos hogy befalja az egészet.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Aug. 06, 2013 3:50 am

- Ez már a harmadik alkalom a héten, hogy meglepsz. - Kezdené, de a gyertyák kapcsán csak aprón engedi le a vállait, mintegy megadóan. Ám legyen... Csak aztán nehogy a végén a szomszédságot is át kelljen hívni, annyi kaja maradjon rájuk.
A férfi szavaira akaratlanul is felszakad egy hangosabb sóhaj a tüdejéből.
- Ez még mindig a te házad... továbbra sem szeretnél beszélni a dolgokról? - keresztkérdések, vigyázat! Veszélyes a csaj, mert naná, hogy direkt csinálja, hátha sikerül összezavarni az amúgy sem túl összeszedett védencet.
- Ugye? Viszont akkor már adjuk meg a módját és ülj le, ha ennyit vesződtél a terítéssel is. - Hessegeti befelé az étkezőbe a pasast, hogy ő maga is helyet foglaljon. Igen, feltett szándéka tányérból enni a gyorskaját és nem dobozból!
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Dante on Kedd Aug. 06, 2013 3:55 am

-Nincs miről beszélni már, és amúgy is, jó kezekben vagyok. Mi bajom lehetne egy ilyen fényőr mellett.-*Öleli át a másikat és nyom neki egy puszit a homlokára kedvesen mosolyogva. Aztán már feltartott kezekkel megy is és teszi le a seggét.*
-Majd a kaját átviszem a felső szomszédnak. A sok kaja szag után hallottam ahogy ott veszekednek hogy náluk mért nincs ilyen soha. -*Kuncog és ahogy lehuppannak kiszedi a saját adagját a tányérra.*
-Esküszöm megpróbálok leállni a konyhai dolgaimmal. Csak mostanság szeretek mindig csinálni valamit, szóval kénytelen leszel lekötni!-*Fenyegetőzik a villával a másik felé, de közben vigyorog.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Aug. 06, 2013 4:03 am

- Aztán majd féltékeny lesz az egyik fél rád, hogy biztos puncsolsz... - Nevet ő is, mert az említett szomszédok kapcsolata igencsak röhejes tud lenni. Hiába, negyven év házasságba belefásulhat az ember, bár ő nem tudja, még soha nem próbálta.
- Lekötni? Mégis hogy képzelted azt? - szélesedik ki a mosolya, ahogy sűrű szempillái alól a másik felé sandít, miközben érdeklődőn figyel és egyszerre kaját is juttat a szervezetébe. - Jön a szeptember, biztosan akad beadandóm, amit szívesen megírsz majd... - szélesedik ki szemtelenül a mosolya, noha egy pillanatig más is átfut az agyán. De elhessegeti.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Aug. 06, 2013 4:18 am

-Hát találj ki valamit. Mert mielőtt nekiálltam főzni, már azon voltam hogy kimosom a ruháidat. De aztán rájöttem hogy én még csak túlteszem magam azon hogy milyen tangákat és melltartókat találok a szennyesedben, de lehet hogy te annyira nem örülnél a dolognak. Főleg amilyen kis titkolózó vagy újabban.-*Persze tudja hogy a lány készül valamire, fogalma sincs mire de ismeri már annyira, hogy leessen neki, ha titkol előle valamit. A beadandón jót nevet majd megrázza a fejét.*
-Kétlem hogy sokra mennél velem, gimi óta csak a konyhában tanultam új dolgokat. Nem hiszem hogy sokra mennél az én tudásommal. Inkább alternatív ötleteken törd a fejed.-*Mosolyog rá a másikra, ilyenkor nagyon jól elvan ha a lánnyal beszélget vagy csak együtt ücsörögnek. De azon kívül kicsit mindig próbálja lefoglalni magát, hogy ne gondolkozzon és egye a penész a másik énje miatt, ami tönkreteszi az életét.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am

Erre azért leesik az álla. Na nem szó szerint, de tény, hogy tátog kettőt-hármat, mire felocsúdik kissé.
- Ha hozzájuk mersz érni, én-én... - Kinyírja? Igen, ez jönne ide, de attól azért még sokkal inkább zavarba jövősebb, minthogy feszegesse a témát. Főleg, mert látszólag a pasas is elvetette az ötletet szerencsére. A titkolózásról szóló megjegyzés csupán a kegyelemdöfés. Szusszanva söpri hátra tincseit és tekintete a tányérjára szegeződik.
- Te sem beszélsz a dolgaidról, szóval szerintem kvittek vagyunk. - Zárja le ennyivel, főleg, mert a másik téma érdekesebbnek tűnik, mint a problémáin nyavajogni. És erre eszik is kicsit, miközben persze figyel a pasasra.
- Csak a konyhában? Hajajj, és így szedted össze a nőidet? - Szélesedik ki a vigyora szemtelenül, ezzel együtt kissé be is húzza a nyakát, mielőtt meglegyintenék egy védenci fülessel. - Biztos ki tudok találni majd valamit. Az az ötletem pedig még mindig áll, hogy nyithatnál egy saját kis kajáldát. A tervezgetés is lefoglalna már, meg az ügyintézés.

Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Aug. 06, 2013 4:43 am

-Nem nyúlok hozzájuk nyugi.-*Neveti el magát kellemesen a másik zavarán, majd fene tudja mért csak megjegyzi.*
-De van szemem azért. Itt ott látom miket hordasz....hát hallod tényleg nem vagy már kislány.-*Mondja de szemét lesüti, nem mer a másikra nézni, ugyanakkor vigyorog nagyokat. Majd száját eltátva pillant fel a nőket illető dologra. Nagyokat vigyorog végül mielőtt megszólalna.*
-Nehogy azt hidd a nőkre nem igaz ami a pasikra, hogy a gyomrukon át vezet az út. Meg aztán van sok kaja ami nem csak finom de enyhén szólva is izgató hatású. Szóval vannak ötleteim.-*Vigyorog tovább és még annyit halkan megjegyez.*
-Azért a nőkkel való energia lekötésem után, nem tudtam mit fogsz ötletelni.-*Neveti el magát kellemesen átfutva egy nagyon csúnya gondolat az agyán. Fenének nyitott rá múltkor a lányra bugyiban. Sok sok fantáziaképhez adott alapot.*
-Egyébként ezzel is elkezdtem végül foglalkozni. Csak nem tom, kétlem hogy lenne hozzá elég vezetői tapasztalatom hogy a pénzügyeket is kezeljem. Szerintem keresnem kéne egy társat aki ért a gazdasági részéhez.-
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Aug. 06, 2013 10:22 am

- Dantee! - hitetlenkedős, nevetős a hangja, ahogy a másik megjegyzését hallja. - Már jó ideje nem vagyok, de ezt te pontosan tudod. - szusszan aprót, elhessentve a múlt árnyas ördögét a válla mellől, mielőtt újra az ételbe kóstolna, az utolsó falatot is bepuszilva.
- Aha... én meg majd el is hiszem így látatlanban. Bájitalt keversz bele, mi? Ezek szerint csak a kaja miatt szeretnek a nők, te boszorka! - Ez mondjuk megmagyarázhatná a másik pechsorozatát a nőknél. Öncélú mágiahasználat, eeeee.
- A társ dolog jó ötlet. Hirtelen mondjuk egy ismerőst sem tudnék mondani, de majd átgondoljuk, ha kevésbé leszek kajakómás. - szusszan elvigyorodva, hogy jóllakottan simogassa meg a pocakját és dőljön hátra a szék támlájához.

Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Aug. 06, 2013 10:32 am

-Igen rájöttem már.-*Vigyorodik el és ő is végez a maga adagjával.*
-Vannak ötleteim, de majd ha komolyabban látom át a dolgokat csak akkor fogok keresni bárkit is. Valaki olyan kell aki megakadályozza hogy ingyen kosztot adjak neked, különben tönkremennék. Talán Walenthyn, ő vele egyszer már úgyis nyitottam üzletet.-*Neveti el magát kellemesen majd lassan feláll, és kezét a lerakott köténybe megtörli.*
-Látod még mázli hogy velem kajálsz általában. Nem találsz másik olyan pasit, akinek tetszik mikor jól lakottan dörzsölöd a pocakod.-*Sétál el a lány mellett és bökdösi meg az oldalát, hogy aztán a kanapéra vetődjön. Kissé féloldalasan, hogy legyen bőven hely is mellette de azért még kicsit kényelmesebb is legyen.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Aug. 06, 2013 10:37 am

Elégedetten nyugtázza a körvonalazódó terveket, hogy nevetve próbáljon kitérni a bökdösés elől.
- Lassan már semmilyen pasit nem találok, ha így folytatom. - Szusszan és a tányérokat összeszedi, a mosogatóba ejtve beáztatja őket, majd lehuppan Dante mellé egy megadó szusszanással.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Aug. 06, 2013 10:42 am

*Elkapja a lányka kezét és odahúzza közelebb magához picit.*
-Ne légy ilyen. Gyönyörű dögös vonzó lány vagy. Eszes, cseles, és odafigyelsz az emberekre, ráadásul már nem is valami kis törékeny virágszál. Ha akarnád szétrúgnád a seggem simán, még egy gyufát se lenne időm meggyújtani. Én csípem a kis feszes hátsód, úgyis lesz valakid.-*Mondja kellemesen mosolyogva a másiknak, és kezével belesimít a másik hajába, lágyan fésülve ujjaival.*
-Meg aztán, ha nincs semmi elég felvenned az új bikinid és kimenni a partra, tuti a lábad elé borul mindenki.-*Nevetgél kellemesen miközben lesi a másikat, mikor az nem figyel végig is csúszik tekintete a lányon. Mintha legalábbis valami járna a fejében, nem tudatosan csak úgy elkalandozva.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Aug. 06, 2013 6:14 pm

- Odafigyelek, aha... - szusszanva helyezkedik a másiknak dőlve, fejét a férfi mellkasának, kulcscsontjának döntve egy elégedetlenkedő szusszanás közepette.
- Akkor miért idegenedtünk el egymástól Mattel, de őszintén? Ha észrevettem volna és nem csak a hülye... kutatásommal lettem volna elfoglalva, nem történt volna az, ami. - Azért a nemhivatalos nyomozásával kapcsolatban megválogatja a szavait ahogy a másik cirógatásába bújik, mint valami kismacska, akinek ez most jár. Azon elvigyorodik, hogy Dante csípi.
- Csak a hátsóm miatt tartasz, valld be! - jegyzi meg kuncogóan, noha ott van hangjában némi tisztelettel vegyülő szeretet is. Nem lehet elég hálás a másiknak, hogy van. Sokat jelent neki.
A bikinit illetően felnevet újra.
- Nem is rossz ötlet! Mármint, egyik délután igazán kimehetnénk, ahelyett, hogy megfőzöd a fél világot idehaza. - sandít fel a másikra, bár ehhez kissé le kell csúsznia félig fekvő helyzetbe és fejét a férfi ölében kell nyugtatnia immáron.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Szer. Aug. 07, 2013 9:17 am

-Lehet nem is nálad volt a gond. Nem azt mondtad , hogy találkozott valakivel az életéből? Lehet miatta történt, hogy őt jobban ismerte életében mint téged, és ettől arrafelé fordult az emlékei visszaszerzésére?-*Próbál hangosan gondolkodni, közben néha feltekeri a lány pár hajtincsét az ujjára, aztán lassan le. Nem húzza, mindig kis kedvesen cirógatja.*
-Igen lebuktam, eleinte csak a csinos kis popsid miatt lehettél itt.-*Aztán kacér kis csillogással a szemében hozzáteszi.*-Bár mikor múltkor véletlenül rád nyitottam a mosdóban bugyiban, akkor lettek új kedvenceim is.-*Nevet kellemesen, hát mi tagadás azok a mellek gyönyörűek. Formásak, kézre állóak, hívogatóak...hajaj volt pár álmatlan éjszakája.*
-Tőlem lemehetünk, de akkor nem tudsz pasizni. Nekem meg itthon is felveheted a bikinidet megmutatni, és mondok véleményt. De ha le akarsz menni homokvárat építeni a kedvenc védenceddel benne vagyok.-*Kuncog kellemesen, és míg egyik keze a lány haját simogatja tovább az ölében. A másik kellemesen rásimulva a lány hasára megpihen. Nem matat, nem simizik komolyabban, csak egyszerűen ott van.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Pént. Aug. 09, 2013 3:15 am

- Valószínűleg ez is közre játszott, igen. De ha nem hanyagolom el és segítek neki... fene tudja. - Aprón von vállat. Igazából nem tudja, hogy Matt vagy csak a társaság hiányzik neki. Egy megértő váll, ölelő karok... Minden esetre jó lenne összefutni a sráccal, de mintha kerülné a másik. Nem hiszi, hogy véletlenül kerülik el sokadszorra is egymást odafent.
Mindegy is, csak jó lenne tisztázni a dolgokat és tudni, hogy boldog e most a srác vagy mi van. Szeretné annak tudni.
A megjegyzésre felkuncog, hogy aztán kissé feltámaszkodjon a másik két oldalán, úgy tekintve le rá.
- Hééé! Te perverz disznó... - kapja fel a párnát és hajítja a másik felé, ezzel együtt menekülne is a kanapéról az esetleges ellentámadást illetően.
- A homokvárra szavazok. Kukkolós! - Repül az újabb párna, de már nevet is mellé. Az meg csak Dantén áll, hogy időközben sikerült e felállnia avagy a kanapén fetrengve "püföli" a férfit.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Pént. Aug. 09, 2013 3:22 am

- Én perver...-*Háborodna fel de kapja az első párnát a képébe. És elröhögi magát aztán csak vigyorogva mondja újra.*
-Én perverz? Te mutogatod itthon magad egy szál bugyiban.-*Mondja röhögve, és még nem sikerült feltápászkodni így fekve éri a támadás. De nem szenved sokáig felülve elkapja a másikat és lerántja a kanapéra. De olyan szerencsétlenül sikerül, hogy a ráeső lánytól lebucskáznak. A lány ér a földre először persze nem koppan nagyot, mert csak a kanapéról gurultak le, és a srác karja is alatt volt és tompított. De így most vészesen közel fekszik a másik fölött, és nem tudja hogy a közelség vagy a játék miatt vigyorog kellemesen. De csak ajkába harapva mosolyog, és közben a másik szemeibe bámul, hol egyikbe másikba, hiszen gyönyörűek azok a szemek.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Pént. Aug. 09, 2013 3:33 am

A nevetésből sikkantás lesz, csak amolyan lányosan, majd a zuttyanás belé fojtja a szót és kissé elnyíló ajkakkal pislog felfelé. Őzike.
A másik ferde hajlamokra utaló ajakharapdálását arckifejezését látva kissé elmosolyodik.
- Hoppá! - lassú mozdulattal nyúlna és söpörne ki pár tincset a szemei elől, de a támaszkodó kezektől ez nem olyan egyszerű, ahogy a közelségnek hála szívverése is a duplájára gyorsul.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Pént. Aug. 09, 2013 3:36 am

*Elakarna húzódni de nem megy, és már belegondolva nem is akar. Nem tudja mi történik, nem is nagyon gondolkozik, csak valahogy lassan cselekszik. Ahogy hajol közelebb. Szemét lehunyja és ajkai belecsókolnak a másikéba. Lágyan ismerkedve. És az egész közben hirtelen mintha átírnák a múltját, és minden emlék amit a lánnyal átélt most valami más hangulatot kapna hirtelen.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Aug. 11, 2013 12:23 am

Kissé elkerekednek szemei meglepetten, ahogy a férfi ajkai az övéhez érnek. A szíve majd kiugrik a helyéről, de nem a bűntudattól vagy azért, mert bizarrnak tartaná az egészet. Neki ez most jól esik... kifejezetten jól. Olyannyira, hogy az már szinte ijesztő. Mintha hazatért volna végre ebben az Életnek becézett kuszaságban. - Ennek fényében hunyja le szemeit és száll be a csókba, viszonozva azt, miközben karjai a férfi széles vállai köré fonódnak.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Vas. Aug. 11, 2013 12:31 am

*Visszacsókol a lány és átkarolja, ennek köszönhetően mélyebbé válnak csókjai. Odasimul egész testében a lányhoz és végigsimítja az oldalát. Egészen kikapcsol végre az agya, ami ritka dolog az utóbbi időben. Hogy teljesen leáll az agya és csak élvezi a pillanatot. Csókjai hosszúak, édesek és néha játékosak. Míg végül lassan csak abbamaradnak hiszen levegőt is kell kapni. Épp csak egy picit húzódott el és lesi a másik tekintetét. Valahol most éri el az agyát hogy kivel is csókolózott, de nem tud rosszként tekinteni a dologra.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Aug. 11, 2013 12:36 am

Belemegy ajkaik játékába, minek következtében, ahogy a férfi elhajol, csak veszettül kapkodja a levegőt, hogy tüdeje és agya is némi oxigénhez jusson. Nem mintha tisztábban tudna ettől gondolkozni, de próbál.
- Én... bocs, ezt nem lett volna szabad. - Szusszan némileg zavartan, de az meg se fordul a fejében, hogy megkérje a másikat, szálljon le róla.
Tenyerei is jól megpihennek a férfi vállán, mellkasán.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Vas. Aug. 11, 2013 12:40 am

*Kicsit megijed a lány szavaira, de aztán elmosolyodik.*
-Én csókoltalak meg, mért te kérsz bocsánatot?-*Ez így most eljutott az agyáig és így humoros, hogy a másik kért bocsánatot. De aztán komolyabbra fordítja a dolgot.*
-Nem tudom, hogy mit szabad vagy mit nem.....de én ezt...ezt nagyon élveztem.-*Suttogja halkan a másiknak, és keze még mindig lágyan simogatja az oldalát.*
-És szeretnék még többet.-*A csókból, meg persze vevő lenne még többre a lányból is, de ez így egy nagy masszaként van a fejében. Nem gondol egyikre se jobban, csak egyszerűen Leaht akarja és kész.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Aug. 11, 2013 12:44 am

- Mert... mindegy. - Pirul bele a dologba, elvégre a pasasnak igaza van. Ettől még neki kellene, hogy a több esze legyen! XD
A szavak jólesőek és borzolják benne a kedélyeket rendesen, hiszen hiába tekintett mindig is valahol bátyjként Dantéra, lássuk be, nem az. Hjajj de mennyire nem! Ő félig angyal, a férfi félig démon... Miért vonzza magához a fajtájukat, de komolyan?!
- A fényőröd vagyok. Ne kísérts... - rebegi alig hallhatóan, ahogy a másik tenyere megindul felfelé az oldalán. Nagyot sóhajtva engedi ki a tüdejében rekedt levegőt ezzel együtt.

Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Vas. Aug. 11, 2013 12:49 am

-Nem érdekel hogy mit mondanak ott fönt.-*Ez a hülye szabályzat, sose értette hogy mért szabályoznak amikor egy csomó dologba nem szólnak bele. Vagy csak ő nem tud a dologról és hőbörög.*
-Akkor is téged akarlak!-*Másik keze belesimít a lány hajába kifésülve minden kósza tincset az útból. Majd újra belecsókol az ajkába most már hevesebben. Nem érdekli ki lesi őket onnan fentről, hagy nézzék, ő most épp végre élvezi az életet mert ez a lány van vele. Keze odalent húzza közelebb a derekát, hogy egész testükben összesimulhassanak. Hogy érezze a másik forró bőrét, amire a sajátja is reagál így.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Aug. 11, 2013 1:01 am

Inkább az utóbbi. Nem véletlenül ő az ész a kis kettősükben.
A férfi szavaira elnyílnak ajkai, s szinte már megadóan hunyja le szemeit, mikor a másik ujjai hajába túrnak.
- Dante. - nyögi elhalóan két heves csók között, melyet akarva-akaratlanul is viszonoz, s simítón haladna tenyere felfelé a férfi vállán, ha nem gabalyodna a felsőjébe. Mindegy, hagy jöjjön az is!
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Vas. Aug. 11, 2013 1:09 am

*A felsője kúszik felfelé, ő meg már automatikusan úgy mozdul hogy lecsússzon róla. Ezt követően a lánykát is kibontja a csomagolásból. És amint megvan a bőrük összesimul ahogy megint belecsókol az ajkaiba. Keze becsúszik a másik dereka alá és közelebb húzza a lány hasát. Közben térdei kicsit feljebb csúsznak a kényelmesebb helyezkedésért. De ezzel Leah lábát is lökik kicsit és öle a lány lábai közé simul. Míg egyik keze a derekát hátát simogatja a másik a hajába túr ahogy édesen szenvedélyesen csókolja a lányt újra és újra.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére