Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és sikátorok

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lupo on Pént. Szept. 18, 2009 8:58 pm

First topic message reminder :

Kis utca, nagy utca, széles utca, keskeny utca, főút, mellék út és minden egyéb közlekedési célzattal fent tartott beton-, vagy aszfaltsáv, a sikátorokat is beleértve.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 584

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és sikátorok

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szomb. Júl. 16, 2011 1:29 am

[WANTED - WAL VS.EVA]

*Olyan szerencsétlen tudok lenni! Meghívnak egy házibuliba én meg elfelejtem, ráadásul a nagy kapkodásba nem is vettem semmit. Idefele jövet láttam egy nagyobb boltot. Ott biztos kapok valami elfogadható italt. Perceken belül 6 óra; sietnem kell, ha oda akarok érni még zárás előtt. A parkolóban már csak néhány kocsi áll. Az egyik pickup-nál egy dagadt pacák meg a lázadó lánya. Ez is valami emos lehet. A férfi a kiscsaj felé fordul, mond neki valamit, de az csak szótlan áll, majd az apja homlokára helyezi a kezét. A következő pillanatban a férfi felakadt szemekkel esik össze.*
~ Picsába, ez nem is a lánya! ~ *Esik le hirtelen.* ~Basszus, manapság alig lehet kiszúrni őket.
*Azonnal futásnak eredek és már lendítem is a karom egy széllökést indítva ezzel útnak.*
- Hé, te szuka, takarodj innen!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 29

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Vienne on Hétf. Júl. 18, 2011 9:49 am

[16+, mert csak]

*Elégedett kis mosoly szalad végig a vérvörös ajkakon, hogy aztán minden meglepettséget mellőzve, kicsit felvont szemöldökkel pillantson fel a férfira. Nocsak.*
- Szuka az, aki van olyan kiéhezett, hogy egyáltalán alád fekszik. *Jegyzi meg lekezelőn, s a széllöket elől tovateleportál... a parkoló egy másik felébe, bő öt méterre a férfi mögött.*
- Neked nem mondták még, hogy ne üsd bele más dolgába az orrod, boszorka? *veti oda.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Júl. 19, 2011 12:08 am

*Gyors a csaj, és még pofátlan is. A hátam mögé portál én onnan próbál
valami frappáns válasszal visszavágni. Legalább sikerült feldühíteni.*
- Még neked áll feljebb, szuka!? - Vetettem oda az utolsó szót kellő
gúnnyal megspékelve. - Ez egy nagyon is kedves jelző rád nézve. Érezd
magad megtisztelve!
*Míg megfordultam, a földön fekvő mozdulatlan férfit néztem. Nem lélegzett.*
- Ha nem lennél olyan ostoba, akkor tudnád, nekem az a dolgom, hogy
beleüssem magam, speciel a te dolgodba. Már ha az emberölést annak lehet
nevezni. Tényleg, a pasas halott? Vagy majd csak most jön a java? Amúgy
is olyan az emberevő típusnak tűnsz. Ez a góth beütés lehet az oka.
Felfrissíthetnéd már a ruhatáradat és, mondjuk átfesthetnéd a hajadat is
szőkére. Illene a személyiségedhez. - *Daráltam a hülyeségeket,
miközben azon gondolkodtam, hogyan tartsam távol magamtól. Ha megérint
végem van viszont, ha nem jön közel nem tudom elkapni. El meg nem
engedhetem... A megoldás hirtelen jut eszembe. Még apám tanította a
trükköt.*
*Kisebb fuvallat támad, talán természetesnek veszi...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Aug. 02, 2011 3:35 am

*Látja, hogy a másik szájhősködni próbál, de csak a szukát tudja szajkózni. Ehh, most komolyan azt várják, hogy visszavágjon?
Ha tényleg valami szőke cicababa lenne, megtenné. De mivel nem az, marad az örök törvénynél: Fegyvertelenekkel nem vív szellemi párbajt.*
- Miért nem nézed meg magadnak, hogy halott e? *bök fejével a földön fekvő, élettelen test felé. A széllöket egyelőre nem hatja meg, hisz enyhe szellő is fújdogál így kora este már az utcákon.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Aug. 02, 2011 8:17 am

~ Hogy azalatt elmenekülhess vagy valami trükkel mögém kerülj és megpróbálj megérinteni? ~ *Válaszolok neki magamban. Igazából, pont erre számítok. De mi lesz, ha tényleg menekülőre fogja?*
*Ha szerencsém van eléggé baromnak és idegesítőnek tart ahhoz, hogy úgy döntsön, ki kell vonnia a forgalomból. Ehhez viszont rá kell tennem még egy lapáttal, ám a helyváltoztatással igencsak nehezemre fog esni, hogy fenntartsam a légáramlatot, amit magam köré idéztem, és amiből úgy tűnik semmit sem vett észre.*
- Ja, hogy annyira béna vagy, hogy még ölni sem tudsz rendesen? - *Mondom, mintha ez mindent megmagyarázna, majd óvatosan a férfihez sétálok. Leguggolok mellé, a szája fölé hajtom a fejem, mintha azt várnám, hogy súgjon valamit.*
- Hm, még éppen lélegzik. - *Hazudom, s ahogy elhajolok tőle, a kifújt levegőmet megpróbálom a szájába irányítani. Ha sikerrel járok, a mellkasa kissé meg fog emelkedni azt a látszatot keltve, mintha tényleg lélegezne. Tekintve, hogy közben másra is koncentrálok, aligha fog sikerülni…*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Aug. 04, 2011 6:19 pm

*Nem vág vissza a megjegyzésre, csak figyeli a férfit rezzenéstelen arccal, ami elég krípivé teszi a látványt, valljuk be. Mintha csak a vacsoráját lesné egy keselyű.
A másik kis trükkje láttán valami fura vigyor szalad át képén.*
- A csávókám halott. Kitéptem a lelkét. *Közli nemes egyszerűséggel. Innét pedig már nagyon nincs is miért erőlködni, hisz egyszerűen nem végezhetett fél munkát.*
- Megtenném a tieddel is, de túlságosan haszontalan vagy. *Viszont kellően idegesítő ahhoz, hogy ne hagyja csak úgy a férfit annyiban, így mikor be se fejezi mondandóját, már kilő egy energiagömböt a másik irányába.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Aug. 05, 2011 8:11 am

~ Ez nyomós érv ~ *Ismerem be magamnak.*
*Az pedig egyenesen szívás, hogy a lelkem kitépése helyett – amihez meg kellene érintenie –, egy energiagömböt dob felém.*
*Nincs időm gondolkodni; gyorsan talpra ugrok. A hirtelen mozdulattól elveszítem az uralmamat a visszatartott levegő felett, ami hangos robajjal, süvítve robban ki, szétvetve tagjaimat. Az egész úgy néz ki, mintha egy eddig láthatatlan gömb óriási erővel kezdene el nőni, sötétre színeződve az utca porától; elsöpörve mindent, ami az útjába kerül.*
*A fickó testét úgy kapja fel és csapja az éppen felboruló kocsi aljára, mintha az csak egy tollpihe lenne és az energiagömböt is porszemként sodorja el. Ám, ahogy egyre messzebb áramlik a levegő, úgy veszít az erejéből…*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Vas. Aug. 07, 2011 10:49 pm

*És persze ez a levegő nem egy irányba terjed, hanem, mintha csak valami bomba robbanna közöttük, úgy sodorja el a lányt is, neki az egyik lámpaoszlopnak. Nyekkenve csapódik neki, majd zuhan a földre. Nem ájult el, de nem is fog rögtön talpra pattanni. *

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Aug. 07, 2011 11:15 pm

*Amilyen hirtelen tört elő a szél, olyan hirtelen is csendesedik el. Sok erőt kiszívott ez belőlem, de nem hiába. A csaj egy lámpa tövében feküdt és csak lassan kezdett magához térni, most jött el az én időm.*
*Alulról lendítem a kezem, hogy az érkező széllökés alákapjon a falhoz szorítsa és felforrósítva a levegőt ropogósra süsse.*
- Soha ne becsülj alá egy Bennet-et!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Vas. Aug. 07, 2011 11:20 pm

*Mondhatni, láthatatlan bilincsként tartja a falnál a szél elemi ereje az egyébként is elég vékonydongájú lányt. Az sikolt, mikor testét hevíti a forróság, és bizony, nem a legjobb értelemben.*
- Fordulj fel! *köp a másik lába elé, mikor az vele szemközt áll. Tekintete állja a férfiét, látszik rajta, hogy ez bizony a végsőkig fog tartani, nem adta még fel a dolgot. Ajka aprón mozdul, mintha valamit mormogna csendesen, alig kivehetőn...*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Aug. 07, 2011 11:51 pm

*A csaj még így a falhoz szegezve sem adja fel. Mintha beszélne hozzám. Gondolom épp most küldd el melegebb éghajlatra, a 'Fordulj fel'-en kívül mást nem is hallok ki belőle a süvítő szél miatt.*
*A ruhája csak lassan kezd el pörkölődni, a hajával és a bőrével egyetemben, de sajnos nem tudok olyan gyorsan végezni vele, mint szeretnék. Az előbbi támadás sok erőmet elvette.*
*Hogy segítsek magamon a másik kezemet is előrelendítem...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Aug. 09, 2011 11:50 pm

*Úgy fest, a férfi gyorsabban égeti el a lányt, minthogy az be tudja fejezni a latin átkot, amibe belekezdett.
Egy elhaló, lélekszorongató sikoly keretében azzá lesz, amiből teremtetett: porrá.
S ahogy a hamvait elfújja az egyre csendesedő szél, a férfi egy medált találhat ott.*

//Ennyi lett volna. Nem volt nagy valami, de remélem azért tetszett. A medált felvezetem karakterlapodra, ott leírom azt is, mit tud. Persze, ezt IC karakterednek magának kell majd kiderítenie. Smile //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Aug. 10, 2011 12:33 am

*Két kézzel már könnyebb dolgom van, s végül egy velőtrázó sikoly közepette porrá ég.*
- Ni mit mondtam? - *Zihálom a lassan szétsodródó hamukupacnak.* - Mégiscsak... én vagyok... az okosabb...
*Miután kissé kifújtam magam közelebb lépek a maradványokhoz, ahol megpillantok egy medált, ami nemrég még a nő nyakában lógott. Egy karcolás se esett rajta.*
~ Vajon mire jó ez? *Teszem zsebre a tárgyat.* ~ Majd megkérdezem Adaline-t, látott-e már hasonlót.
*Miközben ezt végiggondoltam másik kezemmel a mobilomért nyúltam és tárcsáztam a rendőrség számát. Biztos voltam benne, el nem tudják majd képzelni mi történhetett itt.*

//Köszönöm a játékot! cheers És igen, tetszett! Laughing

...
*A névtelen bejelentés után, úgy döntök inkább kihagyom a partyt, s hazafelé veszem az irányt. Nem akarok mást csak aludni egyet.*

Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Aug. 10, 2011 1:53 am

*Ahogy Walenthyn elindul a kocsival a kihalt úton, egyszer csak kékes derengést érzékelhet maga mellett.
Egy férfi - Jason - jelenik meg, teljes valójában.*
- Üdv Walenthyn. *köszönti a férfit nyugodt hangon, majd fészkelődik, mert...*
- Azt hiszem, ez a tied. *húz elő egy kisebb papírköteget - nyilván munkabeli anyagok - maga alól, s könnyed mozdulattal helyezi hátra, a hátsó ülésekre.*
- Bocs, hogy ráültem.
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Titulus : The oldest One
Kor : 696

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Aug. 10, 2011 3:53 am

*Bár hulla fáradt voltam és örömködni sem volt sok erőm, az új autóm azért mégis csak mosolyt csalt az arcomra. Egy Chevrolet Corvette C6-os várt rám a parkolóban; a metálszürke festés sötéten csillant a lámpák fényében. Már messziről megnyomtam a riasztó deaktiváló gombját, így odaérve hozzá akadálytalanul ülhettem be a kényelmes bőrülésre.* - Mennyünk haza - *Súgtam lemondóan. Beindítottam a motort, majd a parkolóból kikanyarodva ráhajtottam az útra.*
*Az elmúlt percek eseményeire gondoltam.* ~ Nem sokon múlott a dolog, kezdek kijönni a formából. Gyakorolnom kell! ~ *Míg ezt letisztáztam magamban, kékes derengés tűnik fel a látóterem sarkában, majd valaki rám köszön.*
- Mi a...? - *Rántom el a kormányt, így majdnem sikerül a szembejövők sávjába kilyukadnom.* - Ki a tököm vagy te és hogy kerülsz ide?
*Hangom egyszerre meglepett, mérges és kétségbeesetten hisztérikus, ahogy próbálom egyenesbe hozni a kocsit. A szembe és a mögöttem jövők hangos dudaszóval díjazzák a mutatványt. Ráadásul, pont a hídon haladunk át, itt nem állhatok meg.*
*A lehető legmesszebb húzódok a fickótól, miközben tekintetem idegesen ide-oda ugrál közte, és az úttest között.*

A hozzászólást Walenthyn Bennet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 11, 2011 2:22 am-kor.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Csüt. Aug. 11, 2011 1:54 am

*Totál nyugodt a képe, mikor a férfi kezében megugrik a kormány. Nem nagyon érdeklik a dudálók se, nem miattuk van itt, hanem a férfi miatt.*
- A nevem Jason. És... *tekintete felszalad a kocsi mennyezetére, végig a műszerfalon, majd megállapodik a férfin. Nem is ő lenne, ha nem lenne ironikus él a hangjában, mikor megjegyzi, hogy:*
- Beteleportáltam. *Szusszan, az apró mosolyfélét igyekezve elrejteni ajka szegletében. De poén a helyzet, no. Előre pillant az útra inkább, hátha kevésbé érzi akkor feszélyezve magát Walenthyn.*
- Csak arra kérlek, hogy hallgass végig és kérdezz nyugodtan. Van valami, ami úgymond... kimaradt a képzésedből gyerekkorod óta.
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Csüt. Aug. 11, 2011 2:15 am

*A fickó nem zavartatja magát, látszólag tök jól szórakozik és teljesen nyugodt. Ellenben én cseppet sem, mert hát miért is lennék az? Egy vadidegen teleportál be a kocsimba, bemutatkozik, majd arra kér hallgassam végig, mert valamit nem tudok, amit ezek szerint kellene. Mintha nem lenne elég, hogy most vesztettem el egy ártatlant, és kis híján alulmaradtam egy démonnal szemben.*
- És mégis mi lenne az? - *Kérdezem gyanakvó tekintettel, miközben az első megállási lehetőséget keresem a szememmel. Szeretném végre biztonságban érezni magam, így védekezni sem tudok támadás esetén. Mondjuk, ha meg akarna ölni már megtehette volna...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Pént. Aug. 12, 2011 3:48 am

*Minek izgulja magát szét, mikor több, mint 600 éve halott... nem igaz?
És tényleg. Ha meg akarta volna ölni Walenthynt már megtette volna.*
- Csak vezess nyugodtan, hazafelé. Nem áll szándékomban ártani neked. *Feleli, kék tekintetét csak egy pillanatra tartva a férfin, majd újra az utat kémleli, úgy felel a gyanakvó kérdésre - kérdéssel.*
- Mennyit tudsz a fényőrzőkről?
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szomb. Aug. 13, 2011 10:23 pm

*Mintha olvasna a gondolataimban, és ki tudja vajon nem-e azt teszi, elmondja, nem akar bántani és valamiért hiszek is neki, így higgadtabban vezetek tovább. A nyugodtsága nyugtatólag hat rám.*
~ Már megint a fényőrök! ~ *Szalad ráncba a szemöldököm.* ~ Mi olyan átkozottul különleges bennük és kik, vagy mik azok egyáltalán?
*De ehelyett egyszerűen csak annyit mondok egy röpke pillantást vetve a férfire.*
- Semennyit.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Hétf. Aug. 15, 2011 11:34 pm

*Inkább a gesztusaiban, a mozdulataiban olvas, azok pedig igencsak egy riadt vadállatéra hasonlítanak. Mintha sarokba szorították volna, vagy hasonlók.
A válaszra aprót szusszan.*
- A fényőrök olyanok, mint a keresztény hit őrangyalai. *magyarázza* Igazából nem angyalok, hanem néhai emberek, akik az életük során kiérdemelték, hogy kapjanak egy második esélyt, ahol a jó oldalán küzdhetnek és segíthetik a boszorkákat.
Segítők, védelmezők és egyfajta összekötő kapcsok a felsőbb jó, az Égiek és köztetek. Kérdés? *egyszerűbb úgy magyaráznia, hogyha tudja, mi nem világos férfinak, vagy mi az, ami esetleg érdekli. Egyébként pedig azért tömörít ennyire, mert percre pontosan tudja, mennyi az út hazáig Walenthyn-nek. És abba akarja a lényeget belesűríteni. A többit majd később megejtik.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Aug. 17, 2011 4:43 am

- Ez megmagyarázza miért utál titeket annyira Desiré - *Mondom inkább csak magamnak, de a felmerülő kérdést már a férfinek intézem.* - Mit tudsz az árnyőrökről?
*Csak ezután kezdem alaposabban feldolgozni a hallottakat.* - Néhai emberek, tehát halott vagy. Második esély, védelmeztek és segítetek... mégis hogyan? Kik azok az Égiek? Ja és miért is kellene hinnem neked?
*Szívesen megkérdeznék még sok egyéb dolgot is, de egyelőre ennyi elég lesz. Az utolsó kérdést direkt tettem fel. Ha tényleg az, akinek mondja magát, akkor gondolom már egy ideje figyelhet engem. Az a nap ugrik be amikor Adával harcoltunk és a semmiből feltűnő nő meggyógyította a sebeimet. Talán ő is egy fényőr lett volna? Ha minden igaz hamarosan kiderül...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Csüt. Aug. 18, 2011 3:42 am

*Oh, igen, Desire... Volt hozzá már szerencséje, no persze szigorúan fényőr-árnyőr összekülönbözés végett.*
- Az árnyőrök hozzánk hasonlóan valaha emberek voltak, ám ők olyannyira bűnös életet éltek, hogy a pokol lehelt beléjük újra életet, és a fényőrökre vadásznak. *Ad készségesen magyarázatot, mire csak megsűrűsödnek a kérdések. No hé! Csak szép sorjában...*
- Igen, halott. Talán van valami problémád ezzel? *firtatja felé fordulva, faarccal, majd a beálló csendet követően aprót szusszan. Lapozzunk!*
- Nekünk is vannak képességeink, igaz, másfélék, mint a boszorkáknak. Az Égiek pedig a legidősebb fényőrök tanácsa. *Magyarázza, s bizony, az utolsó kérdés megmosolyogtatja. Nem felel azonnal, végigsimít arcán egy szusszanás keretében, s csak aztán jegyzi meg.*
- Nem kell. De a tényeken az aligha változtat. *Irónia*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Aug. 19, 2011 2:51 am

- Pár héttel ezelőtt halálos sebet kaptam - *Szúrom közbe. Lassan beszélek, hangom kezd egészen nyugodt lenni. A kormányt sem szorongatom már olyan erősen. Azt hiszem meggyőztek.* - Épp kiégettem a sebet, amikor megjelent egy nő; a nevemen szólított. Oda lépett hozzám, aztán a kezét a sebem fölé helyezte... - *Elharapom a mondatot. A feltoluló érzelmek felkavarnak.* - Annyira hihetetlen ez az egész! - *Sok mindent láttam már, de sohasem hittem volna, hogy gyermekkorom meséinek angyalai valóban léteznek. Erre most itt ül egyikük mellettem.*
- Ha anya ezt látná! - *Nevetek fel zavaromban. Ekkor azonban új kérdés fogalmazódik meg bennem.*
- Hol voltatok eddig? - *Hangom hirtelen lesz vádló és követelő.* - Miért nem segítettetek a harcban?
*Érezni lehet, ahogy lehűl a levegő az autóban. Szememben egy apró könnycsepp csillan meg.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Aug. 24, 2011 2:08 am

*Elmosolyodik akaratlanul is a másik lelkesedésén, de nem tekint felé. Elvan ő azzal, hogy feltérképezze a négykerekű berendezését, na meg az utat tekintetével.
Hanem a kérdésre oldalt sandít. Kék tekintete, mint jégkristály, úgy csillan meg.*
- Segítettünk. De sose becsüld le az ellenfeled. A démonok furmányosak, ott támadnak, ahol a legkevésbé számítasz rá... így volt ez nálatok is. Árnyőröket béreltek, akik a családod őrzőit vadászták. Menekülés közben nehéz a védenceket is felügyelni, hisz nem szeretné senki a bajt a boszorkájára irányítani pluszban. Ezt használták ki a démonok. És ezért vagyok most itt. *Biccent aprót, nyugodtan.*
- A fényőrödet a múlt héten súlyos támadás érte, melyet nem élt túl. *Mintha elkomorulna arca. Testvéreként tekint a többi fényőrre, hát jó, hogy megviseli őt is, ha egy "hugát" megölik.*
- Hamarosan kapsz újat helyette, még ha látni nem is biztos, hogy látod majd. Ő mindig figyel rád.
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szomb. Aug. 27, 2011 6:53 am

- Tessék? - *Habogok elkerekedett szemekkel.* - Végig ott voltatok? De anyu miért nem mondta, hogy léteztek egyáltalán? - *Kérdezem, de magamtól is rájövök a válaszra.* - Ezzel is védett titeket. Ha nem tudok rólatok, nem hívhatlak titeket, ahogy Ada is tette, és nem sodorlak titeket veszélybe. Biztonságos egyáltalán itt lenned? - *Nézek rá aggódó szemekkel, ami elég vicces lehet számára, tekintve, ő a védelmező és nem fordítva. Egyébként meg ki tudja hány éves, biztos tud vigyázni magára...*
- Nem is tudtam, hogy léteztek, erre most kiderül, aki rám vigyázott halott! - *Mondom indulatosan, amikor közli, hogy a fényőrömet megölték.* - Soha életemben nem láttam, miért kellett most ezt elmondanod? Még egy ember, aki miattam veszett oda.
*Egy ideig szótlanul vezetek tovább. Csak az utat bámulom és próbálok nem a halott őrangyalomra gondolni.*
- Nem véletlen, hogy te jöttél ide elmondani mindezt igaz? - *Pillantok rá ismét. Arcomról nem igazán lehet leolvasni az érzéseimet, és én magam sem tudnám meghatározni őket.* - Egy fényőr nem jelenik csak úgy meg egy boszorkánynak, hogy elmondja, létezünk! Vagy te vagy az új fényőröm, vagy valami ennél is fontosabbat akarsz mondani. Esetleg mindkettő.
*S ha éppen rám néz tiszta zöld szemeimet, az ő kékjeibe fúrom.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content