Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Coleman ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Coleman ház

Témanyitás  Jack Coleman on Szomb. Feb. 05, 2011 10:09 am

A North Beachen található módosabb épület a legkevésbé sem tűnik ki a szomszédjai közül, hiszen a tulajdonosai gondosan ügyeltek arra, hogy körülöttük is hasonlóan piszkosul gazdag emberek éljenek. Tehát ha ott van gazdag-negyed, akkor ez az. Egyébként pedig a Telegraph Hill tövében található a kissé talán mediterrán hatást sugárzó ház. Szép épület és persze a medence, no meg a gazdag növényzet sem elhanyagolható. Maga az épület és a környezete Jack ízlését dicséri.
A vendég egy tágas előtérbe léphet be, ahonnan lehet tovább menni a nappaliba, az étkezőbe, vagy a felsőbb szintre, ahol csak szobák vannak. Az étkezőből nyílik a konyha. Nagyjából ezek a legfontosabb helyiségek, amiket egy vendég bármikor láthat. A beltér berendezése Summer érdeme.
További információk a berendezésről, képekben:
Jack Coleman
Néhai
Néhai

Titulus : The official Mr. Coleman
Kor : 43

Hozzászólások száma : 2

Vissza az elejére Go down

Re: Coleman ház

Témanyitás  Axel on Vas. Okt. 30, 2011 5:46 am

* A kulcsot elfordítom s a motor dorombolni kezd. Nem gondoltam volna, hogy ennyire megszeretem a legújabb BMV modellt. Nem igazán vagyok egy kocsi fan, de nekem is meg kell jeleni, főleg ha munkáról van szó. Fontos a külcsín ha egy leendő ügyféllel találkozom. Mondjuk nekem anélkül is fontos, de ebbe most nem mennék bele. Szerencsém van, hogy jól ismerem a North Beach negyedet, hiszen magam is itt lakom. Azonban most nem haza indulok. A megadott cím előtt állok meg s ha gond nélkül jutok át a kapunk akkor a ház előtt állítóm le a motort. Magamhoz veszem a kézitáskámat s kiszállok a fekete kocsimból. Begombolom a fekete öltönyöm gombját, mert csak akkor adja ki az igazi fazonját. Világos kék ingem gallérján is igazitok és beriasztom a kocsit. Lehet nem lenne rá szükség, de meg van szokva. A kulcsot a zsebembe csúsztatom s az ajtó előtt állok meg. Nem az a fajta vagyok aki csak úgy benyit, mert egyrészt illetlenség, másrészt nem otthon vagyok. Tehát kopogok s addig nem mozdulok, míg valaki ajtót nem nyit. Nem tudom, hogy várnak e rám, vagy teljesen meglepetés lesz az érkezésem. Nekem egyik sem gond, ezt a címet kaptam és a lehetséges ügyfél nevét. Max, kidobnak, de erre mióta a szakmában vagyok nem volt példa. Remélem nem most kell kipróbálnom milyen érzés, mikor kiteszik az embert.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fridzsi-man
Hozzászólások száma : 82

Témanyitás  Summer Coleman on Vas. Okt. 30, 2011 6:10 am

*A kaputelefon kiszűri a kéretlen látogatókat, így csakis az után engedik beljebb a jól öltözött férfit, hogy az közölte nevét, foglalkozását, meg hogy egyáltalán mit óhajt errefelé. Épp csak a személyi számot nem kéri el a férfihang a túlsó oldalon - de végtére is beengedik Axelt.

Az ajtó előbb megállni pedig nem egyszerű, hisz a fél udvaron - egy kisebb birodalmon - keresztül kell gyalogolni, de az úriember szerencséjére a kaputelefonos pasas - termetre és IQ-ra is biztonsági őr - segítő irányítja el, merre is találja a ház bejáratát.
Az ajtót pedig komorna nyitja előtte, meghajolva, lesütve tekintetét, akárcsak a régimódi kosztümös filmekben.*
- Isten hozta, uram. Az asszonyság mindjárt i... *de ekkor léptek zaja hallatszik kopogón, s az emelet felől jól szituált, padlizsánlila ruhába bújtatott testű nő jelenik meg. Már az egész kisugárzása felsőbbrendűséget, hatalmat sugároz.*
- Köszönöm, Theresa, elmehet! *lépdel lefelé nyugodt, határozott léptekkel, és még kedves mosolyra is futja, ahogy a férfi felé tart.*
- Jó napot, Mr. Vixil! Sajnos a férjem még nem ért haza a megbeszélésről. *könnyed természetességgel nyújtja a kezét, kézfogásra vagy épp kézcsókra.* De ha gondolja, megvárhatja!
Summer Coleman
Néhai
Néhai

Titulus : ~ born to be Mrs. Coleman

Hozzászólások száma : 19

Témanyitás  Axel on Vas. Okt. 30, 2011 6:30 am

* Miután szinte minden adatomat elmondtam a bejáratnál, bebocsájtást nyerek a rezidenciára. Természetesen ezzel semmi gondom nincs, hiszen fontos az elővigyázatosság. A parkolással sincs nagy gondom és a segítőkész biztonságinak köszönhetően, eltalálok bejárathoz ahol egy komorna fogad.*
- Köszönöm szépen* Pillantok a lépcsőkre ahonnan egy fiatal csinos nő sétál efelé. Nem gondoltam volna, hogy Mrs Coleman a valóságban is elragadó, habár a híre előtte jár. Egy féloldalas mosoly kerül az arcomra, mely nem bizalmaskodó.*
- Üdvözlöm Mrs Coleman* Nyúlok a hölgy kezéért és egy apró kézcsókkal is üdvözlöm, mely után elengedem a puha kezet. Érezheti, hogy nagyon hideg az érintésem, mely nálam természetes.*
- Ezt sajnálattal hallom asszonyom. Elnézését kell kérnem, hogy eme késői órán zavarok.* Pillantok, az órámra s az fordul meg a fejembe, hogy vajon a férje mikor szokott haza érni. Ha nem lenne fontos akkor nem zavarnék, bár lehet csak nekem fontos és kérhetem volna egy időpontot az irodában. Most már azonban ez teljesen mindegy.*
- Ha nem vagyok a terhére akkor megvárnám, bár talán ön is a segítségemre lehet. Üzleti ügyben jöttem.* Gondolom ez nem volt nagy titok, de megelőztem azt a kérdést, hogy mit is keresek itt. Ha beinvitálnak akkor követem a hölgyet.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Summer Coleman on Vas. Okt. 30, 2011 6:42 am

*Ha tudná, hogy le lett fiatalozva, hízelegne neki a dolog. De gondolatot olvasni nem tud, így ez nem történik meg, csak teljes nyugalomban invitálja be a férfit a nappaliba.*
- Ne kíméljen. *mosolyodik el, ahogy a másikkal félig-meddig szemközt foglal helyet.*
- Óhajt esetleg valami italt? Vagy legalább egy teát, kávét fogadjon el, ha a vezetés miatt nem fogyasztana alkoholt. *kínálja, de Axel láthatja, hogy a komorna, mint jól idomított kutya, már fordul is vissza ahelyett, hogy bejönne és feltenné ugyan ezt a kérdést. Nyilván a konyhába tart, hogy elkészítse, amit kér az úr, az asszonyának pedig a szokásos kávéját.*
- Miről lenne szó? *Mivel nincsenek titkaik egymás előtt Jackkel, így mindenféle ellenérzet nélkül veszi kézbe a dolgot. Nyilván Axel sem szeretne itt éjszakázni.*
Summer Coleman
Néhai
Néhai

Témanyitás  Axel on Vas. Okt. 30, 2011 7:19 am

* Nagyon szívélyes a fogadtatás ami nem rossz dolog, sőt ez megalapozhatja egy jó kapcsolat kezdettét, persze szigorúan üzleti szempontból. Találkoztam én már olyan feleséggel akit a hátam közepére sem kívánnék.*
- Egy teát elfogadok, köszönöm* Nem szeretnék itt éjszakázni és tetszik, hogy akár a lényegre is térhetek. Az idő pénz, úgyhogy nem is húzom tovább. A táskámat a térdemre fektetem és kiveszem belőle Ipad-om és egy névjegykártyát.*
- Engedje meg, hogy ezt oda adjam.* Nyújtom felé a kártyát melyen rajta van a nevem, az összes elérhetőségem, a céglógónk és a foglalkozásom.*
- Azért kerestem fel önöket, mert egy befektetési ajánlatom van a számukra. Ha jól vagyok értesülve épp befektetni szeretnének egy nagyobb összeget.* Ezt a fülest kaptam és ezért jöttem ide. Én akartam lenni az első aki ajánlatot tesz, hiszen nekem is ebből van hasznom. Persze azt eltudom képzelni, hogy a hír kacsa, de egy próbát megér.*
- Nem tudom mennyire járatosak a tőzsde világában......illetve érdekli e önöket ez a fajta befektetés?* Pillantok a nőre, mert ha egyáltalán nem érdekli a dolog akkor nincs értelme tovább folytatnom. Az is lehet, hogy ezekben az ügyekben a férje dönt s még is kell majd egy időpontot kérnem. Hamarosan kiderül mi a helyzet.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Summer Coleman on Szer. Nov. 16, 2011 2:12 am

*Átveszi a névjegyzet, könnyed, kecses mozdulattal, de épp csak rá pillant, aztán tekintete máris a férfin.*
- Nem tudom, kitől hallotta, de jó az informátora. *A mosoly és a kellemes modor marad, a gondolatokat nem lehet leolvasni arcáról.*
- Nos nézze, a férjemet kétségtelenül érdekelné a dolog, de mi _mindenben_ közösen döntünk. *Hangsúlyozza ki szépen a mindenben szót, anélkül, hogy megemelné hangját. A párja egyébként perceken belül itthon lehet. Talán mire a teát behozzák, meg is érkezik.*
- A tőzsdézés kockázatos befektetés, nem gondolja? *Nagyot nyerhet rajta az ember, kétségtelenül, de nagyot is bukhat. Úgy fest, a hölgyet meggyőzni nem lesz könnyű, ám ha sikerülne, az akár nyert ügynek is lenne vehető.*
Summer Coleman
Néhai
Néhai

Témanyitás  Axel on Vas. Nov. 27, 2011 2:12 am

* Aki benne van az üzlet világába az legyen felkészült s tudjon akár olyan dolgokat is a leendő ügyfélről melyek nem nyilvánosak. Mindig is volt informátorom és mint most is látszik jól végzi a munkáját. Talán ez is hozzá járul a sikeremhez. Csak egy kellemes mosoly jelenik meg az arcomon a szavaira. Egyértelmű, hogy nem fogom fel fedni a forrásomat.*
- Tisztában vagyok vele asszonyom, hogy közös döntést hoznak ezért is kerestem fel önöket az otthonukba.* Ez így igaz. Meghozni egy döntést a tőzsde világában nem egyszerű s azt is tudom, hogy ezt alaposan át kell gondolni, hiszen az egy dolog, hogy nagyot lehet kasszálni, de bukni is olyan könnyen lehet mint jeges úton elesni.*
- Attól függ kinek a kezébe adják a pénzt.....* Dőlök hátra az ülő alkalmatosságon s a másik szép arcát fürkészem.*
- Persze önöktől is függ, hogy mekkora nyereséget szeretnének és mekkora időintervallumon belül.*
- szeretném megkérdezni, hogy rövid időn belül szeretnének hozzá jutni egy nagy összeghez vagy inkább a lassú víz partot moss kategória hívei?* Nagyon nem mindegy, hiszen nekem is ahhoz kell alkalmazkodnom s merőben más a stratégia a két koncepciónál. Kíváncsian várom, melyik mellett teszi le a voksát s ha választ akkor már konkrét ajánlatott is tehetek.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére