Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Barlangjáratok

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Barlangjáratok

Témanyitás  Lupo on Csüt. Okt. 08, 2009 6:20 am

Minden olyan sötét, vagy éppen fáklyákkal kivilágított járat, ami vezet valahová, legyen az egy másik terem, vagy egy zsákutca. Természetesen elágazások is vannak szép számmal, aki nem ismeri ezeket a járatokat, könnyen eltévedhet.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Barlangjáratok

Témanyitás  Cheryl on Szer. Júl. 07, 2010 11:17 pm

*Egy hirtelen rántó mozdulatot érezhet a férfi a teleportáláskor, illetve erős émelygést, ha újszerű neki az élmény.
Minden esetre megérkezünk. Elégedetten pillantok körbe, majd a srácra.*
- Kérdés? *hátha akad így elöljáróban. Ha nem, akkor megkérem, hogy kövessen. Lassan sétálunk a sziklafalak közt.*
Cheryl
Démon
Démon

Titulus : The Phoenix
Kor : 392

Hozzászólások száma : 261

Témanyitás  Cheryl on Pént. Aug. 06, 2010 1:33 am

- Természetesen vannak. *Jegyzi meg halvány, sokat tudó mosollyal a másik kétkedését látva.*
- Ott van mondjuk az én vackom is. Helyes kis kéró, nekem elhiheted. *Sétájuk a Hazárd-tanya felé tart, hát persze.*
- Őszintén szólva gőzöm nincs, mit mondhatnék, mert csak azt a feladatot kaptam, hogy vigyázzak rád, és tanítsalak.
Szóval ha van kérdés, vagy ötlet, csak szólj. *szusszan, miközben belök egy csinos kis faajtót.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Kedd Nov. 02, 2010 10:51 am

[RAOUL]

* A férfi mellett lépdel, fekete ruhát visel, hozzá pedig hasonló színű csizmát. Haja kiengedve, benne szórakozott két kis fonat, mely meglepően nem teszi gyerekessé megjelenését, illik a nőhöz.*
- Nem egészen értem, mit vétettél, hogy velem büntetnek. *Jegyzi meg mellékesen. Ami azt illeti, sok mindent nem ért ébredése óta. Például, hogy miért olyan fura Loki viselkedése mostanság. Az elmúlt két hónap csöppet kiesett, no...*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Raoul on Kedd Nov. 02, 2010 11:03 am

*Bizony haladnak a járatokon szépen. Ha Raoulon múlik, aki nem fog lyukat beszélni Cheryl hasába, az biztos.*
- Akkor már ketten vagyunk. *Rendezi le a problémát röviden és velősen. Az igazat megvallva, csak nem akarja azt mondani, hogy érti, csak nem mondja el, mert az hülyén venné ki magát. Jobb ez így, úgyse akar nagyon lepacsizni a nővel, remélhetőleg nem is kell sokáig élveznie a társaságát.*
Raoul
Démon
Démon

Titulus : Daredevil
Kor : 510

Hozzászólások száma : 620

Témanyitás  Cheryl on Kedd Nov. 02, 2010 11:12 am

*Nem kell őt félteni, csicsereg kettejük helyett is a maga ízes, kissé talán régiesnek tetsző kiejtésével. Úgy tűnik, ez a gyermeteg üdeség két halál múltán se tűnt el belőle. Lehet kilenc élete van, mint a macskáknak...Azaz, már csak hét.*
- Igazából azt se, hogy minek kell engem felügyelni. elég nagylány vagyok már. *villantja ki hófehér fogait a férfi felé bájosan.*
- Loki is kerül valamiért, pedig előtte... na persze, ez a démonos hülyeség, hogy nem akarnak érzelgősök lenni. Már bocs, de nem tudjátok, mi jóból maradtok ki. *Sandít a másikra. Nem, nem tud arról, hogy valaha a férfi is mezei állampolgár, izé boszorka volt.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Raoul on Kedd Nov. 02, 2010 11:23 am

- Könyvtárakat lehetne megtölteni azzal, amit nem értesz. *Jegyzi meg oldalra sem pillantva, csak úgy foghegyről. Igazából még csak nem is hangosan, lehet hogy csak egy kósza gondolat sikerült kimondottra. Viszont, amikor már Loki kerül szóba, akkor nemes egyszerűséggel megtorpan, a nő vállát megérinti, jelezvén, hogy forduljon vele szembe.*
- Na jó... a magánéleted az utolsó dolog, amire kíváncsi vagyok. Együtt kell dolgoznunk, mert Lupo mondta, de ez nem jelenti azt, hogy barátkoznunk is kell. Világos voltam? *Nem parancsoló, pusztán felvázolja a helyzetet tök higgadtan. Szerinte teljesen érthető, tényleg nem ellenségeskedik.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Kedd Nov. 02, 2010 11:28 am

*Már épp mondana valamit, de elszámol tízig magában és csak - elkerekedő szemekkel tekintve a másikra - levegőt vesz. Majd biccent.*
- Vágom. *Talán nem is olyan buta, mint aminek kinéz. Mert nem az.*
- Jobb fejnek ismertelek. *von vállat, hogy a másik tenyerei lecsússzanak róla. Fancsali kis képpel fordul menetirányba és haladhatnak felőle tovább.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Raoul on Kedd Nov. 02, 2010 11:40 am

*Most álljon neki magyarázkodni a nőnek? Úgyse fog, hiszen nem tartozik rá. Megjárta már ezt a jófejséget, nem is egyszer. Ha ez kell, hogy újra szabadúszó legyen, akkor nem fog mindenkivel lepacsizni. Egyébként sincs mostanában túl jó hangulatban.*
- A démonok is változnak. *Jegyzi meg röviden, ezzel lezártnak is tekinti a témát és már meg is indul tovább.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Kedd Nov. 02, 2010 11:45 am

- Nos... sz@r neked. *villan ártatlanul bájos, mégis gonosz mosolya. Semmi részvét nincs mögötte, csak a puszta tény, hogy tud dolgokat - vannak helyek, ahol gyorsan lehet pótolni két hónapnyi kiesést is - még ha a férfi nem is mondja ki őket.
De vette. Hallgat, mint a sír. Mert ő már csak ilyen. Démonság ide, vagy oda, mindenki anyáskodó Cherylje marad.*
- Nem sokan kedvelnek most amúgy. Miattad Rafael a fél udvartartást, de még az alacsonyabb rendűeket is megrángatja.
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Raoul on Kedd Nov. 02, 2010 11:51 am

*Nem reagálja le a megjegyzést, épp csak oldalra tekint a nőre. Ha pusztán nézésért el lehetne ítélni valakit, akkor Raoult most örök fogságra kéne. Alapból ilyen az arcberendezése, ez van.*
- Tudom. Pedig egyszerűbb lenne, ha megkérdezné tőlem, hogy fog-e találni valamit. *Na jó, most azért mintha halvány félmosolyra húzódna a szája szeglete. Úgy véli, hogy most nagyon be van biztosítva minden oldalról, nem igazán tart a lebukástól.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Kedd Nov. 02, 2010 11:56 am

*Ő is elvigyorodik a kijelentést illetően és mintegy feledve azt, hogy akkor most Raoul adja a komoly és alázatos démont, aki nem haverkodik pillant fel rá.*
- Na akkor megkeressük azt a boszorkát? *tekint fel rá kérdőn csillanó tekintettel.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Raoul on Kedd Nov. 02, 2010 12:05 pm

*Az iménti félmosoly kiszélesedik kissé. Ezt a nem haverkodós dolgot ő sem tudta túl sokáig tartani, de majd lelombozza az újdonsült démont, ha megint túl messzire megy. Ennyi még belefér.*
- Én már tudom is hol van. *Sejtelmes mosoly, majd megragadja Cheryl vállát, azzal csak némi füst marad utánuk az üres folyosón.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Nael on Vas. Május 15, 2011 9:37 am

Nagyon jól tudja, kit keres, és mit kell tennie, így nem is húzza az időt. Erejében nem kételkedik ami a feladat megvalósításához szükséges, hiszen nem mai gyerek már.
-Boszorkányok erejét hívom, hogy segítsen
Jelenjen meg előttem az, akit keresek!-
Egy szempillantás múlva már ott is áll személyesen. Nael csak rápillant, majd vészjóslóan elmosolyodik.
-Üdvözlet, Alexander!-
Nael
Démon
Démon

Kor : 351

Hozzászólások száma : 30

Témanyitás  Alexander on Vas. Jún. 19, 2011 10:22 pm

Alexander elég nagy erőt érzékel, szinte húzza őt, úgy tűnik valaki megidézte, nem sokkal később ott is találja magát Nael-el szemben. Elég sok "jót" hallott már az illetőről, kíváncsi is volt, hogy miért kereste fel őt.
-Üdvözlet Nael. Ami azt illeti halottam már rólad. Hallottam, hogy meg akarod dönteni a mi kis Forrásunk trónját.-mondta Nael-nek teljesen nyugodtan. Majd hozzá is folytatta.
-Nos igen Lupo jó Forrásnak, viszont viszont nem képes tisztelni a nála nagyobb hatalommal bírókat. Félelemből engem is az udvartartásba emelt.-mondta neki nyugodtan, várva a reakcióit.
Alexander
Néhai
Néhai

Kor : 705

Hozzászólások száma : 168

Témanyitás  Moose on Szomb. Aug. 13, 2011 10:58 pm

[Cheryl - Hazárd tanya előtt]

*A múlt héten eléggé ráállt egy boszorka így kivételesen ide menekült le. Ritka az ilyen de most kénytelen rá. Hallotta ennek a hazárd játékos helynek a nevét és gondolta meglesi. Épp csak benyitott mikor látta mekkora a tömeg, és inkább most kívülről figyeli. Fél hogyha bemenne, akkor valakinek feltűnik, hogy nincs képességük. Így inkább innen kintről leskelődik be a helyre.*
Moose
Démon
Démon

Kor : 83

Hozzászólások száma : 11

Témanyitás  Cheryl on Vas. Aug. 14, 2011 12:30 am

[MOOSE - HAZÁRD TANYA ELŐTT]

*Az egyik csapos démonlány szólt, hogy valaki odakinn ácsorog, meg kellene lesni, mit akar. Valami kölyök...
Igazán megtiszteltetésnek érezhetné a srác, hogy maga a tulaj indul meg kifelé, ha Cheryl tiszteletet parancsoló, vérengző egy dög lenne. De nem az. Formás, hamvas tizenkilences. És vérbeli indiánlány, melyre csak a feszülős, fekete pánt nélküli ruha cáfol rá.*
- Hé kölyök! *Bagoly mondja látszatra.* Segíthetek? * lép ki az ajtón, behúzva azt maga után, s a sziklafalnak dől mellette. Tekintete kérdőn szalad fel, s pofátlan leplezettséggel méregeti a srácot. Ahogy macska nézi az egeret.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Moose on Vas. Aug. 14, 2011 12:46 am

*Mikor kiszúrják kicsit riadtan lép hátra, főleg hogy egy lány is kisétál. Nem mondhatni hogy nagyon magára veszi, hogy lekölyöközték. De azért kicsit bizalmatlanul jegyzi meg.*
-Te se tűnsz éppen felnőttnek.-*Nyel egy nagyot, és reméli azért nem húzza ki a gyufát. Mert ha lebukik, hogy nincs varázslat körülötte, akkor még híre megy, hogy újra előkerült.*
-Egyébként csak nézelődtem.-*Válaszol azért egy félszeg mosollyal.*
Moose
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Vas. Aug. 14, 2011 1:07 am

- Egy nőtől nem illik a korát firtatni. *Jegyzi meg pimaszul, majd széles vigyor terül el képén, miközben ráérősen támasztja a sziklafalat.*
- Szóval nézelődtél... és mi jót láttál? *fordul a srác felé, majd ezzel a lendülettel kezét is nyújtja.*
- Cheryl vagyok. Nem nagyon láttalak még erre. *Nagy az Alvilág, az igaz, de több, mint háromszáz év alatt, elég sok helyen megfordul az ember. Egy ilyen kis bodrit meg csak megjegyezne magának.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Moose on Vas. Aug. 14, 2011 1:21 am

*Elfogadja a kezet mit felé nyújtanak, láthatóan nem ismeri a nő. Kedves és szép is egészen szimpatikus.*
-Moose vagyok!-*Mosolyodik el.*
-Többnyire odafönt vagyok, de most el kellett bújnom egy boszorka elől. Hallottam erről a helyről és kíváncsi voltam rá.-*Pillog hol a másikra hol befelé.*
-Mi ez a hely konkrétan?-*Kíváncsiskodik, hátha néha be tud lopózni, ha el kell bújnia, vagy csak kell neki vmi.*
Moose
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Hétf. Aug. 15, 2011 11:04 pm

- Elbújni egy banya elől? *erőteljes wtf-fejet vág, miután kezet fogott a sráccal.*
- Miért nem ölted egyszerűen meg? *szalad magasba szemöldöke. Ezt ő aztán tényleg nem érti. Démon a másik, az istenért!
A következő kérdésre elvigyorodik akaratlanul is. Hihetetlenül édes a mosolya.*
- Ez kérlek szépen az alvilági szerencsejátékosok bűnbarlangja. Körbevezesselek? *nyitja kicsit tágasabbra az ajtót s befelé int. Odabenn egyébként rengeteg a démon, talán ismerős is akad közöttük Moose számára.*

Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Moose on Kedd Aug. 16, 2011 12:29 am

-Mert a banya egy csávó volt aki kétszer akkora mint én. Maximum megcsikizni tudtam volna a tőrömmel.-*Majd nyitják az ajtót és persze lát ő ismerős arcot. Egy kettő olyat akik már korábban az életére törtek, persze ettől nyel egy nagyot.*
-Köszi inkább passzolnék. Nem szeretem a tömeget, mert többnyire az se szeret engem.-*Jegyzi meg kínosan heherészve.*
-Itt dolgozol?-*Kérdi kíváncsian, mert amúgy mindig be akart szökni egy ilyen helyre. De az embereknél nem járhat be mert kiskorúnak tűnik. Bár úgy is viselkedik általában.*
-Csak szerencsejáték van? Véletlenül kiadó szoba nincs? Tudod mint Las Vegasban a kaszinókban. Hogy hotelként is működik.-*Jó lenne megszállni valami olyasmiben. Persze nincs semmije, így valószínűleg, majd le kell lépnie, ha kiderül, hogy nem tud fizetni.*
Moose
Démon
Démon

Témanyitás  Desiré on Kedd Aug. 16, 2011 3:40 am

Semmi említésre méltó dolog nem történt velem a mai nap és ez roppantul aggasztó a maga módján. Talán már tényleg nem ártana ha meglátogatnám újra a melóhelyemet, még ha abszolút semmi ingerem és türelmem nincs ma ahhoz, hogy szó nélkül tűrjem azt, hogy a hímnemű, felizgult egyedek csak úgy kedvükre méregethessenek mint valami piaci árut és fogdoshassanak, mint egy kisállat kereskedésben a sok dögöt. Azt hiszem, hogy könnyen pattantak volna ma az idegeim ha bementem volna és a bárt biztos, hogy egyik pillanatról a másikra darabokra zúztam volna hacsak nem akadályozott volna benne valaki. Azt viszont kétlem, hogy bárkinek is sikerülhetett volna a megfékezésem. Ha Desiré egyszer belendül ne várják tőle, hogy hamar bevégzi azt amit elkezdett.
Érzem amint a vízcseppek egyenként a fejemre esnek, ritmikus hangot keltve ezzel, ami cikázva visszhangzik végig a járatok falai között a mély levegővételeimmel együtt. Az imént egy nagyon is rendellenes érzés kerített a hatalmába ami ellen csak is úgy tudtam bármit is tenni, ha leülök egy pár percre.
Az, hogy forog velem az egész világ enyhe kifejezés. Csak nehogy még a róka is utolérjen!
Hátamat nekivetem a hideg falnak, térdeimet kényelmesen felhúzom. Egyik kezemmel rákönyökölök az egyik térdemre, és beletúrok kezemmel a hajamba.
Mi a gyász van? Árnyőrök elkaphatnak bármiféle nyavalyát?
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 341

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Pixie on Kedd Aug. 16, 2011 3:57 am

[Más időben más helyen Desirével]

*Az egyik járatba teleportál és már fordulásból majdnem belebotlik az árnyőrbe. De idejében megtorpan és hátrébb lépve nézi meg.*
-Nah mi van cicám, megártott a pia?-*Kérdi vigyorogva, miközben jobban szemügyre veszi. Ő maga egy igazán mininek mondható szoknyácskában és egy sportmelltartóban virít. Haja kiengedve, egy egy tincs friss lila színű, míg látni olyat mely már kezd kifakulni. Emellett pedig ahol látni a testét, ott megannyi tetoválás látható. Mindenfelé mindenféle állatok foglalnak helyet a testén.*
-Segíthetek valahogy?-*Kérdi kíváncsian, mert nincs jobb dolga éppen.*
Pixie
Démon
Démon

Titulus : Tattoo girl
Kor : 67

Hozzászólások száma : 43

Témanyitás  Desiré on Kedd Aug. 16, 2011 4:35 am

Az elmúlt percekben háromszor próbálkoztam meg az összecsuklás nélküli felállással, ez azonban egyik alkalommal sem valósulhatott meg.
Pech. Vagy itt maradok ameddig biztos lábakon el nem tudok indulni innen vagy a legvégsőbb segítségemre kell támaszkodnom és elteleportálom magam valahova.
Mondjuk fel, a Seattle-i lakásomba. Úgy se sűrűn tartózkodom azon a helyen. Néha nem ártana ott is felbukkanni és körülnézni. A szomszédok már biztosan furcsállhatják, hogy tele van -gondolom- tömve a postaládám számlákkal és idegesítő hirdetőlapokkal.
Fejemet szélsebesen fordítom a közeledő léptek irányába, ami már is elfeledtette velem azt, hogy a kis egér lyukamban milyen feladatok várnak.
A falra aggatott fáklyák pont annyira világítják meg az érkezett démon alakját, hogy alaposabban szemügyre tudjam venni. A kérdése, vagyis inkább a segítségének felajánlása kis híján kiszabadítja bennem az ébredező, hétfejű sárkányt.
-Remélem, hogy most csak próbálgatod a csiszolatlan humorodat! - Sziszegem lekezelően a fogaim között, bele sem gondolva abba, hogy pillanatok alatt a falra kenhet ha úgy határozna.
-Ne ízlelgess mert még a végén belém törik a fogad. - Ezt veheti akár egyfajta figyelmeztetésnek is, hogy jobb ha elővigyázatos, annak ellenére, hogy mi is ő. Erőt véve magamon már teleportálok is és pillanatokon belül már a háta mögött állok, ráérősen porolgatva bőr, feszülős, fekete nadrágomról a nem oda illő koszt. Hogy ez a megoldás nekem eddig még nem jutott az eszembe!
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 341

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next