Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Egyetemi épületek - Stanford University

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Egyetemi épületek - Stanford University

Témanyitás  Lupo on Pént. Okt. 23, 2009 8:36 am

First topic message reminder :

A híres egyetem, mely körül mindig pezseg az élet.

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Egyetemi épületek - Stanford University

Témanyitás  Darkmore on Szomb. Jún. 11, 2011 11:35 pm

* Hősünk testében és lelkében az elégedettség kellemes érzései kezdenek el hullámzani annak ellenére, hogy végül is visszautasították az ebédmeghívását. A fényőrző ugyan is elárulta a neki a lány nevét, akit így már képes lesz megtalálni és ez által csapdát állíthat majd mind a kettejüknek. *
- Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni és azt is, hogy az ebédet nem fogadj el. Nem vagyok, tömeggyilkos vagy legalábbis nem tudok róla -
* Jegyzi meg viccesen miközben végig Dahlia szemébe néz. Itt már nem tökéletes a pókerarc és bizony megérzés képessége is elárulhatja mekkora hatalmasat is hazudott. Nem, mint ha számítana, hiszen eddig sem bíztak meg egymásba és úgy gondolja hogy a másik is tudja kivel hozta össze a balsors. Amúgy is az álcája bombabiztos, úgy hiszi hogy nem tudják lenyomozni és szándékosan elhallgatja az álnevét, hogy ne lehessen utána kutatni. A fényőr neve után sem érdeklődik, hiszen ha meg van Violett akkor meg van ő is ez általában így szokott működni. *
- Remélem, megtalálja a keresett személyt. Ha gondolja, próbálja meg a diákszövetségek központi irodájában hát, ha ott emlékszik rá valaki. Nos, akkor a viszontlátásra. Én is örülök, hogy megismerhettem. -
* Köszön el végül, és ha nem állítják meg akkor el is viharzik az ebédlő felé. A nevet gyorsan felírja egy cetlire az első sarkon miközben a fejében már a merényletet tervezgeti. *

Darkmore
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Gyilkológép.
Kor : 37

Hozzászólások száma : 19

Témanyitás  Jillian McCain on Vas. Okt. 30, 2011 10:41 pm

[WANDA]

*Az órájáról tart kifelé. Összeszedi a könyveit, jegyzeteit, és belesüllyeszti a táskába sietősen, hogy el tudja kapni Mitrik professzort pár kérdés erejéig, de úgy fest, a tanár úr már tökélyre fejlesztette lelépési technikáját vele szemben - vagy ő volt túl lassú.
Lemondóan szusszanva kapja vállára a táskát, karjaiba a kabátját és indul meg kifelé a teremből, hogy a folyosóra érve körbepillantson, hátha valakit el tud kapni, hogy a lyukasórájában ne egyedül kelljen ebédelnie.*

Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Titulus : Wicked
Kor : 27

Hozzászólások száma : 55

Témanyitás  Wanda on Vas. Okt. 30, 2011 11:44 pm

Jinx

Unalmas pillanataiban egyszerűen lövése sincs arról, hogy mégis mit tehetne, mit kéne tennie, amivel könnyedén és szórakoztatóan elüthetné a napját. Egyébként is már unja ezt a köntöst -ő már csak annak hívja azt a hacukát, amit odafent kell viselniük- mivel pici és valamiért nem az ő, 160 centijére tervezték, így többnyire rálép az anyag aljára és csak bukdácsolgat benne naphosszakat. Nem is érti, hogy miért van erre szükség. Szerinte csak akadályozza a fényőröket, de hát... nem lehetnek még az égieknek is személyre szabott stylistja. Az már túl nagy luxus lenne...
Gondolkodás nélkül kapja kézhez Jinx, iskolai órarendjét, amire azért volt szüksége, hogy tudja, hogy a lányka mikor szünetel és, hogy mikor látogathatja meg őt odalent. Ha jól számolta, ezekben a pillanatokban csöngettek ki és a kis banyának éppen lyukas órája következik. Tökéletes időzítés az unaloműzéshez.
Egy pillanat alatt leteleportál, pontosabban, az iskola egyik WC fülkéjébe, hogy ne nézzenek bután az emberek, hogy mégis mi az a kék fény és, hogy hogy került oda a szöszke, ahova. Lehúzza a wc-t, mintha tényleg csinált is volna valamit, aztán egy ál-kézmosás és az órarendet bújva -követve az érzékeit, amik védencéhez vezetik- megindul a folyosón, hogy aztán figyelmetlenségében, véletlenül hozzákoccanhasson egy-két útban lévő vállhoz, mellkashoz, és odaérhessen Jinxhez. Begyűri a papírt a zsebébe és szökkenve ugrik a lány elé, kezeit hátravágva, hatalmas, kiszélesedett vigyorral.
-Halihóóó! - Köszön dallamosan.
-Elveszettnek tűnsz... - Dönti cseppet oldalra szőke buksiját, Jinx arcát tanulmányozva.
Wanda
Fényőr
Fényőr

Titulus : Cserfes tündérke
Kor : 34

Hozzászólások száma : 58

Témanyitás  Desiré on Csüt. Nov. 03, 2011 1:02 am

Más idősík, Tyler

Mióta ez a kis, nemkívánatos féreg ilyen lelkesen növekszik bennem, szinte mindenben akadályoz. Igen, már most az idegeimre megy, pedig hét hónapot még valahogy muszáj vagyok elviselni, ezzel a is élősködővel magamban. Amikor halandó voltam, és egy hiszékeny, tizenéves kis csitri, mindig arról álmodoztam, hogy hatalmas esküvőt fog nekem rendezni az apám, a férjem szeretni fog, boldogan fogunk élni, lesznek gyerekeink és, hogy Versailles egyik leggazdagabb sarjává fogunk válni, de...nem... hát... rohadtul nem így lett és most tessék! Itt szívok az örökkévalóságig ebben a trágya 21. században, vagy ki tudja már, hogy hányadikban! 100. évem után már nem igazán számoltam.
Azt mondják ,hogy a terhesség megszépít. Hát ku*vára nem! Már most akkorának érzem magam, mint egy elhízott mamut. Mi lesz a későbbiekben?
Az alvilágból, egyenesen ide, föl az egyetem egyik wc-jébe teleportáltam magam. Azért annyira eszement még nem vagyok, hogy az egyik folyosón bukkanjak föl, csak úgy, a semmiből!
Feltűnés keltés nélkül sétálok ki a mosdóból a kihalt folyosóra. Pont most kezdődtek az órák. Már akinek...
Mindegy! Ha többet a mai napon nem is, de legalább a portást had csináljam már ki! Biztos unhatja már a mindennapi ücsörgést és monitor bámulást. Megszabadítom a szenvedéstől! Csak tudnám, hogy hol van a porta! Fekete, latex nadrágom szokás szerint a combomra simul, térdig érő, tűsarkú, fekete, bőr csizmám pedig szépen igazodik a lábamhoz és követi annak formáját. A bőrdzseki szerencsére pont eltakarja a lassacskán gömbölyödő hasamat.
-Ömm... hello kölyök! Megtudnád nekem mondani, hogy merre találom a portát? - Pillogok bájosan az egyik, látszólag berezelt srácra. Percekig állunk így, egymással szemben. Amikor viszont már megunom a várakozást, színpadiasan felsóhajtok, megforgatom a szemeit, majd mikor épp tiszta a terep a folyosón, megragadom az alacsony srácot az inggallérjánál fogva, és nemes egyszerűséggel, csak behajítom az egyik szertárba, rázárva az ajtót. Még hallom a jajveszékelő kiabálását, miközben tenyereimet egymáshoz sodorva, semmit jót nem sejtető félvigyorral a szám szegletében, tovább indulok a hosszúra nyúló, kihalt folyosó szakaszon. Majd csak találok valakit...
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 342

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Tyler McWill on Csüt. Nov. 03, 2011 3:15 am

*Tj. hosszú lépteivel, futva szeli át a folyosót, a lépcsőfokokat pedig hármasával veszi, ahogy tájökológiára rohan. Már 5 perce tart az előadás Mr. Goodvick pedig nem szereti a késést.*
*A sors fintora, hogy pont ilyenkor - mikor az ember fia sietne - ütközik bele a legváratlanabb akadályokba. Történetesen egy nőbe; pont a lépcső tetejénél, ahol Tyler épp befordulni készült túl nagy lendülettel. Bal lába a nő baljába akad miközben válluk is összeverődik, és ahogy a lendület tovább vinné a koccanás még meg is pördíti, így hirtelen, nagy erővel rántja ki a nő lábát oldal irányba mozdítva el az egész testét. Ő maga is majdnem elesik, de szerencséjére még időben kiakad a lábuk és egy táncmozdulatnak is beillő félugrással sikerül talpon maradni és a pofára eső nő derekát megragadnia. Ha ez egy betanult koreográfia lenne se sikerülhetett volna jobban.*
- Elnézést, ne haragudjon *zihálja elvörösödve a karjaiban tartott nem éppen egyetemhez öltözött, igen mutatós áldozatának.*
Tyler McWill
Halandó
Halandó

Hozzászólások száma : 10

Témanyitás  Desiré on Csüt. Nov. 03, 2011 4:32 am

Magabiztos léptekkel - mintha az imént nem vágtam volna be egy kölyköt az egyik szertárba, aki nem mellesleg az ijedtségtől szó szerint összepisilte magát- haladok tovább a folyosón, lábaimat kecsesen -ahogy mindig is teszem- egymás elé rakosgatva, amolyan kifutómodell formában, amiben tulajdonképpen rejlik is némi igazság, hiszen mégis csak modellkedtem már eddigi éveim alatt. Valamennyi tapasztalattal rendelkezem én is.
Egy-két kósza lélek felé küldök néha egy sejtelmes, horrorisztikus mosolyt. Jó látni, hogy a félősebbek -nem is tudom, hogy mégis, hogy lehetnek ők a világ túlélői!- ilyenkor tesznek egy nagy kerülőt és inkább átszlalomoznak a folyosó másik oldalára, hogy a fal mentén, kapdosó léptekkel folytassák tovább az útjukat. Pedig én tényleg igyekszem a lehető legbarátságosabb mosolyaim egyikét bevetni. Már ha egy árnyőr természetesen lehet az...
Hamarosan elérkezem az egyik lépcsőfordulóhoz. A portás még várhat! Körülnézek fent egy kicsit, hát ha "előételnek" szembe találom magam egy-két takarítóval. A gondolatra csak egy mindennél arrogánsabb arckifejezés telepszik az arcomra. Így indulok meg felfelé, egyesével véve a lépcsőfokokat, teljesen nyugodtan. A takarítók és a portás megvár!
Ám alighogy csak elérem a lépcsők tetejét, valaki olyan erővel ütközik nekem, hogy éppen hogy csak akad annyi időm, hogy megkapaszkodhassak a korlátba. El is teleportálhattam volna akár, de nem leplezném még le magam! A következő pillanatokban már stabilan tartva, a fiatal úr karjai között találom magam.
-Hogy milyen szeleburdik ezek a mai diákok! - Mondom, kihívásképp a szemeibe tekintve, megjátszott hitetlenkedéssel a hangomban, miközben még a fejemet is megcsóválom.
-Az igazgató urat keresem. A felesége vagyok és először járok ebbe az épületbe. Kész labirintus! Nem tudnál nekem segíteni egy kicsit abban, hogy merre találom? - Hámozom ki magam a kezei közül és csak a hatalmas önuralmamnak köszönheti, hogy nem repítettem át a folyosó másik végébe. Kezdődjön hát a móka és kacagás!
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 342

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Tyler McWill on Csüt. Nov. 03, 2011 4:46 am

*Nem kifejezetten sikított fel a nő vagy kapkodott levegő után. Totál, mintha mindennapos lenne számára, hogy elsodorják vagy majdnem pofára ejtik.*
*A szavaira aztán egy pillanatra elkerekedik a szeme, de aztán mosolyogva biccent. Ez a nő kamuzik vagy hivatásos. Leginkább mindkettő. Vagy egy tucat igazgató van az egyetem, mind mind másért felel. Ezenkívül mindannyian elismertek, tiszteltek a maguk hivatásában, nem hiszem, hogy otthon ilyen 'asszonyt tartanának'.*
- Nagyon szívesen segítenék, de már így is késében vagyok - *mondja, s már indul is tovább úgy kiállt még vissza.* - Még egyszer elnézést!
Tyler McWill
Halandó
Halandó

Hozzászólások száma : 10

Témanyitás  Jillian McCain on Pént. Nov. 11, 2011 10:29 pm

[Wanda, folyosók]

*Már épp lépne tovább, mikor elé szökken egy szőkeség, aki ismerősnek tetszik neki, de meg nem tudná mondani, melyik óráról, vagy buliról. Kicsit olyan, mintha mindig is ismerte volna, és erre Wanda közvetlensége is rásegít.*
- Öhm, szia. *passog kettőt meglepetten, elkerekedő pillantással, hogy aztán kicsit megrázza fejét és megtalálva hangját elmosolyodjon.*
- Egyáltalán nem vagyok elveszett, szimplán azon gondolkodtam, vajon a kantin mennyire lehet zsúfolt. De nyilván nagyon... van kedved velem tartani öö... ne haragudj, fogalmam sincs, hogy hívnak. *De ez nem idegen számára. Mostanság csomó idegen csaj akar a barátnője lenni, csak hogy bekerülhessenek a Delta-Píbe. Elkönyveli Wandát is ilyen csajnak, miközben vele, vagy nélküle (de inkább vele) megindul a kantin felé.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Wanda on Szomb. Nov. 12, 2011 5:14 am

Jinx

Nem teketóriázott túl hosszan azon, hogy mégis milyen hangvételben szólítsa le Jinxt, akinek a jelek szerint még csak nem is ismerős a kis szöszke, ami persze meg sem döbbenti Wandust, tekintve azt, hogy egyik védence sem tudott már az első találkozásukkor arról, hogy ő a becses fényőrük, akinek vigyázni kell rájuk. Na, majd most... Éppen elég idő áll rendelkezésére Wandusnak arra, hogy mindent, szépen, sorjában adagoljon Jilliannek.
-Kantin? Kaja? - Szemei hirtelenjében csillannak föl, akárcsak egy éhes vadállaténak, amikor az szemeivel megtalálja a becserkészhető félben lévő, következő zsákmányát, ami egy jó időre biztosítani fogja neki a jóllakottság érzését.
-Ugye nem olyan undorító trutymónak néz itt ki a kaja, mint amilyeneknek a filmekben is ábrázolják? - Kérdezi érdeklődve, közben egy fintor is végig fut baba arcán, amint kivetítődik egy kép lelki szemei elé a filmekben mutogatott, gusztustalan valamikről, amik ebédként szolgálnak általában.
-Ja, igazad van! Majd' elfelejtettem. Wanda. - Mosolyodik el kedvesen és hadarva már be is mutatkozik, hogy aztán a kezét is nyújtja Jinx felé egy kézfogás erejéig.
-Nekem éppenséggel van időm. Menjünk akkor! - Csendül fel újból csilingelő hangja, aztán szinte majdhogynem indián szögdelésekben indul meg a boszorkány mellett. A folyosók lassacskán kihalttá válnak. Mindenki igyekszik a következő órájára. Lassacskán beérnek a kantinba, ami szintén elég üresnek tűnik ezekben a percekben.
-Innen már te vezetsz! - Köti a lány lelkére.
Wanda
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Jillian McCain on Kedd Nov. 15, 2011 11:20 pm

*Felkacag a lány kérdésére.*
- Neeem, dehogy! Egy belvárosi kajáldából hozatják, nem itt főzik. A filmekben mindent eltúloznak... *legyint, majd hátrasimítja vállairól haját, s bizony, meg is indulhatnak kettecskén.*
- Én Jinx vagyok. *Bár ezt biztos tudja a másik, azért megerősíti a dolgot, s ahogy a kantinba érnek, meglepődik a sok üres helyen. Ennyire elteketóriázta volna az időt?*
- Akkor gyere! *mosolyodik el és beáll a röviden kígyózó sorba, felkapva egy tálcát, meg egy másikat Wanda felé nyújtva. A menü fent a pult felett van kiírva, még választani is lehet. Van itt háromféle változat, plusz egy vegáknak, illetve külön feltétek, szabadon választható desszert és italdömping...*
- Egyébként te milyen szakos vagy? Nem nagyon látlak az óráimon. *firtatja kedvesen, miután leadta a rendelését, s várja, hogy összeszedjék neki mindazt.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Wanda on Csüt. Márc. 29, 2012 9:57 pm

Kicsi ketyegője lassacskán lenyugodni látszik, amikor Jinx biztosítja arról, hogy egyáltalán nem itt készül az ebéd, hanem máshonnan szállítják ide. Még szusszan is egyet megkönnyebbülten, és mikor meghallja a boszorkány nevetését, ő is kacagni kezd csilingelő hangján, ami egy szempillantás alatt megtölti a folyosót, társítva mindezt a másik lány nevetésével. Egész aranyos kis összhang keletkezik ebből a kacaj áradatból. A levegő szinte megtelik körülöttük felhőtlen jókedvvel. Mintha még az erre felé tévedőknek is mosolyt varázsolnának ezzel a víg hangulattal az arcukra.
-Juppi! - Bukik ki ajkain, mikor Jinx ebédelni hívja. Nem akarta ennyire kimutatni a lelkesedését, de borzasztóan sokat jelent számára az, ha valaki nem ellenségeskedik vele, és elfogadja olyannak amilyen. Hát még ha ebédelni is hívja! Tündéri pofijáról izgatottság olvasható le, ahogy áll Jinxel a sorba, és várja hogy ők következzenek. Ahogy a pulthoz érnek, már választ is valami ínycsiklandozónak kinéző ételt, és azzal pakolja fel a tálcáját, mikor is egy nem várt kérdés érkezik, ami miatt rögvest kétségbeesik.
-Hát őőő... - Hebeg-habog, mint aki hirtelen beszélni is elfelejtett. Az égiek azért igazán megtaníthatták volna őt füllenteni.
-Csak cserediák vagyok. - Vigyorog zavartan, és kacag egyet magán, közben pedig egy hatalmas gombóc is végig csúszik a torkán.
-Ketten eszünk csak? - Igyekszik gyorsan témát terelni, kékjeivel pedig máris szabad asztal után kezd el kutatni. Rosszul érzi magát amiért füllentett, de néha erre is szükség van.
Wanda
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Jillian McCain on Hétf. Ápr. 09, 2012 9:05 am

*Édes ez a kiscsaj, meg kell hagyni. Széles, szelíd mosollyal terelgeti az étkezőben, hogy igyekezzen a kérdéseire is válaszolni - no meg választ kapni a sajátjaira, bár úgy fest, e téren nem túlzottan nagy sikert arat.*
- Tényleg? Honnét érkeztél? Csak a félévre, vagy egész évben? *Tud ő is kérdezni, ha van téma, amiről lehet. ^^" A kajálós kérdésre megtorpan és körbepillant. Tényleg nincs nagy tömeg.*
- Öhm... igen. *Úgy fest, nem szándékozik kifejteni, miért is. A korabeliekkel egy ideje nem jön ki, az idősebbeknek pedig máshogy van ebéd szünetük, mint neki.*
- Itt jó lesz? *huppan le egy félreesőbb asztalhoz kedves mosollyal és részéről neki is áll az ebédének egy "Jó étvágyat!" keretében.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Delilah Jones on Kedd Aug. 28, 2012 11:08 am

~ Milonak

Mindjárt vége a nyárnak, úgyhogy érzem, hogy végre valahára a dolgok majd visszazökkennek a normális kerékvágásba. Nem mintha nem sikerült volna kitölteni az órák okozta űr kitöltését a napirendemben; mégis kellemetlen hiányérzetet hagyott maga után a tény, hogy nem kell az iskolával foglalkoznom. Mégis jobban érzem magam, ha benn van az egyetem is a pakliban. Ha rohangálni kell a könyvtárba, tucat számra olvasni a könyveket, írni a beadandókat, megszervezni egy rakat felesleges dolgot, amikre mindenki elmegy, csak én nem…igen, nagyjából erről szólt a nyár is. Normálisnak nyilván nem mondható (legalábbis a korosztályomat elnézve), ahogy eltöltöttem a forró, párás hónapokat. De hát ha egyszer engem nem vonz a tömeg meg a hangzavar?
Sikeresen kinyomtattam a tervezett órarendemet a könyvtárban, már csak egy aprócska probléma van, amire jó lenne csomót kötnöm a titkárságon. Elmélyülve tanulmányozom az egymás hegyére-hátára sűrített időpontokat a papíron, amin még frissen fénylik a tinta, úgy közelítek célomhoz a folyosók labirintusán át. A kezemben magammal hurcolt naptárba hajtogatom végül, türelmetlen pillantást vetek az órámra. Egy kicsit elcsúsztam a mai teendők listájával, félő, hogy nem fogok visszaérni a kávézóba a műszakom elejére. Fenébe. Gyűlölök késni, pláne gyűlölöm, amikor rajtam kívül álló okok miatt vagyok késésben. Nem mintha nem lenne elég jellemző, hogy az utolsó pillanatok közül is az utolsóban esek be valahova, de olyankor azért odaérek. Ma valahogy ez egy kissé reménytelennek látszik, de azért is megszaporázom a lépteimet.
Majdnem futólépésre váltok, bizonyára meglehetősen mulatságos látványt nyújtva, de a kis „ámokfutásomnak” végül valami váratlan dolog vet véget. Kiabálás hallatszik egy iroda ajtaja mögül, és ahogy az már nem először történik velem: amikor én magam is zilált állapotban, ezerfelé igyekszem figyelni egy azon pillanatban, mások hangulatainak érzékelése meglehetősen…khm, érzékenyen tud érinteni. Egyszerre csap fejbe a vélhetőleg a kiabálóhoz tartozó türelmetlen, testetlen düh; és a hallgató fél – mert érzem, hogy van még ott valaki – némán agresszív elutasítása. Egészen remek kis egyveleg az egyébként is idegesen bizsergő idegeimre.
Megtorpanok, megdörzsölöm a halántékom. Ilyenkor az a legjobb, ha minél távolabb kerülök a kellemetlenség okozóitól, de olyan hasogatóan nyíllal belém a fejfájás, hogy egy pillanatra még a szemeimet is be kell hunynom. Még mindig jobb itt várni, amíg visszanyerem az uralmat a kéretlenül a környezetemet tapogató csápok felett, mintha még egy kalappal sikerülne valakinek rátennie erre. Végül is csak hosszú percek kérdése az egész. Nem is lenne ezzel gond, ha egy kicsit kellemesebb, kevésbé fájdalmas módon győzne le a saját erőm.
Delilah Jones
Boszorka
Boszorka

Hozzászólások száma : 45

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére