Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Walenthyn Bennet lakhelye

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Walenthyn Bennet lakhelye

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Május 27, 2011 6:18 am

First topic message reminder :

Egy ízlésesen berendezett lakás, melyet Walenthyn bérel.

A hozzászólást Walenthyn Bennet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 29, 2011 4:04 am-kor.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 29

Hozzászólások száma : 239

Vissza az elejére Go down

Re: Walenthyn Bennet lakhelye

Témanyitás  Dante on Szer. Okt. 05, 2011 8:40 pm

*A berögződések azok mindig megmaradnak, és nem tud megnyugodni egy démon és egy árnyőr jelenlétében. De legalább annyi szívességet tesz Walenthynnak hogy kioltja a tűzlabdákat, melyekkel eddig "játszott". Nem szól a továbbiakban, csak mikor megérkezik a maradék két nőszemély. A boszorka hölggyel nincs gondja, így már legalább négyen vannak boszik és az kellemes érzéssel telíti el. De az ismeretlen szőkére megint összehúzza a szemöldökét, és Walra pillant.*
-Ő is árnyőr.-*Jegyzi meg halkan, és marad az ajtófélfánál. Bár nem rajong alapvetően ezért a mágikus gyűlésért, most már nem fogja itt hagyni Walenthynt.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Zsaklin on Szomb. Okt. 08, 2011 3:47 am

* Ahogy figyelem a az árnyőr és a boszi „játékát” tiszta sor, hogy van köztük valami, sőt tovább megyek ez nem egy futó románc lesz hanem valami más. Nem fér a fejembe, hogy tud egy boszival lenni, hiszen a gyomrom forog tőlük. Legszívesebben mind a hármat kinyírnám, ha lehetne. Talán később adódik rá ehetőségem, s ha csak egy röpke másodperce is lankadni fog a figyelmük a töröm a torkukon lesz. Nem vagyok habozó típus, de erre majd ők is rájönnek. Most azonban jó kis lányt játszom, s ezt a szerepet még egy jó ideig fent tartom. Aztán meglátjuk mi lesz. Úgy veszem észre, hogy a káosz megvan s a házigazda nincs úrrá a helyzeten. Én ennek mennyire tudok örülni. Azt hittem nehezebb esz a bejutás, de egész könnyen ment és van egy Ász amivel akár sakkban is tudom tartani fura, hogy képes megidézni a labdákat az meg még furcsább, hogy eltalálja ki micsoda. Ráadásul semmit nem tudok róla. Eddig azt sem tudtam hogy létezik, na de mindegy is ez most. A labdákat hátrébb húzza, de továbbra is rajta tartom a szememet. Nem ám itt meglep valami kis finomsággal és beigazolódik az állítása miszerint öljük meg a démont. Nos ahhoz nekem is lesz egy - két szavam azért. Nem adom olyan könnyen a bőrömet. Háh eszem ágában sincs elmondani Wal-nak amit tudok és az okát sem annak, amiért most a kanapéját koptatom. A visszakérdezésre bólintok egy aprót, hogy igen, őszintén.*
- Élősködő parazita.* Hangom egész halk s egy röpke pillanatra a nő hasára pillantok majd ismét rá nézek.*
- Irtani kéne őket* Észreveszem azt a bizonyos villanást s egy apró mosoly költözik ajkam szegletébe. Egy Újabb jövevény érkezik meg s ha lehet hinni a tüzes srácnak akkor egy árnyőr. Ez már jobban tetszik, bár ez a Barbi image nem. Hogy képes egy pokolbeli lány ilyet hordani? Nem tudom ki tanácsadója öltözés terén, de ez borzalmas.*
- Kíváncsi vagyok melyik meséből lépet elő* Jegyzem meg komolyan s tovább fürkészem a szöszit. Még meg sem érkezett igazán még egy csaj csatlakozik és nem közölünk való. Már kezdetem azt hinni, hogy egyensúlyba leszünk, de még sem. Már csak egy fényőr hiányzik a kis társaságból. A mi ennél is fontosabb, hogy a szöszi mit akar és mikor kerül már elő az, amiért itt vagyok! Nem azért jöttem el egy boszorka találkozóra mert annyira szeretem őket.....*
Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 222

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Desiré on Csüt. Okt. 13, 2011 5:48 am

Lesújtóan méregetem, innen, a kanapéról ülve az újabb érkezett személyt, aki akár Barbie kiköpött mása is lehet. Már csak egy Ken baba hiányzik mellé és teljes lehet az összhatást, igaz... nem mondom, hogy nincs itt elég kan, akik közül válogatni lehetne mellé. Nos, de ugyebár a filozofálásnak és a süket elméleteknek a gyártására sincs most itt a megfelelő idő. Először is... azt kéne kideríteni, hogy mégis miért hívott ide. Azt már biztosan állíthatom, hogy nem az miatt a bizonyos "kettőnk dolga" miatt. Ahhoz túl sokan gyűltünk össze most.
Az, hogy végül megszán-e egy kis ennivalóval, vagy hagyja, hogy éhezzem, már nem is érdekel annyira. Elég otthonosan mozgok ebbe a lakásba ahhoz, hogy bármikor a konyhába ugorhassak, összeütni magamnak valamit, igaz... ha most így jobban belegondolok... az éheztetés is egész jó megoldás annak érdekében, hogy ez a kis átokfajzat ne élje túl ezt a 9 hónapot.
-Mondtál valamit? - Fordítom a mellettem ülő nő felé a fejem, miközben alaposabban, újra szemügyre veszem. Természetesen értettem minden egyes szavát, és igazán nem tetszik, hogy ilyen gyanakvóan nézi a hasamat.
Felemelkedem a kanapéról, és egyenesen Wal háta mögé teleportálom magam, a füléhez hajolva.
-Fog is történni valami, annak érdekében, hogy ezt a kis nyomoroncot eltüntessük belőlem, vagy mehetek szabad utamra és kéretek segítséget odalent? Nem szeretem a családi összejöveteleket és kezdem... frusztrálva érezni magam a... barátodtól... - Szűröm a fogaim között, a füle mellett, aztán a "barátodtól" szónál alaposabban végig járatom azon a fickón a tekintetem, aki a jelek szerint, igazán szorgosan adja le a forró drótot Walnak arról, hogy ki, micsoda ebben a lakásban.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 341

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Lupo on Pént. Okt. 14, 2011 9:51 pm

*Mint az kiderül, a hölgyemény egy árnyőr. Viszont elég nehezére esik megszólalni, lévén mindenkinek van valami hozzáfűznivalója az érkezéséhez.*
- Pofa be... mindenki. *Cincogja kedves kis mosollyal az arcán, ahogy végignéz a társaságon. Kislányosan meg is köszörüli a torkát mielőtt folytatja.*
- Sunshine vagyok és csak megjegyezném, hogy aki annak ellenére egyes szám harmadik személyben beszélt rólam, hogy előtte állok, közölném, hogy k***vára nagy illetlenség egy olyan vendéggel szemben, akitől információt vártok. *És akkor végül Wal-ra tekint, mintha mi sem történt volna, bájos kis mosollyal.*
- Téged pedig csak sajnálni tudlak. Nem köszönsz, nem invitálsz be és meg se kínálsz egy itallal. Komolyan úgy érzem, hogy nem is érdekel, amit a Hess-ekről tudok, vagy egyszerűen csak szörnyű gyerekkorod lehetett, hogy nem tanítottak meg az alapvető szabályokra. Ijesztően illetlenek és udvariatlanok vagytok mind. *Az utolsó mondatát szinte már sajnálkozó tekintettel jegyzi meg, mindenkire vonatkozóan. Bizony helytálló lehetne az a feltételezés, hogy bele van hülyülve az illembe.*

//Próbáljunk tartani valami sorrendet Smile//

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Okt. 19, 2011 8:31 pm

*Igazán meghökkent a nő viselkedése, és valahogy a megjelenését sem tudom összeegyeztetni a mibenlétével. A nevéről nem is beszélve.* - Sunshine? - *Kérdezek vissza bambán, alig hallhatóan. Nem gyengén röhejes a csaj, de egy valamiben igaza van, kellenek azok az átkozott információk... Végre Katherine is megjelenik. Legszívesebben egy "Hol a fenében voltál eddig?"-gel torkolnám le, de igazából nagyon megnyugtat, hogy épségben itt van. Már az is megfordult a fejemben, hogy valami baja esett. Így csak biccentek neki és magamhoz intem.
De térjünk vissza a mi kis Napsugarunkhoz. A küldetés: büszkeséget lenyelni és a kiscsaj kedvében járni, amíg el nem mondja amit tud!*

- Rendben, elnézést, foglalj helyet valahol. Mit hozhatok? - *Közben Dante mellé lépek utat engedve az árnyőrnek, majd a démonhoz fordulok.*
- Nos, Zsanett, akkor akár az igazsággal is előállhatnál!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  DorianQuerrack on Szer. Okt. 19, 2011 8:37 pm

~ Bassza meg! ~ *ordítok fel magamban. Sunshine Hess-ék egyik szövetséges árnyőre, mi a túrót keres itt és miért akarna információkat kiadni egy halom bohócnak? Vagy ez is a terv része, vagy valami nagyon bűzlik itt... a lehető legjobb, ha minél jobban meghúzom magam és reménykedem abban, hogy nem vesz észre, vagy legalábbis nem ismer fel.*
- Kurva jó, hogy két tyúk miatt is borotvaélen kell táncolnom! - *morgom az orrom alatt.*
DorianQuerrack
Néhai
Néhai

Titulus : Infantilis romboló
Kor : 34

Hozzászólások száma : 21

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Csüt. Okt. 20, 2011 7:11 am

Nem győzte kapkodni a fejét, az események egymást követték, és neki nem igazán volt arról fogalma hogy mégis mi folyik itt. Legszívesebben félre hívta volna Walt hogy megtudakolja miért van ennyi nem ember a lakásban, de mégsem tette. Csak engedelmesen bólintott rokonának, és oda sétált mellé. Abban viszont biztos volt hogy ez a Sunshine nevezetű nő, igazán fontos szerepet játszik abban, hogy ma itt vannak. Most hogy már beljebb volt a szobában, mindenkit szemügyre tudott venni. A kanapén ülő barna hajú nő, egyáltalán nem tetszett Katherine-nek. Úgy érezte hogy gonoszság árad belőle, a karja libabőrös lett ha csak rá nézett. Aztán ott volt a barna hajú fickó, aki úgy tűnt ismeri Walenthynt. A kopaszról nem tudott véleményt alkotni, egyenlőre a semleges zónába tette. A másik barna hajú csaj, szintén rosszindulatúnak látszott, és Kath eldöntötte magában, hogy inkább távol marad tőle. Ő maga, ott állt Wal és Dante mellett, mint egy megszeppent kislány. Hamar magához tért, és próbált valami rendes arckifejezést magára ölteni.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Titulus : elveszett lélek

Hozzászólások száma : 49

Témanyitás  Dante on Szomb. Okt. 22, 2011 4:17 am

*Felvonja szemöldökét a kis barbi baba akcióján, de inkább nem szólal meg. Ha nem Wal balhéja lenne ez az egész, már tuti éppen pirítóst próbálna csinálni mindegyik alvilági nőből aki itt megjelent. De sajnos nem szabad így inkább továbbra is mellkasán összefont karokkal pillant el Wal felé. Ő a főnök úgy tűnik, és nem nagyon szeretne beleszólni a dolgokba, amíg nem lát valami súlyos hibát. Egyelőre inkább csak megpróbálja magában lefixálni a szimpátiáját, amelyet még az utoljára érkezett Katherine és Walenthyn élvezhet. A másik boszorka férfi annyi nem tetszik, de inkább maradna az ő társaságánál mint a három pokoli grácia lehetőségénél.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Csüt. Okt. 27, 2011 4:52 am

* Úgy tűnik az árnyőr nem tüntet ki a figyelmével vagy csak ezt a látszatot szeretné elérni. Nekem teljesen mindegy, mert van itt fontosabb dolog is. Csak legyintek a visszakérdezésnél, jelezve, hogy nem fontos. Inkább a cukormázas szőke nőre figyelek. Hm, kinyílt a csipája rendesen, de ezt pozitívra értékelem, mert kezd káosz lenni. Amint egyébként szeretek, csak nem jutunk egyről a kettőre. Nem vagyok türelmetlen csak nem szeretek várni semmire. Elég szépen a sarkára állt a szöszi és egyet kell vele értenem. Wal nem valami szívélyesen fogadó házigazda ez tanúbizonyságot nyert. Azt azért érdekesnek találom, hogy ennyire ragaszkodik az emberek által felállított szabályhoz, melyet illemnek neveznek. Azt nem mondom, hogy bunkó lennék, de nem mindenki érdemli meg a kedvességet. Na de ebbe most nem mennék bele, mert Wal szavai nevetésre késztetnek, amint nem tartok magamba.*
- Te annyira ostoba vagy mint.....* harapom el a mondatom végét és Dorianra pillantok. Le sem tagadhatnák egymást. Nem hiába testvérek egyik sem egy IQ bajnok.*
- Mint egy sügér.* Ezzel fel állok a kappanéról s lassan kezdek el lépegetni a nő irányába.*
- Itt van Sunshine, akinek információja van Hess-ékrő amit nyíltam ki is mondott, minden burkolat nélkül. Téged még is az érdekel mit keresek itt, nem az, hogy mit tud. Ostoba boszorkány vagy Walenthyn.* Lehet, hogy szavaim sértik, de ez nem érdekel. Az ostobaság szörnyen tud dühíteni. Már egész közel értem a nőhöz, de nem megyek közelebb, inkább az tűzlabdás boszorkára pillantok aki előtt el is haladok*
- Azt sem értem, miét hívtál ide egy tűzzsonglőrt vagy egy törékeny virág szálat.* Tekintetem a boszi nőre vándorol aki eddig nagyon hallgatag volt. Lehet nem kenyere a beszéd, de engem ez nem is érdekel. Tovább sétálgatok egészen Dorian-ig. Az egyik kezemet a hátán futtatom végig. Nem gondolom, hogy bármit is csinálna, hiszen a markomba van egyelőre és ezt a kártyát még nem akarom kijátszani vagy még is?*
- Hogy miét jöttem? Információ vannak a testvéredről……gondoltam érdekel, de ha nem akkor szólj egész nyugodtan és már itt sem vagyok, bár szerintem jelen pillanatban van fontosabb dolog is amit nem ártana megtudni.....* Nem megyek tovább, hiszen célom provokálni az udvari majmot, így ott verek tábort egyelőre.*
- Sunshine, milyen információd van Hess-ről?* Fordulok a nő felé. Lehet, hogy Wal-t nem érdekli, de engem igen. Ennek okát viszont nem áll szándékomba elárulni.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Desiré on Kedd Nov. 01, 2011 10:42 pm

Hogy zokon veszem-e azt, hogy Wal rám se bagózik, még annak ellenére sem, hogy itt állok, közvetlen mellette és úgy sustorgok a fülébe, mintha én lennék a jobb vállán ülő kis ördög, a gonosz kis belsőhangja? Igen, elég szarul esik. Ide hív a semmiért, nem csinál kaját és még akkor figyelembe sem vesz. Nem baj Walenthyn, gyűljenek még csak a dolgok! Ezentúl gondoskodni fogok arról, hogy tönkretegyelek!
Torok köszörülve lépek el tőle, felszegett állal, mégis dacosan, sértetten.
Ha eddig azt terveztem, hogy hamarosan eltűnök, akkor most miért is kéne megváltoztatnom a terveimet? Egy gondolatomba kerülne és már itt se lennék, mehetnék a dolgomra, ám ez a kis barbibaba kezdemény igen csak felkeltette az érdeklődésemet.
Ezért is igyekszem maradásra ösztönözni magam, ami tulajdonképpen nem is olyan rossz ötlet, mint ahogy az most ki is derült, egy szempillantás alatt.
-Mindenki fejezze be! Nem bírom a feszültséget. - Mondom teljesen nyugodtan, negédesen, aztán valami felismerhetetlen csillogással a szemeimben, először Zsaklinra, majd Walra pillantok, végezetül az apró szöszit is kitüntetem a figyelmemmel.
Időközben persze még egy jótét lélek is megérkezik. Remek! még egy világ megváltó nem akarna csatlakozni?
-Pörögjünk! Mindenki mondja el, hogy miért van itt! Te, te, te és te is! - Mutatok rá ujjammal a négy személyre. A most betoppant barnaságra, a látszólag hígagyú pasasra, a titokzatos idegenre, aki minden percben információkat közöl Wallal, végül Zsaklinra is, akinek látszólag okos kis tervei vannak. Tetszik az agyafúrtsága.
-Te pedig... beszélj arról a Hassról, He... na... arról. - Adom ki az ukászt, a szöszi felé biccentve a fejemmel.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Lupo on Kedd Nov. 01, 2011 11:51 pm

- Nem tetszik? *Tekint Wal-ra a hölgyike, szinte már felháborodásra készen, hogy itt a nevével is gond van már. Az meg, hogy simán kimondja a Hess-ek nevét és, hogy bele van szerelmesedve az illembe... nem lehet mindenki egyszerre szép is meg okos is. Az alvilágnak vannak mérhetetlenül hülye szolgái, lám itt az egyik díszes példány.
- Jin tonic-ot kérnék, természetesen jéggel. *Szó Wal-nak csilingelő hangon, miközben helyet is foglal keresztbe vetve lábait. Ha valaki tud párhuzamot vonni a miniszoknya és az Elemi ösztön című film népszerű jelenete között, az most megteheti. Sunshine rá is játszik a dologra.*
- Te Walenthyn vagy? Vagy te? *Néz a hölgyekre bájos értetlenséggel. Miért nekik kellene előadnia az infóit? Majd ha a házigazda visszatér az itallal, akkor majd jutnak egyről a kettőre.*

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Nov. 02, 2011 8:30 am

- Zsanett - *Emelem rá szigorú tekintetem a rendkívül idegesítő és hívatlanul betoppanó nőre.* - Itt te vagy az ostoba. Egy. Az én házamba azt hívok, akit akarok. Kettő. Téged a kutya se hívott. Három. Vagy visszaveszel vagy első kézből tapasztalhatod meg, milyen ha felbosszantasz egy Bennetet - *Ahogy beszélek, egyre hidegebb lesz a szobában. Nem tehetek róla, a felgyülemlett feszültség mindig így csapódik le. Az utolsó mondatomnál aztán oldalra pillantok, tekintetemmel Desirét keresve. Ő tudja miről beszélek.*
*Aztán a démon olyat mond, amitől kitör belőlem a nevetés.*

- Wow, nem semmi - *Nevetek tovább nem kis gúnnyal a hangomban, ahogy elindulok a bárpulthoz, hogy elkészítsem Sunshine italát.* - Egyre jobbakat találsz ki. A következő mi lesz, hogy élnek a szüleim?
*Ekkor már nem nevetek, hangom inkább fagyos és ijesztően nyugodt, amolyan szociopata jellegű. Jeget nem is kell tennem a tonicba, mert a teteje magától bepillézik.*
- Egészségedre - *Lépek a hírvivőhöz és átnyújtom neki az italát.* - Ha megfelelőnek találod, akkor lassan akár bele is kezdhetsz a mondandódba. Kíváncsian várom milyen információid vannak és miért osztod ezt meg velem. Miért áll érdekedben elárulni Hesst.
*Sunshinenal szemben foglalok helyet, s míg ő belekortyol az italába közelebb intem Dante-t és Katherine-t. Majd odaszólok a láthatóan durcás Desirének.*
- Majd mindent elmagyarázok, ha alkalmam lesz rá. A te érdeked is azt kívánja, hogy itt minden flottul menjen, tehát megköszönném ha segítenél rendet tartani. - *Remélem értékelni fogja, hogy "kisfőnökké" avattam és ha más nem is de leállítja Zsanett pattogásait.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  DorianQuerrack on Szer. Nov. 02, 2011 9:04 am

*Azért csak van itt némi testvéri hasonlóság; ahogy leszerelte a kis cafkát! Öröm volt nézni. Azt azért be kell vallani, majd összefostam magam, amikor azt mondta, hogy információi vannak a testvéréről - tehát rólam. Még szerencse, hogy démon és egy szavát sem veszi komolyan a kölyök... mindenesetre ez még nincs lejátszva, így kissé a kijárat felé araszolok. Csak annyira, hogy ne legyek feltűnő, de ha neccesebbre vált a helyzet én legyek legközelebb a bejárati ajtóhoz.*
* Legrosszabb esetben egy nagy bumm... és amíg ők összekaparják magukat én elinalok. Nem fogok én itt magyarázkodni... az öcsi meg így is úgy is eljut oda, ahova neki el kell jutnia. A kis árnyőr sem véletlen van itt, bár az még kétséges, hogy milyen céllal... Lehet, hogy a Mamáék nagyobb szarban vannak, mint hinném*
DorianQuerrack
Néhai
Néhai

Témanyitás  Zsaklin on Hétf. Nov. 14, 2011 7:00 am

* Minden egyes alakalommal mikor boszikkal beszélek, rájövök, hogy nem érik meg a fáradtságot. Annyira ostobák és haszna vehetetlenek, hogy azt kulturáltan meg sem tudom fogalmazni. Wal olyan mint a testvére, bár egy fokkal műveltebbnek tűnik. Viszont mikor a családnak osztogatták az IQ-t egyik sem állhatott valami közel a sor elejéhez. Mit is várok hiszen boszik!*
- Én már mondtam kedves, Wal testvére miatt vagyok.* Fordulok Des felé és sóhajtok egyet. Komolyan papagájnak néznek? Az árnyőrökről sem vagyok valami jó véleménnyel, de ezerszer jobbak mint ezek itt. A cicababa meg egyenesen gyomorforgató jelenség a számomra. Nem bíróm az ennyire földhöz ragadt őröket még akkor sem ha némi közük van a fajtámhoz. Hogy alacsonyodhattam le erre a szintre, de komolyan? Egyértelmű, hogy kell valami a Bennet családtól, e talán azt máshogy is megszerezhetem. Amúgy sem érzem magamat jól ebben a fertőben.*
- A testvéred él ezt biztosan tudom, hiszen már találkoztam vele. Elég szégyen, hogy meg sem próbáltad keresni és megmenti. Fura hogy egy szemernyi kétely sem merült fel benned, bár azok után mit tettél......* Szavaim inkább Dorianhoz szólnak mint Wal-hoz. Nem tudom miért érdekli a testvére, mikor a sorsára hagyta és nem kereste. Ez a testvéri szeretett?*
- Részemről ennyi volt a babazsúr, ha infó kell, üzenj vele, Ő biztosan megtalál* Bökök Des felé s a következő percben láng nyelvek vesznek körül s már csak a hűlt helyemet találhatják. Semmi kedvem a társaságukba lenni és akad fontosabb dolgom is mint napokat ülni egy helységben és várni, hogy végre történjen valami. Ráadásul a színvonal is elég gyér a szobában. Szóval ha tudok akkor eltűnök*

/ Köszi és ahogy szokták mondani angolosan távoztam Very Happy /
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Hétf. Nov. 14, 2011 8:59 am

Pillantása Zsanett-re esett aki éppen búcsú beszédét tartotta. Meglepődött azon amit a nő mondott. Eddig úgy tudta hogy Walenthyn-nak nincsen élő rokona. Most meg kiderült, hogy a testvére él. Kíváncsian Wal-ra pillantott, bár a férfi tekintete semmit sem árult el. Kath mégis bátorítóan rá mosolygott ezzel jelezve, hogy mellette áll, és bármiben segít neki. Miután Zsanett elpárolgott, Katherine sokkal jobban érezte magát. Eggyel kevesebb rossz fiú tartózkodott a szobában. Oda sétált a bárpulthoz, és töltött magának egy pohár vörösbort, aztán vissza sétált a társasághoz, és oda állt Walenthyn mellé. Tekintetével most Sunshine-t figyelte, kíváncsi volt a mondandójára.

/bocsánat hogy sokáig várakoztattalak titeket :S/
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Titulus : elveszett lélek

Hozzászólások száma : 49

Témanyitás  Dante on Szer. Nov. 16, 2011 6:05 am

*Ami azt illeti egyre idegesebb a démonnő és a két árnyőr jelenlététől. Alapvetően a tudat is könnyebben készíti ki mint másokat. Nagyon rühelli a fajtájukat, és tuti nem kínálgatna senkit piával, maximum édes lángcsóvákkal amik perzselik a bőrét, előbb utóbb csak mondana valamit. A nagyobb probléma hogy a másik képességének köszönhetően nem csak tudja de érzi is ezt a gonosz erőt, ami nem hagyja nyugodni. Legalább a démon távozik, de nem csak a tagok maga a helyzet is bosszantó. Igen megígérte Walenthynnak, hogy segít elpusztítani azokat a démonokat, de ez most nem erről szól. Csak a veszekedés a család életben maradt tagjait illetően, és hogy a szőke cafka minden igényét kielégítsék, szóval dönt. Bizalmasan megérinti Walenthyn vállát, hogy egy pillanatra figyeljen.*
-Bocs de követem a démon csaj példáját. Én azért jöttem hogy démonok ellen harcoljak. Semmi kedvem itt vitázni és kinyalni a szőke cica fenekét. Se összejátszani a barna árnyőrrel. Hidd el csak rosszabbul jársz velem ah együttműködést vársz az ő társaságukban.-*Fintorodik el, mert ha komolyabban felhúznák félő megint kontrolálhatatlan lenne ereje. Így biccent, majd ha csak mesélő máshogy nem dönt, ő kilép az ajtón és hazamegy.*

//Nem olyan angolosan de szintén el Smile Jó szórakozást!//
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Szer. Dec. 07, 2011 5:01 am

Nem igazán mondhatnám, hogy túlzottképp megrendítette Walenthynt a hirtelen, fenyegetőnek szánt közelségem és a szintén rosszindulatú szavaim, amiket a fülébe duruzsoltam. Mindennek talán az az oka, hogy már teljesen hozzászokott a módszereimhez, vagy egyszerűen, pusztán csak tudja, hogy nem árthatok neki túl sokat, hiszen akárhogy is nézzük -még magamnak is muszáj bevallanom ezt a szörnyű tényt-, boszorkány létére mindig is erősebb volt és erősebb is lesz nálam.
Töprengésem közepette hallgatom a sült bolondokat, akik eddig összegyűltek a szobában, ám lényegesebb információ eddig még egyik féltől sem hangzott el. Hát ezért áltatom itt magam? Ráadásul a jelek szerint Zsanett is indulni készül éppen.
Érdektelenül, felvont szemöldökökkel hallgatom végig lekezelő búcsúbeszédét, majd figyelem, amint eltűnik. Őt követi nem sokkal ezután a mindentudó banya, akitől jobb lesz, ha a jövőben távol tartom magam. Lehet, hogy többet tud, mint gondolnám?
Ez a barna csajszi pedig felettébb különös. Annyira otthonosan mozog. Csak nem valami eltitkolt testvér? Hmm... esetleg élettárs? Nem lényeg, majd ha egyedül lesz, valamikor illendően "bemutatkozom" neki...
-Melegen ajánlom Bennet, hogy így is legyen... - Förmedek rá fogcsikorgatva.
-Nos, akkor... ha már ilyen szép számmal megfogyatkoztunk... - Végigfuttatom tekintetem a jelenlévőkön.
-Mi lesz a következő lépés? - Intézem a kérdést inkább csak Walnak, mint a többieknek, hiszen mégis csak ő hívott ide.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Lupo on Csüt. Jan. 05, 2012 7:39 am

*Sunshine illedelmesen kivárja, míg mindenki elmondja a véleményét és szépen el is tűnik a társaság egy része. Addig ő belekortyol az italába és angyali türelemmel várakozik. Majd, amikor beáll a béke és rá figyelnek, aprón torkköszörül, pont olyan mintha egy mókus próbálkozna hasonló gesztussal.*
- Nos, igen közeli kapcsolatban álltam a Hess-ek közül az egyikkel... mondhatni belsőséges viszonyban. De úgy döntött nem kíváncsi a társaságomra többet, egyszerűen csak... hogy is mondják... kitette a kabátomat... vagy a szőrmémet... vagymit. Tudjátok. Na igen, csak arra nem gondolt, hogy mennyi mindent elmondott nekem... Vagyis végül fejvadászokat küldött rám pár napja, a vadiúj magassarkúmnak is kitörött a sarka miközben futottam. De mindegy is. Az a lényeg, hogy védelemért cserébe megmondom Damient hol lehet megtalálni... ő volt, akivel jártam. Cukipofa volt, de nem szeretem, ha meg akarnak ölni. *Fejezi be végre a mondandóját kicsit oldalra billentett fejjel. Szegény nagyon szőke, de úgy fest valóban lehetnek érdekes információi.*

//Azoknak, akik távoztak, üzenem, hogy a későbbiekben lehet újra be lesznek vonva. Érthetően nagy volt a tömeg.//

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Jan. 08, 2012 3:23 am

*Nem is tudom mi az, amit most érzek, amiket érzek. Minden olyan kusza!
Örülök, hogy megszabadultam a démonnőtől, viszont Dante távozása megrendített. Valahol megértem őt, de ő meg se próbált megérteni engem. De nem hibáztatom. Nehéz felfogni azt min mentem keresztül és mennyit jelentene, ha ennek az egésznek vége szakadna egyszer. Legszívesebben porrá perzselném a kis szőke árnyőrt, de kénytelen vagyok belemenni a játékaiba. Nem kockáztathatom meg, hogy elszökjön!*

- Rendben! - *Szusszanok egy nagyot. Most magammal és Katherinnel kell foglalkoznom. A jövőnkkel és ha máshogy nem, hát majd a magunk erejéből vetünk véget az évszázados szenvedésnek.*
- Damient ismerem, legalábbis látásból. Elég közel áll Hesshez és aznap is ott volt, amikor anyáék meghaltak...
*Az emlékezés inkább csak Kathnek és az idegennek szól, semmint a szőkének. A védelmet megkapja, majd miután megszereztük a könyvet végzek vele is. Szívességet fogok tenni vele a világnak!*
- Ha szinte mindent tudsz, akkor azt is tudod, hogy mekkora erővel bírok. Tisztában vagy vele, hogy meg tudlak védeni, máskülönben nem lennél itt. De ha megpróbálsz átverni megtalállak! - *Nyugodtan beszélek, bár belül már szétvet az ideg és a feszült várakozás, hogy végre történjen valami.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  DorianQuerrack on Vas. Jan. 08, 2012 3:29 am

*Elégedetten nyugtázom, hogy két veszélyforrás is lelépett. Szinte már folyt rólam a víz, mikor köp be az a démon, de valamiért nem tette meg. Az egyszer biztos, hogy még találkozni fogok vele...*
*A gonosz még mindig túlsúlyban, amiből próbál erőt meríteni. A Mama hangja idegesen cseng a fejemben. Nekem sem tetszik, hogy a kis cafka elárul bennünket, de pont kapóra jön. Öcsikém egyenesen bele fog sétálni az oroszlán barlangjába!*
DorianQuerrack
Néhai
Néhai

Témanyitás  Lupo on Szomb. Feb. 25, 2012 9:12 pm

- Mi okom lenne elárulni titeket cukipofa? Damien csúnyán elbánt velem és a Gucci cipőmmel, az ilyesmit meg nem fogom szó nélkül hagyni. Szóval megmondom hol találhatjátok meg. Ha egy megvan, a többit is megtaláljátok. *Végül kissé kérdőn néz, nem túl sok értelmet sugárzó kék tekintetével a jelenlévőkre, hogy ez így megfelelő alku-e.*
- Van egy elhagyatott metrómegálló a St. Peters út végén. Félbehagyták a munkát rajta, szóval sosem üzemelt, de a lejáró még ott van. Damiennek ott van egy... kis bűnbarlangja. *És közli is a helyet, ezzel ő úgy véli, hogy az ő szerepe véget is ér, esze ágában sincs természetesen kockáztatni az életét.*

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Csüt. Márc. 01, 2012 1:57 am

- Nem kell ok - *Mondom egyszerűen.* - Gonosz vagy, nem kell indok ahhoz, hogy elárulj. Ellenben mindketten tudjuk, hogy nem járnál jól vele.
*Közben a telefonomért nyúlok és egy rövid sms-ben megírom Danténak, hol találkozzunk és hogy démonmentes lesz a társaság.*
- Ezzel a te munkád véget ért - *Közlöm a szőkeséggel, s szavak nélkül is látható, hogy jobb ha most lelép.* - Desiré, te ne gyere velünk, csak a távolból figyelj és ha segítség kell kiáltok érted. Azt hiszem képes vagy megérezni, hol vagyok...
*Ha nem képes rá is megoldja, ért hozzá...*
- Kath, és te, Dorian velem jöttök - *és már indulok is a kabátomért. Nagyon remélem, hogy Dante ott lesz és nem hagy cserben. Damien erős és biztos nincs egyedül, másrészt az ok, hogy ebben a városban van egyértelmű: Én vagyok az.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  DorianQuerrack on Csüt. Márc. 01, 2012 2:02 am

*Végre kinyögi a szöszi a várt információt, mi pedig már indulunk is.* - Én a saját járgányommal megyek.
*Nagyon jól alakulnak a dolgok. Damienhez érve biztos újabb információkkal és feladatokkal leszek ellátva. A Mamának is biztos lesz ott embere, hogy tájékoztasson. Direkt nem mondott el minden részletet előre, nehogy véletlen valaki kiszedje belőlem, vagy megérezze a szándékaimat. Persze erre rásegít a kis bájital is, amit nekem kotyvasztott a mentális védelem érdekében.*
DorianQuerrack
Néhai
Néhai

Témanyitás  Lupo on Szer. Ápr. 04, 2012 4:41 am

*Csak kicsit önérzetesen kihúzza magát, jelezvén, hogy a hallottakkal nem ért teljesen egyet, de nem igazán tervez visszaszólni. Inkább csak, amikor közlik vele, hogy az ő munkája itt véget ért, nemes egyszerűen elteleportál és már ott sincs. Persze a pohár italt is vitte magával.*

*Az említett utca a belvárosban található, viszonylag központi hely, szóval nem nehéz odatalálni.*

//Belvároson belül utcák és sikátorokba várom a hszeket.//

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Lupo on Szomb. Aug. 04, 2012 3:56 am

*A bérház melletti kis utcában jelenik meg, szokásához hűen lángok közül materializálódik, így pedig a fennmaradó hamut nagy műgonddal söpri le a zakója válláról. Egy viszonylag olcsóbb darabot visel, sajna az álcája nem engedi, hogy megvillogtassa zseniális stílusérzékét. Egyik kezében aktatáskát tart.
Mindenesetre határozottan indul meg a bérház bejárata felé, biccent a portás felé illedelmesen a legnagyobb természetességgel és megindul a lépcsőn felfelé, míg meg nem érkezik a Bennet lakás elé. Ott pedig szépen bekopog.*

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content