Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

A Tudás Fája alapítvány székháza

Go down

A Tudás Fája alapítvány székháza

Témanyitás  Harper on Szer. Feb. 16, 2011 9:28 am

Harper
Boszorka
Boszorka

Titulus : Boszorkányos fizikus
Kor : 32

Hozzászólások száma : 377

http://disturbedrpg.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Re: A Tudás Fája alapítvány székháza

Témanyitás  Harper on Szer. Feb. 16, 2011 9:32 am

*Elcsigázottan lépek ki a munkahelyemről. Bár egy ideje már szülési szabadságon vagyok, néha azért hozok be tanmeneteket a többieknek. Megállok a lépcső alján és a táskámban kutatok a telefonom után. De amilyen szerencsém van újabban leesik a vállamról a táska és a tartalma a járdára borul, amire csak szemforgatással reagálok. Ha látnék rendesen a hasamtól akkor könnyű lenne összeszedni mindent, de így guggolva ügyetlenkedem.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Szer. Feb. 16, 2011 9:44 am

*Hm, hm, unalom, mindig az unalom. az ember akarom mondani démon, azt gondolná, hogy aki már élt ezer évet, az nem tud unatkozni. Pedig nagyon is tud, én is azt teszem. Kínomban már arra vetemedtem, hogy besegítek pár démonnak, hogy elkapjanak egy banyát aki nem pont jó dolgokat cselekszik. Konkréten segít az enyéim ellen a Rendőrségnek. De komolyan? Ez miért hasznos neki, és az emberek mit tudnak kezdeni ellenünk? Semmit szerintem. Egy képem van erről a bizonyos Harperről, a munkahelyéhez mentem, és ott várok rá, hátha felbukkan. Egy nő aki hasonlít rá, bár a képen nem tűnt ennyire kövérnek. Nézem a képet, és nézem őt, jé, hiszen terhes. Egy terhes boszorkány? Érdekes, és okot ad a gondolkozásra. A megölését későbbre halasztjuk. Eh, most meg mit csinál? Elejti a holmiját? Na, mindegy, most rendes leszek, segítek neki. Démon vagyok, de egy terhes nőt látva azért illik segíteni. Odasétálok hozzá, egy sötét farmerban, és egy fekete dzsekiben. Leguggolok és segítek összeszedni a holmiját.*
- Csak óvatosan anyuka, csak óvatosan.

Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Harper on Szer. Feb. 16, 2011 9:51 am

*Szerencsétlenkedésemből kiment egy úriember, akit hogy is mondjak...nem éppen biztató aura leng körül. De nem keresem a kákán is a csomót, elvégre segíteni akar.*
-Igazán köszönöm. *Villantok rá egy mosolyt, tegye zsebre és palackozza be, mert ebből bizony nem fog sokat kapni. Közben szedem a cuccaim, mekkora szerencse, hogy nincs nálam semmi varázstárgy. Pedig odahaza felszerelkeztünk rendesen belőlük.*
-Nem is tudom meddig szenvedtem volna itt. *Zavart mosolyt villantok rá miután újra egy helyen vannak az értékeim, majd lassan és óvatosan próbálok felegyenesedni.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Szer. Feb. 16, 2011 10:02 am

*Mosolyra, egy mosollyal válaszolok neki. Ne, rendes démon vagyon én néha, ezt bárki elmondhatja, bárki aki találkozott velem, és nem öltem meg. Bár a démon társaimat nem öltem meg az igaz. Módosítom, bárki aki ember és nem öltem meg. Szedegetem a cuccait, és amikor felállni készül, én felegyenesedek, és nyújtom neki a kezemet.*
- Szerencsére néha segítünk egymásnak, és nem mindenki csak elhalad a másik mellet fintorogva, hogy álljon már, arrább mert akadályozza a többieket. A nevem Thomas Oldman.
*Persze hogy nem az igazi nevemet mondom. Agrael, bárki rájönne hogy nem vagyok ember, nem hiszem hogy kivágnám magamat azzal a magyarázattal hogy „ A szüleim bevoltak rúgva amikor elneveztek”.*
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Harper on Szer. Feb. 16, 2011 10:08 am

*A gyanúm egyre hangosabban kong a fejemben mint egy harang. De forgalmas helyen vagyunk, szóval ha tényleg démon, akkor nagyon megüti a bokáját ha rám merészel támadni. Ráadásul akkor nem csak velem húz ujjat. Elfogadom a kezét és felegyenesedek.*
-Ezért létezik ez az alapítvány is. *Pillantok fel az épületre.* - Bár mi a gyermekeket tanítjuk, az is formája a megsegítésnek. Alice Wilson. *Édesanyám nevén mutatkozom be. A leánykori nevén legalábbis.*
-Hogyan hálálhatnám meg a segítségét?
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Szer. Feb. 16, 2011 10:16 am

- O a gyermekek, a jövő alapjai ők. Amit mi építünk a jelenben, annak a gyümölcsét majd ők fogják élvezni a jövőben. Ezért kell törekednünk hogy egy szebb világot építsünk fel nekik. Örvendek Alice.*okos, ő se a saját nevén mutatkozott be. Tehát vagy sejt valamit, vagy pedig csak ilyen óvatos az idegenekkel szemben? Akárhogyan is, ez a hely nem alkalmas arra, hogy rátámadjak, a másik pedig, hogy terhes. Terhes nőkre miért támadjak? De tényleg miért? Majd ha megszült akkor lehet róla szó, addig is én békén hagyom. Bár ez a terhesség adott egy jó gondolatot. De ezt még ki kell tervelnem. Barátságosan rámosolygok.*
- Hova fajul a világ ha az önzetlen segítségért is elvárunk valamit? De egy kávé jól esne, tud egy jó helyet? És persze tegez. A babát mikorra várod?
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Harper on Hétf. Márc. 07, 2011 9:43 pm

-Valóban. Ezért is vagyok kutató és tanító. Szeretném, hogy a gyermekem egy jobb világban élhessen. *Jópofizom vele, bár nem kenyerem az ilyesmi. Szinte terhesnek érzem a társaságát, de ezt nem fogom vele éreztetni.*
-Szeretem meghálálni mások jóságát. Jó tettért jót várj, nemde? Kávét? Persze. A legközelebb itt az épületben tudok jó kávéról. Az egyik kollégám, Linus zseniálisan tudja főzni. *Mosolyodom el halványan. Hiányzik a kávé. De fontosabb a várandóság, mint a bolond szeszélyeim.*
-Ha gondolod...*Bökök a hüvelykujjamal az alapítvány bejárata felé.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Szer. Márc. 16, 2011 9:56 am

- Talán sikerül majd, de annyi gonosz van a világban sajnos. Soká lesz mire mind eltűnik. *remélem hogy soha, sőt, inkább remélem mi fogunk nyerni.*
- Pontosan, ennyi nekem pedig elég, egy kis kávé semmi más. Linus? Értem a neve Linus, jössz velem? Vagy inkább mész haza? Bár szerintem menj haza, a te állapotodban nem is kéne kávézni. Na, ha nem jössz akkor, szia, és remélem még találkozunk, na és persze akadálymentes szülést.*bólintok neki mosolyogva, és ha nem jön velem én megyek azért egy kávét inni, na meg persze ha megtalálom azt a Linust, akkor megölöm. Fogok még találkozni ezzel a nővel, ha másért nem is, de a gyerek miatt igen, valami vicceset találtam ki. *
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére