Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és sikátorok

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lupo on Pént. Szept. 18, 2009 8:58 pm

Kis utca, nagy utca, széles utca, keskeny utca, főút, mellék út és minden egyéb közlekedési célzattal fent tartott beton-, vagy aszfaltsáv, a sikátorokat is beleértve.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 584

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és sikátorok

Témanyitás  Leah on Kedd Május 18, 2010 5:09 am

//Előzmény: Sacred Grounds Caffee//

*Még a távolodó kocsi után tekint, hogy aztán zavartan pillantson körbe, hol is sikerült kitetetnie magát.
Nem tudja, merre ment Dante, és ez jó nekik. Nem gondol arra, hogy mi lehet most vele, hogy merre járhat.
Egyedül arra gondol, mit csinálhat most üldözőjük, és bizony, érzi, hogy Alexander közeledik felé.*
- Azt hiszed, olyan okos vagy, mi? *hangja bár bátran cseng, megremeg. Belül iszonyatosan fél. Ha a férfi közelebb lépne, automatikusan hátrébb lépdel.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Alexander on Kedd Május 18, 2010 5:26 am

Alexander sikeresen megérkezik Leah-hoz. Tisztes távolban marad ő is, nehogy véletlenül elkezdje ismét gondolatait olvasni. Nem tudja, hogy melyikőjük gondolatát nem olvashatja éppen ezért később, vagy megtanulja használni, vagy ismét fel vesz egy démoni erőt. Remélhetőleg ez utóbbira nem kerül sor. Ezúttal képessége nélkül is látja a lány félelmét.
-Igen, azt hiszem. Tudtommal egy démonnak sem sikerült még a boszorkányok és a fényőrök erejét vegyíteni. Ez a hatalom már-már Égi erőnek számít, s ezt ajánlom közöld is odafent. Téged nem foglak bántani, tudod ha akartam volna, már régen megtehettem volna. A barátnőd Bella a múltkor jól látta eltűnésemet. A padon egy igen erős árnyőr ült mellettetek. Ha az árnyőrt nem győzöm meg, hogy hagyjon békén téged, akkor most nem lennél itt, és nem lenne védenced sem. *mondja teljes nyugalommal a lánynak. Nem azért mondja, hogy dicséretet várjon el ezért, egyszerűen azért, hogy tudjon erről. *
-A védencedet pedig meg fogom találni, ezt jobb ha tőlem tudod. Az a kis trükk, amit bevetett ellenem visszavetett egy kissé. De tudod megvannak a módszereim rá. Ha kell minden lakást felkutatok egész San Franciscoban. *mondta, majd várta Leah reakcióit. Nem lépett előre, tudta a lány így is fél eléggé. Ehhez nem kellett sem fényőrnek, sem gondolatolvasónak lenni, amit megpróbált a lehető legnagyobb mértékben minimálisan használni. A hatókörét a lehető legkisebbre állította.*
Alexander
Néhai
Néhai

Kor : 704

Hozzászólások száma : 168

Témanyitás  Leah on Kedd Május 18, 2010 7:12 pm

- Mégis milyen jogon... *Torpan meg dühhel vegyes félelemmel a szemében.*
- Mégis milyen jogon utasítgatsz? Nem vagyok a postásod! Különben is rosszul hiszed, ha úgy gondolod, hogy nem tudnak már rég róla odafent. *Még jó, hogy ő se járt sose ott fent. Még. De szerencsére Faraday jól kiokította az égiek dolgait illetően és Leah okos, értelmes lány - gyorsan tanul. Talán túl gyorsan is, de most ennek köszönhetően tudta, ha csak egy időre is, megmenteni Dantét Alexandertől. A hallottakon látszik, hogy elgondolkozik, kis keze ökölbe szorul és megremeg, ahogy ott áll a másikkal szemközt. Hihetetlen, mennyi düh, félelem és keserűség tud keveredni egy ilyen törékeny, csinos kis testben.*
- Nem kérte senki, hogy védj meg! *Fakad ki, majd csendesebben folytatja.*
- Megbíztam benned... hiba volt. *szusszan, és arra, hogy Dante nem menekülhet meg a férfi elől, csak felhorkan.*
- Nem vagy isten Alexander. Neked is vannak gyenge pontjaid, és meg fogjuk őket találni. *Tekintete állja a másikét. Már-már kihívásként hangzanak szavai, ami igencsak furán hat a fiatal lánytól.
Gondolatai is ezt üzenik.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Alexander on Kedd Május 18, 2010 11:58 pm

*Alexandernek jó szeme volt arra, hogy észrevegye a lány hihetetlenül nagy dühét, s azt fel is akarta használni.*
-Nos Isten nem vagyok ez biztos. Hibáim is vannak bőven. Tudom, hogy szeretnéd megtenni. Rajta add ki dühödet. Nem fogok védekezni, sem támadni. Mint ahogy mondtam, téged semmilyen körülmények között nem foglak bántani. *mondta, s tudta, hogy Leahban ez egy reakciót váltott ki. Emberibb reakciót. A fényőrökben nem szokott ilyen düh lenni. S ezt ki is akarta használni.
-Lám, te is ember vagy, ahogy én. Van lelkem. Képességeimet nem gyilkolással szereztem. Ezt odafent is megkérdezheted. Tudni fogják, hogy már nem egy boszorkányon segítettem. A védencednek nekem csak az ereje kell. Semmi több. Nem fogom megölni. *mondta, majd kíváncsian várta a fél-fényőr reakcióját.*
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Leah on Szer. Május 19, 2010 11:37 pm

*Csak a fejét ingatja a másik szavaira, és tekintete továbbra is zavaros a dühtől és a félelemtől. Kis teste beleremeg.*
~Nem, nem szabad!...Nem veszíthetem el a fejem!~ *Biztatja magát gondolatban, de mint a gyerekek, tinédzserek általában... nos, hiába jól nevelt Leah, ő is ugyan olyan szeszélyes, forrófejű tud lenni néha.*
- Dante nagyon nyilvánosan a tudtodra adta, hogy nem adja az erejét! És én mellette állok! *Felelt a férfi azon szavaira, hogy "csak" az ereje kellene a tüzes boszorkának.
Leah a szavaival együtt mérgesen a démon felé csapott... és bizony, az indulat egy közepes energiagömb képében száguldott és csapódott be Alexander bal vállába. Erre Leah szemei ijedten elkerekedtek. Nem akart ő senkit bántani, látszik, hogy nem ura még az erejének teljesen.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Alexander on Csüt. Május 20, 2010 12:21 am

*Alexander látta Leah-on a vívódást. S a gondolatolvasó képességét is kikapcsolta teljesen. Helyére a láthatatlanságot mint képességet rakta be. Tudta Leah szerette volna megtenni, de úgy tűnt, hogy nem teszi meg. Erre mégis. Alexander válla sajgott a fájdalomtól, majd arra eszmél fel, hogy a Földön fekszik. Nagyon erős energia-gömböt kapott, s a vér folyt is belőle rendesen. Szerencsére a gyógyító-ereje ha lassan is,de dolgozott. Fel kelt a földről, s megszólalt, közben folyamatosan gyógyult a válla.*
-És a dühöd erőt adott neked. El kell ismerni, nem egy közönséges fényőr vagy. Annál sokkal több. Az emberi éned felerősíti a támadó képességeidet. Tudod az átlagos fényőrök mind-mind pacifisták. Nem használnak támadó erőt egy démonnal szemben, csak végszükség esetében. Te mivel félig ember vagy, úgy látszik ez alól kivétel vagy. *mondta a démon, s folytatta is tovább mondanivalóját*
-Nem olvasom többé senki gondolatait, ez közlöm veled és a védenceddel is. Túl nagy leckét kaptam tőle az átkával. Tudod én 697 éves vagyok. S ezzel a legidősebb démonok egyike vagyok. Nem hatalomvágyból szerzek képességeket, hanem egyszerűen azért, mert 18 éves koromban elveszítettem valakit, akit szerettem, azért mert hajlandó volt az életét kockáztatni miattam. El kaptam a fekete kórságot, senki nem mert ápolni csak ő. Ennek nagy ára volt, én életben maradtam, de ő nem. Ahhoz, hogy visszahozzam őt a halálból. Hatalmas erőre van szükségem. A Forrás erejével megegyező mértékűt. *mondta, s neki is feltűnt az érzelgősség, maga sem értette, hogy miért mondta el ezt neki. Mire végigmondta mondanivalóját, már a seb félig begyógyult, már nem vérzett, csak a seb látszódott még. Két perc múlva már teljesen begyógyult a sérülése.*
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  William on Csüt. Május 20, 2010 4:50 am

*A közeli sikátorból halvány derengés sejlik ki, majd nem sokkal azt követően egy középkorú férfi lépdel, kifejezetten sietősen az utcán lévő páros irányába. Nem nagyon tűnik ki az átlagemberek közül öltözékével, bár nem éppen divatkövető. Fehér alapon piros kockás inget visel, hozzá egyszerű fekete szövetnadrágot, fekete cipőt. Ábrázata nyugodt. Se Leah, se Alexander nem nagyon ismerheti még őt, bár már mindkettejükről tud egy s mást, hiszen odafent egész jól tud informálódni egy fényőr.*
- Elnézést kérek, hogy megzavarom a beszélgetést... *Vág közbe a páros által folytatott szócsatába a lehető legilledelmesebben és tisztelettudóbb hangon, ami csak tőle telik. Megtorpan Leah mellett és a lányra tekint, szemlátomást neki szándékozik intézni szavait és Alexanderről még csak tudomást sem vesz eztán.*
- Fel kell vigyelek. Jason küldött. *Teszi gyorsan hozzá a fényőr kolléga nevét, hogy a lány megbizonyosodhasson róla, hogy valóban tudja, tőle nem kell tartani. Mindjárt kiderül mennyire is bizalmatlan a leányzó. Zavartan, csak a világoskék szemekkel tekint a démon felé. Gondolataiból kiolvasható, hogy ki akarja menteni a lányt ebből a helyzetből.*
William
Fényőr
Fényőr

Titulus : Mr. Fényőr
Kor : 149

Hozzászólások száma : 22

Témanyitás  Leah on Csüt. Május 20, 2010 7:46 pm

- Én nem... én... *Kezdené, de Alexander csak mondta, és mondta, ő pedig jólneveltségének átkaként, nem szól közbe, hiába is szeretne bármit is mondani.
Amikor pedig alkalma nyílna rá, kilép egy fura, ám Leah számára barátságosnak tűnő pasas a mögöttük levő kis utcából. Riadtan tekint rá, ahogy az megtorpan mellette, és amint közli az úr, hogy Jason küldte...hát ott elkerekednek szemei.*
- Nem direkt volt! Én,én... én nem is tudtam és... nem, nem akartam bántani senkit! *Szusszan és nagyot nyel, ahogy kerek, barna szemeit, Alexander és Will között járatja. Menne ő, de...*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Alexander on Csüt. Május 20, 2010 9:23 pm

*Alexander látta a lányon, hogy tényleg nem akarta megtámadni őt, de azért az előbb elmondta milyen előnyökkel is jár, ha valaki félig fényőr. *
-Megértelek. Nem akartad. Előfordul az elején mindenkivel. *mondta a démon a lánynak. Ebben a pillanatban látott meg a környék sikátorában egy kékes felfénylést, majd egy régies öltözködésű fényőrt látott közeledni a lány felé. Tudja, hogy a fényőr nem vesz róla tudomást, a szavait csak Leah-nak intézi. Csak akkor fordul felé, amikor látja Leah eléggé bizonytalan.*
-Menj csak Leah. Tudod nem minden fél-fényőrnek van lehetősége arra, hogy felmenjen az Égiekhez. Wiliam tényleg fényőr, és nem bánt téged. Ami pedig a támadásodat illeti, felejtsük el, ahogy látod már be is gyógyult. Tudom, hogy nem akartad, de ha adhatok egy tanácsot tanuld meg kontrollálni képességeket. Mert ha összefutsz egy igazi démonnal, az vissza is fog támadni. De azért ha néhány árnyőr esetében ne feledd el használni ezt képességedet. Elég erős energia-gömböt küldtél felém, egy árnyőr szinte biztosan elpusztult volna, ezt állíthatom neked. *mondta a lehető legnagyobb nyugalommal a lánynak. Remélte hallgatni is fog rá. *
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  William on Csüt. Május 20, 2010 9:40 pm

*Szemöldökei kissé feljebb emelkednek, amikor Leah azonnali mentegetőzésbe kezd. Nem korholni jött ő, csupán kimenteni a lányt a szituációból. Nem ildomos egy démon társaságában lenni hosszasan, főleg, ha egy kezdő fényőrről van szó.*
- Tudom. *Válaszolja nyomatékosan, bár felettébb nyugalmat sugárzón a lány szavaira. Tényleg, sem az idő, sem a társaság nem alkalmas arra, hogy fényőri gyorstalpalót tartson. Ezért is igyekszik elvágni a mentegetőzést.
Persze attól, hogy nem vesz tudomást Alexander jelenlétéről, még hallja mit mond... nem bírja leplezni meglepett tekintetét, rá is néz a démonra, de csak pár másodperc erejéig, majd újra Leahre.*
- Mehetünk? *Hangjában nyoma sincs az iménti meglepettségnek.*
William
Fényőr
Fényőr

Titulus : Mr. Fényőr
Kor : 149

Hozzászólások száma : 22

Témanyitás  Leah on Pént. Május 21, 2010 8:41 pm

*Will egyetlen szavára, szépen szólva befogja a lepénylesőjét. És figyeli, mit mond Alexander. Hát ez kész! Mérgesen fúj kettőt, mint valami dühös kismacska.*
- Miért beszél velem mindenki úgy, mintha egy hülye kisgyerek lennék?! *fakad ki kérdőn és hol egyikre, hol másikra pillant. Majd csak biccent, kezét nyújtja Will felé.*
- Menjünk! *Hirtelen fordul Alexander felé.*
- Te pedig... neked pedig nem ajánlom, hogy Dante közelébe merj menni! *Gyerekes fenyegetőzésnek tűnhet, de látszik a lány szemein, komolyan is gondolná. Aztán eltűnnek. Willel együtt.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Alexander on Pént. Május 21, 2010 10:38 pm

*Alexander már várta a lány újboli kifakadását, s ez ismét nem is maradt el.*
-Egyenlőre nem fogok Dante közelébe menni, de azért később próbálkozni fogok vele. *mondta a távozni készülő fényőrnek, s meg is várta a távozását, nem felejtette el, hogy a Wiliam mennyire furcsállta a dolgot, hogy Leah-nak tanácsokat adott és elég ésszerűeket. Ezeket ő komolyan is gondolta. Nem szerette volna, hogy Leahnak baja legyen.*
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Vas. Szept. 12, 2010 3:41 am

*Feljöttem ide ebbe a világba. Kis munka ügyben talán, vagy nem is tudom. Mióta felébredtem hosszú álmomból annyi minden zavaros tud lenni. Új fődémon, új démonok, és sok új boszorkány. Ez is az egyik oka, hogy itt vagyok fent. Mint mondtam munka. Egy kietlenebb helyre akartam jönni, és ez sikerült is. Szemét és mocsok közzé, de jó ez így. Fekete öltöny és fehér ing, stílusos. Ideje hát kezdeni.*
Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Vienne on Vas. Szept. 12, 2010 3:57 am

[Agraelnek]

*Este van, és míg a többi hétköznapi rendőr hazatér családjához, macskájához, vagy ki tudja, mijéhez, addig a hölgy "második műszak"-át kezdi.
Farmert visel, hozzá fekete motoros bőrdzsekit, alatta egyszerű, pántos fekete felsőt, de mivel a cipzár nyakig fel van húzva a dzsekin, ez nem látszik. Haja kiengedve, a bukósisak most is luxus, ahogy a motoron száguldva halad a parkolóház felé. Leteszi a "kicsit", és gyalog indul tovább, út közben letapogatva, hogy minden szükséges eszköz nála van e. Nem szereti a meglepetéseket ugyan is, hibázni meg főleg nem.
De hogy is engedhetné meg a hibázást olyan valaki, aki még az alvilágban is komoly ismertségre tett szert. A Vadász. Csak így emlegetik, még azok is, akik sose látták, azt se tudják, férfi e, vagy nő...
És hogy, hogynem, épp abba a sikátorba lépdel be, ahol Agrael materializálódik.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Agrael on Vas. Szept. 12, 2010 4:13 am

[Vienne]

*Na, itt van a démon, aki már megélte az ezredik életévét is. De talán nem is annyira fontos ez. Hiszen ebből az ezerből sokat rabságban töltött. De akkor is sokat látott és megélt, közel volt, hogy a világot elpusztítsa, de arra nem gondolt, hogy megakadályozzák ebben a csodás dologban. S néhány pedig pont az övéi voltak, démonok. Hát kellemetlen volt az eszmélés, amikor ezt megtudta, és látta őket, amint egységet alkotva rátámadnak. De ez a múlt, most éljen a csodás jelennek. Mely annyi csodás dolgot, és gyenge boszorkát teremtet, hogy élvezet lesz elszakítani életük fonalát. Pech, vagy talán mázli? Nem tudja, de egy nő lép a sikátorba, nem ismeri, még nem látta. De az idő adta tapasztalat azt súgja, legyen mindig kicsit óvatos, ne okozzanak neki meglepetést. Lassan fordul a nő felé, és kezd el sétálni.*
-Elnézést, netalán eltévedt? Segíthetek valamiben, vagy csak éjszakai sétára vágyót?
*Udvarias hangnemben kérdezett, de azért figyel, nem akar kellemetlen meglepetéseket. Ha kel hát védekezik, vagy támad. De valószínűleg, ezt a nőt megöli, rég érezte, ahogy a friss és meleg vér az ujjai közt végigfolyik, és hogy láthassa, ahogy elszáll az élet valaki szeméből. Igen ma elengedi magát, és ezt megteszi.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Szept. 12, 2010 4:20 am

*Tekintete már előre kiszúrja a felé tartót. Ahogy a démon közeledik, úgy hallja egyre erősebben a gondolatait, melyek nem másról szólnak, mint gyilkosságokról, vérről, erőszakról...
Állkapcsa akaratlanul is megfeszül, de remekül adja az ártatlan, bájos nőcskét. Na jó, annyira azért ártatlannak nem tűnik, hisz már öltözete is határozottságról, belevalóságról ad tanúbizonyságot.
Tartja is a karnyújtásnyi távot a másiktól tisztesen, úgy felel a kérdésre.*
- Ha csak sétálni vágynék, nem egy kihalt sikátort választanék az alkalomra. *hangja komolyan csendül, látszik, nem szívesen cseveg ijesztő alakokkal feleslegesen.*
- Mi a neved? *firtatja*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Agrael on Vas. Szept. 12, 2010 4:33 am

*Jogosan érvel a hölgy. Nem éppen egy kis sétára való ez a hely. Tehát mivel nem érzi, rajta hogy démon lenne, akkor marad a boszorkány, esetleg ember. De hogy egy emberrel találkozzon itt, annak elég kevés az esélye. Nem is annak, hogy találkozzanak, hanem hogy pont akkor amikor megjelen.*
-Igaz, akkor azt hiszem ez bonyolultabb lesz, mint gondolnám.*Fújja ki lassan a levegőt Agrael.*
-Mondom az enyémet ha te is mondod az tiédet. De kezdem én, Agrael.
*Párat hátralép, és hátat fordít a nőnek. Készül valamire, és cselekszik. Fordulatból egy tűzgömböt formál meg a kezében, és dobja el a nő felé.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Szept. 12, 2010 4:44 am

- Én nem fogom neked megkönnyíteni. *Szusszan, hisz nem kell kimondaniuk egyikőjüknek sem. Tudják, hogy mi a másik. Igaz, egyikőjük sem sejtheti, mekkora hallal is akadtak éppen össze. Vienne legidősebb démona alig több, mint félezer éves volt. Vagyis még az is, de ez másik történet és különben is magánjellegű.
De nyilván Agrael idejében a boszorkák még kevesebb tapasztalattal rendelkezhettek, mint manapság.*
- Hogyne. *biccent fanyar mosollyal, de nem követi el azt a hibát, mint a másik. Csak megjegyzi a nevet: Agrael. És juszt se mutatkozik be, pláne nem azok után, hogy kénytelen egy szemeteskonténer (tudjátok, az a nagy fém) mögé vetődni a tűzgömb elől.*
- Hát így illik bánni egy újdonsült ismerőssel?! *kiált ki neki onnét, agyában már félkész a terve.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Agrael on Vas. Szept. 12, 2010 4:58 am

*Ez mellé ment, valamennyire még zavarja is Agraelt. De egy szemeteskonténer miért lenne akadály? Egyszerűen újabb és újabb tűzgömbökkel támad, vagyis dobálja a konténert. De csak addig még nem talál, egy megfelelő helyet ahol eltud bújni. Ez pedig egy másik konténer.*
-Most miért ne?! Szeretem a viharos kapcsolatokat!
*Kiált vissza, és már ki is gondolt valamit. A távolságot felmérte, igen megfelelő számára. Elég közel van ahhoz, amit akar tenni. Szabadjára engedi az erejét. Az öregedés erejét. A konténer, ami mögött Agrael talált fedezéket, egyre csak rozsdált, még végül össze nem dőlt, és porrá nem lett. Jöhet a másik. A nő felé kezdet sétálni, vagyis a konténer felé, ami mögé elbujt. Minden lépésénél a talaj körülötte megrepedt, elöregedett. Jöhet a hölgy születés napjainak előre hozása. Úgy nagyjából száz év elég is kel, hogy legyen. Egy dolgot tud, az idő mindenkire hat. Mindenkit és mindent elpusztít. S talán az időnek köszönheti, hogy csak igazán kevesen tudják ki is Agrael. Talán csak a fődémon és még páran.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Szept. 12, 2010 5:20 am

*Ó, imád ő másokat bosszantani, ha kell, puszta szeretetből is.*
- Kösz, de abból akad elég! Amúgy sem vagy az esetem! *vág vissza, majd elmormol egy kis versikét, mely valahogy így hangzik:
Kezemhez bár vér tapad,
halld meg, Égi, a szavam!
Ártó a démon, gyilkos a szándék...
Hatalmától erőpajzs legyen, 'mi megvéd!

*Nevezzék mázlinak, vagy aminek akarják - tényleg nem tudja, ki is a démon. A varázslatát a tűzgolyók ellen szánta, de úgy fest, a kor feletti uralom ellen is hatásos. Kérdés, hogy meddig... minden esetre előmerészkedik lassan rejtekéről - ami amúgy is összedőlt már. Apró derengésként aranyló fénysugárka veszi körbe testét - nyilván a védőpajzs.*
- Mondok én neked valamit... Agrael. *szusszan, tekintete a férfiéba fúródik.*
- Nem akarsz megölni. Hidd csak el. *hogy miért? Hát, megmondja azt is, ha kell. Vagy majd blöfföl egy jót.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Agrael on Vas. Szept. 12, 2010 5:39 am

-Nekemse jössz be te, valahogy nem jönnek be a boszik.
*Azt megkel hagyni, hogy érthető okokból nem igazán szimpatizál velük. Csak halad a célja felé, és körülötte az eldobott papírok megsárgulnak és elporladnak, minden öregedik, arra azonban figyel, hogy az épületeket ne érje, az túl feltűnő lenne. De csitt, kinek hallatszanak a léptei? Hát előjött a nő, de valamivel védi magát, amin nem hatol egyelőre az öregedés át. Megáll Agrael egy helyben, talán kíváncsi az, amit mondani akar a nő.*
-És mi lenne az oka annak, hogy ne végezek veled? Ne nézem végig fájdalmas halálodat?
*Kisé oldalra döntött fejjel nézi a nőt. S közben a kor feletti hatalom teszi a dolgát, támadja a pajzsot. Talán szerencsétlenség a nőnek, de a mágiában egy dologra nem hat a hatalma. Azok az igék, a pajzsokra hat. Igaz minél erősebb annál tovább tart, de végül csak győz az idő minden felet. S továbbra is várja azt a magyarázatot miért ne is ölje meg ezt a nőt.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Szept. 12, 2010 5:50 am

*Bizony, bizony az aranyló fényű pajzs fénye igencsak megkopik, ha nem vigyáz, lassacskán ki is lukad néhol a védelme... és hát ezzel együtt ő is lassan egy 30 éveiben járó nőre kezd hajazni a huszonéves fiatalsága helyett.*
- Mert a Fődémon maga akar végezni velem. *húzódik széles mosolyra képe. Amúgy ez nem feltétlen igaz... de még lehet! Ha így folytatja, sanda a gyanúja, hogy egyszer kap beutalót az alvilági főmuftihoz. Vagy maga megy le hozzá.
Közben meg már a 40-es éveiben jár.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Agrael on Vas. Szept. 12, 2010 5:58 am

-Van egy igazán rossz hírem neked. Nem a fődémonnak dolgozok. De ha haragudna is rám, csak megbocsájtja ezt a kis ballépésemet majd.
*Mondta egy gúnyos mosollyal az arcán. Majd hirtelen gondol egyet, és abba hagyja az öregítést. Nem nem fiatalítja vissza, egyszerűen hagyja idősen. Az, ha egy aszott vénasszonnyá öregíti a nőt, az mos nem lesz annyira élvezetes. Helyette inkább kiélvezi a harcot. Igaz ezt a kis előnyt megadta magának, hogy idős lett az eddig fiatal csinos hölgy. Bár ha azt néznék ki az öregebb. Agrael nyerne. Egy újabb tüzes meglepetés jelen meg Agrael kezében, és dobja el a nő felé. *
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Szept. 12, 2010 6:16 am

- Ó. Ez dicséretes, de oly sokan jöttek már ezzel és mind megszívták vele előbb, vagy utóbb. *Nem bölcs tanácsokat oszt, csak tényeket közöl.*
- Ha ő nem is, más lenne, aki zabos lenne rád. Túl sokan pályáznak a nyakamra. *vigyorodik el. Nem, nem ilyen hülye, csak tetteti. De tény, hogy veszélyérzet az nincs benne. Egyszerűen képtelen felmérni egy helyzet súlyosságát.
Mondjuk van egy nagy előnye, amiről Agrael még csak nem is tud. A képessége, bizony!
Már jó előre tudja, hogy mikor és mit fog támadni a démon, elég csak a férfinak rá gondolnia.
Így a képességéről is tudomást szerez... bár magát ugye nem látja kívülről, de talán jobb is. Újra félreugrik egy tigrisbukfenc keretében. Nagyot szusszanva áll talpa pár méterrel odébb, levegőért kapkodva. Tény, hogy "nem egy mai csirke" jelen pillanatban, a fittsége is oda.*
- Dögölj meg. *Villan tekintete a démon felé. Szerencsére a tudását nem veheti el a másik.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next