Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Barlangi tavak

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Barlangi tavak

Témanyitás  Joelle on Csüt. Jan. 13, 2011 4:02 am

Bár Kharón, a révész csak mende-monda, az alvilágban is fellelhető olyan rész, ahol tavak, folyók alakultak ki. Ezek közt a könnyebbség és talán a fődémon kénye-kedve végett járatok lettek kialakítva, hogy közlekedni lehessen köztük. Funkciójuk nincs, hacsak nem a gyönyörködtetés.

Joelle
Néhai
Néhai

Titulus : Ms Unreachable
Kor : 35

Hozzászólások száma : 66

Vissza az elejére Go down

Re: Barlangi tavak

Témanyitás  Joelle on Csüt. Jan. 13, 2011 4:17 am

Lassú léptek hangja visszhangzik a folyó menti kis járaton. Nem kopogós cipőké ez a hang, a veszkócsizma nem kopog. Hozzá farmer feszül a formás lábakon és hátsón, valamint bordó-fehér kockás inget vett fel a szőke hajú leányzó. Hogy neki nem lenne ildomos az alsó alvilágban bóklászni? Na erről nem szóltak. Csak meghalt pár éve és élvezi...*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Csüt. Jan. 13, 2011 5:55 am

Unatkozok, mit kéne csinálni? Töröm a fejemet, bár más fejét lehet jobb lenne. De az nem áll rendelkezésemre. Egy hirtelen és abszurd ötlettől vezérelve horgászni támadt kedvem. Csak nincs felszerelésem. Felmegyek az emberek világába, és egy boltba betörve elveszem ami kell. Pecabot, csali, horog, és ilyen dolgok, vissza az alvilágba. Felkapok egy sötét farmert, egy fekete sportcipőt, és egy szürke pólót. Magamhoz veszek mindent, majd megérkezve a tóhoz egy sziklára ülve neki is kezdek a pecázásnak. De vannak vajon halak ebben a vízben? Hmm, valaki jön?
- Ha lehet ne kergesd el a halakat.

Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Joelle on Pént. Jan. 14, 2011 10:50 pm

Kiszúrja az alakot, ahogy közelebb ér, már ki tudja venni vonásait is, azt is, hogy valami démonfi az illető. Szavára vállat ránt aprón.*
- Nem mondta még neked senki, hogy a három kívánságot teljesítő aranyhal csak mese? *és ezzel egy időben lehuppan a pasas mellé. Ja, hogy zavarna? Nem mondták és különben is mit érdekli az ilyesmi őt?...*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Szomb. Jan. 15, 2011 1:40 am

- Persze ahogy a démonok, boszorkányok is csak azok. De ha kifognám, egy kívánságom lenne. Ne legyen benne szálka.
*A hangja alapján nő, oldalra pillantok. Igen, nő és csinos nő. De megzavarni a pecázásomat? Ej de rossz szokás már. Bár van ebben a vízben hal? Nem hiszem, ha csak valami Démon Harcsa, vagy Warlock Ponty.*
- Persze nyugodtan foglalj helyet. Gondolom nem a remek horgászhely miatt jöttél ide? Talán habtestedet megmártani az alvilág kellemes hideg vízében? *A hangom korántsem szemrehányó, inkább csak csevegő. *
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Joelle on Vas. Jan. 16, 2011 2:48 am

*Felkuncog halkan a megjegyzésre.*
- Ha bármit kívánhatnál, komolyan csak ennyit kérnél és képes lennél megenni? *Sandít a férfira, miközben ültében féloldalt helyezkedik. Az ő ittlétét firtató kérdésekre csak vállat von pofátlan flegmasággal. Olyan, amilyennek látszik: szemtelenül fiatal, démonléptekkel meg főleg.*
- Csak unatkoztam. És eszem ágában sincs mártózni, még megenne valami démoni dög! *Felkacag, mert szerinte már a puszta feltételezés is vicces, hogy ő fürdőzzön, mint valami úri liba, akinek nincs jobb időtöltése.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Hétf. Jan. 17, 2011 10:20 am

- Mi mást kérhetnék? Kérjem azt, amit minden démon? Hatalmat, a világot. Jelenleg a hatalmam elég, és ha a világ az enyém lenne, unatkoznék.
*Érdekes hölgynek ígérkezik a pillanatnyi társaságom. De majd kiderül, ne ítéljünk elsőnek, lehet halál unalmas, és én magam fojtom bele a vízbe. *
- Szerintem semmi olyan nincs a vízben, mert már szerintem rám is rám támadott volna. Hiszen csak békésen ülök itten nem figyelve sok dologra. És paff, ha akar, megesz. Ja, a nevem Agrale.
*Nyújtom a kezemet neki.*
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Joelle on Hétf. Jan. 17, 2011 10:56 pm

- Elég szűk látókörűek vagytok, ti démonok. *Jegyzi meg a mélybarlangi tavat igézve tekintetével a lány, ajkain szemtelen mosollyal. De nem fojtatja, nem szeretné, ha ez a mellette ülő díszpéldány letépné a fejét, amiért itt beszólogat a fajtájának. Pedig tudna, hajajj!*
- Ez most célzott utalás volt arra, hogy igazán megmártózhatnék a kedvedért? *sandít oldalra, sűrű pillái már-már túljátszottan zizegnek. Egyébként nem kifejezetten csúnya a hölgy, sőt, mondhatni egész jó bőr. De egy szépségversenyen azért gyorsan kiszórnák.*
- Joelle. *nyújtja a kezét ő is, meglepően férfias, határozott kézszorítása van a látszólag gyenge nőcskének.*
- De a legtöbbek csak Jo-nak szólítanak. *teszi hozzá vállvonás és vigyor keretében.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Kedd Jan. 18, 2011 1:44 am

- Már miért is lennénk azok? Ezeket kérhetném, mert minden mást magamtól is megtudok szerezni. Ahhoz nem kellenek kívánságok. *vontam meg a vállamat, ha éhes voltam ettem, ha szomjas ittam, ha álmos aludtam, ha meg nő kellet? Mindig találtam olyat aki jó volt arra. A kérdésén elvigyorodtam.*
- Nekem mindegy. Ruhában is jól mutatsz, gondolom anélkül is.* nem is lehet ez kérdés, így jól nézet ki, akkor szerintem anélkül is. Persze hogy megnézném, férfi vagyok elméletileg, tehát egy szép női testet mindig megnézek. Hu, van ám egy kézfogása.*
- Örvendek Joelle, engem a legtöbben csak Agraelnek hívnak. Nyugodtan te is hívhatsz így Jo. Bár kicsit férfias név egy nőnek.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Joelle on Csüt. Jan. 20, 2011 7:12 pm

- Az érzelmeket max hamisítani tudnád. *Jegyzi meg, utalva azokra a dolgokra, amit pénzért, kívánságért nem tudna megszerezni a másik, de talán azok nélkül se. Hisz milyen érzések azok, amiket megfélemlítéssel csalnak elő a másikakból? Ő már csak tudja...
A ruhás megjegyzésre azért felkacag. Ő? Jól? Nézte már meg a pasas rendesen?! Minden esetre a kézfogás mellé adott szavakra biccent, aztán vállat ránt.*
- Maradhatok Joelle is, ha jobban tetszik. K'ömben meg kapás van. *bök fejével az úszó felé elvigyorodva.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Pént. Jan. 21, 2011 3:44 am

- És minek kénének nekem érzelmek? Vagyis, azok az érzelmek, amikre te gondolsz. * Miért kellenének ilyen érzelmek egy démonnak? Ha megvannak az alap szükségletek, amikkel kilehet elégíteni az érzelmekre irányuló vágyakat akkor már probléma nincs. A nevetésre felvonja a szemöldökét. Mi vicceset mondhatott? Á biztos csak hiú ez a nő.*
- Jó lesz a Jo. Kapás, na, nézzük. *Ránt egyet a pacaboton sikerül kiszedni a halat. Ami vergődik a horgon, nem túl nagy hal. Nem érné meg megenni. Leveszi a horogról és visszadobja a vízbe.*
- Méreten aluli volt. Unalmas ez a pecázás, lehet inkább ugrok egyet a vízbe, hátha jó hideg, és kézzel fogok hallat. Nem jössz be?

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Joelle on Vas. Jan. 23, 2011 10:46 pm

- Nem azt mondtam, hogy kellenének. Csak hogy nem tudod őket pénzért, vagy kényszerítéssel megszerezni. *Sandít a férfira pimasz kis mosollyal, majd vállvonva hozzáteszi:*
- Az árnyőrök legalább képesek némi érzelemre, veletek ellentétben. *Igen, ezzel most arra utalt, hogyha ő nagyon akarná, meg tudná szerezni azokat, amiket Agrael nem. Kihívás lenne a dolog? Ugyan kérem... na jó, talán mégis. Egy kicsit.*
- Megy a halál... De csak utánad! *kacag, majd ezzel együtt taszajt is egyet a démonon, aki bizony, ha nem figyel, akkor képpel előre zúg bele a jéghideg vizű folyóba.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Hétf. Jan. 24, 2011 1:50 am

- Dehogynem, meglehet szerezni őket, ha máshogy nem is egy kis varázslat és már az enyém is az érzelmük. *lehet, hamis érzelmek lennének, de érzelmek. Az pedig már lényegtelen hogyan is szerezte őket. Az érzelem az érzelem.*
- Na azért mi is képesek vagyunk az érzelmekre, csak nem annyira aktívan, mint ti árnyőrök. Gondolom csak is azért tudtok ti, jobban mert ti emberek voltatok.*aki démonnak születik annak egy kicsit nehezebb a dolga. De azért aki árnyőr lesz, az emberi életében az se jeleskedhetett valami rengeteg jó érzelemmel.*
- Mi a…?* s már csobban is a vízbe. Nem valami kellemes meleg ez a víz, de megteszi. A felszínre dugja a fejét és megrázza a haját.*
- Na, én benne vagyok, te jössz.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Joelle on Hétf. Jan. 24, 2011 11:07 am

- Az nem olyan... mondtam, hogy kikényszerítheted, de attól sose lesz a tied. *Villan vigyora csalfán, csibészesen. A következő kijelentésre csak biccent és helyeslőn csettint egyet nyelvével. Pontosan így van.
És aztán belelöki a démont a vízbe, hogy feltápászkodjon, és a hívásra nekifusson picit. Bombát ugrik, naná. Hatalmasat csobbanva merül el, majd enyhe kishableányos-hajdobálós effekttel érkezik és bár néhány vízcsepp még csücsül pilláin, ajkán, azért a másik felé küld egy széles mosolyt, miközben levegőért kapkod.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Hétf. Jan. 24, 2011 1:24 pm

- Elég a meggyőző látszat, és hogy elhiszem, hogy az enyém.*Aj, azért néha jó lenne látni a jövőt. Mert akkor eltudta volna kerülni a vízbe lökést. De hát így járt, most a kellemes kis vízben leledzik. Mindegy, legalább beteg nem lesz. De azért legalább Jo is tartja magát, egy szép bombával a vízben köt ki. Agrael vigyorogva nézi az árnyőr hölgyet.*
- Na milyen a víz? Kellemes igaz? Mióta vagy árnyőr?
*Egy kis általános kérdés. Majd pár mozdulat és Agrael leveszi a saját felsőjét és a partra dobja azt. Így látni lehet a nem izmos, de kidolgozott felsőtestét.*
- Egy kis tűzlabda és miden rendben lesz vele. Hamar megszárad, de rajta, dobd le te is.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Joelle on Hétf. Jan. 24, 2011 5:59 pm

- Persze. De csak mert még nem jött a tavi szörny. *Villan vigyora, látszik, hogy csak viccel. A kérdésre pedig, hogy mióta árnyőr, vállat von. Szerinte - akármennyire általános a kérdés - nem szokás az embertől kérdezgetni, mikor is halt meg.*
- Csupán hat éve. *Nem is tűnik többnek egy 22 éves fiatal nőnél. Szinte csitri még, Agrael korához képest meg főleg.*
- Feltéve, ha nem égeted át. *Jegyzi meg a tűzlabdát illetően szórakozottan, majd a kijelentésre csak felvonja szemöldökét. Bár nyakig merül a vízben, így a férfitekintet elől látva marad, de így is szépen kirajzolódik a felső alatt minden, tekintve, hogy nincs rajta melltartó sem kivételesen.*
- Ingyen 'píp'-show nem kéne? *fröcsköl némi rossszalással, játékosan vizet Agrael felé.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Kedd Jan. 25, 2011 3:40 am

- Szerinted van rosszabb ebben a vízben, mint mi? *viszonozza a vigyort. Nehéz elképzelni, hogy pont egy tavi szörny lenne az amitől tartaniuk kell. Amikor egy démon és egy árnyőr együtt van a vízben.*
- Nocsak, akkor nem régóta vagy a mi kis családunk tagja. Én is csak ezer éve vagyok démon. Tudom fiatal vagyok.*vigyorog Jo-ra, az eddig találkozott démonok és árnyőrök közt se voltak öregebbek, mint Agrael. Régi kor démonja, pedig jó lenne végre valami ismerőst is látni.*
- Majd vigyázok, ha meg elég, akkor veszek egy másikat, vagy varrok egyet.*elneveti magát, ő és a varrás? Két külön fogalom, főleg mert nem is tud, és nem is akar megtanulni. Inkább venni fog, vagy inkább lopni. Naná, hogy gyönyörködik a látványban, nem is férfi lenne ha nem tenné. Vissza fröcsköli a vizet.*
- Naná hogy igen. Hülye lennék ha nem.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Joelle on Csüt. Jan. 27, 2011 10:41 pm

- Sose lehetsz biztos semmiben. *Dobja vissza a képzeletbeli labdát a démonnak, aki nemcsak nagy-, de üknagyapja is lehetne akár. Milyen jó, hogy nem látszik meg rajta a dolog. És így belegondolva... Joellen se fog majd meglátszani, mindig is egy 20 éves kis csitri marad külsőre.*
- Jól tartod magad. *ölt nyelvet játékos kis mosollyal, aztán meg cinkosan kacsint és... van képe "az öreget" belelökni a vízbe.*
- Chh... *fejcsóvál a megjegyzésre, tekintete neki is a férfin időzik. Így telik el ki tudja mennyi idő - néma szemezésben.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Szomb. Jan. 29, 2011 1:39 am

- Még nem találkozok, azzal a hatalmas gonosz aranyhallal addig biztos leszek benne, hogy nincs a vízben rosszabb, mint mi.*Hatalmas aranyhal? Érdekes is lenne egy olyan szörny, szép nagy fogakkal, cápa és az aranyhal keveredése, vicces is lenne. Miután kifogja akárki, és teljesíti a kívánságát, szépen megeszi, csak hogy a halnak is legyen már egy jó napja.*
- Nem panaszkodok, vitamin kúra, és a bőrön egy ránc sincs. Bár néha egy csontkovács jó lenne.*ezer éves, de fittnek érzi magát most is. Éljen a démon élet, öregség nincs, és betegség se.*
- Mi az?*kérdezi vigyorogva, majd közelebb úszik Johoz, finoman végig simítja az arcát, majd hirtelen lenyomja Jo fejét a víz alá, nem akarja megfojtani csak egy kis vicc. Tehát talán egy vágy két másodpercig tartja csak lent Jo fejét, majd elengedi, hátrébb úszik és nevetni kezd.*
- Bocsi.

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Joelle on Vas. Jan. 30, 2011 7:34 am

*jót kuncog a megjegyzéseken, majd ugye nagyot csobbanva kerül ő is a vízbe. Elnézi a férfit, aki közelebb úszik hozzá.
Simításra irányuló kezét, csuklóját a férfinak reflexből kapja el, tekintete ölne, ha tudna, amivel ekkor a másikra pillant.
Nem kirakati áru, vagy játékszer ő, hogy fogdosni lehessen, amikor a férfi kénye-kedve úgy esik. Már nem.
Hanem ekkor lenyomják a víz alá, épp csak levegőt van ideje reflexből venni. Prüszkölve kerül újra a felszínre.*
- Szerencséd, hogy kétszer nem halhatok meg. *Bokszol bele finoman a másik mellkasába, immáron elvigyorodva.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Hétf. Jan. 31, 2011 1:08 am

*Meg nem tudta simogatni, de legalább azt megtudta csinálni, amit akart. Egy kis víz nem árthat szerintem senkinek, jól festene a dolog, ha megtudna fulladni. Vigyorog csak akkor is, amikor a mellkasába bokszol Jo.*
- Hát ha megtudnál, és meghaltál volna most, akkor már mindegy, vissza nem tudsz vágni. De tényleg szerencse, hogyan számoltam volna el veled? *kérdezi vigyorogva, bár lehet nem kapna nagy letolást egy árnyőr halála miatt.*
- Na, és hogy tegyem jóvá, hogy tönkretettem a hajadat?*kérdezi továbbra is vigyorogva.*
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Joelle on Hétf. Jan. 31, 2011 10:55 pm

*Már épp száján lenne valami csípős beszólás, de megtorpan. Ahogy a férfira pillant, kicsit összevonja szemöldökét, majd egyszerűen csak felhorkan és fejcsóvál. Ajka szegletében gunyoros kis mosoly.*
- Te tényleg ennyire plasztik barbie-nak nézel? *Közben meg igyekszik kifelé evickélni a vízből és tény, ami tuti: látványosan tapad testére a vizes ruha.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Szer. Feb. 02, 2011 1:19 am

- Nem, éppen ezért mondom ezeket. Szerintem, aki itt van lent az minden csak Barbiebaba nem.*válaszolja továbbra is vigyorogva. Neki csak jó ha Jo a vízből mászik kifelé, mivel még többet láthat belőle. De ő is elkezd a part felé haladni, amikor oda ér megfog egy sziklát, és kimászik a vízből. Végig néz magán, majd megborzolja a haját.*
- Na és most? Tiszta vizesek vagyunk. Gyújtsunk, egy kis tűzet és ugráljunk felette, hogy száradjunk, vagy hagyjuk, és majd megszáradunk? Szerencse hogy náthásak nem tudunk lenni.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Joelle on Szer. Feb. 02, 2011 9:53 pm

- Ez most kicsit ellentmondásos volt, hallod e. *Harap finoman alsó ajkába és vigyorog a másikra úgy, játékosan, mikor már csurom vizesen kint ül a parton.
Elnézi a férfit kicsit, lopva. A kérdésére feláll ő is és a másik felé lép.*
- Vagy addig dörgölőzünk egymáshoz, míg a testünk kölcsönhatásba nem lép a másikéval és exoterm reakció keretében hő szabadul fel a tevékenység által. *Búgja, de el is vigyorodik a végén. Na ennyire gondolja komolyan, hogy ő és a férfi... még viccnek is rossz! És nem azért, mert bármi kifogása lenne Agrael ellen, szimplán a férfiakkal van/volt problémája.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Agrael on Csüt. Feb. 03, 2011 3:19 am

- Igen? Hát nem figyeltem akkor annyira, mindegy.*Ezen nem fog kiakadni, hogy ellentmondásba keveredik saját magával. Megteheti, mint mindenki idelent, csak fontosabb dolgokban ne járjon így, mert akkor lehet, ráhúzzák majd a vizes lepedőt. Jo ajánlatára elvigyorodik.*
- Az se rossz éppen, bár ruha nélkül lehet, jobb lenne a dörgölőzés. Vagy, dobáljuk egymást pár tűzgolyóval és akkor már is száradunk. De én inkább a te ajánlatodra voksolok. *Persze hogy arra voksolna, hiszen férfi, és számára Jo nagyon is tetszetős hölgy, igaz nem ismeri Jot és azt se hogy komolyan mondta e a dolgot? Bár teljesen Agrael se gondolta komolyan a dolgot, csak ő férfi és ha kínálkozik alkalom akkor természetesen kihasználná azt.*
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére