Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Walenthyn Bennet lakhelye

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Walenthyn Bennet lakhelye

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Május 27, 2011 6:18 am

Egy ízlésesen berendezett lakás, melyet Walenthyn bérel.

A hozzászólást Walenthyn Bennet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 29, 2011 4:04 am-kor.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 29

Hozzászólások száma : 239

Vissza az elejére Go down

Re: Walenthyn Bennet lakhelye

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Május 29, 2011 3:57 am

*Egy hosszú nap után fáradtan tértem haza, de a munka oroszlánrésze még mindig rám várt. Egy adománygyűjtő cég reklámkampányát kell megszerveznem, de már a hócipőm tele van az egésszel. Nonprofit szervezet lévén a költségeket szponzorcégektől kell beszereznem. Nem is értem, hogy mehetett bele ebbe a főnök. Szerezzék meg ők a pénzt! Nekem az ütős reklámot kell megszerveznem, ehhez értek; nem vagyok én holmi utcai kéregető (?), hogy alamizsnát szerezzek ráadásul mások céljainak elérésére. Elmehetnek a p*csába!
Úgy döntöttem jobb ha kipihenem magam, mert így holnap hasznavehetetlen leszek és nem hogy pénzt nem gyűjtenék, de a nap végére lehet, hogy állásom se lenne... Na jó, ennyire talán nem drasztikus a helyzet. de láttam már karón varjút és karóba húzottat is, úgyhogy nem kísértem a sorsot.
A zuhanyzóba vettem az irányt és egy órás áztatás után köntösben zuhantam az ágyamba. A hálót az orchidea édes illata töltötte be. A csokrot tegnap vásároltam, édesanyám születésnapjának emlékére. Behunytam a szemem és azt képzeltem, anyu ott ül az ágyam szélén és ujjait fenyegetően rázva mondja: - Fiam, kapd össze magad, mert akkora pofont kapsz, hogy nincs az a széllökés ami megfogjon! - majd hangosan felnevetve magához szorít. A mamának elég sajátságos humora volt. Kőkeményen odaszólt bárkinek, ha az megérdemelte, vagy legalább is ezt úgy gondolta és a véleményét sem rejtette soha véka alá. Ennek ellenére hatalmas szíve volt és mindig megvédte az ártatlanokat. A démonok pedig... na ők kerülték a közelségét, ha pedig valamelyik mégis a keze ügyébe került aligha élte túl kapott pofonokat... legtöbbjük hamukét vagy jégkása formájában végezte.
A szomorúság újra erőt vett rajtam, de nem sírtam.* ~ Nem sírhatok! ~ * Szemeimet összeszorítva koncentráltam az illatra és figyeltem hogy egyenletesen lélegezzem. Lassan sikerült elaludnom.
Álmomban Hess alakja tűnt fel én pedig bosszútól éhesen iramodtam felé...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Vas. Jún. 26, 2011 8:53 am

Nagy reményeket táplálva szálltam be a liftbe, ami felvitt a másodikra. A portás szerint Walenthyn Bennett itt lakik. *-Istenem csak add hogy segíteni tudjon.*-rimánkodtam a tekintetemet az ég felé emelve.
Amint ráakadtam erre a névre, egy okmányirodában, rögtön pakoltam össze a ruháimat, és vettem egy repülőjegyet ide San Francisco-ba.
A lift hirtelen sípolt, jelezve hogy a megadott szintre ért. Az ajtó kinyílt, és én kiléptem a folyosóra. A portás azt mondta hogy a folyosó végén balra, aztán egyenesen kell menni, és ott lesz Walenthyn lakása.
A szívem a torkomban dobogott, a tenyerem izzadt, az izgatottságtól.
Vajon tud majd segíteni? Meg tudja akadályozni, hogy ártsak másoknak, vagy saját magamnak?
Walenthyn nagyon távoli rokonom, és éppen ezért nem vagyok abban biztos hogy csak úgy segít nekem.
Egy vadidegennek, aki azt állítja, hogy a rokona. Megálltam az ajtaja előtt, és megigazítottam a ruhámat, aztán erőt vettem magamon és bekopogtam.
Odabentről motoszkálás hangja szűrődött ki, majd hamarosan kinyílt az ajtó.....

A hozzászólást Katherine Mihalkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 3:25 am-kor.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Titulus : elveszett lélek

Hozzászólások száma : 49

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Jún. 26, 2011 9:11 am

*Az elmúlt napok számtalan új élménnyel láttak el. Boszorkányok, fényőrök, árnyőrök; és egy név kipipálva a "Bosszú" névvel fémjelzett listámon. Még mindig nem fér a fejemben mit akart tőlem Sybaal és miért nem ölt meg ott rögtön, még haldokló állapotomban. Hála Adaline-nak, és a titokzatos angyalnak túléltem azt a napot. Az pedig csak hab a tortán, hogy a mentősök semmire sem emlékeznek az esetből, viszont Jamie eltűnése előtt értetlenül áll a rendőrség.*
*Adaline állapotára pedig inkább nem is gondolok most. Azóta nem beszéltem vele, de tudtam erre is sor kerül, amint túl lesz ezen. Végre találtam valakit, aki elkalauzol engem és akin keresztül talán elegendő boszorkányt ismerek meg és tudást halmozok fel ahhoz, hogy végérvényesen visszaküldjem Hesst és dinasztiáját a pokol mélységes mélyére.*
*Épp a zuhany alól lépek ki, amikor meghallom a csengőt.* - Ki a tököm lehet az? - *kérdezem bosszúsan, majd miután gyorsan magam köré csavarok egy fehér törölközőt. az ajtóhoz sietek és kinyitom azt.*
- Üdvözlöm hölgyem, miben segíthetek? - *kérdezem a kissé meglepetten bámuló leányzót.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Vas. Jún. 26, 2011 9:36 am

Egy törölközőbe csavart, tejfölszőke hajú férfit pillantottam meg. Most léphetett ki a zuhany alól, mert vízcseppek gyöngyöztek a nyakán. Megköszörültem a torkomat, és megszólaltam.
- Szia.Te bizonyára Walenthyn Bennett vagy. Az én nevem Katherine Mihalkov. - mutatkoztam be, és kezet nyújtottam.
- Egy távoli rokonod vagyok. - tettem hozzá.
Ott toporogtam a küszöbön, és vártam hogy behívjon. Reméltem, hogy behív.
Most már csak tálalnom kell neki, hogy miért jöttem, és ha nagy szerencsém van, akkor segíteni fog nekem.
Csak azt kívánom, hogy végre érjen véget ez a nyomorult rémálom.
Rendes életet szeretnék élni, olyat amibe nem kell attól rettegnem, hogy valakiben kárt teszek.

A hozzászólást Katherine Mihalkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 3:26 am-kor.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Jún. 26, 2011 9:55 am

*Most miért kell meglepődni? Igazság szerint teljesen természetesnek kellene vennem, hogy egy vadidegen tudja a nevem. Lehet boszi, démon, angyal vagy csak egy halandó a munkahelyemről, de aztán mondott valamit, ami kiütötte a biztosítékot.*
- Hogy mim vagy?! - *Kérdezem olyan hangsúllyal, amit nem lehet megfelelően szavakba önteni. Valahol a döbbenet, a hitetlenkedés a téboly és a röhögés károsan vegyes elegyeként írhatnám le, megannyi érzelmi színezettel megspékelve még. Állatot nem ismerek, ami csak hasonló hangot tudna kiadni.*
~ De hát nekem már nincsenek rokonaim. Mind meghaltak. Ez csak Hess valami undorító tréfája lehet. Ennek semmi értelme! Hát én menten megörülök! ~
*Halvány lila gőzöm nincs mit csináljak. Egy abszurd állítással elém áll egy soha nem látott nő külföldi névvel és erős akcentussal.*
- Ez valami mágikus kandi kamera? *Nem tudom mi lehet, talán a mágikus szóval valamit kicsalhatok belőle. Az biztos hogy egyelőre nem hívom be a házba!*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Vas. Jún. 26, 2011 10:13 am

Nem is tudom hogy erre a reakcióra vártam-e. De az biztos hogy egy kicsit meglepett hogy így reagál. Annyi biztos hogy nem hisz nekem. Ez abból is látszik, hogy még mindig nem invitált be a lakásába.
- Nézd, tudom hogy nem hiszel nekem, de ha akarod bebizonyítom hogy a rokonod vagyok. - közben persze az agyamban kerestem az indokot, amivel elérem hogy megbízzon bennem.
- Csak egy varázslatra van szükség, ami megmutatja hogy a rokonod vagyok. - mondtam végül.
Bár egyáltalán nem tudtam hogyan kell ilyen varázslatot végrehajtani, de gondoltam Walenthyn tudja. Olyan tapasztaltnak látszik.

A hozzászólást Katherine Mihalkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 3:26 am-kor.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Jún. 26, 2011 10:24 am

*Amit mondott elgondolkoztatott. Egy varázslat, ami megmutatja, hogy a rokona vagyok-e. A baj csak az, hogy én nem ismerek ilyen varázsigét és egyáltalán nem is nagyon tudok igézetet mondani. Nem igazán vettem hasznát és így nem is gyakoroltam hogyan kell.*
*Mindenesetre a tény, hogy bizonyítani szeretne pozitívan hat rám. Talán nem lenne hülyeség, ha behívnám és kifaggatnám. Ki ő és mit akar, hogy kerül ide és honnan veszi, hogy a rokona vagyok.* *Miközben ezek a gondolatok cikáznak a fejemben alaposan végigmérem a jövevényt. Ekkor akad meg a szemem a nyakláncán. Apu egyik megkopott könyvében láttam róla egy képet.* ~ Lehet, hogy igazat mond?
- Nem ismerek ilyen igézetet - *Mondom neki egyszerűen. Majd neki szegezem a kérdést.* - Honnan van az a nyaklánc?
~ Ha erre a kérdésre megfelelő válasz ad behívom ~ *Döntöm el.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Vas. Jún. 26, 2011 10:45 am

Szóval ő is tudatlan a varázsigék terén. A tekintete a nyakláncomra tévedt. Azt kérdezte honnan van a nyaklánc.
Oda kaptam a kezemet, és végig simítottam a medálon.
Emlékszem amikor édesanyám nekem adta. A halála előtt pár nappal. Azt mondta, hogy soha ne vegyem le. Ez az én örökségem.
- Ez a nyaklánc egy családi örökség. Generációról, generációra száll.- válaszoltam, elrévedő tekintettel.
Láttam hogy Walenthyn kezdi beadni a derekát.
Reméltem hogy végre behív, mert már eléggé nyomasztó volt a küszöbről beszélgetni.

A hozzászólást Katherine Mihalkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 3:29 am-kor.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Jún. 26, 2011 10:58 am

*Szóval örökölte. Hazudhatott is de a tekintete őszinte volt és annyira ismerős. Távolba révedő, fájdalommal teli, szomorú pillantás.*
- Gyere be - *Mondom végül. Elállok az ajtóból, hogy beengedjem, majd a nappaliba vezetem és hellyel kínálom.*
- Hozhatok valamit inni?
*Nem is tudom miért vagyok ilyen engedékeny és megértő. Talán mert annyira jó lenne ha igazat mondana? A lehetőség, hogy vannak még rokonaim, hogy van még, aki él a családomból valamit elindított bennem. Van is a lányban valami ismerős. Gyerekkoromban láttam egy festményt, Claire Bennetet és férjét ábrázolta. A nő hasonlított erre a lányra, de az is lehet, hogy csak én szeretném látni a hasonlóságot. Akárhogy is, hamarosan kiderül hazudik-e.*
*Ha igen akkor elkapom és addig kínzom, amíg mindent el nem mond. Miért van itt, ki küldte, mi a feladata. Őszintén remélem, hogy erre nem kerül sor, ha mégis, gondolkodás nélkül támadok rá!.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Vas. Jún. 26, 2011 11:44 am

Pár másodpercig a szemeimet fürkészte, aztán beadta a derekát, és beinvitált a lakásába. Odabent minden tágas volt, a bútorok a hazámra emlékeztettek. A helynek barátságos kisugárzása volt. Leültem a barna bőrkanapéra, és egy pillanatig szemügyre vettem a kandallót. A szám révedő, félmosolyra húztam. Odahaza is ugyanilyen kandalló volt. Esténként begyújtottuk, és forró csokit ittunk, miközben apu, egy gyermekkori kalandjáról mesélt.
Walenthyn hangja rángatott vissza a valóságba.
- Igen, köszönöm. Egy pohár vizet. - bólintottam. Az út hosszú volt, és még csak most döbbentem rá, hogy a szállodában ahova bejelentkeztem, nem is ettem semmit. Csupán csak a holmijaimat vittem be a bérelt hotelszobába, és máris jöttem a rokonomhoz, Walenthyn-hoz.
Míg elment a konyhába, addig jobban szemügyre vettem a szoba berendezését. Észrevettem, hogy egyetlen családi fotó, vagy akármilyen barátságos emberi kép sincs a falon. Vajon miért? Nincsenek barátai? Nincs családja?
Bár, most már nekem sincs családom. Érdekes. Egy hónappal ezelőtt még nem hittem volna hogy ez megtörténhet. És mégis. Most itt vagyok San Fransisco-ban, valószínűleg egy rokonom lakásában.
A családom..nos ők halottak, vagy annak könyvelték el magukat, a szememben.

A hozzászólást Katherine Mihalkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 3:30 am-kor.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Jún. 26, 2011 12:00 pm

*Egy pohár vízzel a kezemben tértem vissza a nappaliba.*
- Parancsolj - *Nyújtom át neki.* - Jeget is tettem bele.
*Kedvesen viselkedem vele. Ha rossz szándékkal jött, azt hiheti máris meg nyert magának és ezzel előnyhöz jutok; ha mégis a rokonom akkor pedig teljesen helyén való a hangnem.*
- Nos, Katherine. Jól mondom ugye? - *Szemeimet ráemelem.* - Hogy kerülsz ide és miből gondolod, hogy mi rokonok vagyunk? Ha nem tévedek nem is vagy amerikai.
*Annyira abszurd ez a helyzet! Nem is nagyon tudom kezelni. Bár azt be kell vallanom, örülnék, ha igazat mondana.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Vas. Jún. 26, 2011 12:17 pm

Walenthyn egy pohár vízzel a kezében, bukkant fel, és átnyújtotta nekem.
- Jeget is tettem bele. - mondta kedvesen.
- Köszönöm. - hálálkodtam, és nagyot kortyoltam a vízből.
Közben Walethyn, kérdezgetett tőlem, amikre rögtön választ is akartam adni.
- Nem, nem vagyok Amerikai, ahogy te sem vagy az. - kezdtem bele. Gondoltam egy kis családi történelemmel indítok. - A rokonságunk hatalmas volt, és több helyen is éltünk egyszerre. A te családod Angliában telepedett le, az enyém Erdélyben. Napokig itt ülnénk, ha elmondanám igazából hogyan is kerültem ide, ilyen messze a hazámtól. De megpróbálom röviden összefoglalni. - újabb kortyot gurítottam le a torkomon, aztán folytattam beszámolómat.
- Nos az Ok amiért itt vagyok, egészen gyermekkoromig nyúl vissza. A szüleimet üldözte valami. Valami, ami már a családunk nagy részét kiirtotta. Nem akarták hogy bajunk essen, ezért elfojtották a varázserejüket, a miénket pedig lekötötték. Két éve a szüleim meghaltak. Nem is értem hogyan. A rendőrség szerint bent égtek a házban, de még a mai napig sem tudják hogy mi okozta a tüzet. És itt van ez a nyaklánc. - fogtam meg a nyakamban levő medált. - Anya, a halála előtt pár nappal adta oda nekem, és a lelkemre kötötte hogy soha ne vegyem le. Mintha tudta volna hogy itt a vég. - pár pillanatra elhallgattam. Hagytam Walenthyn had eméssze meg a hallottakat, és én is vissza nyerhessen lélekjelenlétemet.
- Szóval a haláluk után pár nappal visszajött a képességem. Nem tudtam kezelni. Eleinte a düh vezérelt, és mindent felrobbantottam a közelemben. A mai napig nem tudom kezelni a varázserőmet. Elkezdtem kutatni a még élő rokonaim után, hátha segíteni tudnak. Ekkor bukkantam rád. - Walenhyn-ra pillantottam. Nem tudtam leolvasni az arcáról, hogy mit érez ebben a pillanatban.

A hozzászólást Katherine Mihalkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 3:30 am-kor.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Jún. 26, 2011 12:38 pm

*Katherine lázasan kezdett bele a magyarázatba, aminek már az elején nevetni támadt kedvem, de nem hagytam, hogy bármilyen érzelem kiüljön az arcomra, egyelőre.*
~ Még, hogy nem vagyok amerikai? ~ *Ha az ő szemszögéből nézem senki sem Amerikai, kivéve az indiánokat.*
*A lány folytatta beszámolóját és mire a végére ért kezdett összeállni a kép.*
- Az családom birtokában volt egy nagyon régi kötet. Egy Árnyak könyve. - *Osztom meg vele a régi történetet.* - Az apám gyakran emlegette, leginkább a hiányát. Ő maga sem látta soha. Amikor a dédnagyapám fiatal volt egy nagy csata alkalmával nyoma veszett. Azt hitték megsemmisült a harc során keletkezett tüzekben. Abban a könyvben benne volt az egész família története.
*Nagy levegőt vettem. A harag és a düh kezdett szétterjedni bennem, ahogy egyre világosabbá válik előttem a múlt.*
- Ezek szerint a könyv még meg van. Az alapján kereshették vissza a családfát és... kezdhették a módszeres kiirtását. Persze nem lehetett könnyű dolguk. Könnyebb volt eltűnni előlük. Így lehetséges, hogy eddig életben maradtatok.
*Ez a mondat új gondolatot ébreszt bennem.*
- Részvétem a szüleid iránt! Van még élő rokonod? Maradt még valaki a családból? És egyáltalán tudjátok kik azok, akik üldöznek titeket?
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Hétf. Jún. 27, 2011 9:56 am

*Árnyak könyve?* - erről még nem hallottam. Figyelmesen hallgattam Walenthynt, viszont annál a résznél aminél azt mondta hogy a könyv alapján ölték meg a családunkat, megfagyott az ereimben a vér. A düh kezdett eluralkodni rajtam. Szó szerint fel tudtam volna robbanni.
A szüleimet megölték! A szüleimet megölték! A két bátyámat megölték! Én pedig ezt legbelül végig tudtam. De most, most hogy ezt Wal is megerősítette, nem tudtam határt szabni a dühnek. A számat fémes íz töltötte meg. Mérgemben az ajkamba haraptam, amely vérezni kezdett.
*-- Részvétem a szüleid iránt! Van még élő rokonod? Maradt még valaki a családból? És egyáltalán tudjátok kik azok, akik üldöznek titeket?* - visszhangzottak a fejemben Walenthyn mondatai. A homlokom izzadni kezdett, a kezemet ökölbe szorítottam. Próbáltam lenyugtatni magamat. De nem ment. A keserűség,a fájdalom, a veszteség érzése átjárta a lelkemet, megrontva azt.
Az asztalon levő pohár hirtelen felrobbant, majd ezt követően a közelében levő festmények üvegei törtek be, aztán egy váza következett, majd egy cserepes növény. A kör lassan kezdett bezárulni. A kezemet a fejemhez kaptam, próbáltam csillapítani az erőmet.

A hozzászólást Katherine Mihalkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 3:31 am-kor.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Jún. 27, 2011 11:05 am

*A lány csak ült és hallgatta, amit mondok. Szinte láttam, ahogy a szavaim eljutnak az agyába és ott feldolgozza azokat, majd azt is, miként uralkodik el rajta a harag és düh. Ajkai megremegtek, kezei ökölbe szorultak, ahogy próbált erőt venni magán. Egy ér is kidagadt verejtékező homlokán. Lassan már egész testében rázkódott...*
- Hé, Katherine, minden rendben? - *Azt szokták mondani: 'Fel tudnék robbanni dühömben'. Nos ez a szólás most új értelmet nyert számomra.*
* Az asztalon heverő pohár hangos csattanással törik darabokra, a szilánkok szanaszét repülnek a szobában, némelyik még meg is karcol, de a meglepettségtől fel sem fogom. Aztán a falon függő festmények üvegei robbannak szét; ezt a váza követi, majd a fikusz.*
- Hé, hé! - *Kiáltok rá a halántékát masszírozó lányra. Látszik rajta, hogy küzd valami ellen és az a sejtésem, hogy önmaga az. Magához kell térítenem, utána pedig kifaggatnom mi a fene ez? Ha ez a képessége és ennyire nem bírja irányítani nagy szarban leszünk.*
- Katherine, Katherine! *Ugrok oda hozzá és fejét megemelve kényszerítem, hogy a szemembe nézzen.* - Nézz rám! Minden rendben, nyugodj meg! Hallod? Nincs semmi baj! Itt nem bánthat senki, most már nem vagy egyedül!
*Az utolsó kijelentésemen magam is meglepődök. Még igencsak ízlelgetnem kell a gondolatot, hogy van egy rokonom. Igaz a vérvonal már évszázadokkal ezelőtt szétvált, de az őseink valamikor együtt éltek és mindkettőnk ereiben abból a vérből csörgedez.* ~ Igen, most már biztos vagyok, hogy a rokonom. ~ *Ha mélyen magamba nézek be kell valljam: még örülök is neki, hogy itt van.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Hétf. Jún. 27, 2011 11:41 am

Ha Walenthyn nem lett volna ott, hogy megnyugtasson talán a lakás is felrobbant volna, velem együtt. Levegő után kapkodva tértem magamhoz a bódulatból, és próbáltam össze szedni magamat. Körbe néztem, mindenhol a rombolásom maradványai..
- Sajnálom. - mondtam a széttört tárgyakat nézve. - Nem lett volna szabad idejönnöm, és veszélybe sodorni téged is. - kétségbe estem. Féltem saját magamtól, és attól amit elkövethetek.
- Igazából ezért jöttem el hozzád. Hogy segítséget kérjek. Mert fogalmam sincs, hogy kezeljem ezt az erőt. - a szememből kicsordult az első könnycsepp, majd követte a többi. Utáltam hogy sírok, de nem tehettem ellene semmit.
- Nem akarok senkinek sem ártani, de ezt nem tudom uralni. Elhatalmasodik rajtam. - Walenthyn-ra pillantottam. Tekintetem segélykérőn függesztettem az övébe. - Segíts kérlek.

A hozzászólást Katherine Mihalkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 3:31 am-kor.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Jún. 27, 2011 12:01 pm

~ Óh, a segítség rám is rám férne ~ *Sóhajtok egyet, de ezt nem mondhatom neki. Látva a szemében a kétségbeesést és a könnyeket mély együttérzés jár át. Nem lehet könnyű neki. Hirtelen azt sem tudom mit mondjak neki. Valami biztatóval kellene előállnom, de hirtelen semmi sem jut eszembe. Ahogy körbenézek a nappaliban, mindenütt üvegszilánkokat és cserépdarabokat látni. Hatalmas ereje van és fogalma sincs, hogy bánjon vele és, amíg nem tudom mi is ez én sem tudok segíteni rajta. Lehet, hogy akkor sem.*
*Azért jött ide, mert azt reméli én megoldást nyújthatok a gondjaira. Reméli, hogy én megismertethetem vele ezt a számára ismeretlen világot. Sajnos rá kell jönnie majd, hogy hiába. Én is ugyanolyan elveszett vagyok, mint ő, de talán együtt megbirkózhatunk vele. Addig is valami biztatóval kell előállnom. Talán van is egy ötletem.*
- Semmi baj Kat! - *Próbálom megnyugtatni és óvatosan letörlöm az arcán végigfolyó könnycseppeket.* - Mondjuk egy 'kurva anyjukat' is megtette volna, de a lényeg, hogy kiadtad magadból a dühödet. Idővel megtanulod majd robbantgatás nélkül is kifejezni.
*Eleresztek felé egy mosolyt, hogy érezze tényleg nem haragszom a rumli miatt.*
- Figyelj csak, tanultam ma egy varázsigét. - *Leülök mellé a kanapéra és kezeit a kezembe veszem.* - Nem tudom sikerülni fog-e, de egy próbát megér.
*Még mindig mosolyogva pillantok fel rá. Bátortalan, félénk szemeiben most talán valami más is megcsillan.*
- Mond utánam a következő versikét:

"Látomásunk tárgya legyen csupán álom, miközben e kép semmivé váljon!"
*Nem tudom sikerülni fog-e, de bizakodtam benne. Már csak a berendezési tárgyak miatt is.*

A hozzászólást Walenthyn Bennet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 27, 2011 10:41 pm-kor.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Hétf. Jún. 27, 2011 12:25 pm

Walenthyn olyan kedves volt hogy próbált megnyugtatni. Még meg is tudott nevettetni. Most már rájöttem, hogy Wal se konyít többet a mágiához, mint én. De valahogy mégis megnyugodtam. Mert tudtam, hogy itt vagyunk egymásnak. Soha többé nem maradunk egyedül. Mindig segíteni fogjuk a másikat.
Walenthyn leült mellém a kanapéra, és azt mondta, hogy ma tanult egy varázsigét. Kérte, hogy mondjam vele.

"Látomásunk tárgya legyen csupán álom, miközben e kép semmivé váljon!" - ismételtem a mondatot.
Először nem történt semmi, azt hittem nem sikerült a varázslat. Csüggedten dőltem vissza a kanapéra.
De Ekkor a pohár amit először felrobbantottam kezdett újra összeállni, így tett a többi tárgy is.
Hamarosan a szobában ugyanolyan tökéletes rend uralkodott, mint mielőtt szétromboltam volna.
- Ez király! - mondtam tátott szájjal, aztán Walenthyn-ra mosolyogtam.
- Muszáj megtanítanod az összes varázslatot, amit csak tudsz. - követeltem barátságosan.

A hozzászólást Katherine Mihalkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 3:32 am-kor.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Jún. 27, 2011 11:06 pm

*Az igézet nem kis meglepetésemre, és annál nagyobb örömömre működött. Először azt hittem nem fog, de aztán ugyanaz a jelenet játszódott le, mint néhány napja a sikátorban. Pár pillanat alatt minden olyan volt, mint azelőtt.*
*A varázslat nagyon tetszett Katherine-nek. Szinte már nyoma sem volt az előző, ijesztő, tajtékzó lánynak; most sokkal inkább volt izgatott gyerek.*
- Őszintén szólva... - *Vakarom a fejem.* - Ez az egy varázslat, amit tudok.
*Kat arckifejezését látva, úgy gondolom jobb ha magyarázatot adok rá neki.*
- Tudod, az én családom nem használt varázsigéket. Olyan ellenséggel álltunk harcban, akikre nem hatott se bűbáj sem főzet, csak a puszta erő: a képességeink. A mi örökségünk a légidomítás volt. Így ezt kezdték el fejleszteni, hogy fel tudják venni a harcot a démonokkal. hogy életben maradjanak. Idővel a mágia ezen részét már nem is tanították a elkövetkezendő generációknak, viszont harci képességeink fölülmúlták más boszorkányokét. De úgy látszik ez sem volt elég. Mostanra már csak én maradtam.
*Ahogy befejezem a történetet érzem, hogy a hangulat kezd megint melankolikus lenni; tekintve az előbb történteket jobb, ha másfelé terelem a szót.*
- Te mond csak, mi tulajdonképpen a te képességed?
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Kedd Jún. 28, 2011 8:00 am

Ez a Wal tényleg annyit tud a varázslásról amennyit én. Nem baj, ezen lehet segíteni. Majd neki állok minden nap megtanulni egy egy új varázsigét. Viszont amit most mondott. Hogy ők inkább a képességeikre fókuszáltak.
Viszont ez azt jelenti, hogy Wal segíteni tud nekem. Hiszen ezek szerint, kitűnően tud bánni a képességével.
Hm. Légidomítás. Ilyenről még nem is hallottam. Tényleg nagyon le vagyok maradva.
A mondandója végére, újra kiestem lelki egyensúlyomból. Némán csitítgattam benső énemet, és kivételesen sikerült lenyugodnom.
- Ah, tényleg. A nagy robbantgatás során ki is ment a fejemből hogy be kéne róla számolnom. - jegyeztem meg, csak úgy magamnak, hangosan.
- A képességem neve, Celerikinézis. - kezdtem bele. - Ez egy nagyon ritka képesség. A részecskék sebességén alapszik. Ha lelassítom a részecskéket, lefagyasztom a környezetemet, mintegy megállítva az időt. Ha felgyorsítom azokat, robbanást idézek elő az anyagban. - azért ennek utána néztem, már akkor amikor először robbantottam.

A hozzászólást Katherine Mihalkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 3:33 am-kor.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Jún. 28, 2011 8:42 am

- Tehát te a szilárd anyagot vagy képes befolyásolni - *Vonom le a következtetést, miután befejezte a beszámolóját.* - Végső soron ez az alapja az erődnek.
*Apám mesélt erről a képességről még gyerekkoromban. Egy amolyan mendemonda féleség volt a történet. Leginkább akkor mondta el nekem, ha az erőm miatt okoztam valami galibát, olyankor, amikor elszabadult és nem bírtam kordában tartani. Nem vagyok benne biztos, hogy el kellene mesélnem Katherine-nek; nem akarom halálra rémíteni. Mindazonáltal joga van tudni az ereje mibenlétéről. Feltéve, ha igaz a mese...*
- Édesapám gyerekkoromban mindig elmesélt nekem egy történetet, mikor a képességem miatt okoztam valami galibát. - *Kezdtem bele.* - Egy férfiről szólt. Nagyon beleszeretett egy lányba. A lány halandó volt, de tudott a férfi mibenlétéről; elfogadta és boldog házasságban éltek. Gyerekeik, házuk, munkájuk volt. Akkoriban kezdődtek a boszorkányüldözések és egy szomszédviszály következtében letartóztatták a lányt. Az agyafúrt szomszéd betört az otthonukba és ellopta a család egyik pogány ereklyéjét. Ez bőven elég volt, hogy a nőt máglyára vessék. A férfi eközben nem volt otthon. Egy démonvadászaton volt és csak akkorra ért haza, mikor már késő volt. Még éppen látta felesége lángba borult testét és hallotta utolsó sikolyát. Végtelen haragra gerjedt. Büntetni akart. Minden falubelit meg akart büntetni. Csak a gyűlöletet érezte. semmi mást. Akkora erő szabadult fel benne, hogy kiáltása nyomán minden felrobbant körülötte. Iszonyatos indulattal indult meg a máglya felé, s ahogy mind közelebb ért úgy nőtt benne a fájdalom és a bosszúvágy. Mire odaért már semmi emberi nem maradt benne. Démonná vált. Az egész falut kiirtotta. Módszeresen, minden csepp kínjukat kiélvezve... Végül a saját gyermekei végeztek vele.
*Igazából félek attól milyen reakciót váltok ki ezzel belőle. Nem tudom okos döntés volt-e megosztani ezt vele. Mielőtt bármit is reagálhatna még gyorsan hozzáteszem.*
- Ezt a képességet, amit te is birtokolsz mindig egy lelki folyamat indít be és választ ketté. Még nem tudom pontosan a te esetedben mi ez, e együtt rá fogunk jönni és megtanulod kezelni!
* Mélyen a szemeibe nézek és nyugalmat próbálok sugározni felé. Éreznie kell, hogy nincs semmi baj és van megoldás; hogy vele nem fog megtörténni az ami a férfival a meséből. Azt nem fogom hagyni!*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Kedd Jún. 28, 2011 9:36 am

Walenthyn elmondott egy ősrégi történetet. Az apukájától hallotta. Szépen indult. A varázsló beleszeret a halandó nőbe, aki tud az erejéről. Gyermekeik lesznek, boldogan élnek.
Aztán persze minden rosszra fordul. Ez a férfi nagyon hasonlított rám. A sötét oldalra állt végül..
Mi lesz, ha ez velem is megtörténik. Mi lesz ha megvadulok, és minden élőt megölök?
Félek saját magamtól, félek attól amit tehetek, félek az erőmtől. Nem akarok gonosz lenni, és ártatlanoknak ártani.
Wal bátorított, ami most nagyon jól esett.
- Köszönöm. - mondtam neki, és megfogtam a kezét, majd gyengéden megszorítottam.
- Köszönöm, hogy ennyit segítesz nekem. Majd valahogy meghálálom. - ígértem meg neki.

A hozzászólást Katherine Mihalkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 3:33 am-kor.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Jún. 28, 2011 11:34 pm

*Egy pillanatra látom elborulni a tekintetét, de uralkodik magán. Nem lesz könnyű dolog megzabolázni az erejét, de biztos van rá megoldás...*
- A könyv! - *A gondolatok hirtelen gyorsulnak fel bennem.* - Az családi varázskötet, az Árnyak Könyve! Fejemet rá, hogy az alapján akadtak a családod nyomára. Abban minden benne van. Az őseink történelme. A családfánk, minden! Vissza kell szereznünk valahogy!
*A kezdeti felpörgés most alábbhagy.*
- Viszont ez elég lehetetlen küldetés. - *Vallom be magamnak.* - Valószínűleg a fészekben őrzik. Oda csak egyszer törtek eddig be és nagy veszteségekkel járt. Ámbár nem tudom, hogyan máshogyan juthatnánk információhoz az erődről és a családunkról. Tulajdonképpen az a mi örökségünk.
*Azt hiszem elég volt mára. Amióta itt vagyok többet esik le az állam, mint jut falat a számba. És már igazán kezdek besokallni. Persze ez most egy kellemes meglepetés volt és más esetben madarat lehetne fogatni velem, de az elmúlt egy év eseményei után...* ~ Áh, inkább jobb ha lefekszem aludni.
- Katherine - *Állok fel a kanapéról.* - Gondolom egy hotelben szállsz meg jelenleg. Mit szólnál, ha holnap átcuccolnál ide?
*Végül is ez a legjobb megoldás. Így kéz alatt lesz és jobban meg tudjuk ismerni egymást.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Szer. Jún. 29, 2011 10:39 am

Walenthyn szerint valami fészekben őrzik a családi varázs könyvet. Tényleg sokat kéne még tanulnom a varázs világról, mert az a helyzet hogy most a felét nem értettem annak, amit Wal mondott.
Miféle fészek, és miért olyan nehéz bejutni oda?
Még ezernyi meg egy kérdésem lett volna, de tisztában voltam vele hogy már későre jár. Máskor kell fojtatnunk a beszélgetést.
Walenthyn olyan kedves volt hozzám. Még az is felajánlotta hogy költözzem ide, hozzá. Hálás mosoly ült ki az arcomra, miközben bólintottam egyet.
- Szívesen ide költözöm. - adtam hangot a mosolygásomnak.
Én is felálltam a kanapéról, és indulni készültem.
- Nagyon köszönök mindent Wal. - hálálkodtam rokonomnak.
- Hidd el, egyszer eljön a mi időnk is. Meg fogjuk szerezni azt a könyvet. - bizonygattam.
Az ajtóhoz mentem, Wal pedig követett. Megfordultam, és megöleltem.
- Akkor holnap délután fele jövök, hogyha megfelel. - mondtam, és kinyitottam az ajtót.
- Szia, jó éjszakát. - köszöntem el tőle mosolyogva, majd elindultam a lifthez, hogy a hotelba menjek.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next