Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Stanford Egyetem - Campus

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Stanford Egyetem - Campus

Témanyitás  Vienne on Pént. Május 21, 2010 8:14 am

Az egyetemhez tartozó Campus, ahol a tanulmányokon kívüli időt tölti a diákok nagy része.
Van itt étterem, konditerem, könyvtár, és mindenféle szórakoztatási centrum, illetve itt találhatók a görög betűkkel elnevezett lakóközösségek házai is persze.

A campus térképe:

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Stanford Egyetem - Campus

Témanyitás  Leah on Pént. Május 21, 2010 8:24 am

[Leah vs. Tony - előre lezsírozott játék, kéretik nem belekontárkodni! Razz]

*Kellemes májusi este. A Campus utcáit csak a gyéren álló lámpák világítják meg, innét-onnét péntek esti partizások zajai hallatszanak.*
~Még jó, hogy a delta lányház olyan csendes...~ *mondja Leah, aki egyébként csinos, kék blúzt visel, kivételesen farmernadrággal. Haja kiengedve, keze alatt könyv.
Ahogy közeledik a házuk felé, gyanúsan növekszik a zaj. Odaérve megtorpan.*
~Te_jó_ég!~ *kerekednek el szemei, majd nagy levegőőő... és igyekszik magát átfurakodni a benti embertömegen a konyha felé. Közben persze vállaknak, embereknek ütközik, így nem győz bocsánatot kérni. Gondolatban már azon agyal, hol lehet csendes zug a házban... nyilván sehol, így célszerű lesz a hátsó kertbe menekülni.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Tony C. Shaw on Pént. Május 21, 2010 8:39 am

*Elszörnyed a buli láttán. Alkohol legalább van. De ezek a nők! Egyiknek karikásabb a szeme, mint a másiknak. ~Ezek tanulnak? Egyetemisták, az isten szerelmére...~ *Forgatja meg szemeit. Nem érti a mai fiatalokat.
Aztán nekiesik valaki,már épp lökné arrébb, aztán mégsem. Csinos. De ez semmi, sok a csinos nő, ez ma már nem kiváltság, jog. De mennyire ártatlan arca van! Könyv a hóna alatt... És egyszerű farmert visel. ~Na ez sem bulizni jött. Mindegy, megteszi. Miért ne?~*
-Várj! *Fogja meg a lány karját gyengéden, előveszi legkedvesebb arcát, na meg a szép szemében is bízik... És mivel a lányka menekül, csak nem hagyja tán futni! Megy utána, még szép!*
-Szia. *Köszön halkan, miután beéri a lányt a kertben.*
-Ugye... nem zavarlak? Látom menekültél... gondoltam... nem is tudom mit gondoltam..öhm.. *Zavarban lenne? Ugyan dehogy. Ártatlan kislánynak ártatlan kisfiú kell. Meggyőzően.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Kor : 121

Hozzászólások száma : 105

Témanyitás  Leah on Pént. Május 21, 2010 8:45 am

*Kisurran a kertbe, épp azon agyal, hogy önmaga szórakoztatására gyakorolhatná azokat az energiagömböket, vagy miket, hisz itt úgyse látja senki... mikor léptek hallatszanak, ő pedig megfordul.*
- Szia, dehogy. *zavart mosoly a másik zavara láttán.*
- Semmi baj csak,... csak nem vagyok ma bulis hangulatban! *Meg úgy egyáltalán nem vonzzák az efféle "orgiák", amiket az egyetemisták heti háromszor lenyomnak valamelyik házban, de ezt nem vallaná be. Mert valahol mélyen ő is szeretne a menők közé tartozni, már pedig a menő csajok buliznak, nem pedig a hátsó kertbe menekülnek.*
- És te mit keresel itt? *firtatja kedvesen.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Pént. Május 21, 2010 8:59 am

*Amire nagyon nem számít, az az, hogy nem egy köznapi halandóval van dolga. De amúgy is, honnan tudná ezt meg? Jó ez így. Bár egy fényőrt mindig izgalmasabb a rosszba vinni.*
-Tony. *Mosolyog a lányra, majd leveszi kapucniját a fejéről, ha már eddig rajta volt.*
-Igazából szünetet tartok a tanulásban. Itt. Hát, nem kellett volna. Pihenésre vágytam, tudod, amolyan kikapcsolódásos pihenésre, de nem nagyon jött össze. *Bök fejével a tömeg felé.*
-Minden haverom félholtra itta magát. *Ezt úgy mondja, mintha felettébb bosszantaná. Titokban még a kisujját is keresztbe teszi ekkora istenkáromlásért.*
-Nem bánod, ha itt maradok veled? Úgy látom, még is sikerült jobb társaságra lelnem. *Mosolyog ismét a lányra.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Pént. Május 21, 2010 9:09 am

*Ó nem kell azt tudni... egyszerűen érzi az ember, ha a közelében van valami mágikus, feltéve, ha ő is fogékony a mágiára. Noha nem derül ki, hogy boszorka, vagy fényőr, netán démoni az illető... azért Leah is érzi, hogy ez a fiú valahogy nem stimmel bele a bulizós képbe.*
- Leah. *nyújt kezet, de látván, azt nem viszonozzák, csak kapucnilevétellel, hát leengedi azt zavartan.*
- Nem, dehogy. Maradj csak. *huppan le a kerti padra és paskolja meg maga mellett a helyet szórakozottan, mosollyal tekintve fel a srácra.*
- Te tényleg azt hitted, hogy ki lehet kapcsolódni egy ilyenen? *bök fejével a zsibongó ház felé.*
- Legfeljebb az agyad, de holnapra mind olyanok lesznek, mint a felmosórongy... *ironizál.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Pént. Május 21, 2010 9:17 am

*Hát, hogy ez a lány nem stimmel bele a bulizós képbe, na az tutiXD*
-Nagyon örülök, Leah. *Észreveszi a tétova kezet, és mire a lány leengedi, ő ismét nyújtja.*
-Öhm... *Ez most igazi zavar, nem szoktak rosszul elsülni a bemutatkozások. Aztán viszont fellelkesül, leül a lány mellé a padra, majd felbámul az égre. ~Ó, nem, a csillagokat nem, még azt hiszi, meleg vagyok.. Az majd később.~*
-Nem is tudom. Semmi bajom a bulikkal, szeretem őket.*Magyarázza.* -És általában nem szoktak így elsülni, mármint.. érted, hogy így egyedül maradok. *Bámul fel ismét az égre.*
-Nem feltétlenül kellett volna így történnie. *Sóhajt.* -Eddig is tudtunk hát... határokat ismerve bulizni. De most cseppet sem bánkódom, amíg Te itt vagy. *Mosolyog a lányra.*
-Remélem nem értesz félre. Nem szeretnék kellemetlenkedni vagy ilyesmi.. Úgy értem nagyon csinos vagy és szívesen kellemetlenkednék, de... vagy mi? Ööö... Szóval ne értsd félre, jó? *Küld még egy angyali (árnyőri) mosolyt a lány felé, majd a földet kezdi rudgosni cipője orrával.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Pént. Május 21, 2010 9:30 am

*Zavartan pislog ő is a felé nyújtott kézre. Éljen a hülye helyzet, lehet még ennél is égőbb? Felpillant barna szemeivel a fiú lélektükreibe. Milyen helyes... biztos van barátnője. Ezen gondolat ismertében zavart mosolyt eszközöl arcára a fiú bókjára.*
- Semmi baj, én nem... csak... mármint, úgy értem, biztos van barátnőd, meg bomlanak utánad a csajok és... *vörösödik el, majd felpattan.*
- Azt hiszem, jobb lesz, ha sétálok egyet inkább. *indulna is meg.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Pént. Május 21, 2010 9:44 am

*~Ó, rég láttam lányt ennyire zavarban.~ Bár nem látszik rajta, erősen mulattatja a tény, hogy mennyire ártatlan ez a lány.*
-Nem, nincsen barátnőm és mint látod, nem is veszem körül magam a korombeli lányokkal. Hahó, hiszen ott a buli. *Mutat halvány mosollyal a táncoló párok felé a tömegbe. ~Na még az kéne, hogy itt hagyj, Leah, az egyetemről.~*
-Várj. *Áll fel a Leah után, éppen hozzáérve kezéhez, majd el is húzza sajátját.*
-Áh, menj csak. *Vesz egy nagy levegőt, kifújja, erősen lehajtott fejjel. Tökéletes színjáték.*
-Nem akartam rosszat. *Ül vissza a padra, onnan figyeli tovább a lányt.*
-Gondolhattam volna, hogy menned kell, hiszen nem azért jöhettél ide, hogy... itt üldögélj a padon... valakivel. *Von vállat.*
-Azért szeretném, ha maradnál. Jól esik látni egy lányt, aki nem olyan, mint... azok. *Ismét a tömeg felé biccent. Reméljük hat. Ha nem, legközelebb fáradalmasabb lenne előkutatni a lányt. És unalmas.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Pént. Május 21, 2010 9:54 am

- Jó, oké, de...mindegy, bocs. Csak azt hittem, aki ilyen helyes, biztos akad csaj mellé. *mosolyodik el kedvesen, majd ugye indulna, de Tony a keze után kap.
Erre ő riadtan rezzen össze, még apró kis energiagömb foszlány is kerekedik kettejük közt, megrázva picit mindkettőt.*
- Hoppá! Hehhe... bocs... kicsit túl voltunk biztos töltődve... tudod, fizika... *billen egyik lábáról a másikra. Reméli, beveszi a srác és nem kell más hablatyot kieszelni az energiagömböcske ellen. A bókra zavara pirospozsgás pírként ölt alakot a képén, ahogy ott áll a fiúval szemközt, letekintve rá.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Pént. Május 21, 2010 10:05 am

-Ezt a "helyes" dolgot bóknak veszem, ha nem bánod. *Villan fel egy őszinte mosoly az arcán. Egoista állat. És az a fajta, aki szereti, ha dicsérik. Most olyanná vált, mint egy kezesbárány.*
-Tudod, néha a férfiaknak is elkel a csinos lányok dicsérete. Mi folyton dicsérjük a ruhátokat, hajatokat, egyáltalán a létezéseteket. Igaz, cserébe megkapjuk az odaadó viselkedést. De kérdem én, mi lesz az önbizalmunkkal? *Nagy komolyan szónokol, oldva a feszültséget.*
-Na jó, abbahagytam. *Nevet fel. Aztán történik valami. Csend. Fáziskésés.*
-Öhm... hú. *Ennyit bír kinyögni, majd próbálja megdöbbenését leplezni. ~Fényőr... Minek színészkedik egy egyetemen? Itt vannak a védencei... Au, ne, ne, ekkora kísértést... Egy pillanat alatt megölhetném és olyan, annyira nagyon ártatlan..*
-Ez a fizika már csak ilyen. *Nagy mosoly. ~Fényőr. Ó, egy összetört szívű fényőr, összetört szívében mérgezett nyíllal. Ójaj.. ez kell nekem...~
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Pént. Május 21, 2010 10:20 am

- Vedd. *hagyja rá. Az okfejtés hallatán széles vigyorra húzódik ajka.*
- Szerintem egyes lányok az önbizalmatokat is eléggé legyezgeti. Elég csak arra gondolni, hogy amíg egy lány kavar több sráccal, akkor lotyó, de ha egy srác, több csajjal, az hős. *jegyzi meg csípősen, majd ugye lelép-ne, szikra pattan, ő pedig zavarát leplezve huppan le a fiú mellé.*
- Aha. Erről jut eszembe... sose láttalak még erre, melyik szakra jársz? *érdeklődik őszintén, naivan.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Pént. Május 21, 2010 10:30 am

-Oké, elismerem, igazad van. Ha annyit tudok egy lányról, hogy erősen benne van az életben, tény, én is ezt gondolom róla. *Tárja szét kezeit.*
-De amiről beszélsz, nem húsz évesen divat, hanem tizennégy évesen. És csak azoknak a srácoknak van több hát... kapcsolatuk, akik nem élték ki azt, hogy helyesnek és viccesnek tartják őt a lányok. Ja, a másik lehetőség,hogy azért nincs barátnőjük, mert nem találnak egy olyan lányt, *nagy mutogatást szervez magára* ...aki végre nem csak a divatról beszél, és urambocsá, nem mínuszban van az íkúja. Szóval ez ilyen csapdaizé. *Csak dől belőle a rizsa és semmi másra nem tud gondolni, mint arra, miket művel majd ezzel a lánnyal, amint megadja magát neki. Mert nem lesz kivétel. Tony Shawnál nincsenek kivételek. Ráadásul szimpatikus neki a lány. Már az élete, szereti a fényőrök életét. Elvenni legalábbis.*
-Én sem láttalak még. De ahogy elnézem a könyved, elsős lehetsz. Szabad? *Kérdi egy mosollyal, s átveszi a könyvet.*
-Másodéves vagyok, szociológiát hallgatok. Érdekelnek az emberek. *Bűbájos mosoly. El lehet olvadni.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Pént. Május 21, 2010 10:41 am

*Hallgatja a fiú szavait, a mutogatásra zavartan, de elvigyorodik, elpillant másfelé, majd vissza a srácra.*
- Csapdaizé? *Kérdez vissza, nem igazán vágja, de azért a könyvét készségesen átnyújtja.*
- Igen elsős. De szerencsére már a vége felé járunk. Azt tartják, csak az első évet kell túlélni, aztán már kevésbé lesz meredek a dolog. *csacsog, láthatóan oldódik a zavara, mint aranyhal a királyvízben. Biztos a mosoly teszi...*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Pént. Május 21, 2010 10:49 am

*Amit lehetett, azt kihozta az estéből. Visszaadja a könyvet, s hallgatja a lány szavait, érdeklődve, nagy szemekkel, miközben arra gondol, vajon kinél fogja tölteni a ma éjszakát. A kedvenc kocsmárosára ma már nem vágyik, talán inkább... igen, ezaz.*
-Nem lesz gond, ne félj. Főleg, ha nem leszel hogy is fogalmaztál? Mosogatórongy a vizsgák előtt. *Újabb csibészes mosoly. Haaaajaj.*
-Ideje lesz menni, bár nem mintha nem élvezném a társaságod. *Szemét leveszi a könyvről, majd egész picit a lányhoz hajol. Nem, eszében sincs megcsókolni. Csak egy finom puszit lehel a lány arcára.*
-Visszakísérlek. Sokan vannak, késő van, inkább ne mászkálj egyedül. *Egyéb kérés? Ó igen. Még a kapucnis pulcsit is megkapja, ha fázna. És visszakíséri a lányt, a búcsúzkodásnál pedig ismét hangsúlyozva lesz a megismerkedésen örömködés, majd kézfogással válnak el. A húrokat nem szabad feszegetni. Megvárja, míg a lány bemegy, onnantól pedig eltűnik a művigyor az arcáról.*
-A legközelebbi viszontlátásra, Leah, fényőr az egyetemről. *És huss, már ott sincs. Jobb dolga lesz ma éjjel, mint ácsorogni a sötétben.*

//köszönöööööm:) jóéjt!//
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szomb. Május 22, 2010 6:13 am

*Újból fent, a szokásos laza öltözékben, ha nem ismernénk, egyetemistának hinnénk. Vállán lazán átvetett táska, lábán egy ugyancsak fekete Converse, egy térdnél szakadt farmert visel és egy világoskék felsőt, ami megy az amúgy Bounty reklámos kék szeméhez. Meg sem látszik rajta, hogy nem aludt az éjjel.
Nem véletlenül jár erre, izgatja a fantáziáját a tegnap megismert kis fényőr, a maga naivságával és tisztaságával. Egészen véletlenül a lakhelye előtti padok egyikén ücsörög, még napszemüveget is felvett, egész úgy tűnik, csak lazít egy kicsit a szabadban. Pedig tervei vannak. Vár az áldozatára.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Szomb. Május 22, 2010 6:23 am

*Még utolsót pirít a nap surgara mára... ilyenkor jó kint lenni, mert már nem tűz annyira, mégis kellemesen meleg az időjárás. Ezt akarván kihasználni, lelkes lánysereg, hogy pontos legyek, hárman lépdelnek kifelé a házukból. Leah térdig érő fehér szoknyát visel, halványlila, csinosabb toppal. Haját feltűzte, kusza konytba rendezte rakoncátlan tincseit. Vidám mosollyal, csacsogva halad a kis trió. Elérik Tony padját is, ahol Leah észre is veszi a fiút és rá is köszön.*
- Szia Tony. *Meg is torpan egy pillanatra, továbbhaladó barátnői így pár lépésnyi távolságból nógatják, hogy jöjjön már a lány. Ő feléjük tekint, majd vissza a srácra. Látszik, ha adnak neki okot, szívesen maradna inkább.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szomb. Május 22, 2010 6:33 am

*Ó, és nem is kell sokat várni rá. Itt is a kis fényőr, csinosabban, mint tegnap, az ártatlanságát pedig már nem kell fokozni.*
-Leah! *Veszi le mosolyogva a szemüvegét, majd feláll a padról, s mithogynem, de kezet csókol a hölgyeménynek.*
-Heló lányok. Ugye nem bánjátok, ha itt marasztalom egy kicsit? Ti egész nap vele lehettetek, nekem semmi nem jutott még. *Küld egy amolyan "úgysem mondtok nemet, most már utálhatjátok a barátnőtöket, hogy köze van egy ilyen sráchoz" mosolyt. ~Le is van zsírozva a dolog, mind a kettő már fehér ruhában képzeli magát mellém. Istenem, libák...~
-Már, ha nem bánod. *Engedi el még mindig mosolyogva Leah kis kezét. Amint hallótávolságon kívül érnek a lányok, megdicséri a kis áldozatát szépen igényesen, ahogy azt illik, apróbb bókok, s mellé maga a megtestesült Tony Shaw.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Szomb. Május 22, 2010 6:44 am

*Zavartan elmosolyodik a kézcsókra, bele is pirul. Nem mer a lányok felé sandítani, akik persze beleegyezésüket adják abba, hogy Leah maradjon csak, ha akar. Jó neki. Nem is sejti, "mennyire"...*
- Nem dehogy. Igazából... áh, mindegy is. *tekintget hol erre, hol arra, csak ne kelljen a csodaszép csodakék szempárba tekintenie.*
- Mi jót csinálsz erre? *Kérdezi, s a bókokat se tudja igazán lereagálni, csak egy elrebegett "Köszi, azért te sem panaszkodhatsz."-szal.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szomb. Május 22, 2010 6:56 am

~Aranyos, elpirult... Vagy mi... szánalmas!~ Kissé meg is ijed, mire gondolt, de elmúlt, senkinek nem kell megtudnia.*
-Pihengetek. Jó itt, van pad, meg minden...*Vágja rá, majd rásandít a lányra.*
-Oké, reméltem, hogy összefutunk. *Adja meg magát egy színpadias sóhajjal.*
-Csak... nem tudtam, merre lehetsz. *Teszi hozzá.*
-Jó volt tegnap összefutni veled. Gondoltam hátha megint sikerül, csak... nem akartam tolakodó lenni. *Von vállat egy kedves mosollyal.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Szomb. Május 22, 2010 7:05 am

- Aha, értem. *bólogat zavartan, kedves mosollyal, de azért valamit csak sikerül leszűrnie a másik beszédéből:*
- Várj csak... jól értem, te most komolyan rám vártál? *vigyorodik el egy pillanatra, ahogy a fiúra tekint, amint az vele szemközt ül (?) a padon.*
- Van kedved sétálni egyet? *firtatja kérdőn, meglepő hirtelen váltva témát.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szomb. Május 22, 2010 7:11 am

-Hát... igen. De ezt neked egy cseppet sem lett volna szabad megtudnod! *Kacsint a lányra, majd bólint.*
-Épp kérdezni akartam, hogy nincs-e kedved sétálni. *Feláll, majd elindulnak valamerre. Most úgyis az történik, aminek történnie kell. A bárány beleszeret az oroszlánba.*
-Mesélj magadról valamit! Csak annyit tudok rólad, hogy elsős vagy, komolyan veszed a sulit és kevésbé a bulikat. *Kéri a lányt.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Szomb. Május 22, 2010 7:26 am

*Jót kuncog a kacsintáson, láthatóan sokkalta oldottabb a hangulata a megismerkedésük óta, meg most, hogy a barátnői is tova vannak. Akkor hát sétálnak. Egymás mellett és a romantikus képet csorbítja, hogy nem kéz a kézben.*
- A kínai negyedben lakok, San Franciscoban, a nagynénémékkel.*Vagy nagyon jó mesélő a kis fényőr, vagy tényleg az igazat mondja. Mondjuk ez esetben fura, hogy hogy lehet halandó is, meg fényőr is. No de:*
- Igazából... szeretek olvasni, moziba vagy színházba járni... nem is tudom... mire vagy kíváncsi? És mesélj magadról is! *kéri a fájdalmasan kék szemekbe tekintve, ahogy haladnak.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szomb. Május 22, 2010 7:39 am

*Persze, hallja a lány szavait, oda is figyel, ásítását sem mutatja. A kezét pedig nem fogja meg. Még nem. Taktikus, hisz abban, hogy az elkapkodott csábítások helyett sokkal nagyobb örömöt hoznak az elhúzottak, legalábbis több érzelem marad bennük. Már a kiszemeltben, benne biztosan nem.*
-Értem. *Bólint a mondókára.*
-Azt sejtettem, hogy sokat olvasol, messziről látszik, hogy intelligensebb vagy az átlagnál. *Mosolyodik el.*
-Kedvenc könyv? Akad? *Kíváncsiskodik.*
-Nem is tudom, mit mesélhetnék. Szociológus vagyok, leszek, meg voltam is. Szeretem az embereket, figyelni őket, elemezni a viselkedésüket, viccesek. *Nevet fel.*
-Egyszer csalódtam egy ~boszorkányban~ ..lányban, azóta nem nagyon voltak kapcsolataim, amik említésre méltóak. ~Csak több ezer nagy nulla, és te is közéjük fogsz állni, ne félj.~ De ez rég volt. Tudod, most nem hagy nyugodni egy különleges lány, akit nemrég ismertem meg. Szeretnék többet tudni róla, úgyhogy igyekszem a közelébe férkőzni, anélkül, hogy megijeszteném. *Mosolyog ismét, majd ha már ott vannak, nesze neked, tép egy virágot a lánynak a közeli ágyásból. Már, nem undorral, nem szokása kimutatni az érzelmeit.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Szomb. Május 22, 2010 8:01 am

*Halványan elmosolyodik a bókra, majd a kérdésre felel.*
- Nem is tudom... talán Burnett-től "A padlásszoba kis hercegnője". Az volt az első komolyabb regény, amit a nagynéném a kezembe nyomott. *mosolyog, és csak hallgatja a fiút. El tudná hallgatni napestig, nem szólva közbe az ékes szónoklatba.*
- Oh... hát, nem is tudom. *Feleli a felé nyújtott virágra pillantva, meg arra, hogy nem akarják itt megijeszteni. Mert nem buta, leveszi az utalást egyből. Egyből eszébe jut, hogy a barátnői cseszegették hajnalban, hogy miért nem kérte el a srác számát. De szerinte az ilyet a fiúnak illik, meg amúgy is... miért állna szóba egy Tony féle srác egy könyvmollyal?*
- Kösz. *veszi el a virágot végül, kedves mosollyal, de látszik, hogy elgondolkozik valamin séta közben.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next