Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Bérlakások

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Bérlakások

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 7:37 am

Nem messze a Coit Tower épületétől egy új épületű házsoron van egy 8 lakásos bérház, mely mindegyike megegyezik abban, hogy a fürdő, mellékhelyiség, ebédlővel egybevont konyha, nappali mellett két hálószobával és egy-egy kis erkéllyel bír.
Jelenlegi lakók:
- Lilibeth DeGray
- Paul Brandon Fletcher
- Chris Anderson
- Ivy Lockheart
- ?
- ?
- ?
- ?

A hozzászólást Lilith összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 22, 2011 12:30 am-kor.
Lilith
Boszorka
Boszorka

Titulus : Ledér
Kor : 32

Hozzászólások száma : 214

Vissza az elejére Go down

Re: Bérlakások

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 7:44 am

* Szédületes este után fárasztó a korai kelés, de nincs mese, melóba kell menni... ma is. Hát kacéran kócos hajjal, némileg morcogós, gyűrött képpel mászik ki az ágyából és libben a fürdő felé. Ledér mozdulattal fejti le magáról könnyeden a finom anyagú köntöst, a csipkés kis hálóinget, falatnyi alsóneműt.
A víz langymelegen, duruzsolva folyik a rózsából, ő pedig belép alá, behúzva a zuhanyzókabin ajtaját, korai megváltás reményében.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Nov. 02, 2010 7:50 am

*A megfelelő emberrel való konzultálások után, már tökéletesen tudja, hova kell jönnie. Így vöröses villanás kíséretében jelenik meg a nappali közepén. Körbepillant áldozatát, pontosabban újdonsült besúgó után kutatva. Persze hamar elérnek hozzá a fürdőből a vízcsobogás hangjai így arra is veszi az irányt. Mindenféle kopogás nélkül nyit be, és lép oda a fürdőkabinhoz. Mivel háttal állnak neki így kezét odanyújtja az üveglaphoz és kopog kettőt rajta. Illedelmesebbik és nem veszedelmesebbik oldalát mutatja, mert hát mégis csak úgy illő először a nőt meggyőzni.*
-Lilibeth DeDray?-*Kérdi, hogy pontosítsa a lakást ahol van. Ha nem talált akkor max egy kis riadalom támad, és valaki meghal, nem nagy ügy.*
Rafael
Démon
Démon

Titulus : Master of souls
Kor : 491

Hozzászólások száma : 247

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 8:00 am

*Éljen az, aki kitalálta, hogy a fürdőkabin fala pont csak abban a két sávban takarjon, ahol kell, ott is valami lightos esőcsepp-áztatta-üveg mintával. Persze, ha közel lépnek, akkor ez fabatkát sem ér. A kopogásra összerezzen, nem fordul meg, csak szeme sarkából tekint az érkezőre.*
~Dögölj meg.~ *Morran, mert érzékeli a démoni erőket a másik felől. Meg aztán elég rá nézni. Ilyen képpel jófiúnak lenni szégyen lenne. Másrészt pedig nincs ma fogadóóra, hogy itt jótékonykodjon korán reggel.
- Lilith. *feleli könnyedén, majd elzárja a vizet, megfordul ezzel feltárva bájait az óvatlan férfiszemnek. Ő ezzel (egyelőre) nem törődve kezét nyújtja a férfi felé, épp csak kidugva az két ajtószárny között karját.*
- A törölközőt.

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Nov. 02, 2010 8:04 am

*Egészen megnyugtató, hogy nem akartak a torkának ugrani, úgy tűnik így a megnyugtatós részt ki lehet hagyni. Egyből lehet majd a tárgyra térni. Mialatt a nő megfordul egyértelműen végignézi, de ez se a nőt nem zavarja, és Rafael se éppen jön zavarba tette miatt.*
-Gyönyörű!-*Mondja kis csak úgy magának, nem különösebb dicséret akar ez lenni, ahogy az hangján is hallatszik. Majd elnyúl a törölközőért és átadja. Egyelőre nem támadja le az ajánlattal, hagyja, hogy nyugodtan kikászálódhasson a fürdőből.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 8:15 am

*Nem, nem zavarja. Kifejezetten idegesíti most már józan, friss fejjel a dolog, hogy kábé úgy tekint végig rajta a férfi, mint egy birtokolandó árun, egy darab húson, vagy hasonlón.*
- És nem a tied... *mintegy mézesmadzagot, húzza el a férfi előtt a mondatot. De tény, ma olybá van kedve, hogy ne adjon magából az úrnak. Csak játszik, hergeli és ezt élvezi is.
Elveszi a törölközőt, maga köré csavarja, majd könnyed mozdulattal kilép. Haja végei vizesen kunkorodnak vállain, hátán játékos kacérsággal.
Ő maga nem zavartatva magát se, meg a bepofátlankodott vendéget sem, sétál vissza a hálóba.*
- Mi szél hozott? *firtatja épp csak hátrapillantva a démonra, miközben egy hatalmas földtől plafonig érő ruhásszekrény ajtaját nyitja ki.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Nov. 02, 2010 8:20 am

*Hagyja kisétálni a nőt és csak utána jegyzi meg mosolyogva az orra alatt.*
-Nem....még nem...-*Majd követi át a hálóba ahol nekidőlve a falnak karjait összefonja a mellkasán.*
-Rafael vagyok, a fődémon tanácsosa és ügyintézője mondhatni.-*Kezd bele a mondókájába lassan ahogy figyeli a nőt. Nem árul el arca érzelmet, egyszerűen csak jó nézni azok a formás idomokat.*
-Ha jól tudom Lilithez több közöd is van mint névrokonság, nemde?-*Alapozza meg a mai nap témáját.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 8:30 am

- Álmodik a kicsi fiú... *duruzsolja kacér kis vigyorral, melybe némi lenéző árnyalat is vegyül. Majd könnyed mozdulattal ejti le magáról a törölközőt egy gyors szárítkozás után, így a férfi újra és újra megcsodálhatja A Nő-t, ahogy a függöny lilás-mályvás derengésén át a napsugarak cirógatják testét.*
- Üzenem neki, hogy bekaphatja a magáét.
*Benyúl a szekrénybe, kivesz egy csinos, elegáns, letisztult kis ruhát. Teljesen hétköznapi öltözet, kacér nyakkivágással. Sokat sejtet, keveset mutat. Ezt ölti magára, majd igazít egy könnyed mozdulattal a haján és a férfi felé fordul.*
- Én_vagyok_Lilith. *E felől kétsége se lehet a férfinak reá tekintve.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Nov. 02, 2010 8:35 am

*Csak figyeli a nőt és elégedetten hümmög a válasz hallatán. Pontosan ez kellett neki.*
-Nos lenne egy ajánlatom számodra! Mivel alapvetően boszorkánynak születtél sokkal egyszerűbben férkőzöl más boszorkányok és fényőrök közelébe. Szeretnénk ezt a lehetőségedet kihasználni, persze megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe, kérdés mit kívánsz érte?-*Tér végül is a tárgyra, közben ellöki magát a faltól és lassú megfontolt léptekkel indul el a nő felé. Kezeit a háta mögött összefonva tartja. Pontosabban jobb kezével a bal csuklóján lévő karkötő ónix kövét simogatja. Amolyan tudatalatti védelmi reflex, hogyha bármi gond ütne ki gyorsabban végezzen.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 8:41 am

*Végigpillant a másikon, hogy mennyire komolyan gondolja azt, amit mondd. Majd felkacag csengő, gunyoros kis nevetéssel.*
- Tőled? Semmit, aranyvirágszálam! *Persze azért finoman ő pedig hátrál a fürdő fala felé, így a távolság nem vészesen csökken kettejük között.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Nov. 02, 2010 8:46 am

*Elmosolyodik a lány visszavágásán, de nem húzza sokáig. Úgy jött ide, hogy vagy igent kap, vagy egy lélekkel lesz gazdagabb. Végül is nem kell egy boszorka aki kikotyoghatja a tervüket.*
-Egy boszorka testébe szorult démon vagy. Elhiszem, hogy tökéletes neked ez a test, mégis híján vagy képességeknek. Vagy éppen az erőd nem oly hatalmas mint szeretnéd? Valami biztos van amit tehetünk azért, hogy megállapodhassunk. Nem kívánunk irányítani, csupán ha valamit meg akarunk tudni, vagy valakit meg akarunk környékezni, azt kérjük segíts. Mit gondolsz?-*Magasan tesz a nőnek azon szándékára, hogy itten felhergelje őt. Túl nyugodt természetű, és amúgy is maximum pár éjszakát akarna a nőtől, de hát azt mástól is megkaphatja. Szóval nem töri össze a nő sértegetése.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 9:02 am

- Ő választotta ezt az életet én csak megadtam neki, amit kért. Függetlenséget, sikert, gyönyört... Ahogy megadok neki mindent a mai napig és ő is nekem. Már egyek vagyunk. *feleli a tekintetét a férfira szegezve, minden apró mozdulatát lesve. Ide igézet kell. Ám amíg kitalálja... *
- A válaszom nemleges. *Egyszerűen eltűnik a falnál. Átmegy rajta és a fürdőben köt ki, ahol az ajtó felé kapja tekintetét, hisz sejti, hogy jön a démon. A fal mellett marad, ha kell, visszamegy a túloldalra, mielőtt bármit is tehetne Rafael vele. De fejben már kész is az igézete.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Nov. 02, 2010 9:10 am

*Mivel a nő "menekülni" kezd ezért inkább megáll, nem mutatva támadó szándékot. Túl jó ötletnek tartja a "démon" hadrendbe állítását, ezért az átlagosnál több időt próbál meg tárgyalásra fordítani. Szóval inkább a nappaliba sétál át és ott foglal helyet valami kényelmes ülőalkalmatosságon.*
-Szóval azt mondod, hogy azzal, hogy ti összeolvadtatok máris mindent megkapsz amire szükséged van? Ezzel a falon átjárással a bűvigékkel és a rituáléval elvagy? Elszívod hébe-hóba egy egy ember életerejét és jóllaktál? Ugyan kérlek, te is démonból vagy. Mindegyikünk többre vágyik!-*Hajt rá a démonok ösztöni lényegére, hogy több hatalmat vagy több életerőt szeretnének birtokolni, elszipolyozni.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 9:22 am

- Én más vagyok. *feleli könnyed mozdulattal lépve át a háló és a nappali közti falon. És ott meg is áll, finoman nekidőlve.*
- Szerinted a kedves gazdád nem próbálkozott már meg az uralma alá hajtani? Mert megpróbált. Hidd el, nem egyszer keresett fel és nagyon jó indokai voltak... egy átlagos démon már a második ígéretnél önként és dalolva ment volna vele... *Ezzel csak azt akarja mondani, ígérhet bármit a démon, Lupo már megpróbálta és nemet mondott akkor... most is nemet fog. Már nem démon többé, soha nem is volt az. Csak ha egy nő fellázad, menten démonnak titulálják. Ha a sarkára áll, menten könnyűvérűnek címkézik.
Ő nem démon... Valami egészen egyedülálló.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Nov. 02, 2010 9:28 am

*Biccent majd feláll.*
-Ahogy gondolod Lilith! Bár Lupoval ellentétben az én embereim nincsenek igában. Csak azért dolgoznak mert kölcsönös egyezséget kötünk, és nem a parancsomat követik, csak szívességeket kérek. De igazad van Lupo többet is tud nálam ajánlani, és ha ő nem tudott megvenni akkor én végképp nem tudlak.-*Kezd bele a búcsúbeszédbe miközben azt figyeli, hogy a nő a falnak dőlve újra tapinthatóvá vált. *
-Kérlek gondold át az ajánlatomat azért, és még üzenek majd egy találkozóért. Ha akkor is így gondolod ám legyen, nem zavarlak tovább!-*Hátratett kézzel újra biccent elköszönésképpen. És mintha már teleportálni készülne, de ehelyett csak megszorítja a háta mögött az ónixkövet aminek köszönhetően a nő háta mögé kerül, teljesen úgy mintha elteleportált volna. Megtanult olyan néma lenni mint a sír, és már érinti is meg a csinos kis tarkót hogy egy kis időre azt a két egybeforrt lelket elvonja a testtől. Amolyan durva rábeszélős módszerként.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 9:36 am

- A te embereid Lupo emberei is és fordítva. Részemről a dolog nem alku tárgya, nem kívánok belefolyni sem az alvilág, sem az Égiek ügyeibe. *Feleli és már épp lépne el a faltól, mikor a démon egyszer itt, másodszorra meg már mögötte. Lépne is el, de késő. Lelkes édes derengés közepette válik el testétől, mely bizony elhanyatlik a földön, mint egy krumplis zsák, hacsak a démon nem kap utána.
Egyébként egész érdekes, különleges lélekkel van az úrnak dolga, hisz a kavargó kis fényes gömböcske egyszerre mutat boszorkákéra és démonokéra hasonlító jegyeket is.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Nov. 02, 2010 9:45 am

*És már ott is van a kezében a lélek, amely oly különleges formát mutat.*
-Óóó igen látom már. Ez lesz itt Lilith ez pedig Lilibeth, bár lényegében szinte semmi nem maradt a saját részetekből, majdhogynem teljes az összeolvadás!-*Látszik, hogy olyan mintha két gömb eggyé válni, és egészen pici részük van még ami nem ért csak össze.*
-Tudod Lilith van egy erős különbség Lupo ereje és az enyém között. Neki jóval több energiát kéne felemészteni, hogy téged elkaphasson, mint nekem. Ha akarnám, most darabokra zúzhatnám a lelked, vagy egyszerűen széthasíthatnálak titeket, hogy soha többé ne tudj egyesülni senkivel. De nem teszem. Az ajánlatom a következő, megkímélem jelenlegi életed, cserébe pedig elhozod nekem a Vadászt. Csak a Vadászt kérem és többé nem háborgat egy alvilági sem, erre a szavamat adom. De ha nem teszed, visszajövök és széthasítom a lelketek, úgy, hogy kicsit se hasonlíts arra ami eddig voltál, világos?-*Hangja egyre erőteljesebbé és parancsolóbbá válik beszéde alatt. Majd végül lassan leguggolva a testet a hátára fordítja. Gyengéden végigsimít a jelenleg élettelen testen.*
-Amúgy tényleg jó választás! Még számomra is lélegzetelállító az új külsőd!-*Feleli vigyorogva, majd visszanyomja a lelket a testbe ami nagy fényes villanás mellett olvad bele eredeti helyébe, de már jön is a vörös villanás és a démon sehol.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 10:04 am

*Vicces azt érzékelni, hogy egy testetlen valami vagy. Vicces lenne,ha nem kerülne életekbe ez a dolog, de így csak a gomolygás válik nyugtalanná és mikor a férfi tenyere a nő testén simít végig, egyfajta undor érezhető felőle azok számára, akik értik a lelkek efféle nyelvét.
De megértette és bizony, ahogy a lélek és a test újra egyesül, hangos sóhajjal kap levegő után. Mintha a torkát szorongatták volna, csak ez ezerszer rosszabb. Bele is telik némi időbe, mire rendesen észhez tér. Csak tudná, ki az a Vadász... pletykák persze vannak, de ettől ő se jár előrébb, mint ez a szemétláda.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Pént. Nov. 05, 2010 10:13 am

* A szabadnap a világ második legjobb dolga. Igazából a harmadik, ha beleveszek egy előre nem látható változó tényezőt, de... oly mindegy, hisz a lényeg, hogy a szabadnap egy jó dolog.
Kellemes fürdő, könnyed ruházat - egy rövid farmershort és pántos, nyakba akasztós felső, a hajamat is kuszán feltűztem, csak ahogy mozgok, pár tincs megadva hullik le álmatag belőle, úgy mentem le a partra kicsit napozni.
Ebben az idillben telt a délelőtt, ám mikor hazaértem, már furcsálltam a zajokat, amik tologatásra, pakolászásra emlékeztettek.
Mrs. Morrison feldobta végre a pacskert és a gyerekei pakolják el a holmiját, vagy mi van itt?
A saját szintemre érve egyre erősödött a hang, és bizony a szemközti lakás felől jött.
Hát gondoltam egyet és bekopogtam - határozottan, hangosan, hogy meg is hallják.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Pént. Nov. 05, 2010 10:44 am

*Ahogy nyílik az ajtó nem épp lopva mérem végig a kilépő egyedet - merthogy pasiból van az istenadta. Bár nem kifejezetten az esetem, de... ki tudja, mikor jön még jól az ismeretsége.*
- Biztos? Csak mert az a kanapé a túlsó falnál jobban mutatna és praktikusabb is lenne. *mutatok finom kis mozdulattal a megjelölt irányba. Mert a férfiszemle után bizony a lakásba is bepillantottam.
Ahogy tekintetem visszakerül Paul arcára, elmosolyodom.*
- Lili...beth DeGray, örvendek. *nyújtom a kezem felé udvariasan.*
- Az enyém a szemközti lakás.
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Pént. Nov. 05, 2010 11:01 am

- Mertem remélni, hogy nem engem szándékozik elrabolni és fogva tartani. *vigyorodok el pimasz, játékos kis mosollyal, ahogy tekintetem a másik arcát fürkészi.*
- Ugyan, semmi baj. Ha segítség kell, akkor tudja, hol talál. *bökök a fejemmel a túlsó ajtó felé, mely az én lakásomba vezet. És lépek is egyet hátrafelé, amolyan jelzés értékűen. Nem mintha olyan sok dolgom lenne ma...*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Pént. Nov. 05, 2010 11:24 am

- Hasonlókat. *biccentek felé, majd fordulok is, hogy a kulcsot, a zárba helyezve belépjek a lakásomba. Mikor hirtelen eszembe jut valami és bele se gondolva, egyszerűen keresztülgyalogolok félig a másik ajtaján. Fejem és felsőtestem bukkan fel az ajtóban.*
- Mellesleg csípem azt a képét a falon. Na viszlát! *És mint egy jelenés, már ott se vagyok. A kulccsal vesződök a saját záramnál, mert persze bemehetnék nélküle is, de nem most kell erre járnia másnak is?*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Pént. Nov. 05, 2010 9:38 pm

*Már épp a nap csúcs-sikerélményét produkálnám azzal, hogy a táskám aljáról (honnét máshonnan?) előszedem a kulcsot, mikor kivágódik a szemközti ajtó és a pasas sietősen távozik. Távozna, de én meg utána lépdelek, elkapom a karját finom mozdulattal.*
- Nenenenene... kérem. *Ha felém pillant, nagy, kerek őziketekintetemmel találhatja szembe magát, mely bocsánatkérőn csillan.*
- Sajnálom, én... ígérem nem csinálom többet, csak ne menjen el. A házvezetőnő kiakad, ha megtudja, hogy a héten már a negyedik emberét üldöztem el. Kérem. *harapok ajkamba finoman, ahogy már-már esdeklőn tekintek rá. Holott nekem oly mindegy, hogy lakik e valaki a szintemen, vagy sem. Csak így legalább az öreglány nem járna a nyakamra feleslegesen.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Szomb. Nov. 06, 2010 10:44 pm

*Pasasból még az életben nem váltottam ki ilyen reakciót, pedig volt már egy-két érdekes pillanat, nekem elhihetitek.
Agyam már egy versike körül pörög, ami elfeledteti a pasassal, hogy mit látott. Ez nem öncélú varázslás, neki teszek jót vele. És épp meglenne fejben az idézet, mikor a srác felköhög.*
- Francba!... Nyugodjon meg kérem! *lépek oda mellé sietősen és ütögetem meg a hátát finoman, ha hagyja, ezzel segítve fel azt a cigányutat járó gyógyszert, megfeledkezve a bűvigéről, melyet talán most kellene bevetni.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Vas. Nov. 07, 2010 7:26 am

- Tudom. Tudom és szörnyen sajnálom. Engedje meg, hogy jóvá tegyem valahogy. *súgom bocsánatkérőn, ahogy a másikra pillantok. Arra, hogy ez lett volna a célom, csak fejcsóválok, majd úgy vélem, legjobb lesz mindenkinek ezt a falon átjárós dolgot elfelejteni.*
- Égi és démoni erők egyesülve bennem,
tegyetek eleget, most a kérésemnek!
Adjátok, hogy az előbbi incidensre
ez a srác, Paul, ne emlékezhessen!

*mondom ki halkan, szinte súgva a szavakat, majd kis fuvallat járja be a folyosót, én pedig kérdezőn tekintek a srácra, hogy mennyire van még kiakadva a dolog miatt.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next