Charmed World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.





Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés
Ha segítség kell...
Legutóbbi témák
2012. tavaszCsüt. Ápr. 05, 2012 7:02 pmVienne
2011.- 2012. télKedd Dec. 20, 2011 1:21 amVienne
2011. őszCsüt. Okt. 27, 2011 9:40 pmVienne
2011. augusztusSzer. Aug. 24, 2011 8:02 amVienne
1854. - LondonVas. Aug. 07, 2011 8:28 amVienne
All we wanted is... (2011. nyár)Szer. Júl. 13, 2011 6:47 amVienne
A nap, amikor a Pokol elszabadul...Hétf. Jún. 13, 2011 1:22 amVienne
Pszichiátria - 10 év múlvaSzer. Márc. 16, 2011 9:45 amAgrael
54-es övezet (Góbi sivatag)Hétf. Márc. 14, 2011 7:03 amPixie

Go down
Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva - Page 2 Empty Pszichiátria - 10 év múlva

Kedd Nov. 23, 2010 6:35 am
First topic message reminder :

*A hely valahol San Francisco szélén található. Az a tipikus fehér falú, szép parkkal körülvett egészségügyi intézmény. Nincsenek benne gumiszobák, sőt! Meglepően szép lakosztályok vannak az itt élők szolgálatára, akárcsak valami szálloda. Minden ápoló vidám, épp csak annyiban különböznek az itteni emberektől, hogy fehér ruhát viselnek.
A három szintes festői épület földszintjén a terápiás helyiségek találhatóak, míg feljebb a lakórész van. Furcsa mód sűrűn járnak ki és be az emberek itt. És az is igen furcsa, hogy egyik ajtón sincs lakat, de még a zárt ajtók is rendkívül ritkák. Egyébként semmi nem jelzi, hogy évek teltek volna el.*

Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva - Page 2 Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Kedd Feb. 08, 2011 3:44 am
[Agrael - Barlang]

- Azt hiszem megtehetem, hogy arra válaszolok, amire kedvem tartja, mert ebben a jövőben én vagyok nyeregben. Egyébként... ezt talán elmondhatom, szigorú értelemben véve nem én tettem ilyenné, de volt benne szerepem. Például a képességek elvétele, az én ötletem volt. *Miközben beszél, teljesen nyugodtan sétálgat itt a barlangban, mintha nem is lenne jobb dolga. nem is nagyon figyel rád, mintha csak egyszerűen szeretné hallgatni a saját hangját. Az utolsó megjegyzésénél meg mintha irtó büszke lenne magára. Egyébként pedig továbbra is ott van a halvány derengés a barlang kellős közepén.*

[Rafael, Raoul - bejárat]

*Bizony, ahogy odaléptek a bejárat közelébe, a két rendőr is megindul teljes nyugalommal felétek.*
- Raoul de Nostredame és Rafael volt démonok, álljanak meg és tegyék tarkóra a kezüket. *Jön a határozott és félre nem érthető pontosságú utasítás az egyiktől, miközben közelednek. Úgy fest az utóbbi tíz évben a közbiztonság valaminek köszönhetően, szinte felfoghatatlanul hatékonnyá vált. A rendőrök higgadtságát elnézve, ilyenkor nem is igazán szokás ellenkezni. De elrettentésképpen a fegyver ott van az övükön.*
Raoul
Raoul
Démon
Démon
Titulus : Daredevil
Kor : 516

Hozzászólások száma : 620

Pszichiátria - 10 év múlva - Page 2 Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Kedd Feb. 08, 2011 4:07 am
[Rafael, Raoul - bejárat]

- Mehetünk. *Ismétli el kijelentőmódban, majd Raf mellett indul meg. Nem igazán jut eszébe, hogy bármi gyanút kelthetne, bár mondták már neki, hogy igazi bűnöző-feje van.*
- Egyszerűbb lenne ez az egész, ha tudnánk mit keresünk, meg aztán... *Már nem derül ki, mit akart még mondani, mert ekkor leszólítja őket az a két rendőr. Most azért gondolatban leesik az álla. Meglepetten néz oldalra Rafaelre, hogy vajon a másik is ilyen abszurdnak tartja-e a szituációt.*
- Mit követtünk el biztosurak? *Kérdi végül rendkívül készséges állampolgár képzetét keltve és hanyagul a tarkójára teszi a kezét... csak jöjjön közelebb ez a két fakabát. Egyre inkább utálja, hogy nincs képessége.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva - Page 2 Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Kedd Feb. 08, 2011 11:29 am
[Nero – Barlang]

- Megteheted, de én is megteszem, hogy arra válaszolok, amire akarok. Mint démon a démonnak valami kis tiszteletet meglehetne adni. S mivel szerintem én vagyok az idősebb kedves Nero, szerintem ezt elvárhatom tőled. Bár nagyon kellemetlen dolog volt, hogy megfosztasz minket az erőinktől. Gondolom te vagy az egyetlen démon, akinek megmaradt az ereje? Így tehát te valami úr is lettél, szép terv, és jó kivitelezés. Igazi démoni terv, nincs senki, aki harcolhatna veled.

*A kezeit a háta mögött kulcsolva kezd el Agrael is sétálgatni, pont Neróval szemben. Majd megáll, és a derengést nézi. S normál tempóval elkezd sétálni felé Agrael.*
- Mond csak, mi lesz, ha megérintem ezt a fényt? Talán visszakapom az erőmet, vagy meghalok?
*S már nyúl is a derengés felé, hogy megtudja mi is történik ha megérinti azt.*
Rafael
Rafael
Démon
Démon
Titulus : Master of souls
Kor : 498

Hozzászólások száma : 247

Pszichiátria - 10 év múlva - Page 2 Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Szer. Feb. 09, 2011 4:44 am
[Rafael, Raoul - bejárat]

*Először a rendőrökre pillant meglepetten. Megáll egyszerűen csak fejét fordítja oldalt. Halkan beszél Raoulhoz, hogy ő értse, amíg oda nem érnek a rendőrök.*
-Csak nyugalom. Lehet ez rutin dolog. Ha így ismernek minket, lehet tudnak segíteni Nerot megtalálni. Hátha látták.-*Tekintete kicsit kérdő is. Most, hogy Raoul megszólította a rendőröket hagyja beszélni.*
-Jó napot uraim! Tudnának segíteni? Csak Nero-t keressük!-*Mosolyog kellemesen.*
Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva - Page 2 Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Szomb. Márc. 12, 2011 7:08 am
[Agrael - Barlang]

- Ebben a világban te nem vagy démon, csak egy egyszerű halandó. Hosszú évekig senki még csak a létezésemről sem tudott, most viszont fordult a kocka... furcsa, nem tetszik? *Megjátszott aggodalommal teszi fel a kérdést, mintha csak szörnyen sajnálná, hogy nem tudott eleget tenni Agrael kívánalmainak. Egyébként a legkevésbé sem zavarja, hogy a másik is fel-alá jár, de még csak az sem, hogy közelít a derengéshez, amit ettől függetlenül észrevesz.*
- Csak nyugodtan, már úgyis várnak. Én kértelek volna meg rá, ha te nem hozod fel. *Úgy fest komolyan mondja, ki tudja mennyire lehet megbízni benne. Agrael döntése, hogy belenyúl-e. Egyébként a derengés közelében kellemesen meleg van, valószínűleg az bocsátja ki magából.*

[Rafael, Raoul - Bejárat]

- Tarkóra a kezet. *Ismétli el nyomatékosan a másik rendőr is Rafaelnek intézve a szavait. Raoul kérdésére pedig szinte rögtön jön is a válasz a szakállastól. Ugyanis az egyik zsaru egy böhöm szakállas fószer, a másik pedig, egy nyúrga patkányképű. Tehát a nagyobbik ad választ.*
- Gyorshajtás, autólopás, a kressz többrendbeli megsértése. *Darálja el a fazon, időközben oda is érnek és lecsatolják mindketten a bilincset az övükről, még mindig halál nyugodtan. Úgy fest itt elég gördülékenyen szokott menni az igazságszolgáltatás. Viszont a patkányképű elneveti magát Rafael kijelentésén és a másik is jót vigyorog rajta.*
- Hallod, Nero-t keresi. Na ez a nem semmi... Mintha nem tudná, hogy a Tanács tagjait nem lehet csak úgy felkeresni. Különben is... minden héten a kinyilatkoztatáson válaszol a kérdésekre. Erre itt keresi. *Úgy fest marhára elvan a kisebbik és a böhöm is csak vigyorogva csóválja a fejét. A szakállas nagydarab egyébként Raoulra igyekszik rátenni a bilincset, míg a kisebbik Rafaelre. Úgy fest nem számítanak ellenkezésre.*
Raoul
Raoul
Démon
Démon
Titulus : Daredevil
Kor : 516

Hozzászólások száma : 620

Pszichiátria - 10 év múlva - Page 2 Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Szomb. Márc. 12, 2011 7:22 am
[Rafael, Raoul - Bejárat]

- Nyugodt vagyok. *Jegyzi meg oldalra sem nézve a férfira, egyébként tényleg halál nyugodtan. Nem az az izgulós típus. Igazából még azt is bejátszhatná, ha rá vallana, hogy elkezd malmozni türelmesen amíg a rendőrök odaérnek mögéjük, de így csak nézelődik.*
- Már ez is valami? *Fordítja fejét a rendőrök felé komolyan meglepett arccal. Lehet akkor ezt az ő idejükben sem kéne... de végül is kit érdekel.*
- Ejha... kinyilatkoztatás. Rafael, te tudni szeretnél még valamit? *Fordítja végül fejét az említett felé kérdő tekintettel. Igazán egyértelmű, hogy mire céloz, annyi közös ügyük már talán volt, hogy érezze a másik, ha Raoul a tettek mezejére lépne. De most legalább engedélyt kért a maga rendhagyó, pofátlan stílusában, hiszen ez a kérdés sem mentes teljesen az iróniától.
Mielőtt pedig csattanna csuklója körül a bilincs, elkapja azt, nem engedve a műveletet... komolyan kivárja, Rafael válaszát, mert a látszattal ellentétben nincs terve és ki tudja, hogy a másiknak van-e.*
Rafael
Rafael
Démon
Démon
Titulus : Master of souls
Kor : 498

Hozzászólások száma : 247

Pszichiátria - 10 év múlva - Page 2 Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Hétf. Márc. 14, 2011 6:56 am
Keze hátul mintha hagyná magát megbilincselni, majd Raoul kérdésére elhúzza a száját.*
-Azt hiszem nem!-*Mosolyodik el, és társával egyszerre fordul meg. Jó maga pedig először a rendőr érzékeny pontjába térdel, majd ahogy előregörnyed még egy térdest kap, csak most a fejére. Remélhetőleg ennyi elég ahhoz, hogy kifeküdjön, hisz egy ilyen váratlan támadással még egy boszi vagy démon férfi se nagyon tudna mit kezdeni, ha csak nincsenek vasgolyói. Majd figyel, kell e Raoulnak segítség, amennyiben nem kicsit átkutatja a rendőrét.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva - Page 2 Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Szer. Márc. 16, 2011 9:45 am
[Agrael - Barlang]

- Nem igazán rajongok a dologért. Aki már ezer éve démon, az megszokta a dolgot. Szívesebben maradtam volna az. Azért elég szemétség volt amit csináltál, de egyben remek húzás is volt. A sajátjaid ellen fordulni, megfosztani őket az erejüktől. Csak ismételni tudom magamat, ügyes nagyon ügyes.
*Kellemes ez a derengés, túl kellemes. Inkább megáll vele szemben és csak nézi.*
- Kik? Kik várnak? Talán az Égiek? Vagy inkább ez nem más, mint egy kivégző helyiség? Hiszen fent agresszív voltam, lehoztak ide, ahol veled találkozom. És a szavaiddal megzavarsz, azt akarod hogy nyúljak bele ebbe?*mutat a derengésre.*- Inkább nem, ez a démon vonás megmaradt, a bizalmatlanság. Remélem nem neheztelsz érte? Ha a halálomat akarod neked kell megtenned. Feltéve ha neked se szabad gonoszkodnod. *elhátrál a derengéstől, és a lifthez sétál, majd neki dől a falnak.*
Ajánlott tartalom

Pszichiátria - 10 év múlva - Page 2 Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.