Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Dante (Pokla) lakása

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 9:17 pm

First topic message reminder :

Egy zöldséges bolt felett lévő, kellemesen berendezett lakás. Teljesen modern kialakítással, főleg ami a konyhát illeti, hisz szakács a tulajdonos. A lakás letisztult tágas és csak a nappali van elektronikával zsúfolva, a háló teljesen nyugodt csöndes. Kis kiugróval ahol ki lehet ülni az ablakba. A többi ablak nagy széles, hogy jól megvilágított legyen a lakás a nap minden időszakában.

A hozzászólást Dante összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 29, 2011 9:02 am-kor.
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Vissza az elejére Go down

Re: Dante (Pokla) lakása

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Márc. 29, 2011 9:24 am

*Fel is baktat gyorsan, ahogy beengedik, s nem is számít arra, hogy ajtón már nem is kell kopognia. Azért ezt értékeli, hogy még elé is jönnek, ha már elvárni nem várja el.*
-Szép estét! *Köszön egy nagy mosollyal, belekapaszkodva a férfi ingébe magához húzza, s orra hegyére lehel egy finom puszit.*
-Éhen halok. Remélem nem salival vársz. *Nevet egyet, majd kezeit Dantééba csúsztatja.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 28

Hozzászólások száma : 264

Témanyitás  Dante on Kedd Márc. 29, 2011 9:28 am

-Szia!-*Leheli a másik ajkára gyengéden, majd kezét a nő derekára téve bekíséri.*
-Nem, most jobbal készültem. Mit szólnál egy tv előtt fekvős pizzázós estéhez?-*Pillant a másikra és átnyújtja a bort.*
-Olasz konyhában nevelkedtem, így gondoltam keverem az olaszosan jó pizzát az amerikai életstílusunkkal.-*Vigyorodik el miközben végig a másikkal szemez és koccint.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Márc. 29, 2011 9:47 am

*Lehunyja a szemét amikor Dante puszit lehel rá, kicsit libabőrös is lesz, tisztára, mint egy tinilány.*
-Rendelted? *Pimaszkodik a pizzát látva, persze tudja, hogy Dante sosem vetemedne ilyesmire.*
-Kocc! *Mosolyodik el, majd jó felét lehúzza a bornak.*
-Végre. Azt hittem, sosem fogynak el a könyvek. *Dől el a kanapén, lerúgva cipőjét, maga alá húzva lábát, érdeklődve néz a férfira.*
-És neked, milyen napod volt? *Édes. Maróan. Nagyon nem akar semmit elszúrni. Túl jól alakul minden.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Márc. 29, 2011 10:06 am

*Besétál a másikkal és lehuppan mellé a kanapéra. Egyik karját felfekteti a háttámlára és úgy fordul a másikhoz.*
-Hát ma legalább négyszer álltam neki főzni. Annyira görcsöltem, hogy mivel lepjelek meg, hogy mindent elrontottam. A húst túlsütöttem, az öntetet elsóztam és így tovább. Aztán úgy gondoltam azt csinálom mait álmomban is tudok, és reménykedek benne, hogy tetszeni fog.-*Húzza kínos vigyorra a száját, látszik rajta hogy picit izgul.*
-Oké örülök, hogy találtam állást, de szörnyű mennyire régen láttalak emiatt. Már nagyon hiányoztál.-*Lazul el kicsit és hajol közelebb hogy belecsókoljon a másik nyakába.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Márc. 31, 2011 6:27 am

-Rád sem ismerek. Esküdni mertem volna, hogy amolyan nem is foglalkozom igazán a lánnyal típus vagy. *Vigyorodik el, majd rádönti fejét Dante karjára.*
-Egyébként pedig minden szemetet megeszem. Gyorskaján élek, mióta a nagyi meghalt. Utálok főzni. Pedig amúgy tudok, elvileg. Próbálkoztak tanítani. De nem épp erre születtem. *És akkor még nem is túlzott nagyot.*
-Mesélhetnél erről a munkáról kicsit többet. És arról is, hogy állnak a képességeid. *Nála azóta semmi változás, de nem is nyugtalanítja. Ha egyszer nőtt az ereje, az csak nem fog elveszni. Elvileg.*
-Te is. *Mosolyodik el a nyakcsóknál, s le is hunyja szemeit egy pillanatra.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Márc. 31, 2011 6:40 am

-Nem is baj, annyival könnyebben fogunk majd összeköltözni. Hívogató lesz a rendes kaja!-*Vigyorodik el szélesen miközben arcát a másik hajába fúrja kicsit. Aztán válaszol.*
-Egy új étteremben dolgozom. Én vagyok a főszakács, ami még nekem is új dolog. De beletanulok.-*Mondja, majd elmosolyodva folytatja a másik választ.*
-Hát nagyon vonzó boszorka kisugárzást érzek belőled, és ami azt illeti a újra saját tüzelésű a sütőm. Várj megmutatom!-*Vigyorodik el. Azzal kiszalad a konyhába és egy kis ráccsal tér vissza aminek lábai vannak és a tetején a hideg pizza figyel. Az asztal túlsó végére rakja, majd újra helyet foglal. Kis koncentráció és máris hőt érezni abból az irányból, idővel láthatóvá válik majd ahogy kezd alakulni a pizza és az illatokat is árasztja. Szóval épp mágiájával süti meg.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Márc. 31, 2011 6:53 am

-Na persze. *Legyint egyet az összeköltözés gondolatán, eszében sincs az ilyesmi. És még jó, hogy nem veszi észre, Dante mennyire előre tervez. Biztos frászt kapna, a helyszínen, sosem volt az a kapcsolatorientált. Másrészről a kis lakása az övé, ezen pedig 21 évesen nem is akar változtatni.*
-Ez jól hangzik, biztos tök jó. ~Bár egész nap főzni, Istenem, ez inkább büntetés lenne.~*
-Hűűű, szóval minden a megszokott. Azért remélem nyugton maradtál, túl sokat kerested a bajt mostanában... *Húzza fel a szemöldökét, amint a pizzát szemléli.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Márc. 31, 2011 7:11 am

-Hát jah, még Leah is rám szállt. Akárhányszor démon közelébe kerültem elteleportált, pedig simán nyerhettem volna.-*Duzzog kicsit, ő szeret azért harcolni. Bár magának se vallja be, de kifejezetten tudja néha élvezni azt a rombolást amit csinál, és ez durva.*
-Egyelőre senkinek sincs ötlete, miért olyan megzabolázhatatlan néha az erőm. Szóval most takarékra vagyok utasítva.-*Motyogja elhúzott szájjal.*
-Nah és Miss Universityvel mi a helyzet? Reménykedtem benne, hogy nem valami ZHás hetet szúrtam ki.-
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Márc. 31, 2011 7:19 am

-Köszönöm, tökéletesen varázslatos minden. Vagy inkább nem. Kevésbé varázslatos, mint szeretném. *Sóhajt fel. De legalább Lokit nem látta, mióta majdnem belehalt a találkozásukba. Nem tudja hova tenni a démont. Talán sosem lenne elég ereje megölni.*
-Igazából kezd elegem lenni az egyetemből, van egy megszokott életritmusom, és teljesen belezavar... A felénél tartok, de valamelyik este komolyan arra gondoltam, hogy hagyom a fenébe az egészet. Szinte semmit nem tanulok arról, ami érdekel, mindent régi könyvekből és jegyzetekből kell bányásszak. *Néz a plafonra.*
-Az újkor politikája például baromira hidegen hagy. Nem leszek tőle okosabb. *Sóhajt.*
-De legalább a boltban kiélem magam. *Von vállat. Nem utolsó szempontból jövedelemforrás is neki, de első helyen mindig is örökségnek tekintette a helyet.*
-Azt hittem, Leah még mindig itt lakik. *Hozza fel a témát, miután jól körülsandított egy-egy árulkodó ruhadarab után. De sehol semmi.*
-Ezek szerint megoldódtak a gondok. *Teszi lábait keresztbe, elnyúlva a kanapén.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Márc. 31, 2011 7:24 am

-Kötötte az ebet a karóhoz, hogy a második szemeszterre visszaköltözik a koliba. Hetente egyszer átjön kajálni, de már látszik, hogy jobban van. Szóval most újra egyedül lakok itt, aminek nagy előnyei vannak. Csak mindig elfelejtem, hogy ezeknek a rohadt fényőröknek a génjeikben van az, hogy a legrosszabb pillanatban tudjanak beteleportálni.-*Vigyorodik el, és közben megsül a pizza. Átdobja egy tányérra, és gyorsan feldarabolja a késsel.*
-Abból a két heti nálad lakásból nagyjából levontam, mit szerethetsz. Remélem jól sikerült feltétet választanom.-*Int a pizza felé, hogy akkor ehetnek is.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Márc. 31, 2011 7:30 am

-Nem volt nehéz dolgod, mondom, mindent megeszek. *Vigyorodik el, majd bólint a Leahos dologra.*
-Lehet, jót fog tenni neki a suli. Csak vigyáznia kell magára, ami azért elég nehéz. *Von vállat.*
-Ja, fényőrök. Davidet sem láttam fél éve, nem mintha annyira hiányozna. *Csak fél beismerni, hogy azért nem szereti a srácot, mert piszkosul őszinte hozzá.*
-Köszi a vacsorát. *Vesz egy szeletet a pizzából, majd tanácstalanul néz körbe, kifogyott a mondandóból.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Márc. 31, 2011 7:33 am

-Ami azt illeti, nem csak Leah jár át hetente.-*Vigyorodik el, de nagyon próbálja leplezni.*
-Szinte minden pénteken átjár sörözni, és vacsizni. A kis baleset után egyszer dumáltunk, és főztem vacsit, és totál rákattant. Meg hát gondolom a nőjével van, azért nem mutatkozik nálad. Úgyis vigyázok én rád!-*Kuncog nagyokat, majd beleharap a pizzába.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Márc. 31, 2011 8:03 am

-David. Meg Te. Istenem. *Csap a homlokára.*
-A nőjével? Mi? Ennyi a dolga? Hogy sörözget meg csajozik? Azért ennyire nem vagyok begyepesedve. Hahh, azért jó tudni, hogy így vigyáz rám. *Húzza fel orrát, persze, tudja, alaptalanul. Ha baj lenne, úgyis David venné észre először.*
-Vigyázok én magamra. *Teszi hozzá csípősen.*
-Olyan, mintha nem is léteznék, még megtámadni sem akarnak. *Nyafog, mint egy kislány.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Márc. 31, 2011 8:07 am

-Vigyáz rád, csak nem szereti, hogy nem hallgatsz rá, ezért nem jár feléd.-*Vonja meg a vállát, majd mikor a lány kezéből eltűnik a kaja akkor szólal meg újra.*
-Szóval uncsi az életed, nem támadnak meg?-*Kérdez vissza és már lendül is, hogy eldöntse a másikat a kanapén. Lehetőleg a másik kezét jól összefogva a feje fölött.*
-Erre vágysz?-*Kérdi kaján vigyorával*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Hétf. Jún. 20, 2011 11:59 pm

[DANTE]

*Meghívták ebédre, hát itt van. Csinos, halványkék nyári ruhát visel, haja összefogva lófarokba, kifésülve szeme elől a kósza tincseket.
Becsenget és csak reméli, hogy nem valami vészterhes beszélgetés áll a dolog hátterében. Mondjuk, mert Davidnak eljárt a szája.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 3:17 am

*Az ajtócsengőt hallva kisétál, és kinyitja. Ő maga egyszerű térdig érő bermudában és egy sötétbarna pólóban feszít. Majd elvigyorodva engedi be a másikat.*
-Nézzenek oda, kivételesen az ajtón át érkezett. Tiszta meglepi!-*Kuncog és becsukja a lány után az ajtót hogy üdvözlésképpen megölelhesse.*
-Szia, gyere be! Mindjárt kész a kaja!-*Sétál előre, vissza a konyhába. És elkezd megteríteni, mert az még lemaradt.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 3:21 am

- Pontosan ez volt a célom! *Vigyorodik el, ahogy belépve viszonozza az ölelést, kicsit belebújva fogadott bátyjának karjaiba.*
- Mi lesz a menü? Mást is hívtál? *firtatja, azt pedig meg se kérdezi, hogy segítsen-e. Csak segít.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 3:26 am

-Áhh most csak ilyen családi ebédre gondoltam. Amát akartam áthívni, de nem ér rá. Pont végzett a vizsgákkal és kiéli kicsit magát. Szóval kettesben vagyunk, de ha gondolod körbekérdezhetünk.-*Szól ki a konyhából már, miközben lerakja az evőeszközöket is. Belegondolva el is mosolyodik, milyen lenne egy nagyszabású ebéd nála. Boszorkák fényőrök és olyan halandók akik tudnak róluk.*
-Amúgy bolognai szószos tésztával és rakott palacsintával készültem. Remélem elnyeri majd a tetszésed.-*Pillant a másikra.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 3:34 am

- Ó. Vágom. *vigyorodik el, de ő meg inkább nem gondol bele - sőt, nemet int a fejével a körbekérdezésre - hogy milyen lenne az az ebéd.*
- Tényleg, hogy vagytok mostanság Amával? *firtatja kedves mosollyal, őszintén érdeklődve. A menüre felsóhajt.*
- Te fel akarsz hízlalni... valld csak be! *fenyegeti meg egy villával a másikat, ami épp a keze ügyében van.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 3:41 am

-Hát nekem melóznom kell, neki meg volt a vizsgaidőszak, szóval nem nagyon láttuk egymást. De amúgy nagyon jól megvagyunk köszi. Rád meg igazán elférne egy két kiló, de nem ez az eredeti célom. Tudod a férfi szakácsok nagy hátránya, hogy csak a konyhában jók ezért mindig ott tetvészkednek.-*Vigyorog nagyokat majd asztalhoz parancsolja a másikat ő pedig tálal szépen. Az asztalra kerül a bolognai szószos tészta amiből rögtön szed is. Majd lehuppan és szed magának is.*
-Nah jó étvágyat!-*Kezd bele kellemesen, és figyeli a másikat. Olybá tűnhet, hogy egyszerűen arra kíváncsi ízlik e neki. De igazából csak nem tudja, mikor lenne jó felhozni a témát ami miatt összehívta a kis családi kupaktanácsot.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 3:46 am

- Öhm... ígérem, hogy ezt nem reklámozom a nőidnek. *Vigyorodik el szemtelenül, kicsit azért belepirulva, hisz mégiscsak Leah, akármennyit is változott az elmúlt fél évben.*
- Neked is, viszont. *Mosolyodik el, majd nekilát ugye, de a beálló csend zavaró. Felsandít, s látja a férfi arcán, hogy valamin agyal nagyon.*
- Mi vaaan?! *fakad ki, kuncogva, hisz nem tudja mire vélni a viselkedést.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 3:51 am

*Ajkába harap és letekint a tányérjára, majd belekezd.*
-Tegnap itt volt David. És elmesélt pár dolgot.-*Kezd bele, de mielőtt még a másik kiakadhatna folytatja.*
-És neked adok igazat. Szeretnék én egyedül utánamenni annak a dögnek, de ez nem az én ügyem. De szeretném ha tudnád, rám számíthatsz, és ha akarod nem szólok bele, de szeretnék segíteni. Olyan vagy mintha a húgom lennél, szeretlek, és féltelek!-*Fejezi be halkan, és bár alapvetően lángoló típus, mégis most próbál nyugodt lenni. Persze először ő is rohant volna Elliot után de aztán belegondolt Leah helyzetébe és lecsillapította magát.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 4:03 am

- Davidnek inkább a saját dolgával kellene törődnie. *Jegyzi meg némi daccal az első kijelentésre, majd meglepetten passog Dantéra.*
- Tényleg? *És tényleg! Hűha... El is mosolyodik a további szavakra szelíden.*
- Én is szeretlek és köszönöm. Ez nagyon sokat jelent nekem. *Biccent is aprót, ahogy tekintete a másikat fürkészi. Nem sejt itt cselt, meg semmi mást. Abba se gondol bele, hogy talán így akarják elérni, hogy ne "rohanjon neki" Elliotnak.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jún. 21, 2011 4:09 am

-Hát jó neki nem sok köze van a dologhoz, de mégiscsak őt hívtad oda akkor. Szóval ő is bele lett keverve. És végül is csak jót akar, de tényleg elég szélsőséges.-*Bólint rá a dologra. De őszintén a másik mellett áll, mert ott volt vele a legrosszabb pillanatoknál is. Mikor kiborult és nem tudta kontrollálni magát, mikor Alexander megfenyegette, mikor Bellával gondok voltak. Még csak egy éve ismeri a kis félfényőrt, és szinte a világot jelenti már neki.*
-Jójó veled vagyok, de azt tisztázni szeretném. Ha megtudom, hogy minden szó nélkül eltűnsz azonnal szólok Davidnek és Jasonnek. Világos?-*Pillant a másikra, majd fenyegetően felemeli a villáját a másik felé.*
-És a petrezselymet is edd meg!-
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jún. 21, 2011 4:22 am

- Mégis kit kellett volna? Téged? Vagy Jasont, aki össze-vissza kérdezgetett volna...? *Szusszan és letuszkol egy újabb falatot a torkán. Igazán finom, de valahogy ezt most juszt se fogja közölni.*
- Szégyelltem a dolgot, Dante és azt hittem, ő legalább megért és békén hagy vele. Tévedtem. *Pillant inkább maga elé, nem is a srácra. Csak annak szavai végén tekint fel újra, s az említett petrezselymet átteszi a másik tányérjára egy könnyed mozdulattal.*
- Szívesen neked adom, tudom, hogy te mennyire szereted. *mosolyodik el szélesen.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next