Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Caffe Trieste

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Caffe Trieste

Témanyitás  Lupo on Pént. Szept. 18, 2009 8:11 pm

San Francisco legrégebbi kávézója.

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Caffe Trieste

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 7:02 am

*Hazafelé sétál az eléggé meglepő napja után. Semmire se vágyik jobban mint egy forró fürdőre. Vagy mégis? A kávézó mellett elhaladva betekint, és a szeme azonnal megakad egy szőke leányzón. Séta, Stop! Vissza a bejárathoz és már sétál is befelé. Lepottyan a pulthoz és miközben folyton a lányt lesi azon filózik milyen okkal menjen oda. Mindig is nehezére esett így ismerkedni. Addig is egy kávét rendel magának, és szemét nem tudja levenni a szőke hajzuhatagról.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 7:16 am

*Amikor feláll a lány elfordul, de lekapcsolják.*
-Szia! Gondolom lebuktam, hogy nagyon megnéztelek. Elnézést, de nagyon csinos vagy.-*Pillant a friss társaságra zavarában mosolyogva.*
-Dante vagyok!-*Nyújtja a kezét bemutatkozásképpen, és ha esetleg a lány elfogadja egy kézcsókot ad.*
-Bocsánatkérésképpen meghívhatlak egy italra?-*Kérdi vigyorogva. Ő annyira nincs kiöltözve, mivel melóból jött. Szürke póló és egyszerű farmer. Ruhája itt ott kicsit lisztes, a pizza sütögetésnek ez a hátránya.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 7:33 am

-Ugyan kérlek!-*Mosolyodik el és fordul a lány felé.*
-Attól hogy ilyen gyönyörű szőke fürtjeid vannak és ilyen csodálatosan szép vagy még nem foglak degradálni. A megszólalásodból egyértelműen kicseng hogy egy okos nővel beszélgetek éppen. Sőt neked több a bátorságod, hogy idejöttél egy vadidegen sráchoz aki bámul. Nekem nem volt merszem megszólítani egy ilyen lányt.-*Most hogy már elkezdtek beszélni nincs gond a bókok lövöldözésével. Végül is van is miért bókolni, tényleg nagyon gyönyörű a lány.*
-Ha esetleg nem egy ilyen merész ruhában hanem egy szakad melegítőgatyában ültél volna ott, akkor is legalább ennyire nézelődtem volna.-*Int a miniszoknyára.*
-Ez csak egy nagyon jó plusz.-*Fejezi be vigyorogva.*
-Látom italod van, akkor esetleg egy vacsorával meglephetlek? Tudod szakács vagyok, ha esetleg lenne kedved, az étteremben ahol dolgozok, vagy ......-*Már mondaná hogy szívesen meghívná a lakására hogy ott csináljon valamit de az eléggé hajtósnak tűnne. De hát ott szokott igazán jókat sütni. Szóval most megakadt egy picit.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 7:56 am

*Végül úgy dönt mégis csak megpróbálja.*
-Nem tolakodásképpen, vagy bármi hátsó szándékkal. De nem lenne kedved nálam megejteni ezt a vacsorát? Tudod otthon könnyebben tudok ínyencséget főzni, sütni mint az étteremben. A főnök nem is engedi hogy oda nagyon hívogassak embereket, mert akkor velem beszélgetnének csak, és nem ennének. Szerinte legalábbis.-*Vigyorodik el.*
-De ha biztonságosabbnak véled az éttermet el tudnám intézni.-*Mosolyog továbbra is , és még mindig a leányzót lesi. Persze most már jóval óvatosabban méri végig a lábától az arcáig. Totálisan le van nyűgözve tőle.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 8:14 am

-Semmi baj. Ha jól hallottam akkor biztos anyukád lehetett, hogy merre jársz. Jól sejtem?-*Kíváncsiskodik.*
-Ha gondolod majd hazakísérnélek szívesen. Ilyenkor azért nem lenne jó ha egyedül mászkálnál, ilyen lábakkal.-*Még ide is be kellett dobni egy bókot.*
-Ki tudja milyen figurák másznának rád. Szóval megtisztelnél vele ha elkísérhetnélek majd.-*Fejezi be az érvelését.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 13, 2010 8:28 am

-Ha megengedi kisasszony!-*Mondja még épp időben és egy gyengéd mozdulattal Bella kezét tárcájával együtt lenyomja. Majd odadob egy megfelelő összeget a pultos csajnak. Bár az is nagyon jól néz ki egy pillantást se vet rá Csak Bella van ma. Az összeg mindkettejük italát és egy remek borravalót is tartalmaz.*
-Viszlát!-*Köszön el és kinyitja Bella előtt az ajtót. Ahogy a lány elhalad mellette gyengéden a lány derekára helyezi a kezét mintha vezetni szeretné. Majd kilépnek az utcára.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Angel on Szer. Jan. 05, 2011 9:22 am

* Közép magas szőke lány lép be a kávéház ajtaján. Egyszerű piros kabátot visel, amelyet rögtön le is vesz az ajtóba, így láthatóvá válik az évszakhoz képest kissé talán lenge öltözéke. Fehér sűrű virágmintákkal tarkított vékony ruhát vett fel a mai napra, hozzá szürke farmer mellényt vastag fekete harisnyát, amely már-már nadrágnak látszik. A lábára kedvenc fekete magas sarkú csizmáját húzta, amely most kissé piszkos az utca sarától és mocskától. Mivel a ruhájának nincsen ujja, ezért jól láthatóak a karjain éktelenkedő horzsolások, vágások, amelyek arra utalnak, hogy a közel múltban megtámadták vagy komolyabb balesete lehetett. Hideg kék szemében szomorúság csillog, miközben laza mozdulatokkal elindul egy kis asztalka felé. Gyorsan rendel, egy kólát a pincérnőtől miközben vár maga se tudja, hogy mire. Egy átlagember persze nem fog rá figyelni, de őt ez nem is érdekli, a tartásából és gesztusaiból is látszik, hogy nem biztos, hogy akar társasságot esetleg foglalt a mellette lévő egyetlen hely. *

Angel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az angyali démon
Kor : 24

Hozzászólások száma : 130

Témanyitás  Cosette on Szer. Jan. 05, 2011 9:33 am

*A lengeséged lehet fokozni, de odalent mindig kellemes a klíma és amugy se sokat tervezett idefenn időzni. Fekete, szolid, egyszerű ruhát visel, természetesen magassarkúval, hisz a maga csöpp termetéhez muszáj. Épp a személyzeti bejárat feliratú ajtón lépdel be, mint aki jól végezte dolgát. Mert jól is, itt ma már nem lesz kiszolgálás, csak némi sajtószagú, fura gyilkosság helyszíne. Még csak nem is sikoltott...és Angel kóláját se vitte ki, nem volt már ideje.
A kilépdelő szőkeség ajkain gunyoros, apró mosoly játszik, ahogy kifelé lépdelne az épületből. Kék tekintete, akár a jég.*
Cosette
Démon
Démon

Titulus : le petit bourreau d'un père
Kor : 170

Hozzászólások száma : 278

Témanyitás  Angel on Szer. Jan. 05, 2011 10:04 am

* Hősnőnk szomorúan üldögél és éppen a kóláját várja, amikor az utcán kifejlődött veszély ösztöne jelezni kezd neki. Lehet, hogy Cosette tökéletesen ügyelt mindenre, de nem számolt azzal, hogy vannak olyan helyek a városban ahol halandó gyilkosok élnek és akárcsak az alvilág alacsonyabb rendű démonjai a felszíniek egy része is meg tanul figyelni. Aki nem gyilkol annak egyetlen egy védelme nagyragadozók ellen a lankadatlan éberség, és a tökéletes mimikri hősnőnk pedig nem rég még naponta küzdött az életéért. Ami felkelti a figyelmét az a csend, amely szokatlan egy ilyen helyen, aztán nem jön egy ideje a kólája se, már éppen állna fel, hogy utána nézzen a dolognak vagy eltűnjön, amikor meglátja a személyzetiből kilépő Cossette-t. A vészjelzés azonnal tompulni kezd, hiszen biztosan csak műszakváltás van a pincérnők között. Azért már csak azért is, mert szőke hajú kis alacsony szépséget igen csak tetszetősnek találja oda lép hozzá és megszólal. *
- Szia! Bocsi hogy zavarlak de nem tudod hogy mikor hozzák az italomat? Máskor itt jóval gyorsabb szokott lenni a kiszolgálás. Persze, ne vedd magadra, hiszen láthatóan te műszakod már lejárt és nem tehetsz róla. -
* Próbál megbeszélgetést kezdeni a tőle telhető legtapintatosabban miközben megpróbál a nő szemébe nézni. A testén különös hideg borzongás fut, végig maga sem tudja, hogy miért hiszen a szőkeség nem tűnik gonosznak és veszélyesnek. Persze azért jobb az óvatosság címszó alatt nem lép be személyes terébe. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Cosette on Szer. Jan. 05, 2011 10:10 am

*Megtorpan, egy pillanatra talán meg is lepődik, de arcát gyorsan rendezi, újra komoly, élénken csillogó kék szemekkel pillant a lányra.
A kérdésre negédes, széles mosoly terül el arcán. Még kedvesnek is hinné, aki nem ismeri.*
- Hamarosan. Csak akadt odabent egy kis... technikai probléma. Megesik, nem igaz? De ne aggódj, pár perc és megoldódik. *Azzal fordulna is, hogy továbbhaladjon.*

Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Angel on Szer. Jan. 05, 2011 10:21 am

* Angyalka figyelmesen hallgatja Cossette szavait, miközben a tekintetét a lány övéhez annyira hasonló kékszemeibe fúrja. Igaz eszek a szemek hidegek, de az arcon kedves mosoly csillog, amely elég ahhoz, hogy elaltassa az ismét éledező veszély ösztönt. Az eddigi borús hangulata teljesen eltűnt és most valahogy nem akar egyedül maradni, egyszerűen nem akar és kész. A szőkeség jég hideg kisugárzása, amelyből még nem érzi, ki a gonoszságot úgy vonzza őt, mint molylepkét a gyertyafény. *
- Várj… tudom, hogy udvariatlanság meg minden és biztos fáradt is vagy a munka után, de nem lenne kedved elmenni velem valahova szórakozni? Tudok egy jó kis helyet, ha elmúltál tizennyolc, de szerintem a nélkül is be tudunk jutni. Egy italra a vendégem vagy, meg a belépőre, már ha két jó csajt nem engednek be ingyen. -
* Fut utána és reméli, hogy a lányka rááll az alkura. Persze, azért még ott van benne egy kicsit a félsz de lány annyira ártatlannak látszik hogy ezúttal legyőzi az ösztöneit és próbál megbízni benne amennyire ez lehetséges. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Cosette on Szer. Jan. 05, 2011 10:31 am

- Ide figyelj, hugi. *szusszan szemforgatva, visszafordulva a lány felé. Még az előtt magára erőltet némi emberi látszat-kedvességet, mielőtt találkozna tekintetük.*
- Bőven elmúltam már tizennyolc... *egy pillanatra állkapcsa megfeszül, majd mintha csak átkapcsoltak volna egy gombot... csupa bűbáj mosoly terül el arcán, tekintetében.*
- Szóval mire várunk még? *tisztán érzi azt a halvány, démoni derengést a másik felől és érdekli... meg aztán ki tudja... mindig is szeretett volna egy játékbabát.*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Angel on Szer. Jan. 05, 2011 11:12 am

* Angel bár a benne a védelmi ösztönei hangosan tiltakoznak ellene de, még is örülni kezd, hogy az ismeretlen szőkeség rá ált az alkujukra. Arca egyből felderül és Cossette kedves mosolyára ő is egy hasonlóval válaszol, majd ezt követően a keze hírtelen előre lendül, és aprócska tenyerét széttárja, hogy kezet foghassanak. *
- Szuper… amúgy a nevem Angyal!A Condorra gondoltam biztosan ismered. Tudom kicsit rossz hírű hely, de csinosak a lányok és mindig vannak jó pasik is. Én éppen most töltöttem be a tizennyolcat és bár az amerikai törvények szerint alkoholt még nem ihatok, azért beengednek. Amúgy ne vedd sértésnek, hogy a szép lányokat emlegettem te is elég csinos vagy. Szeretem az alacsony lányokat, mert én se vagyok valami magas növésű. -
* Ha a lány elfogadja, a kezét akkor finoman megszorítja, majd megindul előre az utcán mit sem sejtve abból, hogy mi történt a kávézó raktárába. A tizennyolc éves kor persze még nem igaz van addig pár napja, de hamis személyi mindent megold. Egy éjszaka még nem fogja elrontani az életét, hiszen amúgy is annyi mindent megúszott már. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Aiden on Vas. Jan. 09, 2011 3:08 am

*Besétálva a kávézóba kíváncsian pillant körbe. Bár arcra nem ismerik egymást a férfival, azért könnyű dolga van. Nála egy kisebb vázlatfüzet van, majd meg is pillantja a nyomtatvánnyal üldögélő férfit. Így habozás nélkül lép oda.*
-Mr. Bricks ugye?-*Nyújtja kezét elmosolyodva a találkozásnak köszönhetően. Eléggé remek lenne, ha a rajzai nem csak egy képregényben, hanem esetleg könnyen is megjelennének. Az illusztrátorokat, a tényleg tehetséges illusztrátorokat nagyon keresik, már amennyire ezzel tisztában van.*
-Aiden Thomas vagyok!-
Aiden
Néhai
Néhai

Kor : 35

Hozzászólások száma : 28

Témanyitás  Aiden on Vas. Jan. 09, 2011 3:31 am

*Helyet foglal majd összevont szemöldökkel pillant a másikra. Ebben a rohadt városban, még csak a második emberrel találkozik, de ő is ugyanazzal kezdi a beszélgetést. Épp adná elő a megszokott fals választ, amikor is teljesen más jön ki a száján.*
-Tisztában vagyok, hogy egyesek a fejemet akarhatják esetleg ezért. Ezért is próbálok minél több dolgot változtatni, de túlzottan mesés már magában is, ezért veszik az emberek.-*Majd el is harapja a nyelvét, lehet hogy csak az igazmondás Alan képessége. De az igazság olyan könnyen folyik ki az emberből mint a víz a nyitva felejtett csapból. Persze, egyből komplikálva a helyzetet rá is kérdez.*
-Ezt maga csinálta?-*Ha érti esetleg válaszol is, de ha nem akkor meg legfeljebb idiótának nézi az író.*
Aiden
Néhai
Néhai

Témanyitás  Aiden on Vas. Jan. 09, 2011 4:21 am

-Ennyi év kóborlás után, megnyugtató az anyagi biztonság. De sokkal fontosabb, hogy abból tudok megélni amit szeretek.-*Válaszolja mosolyogva, az őszinteségi rohamot kiváltó férfinak.*
-Érdekes, hogy épp csak megérkezek a városba, és máris egy emberbe botlok, aki a másik világ szülötte.-*Gondolkozik egy kicsit a vázlatfüzetére pillantva.*
-Azért hívott engem, mert én tudok erről a világról, és talán könnyebben tudnám ábrázolni?-*Kérdi miközben ujjával a nyomtatvány felé bök.*
-Ha tippelnem kéne, az ön könyve is hasonló témájú, mint az én képregényem.-
Aiden
Néhai
Néhai

Témanyitás  Aiden on Vas. Jan. 09, 2011 4:40 am

-Sajnos teljesen tisztában vagyok vele, hogy amíg az égiek jónak látják, csak addig csinálhatom ezt. Igazából gondolkoztam is rajta, az utóbbi időben. Lehet engedik, hogy afféle dokumentációként megmaradjon későbbre, végül is a hétköznapi embernek ez csak mese habbal.-*Vonja meg a vállát majd a könyv felé nyúl.*
-Szabad?-*Szívesen belelesne már most.*
-Attól függően, hogy mennyi illusztrációt szeretne, két három héten belül lehet végzek is. Ha szabad megjegyeznem, találónak érzem, az egyszerű fekete szürke rajzokat. De ha kívánja színesek is lehetnek.-*Már elmélkedik is a munkán.*

Aiden
Néhai
Néhai

Témanyitás  Aiden on Vas. Jan. 09, 2011 9:18 am

*Elhúzva a novellát belelapozgat. Megnézi milyen hosszú, mennyire tagolt. Azt nézi, hogy mennyi rajzzal érdemes megtoldani. Majd bólint és újra leszögezi.*
-Nagyjából két hét, és kész lesz. Utána felkeresem, megmutatni a kész rajzokat.-*Mosolyodik el, hogy végre valami komolyabb munkát is kapott. Még ha nem is ismert a férfi aki felkérte.*
Aiden
Néhai
Néhai

Témanyitás  Aiden on Vas. Jan. 09, 2011 11:17 am

-Általában a kész rajzok után szoktam az anyagiakról beszélni. De ez nekem teljesen megfelel. Tudom milyen még fel nem ismert művésznek lenni. Nekem, amit mondott az a fontos egyébként is. Hogy a nevem és az elérhetőségem szerepeljen, mert sok helyen külön kezelik az illusztrációt és a történetet. Amennyiben valami kiadó külön szerződne Önnel, akkor szóljon és egy olcsóbb szerződést kötök velük a rajzokra.-*Majd még kicsit lapozgatja a novellát. Majd felpillant újra.*
-Esetleg van valami hely, vagy személy, személyek akik inspirálták a művét? Csak mert szívesen meglátogatnám a helyet, vagy csak megnézném a személyt. Hogy átérezzem a novella írásakor érzett dolgokat. Sokkal elfogadhatóbbak lesznek a rajzok Önnek, ha az Ön gondolkodásmódja alapján rajzolok. Mintha a saját szakállamra, a saját kreativitásommal rajzolnám. Mert lehet másképp értelmeznék valamit.-
Aiden
Néhai
Néhai

Témanyitás  Aiden on Vas. Jan. 09, 2011 9:28 pm

-Nem, nem természetesen. Úgy gondoltam hogy a szereplők stílusa megmaradjon. Természetesen a saját munkásságomból is tudom, hogy nem szabad felismerni embereket.-*Jelenti ki gyorsan, mert sajna félreérthetően beszélt. De szerencsére hasonló helyzetben van mint Alan. Hiszen ő is az igazságról csinálja a képregényt, de nem hagyhatja, hogy emiatt egy szereplő is bajba kerüljön.*
-Öhm ön mivel boszorkány, csak azért kérdezem meg. Esetleg nem ismeri Vivienne Mooret? Meg kéne keresnem, de eddig nem sok sikerrel jártam.-*Bár felhozta a témát nem szívesen tette. Hisz még a boszorkák közt is lehetnek megbízhatatlanok. Ez a kis munkakapcsolat is épphogy kialakult, de szüksége van egy kis segítségre.*
Aiden
Néhai
Néhai

Témanyitás  Aiden on Vas. Jan. 09, 2011 9:38 pm

-Ohh hát ez érthető. Egy rokona segített nekem a képregénnyel. Ő adta meg a nevét, hogy talán majd segít életben tartani az ihletem.-*Mosolyodik el, és még őszintén elhiszi amit mond. Nem ismeri még Viviennet, de reméli olyan mint az unokatestvére. Persze nem tudhatja, hogy ez a nő nem feltétlenül fog annyira bőkezűen segíteni, egy hülye képregény írásában.*
Aiden
Néhai
Néhai

Témanyitás  Aiden on Vas. Jan. 09, 2011 10:00 pm

-Azért köszönöm! Csak a címét tudtam eddig, és hát eddig háromszor próbáltam, de még egyszer se volt otthon. Így talán könnyebb lesz elérni.-*Mosolyodik el, majd indulásra készen a vázlatfüzetéhez csapja a novella nyomtatott verzióját. Azért örül, hogy legalább egy újabb boszorkányt megismert. Bár nem igazán ismeri Alant, szívesen fog valamiféle karaktert gyártani belőle. Persze az engedélyét később a rajzok átadásánál lebeszélhetik.*
Aiden
Néhai
Néhai

Témanyitás  Aiden on Vas. Jan. 09, 2011 10:22 pm

*Felállva megrázza a férfi kezét, majd bólint.*
-Rendben, akkor majd felhívom ha kész vannak a rajzok! Addig is viszont látásra!-*Mosolyodik el, majd még egy biccentés és elsétálva indul is haza. Szeretne mielőbb nekikezdeni a munkának, már csak azért is, hátha megihleti a történet a saját sorozatánál.*

//Én köszönöm!//
Aiden
Néhai
Néhai

Témanyitás  Eve on Vas. Jan. 30, 2011 9:37 am

*Este van, egyedül ül egy ablak melletti helyen. Kávét kortyolgat. Csinos felsőt visel, hosszú, térd alá érő szoknyával, hozzá pedig csizmát. Kabátja a fogason pihen, ráérősen, nyugodtan kortyolja a kávéját. Látszólag.*
Eve
Halandó
Halandó

Titulus : Anyatigris
Kor : 43

Hozzászólások száma : 127

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next