Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Rafael otthona

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Rafael otthona

Témanyitás  Rafael on Vas. Nov. 07, 2010 4:28 am

First topic message reminder :

A régi divatú fémlemezekkel megerősített deszkaajtón belépve egészen szép kis világ fogad minket. A szoba alapvetően egyszerű csak egy hosszabb asztal foglal középen helyet amelyet székek vesznek körbe. Illetve a hátsó fal végig egy nagy könyves szekrény uralja. Mely mellett egy másik ajtó vezet a hálóba. A hely gyönyörét a lelkek adják. A falon körbe a szobában mindenhol polcok vannak. A polcokon pedig különböző lelkek kis gömbszerű egyszerre folyékony és gáz állagú elegyei lebegnek. A házigazda képességének köszönhetően mindig is el volt ragadtatva értük, és mivel minden lélek egészen különös és saját formájában más és más színű így gyönyörű hangulatvilágításként is és szobadíszként is használhatóak. Mindemellett persze az asztalt általánosságban káosz uralja és mindenféle kísérletek történnek ott ezekkel a lelkekkel.
Rafael
Démon
Démon

Titulus : Master of souls
Kor : 491

Hozzászólások száma : 247

Vissza az elejére Go down

Re: Rafael otthona

Témanyitás  Zsaklin on Hétf. Aug. 29, 2011 3:07 am

* A piros löttyire függesztem a tekintetem s azon morfondírozok, hogy mi lehet az. Kutatok a fejembe de nem emlékszem olyan méregre melynek ilyen színe lenne. Tény, hogy nem igen használok mérget valaki eltüntetésére, mert a halál elég hasznos, ha valakit eltüntetnék. Már kérdeznék, de látom, ahogy megremeg az ajka, így magamba tartom a kérdést egyelőre.*
- A tűz csak bosszantásra jó* legyintek egy aprót, mert azt másra nem használom. Nekem ne menne? Oké, még nem ismer és a módszereimmel sincs tisztában, ezt elnézem neki. Már mint azt, hogy kétség merült fel az agytekervényeiben. Közelebb tipegek hozzá s a kezemet felé nyújtom, hogy a fiolát oda adhassa.*
- Ha nem menne, szégyent hoznék a csini fejemre.*
- Csillannak meg barna íriszeim. Nem egy bonyolult feladat, bár ez a boszitól is függ.*
- Ki ez a boszorkány és mi ez a löttyi?* Ha a kezembe van már a fiola, akkor enyhén meg emelem s ismét tanulmányozni kezdem a vérvörös folyadékot. Tényleg dunsztom sincs hogy mi lehet benne. Talán nem is méreg hanem valami más. Sőt inkább másra voksolok, mert ha megakarná ölni akkor nem egy folyadékkal intézné ezt el szerintem. Kíváncsiság csillan a szemeimbe ahogy vizsgálgatom a löttyit. *
- Ha valamivel fel oldom akkor is hatásos vagy töményen kell bevenni?* Teszem fel újabb kérdésemet a szerrel kapcsolatban és rá is pillantok.*
Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 222

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Rafael on Hétf. Aug. 29, 2011 3:52 am

-Lilibeth DeGray lenne a célpont, akinek ezzel a kellemes kis szerelmi bájitallal kavarom meg az életét.-*Mosolyodik el kellemesen.*
-Elég ha belekevered valamibe amit iszik, de egy keveset akár te is bevehetsz szépségem.-*Sétál el a nő mellett és ül vissza saját kis trónszékébe.*
-Bízom a képességedben, és a tudásodban, de szeretnélek óva inteni. Lilith nem egy egyszerű boszorkány. A biztonságod érdekébe a lehető leggyorsabban végezd el és hagyd ott őt.-*Látszik hogy nagyon komolyan beszél, mintha még kissé ő is félne attól az állítólagos boszitól. Ezért se akarja nagyon elmesélni mi is valójában a célpontjuk.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Hétf. Aug. 29, 2011 4:19 am

* A szavai elgondolkodtatnak egy kicsit. Ha jól értelmezem abba lesz szerelmes akit elsőnek meglát és ha én leszek az? Ezen felnevetek, majd abba is hagyom.*
- Szóval az a terved, hogy beléd szeresen ez a boszorka. Azt hittem vannak más módszereid, hogy valaki szerelmét elnyerd* Egy kis gúnyolódás ugyan, de inkább csipkelődés, mint sem más lenne s ezt láthatja is rajtam. Sejtem, hogy inkább valami más lapul a háttérben, mint egy egyszerű szerelem, bár persze tévedhetek is. *
- Én? * Szalad fel mind a két szemöldököm a homlokom közepéig. Ugyan nekem, miért kéne be vennem bármit is. Nem akarok szerelembe esni. Az csak gyengévé tesz s nekem semmi szükségem egy érzékeny pontra.*
- Miért kéne szerelmesnek lennem, drága Rafael?* Kérdezek rá hogy elém tárja az mely felmerült benne mert valami biztosan s engem érdekel. Mondtam hogy szeretek mindenről tudni. Valami furcsa sejlik ki a szavaiból melyen megakadok egy kicsit.*
- Szóval erős boszorkány. Áruld el nekem a célod.* Kérem szépen. Most már még kíváncsibb vagyok, hogy mi a terve azzal a boszival. Azonban maradt még kérdésem a löttyivel kapcsolatban is, melyet nem tartok magamban. Az ujjaim között forgatom meg a fiolát.*
- Akit elsőnek meg lát abba lesz szerelmes ha jól sejtem. Mennyi ideig tart a varázslat. Amíg ki nem örül vagy örökre?* Kérdezem meg s a zsebembe csúsztattam az apó tárgyat. Lehet elteszek önös célokra is egy keveset. Végül is, azt mondta vegyek belőle én, s ez már megfelel egy „igen, eltehetsz magadnak is egy keveset” engedéllyel.*
- Jut eszembe, mennyi kell belőle. Elég pár csepp vagy a fele szükséges?* Kérdezek tovább hogy tényleg tisztában legyek mindennel.*
- Kedves az óva intésed, de nem adom olyan könnyen a bundámat* Mosolyodom el kedvesen s eszem ágában sincs megöletni magamat. Még csak az kéne, hogy a csini fejem a próba hulljon. Helyesbítve a testem feje. Nagyon is élvezem ennek a lánynak a bőrérbe magamat s nem áll szándékomba megválni tőle.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Hétf. Aug. 29, 2011 4:34 am

-Csak egy vicc volt, célzással, hogy nagyon szívesen mennék el veled hátra a hálóba, egy szenvedélyes estére.-*Mosolyog kellemesen miközben gond nélkül mondja ki amit gondol. Majd komolyabb választ ad lehetőleg az összes kérdésre.*
-A bájital konkrétan rám hat, csak szeretném ha futólag úgy gondolná, hogy látott engem. És az egész bájitalt meg kell itatnod vele, szóval ha szükséged lenne valami ilyenre nyugodtan menj Ignatiushoz. Ha szólsz előre kifizetem neki. Ami pedig a tervemet illeti, az nem nagy kunszt. A bájital csak szenvedélyt okoz, kémiai reakció inkább mint varázslat. Nem lesz konkrétan szerelmes belém, csak bizonyos ideig tüzes szenvedélyt érez irántam. A szer a varázserő nagyságától függően bomlik le, vagy hat egyáltalán. És mivel tudok pár titkot a kedves Lilithről, ezért tudom, hogy egyszerre fogja tudni, hogy nem normális a helyzet, és egyszerre lesz oda értem. Ez csak gyerekes bosszantás, mivel nem eshet bántódása.-*És itt jön a legfontosabb dolog a számára.*
-Igen ezt szeretném kihangsúlyozni, hogy nem eshet semmilyen bántódása. Se testi se lelki. Aki babrál a nővel azon nyomban halálra ítélt, ezt persze a többieknek is elmondom. Ő fontos kulcs a jövőbeni terveimhez.-*Jegyzi meg és többet nem hajlandó erről mondani, lényegtelen mennyire kíváncsi a másik, vagy mennyire dobja be érte magát.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Hétf. Aug. 29, 2011 4:57 am

* Most jött el az a pont, amikor a szemem elkerekedik a szavain, de ez csak egy röpke másodpercig lesz látható a pofimon. Ha nem figyelt, talán észre sem vette a meglepődésemet. Nem is tudom mi váltotta ki belőlem, mert egyébként nem szokásom. Most vicc volt vagy célzás? Démoni férfi tudom én és nem csak azért, mert annak született vagy épp alakult azzá. Nem tudom, hogy lett az ami, szóval ezt most hanyagoljuk is.*
- Akkor ezt most egy viccnek veszem. A munkát soha nem keverem a szexszel, de köszönöm, hogy Te is az ágyadba csábítanál.* Egy kacsintás jár neki s egy vigyor is. Azt hiszem mi soha nem fogunk lepedőt gyűrni egymás alatt. Kicsit más súlycsoportba tartozunk mint férfi nem érzek iránta vonzódást. Helyes, de az a plusz hiányzik belőle ami engem beindít. Jobban kedvelem a rossz fiúknak festő egyedeket vagy inkább testőröket. Erről eszembe jut egy igen szép „példány”, és még más is, mely egy hajóhoz köthető. Komolyabb lesz s a gondolataimat el fújja, mert rá figyelek.*
- Milyen kis cseles vagy* Jegyzem meg elismerően, hogy úgy készítettet magának csoda szer mely csak rá hat. Nagyon okos.*
- Merre találom Ignatius-t?* Még szép, hogy érdekel. Ha nem is ez a fajta bájital, mert vágyat könnyen tudok gerjeszteni a férfi nembe, de másra szükségem lehet.*
- Értem, bár szerintem, akkor is találná rá más módszert arra, hogy rajta izzadj már ha eljutok addig. Ha jól veszem ki a szavaidból.*
- Nem tudom mit tudhat az a boszi, de természetesen tisztelet övezi a kérésed. Egy haja szála sem göbről a kezeim által.* Csak magam matt vállalhatok felelősséget s ezt meg is tettem. Nem bántom a nőt, de akkor is kíváncsi vagyok. Talán ez nem most fog kiderül, de egyszer biztos megtudom, miért fontos ennyire ez a Lilibeth DeGray. A vezeték neve ismerősen cseng. Talán halottam már a családjáról, persze csak abban az esetbe ha ősi családról van szó. Nem szoktam a boszik nevét kérdezni, mert nem igen érdekel.*
- Valami cím vagy elérhetőség?* Pillantok rá újfent, hát ha azt is tud mondani. Időt spórolna vele nekem és nem kéne utána járnom.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Hétf. Aug. 29, 2011 5:13 am

-Ohh a lepedőgyűrésen túl vagyok vele, egy ilyen egyszerűségért nem törném magam. Most csak szimplán szórakozni szeretnék kicsit az ő sorsát figyelve.-*Mosolyog kellemesen, majd asztalkájából elővesz egy névjegy szerű kis reklámot.*
-A Condor Club egyik táncosa az éjjeli pillangónk. Többnyire a fő műsorszám szokott lenni.-*Ad mellé egy kis segítséget is, bár innen már biztos könnyen fog menni.*
-Lilith, hát hogy is mondjam. Otthon érzi magát mindkét világban, a miénkben is és a boszorkáékban is. És emiatt lehet hoyg tőlünk is és más boszorkák is lehetnek a közelébe, szóval ne szúrjanak ki ha ott keresed meg. Nah de ez már csak locsogás, bízok a teljesítményedben, csak szeretek mindent elrészletezni. Igazán egyszerű feladat, csak a körülmények miatt magyarázkodok sokat.-
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Kedd Aug. 30, 2011 3:12 am

* Nocsak, nocsak, még a végén kiderül, hogy egy dzsigoló a „főnököm.” Ki sem néztem volna belőle s a gondolatom miatt végig is mérem. A névjegyre függesztem a tekintetem s érte nyúlok. Gondolom a méregkeverő címe és száma lesz rajta.*
- Ráadásul egy lepke is.* Jegyzem meg csak úgy motyogva magamnak. Talán ha férfi lennék, akkor könnyebb lenne a dolgom, de majd meglátjuk, mennyire vagyok leleményes. A névjegyet a felsőmbe rejtem. Egész pontosan a melltartómba szúrom bele. Ügyelve arra, hogy ne lásson olyat, melyet nem szabad. Most hogy tudom hol keresem, nem lesz gond azt hiszem. Figyelek a szavaira s olykor aprót bólintok. *
- Szóval van démoni fele is. Érdekes* Jegyzem meg komolyan s e is tűnődöm egy picit. Találkoztam már olyan boszival aki nem tartozott a „jók” közé. Velük a legjobb üzletelni.*
- Vigyázok magamra. Kösz az aggódást* Mosolyodom el s figyelni fogok. Nem lesz bajom, legalább is remélem. Ha meg igen hát nah bumm. Kell egy kis izgalom is.*
- Van egy kérdésem. Hát ha Te tudod rá a választ s igazból ezért is kerestelek meg.* Pillantok rá s most már elárulom jövetel okát is. Azért vagyok itt, hogy megtudjak valamit. Hát ha Rafi tudja azt amit én még nem.*
- Találós kérdés: Mi az, mely megakadályoz egy démont a teleportálásban egy adott helységben?* Tekintetem kíváncsi. Én i tudom, de engem az jobban érdekel, hogyan lehet semmisé tenni.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Kedd Aug. 30, 2011 7:13 pm

*Csak hátradől a székében, könyökeit kényelmesen elhelyezi a karfákon, ujjait pedig egymásnak támasztja ahogy hallgatja és figyeli a másikat. A névjegykártyán pedig a Condor Club adatai találhatók. A méregkeverőt ugyanúgy meg lehet itt lent találni, mint ezt a szerény szobát.*
-Zsaklin drágám! Amennyit eddig megtudtam rólad az alapján elég kíváncsi vagy. De ha esetleg némi bizalmat már táplálsz irántam, akkor egyelőre nem feszegeted annak a nőnek a kilétét. Te vagy az én legígéretesebb emberem, így ha ügyes vagy és látom, hogy tökéletesen bízhatok benned, akkor te leszel az aki mindenről tudni fog. Ez pedig nem csak egy duma, hogy dolgozz, hanem így is gondolom.-*Ahogy elcsendesedik végre elérik a találka célját. Jön a kérdés, ami izgatja az izgató hölgyet. De ahelyett, hogy egyből válaszolna inkább kinyitja az egyik kis szekrény részét az asztalnak és egy kristályt tesz az asztalra.*
-A megfelelő kristályokkal szinte minden blokkolható. Ha nem tudtál teleportálni, akkor mondhatni szerencséd volt. Olyan kristály is lehetne amitől odabent ragadsz és nem tudsz kijönni.-*Válaszol készségesen, és bár nem tudja mit csinált a nő, de azért hozzáteszi.*
-Az emberednek köze van a varázsvilághoz, ez biztos. Ilyen kristályok csak annak vannak akik ismerik a világunkat. De nem lehet varázsereje, mert ha lenne akkor olyan védelme lenne, hogy be se tudnál lépni. Remélem sikerült segítenem.-*Mosolyog és újra felveszi az előbbi gondolkozós keresztapa pózt.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Szer. Aug. 31, 2011 7:02 am

- Valóban kíváncsi vagyok* értek vele egyet. Tényleg az vagyok s mindig a kíváncsiságom segített át egyik korból a másikba. Ha valamiről sokat tudsz akkor könnyebb üzletet ajánlani. Oh nem, nem áll szándékomban elárulni Rafit, de a tudás hatol melyet szem előtt kell tartani mindig. *
- Szép hízelgő szavak......*Mosolyodom el. Valóban növeli az egómat, de nem ez a célom. Azt nem tudom, hogy valóban nem csak szép köntösbe öltöztette szavak, de majd kiderül ha eljön az ideje.*
- Oké, ejtsük a témát* Mondom könnyedén s még legyintek is hozzá egyet. Persze, hogy érdekel, de kerek perec közölte, hogy nincs több infó. Ha nincs hát nincs. Valamiért itt vagyok s próbálom kideríteni, hogy mivel s állok szembe. A kristálya függesztem a tekintetem s elhúzom az ajkam.*
- Akkor valóban szerencsém volt.* Tűnődöm el, mert ha tudná mi vagyok akkor vajon szex rabszolga lenne belőlem vagy megpróbálna megölni? Jó kérdés s magam sem tudom a választ, sőt mi több sejtésem sincs. Az emberem? a-a csak egy ember a sok közül aki valamilyen szinten hatást gyakorolt rám. Ennyi az egész. Nem kell ezt túlragozni. Szóval van egy boszi ismerőse. Hm,hm,hm. Démonok biztos nem árulnak ilyet minden sarkon. *
- Igazából nem, mert engem az érdekel, hogy tudom hatástalanítani, de úgy hogy az illető erre ne jöjjön rá. Nincs valami ellen kristály?* Hajolok közelebb kifejezve kíváncsiságom. Akkor segítene a legtöbbet ha el árulná az ellenszert. Ja meg az sem ártana ha tudnám, hol szerezhetek ilyet, de ha van ellenszer ezt a kérdést majd akkor teszem fel.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Szer. Aug. 31, 2011 9:21 am

-Nos te sehogyan se. Én még talán, de nekem is vészes. Az a lényeg hogy meg kell bontani a kört, amit a legegyszerűbben az tud megtenni, aki feltette a kört. Szóval talán illúzióval az illetőt ráveheted. De ahhoz mindkettőtöknek a körön belül vagy kívül kell lennetek, ha minden igaz. Bár így látatlanban nem tudom tökéletesen megmondani.-*Fejti ki a véleményét, attól függetlenül, hogy épp behajolnak elé full dekoltázzsal vagy sem. Persze ha már a nő ennyit dolgozott és így mutogatja, akkor nem lesz bunkó és megnézi.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Csüt. Szept. 01, 2011 4:16 am

* Telt ajkaimat lebiggyesztem ahogy meghallom a szavat. Én sose? Miből gondolja, hogy nem vagyok képes megtörni valami kristályokat? Régen bezzeg, csak varázslattal védték magukat, de ahogy fejlődött a kor előjöttek az ilyen kövek és kristályok.*
- De képes vagy rá ugye?* Kérdezek vissza azonnal. Azt szépen felszalad az egyik szemöldököm.*
- Illúzióval? Úgy éreztem meg van kötve az erőm vagyis éreztem egy korlátot mikor bent voltam.* Jegyzem meg csendesen s tényleg éreztem, hogy nem lennék képes teljes erőbedobással alkalmazni az áldott tehetségem.*
- Ahhoz pedig, hogy rá vegyem a teljes erőmre szükségem van.* Fűzőm még hozzá. Ez nem úgy megy hogy csettintek egyet és egy pöpec illúzió keletkezik. Sokkal komolyabb és erőigényes feladat mint az bárki gondolná. Behajolok bár én inkább felső test döntésnek nevezném s mivel nem egy kivágott felső van rajtam, így nem sok mindent láthat a férfi női bájaimból, de nem is ez lényeg. *
- Mi sem egyszerűbb* Jegyzem meg egy széles mosollyal az arcomon s ellököm magam az asztaltól. A kezemet nyújtom felé.*
- Mehettünk? Jaaaaaa és ez most egy kívánság lenne.* Kacsintok rá csak hogy vegye a lapot. Ezt kérem s ha nem tudja teljesíteni az nagy gáz, de hát én már csak ilyen vagyok. Ha valamit kérek akkor a legyen minél nehezebb. Mondhatjuk egyfajta tesztnek is ha úgy tetszik. Most élek a lehetőséggel, melyet már korábban felajánlott. Nem etetek engem sem a fejemre.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Csüt. Szept. 01, 2011 4:52 am

-Azért érezted így mert mikor dolgozol túl nagy helyen használod az erődet. A kristályok úgy működnek, mint egy üvegkupola. Csak azon belül tudsz bármit is csinálni, de ha zárva a kör akkor nem. Ha képes vagy a körön belülre létrehozni az illúziót könnyű szerrel rávehetnél bárki az eltávolításra.-*De a nő ragaszkodik hozzá, hogy ő csinálja. Nos ez így elég nehéz lesz, hisz már most tudja, hogy ő erős sebeket fog szerezni, de tartania kell szavát. Különben nem fognak neki engedelmeskedni az emberek.*
-Megpróbálhatom!-*Áll fel hagyva a kezet, és lassan mellé sétál.*
-Kérlek mutasd az utat kedvesem!-*Mosolyodik el és átkarolja a nő derekát huncutul.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 02, 2011 5:12 am

* A szavai szöget ütnek a fejembe. Valóban nagy helyen szoktam alkalmazni a tudásom. Valahogy soha nem kényszerültem arra, hogy kisebb, „zártabb” burokban is működjek. Talán ezt nem ártana fejleszteni. Ez is hozzá veszem a listámhoz s elraktározom későbbre. *
- Így már világos.* Bólintok egy aprót s ezt veheti köszönőmnek is. A fejembe felgyullad a villanykörte, ahogy beszélgetünk. Miért ne kérhetném meg, hogy hatástalanítson valamit, mely nekem gátat szab. Senki ne korlátozzon semmilyen módon. Ráadásul ez egy bizalom teszt. Még mindig nem vagyok biztos abban, hogy bízhatok benne. Persze ennek ellenére is átverhet, de azt hiszem rászolgálhat a bizalmamra. A kezem felé nyújtom, de nem fogja meg. Egy kíváncsi pillantást eresztek meg, mert fogalmam sincs mit forgat a fejében. Érzem a kezét a derekamon s egy apró mosoly bújik meg az arcomon. Amíg a keze nem csúszik lejjebb addig nem zavar, hogy ott pihen ahol. Egy szót sem szólók, csak teleportálok s hopp már a kikötőben vagyunk. Egész pontosan egy hajó előtt állunk. Nem gondolom, hogy szükség lenne bármilyen szóra is. Egyértelmű a helyszín. Egy nagyobb levegőmennyiséget engedek a tüdőmbe. Valahogy ez nálam mindig ösztönös. Talán a sós víznek köszönhető vagy inkább a felszálló párának. Elkapom Rafi karát s kibújok a magassarkúmból.*
- Kösz* Mosolyodom el s pillantok fel a szemébe majd elengedem a férfit s a hajóra teszem a lábamat.*
- Nem tudom, hol lehetnek azok a vackok* Húzom el az ajkamat, mert fogalmam sincs, hogy az ember hol tartja azokat, de egy biztos. Bent vannak, mert ide kint semmilyen burkot nem éreztem s most sem érzek.*

// Mehet a másik helyszínre ^^ //
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content