Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Barlangjáratok

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Barlangjáratok

Témanyitás  Lupo on Csüt. Okt. 08, 2009 6:20 am

First topic message reminder :

Minden olyan sötét, vagy éppen fáklyákkal kivilágított járat, ami vezet valahová, legyen az egy másik terem, vagy egy zsákutca. Természetesen elágazások is vannak szép számmal, aki nem ismeri ezeket a járatokat, könnyen eltévedhet.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 584

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Barlangjáratok

Témanyitás  Desiré on Hétf. Dec. 19, 2011 11:36 am

Meglep, hogy pont engem választott ki az árnyőrök közül Lupo arra a feladatra, hogy induljak el egy -számomra- ismeretlen csajjal -akinek kétségkívül még a szeme sem áll jól-, és keressek meg egy boszorkányt, akinek gondolom a későbbiekben még hasznát is veheti. Lupora nem jellemző ez a fajta felkészületlenség. Miért akarna két olyan alvilági lényt is egy csapatként dolgoztatni, akik semmit nem tudnak a másikról, így értelemszerűen a csapatmunkából is valamiféle hatalmas maszlag lenne csak?
-Ugyan! - Legyintek finom mozdulattal Raoul köszönetnyilvánítására. Még valamiféle kifürkészhetetlen mosoly is bujkálni kezd szám szegletében, aztán mikor tekintetem újra a lányra vetül, vonásaim megváltoznak, ellenszenvet tükröznek.
-Fölösleges időpazarlás. - Nyilvánítom ki szerény véleményemet.
-Akkor ugye Lupohoz is elmehetünk, hogy megerősítést nyerjünk? - Csillannak meg szemeim.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 341

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Vienne on Kedd Dec. 20, 2011 2:17 am

- Csak tessék! Add át majd neki üdvözletem... már ha egyáltalán beengednek egy magadfajta söpredéket hozzá. *Jegyzi meg pofozni való flegmasággal, - csoda, hogy nem esett Desire még a torkának - épp csak a körmeit nem kezdi el nézegetni unottan, a falat támasztva.
Merthogy nekidől szusszanva, szemközt a másik kettővel.*
- Becca. A nevem Becca, ha nem tudnád. *Ez utóbbi tagmondatot csak morogja a nemlétező bajsza alatt csendesen. Barna tekintete a kettősön pihen, pár percig beáll a csend, majd megadóan böki ki a szemezés közepette.*
- A boszorkáitoknak szükségük van rátok.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Raoul on Csüt. Jan. 05, 2012 7:58 am

*Az, hogy a nő Desirének beszól nem különösebben zavarja. Türelmesen kivárja, hogy lemeccselje egymással a két csaj a dolgot, addig mellkasa előtt keresztbe is fonja karjait. A bemutatkozásra épp csak leheletnyit felhúzódik egyik szemöldöke, hogy most ezzel mit kezdjen ugyan. Desiré mosolyszerűségére viszont egy hasonlóval reagál. Ha pusztán arcberendezés alapján börtönbe lehetne jutni, akkor Raoul ezzel a mosollyal nagyjából tíz év szigorítottat nyerne. Mondhatni cseppet sem bizalomgerjesztő. Viszont minden mosolyszerűség lelohad a képéről az utolsó mondat hallatán. Első körben az árnyőrre tekint értetlenül, majd újra Becca-ra.*
- Miért kéne hinnünk neked? *Kérdi halkan, szinte árad belőle a nyugalom, még ha feszült arcizmai pont az ellenkezőjéről is árulkodnak. Viszont nem várja meg a választ, szemei elé fekete ködlepel száll, bizony ő most megnézi mi fog történni Vienne-nel.*
Raoul
Démon
Démon

Titulus : Daredevil
Kor : 509

Hozzászólások száma : 620

Témanyitás  Desiré on Csüt. Jan. 12, 2012 5:14 am

Bátor a kicsi lány, bár kíváncsi lennék arra, hogy meddig lesz még ilyen hatalmas a szája, amivel megáldotta őt a "jó Istenke". Remélem, hogy akkor sem fog lelohadni ez a bárgyú, kihívó vigyor a képéről, ha majd komolyabbra fordulnak a dolgok. Nem fogok sokáig tétovázni, ha rajtam múlik. Így is örülhet, hogy eddig bírtam tartani magam.
-Nem kell ennyire aggodalmaskodni! Belépőm van a VIP részlegbe is. - Ami persze hazugság, és nem is létezik ebben a földalatti pokolban VIP részleg, de azért jó eljátszani a gondolattal, és visszavágni valamivel, bár arra számítok, hogy így is, úgyis vissza fogja ütni ezt a labdát. Kis szuka...
Kihívóan, dominanciát sugárzó testtartással méregetem a Becca nevű kis férget, miközben olyanokról kezd el hadoválni, hogy szüksége van valakiknek ránk.
Felvont szemöldökkel, kérdő pillantással fordítom fejem Raoul felé. Tekintetemből szinte sugárzik a "te mit gondolsz?" kérdés.
-Kikre gondolsz? Mi a nevük? - Kérdezem, újra visszapillantva rá, arcomon egy kevés undorral. Ha most olyan neveket mond, amikről még soha nem hallottunk, akkor bukta van és könnyen rájöhetünk, hogy ez egy hatalmas nagy át*aszás...
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jan. 12, 2012 9:51 am

- Kétlem, hogy a kis fattyaddal beengednének. *Bagoly mondja. Majd bocsánatot kér Sarahtól is... a jövőben. Talán. Igazából totál nem hatja meg, hogy az árnyőr majd' felrobban. Láthatóan élvezi a helyzetet, mondhatni, lubickol benne. Mosolya ijesztően hasonlíthat Desire számára a mellette álló férfi előbb villantott börtöngyanús mosolyára.*
- Mondjuk a Walenthyn Bennett nevű pasas, aki felcsinált? Részvétem érte, hogy kissé meleg... Ciki lehet. *Bájos vigyoráért jól nyakon kéne simogatni, határozott ütéssel. És ezt tudja fokozni kérem. Úgy fest, Raoul kérdésének sikerül betennie igazán a kiskaput.*
- Talán mert egyszer a családodat is választhatnád magad helyet... apuci. *Érezhetően komolyan, mégis maró gúnnyal beszél. Állát dacosan meg is emeli, ahogy a kettősre pillant.*
- Mehetünk? *totál nyugodtan kérdezi meg, időt se hagyva esetleges átgondolásra a hallottakat illetően.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Csüt. Jan. 12, 2012 10:06 am

*Most rajta a sor, hogy Desre nézzen, nagyon úgy fest, hogy a kiscsaj nagyon biztos a dolgában, ami a beszólásokat illeti. Aztán neki is kijut egy, amitől speciel köpni-nyelni nem tud, de igyekszik nem túl meglepett fejet vágni, azért ezt már nehezebben leplezi.*
- Nem tudom, milyen családról beszélsz. *A megszólítást meg mintha elengedné a füle mellett és ő bizony egy lépést sem tesz annak érdekében, hogy a lánnyal menjen. Makacs mint az öszvér. A válasza is ennek megfelelően foghegyről érkezik, igyekezvén visszaerőszakolni magára legalább a látszat-nyugalmat.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Desiré on Szomb. Jan. 21, 2012 11:09 pm

Felvont szemöldökkel hallgatom további beszólásait, sértőnek ható -még sem veszem magamra-, felszólalásait. Igazából a próbálkozásaival csak még viccesebbé válik a dolog. Nem tehetek róla, de egy ilyen szánalmas kis görcs nem tud meghatni az ilyesfajta jelentéktelen sértegetéseivel.
-A kis fattyam már nem sokáig az én fattyam... - Biccentem egy nagyon is idegesítő vigyorral oldalra a fejem, visszavágásként, ugyanis amint ez a kis görcs megszületik, gondoskodni fogok arról, hogy rögtön az apucihoz kerüljön. Kell a fenének egy ilyen kis nyamvadt féreg! A kérdéseimre viszont hamar választ kapunk. Wal nevének hallatán sötéten villannak fel szemeim, nem is foglalkozva azzal a ténnyel, hogy a pasi sokkal inkább vonzódik a saját neméhez, mint az ellenkezőhöz. Felcsinált, megd*ott, vagyis valamit még nekem is sikerült elérnem nála, annak ellenére, hogy meleg. A Raoult ért apuci megszólításra szinte leesik az állam, bár meglepettségemet igyekszem nem a világ tudtára hozni.
-Hova is kell menni? - Szűkítem összeg gyanakvóan a szemeimet, félbeszakítva a "meghitt" apja-lánya társalgást.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Vienne on Vas. Jan. 22, 2012 9:43 pm

[Üzenet a jövőből - DES&RAOUL]

- Tudom. Lepasszolod a meleg csávókádnak. *vigyorodik el pofátlanul, majd vállat von.*
- Őszintén szólva, szerintem jól teszed, bár a kiscsaj felettébb utál majd érte, de ezt miért nem beszéled meg vele? Amilyen szája van, tuti már a fél bandát lebuktatta az első percben... *szemforgat, hogy aztán meglepő nyugodtsággal forduljon a férfihez. Már már olyan hangnemet üt meg vele, mintha egy értetlen óvodással beszélne. Talán élvezi, hogy itt még megteheti. A jövőben nem nagyon van rá alkalma, de... erről nem beszél, már így is túl sokat mondott.*
- Nyilván azt sem, miért nem látsz a jövőbe. Hogy miért nem látsz velem, vagy a társaimmal kapcsolatban semmit. Mert tudod, hogy vannak, hisz láttad őket, nem igaz? *ez mondjuk csak megérzés, lévén amikor a többiek megérkeztek, még nem hatott a bájital... kellett fél órácska, míg igen, de hát ez is több, mint a semmi. Így is utálja, ha Marge nénin keresztül kell bármit is elérnie a méregkeverőnél. De még mindig jobb, mint eladni neki a lelkét. Az öreglánynak meg már úgyis mindegy.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Hétf. Jan. 23, 2012 9:29 pm

*A Desiré-val folytatott párbeszéd meg őt nem érdekli, de legalább van ideje addig is számba venni a dolgokat. Becca állításait fapofával hallgatja, feltehetőleg iszonyatosan nehezére esne igazat adni a másiknak, így nemes egyszerűséggel nem is teszi.*
- Szerintem azt várja, hogy vele menjünk *Fordul az árnyőrhöz, mit sem törődve a lánnyal. Nem hiszi, hogy nagyon rájuk bízná, hogy mennek vagy nem. Márpedig őt nem viszi senki, az hétszentség. Mindenesetre a kérdés részéről is áll, ha kap egy címet akkor elmegy oda... Viszont újra rákérdezni nem fog és arra sem mutat hajlandóságot, hogy közelebb lépjen a lányhoz. Tud ő teleportálni magától is és hiába imént az apuci megszólítás, egy kicsit sem bízik a lányban.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Kedd Jan. 24, 2012 11:08 pm

*Nem kell neki kétszer mondani, még ha nem is teljesen érti, mire fel ez a hirtelen pálfordulat a kettős részéről - szerinte csak simán megunták a szövegelését, bár ez hol érdekli Őt? Jönnek és kész! Ezt akarta elérni, így hát megmondja a címet és remélhetőleg mindenki jön oda...*

// Oda írom a következő reagot, fejlécbe a nevetekkel, hogy ne legyen kavarodás. Smile //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Desiré on Pént. Feb. 10, 2012 6:56 am

-Hogy a micsodámnak? Csávómnak? Ez volt a hét poénja… - És még egy tettetett mű nevetés is elhagyja a számat, ami megannyi negédességet, gúnyt és szarkazmust is rejt magában, amivel csak azt fejtem ki, hogy annyira azért még sem tartottam mindezt mulatságosnak. Sőt…
-Miről beszéljek vele? Neki és nekem nincs miről beszélnünk. Semmi közünk egymáshoz! – Az egy dolog, hogy én szültem, de a sorsa olyannyira elmondhatatlanul nem érdekel, hogy ez a kis csitri is igazán tudhatná már, hogy látni sem akarok a… lányomat. A Raoul és a kiscsaj közti, további szóváltásba már nem is szólok bele, egyébként sem igazán értem, hogy miről is lehet szó, így hát inkább csak hatalmas érdeklődést mutatva, kezdem el nézegetni a körmeimet, egészen addig, ameddig egy kérdés nem érkezik hozzám. Nem emelem fel a fejem, csak felsandítok a démonra.
-Menjünk, rakjunk rendet a kölykeink közt! – Vágom rá sejtelmes, semmi jót nem sejtető vigyorral szám szegletében, aztán eltűnök a mostani helyszínről.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3