Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Rafael otthona

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Rafael otthona

Témanyitás  Rafael on Vas. Nov. 07, 2010 4:28 am

First topic message reminder :

A régi divatú fémlemezekkel megerősített deszkaajtón belépve egészen szép kis világ fogad minket. A szoba alapvetően egyszerű csak egy hosszabb asztal foglal középen helyet amelyet székek vesznek körbe. Illetve a hátsó fal végig egy nagy könyves szekrény uralja. Mely mellett egy másik ajtó vezet a hálóba. A hely gyönyörét a lelkek adják. A falon körbe a szobában mindenhol polcok vannak. A polcokon pedig különböző lelkek kis gömbszerű egyszerre folyékony és gáz állagú elegyei lebegnek. A házigazda képességének köszönhetően mindig is el volt ragadtatva értük, és mivel minden lélek egészen különös és saját formájában más és más színű így gyönyörű hangulatvilágításként is és szobadíszként is használhatóak. Mindemellett persze az asztalt általánosságban káosz uralja és mindenféle kísérletek történnek ott ezekkel a lelkekkel.
Rafael
Démon
Démon

Titulus : Master of souls
Kor : 491

Hozzászólások száma : 247

Vissza az elejére Go down

Re: Rafael otthona

Témanyitás  Lilith on Szer. Feb. 02, 2011 6:21 am

- Inkább ők, minthogy te. *veti oda, de látszik, hogy erősen gondolkodik a felkínált kacsón. Csak bizonytalan. De nem is csoda, hogy bízna már meg a másikban? Nem méltó a bizalmára... egyszerűen undorodik és valahol retteg is tőle. Most, hogy tudja a titkát, kiszolgáltatott lett előtte. Mezítelen. Pedig a ruhái határozottan rajta maradtak és mégis olybá érzi...
A férfival ellentétben nem mosolyog, mikor kezét a másikéba helyezi.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Titulus : Ledér
Kor : 32

Hozzászólások száma : 214

Témanyitás  Rafael on Szer. Feb. 02, 2011 6:26 am

-Mégis velem jársz jobban.-*Jegyzi meg, majd mikor megfogja a nő a kezét elteleportálja a lakására.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Szer. Jún. 22, 2011 3:42 am

*Halvány mosoly még ül az arcán az utolsó név hallatán. Majd újabb üzenet Cosettenek, hogy hazaért és bejöhet ha ideért. Addig is ő az asztal fölé dől és egy üres lapra felírja egymás mellé az öt nevet. Alulra, mert szeretné visszakeresni az elődöket is. Ehhez majd valami kis démon bejut a könyvtárakba, de most inkább egy kis melléktevékenység az amit szeretne elintézni.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Szer. Jún. 22, 2011 3:48 am

*A kopogás még mindig luxus, egyszerűen kékes szikrázás közepette érkezik.*
- Hívtál? *tekint a démoni tanácsosra a szöszke, apró nőszemély. Hangjából kiérződik, hogy nem igazán tetszik neki ez az ugráltatás, mikor jobb dolga is lenne.*

Cosette
Démon
Démon

Titulus : le petit bourreau d'un père
Kor : 170

Hozzászólások száma : 278

Témanyitás  Rafael on Szer. Jún. 22, 2011 3:51 am

-Gyors és tömör leszek!-*Fordul meg, és látható, hogy nem kéne most semmivel se zargatni. Főleg nem feleseléssel.*
-Azt akarom, hogy öld meg Lilith híveit. Amennyit csak tudsz és úgy ahogy akarod. Kiélheted magad és szabad kezet kapsz, de végezz velük.-*Egyszerű parancs, nem érdekli hogyan csak pusztuljanak. Leakar számolni a kis hívekkel hogy lássa Lilith, jobban járt volna az egyezséggel.*
-Ha akarod Lokit is vond be, nem érdekel. Csak csináld.-*Azzal megfordul és az asztal fölé hajol.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Szer. Jún. 22, 2011 3:58 am

*Már kérdezné is, mit vétettek a kis drágák, de jobbnak látja nem szóvá tenni a dolgot. Pusztán biccent, tekintete hidegen csillan.*
- Tehetek egy kitérőt feléjük. Még valami? *Fontosabb dolga is van, mint hobbi-gyilkolászni, no de nem fogja ezt a férfi orrára kötni.*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Szer. Jún. 22, 2011 4:01 am

-Még a héten intézd el, és Lilith közelébe se kerülj. Nincs kedvem magyarázkodni Luponak, ha esetleg visszatérne eredeti alakjába és megölne téged vagy valaki mást.-*Azzal int, hogy a másik el van bocsátva. Bár nem tetszett neki a szövege.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Szer. Jún. 22, 2011 4:04 am

- Ahogy óhajtod. *Nem szeret félmunkát végezni, többnyire precíz, pontos és nem hagy nyomot se maga után - legfeljebb a megöltek hiánya az, ami feltűnő. Az intésre finoman fejet hajt a másik felé, majd már itt sincs... sok dolga van mostanság.*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Csüt. Aug. 25, 2011 6:19 am

*Kivételesen igazán nagy rend uralkodik a kis lakásban, ha mondható annak. A nagy szoba ahova mindenki érkezhet most teljesen tiszta. A falakon levő polcokon lebegnek a lelkek a maguk egyszerű egyszerre gáz és folyékony halmazállapotukban. A különböző gömbök különböző színekben tündökölnek, kissé megvilágítva a szobát. A könyvek a hátsó falnál a polcokon, az egyetlen bútorzott rész a dolgozóasztal mögötte egy kellemes karosszékkel, előtte két kényelmetlenebbel. Az asztal is totálisan letakarítva csak egyetlen lila lélek lebeg a közepén. A saját kényelmes székében üldögélve kezei a gömb körül, és láthatóan koncentrál. Így találhat rá bárki is érkezik.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Csüt. Aug. 25, 2011 6:41 am

* Cipő kopogás zaja, mely megtöri a vészjósló csendet. Ide lent nem pezseg úgy az élet mint egy szinttel feljebb. Talán nem véletlen. Azonban semmi félni valóm nincs és amúgy is valakihez jöttem. Mondjuk Ő még nem sejti hogy a mai estét nem tölti magányosan, de akkor hol maradna a meglepetés ereje? Végig járatom a tekintetem az ajtókon s próbálok valami jelet keresni, mely Rafira utalhat. Most semmi kedvem betoppanni máshova. Azonban amint meglátom a régi divatú ajtót kétség sem támad bennem, hogy nem hozzá vezet. Nem vagyok én bunkó és illedelmes is tudok lenni, ezért a deszkákhoz ütögetem finomnak a kezemet, melynek hatására kopogás zaja hallatszik. Szolid kopogás s ha kapok valami válasz félét akkor be is megyek a helységbe. Mind a két kezemet a ruhám
Zsebébe csúsztatom s emelem barna tekintetem a férfire.*
- Helló* Folytatnám, de magával ragadnak a fények. Alaposan pillantok körbe a helységbe s látszik rajtam, hogy le vagyok nyűgözve. Végül pedig a lila színben pompázó lelket veszem szemügyre. El is felejtettem, hogy mit akartam. Egyszerűen vonzza a szememet szín. Fogalmam sincs mit művelhet vele Rafi, de ezt még én is szépnek nevezem.*

Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 222

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Rafael on Csüt. Aug. 25, 2011 6:49 am

*A kopogásra odalök egy, "szabad"ot, de még nem figyel. Lassan fejezi be amit csinál, majd az asztal mellől egy egyszerű kis üvegkupolát emel fel és helyez a gömbre. Nem védi látszatra nagyon, de a belevésett rúnákkal máris erősebb a dolog. Ekkor pillant fel, és egészen felszaladnak a szemöldökei. Nem elég, hogy pont Zsaklin érkezett, de ráadásul újabb igazán csinos kis ruhában.*
-Kéz csók a hölgynek!-*Nem áll fel, csak int a szembe levő székek felé.*
-Gyere foglalj helyet kérlek!-*Azzal odébb tolja a lelket mellyel elvolt.*
-Mi szél hozott errefelé?-*Kíváncsiskodik, bár nem igazán izgatja, a lényeg hogy jó a társaság.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Csüt. Aug. 25, 2011 6:58 am

* Tényleg szép az amit művel s figyelem a tevékenységet. Nem akarom megzavarni, így csöndbe maradok. Mondjuk, amúgy sem jönne ki egy hang sem a torkomon jelen pillanatban. Mikor rám figyel egy kedves mosoly terül szét orcámon. A székhez tipegek s ha már hellyel kínáltak, akkor le is teszem a virgácsaimat. Lábamat keresztbe vetem magam ellőtt s kíváncsian pislogok a másikra. Érdekes hogy mire képes bár szinte semmit nem láttam belőle.*
- Ne haragudj ha megzavartalak munka közben.* Hangom kellemesen cseng a szobában. Tényleg nem akarom zavarni csak valamire szükségem van s ki máshoz s fordulhatnék ha nem a tanácsoshoz.*
- Szükségem lenne valamire és azt mondtad hozzád jöhetek* Emelem meg picit az egyik szépen szedett szemöldökömet hát ha meggondolta magát. Továbbra sem bízom meg benne, de ne is várjon senki mást. Még is csak démonok vagyunk.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Csüt. Aug. 25, 2011 7:05 am

-Ugyan ha nem szakítasz meg, lehet észre se veszem mennyire belemélyültem.-*Vonja meg a vállát és hátradőlve ujjait összetámasztja.*
-Persze mondd csak mit szeretnél!-*Kérdi kíváncsian, így talán tud valamit előremozdulni a nő bizalma érdekében. *
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Csüt. Aug. 25, 2011 7:14 am

* Nagyszerű akkor nem zavartam meg vagy ha így is lenne, akkor is van annyira úri ember, hogy ezt nem hozza a tudomásomra. Egy kicsit puhatolózok, hogy meggondolta e magát vagy sem. Egyértelműsít hogy még mindig áll az ajánlat mosolyom kiszélesedik.*
- Helyes, akkor…* fel állok a székből s a férfi elé tipegek. A szemkontaktust már ha van, nem szakítom meg s lassan hajolok közelebb hozzá. Olyan közel már ha nem húzódik el, hogy szinte össze ér az orrunk. A szemeit fürkészem, mint aki a veséjébe akar látni. Arra nem vagyok kíváncsi de a lelke színét megnézném. Gondolom jó fekete, de most nem is ez a lényeg. Hirtelen hátrébb lépek s ezzel együtt kiegyenesedem*
- Akkor mehetünk.* Komolyodom el, de a szemembe meghagyom a csillogást mely eddig övezte. Nem mondok mást s meg is fordulok hogy az ajtón való kijutás egyen a következő célom. A hogy nem árultam el semmit? Nem véletlen kíváncsi vagyok a reakcióára.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Csüt. Aug. 25, 2011 9:19 am

*Hallgatja némán a nőt, majd az utolsó szavaira feláll, átsétál az asztal másik oldalára, de nem követi a nőt, csak neki dől.*
-Félre ne érts kedvesem. Mindenben a szolgálatodra állok, csak kérlek előtte mondd mi az. Egyrészt kíváncsi természetem szeretem kielégíteni. Másrészt olyan tárgy birtokában vagyok, melynek csak én értem a jelentőségét, de ha hosszabb időre megyek el védelmet kell rendelnem mellé. Szóval csak egy kicsit árulj el az egészből. Megölni kell valakit, vagy valamire szükséged van esetleg? Illetve talán a helyet megmondhatnád, hova kell menni.-*Löki el magát az asztaltól és közelebb sétál a másikhoz. Kezét úgy tartja, hoyg könnyen megfoghassák és teleportálhassanak ha indulnak.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Csüt. Aug. 25, 2011 10:15 pm

* Figyelem, ahogy a férfi feláll és azt gondoltam csak akad egy kérdése, de úgy látszik még sem. Vagyis tévedtem, mert beszélni kezd, amire figyelek. Ezért nem indulok az ajtó felé.*
- Azt hittem, hogy a kincseidet mindig véded* Jegyzem meg komolyan. Tényleg az hittem, hogy folyamatos védelem alatt van. Én még akkor is védeném, ha jelen pillanatban egy helységbe vagyok a lelkekkel. Soha nem lehet tudni, ki tervezi az összetörésüket. Igazából nem sokat tudok, arról hogyan lehet elpusztítani egy testből kiszakított lelket valahogy soha nem érdekelt.*
- Őszinte leszek veled. Nem tudom, hogy lesz e vérrontás, bár reménykedem benne* Vigyorodom el, mert nincs is jobb mint boszikat megölni. Na jó talán valami még is akad, mely jobb cselekvés. Közelebb lépek a másikhoz s mielőtt a kezemet az övébe csúsztatom, még mondok valamit.*
- Biztos hallottál már az erdei vízesésről. Azzal is tisztában vagy, hogy mi folyik ott valójában?* Pillantok rá kíváncsian, mert lehet nem csak nekem vannak besúgóim. Sőt biztos vagyok abban, hogy neki is van, de vajon koncentrált e mostanában arra a környékre vagy sem? Én igen és találtam is valami érdekeset.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Pént. Aug. 26, 2011 4:29 am

-Persze van rajtuk mágikus védelem, de az megtörhető. Így szeretek egy két embert a szobámba rendelni védelemként.-*Csöndben lehunyja szemét, nem tudni mit csinál. De mikor kinyitja a szemét elmosolyodik.*
-Mehetünk is. Egyébként nem, nem vagyok képben az ottani helyzettel. Az utóbbi időben elég komoly problémáink voltak. És sorrendiséget követve nem nagyon érdekelt az.-
*És megfogja a nő kezét, de még nem csinál semmit.*
-Vigyél a közelbe és majd útközben mindent elmondhatsz. Aztán meg ha annyira be akarod piszkolni magad akkor vérengzést is gyárthatsz tőlem.-*Vonja meg a vállát. Ezek a fiatal, vagy ostoba démonok. Mindig csak a vér, hát attól tiszta kosz lesz. És ki se lehet szedni rendesen a zakóból. Ő marad a saját tiszta rendszerénél.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Aug. 26, 2011 11:16 am

- Valamiért azt gondoltam, hogy elég tapasztalt és sokat megélt vagy ahhoz hogy kifejlesz valami spéci védelmet ezek számára.* Mutatok körbe a szobába. Elég sok lélek van itt és ahogy látom egy igazi gyűjtővel van dolgom. Figyelem ahogy a férfi lehunyja szemét, majd már nyitja is.*
- Ennyi az egész? * Kérdezem meg kissé meglepetten. Fogalmam sincs hogy mit csinált. Kéz a kézben állunk egy darabig majd bólintok egy határozottat. Láng nyelvek ölelnek körül minket s mikor a lángok eltűnnek, már máshol vagyunk. Nem, ez nem az erdei vízesés vagy ha az is nagyon jól van álcázva. A szag elviselhetetlen, mely körül ölel minket. Mind a két oldalt kukák vannak s bizony ez egy sikátor. Elengedem a férfi kezét.*
- Mondtam, hogy egy démonba nem lehet megbízni.* Vigyorodom el gonoszan majd mind a két kezemet a zsebembe csuszatatom s teszek pár lépést előre. A vállam fölött pillantok rá vissza.*
- Kísérő nélkül nem illik megjelenni és ma Te voltál a listám élén.* Fordulok most már felé egy kedves mosollyal az arcomon. Kíváncsi vagyok az arcára és hát igen szeretek játszani. Legyen az férfi vagy épp egy tanácsos. Még mindig nem áll szándékomba sokat elárulni, de annyi már biztos hogy nem lesz itt vízesés. *
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Pént. Aug. 26, 2011 11:31 am

-Hát aki ilyen régen él ekkora hatalommal, tud pár trükköt.-*Mosolyodik el kellemesen és várakozik. Körbetekint az új helyszínen és csak rázza a fejét.*
-Tudod ezt is mondhattad volna elsőre. Akkor is igent mondtam volna, de hát te tudod.-*És mivel illúzionistával van dolga azért körbetekint. Nem mintha nem bízna benne, de ha ma már egyszer nem mondott igazat, akkor most is lehet valami ilyesmi. Megnézi a környéket, hátha valami nem stimmel valahol, meg hallgatózik. Ha illúzió akkor csak észreveszi a hibát, remélhetőleg. Vagy túl jó embert bérelt fel magának.*
-És hova kell neked kísérő kedvesem?-*Kérdi miközben karját nyújtja, mintha nem lenne semmi gond és mehetnek. De azért figyel.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Aug. 26, 2011 11:49 am

- Nagyon titokzatos vagy már megint. Mondtam már hogy szeretek valamiről sokat tudni, de nem faggatlak. * Billentem oldalra a fejemet, mert persze, azt szeretném ha beavatna, de könyörögni biztos nem fogok. Ha bele gondolok magam sem árulnám el a türkjeimet. Egy másik helyszín következik mely történetesen egy sikátor. *
- Persze, tudom, de az olyan snassz lett volna nem gondolod?* Szerintem igen. Amúgy sem szeretek kiszámító lenni, mert az olyan emberi. Én pedig az nem vagyok. A környék nyugodt és csendes. Senki nem jár erre és minden élethű. *
- Valamiért azt gondoltam hogy szereted az Operát vagy tévedek?* Pillantok rá fél oldalasan egy ferde mosollyal az arcomon. A következő percben már egy kis estélyi ruha van rajtam s nem csak magamra gondoltam. Persze azzal sem volt gond amit hord de még is csak egy Operába készülőnk s oda frakk illik. A kezet a karjára helyezem s várom hogy vezessen. Két jegyet nyújtok felé, mely bizony az operába szól.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Pént. Aug. 26, 2011 11:57 am

-Az igazat megvallva eltanultam Lupotól a démonok és árnyőrök hívását. Képes vagyok mentálisan üzenni feladatot adni korlátozottan persze. Így csak őrt hívtam.-*Majd jön a hirtelen ruha váltás és a jegy. Így viszont egyértelmű, hogy még mindig a szobájában vannak, csak az illúzió miatt ilyen.*
-De igen szeretem az Operát. De tudod elmehetnénk egy igaziba is, nem kell sajátot készítened nekem.-*Mosolyodik el kellemesen és ha látja a megfelelő irányt megindul felé.*
-És mondd csak. Azzal, hogy most én az illúziódban vagyok, de valójában a szobámban. Nekifogok menni a falnak, vagy csak képzeletben járom be ezt az utat?-*Ő is kíváncsi, és hát talán ha ő elmondta a dolgot akkor a másik is elfogja. Mindenesetre az őrnek üzen, hogy elég az ajtó elé jönnie.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Aug. 26, 2011 12:13 pm

- Ez egy nagyon hasznos tudomány* Jegyzem meg és egy apró mosollyal köszönöm meg az információt. Nem is tudom, hogy nekem ez jó lenne vagy sem. Én szeretek magam dolgozni és nem sok kedvem van bárkit is ugráltatni. Legalább is most még nincs. Csak sikerült rájönnie hogy ez csak egy illúzió. Elveszi a démon kedvét, de komolyan.*
- Gonosz vagy, de mi mást is várhattam volna* Vigyorodom el s még a nyelvemet is kiöltöm. Talán nem kéne ennyire játékosnak lennem vele, de valahogy ezt hozza ki belőlem. Valahogy nem tudok úgy rá tekinteni mint a kocsmába a démonok. Nem tudom miért. Egyszerűen nem kelt bennem félelmet na de ez most mindegy is. *
- A sajátnál nincs is jobb. Azt játszanak amit csak akarok. *El is indulunk előre, mert hogy a sikátorból ki kell jutni. *
- Próbáld ki. Kitudsz lépni az utcára?* Engedem el a kezét, mert én tudom hogy egy láthatatlan falnak fog menni. Nem tud az utcára lépni, mert nem építettem fel a világot. Sajnos még nem vagyok képes ennyire összetett illúzióra, de ami késik az nem múlik. Ha neki megy a „falnak” akkor ismét a szoba találjuk magunka. Kéz a kézben ahogy voltunk.*
- Igen, csak képzeletben mész, de a valóságba semmi nem változott. * Pillantok rá, s nem engedem el a kezét egyelőre.*
- Fura, hogy bízol bennem* Jegyzem meg csak úgy mellékesen.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Pént. Aug. 26, 2011 12:26 pm

-Jobb csak megjegyeztem.-*Majd ahogy mondják megindul, de persze előre nyújtja a kezét. Nem szeretne felkenődni semmire, az ráadásul még nevetséges is lenne. De rögtön utána a szoba.*
-Hmm lenyűgöző.-*Jegyzi meg visszagondolva, majd jön a megjegyzés. Erre kénytelen reagálni.*
-A magam módján persze bízom benned. Tudom hogy játszhatnál velem, és megpróbálhatsz az életemre törni. De hiszem, hogy nem vagy olyan ostoba, hogy egy ilyet megtegyél. Ha túlélem én kerülök a nyomodba, ha nem Lupo. A lényeg, hogy elsőre láttam, hogy kitűnsz a démonok közül mert van eszed, és nem vágysz a fődémon helyére. Szóval így van értelme bízni benned. Persze figyeltem a hibákat az illúziónál, de csak kíváncsiságból. Tudod ez is az egyik képességem, hogy iszonyatosan kíváncsi vagyok és mindent meg akarok érteni.-*Mosolyog nagyokat és nem zavarja a kézfogás, bár sokat nem érez belőle. Legalábbis érzelmi alapon, benne többnyire csak ösztönös vonzódás van hogy valakit ágyba akar vinni vagy sem.*
-Apropó gyönyörűm! Szükségem lenne az istenadta tehetségedre.-*Jut eszébe valami ami így hirtelen ugrott eszébe.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Aug. 26, 2011 10:24 pm

* Amint a keze megérinti a láthatatlan falat már is a szobába vagyunk. Azonban még nem eresztem el a kezét. Nem azért, mert jó érzés lenne, hanem valami másért. Számomra tényleg fura, hogy bízik bennem s ezt nem is tartom magamba.*
- Valóban nem vágyom Lupo helyére* Szavaim komolynak hatnak a szobába. Tényleg nem érdekel hatom még akkor, sem ha ezt akarták belém sulykolni. Persze csábító a fődémoni szék és aki mást állít az hazudik. Valahogy még sem érzek késztetést a hatalom megdöntésére.*
- Szóval éber vagy mellettem. Ez helyes dolog* Most már elengedem a kezét s csak egy pici változás történik. A világítás színesebb lesz, mely a szobában uralkodik. Igen, Illúzió volt megint, de nem tudtam annyira színesre teremteni, mint valójában. Az asztalnak döntöm a derekamat. Kíváncsian pillantok rá.*
- a-a azt nem isten adta* Pillantok az órámra s még van idő. Persze, hogy nem csak azért jöttem, hogy bemutassam mit tudok. Viszont idő még van ezért.*
- Mond csak mit szeretnél.* Billentem oldalra a buksimat s kíváncsiság csillog a szemeimbe.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Vas. Aug. 28, 2011 4:46 am

*A hölgy után sétál, de megáll az egyik szék mellet. Majd a belső zsebéből egy fiola pirosas színű italt vesz elő.*
-Egy boszorkának kéne beadni ezt.-*Rázza meg a kezében vidoran, de mielőtt még átadná kicsit pontosítja.*
-Persze én is megtudnám tenni, de szeretném ha tökéletes lenne a helyzet. Szóval a nő semmilyen szinten nem érezhet csapdát. Szóval ne próbáld tűzzel vagy hasonlóval elterelni a figyelmét. És ha megitta akkor valahol a látótávolságon belül lásson engem. De ne lehessen esélye mozdulni, hogy elkapjon. Menni fog?-*Kérdi kíváncsian, és csak pozitív válasznál adja át a fiolát.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next