Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és sikátorok

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lupo on Pént. Szept. 18, 2009 8:58 pm

First topic message reminder :

Kis utca, nagy utca, széles utca, keskeny utca, főút, mellék út és minden egyéb közlekedési célzattal fent tartott beton-, vagy aszfaltsáv, a sikátorokat is beleértve.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 584

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és sikátorok

Témanyitás  Jason Faraday on Csüt. Szept. 01, 2011 12:13 am

- Ezt én nem tudhatom... *Von vállat látszólag fesztelen könnyedséggel, noha évszázadokról árulkodó, fájdalmasan kék tekintete arról suttog, hogy erőteljesen gondolkozik valamin. Persze, ezt, ha Wal vezet és remélhetőleg az útra figyel, nem nagyon veheti észre.
Arra, hogy biztonságos e itt lennie, felkacag, nevetése és szavai nem kevés iróniát tartalmaznak.*
- Igen, az! Hidd el nekem. *fejcsóvál még mindig széles mosollyal. Vicces, hogy pont ez a férfi aggódik ÉRTE?!, mikor inkább magáért kellene.*
- Nos, történetesen már eddig is elhalálozott volt, de ha úgy vesszük... nézd, Walenthyn. *Fordul kicsit felé, amennyire helyzete a kocsiban engedi.*
- Igazából de. Megjelenik, ha szükség van rá, hogy elmondja. És neked most szükséged volt rá, hogy tudd, ránk mindig számíthatsz. Hamarosan talán megismered az új fényőrödet is. *mosolyodik el aprón, majd bizony kékes derengés közepette tovatűnik.*

//Köszöntem.//
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Titulus : The oldest One
Kor : 696

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Csüt. Szept. 01, 2011 5:51 am

*A férfi válasza nem kifejezetten nyugtat meg és világosít fel mindenről, de szavaiból úgy veszem ki, mindent meg fogok tudni a maga idejében.*
- Értem - *Mondom végül, s ő már el is tűnne, amikor eszembe jut az imént megölt nő.*
- Jason, várj egy pillanatot! - *Kiáltok utána és nagyon remélem, hogy még idejében.* - Ezt a medált a démon hamvai között találtam. Ha tudod áruld el mi ez!
*S ha visszajön előveszem zsebemből és felé nyújtom.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 29

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Szept. 07, 2011 7:43 pm

*A kékes derengés kavarog a levegőben, majd a férfi újra az anyósülésem materializálódik, kérdő arccal tekintve Wal-ra. A medált megfogja, hogy maga felé fordítsa, de végül csak fejcsóvál.*
- Sajnos nem ismerős. *pedig látott már párat fényőr léte során.*
- Utánakérdezek odafenn. Amint tudok bármit is, jelentkezem. *biccent egy aprót, s immáron tényleg tovatűnik.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Titulus : The oldest One
Kor : 696

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás  Vienne on Hétf. Okt. 03, 2011 6:54 am

[AGRAEL ÉS LEAH]

*Tompa puffanást éreztek, a hátatokra estek mindketten. És ahogy a porfelhő elül, azt látjátok, hogy jószerivel egy parkban vagytok, köröttetek füves gyep és fák, távolabb sétányok... minden kihalt, hisz éjjel van.
Egyébként nem egymás mellé érkeztek, hanem egymástól jó tíz-tizenkét méterre zuttyantok. A már megszerzett sérüléseiteken túl újabbakat pedig nem szereztek.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Agrael on Hétf. Okt. 03, 2011 7:03 am

*Na, a jelek szerint nem lesz fényőröm,. Mászik a védencéhez, így jártam, már majdnem fel is adom. Amikor egy „kicsit” hangos zaj után és mindent beborító porfelhő majd pedig paff. Fene se tudja hogy kerültünk ide, de hogy az ilyen mágiának miért kell mindig fájdalmasnak lenni? Mindegy, feltápászkodok, és leporolom magamat, majd hogy rendbe szedjem a fejemet, varázslathoz folyamodok. S mikor ezzel végzek, körbenézek, hogy merre is lehetek. Egész barátságosnak tűnik. A távolban ott van Leah…ott van Leah? Nocsak, csak nem piknik lesz? Remélem lesz kaja is, és hogy a drágám nehogy eltűnjön oda teleportálok hozzá, majd a kezemet nyújtom felé.*
- Végre kettesben. Nyugi, nem foglak bántani. Ha már a jutalmam vagy…

Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Leah on Hétf. Okt. 03, 2011 7:16 am

*A hátamra zuhanok, szinte felnyögök kínomban. Úgy érzem, hasogat a lábam, meg kicsit beverhettem a fejemet is.
Hirtelen ülök fel, Dante után kutatva, helyette egy felém nyújtott kézzel találom szemközt magam. Felpillantok a démonra.*
- Fogd fel végre, hogy nem vagyok senkié! *lököm el a kezét makacsul, s megpróbálok sietősen talpra tápászkodni és hátrálni egyszerre, aminek az lesz a következménye, hogy fenékre ülök.*
- Különben is mi a fenét akarsz tőlem? Menj és keresd meg azt a jósnődet aztán éljetek boldogan a pokolban, vagy bánom is én hol! *nehéz komolyan venni az embert, ha a hátsóján ülve, felfelé tekintve magyaráz, mint valami dühös kismacska.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Agrael on Hétf. Okt. 03, 2011 7:32 am

*Elnevetem magamat amikor a hátsójára puffan. Aranyos egy kis fényőr, és a reakciója, már csak az kéne, hogy fújjon, mint egy macska.*
- Nem bonyolult, az amit akarok, téged akarlak. Elméletileg a jutalmam vagy, de ezt nem tartom értelmesnek, ezért inkább meghódítalak…Cica. És nem kell féltékenynek lenned, nem kell a jósnő. Nem vagyok én annyira rossz démon mint hiszed. Igaz 1000 éves vagyok, de nyitott a dolgok felé. Nem kapok frászt, ha egy fényőrtől akarom valamit. Szóval, mit szeretnél csinálni? A mai nap csak velem leszel. * elmosolyodok, majd sármosan rákacsintok.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Hétf. Okt. 03, 2011 7:39 am

- Cica a... *kezdeném, de végül csak elkapom oldalra a fejem róla. Lassan, bizonytalanul és persze kétkedőn tekintek rá.*
- Jah, mind így kezditek... beédesgetitek magatokat, hogy aztán kiéljétek a beteges hajlamaitokat! *épp csak karba nem csapom a kezem dacosan, hogy márpedig én addig innét nem mozdulok, míg meg nem győződtem Dante és a saját biztonságomról.*
- 24 óra leteltekor elengedsz, azt mondtad... mi erre a garancia? És szeretném tudni, hogy Danténak nem esik baja!
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Hétf. Okt. 03, 2011 7:56 am

- Nem hibáztatlak amiért nem bízol meg bennem. De megnyugtatlak, nincsenek beteges hajlamaim. Ahogy az emberek mondják, csak is a természetes vágyaim, és azok amik a normális keretek közzé beférnek. *mivel még mindig nem akart felállni, ezért vele szemben ülök le, és mosolyogva nézem. Csinos, nagyon is csinos.*
- A szavamat tudom adni neked, és azt is megmondom merre élek. Így ha átváglak, akkor megtudtok találni bármikor. Danténak meg nincs baja, én se öltem meg, és az apja se, tehát élve akarja. Így életben is marad. De tudod mit? Ha megölné, megölöm neked azt a tagot. Rendben?
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Hétf. Okt. 03, 2011 8:02 am

*Csak hallgatom és a végén kényszeredetten felhorkanok.*
- Azzal nem hoznád vissza őt. Egyébként pedig akár el is teleportálhatnék... *vonok vállat látszólag flegmán, de majd kiugrik a szívem a helyéről. Nem bízok a tagban, még szép, hogy nem!*
- Akkor mi lenne? *csillan tekintetem ravaszkásan. Az is lehet, hogy bepróbálom a dolgot.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Hétf. Okt. 03, 2011 8:09 am

- Nem, de gondolom te is örülnél annak, ha meghalna az, aki megölte a barátodat, vagy tévedek? *nézek rá kérdő arckifejezéssel és kissé oldalra döntött fejel. Majd kuncogni kezdek.*
- Eddig is megteheted volna, de még is maradtál, nem? De ha elmész, hát elmész, ha véletlenül látlak, akkor majd megpróbálok veled beszélni, ennyi lenne. Nem csinálnám amit mondtam. Nem kezdenék mészárolni, az hülyeség lenne. De visszakérdezek, miért maradtál?

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Hétf. Okt. 03, 2011 8:17 am

- Valami olyasmi. *biccentek aprót.Valójában én magam szeretném megölni az illetőt, még ha esélyem se lenne ellene. Olykor a halál jobb, mint bármi mást. Én már csak tudom, pedig még mindig élek...
Tudom, butaság, de néha azt kívánom, bár megölt volna Elliot akkor... most nem lenne ez a félsz benne, nem ülnék itt se. A kérdésre vállat vonok.*
- Nem tudom. Talán mert valami idióta barom szétforrázta a lábamat. *sandítok felé, ám akaratlanul is szemtelen, ravaszkás mosoly szalad át arcomon.*
- Szóval... huszonnégy óráig csak a tiéd. *Értse, ahogy akarja, nem fogom könnyűvé tenni neki az biztos. Én meg majdcsak kibírom valahogy... remélem.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Hétf. Okt. 03, 2011 8:26 am

- Na látod, te se vagy akkor más mint én, én is így éreznék. * egy pont akkor ide. Sikeresen bebizonyítottam, hogy kicsit hasonlít rám.*
- Meg tudod magad gyógyítani, nem? És nem az én hibám volt, Dante gyújtotta fel a hajamat, ha nem teszi meg, én se kezdek el dobálózni. De ha gondolod, akkor leszedem rólad a nadrágnak azt a részét, ami megéget. Okés?
*Kérdezem egy barátságos mosoly társaságában. Lehet rosszra gondolni, és szerintem ez a drága fog is majd.*
- Valahogy úgy, egy napig az enyém. Tehát, mit szeretnél csinálni? Esetleg valami új ruhát, vagy elmenni valahova, vagy csak beszélgetni? Igaz, hogy elméletileg a foglyom vagy, de legyen az, amit te szeretnél.*ez van, magányos vagyok, kell a társaság.

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Hétf. Okt. 03, 2011 8:36 am

- Te csak ne hasonlítgass magadhoz! *fortyanok fel szavai hallatán. Még hogy én meg ő hasonlóak legyünk?! Meg is állna a világ menten szerintem!*
- Saját magamat nem. *fejcsóválok.* Csak egy másik fényőr tudna. *Igazából az is rejtély számára, Agrael hogy jött rendbe olyan gyorsan. Oké, hogy a démonok gyorsabban regenerálódnak, de nem másodpercek alatt azért ők sem... A megjegyzésre pengevékonyra váltanak ajkaim.*
- Kösz, de megoldom magamnak is. *vágok fintort felé, naná, hogy kapásból rosszat feltételezek róla. A felajánlására szusszanok.*
- Ha tényleg annyira különb vagy, mint azt állítod... vigyél el egy számodra fontos helyre. *javaslom, noha lehet, nem tudom, mit vállalok ezzel.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Hétf. Okt. 03, 2011 8:48 am

- Nem kell azonnal a fejemet leharapni. Ez csak egy megjegyzés volt, semmi más. *ugyan ezen vigyorgok, mert tetszik a hevessége is. Bár szerintem erre minden „jó” így reagálni. De Leah angyali kis arcával, ez nagyon jó.*
- Segíthetek, ha gondolod. Én egy igével jöttem helyre, vagy az erőmet is használhatom rajtad, így felgyorsítva a gyógyulási folyamatot. Persze, ha nem zavar, hogy azon a részen a szőr is megfog nőni.
* Elnevetem magamat, elképzelem az egészet. Ahol „gyógyítom” a seb eltűnik, de ott hamar nő majd a szőr.*
- Ahogy szeretnéd. – kicsit elgondolkozok, olyan hely ami fontos a számomra. – Rendben, add a kezed. Mutatok valamit.
*Ha elfogadja, akkor elviszem oda, ahova bezártak. Egy barlangot láthat, benne egy fával, amin van egy lyuk, ha benézne rajta, akkor belül kaparások egész seregét láthatja.*
- Itt voltam bezárva, az elmúlt párszáz évben. Nem volt kellemes, egyedül, unatkozva, és közben láttam mi folyik a világban.

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Szer. Okt. 05, 2011 2:10 am

- Majd megoldom egyedül. * vetem oda dacosan, főleg, mikor az ötletén felnevet. Ha-ha...nagyon vicces. Még a mellékhatás nélkül se hagynám, hogy hozzám érjen egy démon, nemhogy így.
A kérésére bátortalanul nyúlok felé, tenyerem az övébe helyezem, majd már itt se vagyunk...*

[VALAHOL EGY BARLANGNÁL]

* Ahogy megjelenünk szinte a semmiből, azért kicsit megszédülök és mivel lábamat fájlalom még mindig - bár igyekszem nem mutatni - Agrael karjában kapaszkodok meg.*
- Oh és miért is fontos ez a hely a számodra? *pillantok fel rá, felszaladó szemöldökkel, kérdőn.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Szer. Okt. 05, 2011 3:12 am

- Nézd, vagy szenvedsz tovább, vagy elfogadod egy démon segítségét, rajtad múlik a dolog. Nekem igazán mindegy, csak kedves akartam lenni. * a végén meggyanúsít azzal, hogy csak ártani akarok neki, oké, más helyzetben lehet, de most nem.
Szerencsére nyitott a dologra, és eljön velem.
Igen elvittem oda ahova bezártak, jó hely az első randira. Nem mondhatják, hogy nincs érzékem hozzá. S hogy ne essen el a drága kis szépséges fényőr, megtartom.*
- Mert… mondhatni ez volt az otthonom elég sokáig. Itt tanultam meg elég sok dolgot, kényszerű elzárásomat azzal töltöttem, hogy amikor nem kapartam a falat kínomban, akkor gondolkoztam. És mert csak, egyszerűen fontos nekem. Az életem része, emlékeztet arra is, hogy ne becsüljek alá senkit.

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Szer. Okt. 05, 2011 4:05 am

[RANDOM BARLANG, ISTENTUDJA HOL]

* Jó hely. Egy magafajtának biztosan full romantikus töltettel bírna, nem úgy a lánynak, noha pontosan valami hasonló is a célja ezzel az ötlettel, hogy hozza el egy számára fontos helyre a démon. Rávilágítani, mennyire különböznek, és akárhogy erőlködik, ugyan úgy démon marad a szemében.
Egy jó pont, hogy legalább nem hízeleg és nyomul, ahogy Tony tette... mint valami kígyó.*
- Lám-lám. Még a démonok is esendők... ez új! * vigyorodik el akaratlanul is.*
- Egyébként úgy értettem a kérdést, miért egy olyan helyre hoztál, ami negatív élmény lehet számodra. Volt egyáltalán pozitív élményed valaha? *tuti volt, bár valahol sejti, hogy ezek igencsak khm... normákon kívüli dolgokban fejeződnek ki.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Szer. Okt. 05, 2011 4:19 am

[CSAK EGY BARLANG A VILÁGBAN ]

- Már miért ne lennénk mi is esendőek? Mások vagyunk mint az emberek, mágikus erőnk van, de megtudnunk halni mi is. Ahogy a boszik is, és a fényőrök is. Azért ezt ne felejtsd el, angyal vagy, de nem halhatatlan. *nézek rá szúrós szemekkel. Fenyegetésnek is veheti, bár nem az volt a célom vele, csak megjegyeztem a dolgot.*
- A negatív élmény is egy élmény, ennek a segítségével lettem olyan, amilyen. Téged se érhetett az élet vigyorogó oldala mindig. Néha a seggét is látni kellet, hogy olyan lehess, mint amilyen most vagy. Hm, pozitív élmény? Persze hogy volt már, amikor elsőnek ettem pizzát, meg hamburgert, ezekhez nagyon semmi se fogható. S amikor magamtól tapasztaltam a világ dolgait. Remek volt mind. És hiába gondolod azt, hogy csak is az ölés, rombolás lehet pozitív élmény egy démonnak. Sajnálattal közlöm, hogy nem. * s ki is öltöm rá a nyelvemet.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Szer. Okt. 05, 2011 4:30 am

[AKKOR NEM ODA KÉNE ÍRNUNK? XD]

- Nekik van valami, ami a démonoknak nincs. Sőt, még az árnyőröknek is... de ritka az a démon, aki rendelkezik az emberi élet ajándékával. *Jegyzem meg, magam elé tekintve, elnézve a barlangban álló ezer éves fatörzset. Hallom szavait, a nyelvöltésre el is vigyorodok akaratlanul, ahogy feltekintek rá. Megkésve válaszolok az angyallétet illetően.*
- Igazából nem vagyok angyal. Ahhoz előbb meg kellene halnom. *engedi el a másik karját és kifelé lépdel a barlang bejáratához, hogy kint körülnézzen, merre is járhatnak.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Szer. Okt. 05, 2011 4:56 am

[NEM TUDOM, LUSTÁK VAGYUNK? ><]

- Van aki így születik, de tudjuk kicsit utánozni az emberi életet. Sőt, még is tudjuk tanulni, csak egy jó tanár kell, és ok rá, meg egy kis akaraterő, és kész. *Ezek hármasa megvan, akkor egy démon is lehet „ember” csak le kell szokni pár apróságról, az ölés élvezetéről, meg egyebek.*
- Fényőr vagy, ahhoz nem meg kell halni elsőnek? Vagy akkor hogy megy ez? Változott volna, míg bezártak? *Azt meg nem hagyom hogy kimenjen, a lábán nem. Simán ölbe kapom és kiviszem a barlangból, kint meg egy sima erdős terület van. Semmi extra.*
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Szer. Okt. 05, 2011 5:04 am

[JAJA, VALAMI OLYASMI. XD]

- Hiszem, ha látom. *villan kötekedős mosolyom, majd meglepetten sikkantok egy aprót, a másik felsőjébe markolva ujjaimmal, mikor felemel. Ennyire jóban azért nem vagyunk, hé!
Odakint tekintek fel rá.*
- Kétlem, hogy változott volna. Apám fényőr volt már, mikor megfogantam... így félig én is az lettem. *vonok aprón vállat, majd hozzáteszem:*
- És most letennél... kérlek?
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Szer. Okt. 05, 2011 5:10 am

[AKKOR JÓ ITT NEKÜNK XD]

- Majd ha lesz rá okom, akkor láthatod, vagy leszel te az ok? *Kérdezem felvont szemöldökkel, és vigyorogva. Amikor meg a felsőmbe markol, akkor még inkább vigyorgok. Hamar le akar vetkőztetni, ejnye már, és még nem ismerjük elég jól a másikat?*
- Értem, akkor te már annak születtél. És anyai ág? Boszorkány, vagy ember? Letegyelek? De tudsz is állni a lábadon, vagy csak nem akarod, hogy megérintselek?
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Szer. Okt. 05, 2011 5:15 am

[VILÁGVÉGE-BARLANG]

- Nem áll ilyesmi szándékomban. *jegyzem meg fejcsóválva, kissé ki is vörösödve. A fenébe, hogy ennyire látható, ha zavarban vagyok! A felsőbe pedig pusztán kapaszkodás céljából martam, lévén nem túl stabil az ember, ha hirtelen emelgetik... A kérdés, hogy letegyen e, nonszensz. Az előbb kértem rá!*
- Egyszerű halandó nő volt. Belehalt a szülésbe. *jegyzem meg csendesen, mikor talpam már a talajt érinti bizonytalanul.*
- Egyébként mire jó neked ez az egész? Azon túl, hogy magadra haragítod a védencemet.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Szer. Okt. 05, 2011 5:24 am

[MÉG AZON IS TÚL, AHOL A DÉMON ÉS A FÉNYŐR SZERELME DÚL XD]

- Kár, talán miattad tudnék is változni. *élvezem a látványt, ahogyan vörösödik, és rá is kacsintok, hogy fokozzam a zavarát. Na, ez van annyira aranyos így. Mivel nagyon választ nem kaptam, hogy miért tegyem le, így megteszem, de a vállán ott a kezem, nehogy elessen.*
- Értem, hát nem mondom, hogy részvétem, mert nem hinnéd, hogy komolyan is gondolom.
- Mire is jó? Nem tudom, ha már így történtek a dolgok, akkor kihozom belőle a lehető legjobbat. És nem tartok attól, hogy a kis védenced nekem jönne. Ahhoz meg kéne találnia, és ha minden sérülés nélkül elengedlek, akkor oka se lesz velem kakaskodni. Nem? Ha csak nem féltékenységből teszi.

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére