Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Barlangjáratok

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Barlangjáratok

Témanyitás  Lupo on Pént. Okt. 23, 2009 8:11 am

First topic message reminder :

Az Alvilág ezen része már kevésbé bonyolult és szerteágazó járatokból áll, hiszen itt jóval kevesebben élnek. Itt már minden járat kövezett, csak a Fődémon közvetlen szolgáinak lakhelyéhez vezet járat és egy oszlopokkal övezett széles járat, ami szinte hemzseg az őröktől. A fényt fáklyák szolgáltatják két oldalt a falon.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Barlangjáratok

Témanyitás  Cosette on Csüt. Aug. 05, 2010 9:53 am

*Lehet, hogy csitri, de démon. Így nem olyan, aki megijed az első gonosz tekintettől, vagy fenyegető szótól.*
- Hiába mondom ki... a tényeken nem változtat. *halkan szól, hörgi szinte a szavakat, mert a levegője fogytán. Tekintete fagyos kéken állja a másikét. Az meg, hogy Raoul ennyire tagadja, hogy tettlegességhez folyamodik,csal alátámassza a pletykákat. Ha nem lenne semmi, lazán hülyének nézte volna, vagy körberöhögi. Na de nem azt tette/teszi.*

Cosette
Démon
Démon

Titulus : le petit bourreau d'un père
Kor : 170

Hozzászólások száma : 278

Témanyitás  Raoul on Csüt. Aug. 05, 2010 9:57 am

*Igazából az egész teljességgel reménytelen. Először meg akarta ölni, de most már rájött, hogy nem teheti... így meg most saját magának ásta a vermet. De bármilyen válasz esetén ő szívta volna meg. Valahogy kitudódott és nem tehet ellene semmit. Még azért pár másodpercig nem engedi, vacillál mit tehetne. És egyszer csak enged a kéz, de nem lép odébb. Nézi a falat, ahol az előbb még a nő arca volt. Elcseszte... pedig számított arra, hogy eljön ennek az ideje.*
Raoul
Démon
Démon

Titulus : Daredevil
Kor : 510

Hozzászólások száma : 620

Témanyitás  Cosette on Csüt. Aug. 05, 2010 9:58 am

- És csak hogy tudd: nem kizárólag parancsra ölök. *jegyzi meg, majd ha engedik, bizony ellép a másik mellett és tovatűnik egy győzelmes, apró mosoly közepette. Hogy elmond e bármit is Luponak? Ugyan... abban biztos lehet Raoul, hogy csak akkor teszi ezt a nő, ha abból haszna is származik. No de lehet, származik is...*

//Köszönöm szépen. Very Happy//
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Vas. Okt. 31, 2010 7:31 am

*Egyedül érkezik, de persze nem azért mert magányra vágyna. Egyszerűen csak ide volt megbeszélve a találka a kis szociopata hölggyel. Az alsó alvilág valamivel csendesebb és diszkrétebb hely, mint a fölötte levő. Így is inkább a barlangokban sétálva találta ki a sétát ehhez a kicsit hivatalosabb beszélgetéshez. Szóval a háta mögött összefűzött kezekkel álldogál a megbeszélt helyen, és várakozik.*
Rafael
Démon
Démon

Titulus : Master of souls
Kor : 491

Hozzászólások száma : 247

Témanyitás  Cosette on Vas. Okt. 31, 2010 7:35 am

*Kékes, szó szerint szikrázó jelenés - bizony, megérkezik a hölgy. Elegánsan van öltözve, egyszerű fekete nadrágot visel a magassarkúhoz, valamint fehér nyakpántos topot, mely majdnem teljes hátát szabadon hagyja. Haja szálegyenes, kiengedett. Kék tekintete a másikra villan, biccent felé.*
- Rafael. *És mellé lép, várva, hogy miért is hívták ide.*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Vas. Okt. 31, 2010 7:45 am

*Egészen összeillenek hisz az alvilágban nem épp a divat a fő szempont, mégis ők ketten szeretnek elegánsan kinézni. A férfi szürke kicsit ezüstös öltönyben és fekete kicsit kigombolt ingben virít.*
-Örülök, hogy eljöttél Cosette!-*Szólal meg halkan egy futó mosollyal övezve.*
-Te is tudod, hogy Raoul hűsége megkérdőjeleződött. Többek közt én is felelős vagyok a felügyeletéért. De emellett apád még megbízott mással is.-*Kezdek bele a mondókámba szépen lassan. Nem sietek, hogy számára is minden szempontból tiszta legyen a helyzet.*
-Ha Raoult ilyen sokáig nem tudtuk lebuktatni, akkor akár más démonok is szervezkedhetnek az udvartartásban. A feladatom, hogy mindenkit leellenőrizzek. Persze ehhez egyedül még én is kevés vagyok, így a segítségedet kérném. Te sose lázadnál fel Lupo ellen, így reméltem számíthatok a segítségedre!-*Egyenlőre elég is ennyi, kérdés hogy a kis hölgy hajlandó e áldozni erejéből az apja védelmére.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Vas. Okt. 31, 2010 7:52 am

*Halvány kis mosoly szökik arcára.*
- Bár én úgy tekintek rá, Lupo ettől még nem lesz az apám. Szóval kérlek Rafael... ne hízelegj, nem tudom értékelni. *Villant bájos, gonoszkás mosolyt. Hát nem tündéri?. A kijelentésre biccent.*
- Van már esetleg jelölted is?

Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Vas. Okt. 31, 2010 7:59 am

-Évszázadok óta Lupo mellett élek, és láttam mikor magához vett, és felnevelt. Azt hiszem nem hízelgésképpen mondom, hogy apád lehetne. De ez most teljesen lényegtelen. Mi ketten vagyunk a leghűségesebbek hozzá, és ez itt a lényeg.-*Magyarázom meg a helyzetet majd a lány kérdésére elgondolkozom. Hogy is lenne a legegyszerűbb felmérni az emberek hűségét.*
-Úgy gondolom nem csak az udvartartást kéne felmérnünk, de az erősebb démonokat is, egy esetleges lázadás elkerülése érdekében.-*Kezdek bele lassan, mert még formálódik a terv a fejemben.*
-Az lenne talán a legegyszerűbb, ha te azokat követnéd nyomon akik több időt töltenek a földön. Végrehajtók, vagy olyanok akik előszeretettel járnak embereket kínozni. Ezalatt én az alvilágiakat nézem át. Kalina vagy Ignatius, illetve olyanok akik idejük nagy részét itt töltik. Mivel elég feltűnő lenne, ha én járnék fel folyamatosan a felszínre. Mit gondolsz?-*Kérdem kíváncsian, hátha a fiatal agy gyorsabban jobb tervet talál ki.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Vas. Okt. 31, 2010 8:05 am

*Halvány kis mosoly ül ki ajkai szegletébe a magyarázat hallatán.*
- Értem. Séta? *És bizony ő lassú léptekre indítja kettősüket. Reméli, Rafael követi. Közben figyelmez a másik szavaira.*
- Mostanság nem lenne túl tanácsos nekem odafenn mutatkoznom. Bár tervezem, hogy eltakarítom magam után a szemetet. Aztán semmi kifogásom a dolog ellen. *biccent rá. Rafael idősebb, nem kérdőjelezi meg szavát.*
- Ha szabad megjegyeznem... mostanság nem egy olyan pletykát hallok, hogy Alexander, valamint az a nő... Fatima, ha jól tudom... igencsak sűrűn jutnak új képességekhez. *Ami az alvilágban nem tilos, csak feltűnő. Hisz ha valaki hirtelen szedi meg magát, felmerül a gyanú, hogy ki ellen is fegyverkezik ennyire?*

Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Vas. Okt. 31, 2010 8:12 am

*Elindulok a nő mellett és fontolóra veszem a szavait. Pár pillanatnyi csönd után szólalok meg halkan.*
-Szabad tudnom, hogy milyen probléma merült fel körülötted? Nem hiszem, hogy Lupohoz köze lenne, csak tudod, hogy szeretek nyilván tartani mindent ha tervet készítek.-*Aztán egy pillanatra áttérek az Alexander Fatima párosra.*
-Nos igen hallottam én is a pletykákat. Azt kétlem, hogy összedolgoznának, de külön is veszélyesek. Alexander a veszélyesebb, neki már jóval több képessége van mint kéne. Ő az én gondom lesz, mert könnyebben eltudom intézni ha elfajul a helyzet. Félő, hogy a képességed ellen túl gyorsan gyógyul, ezért rád bízom Fatimat.-*Ez el is intézve egyenlőre, a másik probléma a többiek felügyelete még tervezés alatt továbbra is.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Vas. Okt. 31, 2010 8:18 am

- Rafael... befejezem a feladatot, amit kaptam és rendet teszek magam után. Nem hiszem, hogy ennél többet számon kellene tartanod. *Nem akar arról beszélni, hogy a halandó rendőrség beleköpött a levesébe. Eltakarítja őket az útból, aztán befejezi a feladatát, hisz nem szokása félmunkát végezni. És ezt a másik is tudja.
Fatimát illetően csak biccent.*
- Lokit azt hiszem kihúzhatjuk a listáról... *ciccen rosszalló megvetéssel. A másikra sandít, hallotta e a pletykákat ezt illetően.*

Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Vas. Okt. 31, 2010 8:24 am

-Rendben van! Amennyiben szükséged van valamire, csak szólnod kell.-*Majd Lokit illetően elvigyorodok egy pillanatra. Szánalmas amit a Kastélyban tett, de ugyanakkor remek ötletet adott ezzel Cosette.*
-Nos igen kihúzhatjuk, de ugyanakkor jó, hogy említetted. Loki valóban nem veszélyes, de bármit megtenne, hogy újra nyeregben érezze magát. Ezt kihasználva könnyebben utána tudnánk járni embereknek, hisz azért valljuk be a képességei első osztályú kémmé teszik. Mit gondolsz?-*Pillantok a nőre, mert valóban érdekel a véleménye. Szerencsére mindig is remekül szót értettünk, és tudom hogy nagyon sokra viszi még.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Vas. Okt. 31, 2010 8:30 am

- Jól hangz..ana, de mivel garantálod a hűségét? *Nem bízik senkiben igazán, de hát ilyen pokolfajzatokban nem is lehet.
Ahogy haladnak, azon jár agya, kit lehetne mozgósítani, ki lehet még gyanús.*
- Cheryl-lel szerencsére nem nekünk lesz gondunk. Ha jól hallottam, Lupo Raoul nyakába sózta az újdonsült kedvencét. *gonosz kis mosoly szökik arcára a féltékeny szavak mellé is. Van valami öröm az ürömben mindig.*

Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Vas. Okt. 31, 2010 8:36 am

-Loki bármit megtenne, hogy visszanyerje jó hírnevét. Ha ehhez Lupo oldalán kell tevékenykednie akkor azt fogja csinálni. De ha előbb talál rá valaki Lupo ellenségei közül, tudna nekünk meglepetéseket okozni. Szóval szerintem, ha megfelelő szavakkal ellátnád, akkor megkönnyítené a dolgunkat. Illetve, gondolom most, hogy Cheryl is közénk tartozik, szívesebben lenne ezen az oldalon.-*Az elején még teljesen tárgyilagos a hangja, ahogy viszont közeledik a végére egyre lenézőbb. Valóban az érzelmek ilyesfajta eluralkodását lenézi. De ettől még becsüli Loki erejét, mert sok helyzetben válhatna a hasznukra.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Vas. Okt. 31, 2010 8:40 am

- Ellenben a feltörekvő fiatalságra ráférne némi nevelés. *Ejti el halvány kis mosollyal. Segítséget kérni? Ugyan, nem az ő asztala. Sugalmazni, hogy felajánlják? Azt már annál inkább. Kis manipulátor, de miért ne tenné meg? Ha neki ezzel csak jobb lesz, miért ne ragadna meg minden eszközt hozzá?*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Vas. Okt. 31, 2010 8:46 am

*Érdeklődve pillant a nőre mert nem teljesen érti mire gondol. De persze nem az a típus aki szeret is tudatlan maradni.*
-Mire, vagy éppen kire gondoltál?-*Méri végig a nőt, és persze sejti, hogy Loki nem egyszerűen megkérve lesz, hogy segítsen. Pontosan ezért bízta inkább Cosettere, mert ő könnyebben eléri, hogy démon hű is maradjon.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Vas. Okt. 31, 2010 8:52 am

*Tény, hogy nem szokása finomkodni és éppen ezért nos... meggyőzőbb is olykor, mint az úriember. Ám az idejét nem hajlandó olyan fruskákra fecsérelni, mint amilyen az a túltetovált némber is.*
- A neve Pixie. *És hogy mit szeretne? Ó, nem sokat.*
- Nagyon remélem, hogy idővel megtanulja majd, hol is a helye. *burkoltan: meri remélni, Rafael titkon tesz róla, hogy ne juthasson a kanárimadár előbbre a ranglétrán.*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Vas. Okt. 31, 2010 8:59 am

-Sajnálom Cosette, de nem tudok ezzel mit kezdeni. Amennyiben a lánynak tehetsége van, előbb vagy utóbb feljebb fog lépni a ranglétrán, és tudod, hogy én nem fogom útját állni. Szükségünk van továbbra is az erős démonokra, hogy ahogy az elmúlt évszázadokban, úgy az elkövetkezendőkben se legyen lázadás. Ha pedig egy ostoba liba, minden különösebb képesség nélkül, amire szükségünk van, akkor nem is fog közénk tartozni.-*Majd kicsit elmosolyodom, belegondolva, hogy Cosette, ritkán tesz szót kezdők miatt.*
-Mivel bosszantott fel ennyire, hogy hozzám fordultál? Ügyes vagy te megpirítod a kezdőket, és utána tudják hol a helyük. Ha mégis túltenne rajtad, vagy legalábbis komolyabban állná a sarat, azért kérlek szólj, utánajárnék.-*Azzal úgy tűnik végeztek is mindenkivel.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Vas. Okt. 31, 2010 9:06 am

- Rafael... *keze ökölbe szorul, de elfojtja a mondatot é a mozdulatot is. Hideg fej, látszólagos tisztelet. Ezek viszik előrébb az embert ebben a közegben.*
- Nem bosszantott fel. Szimplán közöltem, hogy nem megbízható. *tekintete a férfiéra siklik.*
- Ellenben úgy vélem, Luponak maga körül kellene kezdenie az ellenőrzést először... *Burkolt fenyegetés? Még az is lehet, de tény, hogy nem szokott a levegőbe beszélni.
A kijelentés után elteleportál, nincs már dolga itt. Különben is hívatják.*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Vas. Okt. 31, 2010 9:10 am

*Csak biccent a kékes szikrák láttán majd lassan elindul a trónterem felé.*
-Elmúlt 160 éves és az ember azt hinné kinőtt már a tinédzser korból. Ellenben ha valaki képes volt felbosszantani anélkül, hogy nem halt mg akkor érdemes lenne megnézni. Hogy is hívták? Pixie? Hmmm....-*Gondolkodik el hangosan, majd egy vörös villanás és már ott sincs.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Hétf. Dec. 06, 2010 9:28 am

[LOKI]

*Ráérős léptekkel halad kifelé a Trónteremből. Kék rövidujjú inget visel, fekete szoknyával és magassarkúval. Haja szálegyenesen verdesi vállait, ahogy halad a folyosón.*

Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Loki on Hétf. Dec. 06, 2010 9:37 am

*Egész nap a nő sarkában lépdelt. Volt ideje elsajátítani a tökéletes lopakodást. Láthatatlanul, mezítláb mindenféle nesz nélkül tud valakit követni. Egyáltalán nem okoz neki gondot teljesen elfedni mágiáját sem. Végül is az egész lényének a természetes az átalakulás és az eltűnésre épül fel. Még a trónterembe is nyugodtan sétált be, mert tudja Lupo se veszi észre. A gyűrű rajta, teljesen elfedi gondolatait, de ha még észre is vette akkor se tett semmit. Amiben mondjuk kételkedik, mivel megveti őt így nem valószínű, hogy hagyná besétálni ha tudná. Most végre egyedül van Cosette így úgy dönt előlép. Semmiből lép elő, mintha egy függöny mögül lépne ki. Öltöny menő ing, a szokásos.*
-Ha visszatérek kell a segítséged, ugye tudod?-*Szólal meg, mintha már javában folyna a beszélgetés. Persze ügyel, hogy a hölgy nehogy meglepje az elektromos kis szarságával.*
Loki
Démon
Démon

Kor : 249

Hozzászólások száma : 229

Témanyitás  Cosette on Hétf. Dec. 06, 2010 9:42 am

*Épp csak hátrapillant szeme sarkából a mozgásra, majd a mellé lépőről előrefelé tekint és folytatja lépteit. Mintha mi se történt volna.*
- Lám, lám... az eltévedt fiú hazatért... mit kapok cserébe? *villan halvány vigyora, rá se pillantva a másikra.*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Loki on Hétf. Dec. 06, 2010 9:55 am

-Gondolom amit eredetileg is akartál. Visszatérek, de Lupo nem fog nekem megbízást adni. Közben kell járnod, vagy neked kell feladatot adnod. Nem tudom mért akarod, hogy visszatérjek közétek, de gondolom megkapod amit akarsz ha segítesz nekem. Megfelel?-*Nem pillant a nőre, csak a háta mögött összefűzi a kezét és úgy sétál tovább mellette. Kezd arra a szintre jutni, hogy ne is érdekelje mit akar a másik, csak jusson vissza.*
Loki
Démon
Démon

Kor : 249

Hozzászólások száma : 229

Témanyitás  Cosette on Hétf. Dec. 06, 2010 10:03 am

- Tökéletesen. *feleli biccentve, hisz addig jó, míg Loki nem tud a dolgokról és más sem. Nem szabad senkiben sem bízni, nem igaz?*
- Viszont szükségem lesz némi... lojalitásra. Megbízhatok benned... Loki? *lassít léptein és fordul a férfi felé. A mondat végére már szemközt áll vele, tekintete fagyosan kék, mégis elbűvölően csillan. Halálos szépség.*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next