Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Amelia Lane lakása

7 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Amelia Lane lakása

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Május 17, 2010 11:16 pm

First topic message reminder :

San Francisco szívében, a Belvárosban, a tömblakások rengetegében megbújik egy első látásra teljesen átlagos kis lakás. A második emeleti rejtekhely nem nagy, egy kisebb nappali, egy vérbeli boszorkánykonyha, bordón csempézett fürdőszoba, egy zsúfolt hálószoba található benne. A lakáshoz tartozik továbbá egy kis erkély is, amit azonban gazdája mondhatni ritkán használ - a városi zajok miatt inkább a konyhában issza meg reggeli kávéját.
Első ránézésre teljesen átlagos lakhelynek mondható, de a hozzáértő szemek azonnal kiszúrhatják, hogy nem egy egyszerű halandóval van dolguk.
A szobákban éjjel-nappal terjengő füstölő- és gyertyaillaton kívül szanaszét kristályokat, amuletteket találunk dísztárgyként a polcokra állítva. A konyha sem épp normális, már ha azt a nagyobb fehér szekrényt nyitjuk ki, ami telis-tele van gyógynövényekkel, varázsszerekkel töltött üvegcsékkel. Ha pedig akár csak egyik is ürülésre van kárhoztatva, Amelia már rohan is pótolni azt, ebben nem ismer tréfát. A ház gazdája ritkán főz, időhiány miatt leginkább kávé és varázsitalok készülnek itt.
A hálószoba több funkciós, egyrészt egy hatalmas, narancssárga ágyat foglal magába, másrészt tanulószoba a maga íróasztalával és lámpájával, harmadrészt pedig a boszorkányságának központja. Itt olvasgatja nagymamája jegyzeteit, könyveket, próbálja fejleszteni egyedi erejét, valamint végez rituálékat.
Az egész lakáson uralkodik egy szokatlan hangulat, az antik tárgyak pedig fokozzák ezt. A ház
D É M O N B I Z T O S
már amennyire a nagymama erejéből tellett, de szerencsére eddig még nem volt példa arra, hogy akárki megtámadja otthonában. Még jó. Még.

A hozzászólást Amelia Lane összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 26, 2010 4:34 am-kor.
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 28

Hozzászólások száma : 264

Vissza az elejére Go down

Re: Amelia Lane lakása

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Dec. 28, 2010 7:04 am

-Hééé.. nyugi. *Ő azért kicsit megijedt. Mert hát azért csak új az ereje! És még nem tudja irányítani, ahogy akarja.*
-Hűűű. *Kissé lenyugszik, amint eltűnik a kép, de még mindig meglepetten pislog.*
-Nem is mondtad! *Képed el Dante erejéről hallva. Hát ő bizony onnan veszi észre, hogy démont talál, hogy meg akarja ölni.*
-És... használtad már? *Kérdi érdeklődve.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Dec. 28, 2010 7:17 am

-Folyamatosan érzem a mágiádat. Nem is próbálom kikapcsolni.-*Vonja meg a vállát, majd visszaemlékszik, hogy milyen érzés volt először.*
-Amikor Fatima megtámadt, ismerős volt de nem tudtam biztosan, hogy démon. Aztán elkezdtem ezt érezni belül, ezt a megmagyarázhatatlan dolgot, hogy ő démon. Majd mikor Leah kivitt onnan akkor belőle is éreztem a fényőr mágiát.-*Fejezi be, és gondolkozik el. Mással még nem találkozott azóta, vagy mégis.*
-Jah meg Viennel találkoztam a STÜVIKtől. POntosabban eljött hozzám, és róla is tudtam, ennyi. Ez inkább ilyen passzív dolog, nem tudom irányítani, bár nem is akarom. Jó így.-*Mosolyog és közben úgy dől a lány mellett a konyhapultnak, hogy vághasson egy kis szelet tortát. Majd villát kapar elő és szed egy kicsit.*
-Kérsz?-*Nyújtja Amelia felé. Rossz szokása szakácsként, hogy ha gondolkozik akkor eszik. Csoda, hogy még nem hízott el.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Amelia Lane on Szer. Dec. 29, 2010 9:48 am

*A tortára csak a fejét rázza. Mi tagadás, kevésbé unalmas az élet, mióta Dante is belecsöppent. És mennyi mennyi mágiát hozott magával!*
-Hasznos, már, ha alattomosan akarnak megölni. Engem például mindig nyíltan támadnak. *Von vállat, teljesen természetesen beszélve az erőszakról. Hozzászokott, mondjuk úgy.*
-Azért kicsit ijesztő. A nagyinak ugyanilyen ereje volt és sosem említette, hogy fejlődött volna. Én sem emlékszem, hogy történt volna ilyen... vagy csak nem vettem észre, túl kicsi voltam? *Réved el a tekintete.*
-Nem, kizárt. Emlékeznék. *Ki más, ha ő nem?*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szer. Dec. 29, 2010 9:55 am

-De most már lesz valaki aki vigyáz rád! Ami azt illeti meséltem már, hogy elintéztem egy démont saját kezűleg?-*Húzza ki magát nagyzolva.*
-Nah jó, egy másik boszi is beleszólt, de én intéztem el a fickót. Gabriel volt, egy nagy fejes az alvilágban. Szóval ha esetleg valamelyik megint zaklatna elintézem!-*Kacsint oda vigyorogva.*
-Oké, hogy örökölted a nagyid erejét, de lehet te erősebb vagy. Lehet ezért fejlődött tovább. De persze a nagyobb erő, nagyobb átok is.-*A végét fintorogva ejti ki ahogy belegondol, hogy már két démon is kifejezetten az ő erejére pályázik.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 14, 2011 6:05 am

*Épp kotyvaszt, amikor csengetnek. Danténak a következő héten születésnapja lesz, s bár legutóbb csúnyán váltak el, úgy dönt, a leghasznosabb ajándékot adja neki: egy kontroll főzetet, amivel a dühét enyhíteni tudja. Majdnem mint egy tabletta. Csak ez kiütne 10 lovat is, így van esélye Danténak is, hogy ne történjen meg ismét, ami megtörtént.*
-Tessék? *Nyit ajtót, majd megáll a küszöbön. A férfit nem ismeri, már készül is a legrosszabbra, mikor megpillantja a csokit és felhúzza a szemöldökét. ~Annyira csak nem nézel hülyének, hogy megmérgezel.~*
-Segíthetek? *Angyali, ártatlan hang. A színlelés mindig ment.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 14, 2011 6:23 am

*Amint bemutatkoznak neki, kezet nyújt, s még egy Örvendeket is hozzátársít. ~Templeton.. Nem rémlik.~*
-Tudnék. Fáradjon be. *Mosoly ül az arcán, amint arrébb áll, hiszen ha démonnal van dolga, az valószínűleg az ablakon át fog repülni, a túloldalon. De semmi ilyesmi. Mintha elégedetlen lenne, úgy sóhajt fel, amikor a férfi átlépi a küszöböt. Akkor legalább tudta volna, mit kezdjen vele.*
-Megkínálhatom valamivel? *Pedig de nagyon utálja ezt a mondatot. Seggnyalás, nem az ő asztala. Azért buzgón mutogat, hogy foglaljon csak helyet a páciens.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 14, 2011 6:40 am

(Amanda neked a jó édes nénikéd, az a kivándorolt! Very Happy)

-Igazán semmi probléma, hozzá vagyok szokva. *Kissé nyugodtabb a hangja, amint meghallja a problémát, már egészen kezdi azt érezni, hogy nem akarják megölni.*
-Öh. *Hirtelen csak ennyit tud kinyögni, amikor boszorkányság veti fel a fejét. Így azonnal rá is kérdez, hogy a férfi is boszorkány-e, mert csak úgy senkinek nem rebesgeti származását, a tetoválása így is elárulja a hozzáértőknek. De az most fedve piros felsője alatt, télen senki nem mutogatja a vállát.*
-Egy kedves hölgy... különös... *És, ha már a saját házába fogadta a férfit, akiről mellesleg meg is jegyzi, hogy milyen kellemes külsejű-belsejűnek tűnik, észrevétlenül le is ellenőrzi emlékeiben válaszát. Hazugság esetén ugye eszében sincs segíteni.*
-Érdekes történet, de nem hinném, hogy segíthetek. *Sóhajt fel.* -A régi családokról nem sokat tudok, ellentétben néhai nagymamámmal. Azonban ha igényt tart jegyzeteire, néhány hétre kölcsönadhatnám őket. *Vonja meg vállát, miután megbizonyosodott a férfi szavairól.*
-Tudja, elég pontos leírása van a mágikus világról. Ha ismerte valamelyik felmenőjét, talán egy utalást is talál rájuk. *És már nyitja is ki az egyik ódon bútor polcát, ahonnan vaskos köteteket bányászik ki.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 14, 2011 7:05 am

*Bólint a kérdésre, s át is nyújt három vaskos könyvet, amik műanyag csomagolásba vannak rejtve.*
-Ez minden lényeges, a többi nem hinném, hogy használható lenne. *Teszi hozzá vállvonva.*
-Honnan a kutakodás? Csak nem a mágia gyökereit kutatja? *Kérdezi, miközben helyet foglal a férfivel szemben, s lámpát is kapcsol, hisz besötétedett.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 14, 2011 8:19 am

*Érdeklődéssel figyeli, ahogy a férfi megörül a mennyiségnek, hát, ő aztán nem tett semmit ennek érdekében, de örül, hogy tud segíteni, azért a jó boszorkány is ott van a külseje mögött.*
-Jééézusom, családi viszály? *Csúszik ki a száján, aztán terel is a kevésbé kellemes témáról.*
-Láttam már egy két ilyet, hát, mit ne mondjak, sürgősen erőre lesz szükségük, ha tényleg ekkora a baj. Ezek nem csak hosszúak, értelmetlenek és sokszor sok halállal érnek véget. *Áradnak belőle a szavak.*
-Mindenesetre ha adhatok tanácsot, mérje fel, ki az ellenség,utána essen kétségbe és kapkodjon. *Mosolyodik el. Nála működött.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 14, 2011 8:55 am

-Van neve is az illető jóakarónak? *Még a szeme is felcsillan. Hátperszehogy... nem elég zűrös az élete.*
-Csak mert, ha esetleg tudnék segíteni megkeresni, pontosabban... védekezni ellene... *Helyesbít azonnal, nem mindenki a bajkeresésben bajnok. Hál Istennek.*
-És ezenkívül van egy könyv, amit nem fogok kölcsönadni, de rengeteg bűbájjal tud szolgálni. *Mosolyodik el.*
-Persze, nem erőszak. *Teszi hozzá, de nagyon biztos a dolgában.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 14, 2011 9:11 am

*Hirtelen nem tud mit mondani, amikor pedig Miss Lanne-nek hívják, hozzáteszi, hogy hívják Ameliának. Valahogy nem bírja elviselni, ha csak le MissLane-ezik.*
-Nem ismerem. *Sóhajt fel kissé csalódottan, mi több, mérgesen, elvégre, sosem lehet tudni, lehet 10 perc múlva beállít ide.*
-Kérem, Roy, ha már ilyen hivatalosak is vagyunk... hagyjuk ezt. Valószínűleg már felvilágosították róla, hogy nem szoktam menekülni. Amikor csak tehetem. *Teszi hozzá, közel sem akar nagyképűsködni.*
-Részvétem. *Enyhül meg valóban. A szüleit ő is közvetve így vesztette el, bár ő csak nem tartja a kapcsolatot, sőt, említést sem tesz róluk soha. A nagymamája viszont csodák csodájára természetes halállal halt, ami nagyban annak köszönhető, hogy Amát féltette a vérmérsékletének hallgatása helyett. De Amának még nagyon nincs kit védenie.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 14, 2011 10:00 am

*Hallgatja a nagy sztorit, aztán összeráncolja homlokát.*
-Nem tudom, hogyan tudnék segíteni a jegyzeteken kívül. A paktumok.. elég reménytelenek. *Nyögi ki. Soha nem tenne ilyet, még ha az élete is múlna rajta, ezt már rég megtanulta.*
-Esetleg tudok én is pár nevet adni... *Mondja, s találomra sorol pár nevet, akik esetleg hasznosak lehetnek.*
-Ő pedig az egyik professzorom. A történelemben, főleg a helyiben elég jártas és nem zárkózik el a természetfelettitől sem. Talán ő is tud támpontot adni. *Mondja, s cetlire firkál egy nevet.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Jan. 15, 2011 2:29 am

-Nem így értettem, hanem, hogy a paktumok tiltó listán vannak. Semmiféle ilyenbe ne menjen bele, akkor se, ha az élete múlik rajta. Higgyen nekem. *Mondja halkan.*
-Igazán nem várok viszonzást. *Igazából megoldja ő a saját gondjait.*
-Elteszem. *Bólint, majd rápillant a névjegyre.* -Remélem hasznosak lesznek a jegyzetek. *Áll fel, majd az ajtóig kíséri a férfit. Aztán gondolkozik, arról, hogy S.F. közepén mekkora bonyodalmak vannak kialakulóban.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szer. Jan. 26, 2011 2:13 am

*Éljenek a karizmatikus makacs emberek. Főleg mikor összejönnek és összevesznek és egyik se akar engedni. Aztán az egyik csak csak megenyhül és végül belátja, hogy valakinek el kell kezdenie bocsánatot kérni. Jelen esetben ő volt az aki rájött, jobb ha lenyugszik. Bár Amelia megmutatta, hogy nem közömbös az ő képességének gyengéje felé. Mert az a születésnapi ajándék végül is elég találó. De azóta se nagyon beszéltek és már nem is bírja. Így itt kötött ki ma a nagy melóvadászat után. Leparkolva a kocsit az ajtóhoz sétál, és egy nagy sóhajt követően csönget. Aztán kezeit farzsebébe dugva várakozik.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szer. Jan. 26, 2011 2:19 am

*Azért is jó, hogy végre túl van a vizsgáin, mert már igencsak mutatkoztak rajta a kimerülés jelei. Most legalább aludhat délig, ha még éjszaka nem bír - nem kelti fel senki. Már épp köntösben lapozgat egy magazint, mikor csengetnek. Nagy kelletlenül felkel, aztán ajtót nyit.*
-Hát te? *Mintha nem értené, mit keres ott a férfi. Be nem vallaná neki, hogy hiányzott, semmi pénzért.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szer. Jan. 26, 2011 2:25 am

*Elmosolyodva tekint a másikra ahogy nyílik az ajtó. Majd vállait kicsit feljebb húzza, ahogy próbál kitalálni valamit. Majd elengedve kinyögi.*
-Hiányoztál!-*Nyögi ki, de nem lép még közelebb. Akármennyire is ő húzta fel magát, és játszotta el a sértődöttet. Nos még így is ebbe a helyzetben a lánytól várja hogy megbocsásson. Bár ha azt nézzük, hogy rögtön azután, hogy összejöttek össze is balhéztak. Nem sok jót jelent, de akkor is baromira hiányzott neki a másik. Csak áll ott félszegen és szája belsejét harapdálja idegességében.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szer. Jan. 26, 2011 2:28 am

-Áhhhá. *Felhúzza a szemöldökét, amint a férfit látja az ajtóban. Leszívesebben... de nem. Keresztbeteszi karjait, s úgy néz a férfire. Inkább nem mondja el, mennyire megbántották a szavai, amiket a démonokkal kapcsolatban vágott a fejéhez.*
-És akkor én most...? *Dől neki az ajtófélfának. Az a 30 centi, ami köztük van, rendületlenül ott áll. De meddig?*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szer. Jan. 26, 2011 2:32 am

*Persze nem lát a másik fejébe, pedig milyen szép is lenne. Nem idegeskedne itt ezerrel. De végül úgy dönt kicsit próbál megnyugodni és beveti a humorát is.*
-És akkor te most vagy megbocsátasz, vagy szólsz a hóhérnak, hogy jöhet a giotin. De akár megpróbálhatnálak kiengesztelni is.-*Mosolyog szélesen, bár nem készült semmivel. Csak úgy most improvizál reménykedve a sikerben.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szer. Jan. 26, 2011 2:36 am

-Hmm. *Mosolyodik el, majd közelebb lép a férfihoz.*
-Esetleg megpróbálhatnál kiengesztelni. Esetleg. *Csúsztatja a karját Dante derekára aztán a szájába suttog.*
-Még nem is ettem semmit. *Vigyorodik el. Most már elégedett. Nem kétséges a bocsánat. Arrébb is áll, hogy be tudjanak menni mellette.*

Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szer. Jan. 26, 2011 2:40 am

*Elvigyorodik és már épp mondaná, hogy díjnyertes szakács. De szerencsére a lány is erre gondolt, így egy röpke szájra puszit lop csak. Aztán már siet is befelé. Amint belép a konyhába látja, hogy a mosogatóban szinte semmi, a szemetes meg tele a szokásos gyors kaják dobozaival.*
-Lehet vissza kéne költöznöm, hogy normális koszthoz juss.-*Jegyzi meg félhangosan majd elvigyorodva már lesi is a hűtőt és kapkodja ki azt ami értékes és felhasználható.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szer. Jan. 26, 2011 6:05 am

*Bizony, Dante épp jókor jött, már kezdte érezni, hogy több hamburger nem csúszna le a torkán. Nem mintha annyira vigyázna alakjára, mindig is volt rajta mit fogni.*
-Csak lassan, még nem bocsájtottam meg teljesen. *Mosolyodik el. Nem akarja, hogy Dante visszaköltözzön, hacsak nem szorul segítségre. Az ő függetlenségét senki ne korlátozza le, főleg egy ilyen kapcsolatban.*
-És... valami új? *Érdeklődik.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szer. Jan. 26, 2011 8:57 pm

*Már javában szeleteli pucolja a hozzávalókat, mikor elkacagja magát a lány szavain. Aztán vállat von.*
-Minden csendes. Csak melót nem találtam még, szóval a főbérlőm meg a számlák már nyávognak. De amúgy semmi újdonság nem volt még.-*Pillant a kedvesre elmosolyodva.*
-Nah és feléd? Vége a vizsgaidőszaknak, ugye jól tudom?-*Kíváncsiskodik, mert most akkor ki lehet használni a lány megszaporodott szabad idejét. Közben meg minden mehet a serpenyőbe. Persze fontos hogy melyik mibe.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Loki on Csüt. Szept. 29, 2011 8:02 pm

*Tombolnak a hormonok, mondhatnánk, mert az utóbbi időben igen csak kanossá vált a mi kis démonunk. Megkötötték a kezét, és nem garázdálkodhat szabadin az alvilágban, az emberek öldöklése és kínzása pedig sose érdekelte annyira, mint egyes fajtársait. Így újabban kéjes nyögésekkel teli éjszakákat és nappalokat vadászik amikor ráér. Valami ilyesmi hajtotta ide is a régen látott kis vörös boszorkányához. Bár eléggé eldurvult az utolsó alkalom, talán ha ügyes bekerül a bugyiba ma este. Egyelőre csak lassan tart a lakás felé. Útközben pedig kis trükköt bevetve egy másik boszi külsejét ölti magára. Régebben sokat látta itt a fickót, biztos a hapsija volt. Így bár ő nem ismeri de Dante alakjában jelenik meg az ajtóban már és csönget be.*
Loki
Démon
Démon

Kor : 249

Hozzászólások száma : 229

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Szept. 29, 2011 8:08 pm

-Dante? *Ül ki a meglepetés az arcára, amikor ajtót nyit. ~Ez most komoly?~ Fehér trikót visel és farmerrövidnadrágot, elvégre itthon van, haja egy fekete hajgumival többször megcsavarva.*
-Te... mit? *Lép arrébb, hogy azért bejöhessen a srác. Fogalma sincs róla, kivel áll szemben, meg sem érzi az energia másféle áramlását, olyan szinten letaglózza a srác megjelenése. Hiszen mióta nem látta és úgy tudja, nem is egyedül tengeti napjait.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Loki on Csüt. Szept. 29, 2011 8:12 pm

-Szia!-*Köszön rá kedvesen és ha már engedik akkor beljebb lép. Bár lassan teszi, de szerencsére a ház továbbra se tartja kívül, hála a kis ékszerének mely blokkolja energiái áramlását.*
-Hát erre jártam, és olyan rég láttalak. Amúgy csini vagy.-*Mosolyodik és méri végig a lányt. Tényleg rég látta, és irtó dögös továbbra is. Kérdés mennyire adható az ő kis álcája.*
-Ugye nem jöttem rosszkor?-*Mert ha vár valakit a lány vagy van itt valaki az nagyban megnehezíti a dolgát, ha mondjuk ellenállna a hölgy.*
Loki
Démon
Démon

Kor : 249

Hozzászólások száma : 229

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

7 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére