Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Bérlakások

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Bérlakások

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 7:37 am

First topic message reminder :

Nem messze a Coit Tower épületétől egy új épületű házsoron van egy 8 lakásos bérház, mely mindegyike megegyezik abban, hogy a fürdő, mellékhelyiség, ebédlővel egybevont konyha, nappali mellett két hálószobával és egy-egy kis erkéllyel bír.
Jelenlegi lakók:
- Lilibeth DeGray
- Paul Brandon Fletcher
- Chris Anderson
- Ivy Lockheart
- ?
- ?
- ?
- ?

A hozzászólást Lilith összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 22, 2011 12:30 am-kor.
Lilith
Boszorka
Boszorka

Titulus : Ledér
Kor : 32

Hozzászólások száma : 214

Vissza az elejére Go down

Re: Bérlakások

Témanyitás  Lilith on Vas. Nov. 07, 2010 8:31 am

*Már épp a versbe kezdenék, mikor nemes egyszerűséggel betapasztják a számat. Elkerekedett őzike szemekkel tekintek a férfira kérdőn, hogy és most akkor mi lesz?
Merthogy bántani nem akarom, az biztos. Kiegyenlítetlen küzdelem lenne, úgy érzem. De nem hagyhatom, hogy egy mezei halandó - bár miután így félbeszakított, kétlem, hogy mezei - tudja a titkomat.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Vas. Nov. 07, 2010 9:38 am

*Megadóan szusszanok és lépnék is végre le a lakásom felé, mikor a kerge pasas elmenekül. Normális az ilyen?
Aztán meghallom a sűrű hangeffektust, mely igencsak arra emlékezetet, mint amikor valaki lezúg a lépcsőn. Hát sietve rohanok a lépcsőfordulóhoz és tekintek le. Megpillantom pár szinttel lejjebb Pault, és bármily meglepő, a lépcsőfokokat sietve szelem, úgy érkezek mellé.*
- Az ég szerelmére, jól van? *guggolok és mellé, nem merem mozdítani, nehogy valamije eltört, aztán én még rontsak a helyzetén.*
- Nem tört el semmije? *pontosítok kérdésemen, kezem már a táskámban kutat telefon után.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Hétf. Nov. 08, 2010 10:54 pm

- Ne aggódjon, hívok segítséget. *felelem könnyednek szánt hangon, közben persze a telefon már szinte beleépül a fejembe, ahogy a fülemhez szorítom.
Szerencsére hozzá vagyok szokva, hogy krízishelyzetben se veszítsem el a fejemet, ne remegjen meg a hangom, vagy a kezemben a készülék - A Condor Clubban nem egy pasas utötte már ki magát a piával, vagy valami droggal, hogy mentőt kellett hívni hozzá.
Lepillantok a kétségbeesett Paulra, ha nem húzódik el, akkor vigyázva, finoman végigsimítok buksiján. És felveszik a telefont is.*
- Jó napot! Lilibeth DeGray vagyok. Szeretnék egy mentőt kérni a (random) utca sarkánál levő lakásokhoz. Igen... Igen. Egy férfi leesett a lépcsőn, valószínűleg eltört a keze és beverte a fejét. Nem, magánál van. Igen. Feltétlen... Köszönöm. *És a táskámba süllyesztve a telefont, újra lepillantok a pasasra.*
- Ne mozogjon feleslegesen, a mentők mindjárt itt lesznek. *Halvány, apró mosolyt küldök felé, amolyan biztatót.*
- Fura egy figura maga... *jegyzem meg halkan, mintegy mellékesen.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Hétf. Nov. 08, 2010 11:15 pm

- Éppen ezért fog jönni az orvos és bűvige nélkül is rendbe teszi. Csak ne mozogjon! *szólok rá kicsit határozottabban, de még mindig nem véve komolyan látszólag. Beütötte a fejét, azt se tudja, mit beszél.*
- Nyugi már! *morranok rá, mikor fel akarna ülni és finom mozdulattal utasítom vissza fekvő helyzetbe. Az nagyon megy...
A kérdésére felkuncogok csengő nevetésemmel.*
- Magam se tudom. Az leszek, akinek látni szeretne. *súgom elmosolyodva, majd hallom is a megálló mentőkocsit, a kiszálló orvost, aki a férfi mellé lép, kérdezget tőle mindenfélét, meg tőlem is - nyilván, mert ő is úgy véli, beüthette Paul a fejét. - Az ítélet persze (szerencsére), nem vészes. Sínbe helyezik a férfi kezét, holnapra pedig be van rendelve röntgenre - feltétlenül, ha jót akar. Mást nemigen tudnak vele a mentősök tenni, meg aztán, biztosan van fontosabb dolguk is... egy baleset, vagy tudom is én.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 09, 2010 12:58 pm

- Majd a fényőröd rendbe tesz. *jegyzem meg még neki, arra pedig, hogy mentőangyala legyek, elmosolyodok szelíden és egy óvó, finom mozdulattal simítok végig vállán megnyugtatóan.
A mentősök megérkeznek, teszik a dolgukat, így kis idő elteltével ugyan oda kerülünk vissza, ahonnét elindultunk.
Leguggolok könnyed mozdulattal, ritka keccsel a másik mellé. Fejem egy vonalban van az övével.*
- Az én hibám. Lehetne annyi eszem, hogy tudjam, a szívrohamot hozza az emberre, ha valaki csak úgy benéz a falán át. *jelenik meg ironikus kis mosoly ajkaim szegletében, majd terelem a témát.*
- Szóval... te is boszorka vagy? *Észre se vettem, mikor kezdtem el tegezni. De ha egyszer olyan esetlen és védtelen volt, hogy meg kellett volna ölelgetni érte... csoda, hogy nem megy a magázás?*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Szer. Nov. 10, 2010 9:10 pm

- Olyan, mint az őrangyal. *pillantok le rá, majd a bókra felkuncogok édesen, csengő nevetéssel, miközben feltápászkodom guggoltamból.*
- Neked meg betett a nyugtató. *Vigyorgok, miközben körbepillantok a lakásban. Itt nem fogok aztán semmit megtalálni.*
- Nem vagy szerencsétlen, csak kissé... kelekótya. *Keresem a megfelelő szót, ami talán kicsit lelket önt belé. Végül közlöm a "diagnózist".*
- Hozok jeget a szádra. *És kinyitom az ajtót magam előtt, mert nem akarok ma már több kárt okozni. Úgy sétálok át a saját lakásomba, majd onnét vissza a mélyhűtött borsóval. Szükséghelyzetben ez is megteszi.*
- Parancsolj. *nyújtom felé és visszaereszkedem mellé.*
- Mivel foglalkozol? *firtatom terelve a gondolatait a balesetről kicsit. Adom megértőt.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Csüt. Nov. 11, 2010 6:33 am

- Fogad és nyer? Persze, én meg bártáncosnő vagyok. *Ami nem áll messze az igazságtól, de az irónián volt a hangsúly.*
- Milyen foglalkozás az, ahol az ember csak fogad és nyer? *irányítom közben a jeges-fagyos zöldséget szorongató kezét az ajka felé a férfinak finoman.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Csüt. Nov. 11, 2010 9:23 am

- Cssss... *csitítom, meg igyekszem rávenni, hogy ne mozogjon sokat. Az órára sandítok,már ha lelek ilyet errefelé.*
- Szerintem próbáljon meg aludni. Holnapra jobban lesz. *súgom szelíd mosollyal. Nekem lassan lépnem kellene melóba, meg előtte van még egy fontos dolgom. És lenne szívem egyszerűen itt hagyni ez a szerencsétlent, csak mert a Teremtés Koronáját képviselő "fajba" tartozik. Mégis azért kivárok még egy kicsit, nem akarom, hogy még több baja legyen.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lupo on Pént. Nov. 12, 2010 9:03 pm

[Paul - "Jövőből is megárt a sok" - kaland]

*A boszorka szobájában csak úgy a semmiből kékes derengés kíséretében egy személy jelenik meg... pontosabban egy fényőr. Egy afroamerikai, teltebb, középkorú nő. Nem tűnik veszélyesnek*
- Szervusz Paul, remélem nem zavarok. *Köszön kedvesen, így első ránézésre meg megszólalásra, az a tipikus tyúkanyó-típus, ami igazán megy a megjelenéséhez.*

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Témanyitás  Lupo on Pént. Nov. 12, 2010 11:49 pm

- Jhaj, drágám, szörnyen nézel ki. Hagy segítsek. *És már megy is a férfi ágyához, melynek szélére leül. Aggódó tekintettel néz végig Paulon, felméri a helyzet súlyosságát, majd kezeit a férfi teste fölé helyezve, lehunyja szemeit. Kékes derengés jelenik meg a nő tenyere és a boszorka teste között, Paul azt érezheti, hogy folyamatosan javul az állapota. Mintha csak a több hetes gyógyulási folyamat, most nagyjából fél perc alatt menne végbe. Végül a fényőr elveszi a kezét, amikor a férfi már teljesen gyógyultnak mondható, kedves mosollyal néz rá.*
- Az én nevem Arizona és az Égiek üzenetével jöttem... de... ugye már jól vagy? Hozzak esetleg inni valamit? *Néz aggódón a férfira, látszik, hogy a férfinek tényleg csak egy szavába kerülne és a fényőr már rohanna is. Lehet, kicsit túlaggódja a dolgot, mint általában mindent.*

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Lupo on Szomb. Nov. 13, 2010 7:58 am

*Amikor Paul kimegy a mosdóba, ő feláll az ágyról és a mellett állva várja meg a férfit. A kérdésre csak kiszélesedő mosollyal néz a másikra.*
- Igen, az vagyok... bár nem a tied. Most csak üzenetközvetítő szerepben jöttem. Az Égiek szeretnének rád bízni egy feladatot... Ha most velem jössz és segítesz, akkor hajlandóak semmisnek tekinteni, hogy visszaéltél az erőddel és saját célra használtad. Azt mondták ezt mindenképp közöljem veled. *Kicsit talán röstelkedve tekint a férfira, hogy ezt is hozzá kellett tennie. Meg volt győződve arról, hogy Paul magától is bele fog menni a segítségnyújtásba. Bár ha azt nézzük, ez csak egy lehetőség...*

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Lupo on Szomb. Nov. 13, 2010 8:00 pm

*Hatalmas türelemmel tekint a férfira, amikor elhangzik a kérdés. Arizona nem tartozik a türelmetlen fényőrök közé, annyi szent.*
- Azon kívül, hogy alapvető morális szabályokat szegtél meg azzal, hogy saját haszon megszerzésére fordítottad a képességed, ezt az Égiek mélyen elítélik... nem ritka, hogy büntetést szabnak ki. De te most kapsz egy lehetőséget, hogy jóvá tedd. A feladatról én semmit sem tudok, de ha velem jössz, akkor tájékoztatnak. Ha nem vállalod, akkor visszahozlak. *Kérdőn tekint a kis monológ végén Paulra, nem tudja, hogy el kell-e magyaráznia még valamit, de rendkívül készséges, így szemernyi jelét sem adja, hogy netalán sietniük kéne.*

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Lupo on Vas. Nov. 14, 2010 4:47 am

*A válaszra bólint egyet, majd finoman megfogja a férfi karját, épp csak ráteszi a kezét és a következő pillanatban már kékes derengés veszi őket körbe. Eltűnnek a helyiségből.*

//Vienne háza a célállomás, írok előbb én oda.//

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Ashley on Szer. Dec. 01, 2010 9:39 am

(Jason)

*Kicsit azért ijedten siet fel a lakásába a szatyorral a kezében, és zárja magára az ajtót. Mióta beköltözött tudja, hogy legalább két varázserejű emberrel lakik a házban. De nem tudja kik lehetnek azok. Úgy vette észre, hogy sikerült egyik éjjel átesnie a saját ágyán, és a padlón alatta kelt fel. Aztán az álmai se nagyon vannak néha rendben. De ezen még nem tudott kiigazodni. Most szerencsére az amulettje nem jelez így kicsit megnyugodva siet a konyhába kipakolni.*
Ashley
Néhai
Néhai

Titulus : Kaméleon
Kor : 29

Hozzászólások száma : 35

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Dec. 01, 2010 9:43 am

[Ashley]

*Lazán elücsörög a nappaliban, ráérősen várva a nőt, aki... szépen elsétál előtte. Mondhatni viharzik. Felvonja szemöldökét, majd vállat ránt.
Ő ráér. A kisasszony majd felfedezi, miután elvégezte a rutindolgát. Vagy nem.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Titulus : The oldest One
Kor : 697

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás  Ashley on Szer. Dec. 01, 2010 9:49 am

*Épp csak nekiállna kivenni a tejet a zacskóból, mikor a medálja szinte fellángol. És azért egy pillanatnyi villanást, vagy legalábbis nem oda illőt látott az előbb a szobában. Így megfordul és már épp sikkantana, de odakapja kezét a szája elé.*
-Ki maga és mit akar?-*Kiált oda, de közben már hátrál a konyhapultnak. Keze a kések felé nyújtózik. Totális idegroncs lesz ennyi varázzsal tudó ember kö9zött, akikről még azt se tudja, jók e vagy gonoszak.*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Dec. 01, 2010 10:00 am

- A nevem Jason Faraday, nemesi ranggal bíró néhai lovag, de... azt hiszem, ezzel nem kellene a rendőrséget zaklatni, nem igaz. *Teleportál egyszerűen az ajtóba és ott finoman nekidől, kék, nyugodt tekintetét a nőre szegezve.*
- Remélem az égiek táján tájékozottabb, mint a történelemben.
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ashley on Szer. Dec. 01, 2010 10:08 am

*Nem tudott meg sokat. Vagyis egy nevet és hogy nem egy boszorka, mivel tud teleportálni. Hát ez fantasztikus, ezek szerint 30% esélye van rá, hogy kiakarják nyírni. Egész hízelgő. Keze lassan elér a késekhez és kiránt egy nagyobb félét és a férfi felé szegezi.*
-Égiek? Mármint azok akik ülnek fent és nincs jobb dolguk mint minket boszorkákat csesztetni? Hallottam már róluk.-*Válaszolja egészen nyugodt hangnemben. Tökös csajszi ő, nyugodtan belevágja a kést a fasziba, ha még egy lépést tesz felé.*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Dec. 01, 2010 10:17 am

*A teleportációból lazán leszűrhető, hogy fényőr, hisz a kékes-aranyló derengés igazán árulkodó.
A kérdezésre csak egy ironikus, nyomatékosító pillantás a válasz, mely egyben udvarias, néma felkérés arra, hogy legyen szíves visszavenni a kisasszony, mert kénytelen lesz más khm... eszközökhöz folyamodni. Még jó, hogy a hölgy képessége rá nem hat.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ashley on Szer. Dec. 01, 2010 10:20 am

*Baromira nem látott viszont a kis hölgy még senkit teleportálni. Csak hallotta, meg tudja, hogy erre a démonok az árnyőrök és a fényőrök képesek. A színéből ő nem tudja sajnos leképezni, hogy ez itt egy fényőr épp.*
- Vagy megmondja mi maga, és mit akar, vagy elhúz a bús fenébe mielőtt ezt a kést a mellkasába nem állítom!-*Közben már jár az agyacskája valami mondókán. Bár nehezen szokott ráállni néha az agya, mondjuk stresszhelyzetben. És neki éppenséggel elég stresszes a pillanat így csak pár meggondolás után fog bármire is jutni.*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Dec. 01, 2010 10:27 am

- Nem változtatna sokat a jelenlegi állapotomon. *Löki el magát a félfától és tesz egy lépést a nő felé.*
- Az édesanyád sokkalta kedvesebb teremtés, mint te vagy. *Jegyzi meg mintegy mellékesen, és megismétli még egyszer, amire az előbb is utalt. Hiába, nem lehet mindenki értelmiségi.*
- Az égiek küldötte vagyok.
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ashley on Szer. Dec. 01, 2010 10:34 am

*Hát igen, csak csak leesik neki a húszfillér, és lecsapja a kést az asztalra.*
-A p***ába, nem egyszerűbb egyből azt mondani, hogy fényőr vagyok?-*Morog kellemetlenül, ahogy próbálja magát nyugtatgatni, és elviharzik a férfi mellett, hogy leüljön az egyik fotelba.*
-Most már lenne szíves elmondani mit akar? Nem szeretném a harapófogót is előkeresni a dobozokból.-*Morog még mindig, mert kicsit azért még mindig meg van ijedve. Ha ezek után kiderül, hogy ez a fazon a fényőre, akkor tuti kiugrik az ablakon. Nem akar egy ilyen középkorban ragadt arrogáns pöccsel kapcsolatban állni.*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Dec. 01, 2010 10:43 am

- Történetesen nem mezei fényőr vagyok. Nekünk is megvan a magunk hierarchiája, akárcsak a démonoknak. *Ignorálja a morgást, nyugalma megdönthetetlen és ez akár irritáló is lehet. Kék tekintetének nyugalma mellett ajka szeglete áll ironikus, apró mosolyra. Az egész férfit jellemzi egyébként egyfajta ilyesmi hangulat. Bölcs irónia.*
- A kérdés nem az, hogy én mit akarok, hanem hogy neked mire van szükséged. *Megjegyzem, a védenceivel sokkalta emberibb, barátibb hangnemet üt meg. A hölgy nem érdemelte ki, így nem is fog leereszkedő lenni. Legfeljebb leereszkedőn bánni vele. Szóval eldöntheti a kisasszony, merre tart ezzel a magatartással.*
- Túl keveset tudsz és túl sokat hiszel. *jegyzi meg újfent "mellékesen".*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ashley on Szer. Dec. 01, 2010 10:51 am

-Ezek szerint, nem leszel a fényőröm?-*Virul ki az arca, tiszta örömből. Majd ez a kis öröm végleg megnyugtatja, és próbál értelmes beszélgetést folytatni a továbbiakban.*
-Szóval Jason! Fényőr vagy, vagyis azok közül egy magasabb rangú. És azt mondod, nekem azért vagy itt mert nekem szükségem vaaaaan.....mire is? Arra biztos nem hogy kioktass, hogy én nagyra tartom magam. Mert ha így hallottad akkor azt hiszem elég rosszak a forrásaid.-*És valóban. Ő csak egy pincérnőcske aki sajna bele fog előbb vagy utóbb kerülni a boszorka kontra démon háborúba. Pedig neki baromira nincs rá szüksége, és nagyon örül neki, hogy olyan képessége van ami a mindennapokban nem használható. Így volt rendes gyerekkora, és szeretné ha a rendes jelző a további életére is vonatkozna.*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Dec. 01, 2010 10:58 am

- Még csak az kellene... *Elvigyorodik, a félmosoly ironikus, mégis egész helyessé varázsolja képét.*
- Ashley... *szusszan, mert a lány már megint kapkod és fejjel rohanna a falnak.*
- Pusztán csak segíteni szeretnének az Égiek, hogy ne veszítsünk el az első adandó alkalommal. Mert mint minden boszorka, ahogy édesanyád, a nagyanyád... úgy te is fontos vagy a számunkra. *Magyarázza.*
- Nem azt kérjük, hogy állj azok közé a boszorkák közé, akik harcolnak. Megmaradhat a békés életed, de csak olyan áron, ha megtanulod fenntartani azt. Mert a jelenlegi tudásoddal elég ingatag talajon áll az egész. *Mondja, mindezt úgy, hogy kifelé tekint, elrévedő kék szemekkel. A végén tekint csak a lányra.*
- Röviden és tömören: védtelen vagy, mint egy újszülött őzgida.
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next