Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Amelia Lane lakása

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Amelia Lane lakása

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Május 17, 2010 11:16 pm

San Francisco szívében, a Belvárosban, a tömblakások rengetegében megbújik egy első látásra teljesen átlagos kis lakás. A második emeleti rejtekhely nem nagy, egy kisebb nappali, egy vérbeli boszorkánykonyha, bordón csempézett fürdőszoba, egy zsúfolt hálószoba található benne. A lakáshoz tartozik továbbá egy kis erkély is, amit azonban gazdája mondhatni ritkán használ - a városi zajok miatt inkább a konyhában issza meg reggeli kávéját.
Első ránézésre teljesen átlagos lakhelynek mondható, de a hozzáértő szemek azonnal kiszúrhatják, hogy nem egy egyszerű halandóval van dolguk.
A szobákban éjjel-nappal terjengő füstölő- és gyertyaillaton kívül szanaszét kristályokat, amuletteket találunk dísztárgyként a polcokra állítva. A konyha sem épp normális, már ha azt a nagyobb fehér szekrényt nyitjuk ki, ami telis-tele van gyógynövényekkel, varázsszerekkel töltött üvegcsékkel. Ha pedig akár csak egyik is ürülésre van kárhoztatva, Amelia már rohan is pótolni azt, ebben nem ismer tréfát. A ház gazdája ritkán főz, időhiány miatt leginkább kávé és varázsitalok készülnek itt.
A hálószoba több funkciós, egyrészt egy hatalmas, narancssárga ágyat foglal magába, másrészt tanulószoba a maga íróasztalával és lámpájával, harmadrészt pedig a boszorkányságának központja. Itt olvasgatja nagymamája jegyzeteit, könyveket, próbálja fejleszteni egyedi erejét, valamint végez rituálékat.
Az egész lakáson uralkodik egy szokatlan hangulat, az antik tárgyak pedig fokozzák ezt. A ház
D É M O N B I Z T O S
már amennyire a nagymama erejéből tellett, de szerencsére eddig még nem volt példa arra, hogy akárki megtámadja otthonában. Még jó. Még.

A hozzászólást Amelia Lane összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 26, 2010 4:34 am-kor.
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 28

Hozzászólások száma : 264

Vissza az elejére Go down

Re: Amelia Lane lakása

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Május 18, 2010 2:27 am

*Első dolga átöltözni, amint hazaért az étteremből. A hűtőből kivesz egy üveg narancslevet, pohárba tölti, majd a hálószobába sétál. Széthúzza a függönyöket, elhelyezkedik egy kényelmes karosszékbe, és tanulni kezd, pedig nem sok kedve hozzá.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Loki on Kedd Május 18, 2010 2:50 am

*Unalmát űzendő a felszínre teleportált a káosz porondmestere Loki. Fekete hosszú szabású bőrkabátban egy fekete farmerban, és acélbetétes bakancsban rója az utcákat. Ártatlan lelkek után kutat akiknek kicsit megnyomoríthatná az életét. Meg is pillant egy vörös hajzuhatagot belépni egy házba. Őt választja ki mai célpontjaként. Láthatatlanná változva teleportált be a nő házába. Mialatt az fel alá járkál öltözik illetve nekiáll tanulni azalatt ő láthatatlanul csendben fel alá masírozik. Próbál a tárgyakból képekből valami remek dolgot kihozni, hogy miként is nyomoríthatná meg ezt a lelket.*
Loki
Démon
Démon

Kor : 249

Hozzászólások száma : 229

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Május 18, 2010 5:40 am

*És mi is tűnne fel neki, tanulgat tovább. Épp befejez egy fejezetet, mérgesen csapja be a könyvét, bár örül, hogy legalább ennyivel végzett mára.
Úgy dönt, ma lazít egy kicsit, talán ismét meglátogatja azt a klassz éttermet. Épp ezért ledobja magáról felesleges itthoni ruháit, s behajol a szekrényébe, hogy kutasson valami nőiesebb, mégis esőálló ruha után.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Loki on Kedd Május 18, 2010 5:49 am

*Továbbra is láthatatlanul jár kel a lakásban. Egy egy tárgyat megfogva megvizsgálva, míg az egyik égetni nem kezdi a kezét. Akkor jön csak rá a ház védve van. Szerencséje hogy gyűrűje az ujján elméje védve van, így nem fedezi fel a bűbáj a jelenlétét.Már csak azt nem tudja boszorkánnyal van e dolga, vagy csak valaki védi a helyet. Ahogy járkál, a leányzó felkel, és ő pedig követő. Tudatában akar lenni mit tesz az áldozata. Mikor ledobja ruháit a nő furán érzi magát. Nem élt sokat az emberek között, sose izgatta fel a női test, vagy az együttlét gondolata. Sok nőt látott már pucéran mielőtt megtámadta volna, vagy tönkretette volna az életüket. De most fura módon kellemes látványt nyújt neki a vörös "démon". Hirtelen ötletből adódóan odasétál mögé és ujját gyorsan végighúzza a lány hátán. Majd odébb lép és kíváncsian várja mit lép a lány, hogy nem lát senkit.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Május 18, 2010 5:54 am

*És repülnek a ruhák egymás után, nem találja a megfelelőt, végül is feladja. Kikapja az elsőt, ami a kezébe akad, de megdermed a simogatástól a hátán. Rémülten kapja hátra a fejét, miközben maga elé szorítja ruháját, de mivel senkit nem lát, csak gyanakodva húzza össze szemöldökét, elhessegeti a gondolatát egy esetleges démonnak.
Szép lassan csukja be a szekrénye ajtaját, hátha újra érez vagy hall valamit. Mert az ördög nem alszik.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Loki on Kedd Május 18, 2010 6:01 am

*A lány ijedtsége rendkívül szórakoztatóan hat rá, el is vigyorodik. Ahogy tovább sétál a szobában pár lapot vesz észre. Az egyiken egy név is áll: Amelia Lane. Lassan lépked körbe, nem is hallani lépteit ahogy elhalad a lány mögött. Közben futólag suttogja a fülébe.*
-Ameliaaaa....-*Majd megint odébb lépked és oldalt megpihen pár méterre a boszitól.*
~Micsoda remek előjáték!~*Gondolkodik el vigyorogva, élvezi a képességét, és gyűrűje hatalmát.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Május 18, 2010 6:05 am

-Ki van ott? *Kérdi naivan, hiszen tudja ő nagyon jól, amitől félt, az most bekövetkezett, egy démon lépett a lakásába. Két lehetősége van. Vagy előjön a látogatója és esetleg nem is démon, csak... valaki, akit nem kell bántania, vagy igézetet fog mondani, hogy felfedje a betolakodót. Onnan pedig minden megy a szokásos mederben. Vagy életben marad vagy nem.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Loki on Kedd Május 18, 2010 6:14 am

*Kíváncsian járja körbe a leányzót, végigmérve tetőtől talpig. Kiállásából, és reakcióiból süt az önbizalom, a függetlenség és az erő. Hirtelen bevillan Alexander képe amin ugyanezek a vonások voltak, mégis azok mű vonások voltak. Alaptalanok, és így nem voltak hiteles, de a lányé az. Úgy gondolja kell egy boszorka a csapatába amit Alexander ellen kezd el toborozni. Közvetlenül a lány elé áll már egészen intim közelségbe.*
-Bocsásd meg ostoba játékomat!-*Szólal meg amint feladja láthatatlanságát és megtestesül. Amennyiben megpróbálnák megütni hátrébb lép gyors mozdulatokkal.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Május 18, 2010 6:20 am

*Már jönne is a szokásos versike, hogy felfedje a támadóját. De nincs is rá szükség. ~Egy démon, az én lakásomban...~*
-Mit akarsz? *Kérdi, immár kevésbé hiányos öltözetben. Kivételesen nem pirul el, annak ellenére, hogy egy démon most látta félig felöltözve. Ha meg akarja ölni, ez a minimum, hogy még így is lássa?
Nem mozdul. Egyelőre azt sem tudja, hogy különleges képessége nem működik, arra az esetre viszont a konyhában tart néhány vészbájitalt, és ott a kis fejecskéje is a varázsigékre, hogy időt nyerjen magának.*
-És hogy a fenébe tudtál bejutni ide?
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Loki on Kedd Május 18, 2010 6:32 am

-Megvannak a módszereim, hogy elfedjem magam.-*Választékos beszéde és hangsúlya régies konzervatív hagyománytisztelő jellemére vall. Ritkán mutatja, meg ezt a jellemét.*
-Nos, hogy mit akarok? Ezt igazából még én se tudom.-*Ugyanabban az intim közelségben áll továbbra is, és egy pillanatra sem veszi le tekintetét a vörös boszorka szemeiről. Már talán frusztráló lenne bárki másnak, de valószínűleg a hölgy bírja a dolgot.*
-Azért jöttem, hogy élvezzem egy kicsit az estét. Aztán felfedeztem rendkívül erős jellemvonásait.-*Magázódása tiszteletébresztés szempontjából fontos. Hogy megpróbálja elnyerni a lány bizalmát, hogy nem kell megtámadnia őt.*
-Látom, igazán gyűlöli a magamfajtát. Miért? Megölték egy rokonát? Félti az ártatlanokat? Vagy csak undorodik tőlünk?-*Az utolsó kérdésnél pimaszul előrenyújtja kezét és ujjával gyengéden kisimít egy tincset a boszi arcából.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Május 18, 2010 6:38 am

*Azért most sokkolódik. Egy démon hozzáér, egy percen belül másodszor.*
-Egy okot mondj, amiért ne öljelek meg most azonnal. *Nevet fel keserűen.*
-Mert a fajtád csak a rosszat akarja nekünk és az embereknek is! *Mondja kissé erősebben, s kutakodni kezd a férfi emlékei között, de rémülten hátrébb lép. kudarc. hát igen, nem szokott hozzá.*
-Hogy élvezd az estét. Egy banya halálával? Már, ha az első lennék ma. *Csikorgatja a fogát, miután megpróbál ismét a férfi fejében kutakodni. Ismét semmi.*
-Hogy rejted el a gondolataidat? Sőt, az egész léteddel sikerül, hiszen itt vagy, bent, a házamban. *Gondolkodik hangosan. Egy pillanatra sem veszi le a szemét a démonról, készen kell állni azonnal támadni, ha úgy hozza a helyzet.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Loki on Kedd Május 18, 2010 6:45 am

-Egy ok? Legyen. Ne vérezd össze ezt a két szép kezet. Legalábbis ne az én haszontalan véremmel. Ellenben, tudnék neked egy célpontot, akit hidegre tehetnél.-*Mosolyog bátra, ahogy a lány hátrébb lép érzékeli, hogy a fejébe akartak bejutni.*
-Hmm egy mentális képességgel megáldott lány. Igazán remek és rendkívül erős is.-*Majd témát vált. Egyik kezével végigmutat a lány alakján.*
-Rengeteg nőt láttam már, de meg kell valljam te kivételesen megtörted tudatomat. A legtöbb ember nem tudott érdekelni, mégis meg kell valljam tested és elméd rendkívül vonzó.-*Kezeit a háta mögött kulcsolja össze, ezzel is mutatva, hogy nem áll szándékában támadni.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Május 18, 2010 6:54 am

-Ez komoly? ~ Mivan? Bájcsevej? Egy démonnal? Ez most.. bók? Hova süllyedt a világ?~
-Te komolyan azt hiszed, hogy azért, mert valaki ki akar nyírni téged, én foglak megvédeni? Nagyon nagy bajban lehetsz, ha egy boszorkányhoz kell fordulnod. Hol van a régi démonbüszkeség? Legközelebb még talán még virágot is hozol és meg is csókolsz.*Felvágták a nyelvét, mi tagadás. De ha valamiben egyelőre biztos, az az, hogy nem bízhat meg egy démonban. Soha. Főleg nem, ha a lakásában van.*
-Két lehetőséget látok. Az egyik, hogy nem tudsz egyedül elbánni azzal a démonnal és szükséged van több erőre. A másik az, hogy azt hiszed, önként sétálok a halálba a kis ajánlatodra. Hát mondok neked valamit. Csezd meg a problémádat! És ha nem tűnsz el innen most azonnal, esküszöm, hogy eltakarítalak innen, az emlékeid nélkül is. *Sötétül el tekintete, majd hátat fordít a démonnak, s a konyha felé indul, lassú, megfontolt léptekkel.*
-Az eltűnést pedig úgy értettem, hogy örökre. Legközelebb nem fogok habozni, hidd el nekem. *Most pedig Lokin múlik minden. Ha elmegy, elmegy, ha követi a lányt, hát... akkor talán harcra is sor kerül.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Loki on Kedd Május 18, 2010 7:02 am

-Egy szóval, se mondtam, hogy a bőrömet mentem. Ellenkezőleg közös ellenség ellen hívlak. Ez nem démon, hanem alkimista, eredendően halandó aki ellopja mások képességét. Illetve képes ölni egyes dolgokért. Nekem is van amimre pályázik, és te se úszod meg végül. De ahogy gondolod.-*Vonja meg a vállát.*
-Az hogy démonnak születtem, még nem jelenti hogy nem lehet kedvemre egy boszorka. Nem minden démon eredendően utálja a boszorkányokat.-*Mondja majd biccent és teleportál. De csak a lány háta mögé, és ismételten láthatatlanul. Már csak a poén kedvéért is ismét a lány elé sétál, és vigyorogva odahajol hogy megcsókolja. Amint a lány észreveszi kiteleportál a házból, és az ablakon keresztül figyeli tovább.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Május 18, 2010 7:08 am

-Nem... nem érdekel! Nem akarom végighallgatni! *Rázza a fejét, egyelőre nincsenek alkimista se démon se féligilyenolyan gondjai, nem is akar magának keletkeztetni. Előbb utóbb úgyis megtalálják.*
-Démon vagy, gonosz, és a véredben van a gyilkolás, nekem ez éppen elég arra, hogy gyűlöljelek. *Vág vissza, majd kissé meglepődik, amint elteleportál a hívatlan vendége. Kissé meg is nyugszik, s reméli, komolyan vette azt, hogy legközelebb kérdezés nélkül támadni fog rá.*
-Miii...?*Meglepődni sincs ideje, sőt, még egy pofont sem adni, eltűnik a démon, ő maga pedig fortyog a dühtől. Az biztos, hogy legközelebb nem lesz ilyen jószándékú. Meg fogja ölni a betolakodót. Vele senki se játszadozzon.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szer. Május 19, 2010 5:54 am

*Ledermed. Lakása helyén egy romhalmaz, a felirat pedig... elég egyértelmű. Nincs mese, meg kell ölnie a démont. Ez beteges. Visszautasította, ő pedig tönkreteszi az életét cserébe. Nem egészséges üzlet.
Az, hogy a bútorait darabokban találja, csak olaj a tűzre. ~Még jó, hogy egyedül élek. Bár a nagyi biztos tudná, most mit tegyek.. Vagyis, hogyan tegyem azt.*
Szépen a cuccaihoz lépdel, s megpróbálja összeszedegetni azokat. Könnyezik, elvégre az életébe tiportak. És gyűlöl. De azt nagyon.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Alexander on Szer. Május 19, 2010 6:39 am

Alexander úgy döntött meglátogatja a lányt ismét, akivel futólag találkozott. Éppen ezért be is teleportál a lány konyhájába. A lány éppen a szobájába sirdogál. Egyértelműen egy örült műve volt. A berendezések mind-mind eltört állapotban voltak. Az egyik falra ez volt felírva: "Ilyen ha démon vagyok". Egyértelműen démontámadásnak tűnik. De a lány erős boszorkány, ezért nem sok démon vetemedne megtámadására. Sőt provokálására sem. Úgy dönt láthatatlanná válik, leadja minden boszorkány és démoni képességét. Egyszerű fényőrnek tűnik. Szét néz kutat. Valahogy minden arra mutat,mintha egy bizonyos démon tette volna. De egyáltalán nem biztos benne. Éppen ezért odateleportál a lány elé, a szokásos farmerjében, hogy kiderítse mi a helyzet.
-Üdvözöllek. Egyszer már találkoztunk. Nagy ritkán járok a földön. De most éreztem a fájdalmadat. Mondd el hátha segíteni tudok.*mondta a fényőrnek tűnő démon. S várta a választ.
Alexander
Néhai
Néhai

Kor : 704

Hozzászólások száma : 168

Témanyitás  Amelia Lane on Szer. Május 19, 2010 6:47 am

*Hát ami még nagyon kell neki, egy újabb ember az amúgy romokban levő házába. Sok ez neki. Eddig senki be nem tette a lábát ide, most viszont... *
-Fényőr.. *Húzza össze a szemöldökét, s nem is gondol egyébre. Aztán feláll, jobban megszemléli az alakot. Gyanakvó.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Alexander on Szer. Május 19, 2010 7:02 am

*Alexander sajnálta a boszorkányt. A háza romokban. Valószínűleg nem ő az első látogató a mai napon. Ami eléggé felzaklatja őt. Most nem tud gondolatokat olvasni, viszont mindent megtesz arra az eshetőségre ha más próbálná ezt tenni. Amióta megvan a képessége, tudja mit lehet ellene tenni. Próbálja nem jelét mutatni démoni mivoltának. *
-Igen fényőr vagyok. Éppen egy védencemet mentettem meg, egy démon karjai közül. Amikor megéreztem a fájdalmadat és a gyűlöletedet. Kötelességnek éreztem, hogy eljöjjek ide. *mondta majd ezeket az érzések és a gondolatok jártak a fejében,remélve, hogy a boszorkány gyanakvását elaltatja ezekkel a szavakkal. Minden áron meg akarta tudni, hogy melyik démon tette ezt Ameliával. A név egyezése miatt nem akarja, hogy a lány szenvedjen.*
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Amelia Lane on Szer. Május 19, 2010 7:11 am

-Hát kössz, de élek. Nem engem támadott meg, hanem a házat. Kissé idegroncs egy démon. Látod, ezért utálom a fajtájukat! Még, hogy vonzódik hozzám...*Sötétül el a tekintete. Nem turkál Alexander fejében, még nem. Hiszen csak a fényőrt látja benne. Abban a pillanatban viszont, amikor elbizonytalanodik, képes lesz az emlékeiben kutatni és megváltoztatni azokat. Hiszen csak egy átlagos fényőr, Vienne pajzsa nélkül. Ha pedig a lány nem lát majd bele a gondolataiba, átlát a szitán. Bár, ha belelát, akkor pedig az igazságot tudja meg.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Alexander on Szer. Május 19, 2010 8:41 am

*Alexandernek fogalma sem volt lány képességének mibenlétéről. Éppen ezért mindent ugyanúgy tett,ahogy eddig.Gondolatait rejtette, de csak azért, mert nem tudta, milyen képességgel is áll szemben. *
-Elhiszem, de nagy szerencséd volt. Az a démon elég erős lehetett. Már ami a pusztítást illeti. Biztos nem szorulsz gyógyításra? *kérdezte, mert ugyan sérülést nem látott, mégis kíváncsi volt rá, hogy tényleg így van-e. Valódian aggódott lányért, nem pedig megjátszva. Meg akarta kérdezni, hogy hogy is hívták a démont, de nem tudta, mit tegyen. *
-A démon minden bizonnyal vissza fog térni. Mi volt a neve nem tudod? Szólok odafenn a dologról. De sokat segítene, ha tudnám a nevét. Tudod új vagyok még a szakmában *mondta mosolyogva, s remélte válaszolni is fog ár a lány.*
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Május 20, 2010 12:09 am

-Nem tudom. *Hazudik. Nem azért, mert szokása, hanem, mert annyira meggyűlölte ezt a démont, hogy maga akar végezni vele.*
-Most menj. Hívom a fényőröm, ha szükségem lesz rá. *Mondja, majd igézetet mond a szoba rendbeállítására.*

Gonosz démon mit szétdúlt,
legyen immár a régmúlt,
váljon minden ismét ugyanazzá,
s ne ily romhalmazzá.
[i]

-Egynek megteszi. *Szemléli a közepesen sikerült igét. A nap további részét az iskolában tölti.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Alexander on Csüt. Május 20, 2010 12:42 am

*Alexander látta, hogy a boszorkány tényleg jól van.Persze aggodalmai közepette megpróbálta felmérni melyik démon tehette ezt. De ez elég nehéz volt neki,ugyanis valami még a mágikus nyomokat is elrejtette. Olyan érzése volt a házban, mintha senki nem járt volna itt. Loki, volt a sejtése, de még mindig nem volt biztos benne, hiszen másnak is lehet olyan gyűrűje, mint ami neki van. Amelián látszott, hogy nem fog semmi többet elárulni, s ezt az érzést könnyen fel is lehetett ismerni: bosszú. Éppen ezért azonnal elteleportált a helyszínről, amint Amelia rendbe rakta a házat.*
Alexander
Néhai
Néhai

David- Lane játék, közbeírsz -> megátkozlak ;)

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szomb. Május 22, 2010 12:13 am

*Ma nem dolgozik a boltban, a pihenésnek szenteli idejét, hiszen mostanában túlzásba vitte a tanulást. Csak fekszik ágyán, fehér rövidnadrágot visel egy kék toppal, lábán bokazokni. És a nagymamája jegyzeteit lapozgatja,most nem a démonokról, a főzetekről. Az újjá varázsolt konyhát ugyanis ismét fel kell tölteni.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Kor : 120

Hozzászólások száma : 105

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére