Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Dante (Pokla) lakása

2 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 9:17 pm

First topic message reminder :

Egy zöldséges bolt felett lévő, kellemesen berendezett lakás. Teljesen modern kialakítással, főleg ami a konyhát illeti, hisz szakács a tulajdonos. A lakás letisztult tágas és csak a nappali van elektronikával zsúfolva, a háló teljesen nyugodt csöndes. Kis kiugróval ahol ki lehet ülni az ablakba. A többi ablak nagy széles, hogy jól megvilágított legyen a lakás a nap minden időszakában.

A hozzászólást Dante összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 29, 2011 9:02 am-kor.
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Vissza az elejére Go down

Re: Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Hétf. Nov. 08, 2010 9:40 am

*Megvonja a vállát az első kérdésre.*
-A boszorkák nem tudnak teleportálni, így ha gondot okoznak könnyebb elbánni velük. De szerencsére nem hallottam még gonosz boszorkáról.-*Majd már válaszolna is, de úgy tűnik fontosabb kérdést kap.*
-Hát tudja, igazából az érzelmeimtől függ az erőm. Szóval persze elég jól bánok a tűzzel, de ha valamiért dühössé agresszívvá válok, szinte meghatványozódik. Amikor a kastélyban voltunk annyira feldühödtem, hogy ilyen kelepcébe csaltak barátaimmal, hogyha nem engedem ki én égtem volna szinte el. Én is meglepődtem, hogy mit műveltem ott.-*Válaszol udvariasan majd beljebb fáradva hellyel kínálja a vendéget.*
-Emiatt keresett meg engem?-*Kérdi kíváncsian, mert hát attól hogy nagy az ereje valakinek, még nem így szoktak érdeklődni. Pontosabban szoktak, a démonok, és akik a képességére hajtanak. Ettől feszültté válik, és kezd átszaladni az agyán, hogy vajon ez a nő is azt akarja e.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Nov. 08, 2010 9:51 am

*Vállat von. Végülis mindenki a saját hibáiból tanul. A felkínált helyet elfogadja, a magyarázaton eltöpreng.*
- Például a fényőre, Leah Johnson miatt. *teszi hozzá, jelezve, hogy van más célja is a látogatásának.*
- Részben igen, részben azért, hogy Ön, mit szeretne tőlem. *Részben meg, hogy a férfi erejének miértje mögött megpróbálja meglelni a kiskaput saját erejének kiterjesztésére.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Dante on Hétf. Nov. 08, 2010 9:56 am

-Óóóó szóval maga a Vadász?-*Kérdi elmosolyodva, és érezni ahogy izgatottá válik.*
-Nos elég egyszerű. A tököm tele van azzal, hogy a démonok az erőmre hajtanak, és tudomásom szerint maga a legjobb démon vadász. A segítségét szeretném kérni. Leakarom valahogy állítani a démonokat arról, hogy tönkretegyék folyamatosan az életem. Az utóbbi hónapokban csak 2 démon akart kicsinálni. Az egyik felgyújtotta a munkahelyemet és halálosan megfenyegettek mindenkit akit ismerek. Ha kell a pokolba is lemegyek hogy megöljem őket, vagy leállítsam. Tud segíteni ebben?-*Kérdi egyre inkább vérszomjhoz hasonlító izgatottsággal.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Nov. 08, 2010 10:00 am

*Szemforgat a kisfiús izgatottság érzetén és a férfiban eztán ez érezhetően alább is hagy, komolyság felé véve a hangulatot. - Mert Vienne nem tudatosan, de így akarja.*
- Meglepő mi? *szusszan, azért halványan elmosolyodik hozzá - első mosolya amit ejt amióta bejött és meg kell hagyni, egészen megszépíti, többet kellene mosolyognia.*
- Frászt megy le! Azzal csak kinyíratja magát, azt pedig gondolom nem akarja. Egyszerűbb lenne valami kiábrándító bájitalt beszereznie, amivel egy ideig a démonok nem akadnának a nyomára. *Javasolja könnyeden.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Nov. 08, 2010 10:05 am

-Az a düh és az az erő amit a kastélynál látott...fele annyi se volt mint amit a démonok ellen érzek, mikor megrontják az életem. Megannyit ölhetnék meg ha lejutnék.-*Közli egyszerűen.*
-Nincs semmim amivel fizethetnék egy bájitalért. Se pénzem se gonosz lelkem vagy akármi. Nekem csak az erőm van. Egy fuvar kell oda és esetleg még vissza!-*Közli egyszerűen.*
-Tud nekem segíteni?-*Kérdi újra, hátha meggyőzte a nőt.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Nov. 08, 2010 10:11 am

- Levegőt se vehetne és halott lenne. Mit gondol, én miért nem mentem még le? *hangja komolyan csendül, de nem kioktatón.*
- A fényőre le tudja vinni, bár kétlem, hogy ki szeretné tenni ilyennek a kislányt. Tudta, hogy a valódi neve Pearl? Mindegy is... *szusszan majd a másikra tekint.* Szívesen segítenék, de nem ismerek olyat, aki idefenn képes lenne ilyen bájitalt előállítani. Hacsaaak... *elgondolkozik, de nem, Margaretet nem keresi fel. Nincs az az isten! Ellenben van egy nőcske, aki sokkal lóg neki rendőrségi ügyek elsimítása miatt.*
- Járt már a Condor Clubban? *ez aztán a félreérthető kérdés.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Nov. 08, 2010 10:17 am

-Értem, akkor mást kell kitalálnom.-~Vagy inkább mást kell találnom!~*Fejezi be a gondolatmenetet a Pearlös megjegyzésre pedig értetlenül tekint.*
-Hogy érti, hogy ő Pearl?-*Kérdez rá, mert annyit tud csak, hogy Leah nem ismeri az igazi családját vagy valami ilyesmi. Annyira zavarosak voltak az elmúlt hetek, hogy hirtelen nincs is vele tisztában.*
-Ami azt illeti jártam ott. És egy Lilith nevezetű nő megcsapolta az életenergiámat. Szóval kösz de a környékére se megyek, míg nem tudom ki az a nő!-*Közli eléggé határozottan.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Nov. 08, 2010 10:21 am

- Kereshet mást is, de ők sem fogják levinni a Pokolba. Én levihetném, de nem bízok magában és azt sem akarom, hogy miattam dögöljön meg. *morran láthatóan is feszültebben az értetlenség láttán.*
- Ezen a néven anyakönyveztették. *von vállat könnyeden aztán, majd felkacag.*
- Pedig Lilith sokkalta több egy közönséges kéjencnél. De tény... ha elfogad egy jó tanácsot, akkor nem fogad el semmit attól a nőtől, amit ingyen kínál. *Vigyorogja.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Nov. 08, 2010 10:24 am

*Mélyen elgondolkozik a hallottakon. Úgy tűnik egyedül kell megoldani az alászállást. A Pearl névnek utána kell néznie, mielőtt Leahval beszélnének róla. Lilithtől meg maximum a temetési meghívót fogadja el, miután kinyiffant. Ennél többel nem nagyon szolgálhat a felügyelő úgy tűnik, szóval sok keresnivalója nincs is akkor.*
-Nos köszönöm, hogy meglátogatott. Amennyiben nincs más kérdése, tudja hol találja az ajtót!-*Egyértelmű célzás, hogy nyugodtan le is léphet innen.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Nov. 08, 2010 10:30 am

- Majd hívjon meg a temetésére! *int és ezzel bizony le is lép, ha nem állják útját. Mégis miért segítene egy eleve halálra ítélt ötletben, mikor annyi egyszerűbb út van, csak a férfiúi büszkeség szab nekik gátat. Azt pedig mindig is orbitális marhaságnak tartotta.*

//Köszi. Very Happy//

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  David on Szer. Dec. 29, 2010 11:23 pm

*Bár még nem járt itt, már látta kívülről a lakást. Így a hálószoba közepére sikerül az érkezés, és azon nyomban be is rakja szegény lányt a takaró alá. A ruhákat ledobja a földre és egyből leül mellé. Nem akarja magára hagyni a másikat, és ahogy érzi Dante sincs még itt, csak közeledik a háza felé. Viszont nem tudja, hogy Jasont hívnia kéne e. Felfog dühödni, és ahelyett hogy Leahval törődne vagy vitázna vagy az árnyőr után menne, legalábbis ez a sejtése.*
-Mit kérsz? Mit tehetek érted?-*Kérdi aggódva pillantva a másikra, bár nagy szó lenne ha most egyáltalán megtudna szólalni.*

A hozzászólást David összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 30, 2010 12:33 am-kor.
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 38

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumsmakers.com/

Témanyitás  Leah on Szer. Dec. 29, 2010 11:30 pm

*Ahogy a takaró rákerül, szinte görcsösen markol annak szélébe. Teste még mindig remeg a benne kavargó tehetetlen dühtől, félelemtől. Akárcsak ajka, melyen ennek ellenére csak egy elhaló "Köszi."-t sikerül kipréselnie. Aztán a további kérdésekre csak fejcsóvál, meredten tekintve maga elé. Nem próbál meg lenyugodni, igazból már-már hisztérikusan remeg kis teste a takaró melegében. Ilyenkor szokták az embert felképelni, hogy észhez térjen kissé...*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Dante on Szer. Dec. 29, 2010 11:36 pm

*Améliától ugrik épp át, kiszeretne próbálni pár igézést a lakásán, amiket Ama nagymamája írt le még a könyvükbe. Úgy gondolja a meglévő lakást olcsóbb démonbiztossá tenni. Alig fordítja el a kulcsot a zárban máris megcsapja, hogy két fényőr van a lakásban. Először értetlenül nyit be de ahogy közelebb kerül, Leahjét szinte tökéletesen kitudja venni. Sokat van a lánnyal és saját új képessége is segít, így tudja őt azonosítani. Ahogy belép a szobába és megpillantja a benga négert meg a törékeny rázkódó lányt az ágyban eldobja mindenét és szinte repül oda mellé.*
-Leah! Leah!-*Szinte kiáltja ahogy kezeit gyengéden az arcára teszi, hogy figyeljen rá a lányka. Majd riadtan pillant a férfire.*
-Mi történt? Ki tette ezt vele?-*Szemeiben egyszerre csillog az aggódás, és ég a düh kiolthatatlan tüze. De már újra a lányra tekint ahogy próbálja lenyugtatni.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Szer. Dec. 29, 2010 11:40 pm

*Ahogy férfi megjelenik odapillant és csak figyeli, ahogy fényőre mellé ugrik. Nem szól míg nem kérdezik, hisz kettejük kapcsolata erősebb, mintsem közbeszóljon. Fontos hogy a lány mellett, most olyan legyen akiben bízik. Csak kérdésre felel.*
-Megerőszakolta egy árnyőr.-*Suttogja elhalóan, hogy csak a férfi hallja. Nem kell emlékeztetni a lánykát, hogy újra átélje a szenvedést.*
-Maradj mellette amíg idehívok valakit!-*Áll fel és még egy pillantást vetve a lányra kilép a nappaliba. Magabiztosan és erőteljesen mégis halkan szólal meg.*
-Jason!-*Hívja a férfit.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Szer. Dec. 29, 2010 11:55 pm

[A szobában]

* Hatalmas, riadt, barna tekintete találkozik Dantééval, de hang még mindig nem jön ki a torkán, csak akkor nyüszít fel elhalóan, mikor David mit sem szépítve elsuttogja a történteket. Mert bár nem tudja kivenni tisztán a szavait, azért sejthető, hogy mit felel Dante kérdésére.
Keze pedig már a takaró helyett Dantéért markolja.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Szer. Dec. 29, 2010 11:59 pm

[A szobában]

*Elsápadva hallja a történetet, de ugyanolyan gyorsan, ahoyg a vér kifut az arcából ugrik meg a mágiája, és szegény kis szekrény a sarokban már lángra is kapna. Ha Leah nem fogná meg a kezét, amitől egyből a lányra koncentrál.*
-Nyugodj meg! Itt vagyok veled! Biztonságban vagy!-*Suttogja a Leahnak, aki mintha a húga lenne. Gyengéden melengeti a kezét és a takaró alatt is gondja van a kellemes hőmérsékletre. Közben szabad kezével simogatja a másik arcát.*
-Itt maradok melletted és vigyázok rád.-*Suttogja ahogy a másikat figyeli, és már már ő is megkönnyezne, de tartja magát. Erős és biztos támasza lesz a másiknak.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Csüt. Dec. 30, 2010 12:02 am

[Kint]

*Kékes-aranyló derengés közepette érkezik meg és kérdőn pillant körbe. A lakást felismervén magasba szalad szemöldöke, tekintete Daviden állapodik meg. Nem fog megszólalni, míg nem tudja, miért riasztották.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Titulus : The oldest One
Kor : 696

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás  David on Csüt. Dec. 30, 2010 12:08 am

[Nappali]

*Most hogy nincs a lány mellett önti el a méreg, most már lehet dühös az árnyőrre, és kicsit Jasonre.*
-Azt hittem figyelsz rá! Azt hittem, amíg én Tonyt keresem, legalább te figyeled!-*Sziszegi, hogy ne hallatszódjon be a szobába semmi se.*
-Egy árnyőr megerőszakolta!-*Int a szoba felé ahol Leah fekszik.*
-Nem Tony volt. Követtem, és bár nem találtam meg, azt tudom, hogy nem lehetett ott. De ez a másik árnyőr valamit csinált vele, amitől nem tudott ellenkezni. De biztos, hogy megerőszakolta.-*Fejezi be az ablak felé fordulva.*
-Mit csinálunk? Leah nem felelős semmiért, és az égiek nem fogják hagyni, hogy megtoroljuk.-*Ez most már inkább az elmélkedés, mert bizony ő most azonnal kitörné az árnyőr nyakát. De Jason akármilyen lobbanékony okosabb az égiekkel kapcsolatban.*

A hozzászólást David összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 30, 2010 12:34 am-kor.
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Dec. 30, 2010 12:33 am

[A szobában]

- Dante... *súgja elhalón és bár a hőmérséklet kezd kellemes lenni, ő mégiscsak remeg. Nyilván nem azért, mert fázna.*
- Én, én... *elnyeli könnyeit, a mondatot meg nem fejezi be. Egyszerűen csak a takarót magához, maga köré ölelve átöleli a srácot, fejét annak mellkasába, nyakába fúrja.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Csüt. Dec. 30, 2010 12:38 am

*Ahogy vonják úgy fekszik oda a lány mellé, és csak átölelve csitítgatja.*
-Ne, hagyjad! A fő hogy élsz, és itt vagyok hogy megvédjelek! Nem esik többé bántódásod! Vigyázok rád!-*Suttogja ahogy szorosan átölelve csitítani próbálja szegény lányt. Még soha semelyik ismerősével nem történt ilyen borzalom, és nem tudja min eshet át a lány. De az biztos, hogy mostantól tűzzel vassal harcol érte, és védi.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Csüt. Dec. 30, 2010 12:59 am

[Kint]

- Tony-t se figyelhetnéd, ha nem járok közben Náluk. *Morran, mert ha nem lenne jobb dolga, éjjel nappal a lányt őrizné. De van más dolga is, így ne merjék a szemére vetni, hogy nem figyelte 24 órában non stop. Persze a hirtelen lobbanás tovatűnik, mert fontosabb, az. hogy:*
- Mi történt? *És David mondja is, mire elhűl egy pillanatra, haragjában pedig hangos pattanással és enyhe szikrajelenséggel elpattan a nappali lámpájában az égő.*
- Levadásszuk. *Jelenti ki magabiztosan.* Ha ez lesz az utolsó tettem is fényőrként, meg kell tudnunk ki volt az, és megölni azt az állatot. *sziszegi fogai közül ki. Látszik, felelősnek érzi magát a lányért, némi önmarcangolás is van a dologban. Épp ezért (is) lenne elégtétel a dolog.*
- Az Égiekkel ráérünk utána is törődni. *A szoba felé tekint, habozva. Talán nem most kellene a lányt ilyesmivel zaklatni... vagy humánus megoldás kellene, de ahhoz embert kellene bevonni és így is épp elegen tudják, hisz érzékeli a boszorkát is odabent.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  David on Csüt. Dec. 30, 2010 1:05 am

-Bár nem Tony volt az, de el kell mondanunk neki hogy ő is árnyőr. Amíg nem derítjük ki, hogy ki volt az továbbra is meg kell tennünk amit az égiek követelnek. Neked sok a dolgod, csináld is ,mert nem kéne idő előtt elveszteni a pozíciódat. Dante biztos vigyázni fog rá, és majd ő kiszedi belőle, hogy ki volt az. Majd megbeszélem a sráccal. Rendben lesz így?-*Pillant Jasonre, miközben folyamatosan újra meg újra végigmegy védencein, és mindenkit leellenőriz, hogy nincs e baj.*
-Van egy barátom ,aki segíthet megtalálni a tettest. De mi ketten nem tehetünk semmit amíg nem tudunk biztosat. Idő előtt felmentenének az őrködés alól és kitudja mi lenne a büntetésünk.-*Bér tisztában van vele, hogy ezt a beszélgetést is tudni fogják odafent.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Dec. 30, 2010 1:11 am

[Bent]

- Egyszerűbb lenne, ha nem élnék... *préseli ki magából a dolgot, mert tény, hogy nem egyszer fordult már meg a fejében, hogy ennél a halál is jobb lenne, jobb lett volna, ha az árnyőr egyszerűen megöli. Persze közben öleli a férfit, pólóját könnyei áztatják.*
- Hol van David? *kérdezi elhalóan, terelve saját gondolatait is, de könnyfátyol mögül.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Csüt. Dec. 30, 2010 1:26 am

-Egyszerűbb, de nem jobb. Túlfogsz jutni ezen, és mi vigyázni fogunk rád.-*Mosolyog és simogatja a másik haját.*
-Kint beszélget egy fényőrrel.-*Válaszolja gyengéden, örül, hogy már legalább beszélni tud a másik. Azt érzékeli, hogy két fényőr van kint de a másik neki idegen. De legalább már David erejét is elraktározta az emlékezetében.*
-Behívjam?-*Kérdi suttogva, miközben továbbra se engedi a lányt öleléséből.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Csüt. Dec. 30, 2010 1:46 am

[Kint]

*Jelen pillanatban is ezernyi hívástól cseng a feje, de igyekszik ignorálni őket.*
- A régi pozícióm valahogy jobban tetszett. *Ejt meg fanyar, ironikus mosolyt, de aztán csak biccent.*
- Csak szerezd meg a nevet, a többit bízd rám. *ejti tenyerét a másik vállára, tekintete a másik tekintetébe fúródik, mintegy helyeslést várva. A szövetség megköttetett kimondatlanul is, most már lesz, ami lesz, részéről leszámol azzal a szemétládával.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

2 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next