Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Dante (Pokla) lakása

3 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 9:17 pm

First topic message reminder :

Egy zöldséges bolt felett lévő, kellemesen berendezett lakás. Teljesen modern kialakítással, főleg ami a konyhát illeti, hisz szakács a tulajdonos. A lakás letisztult tágas és csak a nappali van elektronikával zsúfolva, a háló teljesen nyugodt csöndes. Kis kiugróval ahol ki lehet ülni az ablakba. A többi ablak nagy széles, hogy jól megvilágított legyen a lakás a nap minden időszakában.

A hozzászólást Dante összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 29, 2011 9:02 am-kor.
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Vissza az elejére Go down

Re: Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  David on Csüt. Dec. 30, 2010 1:55 am

-Én elkapom, te eltöröd a nyakát!-*Az ő keze is a másik vállára repül, és valóban ma itt szövetség köttetett. Majd int a szoba felé.*
-Nézd meg! És próbálj nyugodt maradni akármilyen rosszul is fest. Sokkal inkább van szüksége arra, hogy úgy lásson mint egy barátját. Mint inkább azt aki megfogja bosszulni. Higgy nekem, sok ilyen lánnyal találkoztam már!-*Bólint biztosan, majd valószínűleg Jasonnel sétálnak be a szobába.*
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 38

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumsmakers.com/

Témanyitás  Leah on Csüt. Dec. 30, 2010 2:08 am

*Csak fejcsóvál hevesen, könnyeit nyeldekelve a megjegyzésre, de képtelen újfent megszólalni. Nem akar rá emlékezni, nem akar róla tudni, mégis minden egyes pillanat, az a kiszolgáltatottság és magatehetetlenség... az elméjébe ivódott.
Mikor Dante mondja, hogy kint van egy másik fényőr is, összerezzen. Már csak ez hiányzott.*
- Ne! *Vágja rá rögtön a kérdésre, de kattan is a zár, ő pedig riadt, zavart tekintettel néz a belépőkre, kissé talán vádlón is Davidre, mikor megpillantja, hogy Jason a másik.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Dante on Csüt. Dec. 30, 2010 2:18 am

*Odapillant a belépőkre, és lassan feláll az ágyból. Még megsimogatva Leah haját, hogy semmi baj.*
-Figyelj, én most kimegyek csinálok neked valamit amit meg tudsz enni. Meg hozok innivalót. Ne félj nem megyek el, csak a konyháig. És nézd!-*Tenyerét felfelé tartva egy kis tűzlabdát hoz létre. Majd az éjjeliszekrény fölé irányítja ahol semmit nem gyújt meg.*
-Amíg ez ég, itt vagyok és vigyázok rád. Rendben? CSak nyugodj meg!-*Nyom egy puszit a hajába, majd kisétál.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Csüt. Dec. 30, 2010 2:23 am

*Csak morog valamit David szavaira, kivehetetlenül, majd ugye belépnek.*
- Hagyd. *súgja Danténak, nem fenyegetőn, mégis sikerül úgy, hogy kevesen mernének neki ellentmondani. Az idegesség teszi, no. Majd odalép a lányhoz, leguggol mellé és tekintetét keresi. Finoman simít végig a haján.*
- Bocsáss meg nekem. *súgja, hogy szinte csak ketten hallják, majd könnyed csókot lehel homlokára, mitől a lányra édes, álomtalan álom szál perceken belül. Ha egy időre enyhítheti a fájdalmát, miért ne tenné ekképpen meg?
Felegyenesedve Dante felé fordul, de csak udvarias, már-már kérő, mégis tiszteletteljes mozdulattal biccent, majd int Davidnek és ő személy szerint el is tűnik...*

//The end...?//

Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Titulus : The oldest One
Kor : 697

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás  David on Csüt. Dec. 30, 2010 2:28 am

*Figyeli Jasont, és örül, hogy elaltatta a lányt. Nem lesz szép álma, de legalább alszik ami sokat segít most. Ő maga pedig követi Dantét a konyhába. Ellátja megannyi információval és tanáccsal ami segítségükre lehet a későbbiekben. Amikor végeznek még egyszer megnézi Leaht és bár alszik odasuttogja neki.*
-Többet nem kell hívnod, ezentúl vigyázok rád!-*Mosolyodik el, és aztán aranyló fényességben tűnik tova.*

//Köszöntük! Very Happy//
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 38

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumsmakers.com/

Témanyitás  Dante on Vas. Jan. 02, 2011 6:04 am

[Leah]

*Leah teleportálja be egész ügyesen egyből az ágyba. Még mindig nincs teljesen magánál. Felfogja a környezetét, de nem nagyon tud reagálni. Üresnek erőtlennek érzi magát. Csak motyog össze vissza mindenféle hülyeséget.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Jan. 02, 2011 6:05 am

*Keltegeti, próbálja finoman észhez téríteni. Majd gondol egyet, lendül a karja és visszakézből lekever egyet a pasasnak. Hisztéria és sokkhatás esetén hatásos. Tanulta.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Vas. Jan. 02, 2011 6:12 am

*Szétesőben leledző gondolatai a pofontól szépen helyreállnak. És fájdalmasan kezdi dörzsölni az arcát. Majd még mindig kicsit kótyagosan szólal meg.*
-Ez hatott!-*Nyögi ki miközben jobban megmozdul de kicsit még mindig kényelmetlen.*
-Nem sérültél meg?-*Pillant aggódva a lányra.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Jan. 02, 2011 6:19 am

- Engem is meglep. *Szusszan megnyugodva, mikor a másik észhez tér. És ignorálva a kérdést rá is kezd.*
- Mi a fene ütött beléd, Dante? Annyira... nem voltál önmagad. *tekint rá aggódón, kérdőn.* Reggel is rám zártad az ajtót. *Mintha azzal meg tudná védeni, vagy megakadályozhatná, hogy kimenjen.*
- Egyébként felhívtam a nénikééket, hogy nálad leszek most egy ideig. *szúrja közbe, hisz megígérte a srácnak, hogy így lesz. Ha már ilyen kórosan meg akarja védeni.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Vas. Jan. 02, 2011 6:29 am

-Azért zártam be mert aludtál!-*Vág vissza morcosan, majd felülve elkezd gondolkozni a történteken.*
-Nem tudom, egyszerűen elöntött a harag. Olyan volt, mintha nem is én irányítanám a testem. Egyszerűen éreztem azt a hatalmas erőt amit a dühöm generált és ki kellett adnom. Ahova vittél ott is próbáltam visszafogni, de nem ment. Mint amikor eltörik a csap, és csak ömlik és ömlik beléd az erő, és nem tudod már benntartani.-*Gondolkozik el majd átöleli a lányt.*
-Örülök, hogy nem esett bajod! És örülök hogy ideköltözöl.-
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Jan. 02, 2011 6:40 am

-És a pótkulcsot is elvitted magaddal? Chh... Dante kérlek! *fortyan fel. És kivételesen örül,hogy nem az ővele történtek a téma. Elmosolyodik, mikor a másik átöleli.*
- Én is örülök, hogy jól vagy. Majd utánakérdezek odafenn, csak... *húzza el a száját. Nem volt fent a történtek óta, nem is nagyon vágyik, az igazat megvallva.* Megoldjuk. De... biztos nem gáz? És mi lesz Ameliával?
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Vas. Jan. 02, 2011 9:17 am

-Nem zártalak be na! Nincs pótkulcsom, mert már a pótkulcsot használom és még nem csináltattam újat. Amúgy meg belülről úgyis kézzel nyitható a zár, és teleportálni is tudsz!-*Fejezi be a témát és nem ereszti a lányt az öleléséből.*
-Egyáltalán nem gáz! Amélia meg fogja érteni. Csak sürgős ütemben és árnyőrbiztossá kell tennem a lakást. Most már megérzed, ha gáz van? Mert akkor azonnal teleportálj el. Beletelhet pár napba míg megoldom a dolgot.-*Aggodalmaskodik egy kicsit.*
-De amúgy örülök, hogy lesz egy lakótársam. Tudod az igazat megvallva fura volt Ameliánál lakni. Már első este lefeküdtünk egymással, és így furi volt ott is lakni. Örülök, hogy lesz egy rendes lakótársam! Majd kerítek egy kinyitható kanapét magamnak a nappaliba, és tied az egész háló, okés?-*Kacsint rá a lányra és kellemesen fekszik még. Most már teljesen megnyugodott, a lányka jelenlététől.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Jan. 02, 2011 9:36 am

- Dante... *hunyja le a szemeit, főleg, mikor az Ameliás résznél tart a másik.*
- Kímélj meg a részletektől, jó? *nevet zavartan, leplezve idegességét, meg kell hagyni, remekül, de azért aki ismeri, könnyen átlát a szitán.*
- Nem kell, jó nekem a nappali. Ez maradjon csak meg neked, úgyse végérvényesen költözök ide, csak egy időre. A néniék azt nem hagynák, pedig néha tök jó lenne. *mosolyog.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Vas. Jan. 02, 2011 9:43 am

-Ohh bocsánat! Nah de tényleg, tied a háló! Ehhez ragaszkodom.-*Mosolyog nagyokat.*
- Semeddig nem tart egy kinyitható kanapét szerezni, és komolyan jobban érzem magam ha itt laksz. Tudod baromi unalmas ez a lakás egyedül. Szinte sose szoktam itthon lenni, mert kényelmetlen egyedül. És csajokat nem hozok fel, meg nem szoktam bulit tartani. Szóval én kifejezetten könyörögni fogok akár a nénikédnek is, hogy hagy maradjál! Apropó tudja hogy félfényőr vagy? Csak mert úgy könnyebb megmagyarázni a barátságunkat.-*Vigyorodik el. Halandó számára a 18 éves lány és a 22 éves srác közös lakásban, nem sok jót mutatna.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Jan. 02, 2011 9:46 am

*Jókat mosolyog a megjegyzésre, majd fejcsóvál.*
- Nem, nem tudja. Ki is akadna... *villan vigyora, arca kicsit elködösül a félfényőrséget illetően, hisz nemrég beugrott Jason is az égiek üzenetével, még mielőtt neki Dantét kellett volna kimentenie.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Vas. Jan. 02, 2011 10:07 pm

-Jó mindegy akkor, valahogy átszínezzük a sztorit, hogy megmentetted az életem. Én pedig nagyon megkedveltelek, és már családtagként kezellek.-*Bólint rá a teljes igazságra. Észreveszi viszont a lányka elmerengő tekintetét.*
-Leah? Minden rendben?-*Kérdi kicsit aggódó hangnemben, de próbál nem egy a legkisebb neszre ugró bátyusnak tűnni.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Jan. 02, 2011 10:24 pm

- Majd megoldjuk. Szerintem egy szimpla megkedveltél is elég. Már...testvérien. *Biccent rá, a pontosítás végett. Sosem lehet elég biztos az ember semmiben, erre nemrég rá kellett jönnie. A kérdések kizökkentik, meglepett képe, amivel a férfira tekint, határozottba rendeződnek.*
- Persze. Minden rendben. *Mosolyodik el halványan, holott az Égiek javaslatát nem egyszer fontolóra vette. Mondjon le az erejéről és éljen normális lányként. Nem lennének árnyőrök, üldözők... de nem lenne Dante se és a többi védence. És nem tudná megkeresni az édesapját titkon...*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Vas. Jan. 02, 2011 10:29 pm

*Kicsit fürkészi a másik tekintetét. Majd bólint.*
-Rendben, tollas a hátam, de nem kérdezősködök! Ellenben, most csinálok valami ebédet, és később majd csináltatok egy kulcsot neked is! Okés?-*Mosolyodik el, ésnyom egy nagy puszit a lány homlokára.*
-Köszönöm, hogy kimentettél!-*Mosolyog még mindig majd feláll és a konyha felé sétál el. Pár perc múlva pedig kicsit idegesen kiált vissza.*
-Leah?....Normális, hogy nem tudok tüzet gyújtani?-*Ami azt illeti magától is érezte, hogy enyhén megcsappant a mágiája, de nem gondolta, hogy ennyire.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Jan. 02, 2011 10:46 pm

- Remekül hangzik. *mosolyodik el, majd szemeit is lehunyja a puszira.*
- Ugyan... *pillant a férfi után és nem állja meg, hogy ne kiáltson utána:*
- Olyan gombás husis izét csinálj, ha lehet... az finom volt. *villan szemtelenül bájos mosolya. Hogy aztán leolvadjon onnét és feltápászkodva kisétáljon a pasashoz.*
- Tekintve, hogy majdnem ott maradtál és tönkretettél egy cellát fullosan... igen. De pár nap pihenés és rendbe fogsz jönni.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Vas. Jan. 02, 2011 10:56 pm

-Remek! Akkor van egy rossz hírem, nem itthon eszünk!-*Röhögi el magát kínjában.*
-Ami azt illeti, nincs összekötve a tűzhely a gázcsonkkal. Tudod, itthon mindig elengedtem magam és saját erőből melegítettem mindent. De még egy rohadt gyufát vagy öngyújtót se találsz.-*Mondja kicsit szenvedős vigyorral.*
-Majd hívok a héten egy szerelőt aki beköti, hogyha nem vagyok itthon akkor is tudj kaját csinálni. Okés?-*Vigyorodik el, és kezdi el keresni a slusszkulcsát.*
-Basszus! A kocsim meg a Hetedik és a Moonroad sarkán maradt! Ezért utálok én teleportálni.-*Komolyan mint egy nagyra nőtt gyerek úgy reklamál.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Jan. 02, 2011 10:59 pm

*Elfojtja vigyorát a másik szenvedését látva. Majd kuncogva, szemforgatva mögé lép.*
- Ha újra kezdődik a szorgalmi időszak, úgyis a koliban leszek többet, szóval felesleges. *Tenyerét a másik vállára ejti, azzal teleportál is a kocsihoz, onnét pedig nyilván kajolni mennek majd.*

//Köszi. Very Happy//
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Jan. 18, 2011 4:37 am

*Kicsit sem érzi magát furán, amikor autójával leparkol a srác előtt. A kis lila csomagot kézbe veszi majd kabátja zsebébe rejti, s kitipeg a fekete magassarkújában és hosszú kabátjában az útra.
Fogalma sem volt eddig, merre lakik a srác, a címét viszont nem volt nehéz megszereznie. Tudja, hogy mennyire összekaptak legutóbb, nem is békejobbot jött nyújtani, sokkal büszkébb annál. Csak egy apró ajándékot rejt az ajtó elé, kopogás nélkül, s sarkon is fordul. A csomag pedig nem más, mint egy fiola borzasztóan erős nyugtató szer, amit a nagymamája könyvéből készített el - arra az esetre, ha a srác most valamit mást próbálna porig égetni. Persze mindezt le is írja, a nevével együtt.
Szemtelen egy ajándék meg kell hagyni, de mit is vártunk? Legalább a szándékot kell nézni, mást nehéz.*

Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 28

Hozzászólások száma : 264

Témanyitás  Dante on Kedd Márc. 29, 2011 9:05 am

*Az utóbbi idők rohanása után, és hogy talált újra munkát eléggé rég látta Ameliát. Így végre egy kis szabadsághoz jutva hagyott egy levelet a lánykának, hogy vacsorára várja. Egészen szépséges levelecskét írt, hogy egészen odaadónak látsszon. Így talán nagyobb eséllyel jön el a nő. Már lényegébe minden kész, csak várja, hogy a másik megérkezzen. Addig is a tv előtt üldögél.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Márc. 29, 2011 9:11 am

*Fehér dzsekit húz, még így, hogy kocsival is érkezik Dantéhoz. Eljött, mert miért ne jönne. Be nem vallaná soha, hogy mennyire kötődik már a sráchoz. Kiszáll, kocsit zár, hajából kikapja a csattot. Kissé mintha ideges lenne. Mintha először találkozna a fiúval. Ki érti ezt?
És fel is csenget, ahogy illik, remélve, hogy nem kell elrebegnie még a nevét is, hanem azonnal beengedik. Na meg, hogy tényleg várják.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 28

Hozzászólások száma : 264

Témanyitás  Dante on Kedd Márc. 29, 2011 9:16 am

*Ugrik is és nyomja a gombot, hogy beengedje a lányt, majd kinyitva az ajtót sétál ki. Okosan előre kitöltötte a borokat amik az előszobában hagy, és a lépcsőfordulóban vár a másikra. Egészen gyorsan dobog a szíve, elismerte már magának és a lánynak is mennyire oda van érte, de azért nem vallja be még magának, hogy kezd komolyan beleszeretni a másikba.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

3 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére