Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Amelia Lane lakása

2 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Amelia Lane lakása

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Május 17, 2010 11:16 pm

First topic message reminder :

San Francisco szívében, a Belvárosban, a tömblakások rengetegében megbújik egy első látásra teljesen átlagos kis lakás. A második emeleti rejtekhely nem nagy, egy kisebb nappali, egy vérbeli boszorkánykonyha, bordón csempézett fürdőszoba, egy zsúfolt hálószoba található benne. A lakáshoz tartozik továbbá egy kis erkély is, amit azonban gazdája mondhatni ritkán használ - a városi zajok miatt inkább a konyhában issza meg reggeli kávéját.
Első ránézésre teljesen átlagos lakhelynek mondható, de a hozzáértő szemek azonnal kiszúrhatják, hogy nem egy egyszerű halandóval van dolguk.
A szobákban éjjel-nappal terjengő füstölő- és gyertyaillaton kívül szanaszét kristályokat, amuletteket találunk dísztárgyként a polcokra állítva. A konyha sem épp normális, már ha azt a nagyobb fehér szekrényt nyitjuk ki, ami telis-tele van gyógynövényekkel, varázsszerekkel töltött üvegcsékkel. Ha pedig akár csak egyik is ürülésre van kárhoztatva, Amelia már rohan is pótolni azt, ebben nem ismer tréfát. A ház gazdája ritkán főz, időhiány miatt leginkább kávé és varázsitalok készülnek itt.
A hálószoba több funkciós, egyrészt egy hatalmas, narancssárga ágyat foglal magába, másrészt tanulószoba a maga íróasztalával és lámpájával, harmadrészt pedig a boszorkányságának központja. Itt olvasgatja nagymamája jegyzeteit, könyveket, próbálja fejleszteni egyedi erejét, valamint végez rituálékat.
Az egész lakáson uralkodik egy szokatlan hangulat, az antik tárgyak pedig fokozzák ezt. A ház
D É M O N B I Z T O S
már amennyire a nagymama erejéből tellett, de szerencsére eddig még nem volt példa arra, hogy akárki megtámadja otthonában. Még jó. Még.

A hozzászólást Amelia Lane összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 26, 2010 4:34 am-kor.
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 28

Hozzászólások száma : 264

Vissza az elejére Go down

David- Lane játék, közbeírsz -> megátkozlak ;) kössszencs

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Május 22, 2010 12:14 am

*Ma nem dolgozik a boltban, a pihenésnek szenteli idejét, hiszen mostanában túlzásba vitte a tanulást. Csak fekszik ágyán, fehér rövidnadrágot visel egy kék toppal, lábán bokazokni. És a nagymamája jegyzeteit lapozgatja,most nem a démonokról, a főzetekről. Az újjá varázsolt konyhát ugyanis ismét fel kell tölteni.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Re: Amelia Lane lakása

Témanyitás  David on Szomb. Május 22, 2010 12:20 am

*A közeli sikátorba teleportál le, vadi új védencét, már pár napja figyelte. Beilleszkedett az egyetemre mint diák, és már látásból ismerhetik is egymást. Gondolta ideje lenne, már egy kicsit közelebbről is megismerni. Odasétál az ajtóhoz, majd bátran csönget. Amíg várakozik az ajtónak hátat fordítva nézegeti a környéket. farmerban fekete ujjatlan pólóban és fekete sapiban van, ahogy a képen is látszik.*
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 38

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumsmakers.com/

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Május 22, 2010 12:25 am

*Félresöpri a könyvet az ágy alá, amint csengetést hall. Kiszökdel az ajtóhoz, majd kinyitja.*
-Hű. Szia! David, igaz? *Lepődik meg. Az egyetemről nagyjából ismeri a srácot.*
-Mi járatban? *Kérdi, megtámaszkodva az ajtófélfában. Megvárja a választ, csak így nem hívja be a fiút. Nem mintha itt nem tudná megölni, ha az lenne a szándéka. De az imidzs fontos dolog. Saját házában ölték meg a boszorkányt - milyen rosszul hangzik!*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Szomb. Május 22, 2010 12:32 am

*Megfordul, mikor nyílik az ajtó.*
-Szia Amelia! Igen David vagyok!-*Biccent mosolyogva.*
-Öhm szóval beszélgettem a történész proffal, hogy szeretnék egy kis korrepetálást. Megkérdeztem kit ajánlana, és téged mondott. Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg valamikor tudnál e rám időt fordítani?-*Jó rég kitalálta már a szöveget.*
-Persze, nem ingyen kérném! Esetleg fizetnék érte, vagy ahogy tudom viszonozni.-*Széles mosolya, ragyogó szeme kedvességet sugároz. Kezét a zsebébe dugva álldogál a lány előtt.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Május 22, 2010 12:37 am

-Hűha! *Döbben le egy kicsit. Az egyik professzor őt ajánlotta korrepetítornak? ~Hát mégis megérte annyit tanulni!~ Szegény lány.*
-Akár most is ráérek. *Von vállat, a hálára meg csak legyint.*
-Legalább rá tudom venni magam az ismétlésre. *Mosolyodik el, majd kirúgja lábával az ajtót.*
-Gyere csak be. *Mondja kissé felhúzott szemöldökkel. ~Már, ha mersz.~ Figyeli, hogy átlép a férfi a küszöbön, elégedett sóhaj hagyja el ajkait, nagy valószínűség szerint nem démon. Vagy ha az, hát, akkor nagyon erős. Akkor meg már oly mindegy. Boszorkányt gyilkoltak a saját lakásában.*
-Narancslé, kávé, ásványvíz? *Fordul be a konyhába.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Szomb. Május 22, 2010 12:44 am

-Ohh köszi szépen!-*Mosolyogva belép és körbetekint.* -Micsoda szép lakás!-*Pillant körbe körbe.*- Amúgy biztosan nem zavarok? Mert igazából úgy készültem, hogy majd ledumálunk egy időpontot. Szóval nincs nálam semmi cucc.-*Tárja szét a kezét, látja hogy a lány feszeng egy picit. Nem tudja, hogy azért mert démonnak véli út, vagy csak nagy gettós niggernek. Mindenesetre ő csak mosolyogva álldogál.*-Illetve gondoltam lebeszéljük, hogy megdumáljuk mivel tudnám viszonozni.-*Kérdi kíváncsian, közben leveszi a sapkáját, mert hát házban van mégiscsak.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Május 22, 2010 12:50 am

*Még jó, hogy feszeng, 2 napja egy őrült démon lerombolta földig a lakását. Aztán még engedjen be idegeneket, mi...?*
-Köszönöm, a nagymamámtól örököltem. *Válaszolja a bókra. ~Ha láttad volna pár napja...~*
-Ó, akkor tudod mit? Találkozzunk mondjuk holnap, vasárnap délután szabad vagyok, csak délig vagyok az üzletben. Hozod a cuccod, összeszeded, amiben korrepetálnom kell téged. Ez így megfelel? *Kérdi kedves mosollyal.*
-Lássuk csak... *Gondolkozik el.* -Nem szükséges, tényleg. Úgyis egyszerre vizsgázunk, együtt készülhetnénk. *Von vállat.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Szomb. Május 22, 2010 12:56 am

-Nekem, megfelel. De nem tudsz eltántorítani, szeretném viszonozni a dolgot. Esetleg valami ház körüli munka, vagy valami amit meglehetne javítani? Barkácsolásba meg ilyenekbe otthon vagyok, és általában az szokott lenni az ilyen házaknál.-*Mivel a lányt figyelte két napja, nem tudta, hogy a démon tönkreteszi a házat. Szóval tisztában van azzal, hogy mi történt itt.*
-Tudod ez ilyen bevésődés nálam, szeretem a kedvességet viszonozni.-*Neveti el magát.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Május 22, 2010 1:01 am

-Hmm, akkor majd sikítok, ha kell valami barkácsszakértő. *Helyesel a segítségre, majd hellyel kínálja a férfit. Jó dolog ez a bárpultos dolog.
Aztán úgy dönt, belenéz a fiú emlékeibe. Nem szokása, tényleg nem, de hát boszorkányból van, az Isten szerelmére! Csak egy pillanat az egész, semmi fontosat nem tud meg. Csak próbálgatja magát, miközben belül tudja, el kellene ásnia magát a föld alá.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Szomb. Május 22, 2010 1:08 am

-Rendben, de tényleg szólj!-*Vigyorog és leül ahogy hellyel kínálják.*
-Szóval azt mondtad örökölted. Akkor egyedül laksz itt? Nem uncsi?-*Kérdi körbepillantva újra.*
-Nem tudom, nekem a halálom lenne ha este vaksötétben, megpróbálnék elbotorkálni a hűtőhöz.-*Kuncogja el magát, és úgy méri végig a lányt, aki mintha koncentrálna. Gyorsan leesik neki, hogy a fejében kutat. Szóval összefonja karjait a mellkasán, és vár. Gyorsan lebukott.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Május 22, 2010 1:12 am

-Szólni fogok. *Mosolyodik el*
-Uncsi? El sem tudod képzelni, mennyi dolgom van. *Nevet fel.* -És a saját ház ilyen idősen nagyon nagyon baró dolog. *Kacsint. Csak csacsog, már megint a fiú fejében van, de olyat ugrik hátra, mintha belérúgtak volna.*
-Te? Teee? *Kérdi kikerekedett szemmel.*
-És mégis mikor akartad ezt közölni velem? *Ha beljebb bírna mászni a mosogatóba, megtenné. Pedig semmi oka távol maradni a fiútól, valljuk be, csak ijedt. Inkább egy démon mint fényőr? Hát most könnyebben leátkozna egy fejet.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Szomb. Május 22, 2010 1:19 am

-Öhm semmikor? Mivel eredetileg, fel se fedhetném magam előtted. Csak ezzel az emlékezetkutatós képességeddel mindenkin átlátsz. Kivétel Alexander és Loki.-*Mondja, mintha már ezer éve ismerné a lányt.*
-Jobban megijedtél tőlem, akinek az a dolga, hogy megvédjen. Mint attól a két démontól, ez csak nekem nem normális?-*Kérdi kezeit az égnek emelve.*
-Loki az még egy dolog, azt könnyű lerendezni. Az személyesen nem fog megtámadni, viszont ha követ simán elintézed. De Alexander más tészta, a helyedben vigyáznék vele. Mások erejét lopkodja, és most olyan azt hiszem mint mi. Fényőr képességekkel rendelkezik, legalábbis az égiek ezzel tömték a fejünket.-*Mondja megvakarva a tarkóját.*
-Na akkor bemutatkoznék. David Smith vagyok, a külön bejáratú fényőröd!-*Mosolyog nagyokat, és kezét nyújtja.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Május 22, 2010 1:28 am

*Úgy néz Davidre, mintha nem lenne épp komplett. És csak úgy dőlnek belőle a szavak a démonokról, mintha csak ezer éve ismerné.*
-Megállj. Szünet!!! *Kiáltja, majd leül a székre.*
-Ehm.. *Nem is tud reagálni a bemutatkozásra.* -Izé.. Lane boszi vagyok. *Áll fel nagy nehezen.*
-És tuti, hogy nem foglak korrepetálni soha! *Húzza össze a szemöldökét, ujjával mutogatva a srácra.*
-Az egy őrült, azt mondta, hogy vonzódik hozzám. *Nevet, nem bírja ki. Micsoda képtelenség!*
-Lokit azért fogom megölni, mert rumlit csinált a házamban. Alexander... az egy démon? Óh. Nekem nem akart rosszat egyelőre, nem az én problémám. Te meg... ne akard, hogy öldököljek, mert begurulok rád! *Teszi csípőre a kezét.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Szomb. Május 22, 2010 1:35 am

-Az engem nem izgat, miért szekál téged, nekem az a lényeg hogy megvédjelek! Ami Alexandert illeti, a helyedben nem becsülném le. Szerintem a te képességedre is pályázik majd, amint rájön, hogy milyen erős is vagy.-*Mosolyog tovább, majd amikor az öldöklés kerül szóba nagyot nevet.*
-Tíz éve már meghaltam, ha akarnál se tudnál megölni.-*Kuncog és beteleportál a konyhába, és egy nagykéssel tér vissza. Végigvágja egyik alkarját, majd a kést lerakva kezét végighúzza a seb fölött. Fehér fény kíséretében, tűnik el a seb.*
-Nem értem, miért vagy olyan ellenséges. Nekem annyi a célom, hogy megvédjelek a démonoktól ezentúl. Nem kell veled, jóban lennem ez tény. De attól még kellemesebb lenne.-*Mondja kicsit szomorkásan, mert tényleg szarul esik neki a dolog. Neki ez a feladata hogy megvédje a lányt, ráadásul, ő maga választotta a boszorkát. Kedvesnek tűnt, és megismerve meg valami banyát kap, hát ez remek.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Május 22, 2010 5:09 am

-Naná, hogy az a dolgod. De egyelőre nincs mitől megvédened! Az infókat köszi, de remélem nem várod el, hogy kutatni kezdjek utánuk. Ha akarnak, majd megtalálnak. *Hátravágja magát a szék támlájára.*
-És nem vagyok ellenséges, csak mindig bizalmatlan, ennek örülnöd kellene. Teljesen normálisan viselkedem veled, sokkal másabb vagyok ellenségesen. Hidd el. *Mosolyodik el*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

D-A

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Május 27, 2010 5:29 am

*És alighogy megérkeznek, a lány felhívja lakásába Dantét. Figyelmesen kíséri a küszöbig, onnan pedig várja, hogy kövessék- már, ha tudják. Démonbiztos a ház.*
-Gyere be. *Invitálja egy mosollyal, majd lerúgja a cipőjét az előszobában.*
-Teát, ásványvizet? *Kérdi, nekitámaszkodva a konyhapultnak. És innentől szabadulhat el a pokol, a ház boszorkányház, kérdés, Dante mikor veszi ezt észre.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 27, 2010 5:36 am

*Mosolyogva követi a nőt befelé a házba. És nicsak bejut, nem démon a gyerek. A lány kicsit megnyugodhat. Majd leveszi a cipőjét és beljebb lép.*
-Öhm lehetne inkább csak a társaságod? Az épp elég üdítő!-*Vigyorodik el, és körbepillant. Először csak a csoás kis lakásra figyel fel. Majd lassacskán kezdenek a boszis dolgok is feltűnni.*
-Nofene, mi jókat tartasz te itthon!-*Neveti el magát a lány szemeibe pillantva, majd alig tőle pár centire felfigyel egy tárgyra. Arról viszont tökéletesen tudja, hogy csak boszorkányoknak van. Odalép egészen közel a lányhoz és felemeli.*
-Ez mire jó?-*Kérdi érdeklődve.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Május 27, 2010 5:39 am

*Bizony, örül neki, hogy bejut a srác, nem hiányzik még egy "imádlak" démon a nyakába.*
-Hát jó. *Felül a bárpultra, ügyelve szoknyájára, majd hátradönti fejét, hogy lássa Dantét.*
-Szeretem az ilyen spirituális dolgokat, az egyetemen sokat tanulok róluk. *Feleli szemrebbenés nélkül.*
-Miért?
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 27, 2010 5:45 am

-Szóval a spirituális dolgokra? Mint démonűzés? Vagy inkább távol tartás a lakástól?-*Kérdi felvont szemöldökkel, és halálosan biztos benne, hogy a lány boszorkány.*
-Nincs meleged?-*Kérdi teljesen elterelve a témát, és szép lassan elkezdi növeli a hőmérsékletet maga körül. Mivel egy méteren belül áll a lánytól, így valószínűleg nem menekül egyelőre. Szépen fokozatosan viszi fel a hőmérsékletet, amolyan jó mediterrán tengerpartos hőmérsékletre.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Május 27, 2010 5:48 am

*Ő viszont mást hisz. Előbb megdöbben, elfehéredik, azután támad. Dante melegségét támadásnak fogja fel, kapkod a levegőért, pedig még nem kellene. Hiába, a legrosszabbra készül.*
-Ne! *Kiáltja, majd belehatol Dante fejébe. És a férfi a legrosszabb emlékében fetrenghet. Mert a lány felelevenítette neki, elég rendesen.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 27, 2010 5:51 am

*A rettenetes emlék hatására hátrébb lép és fejéhez kapja a kezét.*
-Amelia! Ne csináld! Boszorka vagyok!-*Közben a félelem és az idegesség újra élővé válik és összegörnyed.*
-Mássz ki a fejemből nem bántalak!-*Ordítja a fejét fogva, és elkezd lihegni, élt át már olyat, hogy inkább meghalna, mint újra átélni. Közben csak reménykedik, hogy a lány leáll.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Május 27, 2010 5:57 am

-Én... nem! *Nem meri abbahagyni, de aztán megtörik a jég. Beáll a pult mögé, majd abbahagyja a dolgokat.*
-Te... ó... sajnálom. Kérlek, ne haragudj. *Siet a férfi mellé, felsegítve a földről.*
-Dante.. kérlek, sajnálom. *Kérleli ismét, majd leül mellé a földre, miközben patakokban folynak a könnyei. Bele sem mer gondolni mit tett az előbb.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 27, 2010 6:09 am

*Ahogy elmúlik a rémálom és kitisztul a látása észreveszi a mellé sírva leboruló Ameliát. Nagy mély levegőket vesz aztán annyit mond.*
-Huhh, már el is felejtettem milyen megégni.-*Hangja egészen játékos, de látható, hogy picit még zilált. Majd Ameliára pillant és átkarolja.*
-Semmi baj, rossz poén volt. Nem tudhattad, mire készülök. Nem haragszom.-*Vigasztalja a lányt, majd feltornássza magát, és felsegíti a lányt is.*
- Én is boszorkány vagyok, csak nem ilyen klafa képességgel.-*Kuncogja el magát és elővesz egy öngyújtót.*
-Ezt figyeld!-*Meggyújtja a gyújtót majd a láng egyszer csak életre kel. Megnő tíz centi magasra, aztán elkezd formálódni. Végül egy madár alakja lesz felismerhető. Körberepül körülöttük, figyelve, hogy semmi ne gyulladjon be. Aztán egy lobbanással szertefoszlik.*
-Aki jól bírja tüzet, meg a meleget az ellenáll, de egy ilyen képesség mint a tied, elég durva.-*Kuncogja el magát, és ujjával gyengéden letörli a lány könnyeit.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Május 27, 2010 6:16 am

-Annyira sajnálom. *Töröl le a könnyeiből.*
-Azt hittem, bántani akarsz, más fegyverem pedig nincs ellenük. Aztán múltkor is, romhalmaz lett egy idióta miatt a lakásom, egy fényőrdémon is itt járt, aztán jött az igazi fényőröm, és... *Rázza a fejét a szóáradatban.*
-Nagyon rossz volt, tudom. *biggyeszti le a száját.*
-Oh. *Csak ennyit tud mondani a képességre. Megbűvölve figyeli a madarat.*
-Hasznos képesség, csak elvekbe ütközik. *Mondja beleegyezően, majd mikor hozzáérnek a fiú ujjai, megborzong.*
-Én.. most... *És nem is gondolkozik tovább, édes csókot ad a fiú ajkaira.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 27, 2010 6:22 am

*Kedvesen mosolyog a lányra ahogy ott álldogál előtte, majd csókot kap. Egy pillanatra megzavarodik, eszébe jut Bella. Aztán eszébe jut, hogy faképnél hagyta őt, ami viszont bántotta őt. Viszont itt ez a lány csodaszép, kedves. És iszonyat jó csókja, szóval elengedi magát. Karjai körbefonják a lány testét és ahogy visszacsókol. Majd az mikor szünet következik elvigyorodik.*
-Nyugi, nem lesz gáz. Legalábbis amíg itt vagyok egy démon se zaklathat.-*Kacsint nagyot, aztán elengedi a lányt.*
-De nem akarom, hogy emiatt a félelem miatt történjen valami. Ki tudja lehet megbánnád később.-*Engedi el végkép a lányt és dől neki a pultnak. De végig a szemébe néz. Nem tudja mi tévő lehetne, ennyi gond mellett nem biztos hogy ő is kéne ide tehernek.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

2 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére