Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Bérlakások

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Bérlakások

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 7:37 am

First topic message reminder :

Nem messze a Coit Tower épületétől egy új épületű házsoron van egy 8 lakásos bérház, mely mindegyike megegyezik abban, hogy a fürdő, mellékhelyiség, ebédlővel egybevont konyha, nappali mellett két hálószobával és egy-egy kis erkéllyel bír.
Jelenlegi lakók:
- Lilibeth DeGray
- Paul Brandon Fletcher
- Chris Anderson
- Ivy Lockheart
- ?
- ?
- ?
- ?

A hozzászólást Lilith összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 22, 2011 12:30 am-kor.
Lilith
Boszorka
Boszorka

Titulus : Ledér
Kor : 32

Hozzászólások száma : 214

Vissza az elejére Go down

Re: Bérlakások

Témanyitás  Ivy Lockheart on Szomb. Jan. 21, 2012 11:09 am

*Éjfekete Audi TT parkol le a ház előtt és kiszáll belőle a szőkeség. Csőfarmerhez téli bőrkabátot és magasszárú csizmát visel. Nyakában divatos sál.
Átsétál az anyósülés felőli oldalra, hogy a két hatalmas doboz egyikét megpróbálja kivenni.
Helló April, isten hozott Friscoban! - rég használta már ezt az alteregóját.*

Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Titulus : Agent (G)lockheart
Kor : 31

Hozzászólások száma : 68

Témanyitás  Chris on Szomb. Jan. 21, 2012 11:14 am

*Épp a napi edzéséről érkezik visszafelé, és sajna a kedvenc parkolóhelye foglalt. De látja, hogy egy csini nő pakolászik éppen. Nah hát végül csak talál magának helyet. Majd kiszáll a kocsiból kiveszi a táskáját és megindul a bejárat felé, de útba ejti a nőt is.*
-Hello!-*Szól oda pár lépésről, hogy ne ijessze meg vagy ilyesmi.*
-Nem kell egy kis segítség?-*Ajánlkozik fel egyből, mert imád szép hölgyeken segíteni. Ez a fő profilja, csak sajna nem lehet belőle megélni. Mindenesetre közelebb manőverezik, úgy hogy az elhaladó autók ne üssék el.*
Chris
Halandó
Halandó

Titulus : Démonvadász
Kor : 33

Hozzászólások száma : 171

Témanyitás  Ivy Lockheart on Szomb. Jan. 21, 2012 11:32 am

- Hali! *pillant fel a kocsiból reflex szerűen, de elmosolyodni csak akkor mosolyodik el szélesen, mikor szemrevételezte a leszólítóját.*
- Az jól jönne. Múlt héten költöztem be és sajnos két hatalmas dobozzal nem bírok egy forduló alatt megbirkózni, de nem merem itt hagyni a kocsit, míg felérek az egyikkel és lejövök a másikért. *magyarázza, majd amikor a férfi odaér mellé, kezét nyújtja ösztönösen.*
- April. Örvendek. A házinéni nem sok jót mondott a környékről.
Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Szomb. Jan. 21, 2012 11:39 am

-Hello Chris vagyok! A megmentője és ezek szerint a szomszédja is.-*Vigyorodik el szélesen, majd körbetekint a környék emlegetésére.*
-Hát jogos ha valamit hagy a kocsiban azt érdemes letakarni. Egy egy értékesebb tárgyért simán betörik az ablakot. De egyébként nem vészes, nem nagyon szoktak bántani senkit. Vagy csak én úszom meg mindig.-* Pontosabban azok akik belekötnének azok ússzák meg a verést. De ez már igazán mindegy. Ő szemrevételezi a két dobozt.*
-Segítek felvinni. És akkor egyből itt is hagyhatja az autót bezárva.-*De nem nyúl oda, megvárja, hogy mit kap. Kicsit furi lenne ha már félig bemászna a kocsiba ennyi ismeretségtől.*
-Nah és honnan fújta a szél ide Friscoba?-*Kíváncsiskodik mert hát nem szabad csak úgy letámadni az újdonsült dögös szomszédot.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Szomb. Jan. 21, 2012 11:49 am

- Magát az ég küldte! *hálálkodik széles mosollyal, de azért nem tűnik elveszett nőcskének, mert máris kap egy csinos pakkot a kezébe Chris, rajta a törékenységre utaló pohár jelzéssel.*
- Igazán kedves, hogy segít. *Ő maga kikapja a másik dobozt, valahogy úgy ügyeskedik, hogy lezárja a kocsit, majd fejével a bejárati ajtó felé int, hogy menjen csak előre a másik. Ahogy haladnak befelé, úgy mesél is.*
- New York-ból költöztem ide. Mondjuk úgy hogy... túl sok volt a kellemetlen emlék már ott, és kellett egy kis megújulás.
Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Szomb. Jan. 21, 2012 11:59 am

*Elveszi a dobozt és lehetőleg nem odavágva semmihez elkezd befelé orientálódni.*
-Nah jó ha magának is rendben, akkor váltsunk inkább tegezésre. Hisz amúgy is lakótársak leszünk, meg általában más emberekkel szoktam magázódni.-*Jah fejében főleg a katonaság rémlik fel, illetve az eligazítások egy egy akció előtt. Nem egy szőke szépség akinek épp segít vinni a cuccát.*
-Szóval New York. Hát mit ne mondjak elég jól eltalálta a helyválasztást így újrakezdésnek. Csak aztán ha Friscoval is így jár a végén Japánban köt ki.-*Át a keletiről a nyugati partra elég durva. De biztosan hatásos is.*
-Melyik lakás lesz?-*Kérdi hogy mégis merrefelé vegye az irányt, mert a szomszédság lehet megtörik mondjuk a szintkülönbséggel.*
-Mellesleg én a 3Cben lakok. Ha esetleg szükség van újabb izomerőre a pakoláshoz.-
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Szomb. Jan. 21, 2012 12:06 pm

- Már vártam, mikor ajánlod fel! *szélesedik ki mosolya, minek következtében bájos, formás kis arca szinte sugárzik, hogy az embernek magának is mosolyogni támad kedve.*
- Tibet szimpatikusabb-nak tűnik. *fejezi be megtoldva a mondatot kicsit, felkuncogva a megjegyzésre. Talán nem is lesz olyan szörnyű ez a küldetés, mint azt elsőre gondolta.*
- Három Á. *felel a lakásra, majd jön a férfi válasza, amin el kell újfenn mosolyodnia.*
- Ezek szerint nemcsak lakó, de szinttársak is leszünk! Remélem nem a lépcsőházban szoktad kergetni Vuk-ot hajnalonta, ha hazatévedsz... mivel is foglalkozol? *Olyan pörgős alaknak tűnik, aki az éjszakát járja. Talán kidobóember, verőgyerek lehet első saccra.*
Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Szomb. Jan. 21, 2012 12:12 pm

-Hmm Tibet, érdekes választás. Bár nekem mindig csak a csöndes papok jutnak eszembe róla, és nem tetszik az a nagy csend.-*Neveti el magát, és kellemesen konstatálja hogy egy szinten laknak.*
-Hát mindenképpen öröm. Bár a közvetlen szomszéd lakás is kiadó, ha még meggondolnád magad.-*Flörtöl picikét mosolyogva és felérnek közben a szintre és indul is az A lakás felé.*
-Változó igazából. Katona voltam de miután leszereltem nem nagyon tudok megmaradni ilyen papírtologatós melóban. Szóval változatos alkalmi vagy rövidtávú melókból élek.-*Válaszolja nyugodtan, bár hirtelen nem tudja a többi szomszédnak mit mesélt. Az biztos hogy Loganéken kívül nem sok élő ember maradt aki tudja róla hogy zsoldos.*
-Megnyugodhatsz a lépcsőházban nem szoktam hangoskodni.-*A hálót mondjuk nem hangszigetelte, szóval lehet arra probléma de majd meglátjuk.*
-Nah és te? Gondolom az új kezdés azért nem jelent új munkát is. Mivel foglalkozol?-
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Szomb. Jan. 21, 2012 12:23 pm

- Érdekes, engem pont ez vonz. A megfoghatatlansága. Az a nyugodtság ami ott lehet... *szusszan aprót, majd a lakáskulcsot keresgéli zsebében, oldalán/csípőjén igyekezve megtámasztani a dobozt.*
- Szerdán egy hetvenes öregúr köszönt rám onnét, de akármennyire is kedves az ajánlatod, nem bukok a papákra. *vigyorodik el szélesen. Gyorsan elkeltek a lakások a szinten, úgy tetszik.*
- Akkor már értem, honnét a testalkat. *vigyora kiszélesedik a bókra. Miért ne ismerkedne kicsit, nem igaz? Sose lehet tudni, mi jön jól, csak azt kell szem előtt tartania, hogy biztos lábakon álljon az alteregójának élete.*
- Egy ingatlanokkal foglalkozó cégnél dolgoztam, de mivel otthagytam így... most keresek egy hasonlót majd! *biccent is. Ennek így kell lennie.*
- Főleg ingatlanbecsléssel, értékfelméréssel, ilyesmikkel foglalkoztam. Nem túl izgalmas meló. *Végre megvan a kulcs is, szerencsére még nem rendezkedett be így nyugodt szívvel engedi maga előtt be a pasast, mikor kitárja az ajtót.*
Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Szomb. Jan. 21, 2012 12:38 pm

-Óóó pedig esküszöm múlthéten még full üres volt az a ház. Vagy az egy hónapja volt?-*Gondolkozik el hangosan. Igazából vagy hullafáradtan jön haza, vagy valami csajjal, így sose figyel a részletekre. Aztán előresétál mikor engedik és persze segítséget kér hova is rakja a dobozt.*
-Amúgy Frisco elég nagy rengeteg változatos eladó lakással és házikóval. Szerintem nem lesz nehéz találnod egy ingatlancéget ahova felvesznek. Esetleg sajátot indítani ha vagy olyan merész, bár gondolom ez nem csak így megy egyről a kettőre.-*Igen ő inkább egy másik téren mozog jól, a harctéren. Nem pedig a vállalkozás alapításban.*
-Egyébként ha majd sikerült rendbe beköltözni, akkor meglepnélek egy pezsgővel. Amolyan helló csinos új szomszéd. Milyet szeretsz?-*Mármint a pezsgőt, hogy előre tudja mit vegyen. Közben pedig már farzsebeibe dugott kézzel ott ácsorog a másik közelében valahol. Kihúzva magát, hogy látszódjon milyen szép szál legény.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Vas. Jan. 22, 2012 10:24 am

- Én nem tudhatom. *mosolyodik el, majd bent mondja, csak tegye le nyugodtan a pasas ott a dobozt, ahol vannak. Innét már elboldogul egyedül is.
Ő maga is leteszi a saját dobozát szusszanva és kissé igazít felsőjén, ahogy a férfira pillant. Szőke tincseit is ki kell söpörnie szeme elől. Vajon hol hagyhatta a hajgumiját, ami a kocsiban még megvolt?*
- Sajátot indítani merész lenne... de majd meglátjuk. *És bizony, a pezsgős kérdésre felkacag, aprón fejcsóválva.*
- Ne hízelegj! Egyébként édeset. Szerintem a hétvégére már sikerül mindent elrendeznem. *Ez most egy időpont ajánlat volt valahol, ahogy kihúzva magát ő is kicsit, tenyereit a farmerzsebébe csúsztatva szemléli a másikat. Fegyver nélkül kicsit csupasznak érzi magát, no.*

Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Hétf. Jan. 23, 2012 7:39 am

*Kaján mosolyra húzódik a szája, és hát kissé talán pimaszul nézi végig a nőt, ahogy ő is kihúzza magát. Az biztos hogy nagyon formás az új szomszéd. Aztán visszaérve a tekintetéhez bólint.*
-Akkor hétvégén, édes pezsgő.-*Fixálja le a dolgot mielőtt még ugrik a dolog.*
-Jah és igen szomszédi jó tanácsok. Az antenna szar így viharos napokon szinte semmit nem lehet fogni a tvben. Illetve a 2B lakás wifijének jelszava carter76. Mondjuk mióta ez kitudódott eléggé sokan lopják így néha lassú, de hát az is valami.-*Neveti el magát kellemesen, majd mivel végzett a segítséggel úgy gondolja talán nem kéne már most zavarni. Újfent kezét nyújtja a másiknak, de most ha elfogadják a kéznyújtást akkor kicsit elhúzza.*
-Örülök, hogy megismerhettelek April. Ha bármi gond van csak kopogj át. Nem vagyok egy diplomás ember de azért ezt azt meg tudok szerelni ha kell.-*Kacsint oda vidoran.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Kedd Jan. 24, 2012 11:45 pm

- Így, ahogy mondod. *Biccent aprót, kiszélesedő mosollyal a tanácsokat illetően, halkan kuncogva rajtuk és elfogadja a felé nyújtott kezet, miközben a másik tekintetét fürkészi.*
- Én is örülök Chris. És köszönöm, majd meglátom lesz e rá szükségem. Annyira azért nem vagyok elveszett... a kolis élet sokmindenre ráneveli az embert. *neveti el a végét, majd aprót szusszan.*
- Nos akkor... további szép napot! *löki be a saját lakásának ajtaját, hogy tovatűnjön, becsukva a másik előtt azt.
Annyira nem is lesz szörnyű ez a küldetés, mint gondolta...*

// Thanks. =) //
Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Csüt. Ápr. 12, 2012 6:37 am

[Chris lakása előtt]

*Meglepő mód az ajtóban várja a pasast. Kezében vörösbor, másik vállán női táska. Ruházata meglepően nőies. - szoknyás kosztüm. És hullámos, szőke haját is kusza kontyba tűzte fel. Echte megfáradt, dolgozó hölgyemény. A magassarkúkat felhúzni nem maradt ideje, mert már hallotta a kocsiajtó csapkodását, így azokat a szabad kezében lóbálja, mintha csak elege lenne belőlük. Hát nem édes?*
- Hello. Épp most akartam kopogni. Gyors voltál. *mosolyodik el a férfi láttán, mikor az felér az emeletre.*
Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Csüt. Ápr. 12, 2012 6:41 am

*Gondolkodó arckifejezéssel érkezik. Egyik kezében egy zacskóban a kínai, a másikban pedig egy kávé a Starbucksból. Kezd az agyára menni ez a követősdi, még soha senki nem tudta ilyen sokáig úgy követni, hogy ne bukott volna le. Emberére akadt, de most inkább Aprilre figyel. Majd ő eltereli a gondolatait valahogy.*
-Szia szépségem!-*Vigyorodik el szélesen odalépve nyitni az ajtót.*
-Te is gyors voltál...gyere be!-*Tárja ki az ajtót a másik előtt és figyeli a másik hátsóját ahogy beandalog előtte.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Csüt. Ápr. 12, 2012 7:11 am

- Csakis a kaja ígérete miatt. *Húzza elnevetve magát a másikat, hogy beljebb tipegjen - a cipőket leejtve az előszobában a földre - egészen a konyháig.*
- Hol tartod a dugóhúzót? *emeli meg kicsit meglengetve kezében a borosüveget. A múltkori pezsgőzéses estét a konyhában töltötték beszélgetve, így nem téveszti el a helyiséget.*
Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Csüt. Ápr. 12, 2012 7:15 am

*Csukódik az ajtó, majd lerúgja a cipőjét és követi a másikat.*
-A legfelső fiókban, jobb oldalt.-*Szerencsére egy oszlopban vannak csak fiókok, szóval nem nehéz megtalálni. Ő maga kiveszi a két kis jellegzetes kínai kajás dobozt és lepakolja egymás mellé. Majd a másik mögé tipeg direkt jó közel, hozzásimulva.*
-Bocsi!-*Mondja kicsit sem bűnbánóan ahogy felnyújtózkodva az egyik szekrényből leveszi a boros poharakat.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Csüt. Ápr. 12, 2012 7:18 am

*Kihúzza, kiveszi, vissza meg már a csípőjével tolja, amikor a férfi hozzásimul. Mert hogy ezt teszi. Flörtöl vele és a fenébe is, nem bírja ki, hogy el ne mosolyodjon és felé ne pillantson kacéran.*
- Semmi. Merre jártál egyébként? *firtatja a borosüveg dugóját kezelésbe véve.*
Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Csüt. Ápr. 12, 2012 7:27 am

*Még szép hogy flörtöl, ilyen csinos csaj a szomszédja, és ha tudná milyen belevaló csajszi is. Pfűha... mindenesetre leveszi a két poharat és válaszol.*
-Egyik barátomnál voltam, néha összeülünk picit társalogni.-*Vonja meg a vállát, majd mivel úgy ítéli meg, hogy kemény dolog az a borosdugó, a másik karjai alatt átnyúl.*
-Várj segítek!-*Pofátlan, de aranyos módon nyúl oda a másik kezét is simítva picit, ugyanakkor célirányosan elvéve a borosüveget, hogy kihúzza gyorsan.*
-Így ni!-
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Csüt. Ápr. 12, 2012 7:43 am

- Megoldom! *Mert ő bizony nem egy gyenge lány. Épp meg is adja magát, mikor a pasas már... átöleli szinte. Kezében marad a dugóhúzó, meg a dugó, a bort meg ugye elveszi Chris.
Ezen jót nevet.*
- Mondtam, hogy megoldom! Miért kell neked mindenbe beleszólnod? *fejcsóvál rosszallóan, de csak leteszi végül a szerszámot és várja, hogy a férfi töltsön.*

Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Csüt. Ápr. 12, 2012 7:49 am

-Mert hím soviniszta disznó vagyok, vagy nem tudom.-*Neveti el magát és csakugyan elfordulva tölt. Majd közelebb húzza a két dobozt és felhuppan az egyik kis bárszékre, mert itt a konyhaszigetnél ilyen kis kör alakú bőr bárszékek vannak.*
-Nah és neked milyen napod volt?-*Kérdi kíváncsian miközben kibontja a dobozt és az evőpálcikákat kétfelé töri, hogy utána lassan nekiálljon a vacsorának. Nagyon éhes már.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Csüt. Ápr. 12, 2012 7:53 am

- Te mondtad, nem én! *foglal helyet nevetve, hogy meglesse a dobozok tartalmát, melyikek az övéi. ^^ A bort megköszöni és szusszan egy aprót a mellé helyezkedőre tekintve.*
- Szörnyű. Utálom, mikor egész nap az irodában kell tespedni a papírok felett. Sokkal jobban szeretem azt a részét a dolognak, mikor a házakban körbevezetem az embereket, mesélek, utazgatok... *von vállat és egy laza mozdulattal engedi ki haját. Annak már úgyis mindegy volt, elég sietve tűzte fel. Beletúr, majd újabb elégedett sóhaj.*
- Jó étvágyat! * és nekilát ő is, olykor felsandítva a másik felé.*
Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Csüt. Ápr. 12, 2012 8:05 am

*Tömi a fejét, de végig a szeme a másikon, ahogy kiengedi a haját és megrázza. Tisztára filmbe illő, és ugyanolyan hatása is van. Majd mosolyogva viszonozza a jó kívánságot. Aztán mikor lenyel egy falatot megjegyzi.*
-Nagyon kis aranyos voltál ahogy már a cipődet a kezedben tartva vártál. Nyilván jól néz ki egy nő magassarkúban, de mikor már elegük van és leveszik az még jobban néz ki. Lehet az én hülyeségem, de aranyosnak tartom.-*Jegyzi meg kellemesen kuncogva lopva tekintve végig a másikon újra. Majd előrefordulva kortyolva a borból.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Csüt. Ápr. 12, 2012 8:16 am

*Jah, ő is kicsit hatásvadásznak érzi, de lehet, ezt hozza elő belőle a férfi? o.O Abból még bajok lehetnek... bár már eleve baj, hogy azon agyal, megvan e minden kocka a felső alatt a hasfalon.*
- Szóval aranyos, mi? Minden nőnek ezzel bókolsz? *kuncog halkan, hárítva kicsit.*
Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Csüt. Ápr. 12, 2012 8:21 am

-Óóó lebuktam, minden lánynál így szoktam bepróbálkozni. Munkából hazaesve váratom őket az ajtómnál kajával, aztán a bortól beszédülnek és leteperem őket. Majd akkor vigyázz ha a kanapéra jutunk.-*Nevetgél kellemesen, és a másikra pillant, mennyire tetszik neki ez a kitalált szitu.*
-Szóval ha már levetted a magassarkúd, szívesen vállalok egy lábmasszázst kaja után.-*Rángatja meg a szemöldökét kicsit a másik felé jelezve, hogy kezdetét vette a hódítós rész.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next