Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Raktárépületek

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Raktárépületek

Témanyitás  Elliot on Kedd Okt. 26, 2010 5:35 am

First topic message reminder :

*Ahogy megérkeznek körülnéz. Szinte könnyelműen forgolódik, de nem fél azért annyira a fényőrtől, hogy maga alá csináljon. De nem becsüli alá.*
-Te mondd csak, nincsen jó fényőr csajok? *Kérdezősködik még egy kicsit. Nem gyáva, csak szereti ha az ellenfele kellőképpen ideges.*
Elliot
Néhai
Néhai

Titulus : The Animal
Kor : 138

Hozzászólások száma : 121

http://www.hellokitty.com

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  James Hawke on Vas. Aug. 07, 2011 8:04 pm

*Lázasan jár az agya, elemzi a szituációt és igyekszik a legtöbb információt felfogni a környezetéből. Ezek szerint a lépcsőn álló nőszemély démon lehet, a mellette álló kishölgy pedig halláskárosodott és boszorkány, mint ő. Amit látott és ahogy Adaline előáll a démon elé, nincs meggyőződve róla, hogy bátran szembeszállhatnának a gonosz hatalommal. Semmiképpen sem akar harcba keveredni, egyrészt köszöni szépen, neki már bőven elege volt ezekből a dolgokból, másrészt pedig nem akarja, hogy Ada vagy ő megsérüljön, esetleg másvalaki, bár elég valószínűtlen, hogy erre járkálnának.*
- Elintézni? Kérem! Miről beszél? Egyáltalán, hogy gondolják, hogy ilyen veszélyes fegyverekkel szaladgálnak nappal? Egyáltalán... mi történt a másik nővel? *igyekszik úgy beszélni, hogy közben Ada is láthassa, hogy hogyan formálja a szavakat a szájával. Nem áll túl közel hozzá, de azért egy közepesebb ugrással bármikor elé tud állni, ha úgy adódna a helyzet. Direkt próbálja eladni magát halandónak, hátha a varázsvilág lebukása visszatartó tényező lehet a démon számára, bár mivel csak egyedül van, ezért a megsemmisítése talán reálisabb megoldás lenne erre a problémára, de próba szerencse. Azért van néhány trükk a tarsojában. Mindenesetre készenlétben, szinte feszülten áll, de ettől függetlenül higgadt és megőrizte hidegvérét.*
James Hawke

Kor : 45

Hozzászólások száma : 37

Témanyitás  Zsaklin on Hétf. Aug. 08, 2011 2:52 am

* Fura egy helyzetbe keveredtem, pedig én csak sétáltam vagy inkább keresek valakit. Ez most lényegtelen, mert az elmúlt két percben megtámadtak, majd megmentettek…. a-a ez így egy kicsit erős lenne, szóval elejét vették a csatának, és íme, két boszorka társaságát élvezhetem. Az már tudom, hogy a nő jól bánik a tőrrel. Ebben nem tudok bele kötni, viszont épp most vesztette el a fegyverét, ami nem épp a legtanácsosabb dolog, hacsak nincs nála még egy. Ezt még el tudom képzelni, de mivel még nem rántotta elő, így csak arra tudok következtetni, hogy nincs. Ajkamon egy mosoly fut végig a gondolat menetén. Már csak azzal kell számolni, hogy mekkora az ereje illetve erejük, mivel ketten vannak. Alaposan megfigyelem mind a két delikvenst és lesétálok a lépcsőről. Tekintetem a két boszi között járatom, de a férfi olyan közel van a másikhoz, hogy szinte meg sem kell magamat erőltetnem. Látom a zavart, melyet sikerült keltenem és hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez nem tetszik. Mindig is élveztem, ha ilyen hatással vagyok az „áldozatokra.”*
- Érdekelne, hogy mért tünteted el hasonmást? Ha jól sejtem, kaptál démonokhoz út mutatott, vagyis tudod, hogy a megbocsájtás nincs belénk programozva…* Mint ahogy semmilyen érzelem. Szavaimat egyértelműen a nőhöz intézem, és mivel jelelni próbált nem túl nagy sikerrel, így már azt is tudom, hogy a beszéd nem az erőssége. A férfi szavai viszont egy jóízű nevetésre sarkal, melyet hirtelen hagyok abba és rá emelem íriszeimet.*
- Azt ne mond, hogy nem eset még le mi vagyok. Hülye az, akinek nincs fegyvere egy ilyen világba. Azt meg végképp ne akard beadni, hogy nem tudod mi volt ott.* Bökök fejemmel a tőr felé. Azt hiszi ostoba vagyok, tán naiv? Ha igen, akkor rossz ajtón kopog. Ne egy 216 éves démont nézzen már csitrinek, kérem szépen. A fegyverem továbbra is a kicsi kacsómban van támadásra készen. Ma valahogy inkább szórakoznék egy kicsit, minthogy boszikat gyilkoljak. Ezért nem veszek fel fenyegető testtartás.*
- Mi is legyen a program?* Teszem, fel a kérdést s úgy teszek, mint aki gondolkodik. Erről szó sincs, hiszen már meg van a következő lépésem. A következő másodpercben egy körben találhatják magukat, melyet lángok szegélyeznek. Persze nem igazi, de ezt egyrészt ők nem tudják, másrészt elég élethű ahhoz, hogy érezzék a hirtelen keletkezett forróságot. Azért hagyok nekik teret, így a kör nagynak nevezhető. Kíváncsi vagyok, hogy másznak ki belőle, de hogy fokozzam magam szórakoztatását a lángok közelednek feléjük. Na, akkor lássuk, mit tudtok.*
Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 222

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Adaline on Hétf. Aug. 08, 2011 9:23 pm

Szemeim, már-már kétségbeesetten cikáznak a démon nő és egyetlen fegyverem között. Akarom mondani, egyetlen olyan fegyverem között, amivel talán még vért is tudok ontani, ha arra lenne szükség. Ugyan, rejtegetek én még itt magamnál "munícióként" egy pillangókést, ami kellőképpen nagy és éles, de félő, hogy nem tudnék vele úgy bánni, mint egy megtermett tőrrel. Az azért már mégis csak fegyver, ez pedig csak önvédelemre alkalmas. Még olyan helyzetben sem tudnék senkinek sem bántalmat okozni vele.
A "harc" még nem vette kezdetét -hála az égnek- de sajnos nagyon érik már a dolog. Lehet, hogy ezek már csak az utolsó olyan percek, másodpercek amiben egyenlőre csak szavakkal támadjuk a másikat. Ki tudja, hogy mi lesz ezek után? Egy démonnál sose lehet tudni. Kiszámíthatatlanok, akárcsak az időjárás!
-Azért mert nem akartam egy újabb halálközeli élménybe keveredni, de azt hiszem, hogy... ismét sikerrel jártam. - Válaszolok a démon arrogáns kérdésére a megszokott, mutogatós, beszélős módon, miután sikerült leolvasnom szájáról a szavakat. Ha jól figyeltem meg az eddigi helyzetet, akkor azt hiszem, hogy eszmecsere következik a férfi és a nő között. Gyerünk! Folytassátok csak! Győzködöm őket magamban, közben előcsapom a pillangókést és elsomfordálok -jó nagy ívben kikerülve a nőt- a démon mellett és a raktárépület lépcsőihez érve, szélsebesen és bukdácsolva kezdek el szaladni a fegyverért, ami kirántok a falból és...
Mikor megfordulok kék szemeim úgy nyílnak tágra a döbbenettől, mintha csak kifeszítették volna őket.
-Mit művelsz? - Ordítom a lépcsők tetejéről és, -ezzel talán a saját végzetembe rohanok- lesietek, kettesével véve a fokokat, hogy a nőnek rontsak, akit -ha sikerrel járok- a földre döntök és a mellkasára ülve stílusosan fojtogatni kezdek. (Bocsi, semmi más ötletem nem volt XD :$ )
Adaline
Boszorka
Boszorka

Titulus : Varázsklón.
Kor : 28

Hozzászólások száma : 172

Témanyitás  James Hawke on Kedd Aug. 09, 2011 12:12 am

*Felgyorsulnak az események és nem az ő kedve szerint alakulnak a történések. Nem szereti, ha elveszti az uralmat a szituáció felett, de jelen helyzetben az a tipikus helyzet lépett fel, amikor passzív elszenvedője az eseményeknek és nem aktív alakítója azoknak. Furának találja Adaline reakcióját de még mielőtt megakadályozhatná, már cselekszik is, nem biztos, hogy éppen a legokosabb módon. Magában csak remélni tudja, hogy nem követ el semmi meggondolatlan dolgot a démonnal szemben és sikerül megúszniuk ezt a kis kalandot. Míg ő Adával volt elfoglalva, addig hirtelen egy új helyzet állt elő és egy tűzkörben találja magát.*
- Ezek szerint grillparty a mai program? *veti be fanyar humorát csak, hogy elhesegesse a helyzet kellemetlen mivoltát. Teljes mértékben nyugodt, arra számít, hogy a hideg vére majd kioltja a tüzet Razz - valójában pedig arra vár, hogy Ada reakciói kizökkentik-e a démont a koncentrációból és azált megszűnik-e az őt körülvevő fenyegetés. Ha nem, akkor pech. Hogy segítse Ada műveletét, mert kikövetkeztette, hogy éppen neki akar rohanni a démonnak, megváltoztatja Zsaklin körül az utolsó pillanatban a súrlódási erőt, ezáltal olyan terepet teremtve, mintha a démon jégen állna, ezáltal garantálva a legkisebb lökéstől is az egyensúly vesztést a váratlan valóságmódosulás miatt. Persze ő csak ártatlanul szemlélődik, mintha semmi köze nem lenne a dologhoz.*
James Hawke

Témanyitás  Zsaklin on Kedd Aug. 09, 2011 4:14 am

* A nő szavai nagyon találóak. Lehet, hogy nem akart, de már nyakig benne van. Talán ha nem támad rám, akkor megúszhatunk volna. Áááááá az ki van csukva. Sajnos vagy nem, de a démonok nem férnek meg a boszik mellett és stb. Soha nem értettem miért kerülik a halál közeli élményeket. Végre valami izgalmas is kerülne unalmas favadkát sem érő életükben. Na de most itt van vagy lesz remélhetőleg, mert csak úgy nem sétálok el, pedig mennyire egyszerű lenne. Pont ez az, egyszerű, ami egyelő az unalommal. Unatkozó démonoknál pedig nincs is rosszabb. A férfit figyelem, hát ha ad valami választ, de semmi. Tán elvitte a cica a nyelvét? Nekem némán is megfelel, hiszen nem sok ideje marad már a beszédre reményeim szerint. Látom, ahogy a nő távolodik és ha biztonságba érzi magát a fegyvere közelében, ám legyen, de azért egy kis ajándékot is fog kapni.
A tűz börtönként öleli körül az ismeretlen férfit. Alakul a helyzet nem mondom, de azért van még trükk a tarsolyomban. Amint a boszi megfogja a fegyvert, egy kígyó jelenik meg a csuklóján, mely sebesen rátekeredik, de nem marja meg. Sajnos. Pedig ha tehetném, már erős méreg áramlana az ereibe, de ezzel kell beérnem. Talán megijeszti és a tőr a porba hull. A férfire pillantok egy gonoszkás mosollyal az arcomon és rá jobban koncentrálok, mint a másikra.*
- Valami olyasmit gondoltam és első fogás eme díszes lakomán, a roston boszi lesz.* Nem titkolom, hogy mi a célom. Végig nézném, ahogy megég, de a lángok melyek körül veszik nem igaziak és sajnos max erősen vakarózna a meleg miatt. Még nem csinálom valami tökéletes módon, de ami késik az el is fog jönni, csak hát idő kell hozzá. Megjegyzem, gyűlölök várni, de a fejlődéshez ez kell. Térjünk inkább vissza a két delikvenshez és már érzem a lökést melynek következménye, hogy elvesztem az egyensúlyom. Fura, hogy elestem, mert biztos lábakon álltam. Mintha megcsúsztam volna valamin, de valljuk be, hogy a vetődés sem volt gyenge. Érdekes. A földön fekszem, magamon egy kolonccal ki épp megfojtani próbál? Ez most komoly? Nevetés tör fel a torkomból, mely sokkal sötétebb, mint korábban.*
- Nem vagyok lovacska kis lány. Tényleg megfojtanál egy démont?* Kérdezek vissza nevetve, s bár ez a test tökéletes számomra akkor is csak egy test nem több, mely sebezhető.
A tűz pedig melyet a férfi elzárására szántam megszűnik. Fojtogatás közben nem olyan könnyű koncentrálni még akkor, sem ha 216 éves vagyok és azt is adjuk hozzá, hogy ez a képességem még nem tökéletes, szóval a tűz szerte foszlik.
Mivel nem vagyok lefogva és nem áll szándékomban megvárni, míg a másik boszi is csatlakozik, ezért a tőröm markolatával ütöm meg. Remélhetőleg sikerül eltalálnom a fejét és lehull rólam, mint egy pongyola. Nem kenyerem a fizikai erőszak, de ha ez kell. A lényeg, hogy vissza nyerjem a test fölött az uralmat s ha ez megtörténik a tőr már repül is a férfi felé egyenesen a szívét célozva meg. Más célpont nálam szóba sem jöhet......*

Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Adaline on Kedd Aug. 09, 2011 10:03 am

Az előcsapott pillangókésem időközben egy könnyed hajítással repült ki a kezemből, sajnos túl messzire tőlem, ami azért megint csak nem túl nagy fölényt jelent, főleg most, hogy igazán belegondoltam abba, hogy nekirontottam puszta kézzel egy démonnak, aki látszólag már tudja is, hogy melyikőnk ellen mit fog lépni. Persze, azért azt sem hagyhattam figyelmen kívül, hogy a nő esése igen csak rendellenes volt, aminek már nagyjából tudom is az okozóját. Köszönetképp bólintok az ismeretlen -valószínűleg- boszorkány férfinak. Na, de visszatérve a démonokhoz... nem hiába nehéz őket eltenni láb alól! Valahogy mindig sikerül megszabadulniuk az agyafúrtságuknak köszönhetően a halál karmai elől, akárki is akarjon végezni velük. Nekik ez lényegében mindegy! Igen... túl erősek és túl okosak. Nem is tudom, hogy mit gondoltam akkor, amikor hirtelen felindultságból úgy döntöttem, hogy puszta kézzel fogom a halálba küldeni. Megfojtani egy nálad erősebb lényt? Te jó ég! Honnan jöttem én?
Bár fizikai erő azért bőven lakozik bennem, hiszen az ápolónőknek mindig erővel teltnek kell lenniük, de ő nem egy halálán lévő beteg, akit egyszer-kétszer meg kell fordítgatni az ágyában. Erre csak is akkor döbbenek rá, mikor sikeresen leolvasom szájáról a gúnytól telt szavakat, és mivel nincs időm másra figyelni, már érzem is a tompa ütést valahol a tarkóm környékén. Pár milliméteren múlt, hogy ne egy olyan pontot találjon el, aminek a megnyomását követően elveszíthetem az eszméletemet. Kábán gurulok le róla, akárcsak egy zsák krumpli és ekkor tudatosul bennem az, hogy ide erősítés kell, amit pillanatokon belül létre is hozok. Mikor a tőrt repíti a férfi felé, a megidézett klónom a fegyver elé vetődik, elkapja azt és megállíthatatlanul a démon felé kezd el vele szaladni, egyenesen a szíve felé irányítva a pengét, én pedig pont ezzel egy időben osonok a démon háta mögé, feltartva a pillangókésemet. Hacsak nem eszel ki valamit, akkor tulajdonképpen "sarokba" szorítottuk.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Titulus : Varázsklón.
Kor : 28

Hozzászólások száma : 172

Témanyitás  James Hawke on Csüt. Aug. 11, 2011 2:44 am

*Terve tökéletesen működött. A démon elvesztette egyensúlyát és ezzel megtört a koncentrációja, így kiszabadult a körből. Mintha mi sem történt volna, lazán kilépdel a volt körből, még a vállát is leporolja flegmán, mint aki jól végezte a dolgát. A következő pillanatban a démon leüti a lányt és már repül is Hawke felé a tör. Nem mintha nagyon meghatná ez a jelenet, felkészült már rá rég és készen is állna a visszacsapásra. Egyszerűen megfordítaná a tőr mozgásának irányvektorát, hogy az aztán a démon felé száguldjon tovább - egyszerű, de nagyszerű módszer, mellyel simán el tudja adni képességét telekinézisnek, így még tartogathatna egy-két meglepetést a varázstárában. De számára meghökkentő módon ismét előtűnik az a bizonyos klón és a meghökkentő benne az, hogy képes elkapni egy a levegőben süvítő tőrt, amivel aztán a démon felé rohan. Úgy érzi, hogy ő ide igazából teljesen felesleges, akár hátra is dőlhetne, de nem teszi, természetesen készenlétben áll, hogyha be kéne avatkoznia, hogy megmentse a vakmerő leányzót.*
James Hawke

Témanyitás  Zsaklin on Csüt. Aug. 11, 2011 11:36 am

* Fura egy helyzet, melyet nem is nagyon értek, bár két boszorkány társaságában miért is keresek értelmet? No, mindegy. A rajtam csüngő nőt megütöm, aki szépen le is gurul rólam. Ez volt a cél és most, hogy ez ki van, pipálva jöhet a férfi. Mondjuk azt hittem erősebb lesz az ütés és hidegre teszi egy időre, de sajnos nem. A férfi felé repül a töröm, de valami olyan történik ami meglep. Be kell vallanom, hogy nem sok minden okoz meglepetést, de ez, hogy egy kába boszi képes egy klónt létre hozni, merőben meglepő dolog számomra. A kezében landoló tőrömmel, melyet nem is értek, hogy volt képes elkapni, felém rohan a klón. A férfire pillantok futólag. Van benne valami, amit még nem tudok megfogalmazni, de ki fogom deríteni, viszont nem most és nem itt. A testem körül lángnyelvek bukkannak fel. Ha a nő elég közel jött, akkor bizony égési sérüléseket fog szenvedni ugyanis ez nem illúzió, hanem más. A követező másodpercben csak a hűlt helyemet találhatják. El teleportáltam magamat egy másik helyre. Hogy mi lett a tőrömmel? Amint eltűntem, az is követett engem, hiszen hozzám tartozik és egy igen hasznos varázslat alatt áll. Hogy mi történik, a két boszival nem érdekel. Ami nem meglepő, démon vagyok, kérem szépen és élvezek az lenni.*

// Köszi Ada és Hawke Smile //
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szomb. Dec. 03, 2011 1:37 am

[Üzenet a Jövőből - Prológus]

*Három alak materializálódik a városszéli raktárak rejtekében. Egy magas, fiatal srác és két nő. Az egyikőjük anyja lehetne a másik kettőnek. Telt idomokkal, formás alakkal van megáldva… nem lenne egy átlagos anyuka, az biztos. A harmadik alak egy fiatal nő; alig hagyhatta el a lányka kort, lehet vagy húsz éves. Kifejezetten szép, tündéri kis jelenés az átlagos srác és a belevalónak tetsző, érett nő mellett.*
- Szerintetek jó helyen járunk? * kérdezi maga elé pislogva a sötétben, mire a srác pofátlan vigyorral rákontráz:*
- Inkább az a kérdés, jó időben-e. *S már épp vágna vissza a lány, mikor árnyék mozdul a sötétben. Könnyed, határozott mozdulattal ugrik le az egyik raktárépület oldalára erősített létráról, s huppan tompán elébük.*
- Na végre, hogy itt vagytok! Már azt hittem, elszúrtad a koordinátákat, Sarah! *az esti félhomályból egy negyedik alak bontakozik ki, ahogy feléjük tart. Sötét hajú, kreolosabb bőrű, határozott vonásokkal bíró nőé, aki alig lehet idősebb a már bemutatott fiatalabbiknál. Őt szólítja Sarah-nak egyébként.*
[…]
*A barátias csipkelődésnek, ami a fiatalok között kialakul, a rangidős nő vet véget.*
- Gyerekek, haladjunk, mert ez nem két napos meló lesz, úgy érzem! Daniel, Sarah… tudjátok a dolgotokat! Az enyém az az idióta, és anyukád. *biccent a később érkezett nő felé, majd kérdést is intéz hozzá.*
- Megtaláltad, aki miatt előbb jöttél? *A felelet egy hasonló biccentés és egy átnyújtott papír formájában történik.*
- Itt a címe, itt találkozunk, ha minden jól meg. * feleli.*
- Na és Becca? *kifogásolja a feladatosztást az égimeszelő srác, de mielőtt az anyjuk-korú nő válaszolhatna, az említett beelőzi.*
- Összeszedem a két hiányzó embert. Elvégre Sarah és én csak felet-felet teszünk ki. *tekintete komoly, vesébe hatoló, ahogy a fiúra tekint. Annak nem is igazán van kedve vitatkozni vele, csak aprót nyelve, helyeslőn bólogat.*
[…]
* Így indulnak neki az éjszakának, ki-ki a maga irányába.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Dante on Kedd Jan. 03, 2012 2:49 am

[Leah]

*Mint kiderült ezeket a raktárépületeket nem is olyan drága bérelni, ha az ember nem költ a rezsire. Ami azt illeti nem is kellett neki különösebben nagy egy kicsit bérelt, akkor mint egy tornaterem talán. Persze eleinte volt még itt mit elintézni hogy terveinek megfelelően használhassa, így nem emlegette. Az itt található maradék fémszekrényt szétcsavarozta és kisebb "fedezékeket" hegesztett belőlük. Tipikusan körbe rakott le párat mintha közében robbantani akarna és addig el kell bújnia. Mikor végre kész lett akkor beszélt csak meg egy találkát Leahval. Ő már ide is ért egy elég nehéz sporttáskával együtt. Egy elég vastag farmernadrág van rajta illetve két pulóver is, csak hát nem a Friscoi tél miatt.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Leah on Kedd Jan. 03, 2012 3:50 am

*A hívásra érkezik, noha megbeszélték, hogy találkoznak. Kicsit elhúzódott a beszélgetés a barátnőjével, no.*
- Szia Dante! Szóval, elárulod végre, mi is ez az egész? *firtatja kilépve a kékes-aranyló derengés közepéből, s becsatlakozva lépteivel a férfiéihoz, amint a kibérelt raktárépület felé halad.
Ő maga farmert visel, hozzá pedig csinos, kötött pulcsit - átlagos egyetemista benyomását kelti.*
- Mire kellenek ezek az... izék? *firtatja, ahogy a férfi után belépve körbepillant.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Dante on Kedd Jan. 03, 2012 3:55 am

*Felpillant mikor köszönnek neki, és mosolyogva lép oda megölelni a "húgát". Neki olyan a lány.*
-Szia! Gyere!-*Int fejével a közelebbi fedezék felé, ezen az egyen található plexi üvegrészek amin ki lehet lesni.*
-Úgy döntöttem ahelyett hogy sírnék, hogy félig démon vagyok.-*Kezd neki és nyitja ki a nagy sporttáskát.*
-Inkább a javamra fordítom és felébresztem az erejét. Az a férfi azt állította úgy még erősebb lehetek.-*És ekkor egy porral oltót vesz ki de látszik hogy még négy ilyen bújik meg ott. Szépen sorba felállítja őket.*
-És kéne valaki aki figyel rám.-*Pillant itt fel a lányra, mert megtudja gyógyítani őt, illetve eloltja ha már túlzásokba esik.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jan. 03, 2012 4:09 am

*Belebújik kicsit a másik ölelésébe elmosolyodva.*
- Biztos, hogy jó ötlet ez. Mármint, ő démon volt... én nem feltétlen bíznék a szavában, mert még ha igaz is, sok jó nem sülhet ki belőle. *Még jó, hogy haja le van engedve, mert érzi, hogy vöröslik a füle hegye. Pont ő beszél, aki Agraellel ment vacsorázni...*
- Ez lennék én. *biccent a megjegyzésre, mert ez meg nem volt kérdés.*
- Egyébként boldog új évet, remélem, nem ilyeneken agyaltál szilveszterkor is, ha már leléptem, hogy kettesben lehessetek a dokinénivel. *szélesedik ki mosolya.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jan. 03, 2012 4:15 am

-Jajj hagyjuk már Leah! Akármilyen kis felelősségteljes vagy egyetemista vagy. Azért léptél le hogy bulizhassa kis fényőr pasiddal.-*Vág vissza nevetgélve. Majd kihúzza a poroltó biztonsági pöckét és kicsit odébb állva kipróbálja. Több mint biztos benne, hogy kelleni fog.*
-Amúgy gondolj bele, biztos több erő van bennem. Az tört ki belőlem mikor felhúzták az agyam, ha megtanulom kezelni akkor nem fogom elveszteni a kontrollt. És ez csak gyakorlás mi baj történhet?-*Vigyorodik el mert most magabiztos, és nem lát veszélyeket.*
-Nah benne vagy?-*Nyújtja a másik felé a poroltót, mint valami metafora az igenre ha elveszi.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jan. 03, 2012 4:38 am

- A lányokkal voltam. Matt nem nagyon jöhet az egyetem közelébe még úgy... száz évig. Na jó, legyen ötven, addigra elhiszik, hogy a saját rokona lehet. *mosolyodik el szelíden, a másik felé sandítva.*
- Tudod, hogy igen. *veszi el a poroltót, bár ő nem egy kézzel markolássza, alá kell nyúlnia mindkét kacsójával.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jan. 03, 2012 4:45 am

-Bocs ez volt a legkisebb kiszerelés a boltban.-*Vigyorodik el, mert hát látja, hogy a másiknak nem túl könnyű. Aztán ő meg is indul befelé a nagyjából középre.*
-Amúgy van bármi ötleted? Mármint annyi a tervem hogy fogok egy tűzgolyót és elkezdem telepumpálni. De nem tom, lehet valahogy fel kéne élesztenem azt a démoni oldalamat?-*Pillog a másikra, elég hangosan beszél hogy hallják persze.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jan. 03, 2012 4:49 am

- Pumpálni, aha... *vágja ő, aprót biccent is, majd hozzáteszi:*
- Tekintve, hogy eddig kétszer láttalak úgy, csak abból tudok kiindulni. Akkor pedig ideges voltál. Nagyon. Mindkétszer. *szusszan ajkába harapva.*
- Gondolj valami negatívra, hátha segít! *Jobb ötlete hirtelen nincs.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jan. 03, 2012 4:57 am

*Közben már megjeleníti a tűzgömböt a két keze között, de még a lányra figyel.*
-Hmm negatív gondolatok. Okés, akkor húzódj fedezékbe.-*Biccent oda és lepillant a tűzgolyóra, majd folyamatosan elkezdi növelni erejét de ugyanakkor próbálja a térfogat növekedést lassabbra állítani. Nem szeretne itt egy második napot vagy ilyesmi. Közben pedig elkezdi a negatív emlékeket felhozni. Az első harca egy démonnal, ahogy Alexander és Fatime megtámadták. Érzi az erős lökéseket ahogy egy egy komolyabb emléknél megindul az energia. Majd elköveti azt a hibát hogy számára legborzalmasabb emlék kerül az arca elé. Mikor közölték mi történt Leahval.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jan. 03, 2012 6:58 am

*Csak aprót biccent a másik felé, s így is cselekszik. Még lesni is alig mer, noha a kíváncsiság nagy úr, a közelébe kúszó, egyre erősödő hőről nem is beszélve, így csak kiles.*
~Biztos, hogy ez jó ötlet volt?~ *Ő már annyira nem tudja, de az Alkatrazban történt dolog után lehet, nem kellene itt lennie. Mindegy, majd elteleportál legfeljebb...*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jan. 03, 2012 7:04 am

*A hirtelen erőtől amit a düh pumpált bele a labdába az pulzálni kezd. Nem bírja egybe tartani és mint a napkitörések kis lángcsóvák nyúlnak ki belőle. A kontrol lassú elvesztése megijeszti amitől csak mg rosszabb lesz.*
-Vigyázz!-*Kiáltja ahogy érzi hogy elveszti minden kontrollját felette és még utolsó erejével próbálja elhajítani, de ahogy próbálna elfordulni robban a labda. Hasra vetődik az erejétől, ami kicsit megnyomorgatja a fedezéket is de egyelőre az jól tart. Persze ő annyira épp nincs jól. Pulóverén megannyi lángnyelv táncol és kezei is itt ott hólyagosabbak lettek, mert nem tudta a hőt elzárni mikor tartotta. Egyelőre nem mozdul egy pillanatnyi áramszünet van nála ahogy a földhöz vágta a kis robbanás.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jan. 03, 2012 7:09 am

*Ijedten kuporodik össze a fedezékben, magához szorítva a poroltót, mikor elszabadul a tűzgömb, majd csend... ijesztő csend, melyet sietős léptei törnek meg, ahogy előbújva a másik felé siet.
Szerencsére nem nagyon kell bíbelődnie sokat a lángnyelvekkel, s máris gyógyíthatja meg a másikat, mikor eloltotta felsőjén a tüzet.*
- Ne kelj még fel... *súgja szelíden pillantva fel rá.*
- Biztos, hogy ez az egész jó ötlet? *teszi fel az előbb megfogalmazódott kérdést.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jan. 03, 2012 7:18 am

*Lassan magához tér ahogy a kő hideggé válik, és a poroltó hangjának zúgása is elér hozzá. Majd lassan átfordul és hagyja kezeit gyógyítani.*
-Muszáj gyakorolnom, hogy megértsem.-*Majd lassan felül.*
-Miközben nagyítottam nem égette a kezem. Csak mikor eszembe jutott mit csinált veled az az árnyőr akkor elvesztettem a fejem, és nem figyeltem eléggé. És kicsúszott a a kezemből.-*És elkezd feltápászkodni.*
- Meg kell próbálnom még egyszer, éreztem valamit mielőtt teljesen elvesztettem volna a kontrollt. Talán ha hallgatok a dologra akkor képes leszek uralni.-*Magabiztos mégis tekintete amolyan engedélykérő, ahogy a másikra pillant.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jan. 03, 2012 7:27 am

- Muszáj valahogy kontrollálnod... ezt az erőt és az érzelmeidet is. *szusszan végigsimítva a másik hátán, majd engedi felkelni. Ő maga is felegyenesedik.*
- Azt hiszem, tudom, hogy segíthetnék, de nem vagyok biztos benne, hogy beválik... minden esetre egy próbát megérne. *von aprón vállat, miközben felveszi a poroltót és egy másik fedezék felé lépdel, ami még épebb állapotban van.*
- Te csak koncentrálj arra, hogy urald az egészet, én meg... megpróbálom az előbbit külső ráhatásra megteremteni. *már a negatív érzések tömkelegére gondol. Úgy véli, ha a férfi csak egy dologra koncentrál, könnyebb és hatásosabb lesz.*
- Ne feledd, bármit mondok, te csak arra koncentrálj, hogy uralkodj az erődön és ne engedd elszabadulni, csak ha már te is úgy akarod. *pillant most ő várva megerősítésre a férfitól.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Jan. 03, 2012 7:33 am

*Elgondolkozik majd rábólint a dologra. Jó ötletnek tűnik, hisz harc közben sem filózhat azon hogy milyen negatívumok érték. Hanem hogy tudja kontrollálni magát. Bár reméli hogyha egyszer sikerül megnyitnia azt az elzárt részt magában, akkor már később könnyebben fog menni.*
-Okés, akkor bújj a fedezék mögé, és kezdjük.-*Nézi ahogy a lány elfoglalja a helyét majd mint az előbb újra megjeleníti a labdát. Picit erőtlen, de aztán elkezdi pumpálni bele az energiát és ugyanakkor figyel rá hogy mindenhonnan egyenletesen tartsa egyben a dolgot.*
-Kész vagyok!-*Szól hogy akkor jöhet az amire gondolt a másik.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Jan. 03, 2012 7:44 am

- Rendben. *biccent és lekucorodik a fedezék mögé, a poroltót átölelve. Hangját kicsit megemelve szólal meg, hogy biztos hallja.*
- Csukd be a szemed és koncentrálj akkor! *szusszan, majd belekezd.*
- Démonok vesznek körbe... egyre többen és többen, te pedig nem látsz menekülési lehetőséget. Fenyegetnek... az egyik... *itt azért aprót nyel. Hogy is fogalmazzon?*
- Elragadott tőled. Mérgezett nyilat szorít a nyakamnak, te pedig látod rajtam, hogy mennyire félek. Reszketek... *Lehet, neki nem kellene annyira belegondolnia, mert futkos így is a hátán a hideg.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next