Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

California Academy of Sciences

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

California Academy of Sciences

Témanyitás  Vienne on Szer. Okt. 21, 2009 4:15 am

First topic message reminder :

Egy óriási tudományos múzeum, mely több részből áll.

- Steinhart Aquarium (lásd kép), amely az USA egyik legnagyobb akváriuma.
- Morrison Planetarium, mely egy különleges planetárium.
- Gem and Mineral Hall, mely a legkülönfélébb drágaköveket, és ásványi anyagokat bemutató gyűjtemény.
- Life Through Time, mely az evolúció történetét mutatja be.
- Elkus Collection of Native Art, mely az őslakos indiánok művészeti alkotásait tartalmazza.
- Wild California, mely California természeti látványosságait mutatja be.

Vienne
Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: California Academy of Sciences

Témanyitás  Heloise on Csüt. Május 05, 2011 5:54 am

*Csak rosszallón szusszan, mikor a démon gúnyolódik egy sort még vele. Az eszmefuttatása alatt igazít kicsit szemérmetlenül rövid ruhájának szegélyén, hogy rendesen álljon.*
- Ha a vágyaimat akarnám kielégítgetni, akkor azt nem olyan helyen tenném, ahol a legtöbben ki vannak tömve, vagy viaszból vannak. *Tény, hogy így záróra felé már több a kiállított tárgy, mint a látogató. Tekintete a férfi felé villan.*
- Miattad jöttem. *Hízeleg, vagy tényleg... nem lehet tudni.*
Heloise
Néhai
Néhai

Titulus : The Lamia
Kor : 231

Hozzászólások száma : 46

Témanyitás  Agrael on Vas. Május 08, 2011 10:15 am

- Miattam? – kicsit meglepi ez az állítás, de csak a démonok szokásos gyanakvása beszél belőle. – Kis porszem vagyok én, hogy egy magadfajta gyöngyszem miattam jöjjön ide. De azért ez megtisztelő. – mondja egy enyhe kis mosollyal az ajkán.
- Akkor mi lenne ha egy kényelmesebb helyre mennénk? Ha már miattam jöttél, akkor nem hiszem, hogy itt szeretnél lenni velem. Bár végülis nekem mindegy.
Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Heloise on Vas. Május 08, 2011 5:55 pm

*A visszakérdezésre biccent aprót.*
- Agrael. Te vagy a legidősebb démon, akit ismerek. Ez nem lehet kis dolog... *Szusszan, s feláll, de úgy, hogy közben végigsimít a férfi vállán.*
- Sétáljunk. *pillant le rá, indítványozva egy kis túrát a halandók közt, a múzeumban.
Ha a másik követi, akkor bizony ráérős léptekkel haladnak tova, s Agrael felé nem egy halandó tekint irigykedve. - főleg a férfiak. Éppen annyian, ahányan a nő után pillantanak.*
- Szóval a középkor volt a kedvenc korszakod? *Sandít felé, valamiféle beszélgetést kezdeményezve.*
Heloise
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Hétf. Május 09, 2011 1:26 am

- Mi az-az 1000 év? De köszönöm, hogy ezt gondolod. *mondja mosolyogva, szereti azt is ha hízelegnek neki. A vállsimításra még inkább szélesedik a mosolya.*
- Ahogy gondolod.*elnyomja a cigit és ledobja a földre a csikket. Had púposkodjon majd a takarító ha nem tetszik neki a dolog. Feláll és szép démonunk mellé sétál. Vigyorog a férfiak pillantásán, na igen, nem egy mindennapi démon hölggyel sétálgat.*
- Igen, egész kellemes volt, pestis, boszorkányégetések, értelmetlen háborúk, testvér testvért ölt. Maga egy paradicsom a démonoknak. Sajnos manapság már nem annyira elterjedtek ezek a dolgok. És te melyiket szeretted? Bár van egy tippem hogy ezt, itt a nők szabadabbak.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Heloise on Pént. Május 13, 2011 7:56 pm

*Figyelmesen hallgatja az idősebb, a másik szavait, de akármennyire igyekszik, nem tudja türtőztetni, hogy a feltételezésére ne szaladjon ki édes kuncogás a szépen ívelt ajkakon.*
- Havannában születtem, bár a teremtettek jobban illene rá... és azt hiszem, mindig is kedveltem az országot. Sose a jóságáról volt híres. Polgárháború, forradalom... kaszinók, night clubok...na meg persze mágia.
Heloise
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Szer. Május 18, 2011 1:04 am

- Havanna, csodás kis hely. És látszik is rajtad, igazán egzotikus vagy.
*Bókol a kedves Heloisenek. Élvezi a helyzetet, mármint azt, hogy a férfiak irigykedve nézik őt. Amiért egy igazán csinos nővel sétál. A halandókat így olyan egyszerű rácsábítani a bűnbeesésre. Egy csinos arc, egy kecses test, egy feszes hátsó és két nyálcsorgató mell, és kész is a bűntárgya.*
- És tényleg itt akarunk mi sétálni? Legalábbis amikor a Pokol legszebb Rózsája van velem, nem éppen történelmi leleteket szeretnék nézegetni.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Heloise on Csüt. Május 19, 2011 5:17 pm

- Ugye? *Villan negédes mosolya a másik felé. Naná, hogy tisztában van vele, micsoda "gyümölcs"nek számít a kreolos bőrével, szép metszésű szemeivel és hasonlóan igéző, buja ívű ajkaival, valamint nem épp kifutómodell-sovány, ám formás alkatával.*
- Csalódást is okoznál, ha így lenne... *Kacag fel csengőn a férfi szavait hallva, majd nemes egyszerűséggel perdül elé, finoman megragadva felsője szegélyét a nyakánál és rántva egyet határozottan rajta, ezzel arra kényszerítve a másikat, hogy olyan közel hajoljon hozzá, hogy homlokuk szinte összeér.*
- De miért sietnénk el bármit is? *Súgja, s ajkai cirógatják a férfiét. Majd nemes egyszerűséggel elengedi, ujjai finoman igazítják ki a felső gallérját, s elégedett kis mosoly keretében lép tova. Igazi vadmacska: Játszik az étellel.*
Heloise
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Vas. Május 22, 2011 3:33 am

- Ezt még kérdezned kell? De megerősítem megint, az vagy. * néha kell az ismétlés a nőknek, ilyen téren. Agrael pedig nem az a fajta aki nem teszi ezt meg. Főleg ha tényleg igaz az, hogy Heloise tényleg egy nagyon kívánatos gyümölcs, akit még ő is leszakítana.
Szólni nincs ideje, mert megragadják és már elég közel kerül a gyümölcshöz. Egy harapás kéne csak, és már meg is lenne. De türelmesen vár, kíváncsi mit is tervez Heloise.*
- 1000 éves vagyok, tudok várni ha kell, csak nehezebb a várakozás ha amire vágyok itt van előttem, ennyi az egész kedvesem. * legszívesebben egy kicsit előre dőlne, hogy az ajkaik összeérjenek, de hát nem teszi meg. Egy kis úriember gén belé is szorult, vagy csak arra vár, hogy Heloise tegye meg az első lépést. Bár erre most hiába is várt, de ami késik az nem múlik.*
- Rendben van kedvesem, akkor mehetünk tovább? Sok látnivaló van még, akármennyire is unalmas.*sétál továbbra is a démon hölgy mellett*
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Heloise on Szer. Május 25, 2011 5:28 pm

- Nálatok ez így ment régen? *sandít a férfira buja kis mosollyal, kacéran.* Csak várni, várni és várni míg a nő hajlandó megadni magát... hol marad a vadászösztön?! *kacag fel csengőn, ahogy a férfi mellett lépdel, s kérdésére kezét a férfi keze felé nyújtja.
Hanem, ha az elfogadja a kéznyújtást, akkor nem tovább lépnek, hanem elteleportálnak... valahova az alsóbb alvilág egy eldugott szegletébe.*

//Igazából bármelyik topic jó, ahol nem folyik épp játék. Smile //
Heloise
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Hétf. Szept. 10, 2012 2:21 am

Lessünk csillagokat
(Morrison Planetarium)

*Egy ideje már kergette ezt az ártatlant, rendesen megfutatta, az biztos. Ám már nincs hova menekülnie, az egér a fogóban van, csak le kell aratnia a babérokat. S itt van egy karnyújtásnyira, csak le kéne aratni a babért. De valamiért nem megy, talán démoni impotencia? Vagy csak Leahnak köszönheti az egészet? Nem tudja, tényleg nem, már-már ott tart, hogy elengedi az embert. Ám az ostoba látva a hezitálást rátámad Agraelre, aki már csak ösztönből is eldobta a tűzgömböt, eltalálva az ártatlant, akinek már vége is.*
- Na f@sza.

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Szept. 10, 2012 5:58 am

*Remek, eltévedtem. Az előbb nem jobbra, hanem balra kellett volna fordulni? Vagy egy szinttel lentebb? Legalább egy táblát kitennének! Ahol-e! Morrison Planetarium?! Hű, jól elkeveredtem. Nem gondoltam volna, hogy ez az épület belül rosszabb mint a Minotaurusz útvesztői. Mindegy, így jár az, aki könnyített munkát vállal kisbabájára hivatkozva. GYES-re azért nem akartam elmenni. Mi ez a hang?
A folyosó vége felől jön, dulakodásra emlékeztet, majd mintha halvány fény villanna... és egy kiáltás.*

- Nem hiszem el! - *Váltok futásra és indulok meg. Csak remélni merem, hogy paranoiás vagyok.*
- Mi a?! - *Épp hogy csak befordulok a sarkon egy fekete ruhás alakot pillantok meg, tőle nem messze pedig egy földön fekvő férfit, akinek mellkasáról kénes füst emelkedik a magasba. Ereimben pumpálni kezd az adrenalin*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 29

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Agrael on Hétf. Szept. 10, 2012 6:20 am

- Én is ezt kérdezem. Mi a?!-* erről bizony ennyit. Meglátták, ott a hulla is, nem pont úgy fest, mint aki segíteni akar az áldozaton. Nincs mese, itt az ideje, hogy eltüntesse a nyomokat, és a tanút is. Elsőnek a testtel kezdte, egy újabb tűzgolyó a baljából, és nem maradt más, csak a hamu. Következik a tanú, jobbjából dobta felé a tűzess meglepetést, majd pedig lángok ölelték körbe Agraelt, teleportált, majd nem messze a férfitól jelent meg ismét. *
- Hogy ezt mennyire utálom. A démon csak teszi a dolgát, és már meg is zavarják.-* van egy olyan tippje, hogy nem sikerült ennyivel letudnia, így tehát a harc folytatására készen állva várt. Egyet már támadott, meg kell adni az esélyt másoknak is.*
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Szept. 10, 2012 7:30 am

*Egy másodpercig farkasszemet nézünk egymással, a következő pillanatban pedig már dobja is a tűzgömbjeit, miközben teleportál, ami elől én csak a földre vetem magam. Mint valami béka hasalok a kövön az öltönyömben.*
- Bocs már - *vetem oda játszott szomorkodással, s a földről egyik kezemet előre lendítve kavarom meg alatta a levegőt, hagy repüljön egy kicsit. Legalább addig foglalja le, amíg lábra állok.*
*A szél persze nem tart örökké, úgyhogy elkezdem gyűjteni magam köré a levegőt, folyamatosan hűtve azt, bár ő ebből egyelőre nem vehet észre semmit. Egy újabb láthatatlan trükk apám tarsolyából.*

~ Valószínűleg nem véletlen, hogy csak én maradtam életben a családomból...
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Kedd Szept. 11, 2012 12:32 am

- Nincs gond. De remélem nincs harag, amiért megöllek?-* elvesztette a talajt a lábai alól. Pedig legjobb tudomása szerint, erre nem volt képes, tehát marad az a magyarázat, hogy a férfi csinálta. Nem rossz kis trükk, elterelésnek tökéletes, sőt, szívatásnak is. Így nincs mese, kivár, míg végre sikerült ismét normálisan állnia. S inkább a saját erejéhez folyamodik. Kiterjeszti a képességét a környezetére, így a közelében lévő tárgyak elsőnek elöregednek, majd porrá válnak. Elindul a férfi felé, így tolva ki a határt, amire hat a képessége, na meg persze magától is nő ez a táv, de így gyorsabb.*
- Porból lettünk, és porrá leszünk. Nyugi, nem kell félni, nem fog nagyon fájni.

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Szept. 11, 2012 8:32 am

- Nincs kedvem a bájcsevejhez, sietek. - *Az már biztos, akármit is csinál nem várom meg míg elér hozzám és szerencsémre a képességem is pont hatásos ezen a téren.*
*Kezeimet egyszerre lendítem előre útjára engedve a fagyos szelet, amely remélhetőleg a pusztító hókuspókuszával együtt repíti a folyosó túlsó vége felé. Nem eresztem rá az egészet csak egy löketnyit, mert úgy érzem legközelebb közelebbről próbálkozik, akkor pedig szükségem lesz a védőkorlátomra. Addig is, amíg vissza nem tér, tovább gyűjtöm és hűtöm magam körül a levegőt.*
*Az biztos, hogy a padló és a falak körülöttem kezdenek deresedni. Talán nem figyel oda rá...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Szer. Szept. 12, 2012 5:24 am

- Nekem oké, én is.-*sajnálatosan nem tudott közelebb menni, mert hamar elfújta a szélt játszott. Nekirepülve a falnak, fájdalmasan felnyögve, majd a talajon kötött ki. Arccal lefelé.*
- A fenébe, hát ez nem volt valami jó érzés.-* mondta némileg meglepetten, miközben feltápászkodott. Lehet egy kicsit visszatér a többi erejéhez, és egymásutánban tűzgömböket kezdett dobálni a férfi felé. Miközben egyre közelített hozzá, a saját erejével azért csak gyorsabban tudna végezni. Csak ez a fránya élni akarás zavarta, és Leah. Ő járt a fejében, hogy lehet, ezt nem díjazta volna… sőt, biztos nem. De nincs itt, és amiről nem tud, az nem fáj, meg nem is járnak, vagy akármi.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Szept. 12, 2012 10:42 pm

*Szavait eleresztem a fülem mellett, nem pazarolok energiát a beszédre csak figyelem miként kel fel morogva és formál tűzgömböket kezeiben. Ezt vártam; arcomon halvány mosoly szalad át.
A felém repülő gyilkos gömbök hirtelen foszlanak szét előttem kékes derengés közepette. A testem körül összepréselt fagyos levegő láthatatlan falként állja útját a forróságnak és hűti le azt egy szempillantás alatt, míg ő egyre csak próbálkozik és közeledik felém.
Szemeim lassan kifehérednek, ahogy a varázslat kiteljesedik bennem, s mikor úgy ítélem elég közel ért hozzám felé emelem egyik kezem, s ezúttal nem a szelet, csak a tömény hideget szabadítom rá egyszerre. Az ablakokon jégvirágok rajzolódnak ki, ahogy a fagy elönti a folyosót
Pillanatok alatt megfagyhat az ereiben a vér, már ha neki az van benne...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Vas. Szept. 16, 2012 5:50 am

*Nem várt fordulat volt ez. A támadását nem csak elkerülték, de a jelek szerint, hárították, és ez kellemetlen, nagyon kellemetlen. Mint az, hogy ahogy közeledik a férfi felé, annak a szeme megváltozik, sőt, ahogy felemelte a kezét, ki túlzással, még a pisa is megfagy Agraelben. Életben akar maradni, ezért el teleportál, de nem túl messze, csak egy másik folyosóra.*
- D…d…d…de hi…hi…hi…hi…hideg.- dörzsöli magát, ahogy csak éri, de ezzel nem megy sokra, inkább egy tűzgolyót idéz meg, és azzal melengeti a testét. Sok ideje nincs, így csak addig foglalkozott ezzel, míg nem érezte újra a végtagjait.*
- Nincs mese, 15 méterre van csak szükségem.- hozzáér a falhoz, és öregíteni kezdte. Csak egyszerű beton, semmi más, hamar porrá vált, habár így az épületben okozott némi kárt, de az elhanyagolható. Ismét egy helyen van a férfival, és ha jól számolt, akkor 15 méteren belül.*
- Nincs mese.- haragosan köpte a szavakat, majd felemelte a karját, és mindent, ami 15 méteren belül van, öregíteni kezdet.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Szept. 16, 2012 8:17 am

//Nem tudtam teljesen értelmezni, hogy ki hol is van, és hogy ha egy helyen vannak akkor Wal láthatja-e a férfit, szóval ha te nem így képzelted akkor szólj és javítok.//

*A hideg bevált és a férfi eltűnt, ám ösztöneim azt súgják nem ment messzire. Ahogy magam elé nézek ereje nyomait láthatom. A fagyos páncélon át is látni mit művelt, mintha elsorvadna minden körülötte. Milyen ördögi képesség ez? Még a beton is porrá vált...
Valahol itt kell lennie. Leállítom a levegőáramlást, hogy mozdulni tudjak, ám szemem még mindig fehéren izzik, sok energiámat veszi igénybe, s már nem harcolok mindennap démonok ellen, mint annak idején. Sietnem kell. Gyalog indulok el a folyosón és figyelek merre lehet, merre porlad az épület és ekkor ropogó hang üti meg a fülem, ahogy arra kapom a tekintetem látom ahogy a fal mellettem lassan, de biztosan... mintha egy láthatatlan erő zúzná össze egyre nagyobb felületen. A fal mögött lehet!
Rámarkolok magam előtt a levegőre, ami annyira összesűrűsödik alatta, hogy immár valóban kézzel fogható nyelet képez. Majd a nyél mentén örvényleni kezd a levegő, s mintha fonni kezdené magát úgy kezd nyúlni, míg végül egy hosszú kötéllé nem áll össze az egész. A széles folyosón a falig hátrálok - annál is inkább, mert egyre jobban porzik a fal és lassan a vakolat is hullani kezd -, s nagyot lendítek a mágikus ostoron, hogy csak úgy csattan a megviselt betonon.
Hangja felért egy mennydörgéssel, ereje egy robbanáséval, s az eredmény egy lyuk a falon. Ám, ha ez sem zavarja meg a mögötte ügyködőt - de úgy egyébként is - őt veszem a második suhintással célba és már lendítem is a fegyvert...*

Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Kedd Szept. 18, 2012 1:16 am

*Habár nem úgy sikerült a falbontás, ahogy tervezte, de így is megteszi. Csak arra kell figyelnie, hogy elkerülje azt az ostor valamit. Talán fájdalmas lenne, ha sikerülne beszerezni egy találatot. Így tehát az első csapás elől félre kell lépnie, és maximumra kapcsolnia az erejét. Ha jól számol, a férfi bőven a képessége hatókörében van. Ami abból áll, hogy minden, ami szilárd, fizikai megtestesüléssel rendelkezik, vagy éppen élő sejtek, molekulák alkotják, és képes az öregedésre, akkor azt meg is tudja öregíteni. Így hát ennek a férfinak az esélyei igen csak romlanak.*
- Nah, szerintem hamarosan kaphatod a nyugdíj kedvezményt is… Remélem nem lesz harag… bár a fenét se érdekli.-* a környezetben a falak, a plafon, minden egyre csak öregedésnek, rothadásnak indult, időkérdése csak, és a férfi is tapasztalhatja, hogy már rég kezdetét vette a vénülése, gyengülése.*
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Szept. 18, 2012 5:03 am

*Az csapás nem talál és ez meglepő. Döbbenten konstatálom, hogy ráncok jelennek meg a karomon és mintha ólmos fáradtság kezdene erőt venni rajtam. Öregszem... és gyorsan.
Immár nincs időm gondolkodni, mit tegyek. Teljesen világos a helyzet. Le kell állítanom és le kell lépnem, mielőtt azzá nem válok amiből teremtettem: porrá.

- Még találkozunk - *kiáltom oda, majd egyszerűen kettőnk közé csapom az ostort, mire annak összesűrűsödött egésze hirtelen válik szabaddá és robban szét a tér minden irányába. A felszabaduló levegő mindkettőnket elsodor távol egymástól. Azt nem látom ő hova kerül én viszont kirepülök az ablakon a belső udvar felé. Lehunyt szemmel engedem el magam és hagyom hogy maradék erőm elhagyja testemet és mintha csak elvesztené súlyomat, akár ha vízbe merülnék ereszkedjek alá. Lábam könnyedén érik a talajt ám megállni rajta már sokkal nehezebbnek bizonyul. Minden erőmet felemésztettem; kezeimet látván legalább 50 éves lehetek.
Fényőrért kiálltok, egy cseppet sem érdekel meglátott e valaki, vagy hogy lebukhatok. Élni akarok, a lányomat nem hagyhatom egyedül és ki tudja próbálkozik-e még a démon. Ekkor kékes derengést pillantok meg, majd minden elsötétül.

//Köszönöm a játékot, majd várok egy revansot Wink//
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content