Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Walenthyn Bennet lakhelye

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Walenthyn Bennet lakhelye

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Május 27, 2011 6:18 am

First topic message reminder :

Egy ízlésesen berendezett lakás, melyet Walenthyn bérel.

A hozzászólást Walenthyn Bennet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 29, 2011 4:04 am-kor.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 29

Hozzászólások száma : 239

Vissza az elejére Go down

Re: Walenthyn Bennet lakhelye

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szomb. Aug. 04, 2012 4:13 am

*Még szerencse, hogy manapság már a férfiak is elmehetnek GYES-re, de ez nem jelenti azt, hogy teljesen megszabadulhatnának a munka terhe alól.
Minden tiszteletem a nőké! A gyereknevelés rendkívül kimerítő feladat. A kicsi Sarah - nevét nagyanyjáról kapta - éppen édesdeden alszik az ölemben immár egész negyed órája. Nem mondhatnám, hogy jó alvó lenne. Az éjszakákat ébren tölti - nagy bánatomra -, mert míg én átdolgozom a napot, addig ő nyugodtan alszik, ám abban a pillanatban, amikor lehetőségem lenne nekem is pihenni kicsit, rákezd, mint egy sziréna. Mintha csak direkt csinálná! Tiszta anyja... akiről hál istennek azóta sem hallottam semmit, amióta azon viharos májusi napon világra nem hozta a kislányomat.
A gondolataim egyre tompulnak, ahogy a kialvatlanságtól táskás szemeim kezdenek lecsukódni, ám mielőtt elaludhatnék valaki kopogtat az ajtón...*

- Hogy az a! - *De meg is bánom a kimondott szavakat, mert Sarah már meg is mozdul és halkan nyöszörögni kezd* - Áh, nem megy ez nekem...
Lemondóan állok fel, kezemben a kicsit ringatva és indulok meg az ajtóhoz. Kinyitva azt, egy öltönyös, aktatáskás fickót pillantok meg. Meg sem nézem rendesen, már kérdezem is:
- Segíthetek?
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lupo on Kedd Aug. 07, 2012 2:34 am

*Mivel nincs a homlokára írva, hogy ő lenne minden gonosz Forrása, így speciel nem sok jel utal arra, hogy esetleg bármi rosszat is akarna. Legfeljebb valami nyugtalanító aura lengeti körül, ha esetleg Walenthyn-nek van az ilyesmihez érzéke.
Egyébként pedig széles, már-már joviálisnak nevezhető mosoly jelenik meg Lupo ábrázatán. Mintha csak lent felejtette volna az őt övező pátoszát az alvilágban, most szinte már átlagosnak tűnik, sőt mi több szürkének. Egyedül fakókék szemei villannak ugyanolyan hidegen és kiismerhetetlenül, mosoly ide vagy oda.*
- Jó napot kívánok. Dr. Eric Wayland vagyok, a gyermekvédelmisektől jöttem. *A mondat végén egy apró pillantást intéz a férfi karjában lévő gyerek felé. Majd kiszélesedő mosollyal tekint újra a férfire. A kissé borostás pofáján elterülő mosoly a rezzenéstelen tekintettel párosulva szinte már hátborzongató. De hát vannak ijesztő halandók is ugyebár.*
- Aggodalomra semmi ok, az egyedülálló szülőknél egy csak egy rutinvizit. Esetleg... szabad? *Azelőtt folytatja, még mielőtt a másik megszólalhatna, végül pedig kérdőn vonja fel szemöldökeit, ahogy célzott jelleggel befelé int, jelezvén be szeretne menni. Ezért a kérdés ugyebár.*

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Aug. 07, 2012 10:33 pm

*Bemutatkozik, nem mintha érdekelne, hogy ki is ő. Nem is fogok kezet nyújtani... Akár el is mehetne. Fáradt vagyok, pihenni akarok! Csak arra volt jó ez az egész, hogy felkeltse a kicsit. Miért pont most kellett ide tolnia a... Gyermekvédelmisektől?!*
- Engem úgy informáltak, hogy csak jövőhétre várható az érkezésük. Walenthyn Bennet vagyok - *Kissé kihúzom magam és kezet nyújtok az idegennek.* - Fáradjon be!
~ Bassza meg! Jól indítottam. Ezek sem tudnak akkor jönni, amikor mondják. Fel sem tudtam készülni. Biztos ez a módszerük. Direkt csinálják így... De tenyérbe mászó a mosolya. Nem bíznám rá Sarah-t egy percre sem. A hideg kiráz tőle... Aludni akarok!
- Hozhatok valamit inni? - *kérdezem, miután a nappaliba vezettem. Gondolataim kuszaságának semmi jele arcomon, talán nem is férne már el rajta semmi a fáradtságtól.*
~ Sok gabeszt nem fogsz találni apukám. Egyedül nevelem, de jó vagyok benne. Az anyja egy percig sem bírta volna... és nem ajánlom, hogy rám szabadíts valami családfelügyelőt, az kéne még!
*Azért ez elgondolkodtató... Egy mágikus felügyelő nem jönne rosszul, mert bár eddig még egy démon sem próbálkozott, Hess és bandája biztosan tudnak a kicsiről és ki tudja mit forgatnak a fejükben... Beszélnem kell Jasonnal.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lupo on Szomb. Aug. 18, 2012 9:37 am

*A beinvitálásra be is lép fesztelenül a lakásba, csak egy futó pillantás erejéig néz körbe, majd a férfira tekint és természetesen válaszol is minden további nélkül.*
- Úgy ítéltük meg, hogy a szúrópróbaszerű látogatások jóval hatékonyabbak. Remélem ezzel nem okoztam túl nagy kellemetlenséget. *Halvány, barátságosnak szánt, ám némiképp inkább hátborzongató mosollyal tekint a másikra. A kérdésre aprót bólint.*
- Igen, egy pohár víznek örülnék. *Most, hogy beérnek a nappaliba és leteszi a táskáját, már jobban körülnéz, mintha tényleg érdekelné, hogy Walenthyn milyen környezetben neveli a kicsit. Azt persze meg kell állapítania, hogy neki még mindig teljesen más fogalmai vannak a gyereknevelésről, mint a halandóknak.*

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szomb. Aug. 25, 2012 10:11 pm

~ Nézelődjön csak, ahogy elnézem magának sosem lesz ilyen lakása. ~ *Nem bírok jóindulattal viseltetni a férfi iránt, hisz hosszú idő óta az egyetlen alvási lehetőségemtől fosztott meg. A csengetés pillanatától gyűlölöm igazából...* - Tessék a víz.
*Sarah eközben végig a kezemben, érdekes módon csendben van. Nem sír, nem mozdul.* ~ Talán letehetem a kiságyba, amíg ez el nem megy ~ *Pillantok fel a férfire, aki a lakást szemléli.*
- Leteszem a kicsit, a konyhában folytathatnánk? - *Igazából nem is kérdésnek szántam és mivel Sarah nem sír fel, el is indulok karjaimat masszírozva a konyha felé.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lupo on Pént. Szept. 07, 2012 3:06 am

*A nézelődés közben furcsa mód halvány félmosoly jelenik meg az ábrázatán, hogy ez minek tudható be, az a külső szemlélő számára bizonyára rejtély. Persze nem reklámozza, hogy az éppen elhangzó gondolatok szórakoztatják ennyire.
A vizet átveszi és csak egy apró biccentéssel nyugtázza a gesztust, viszont bele sem kortyol.*
- Rendben, de majd szeretném megvizsgálni a kicsit Csak rutin. *Mondja barátságosnak szánt mosollyal, kicsit megemelve a kezében lévő táskát, ami valóban olyan orvosi táska szerű. Egyébként a konyhába menet, ezt le is teszi egy adandó helyen, így csak a teli pohár vizével követi a másikat.*
- Tényleg nem szeretném sokáig rabolni az idejét, csak néhány kérdésem lenne. *Bár szabadkozik, ennek ellenére hangjából érződik, hogy a legkevésbé sem sajnálja a dolgot.*

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Szept. 10, 2012 6:11 am

*Valószínűleg hosszú évek óta szajkózza ugyanezeket a mondatokat, azért tűnik úgy, mintha egy csepp érzelem sem lenne a fickóban. Ha nem tolta volna el a napom, talán sajnálnám, de így csak lesújtó pillantással illetem, persze amikor Ő ezt épp nem látja.
- Rendben van - *mondom, bár fel sem fogom, hogy ez a kicsi hamarosan bekövetkező ismételt zargatását jelenti. Csak haladjon azokkal a rutin kérdésekkel.*
- Kérdezzen akkor.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lupo on Szomb. Okt. 06, 2012 11:07 pm

*Itt már nem nagyon néz körbe, csak egyszerűen leteszi a pohár vizet anélkül, hogy akár egy kortyot is ivott volna belőle. Amikor pedig szót kap, joviális, ám hátborzongató mosoly jelenik meg a képén, most nem mellőzve minden szándékosságot. Valami változott, még kicsit jobban ki is húzza magát.*
- Tisztában van vele, hogy ez a gyermek az Alvilág tulajdonát képezi? *Kérdi fesztelenül, szinte már érdeklődő tekintettel. Kíváncsian figyeli, hogy milyen reakciót is vált ez ki a férfiból, ráadásul a gondolatokat is hasonlóképp figyelemmel követi, hogy esetleg tudjon lépni, ha támadást terveznek ellene most, hogy látszólag nyílt lapokra váltott.*

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Okt. 09, 2012 7:12 am

*Karba font karokkal a konyhaszekrénynek támaszkodva állok a férfivel szemben. Most már igazán belekezdhetne a mondandójába, gondolom, amikor is fogja a poharat és egy sötét mosoly kíséretében az pultra helyezi.
Hirtelen annyira megváltozik a kisugárzása az egész lénye. Ahogy ott áll előttem már-már gonosz mosolyával, nyoma sincs az eddigi gyerkemvédelmis szánalmas, egyszerű személyiségének. Sokkal inkább egy határozott, ijesztő alakot látok, akitől azonnal elfog a rossz érzés és egész testemet átjárja a feszültség. Pont mint amikor a gonosz szolgáival akadok össze.
Az elhangzó kérdés szinte fizikai fájdalmat okoz és egy pillanat erejéig a kétségbeesés szörnyű érzése indul útjára bennem, ám ahogy a kicsire gondolok és arra, hogy elveszíthetem egy merőben más érzés vesz erőt rajtam. Elszántság.*

- Ő az én lányom és senkinek a tulajdonát nem képezi - *Szűröm a szavakat fogaim között, s közben arra gondolok mire volt jó ez az egész álca. Ha el akarná vinni a gyereket ennél sokkal egyszerűbb módszerek is rendelkezésre állnak. Mit akarhat akkor és ki lehet ez egyáltalán? Desiré tudott vajon erről?*
- Semmi keresnivalója nincs itt és jobb ha addig távozik amíg szépen mondom - *s hogy bármilyen eshetőségre felkészülhessek erőmet aktiválva, láthatatlanul ám, de elkezdem szívni magam köré a levegőt.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Dec. 05, 2012 3:42 am

[Csak így öregesen]

*Lassan nyitottam ki a szemem. Az ágyamban feküdtem. Fájdalmat nem éreztem, csak mintha nem is a saját testemben lettem volna, olyan idegennek tűnt. Ekkor képek villantak be. A harc az idegen démonnal, a robbanás, az ablaknak csapódó hátam és a zuhanás... Hirtelen próbáltam felülni az ágyban a feltoluló emlékektől, ám a derekamba nyilalló fájdalom nem könnyítette meg a dolgom. Oda akartam kapni, de a mozdulat is valahogy lassabb volt és nehezemre esett megtenni. S, mikor kezemre tévedt a tekintetem megfagyott az ereimben a vér. Egy ráncos, kézfejet láttam, vékony fehér ujjakkal. Dermedten emeltem őket az arcomhoz, s undororral vegyes rémülettel kaptam el onnan, amikor ugyanazt éreztem ott is. Ráncokat, melyeket az idő vasfoga szokott hagyni az emberen. De én csak 24 éves vagyok.
Legszívesebben a fürdőbe rohantam volna, de az előbbiből tanulva ezúttal óvatosabban mozdultam. Lassan emeltam le öreg tagjaimat, amíg ülő helyzetbe nem tornásztam magam. Kicsit féltem felállni.*
~ Mi van ha nem bírnak el a lábaim? ~ *Végül - az éjjeliszekrényt használva - sikerül a művelet és csak lassan, apró léptekkel indultam meg a fürdőszoba felé. Sose tűnt még ilyen távolinak a mosdó.
Senkinek nem kívánom azt az érzést, ami akkor öntött el, amikor nagy sokára, de megláttam magam a tükörben. Ordítani tudtam volna, s csak a rémület némasága nem hagyta, hogy hang jöjjön ki kiszáradt torkomon. Miután ittam néhány korty vizet, ismét a tükörképem tekintetébe fúrtam az enyémet. Kicsit közelebb hajoltam, mert az az igazság nem láttam olyan jól... Hajam őszebb volt mint valaha, fáradt szemeimet ráncok keretezték, melyek mélyek voltak, akár a hegyeket átszelő völgyek. Bőröm elnyűtt és gyenge, puha, mint nagyapámé volt. Alig tudtam elhinni, hogy egy legalább 70 éves férfi nézett vissza rám a tükörből.*
- Megöregedtem... - *Elharaptam a szavakat, ahogy meghallottam a hangomat. Érces volt és mély, akár a ráncaim. Könnycseppek kezdtek gyűlni szememben, s hagytam hogy végigbuckázzanak sápadt bőröm redőin.*
Nem tudom meddig álltam így ott, könnyek között a tükre előtt, miközben a derekamban a fájdalom már a hátamig sugárzott, amikor lépteket hallottam meg. Mire megfordultam a gazdája, már ott állt a mosdó ajtajában. Daliah volt az, kezében a kislányommal.*

- Mi történik velem? - *nyögtem kétségbeesetten, s újabb könnycseppek indultak útnak.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Dec. 05, 2012 5:14 am

*A kezdeti traumához és esetlenségemhez képest kiderült, egész fitt kis öregember vagyok. Igaz, kellett hozzá pár nap mire kisírtam magam és hozzászoktam az új helyzethez, de meglepően könnyen ment és ezt Daliahnak és Sarahnak köszönhetem. A kislányom rengeteg erőt és kitartást adott, hogy ne hagyjam el magam és talpra álljak. Daliah pedig ott volt, figyelt rám és próbált megoldást találni a problémámra. S bár még megoldásra nem született, a probléma forrását megtaláltuk. A neve: Agrael. Egy ezer évnél is idősebb démon, akinek hatalmában áll befolyásolni az emberek és tárgyak korát.
Ez történt hát velem, egy ősöreg démon vénembert csinált belőlem és nagyon úgy néz ki, csak ő tehet ismét fiatallá. Ezt magától nem fogja megtenni - pláne miután megpróbáltam megölni meg úgy egyébként is egy démonról van szó -, így kényszerítenem kell. Ehhez viszont erőre vagy szükségem és védettségre az övével szemben. Egyikből sem állok valami jól.
Aztán támadt egy ötletem. Megpróbálhatnám kihasználni az öregség előnyeit, bármily kevés is van neki. Az egyik és legfontosabb a bölcsesség és tudás, ami a korral jár és - boszorkányok esetében - az egyedi képesség magas fejlettsége. Ám se bölcsebb, se képzettebb nem lettem az öregítés hatására, így egy bűbájra lesz szükségem, amely mágikus úton pótolja ezen hiányosságaimat. Úgymond mágiámat is hozzáöregítem a testemhez.
Varázskönyv híján Daliahnak kellett efféle varázslatot találnia, ami tegnap sikerült is végre. Nem lesz sétagalopp, de egyelőre nincs más lehetőségem és nem halhatok meg idő előtt. Fel kell nevelnem a lányom!*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Dec. 05, 2012 10:10 am

*A bűbájjal voltak fenntartásai Daliahnak, amit közölt is velem, független attól, hogy tisztában volt vele nem sok lehetőségünk van. Az általa oly sokszor emlegetett 'személyes érdek' és a 'varázslat visszaüthet' fogalmak ismeretlenek voltak számomra. Az egyetlen eset, amikor mágia visszaütött, az az a főzet volt, amitől hajam hófehérre vált, miután a kotyvalék az arcomba robbant. Egyébként is tojok a következményekre, valljuk be kisebb gondom is nagyobb most annál, mint az esetleges büntetéseket latolgatni.
Az elsődleges akadály maga a varázsige megírása volt. Sosem csináltam még ilyet és a feladat pontos fogalmazást igényel különben magától a varázslattól kell tartani, semmint az Égiek büntetésétől. Végül, több tucat piszkozat után, a megfelelőnek vélt versikével és a plusz két szükséges résztvevővel ültem a nappali közepén a padlón.
A bűbáj egy minél fiatalabb ember és egy idő és tér fölött álló lényt követelt meg. Az egyikük a kislányom volt, a másik Daliah, aki fényőr lévén tökéletesen megfelelt a kritériumoknak. A szőnyeg, a fotelok és a dohányzóasztal a fal mellett kötöttek ki. A helyükre pedig egy körbe fektetett ötágú csillag került, melyet krétával rajzolt fel Daliah a padlóra. A csillag sarkaira nagy fehér gyertyákat helyeztünk. Ennek a bűvös körnek a közepén ültünk mi. Velem szemben Daliah, ölemben a kicsi. Kettőnk között egy kisebb réztálka benne különböző füvekkel, amiket Daliah szerzett be a varázslathoz.
Most következett a dolog beteges része, amitől kissé elfogott a rosszullét. Mindhármunktól szükség volt néhány csepp vérre. Az első Sarah volt, aki nálam is jobban bírta az apró tűszúrást, bár a hirtelen fájdalom - hiába gyógyította meg rögtön a picurka sebet a fényőr - aktiválta az erejét, amitől fájdalmas áramütés rántotta görcsbe a testemet. Az egész egy pillanatig tartott, de könnyet csalt a szemembe. Miután Daliah is vérét adta én következtem, s míg egyik kezemmel a lányomat öleltem másikat remegve emeltem a tál fölé és az izgatottságtól még inkább remegő hangon szavalni kezdtem a betanult kis mondóka első felét:

"Idő és Tér Ura, ebbe a körbe szólítalak
Segíts egybefűzni a széthullott darabokat!
Az időben elveszett értékek a jelenhez igazodnak,
Ahogy más-más korok vérünk által összekapcsolódnak."

Ekkor szúrt meg a tű. Az ujjbegyemből aláhulló vörös cseppek földet értét, sistergés, halk pukkanás és a tálból felszálló fehér füst jelezte és sötét szobát immáron a gyertyák halvány fénye világította be. Egy pillanatra Daliah szemébe fúrtam tekintetem, de Ő csak némán megfogta kezem, én pedig megszorítottam azt, balommal pedig Sarah kicsiny kezét vettem a markomba.
Folytattam a bűvigét:

"Az idők mezsgyéit a vér elmossa,
A végtelenségből a jövő tudását elhozza
Az ellopott évek hatalmát oszd meg Velem
És adj erőt, hogy fiatalságom visszavegyem!"

A lángok a magasba csaptak körülöttünk, a tálból felszálló füst pedig örvényleni kezdett. Először alaktalanul, majd mintha formát akart volna ölteni kezdett egyre fehérebb és sűrűbb lenni. El akartam húzni a kezem, mert kezdett nagyon hátborzongatóvá válni a helyzet és Sarah is nyugtalanul fészkelődött a kezemben, de Daliah nem engedte. Aztán legnagyobb ámulatomra a már ködként gomolygó masszából halott nagyapám arca rajzolódott ki. Szinte éreztem a tekintetét magamon. Aztán a következő pillanatban az arc megindult felém és én riadtan rántva ki kezemet a fényőr szorításából hőköltem volna hátra, ám féltvén Sarahát csak egy esetlen hátrahajlásra futotta. A fehér köd elborította arcomat és egy pillanatra csak a vakító fehérséget láttam és már a kislányomat sem éreztem az ölemben. Aztán az egész, egyszerűen belém ivódott. A bőröm elnyelte a füst összes molekuláját és Daliah, aki a kezében tartotta Sarah-t csak fehéren izzó szemeimben láthatta a varázslat nyomát. A gyertyák is kialudtak végül és mi csak ültünk szótlanul a sötétben, miközben egy ismerős hang csendült valahol az elmémben.*
~ Szervusz Kisunokám!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szomb. Dec. 08, 2012 4:49 am

[Adminnal egyeztetve]

Megszállottság

Egy hete osztom meg a testem Sam, apai nagyapán, lelkével, de most már tudom, nem véletlen, hogy egy sárkupacba csak egy kerül. Egyszemélyes szerkezetek ezek. Egyébként sem így képzeltem el a 'jövő tudását'. Igen, nem nehéz kitalálni, a varázslat visszaütött.
Ahogy Daliah-tól megtudtam - miután visszaengedték egy alapos fejmosás után - nem igazán díjazták odafönn a hókuszpókuszt. Nem magával a varázslattal volt problémájuk, hanem a megszerezni kívánt hatalommal. Nagyon is értik a problémámat - állítólag - és ezért is nyújtottak segítséget azzal, hogy a nagyapám szellemét szállásolták el a testemben. Ami, mint kiderült a segítségen túl büntetésnek sem utolsó.
Az öreg, hű Bennethez képest, egy igazi rabszolgahajcsár. A lelkével együtt a képességei is bennem rekedtek, amiket napi 24 órában gyakoroltat az egyébként 70 éves testemmel. Csoda hogy még nem roppant bele. A végén még elvisz egy szívroham, mielőtt megtalálnám a démont. Abba már bele sem kezdek, hogy az egyik képesség 'gyakorlása' kezdetben ájulással, mostanra általános hányingerrel jár. Nagyon remélem, hogy sikerüljön a terv, mert ezt nem lehet sokáig bírni.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Pént. Dec. 14, 2012 3:36 am

- Van, ami nem vesződik el az évek során.-*Agrael tudja jól, az eszét nem vesztette el, pedig nagy esély volt rá. Wal horkantására meg csak legyintet egyet.*
- Hát, ahogy érezhetted, a halál nem állandósult állapot. Nana, csak a jó oldalnak kell köszöntetett mondania, a másiknak nem.-* lekorholja a férfit, mert azért még egy démonnal beszél, aki elméletileg nem pont az Ő oldalán van.*- A Forrás jön, és megy, nem egyet láttam már, és elég hosszú életet remélek, hogy újakat is lássak. -*persze Agrael is jó jelölt lenne, legalább is ez a véleménye, csak éppen nem akar az lenni.
Kicsit udvariatlan dolognak tartja, hogy a kézfogását nem viszonozzák. De nem az a dolga, hogy jó modort tanítson, hanem csak védjen. Amikor Wal elindul, csak néz utána, és megvonja a vállát. Nem Agraelnek fontos ez az egész, hanem a férfinak, aki végre kezdi felfogni, hogy ebből már nem mászik ki.*
- Rendben, a kávét frissen szeretem. -*vigyorogva a férfira kacsintott, majd elteleportál.*

Másnap:

*Ideje megnézni a kis védenceit, és mivel egy gyerek is van, lehet vinni kéne valami ajándékot… nem, inkább nem. Hova is gondolt? Egyszerűen csak felteleportál Wal lakásának az ajtaja elé, szerencsére látni nem látta senki. Lassan emeli a kezét és kopogni kezd.*
- Megjöttem!

Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Dec. 14, 2012 8:27 am

*Megjöttem! hangzik a köszöntő, ahogy a kopogtatásra kisvártatva ajtót nyitok. Csak egy sötét pillantást intézek felé, s arrébb állok az útból hogy bejöhessen.*
- Nem voltam benne biztos, hogy tényleg eljössz - *csukom be mögötte az ajtót.* - Ekképp a kávé nem friss, de szolgáld csak ki magad. Elvégre szabad bejárásod lesz.
*Az utolsó mondat fintort húz a számra. Nem tehetek róla, a véremben van, hogy utáljam a fajtáját. El sem tudom képzelni, ő hogy bírja ki az én társaságomat. Sarahval kevesebb gondja lesz, sajnos... De azon még ráérek aggódni.*
- Amíg körbenéz kihozom a lányom, gondolom szeretné látni. - *Nem félek attól, hogy bármit is lenyúl. Neki itt rajtunk kívül semmi sem érték, de jobb biztosra menni, ezért az ajtóban visszafordulok még egy szóra.* - Ne, érezze magát otthon.

- Sarah, őt itt Agrael. Agrael, ő itt Sarah, a lányom. Lassan hét hónapos. - *Mutatom be őket egymásnak. De mielőtt a férfi jobban szemügyre vehetné, az egyik fotel melletti azzal nagyjából azonos méretű kipárnázott kis babafekvőbe helyezem, én magam pedig a fotelben foglalok helyet.* - Gyere, nézd meg közelebbről
*Nem véletlen nem a kezemből mutattam be neki a férfit. Azt akarom, hogy előbb ő maga tapasztalja meg miért is olyan nagy kincs az én gyermekem, és miért is nem olyan könnyű csak úgy elrabolni őt. Persze leginkább az furdal, hogy fog a félig boszorkány, félig árnyőr poronty reagálni a démon közelségére...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Szomb. Dec. 15, 2012 1:45 am

- Mondtam, nem? Nem lenne jó, ha már az elején hazugságra építenénk.-*persze az, hogy nem jön el, nem lenne nagy dolog, de a következőnél már könnyebben szegné meg a szavát, és még könnyebben. Inkább bele se kezd.*- Mindegy, megiszom, nem szoktam hozzá az ilyen korán keléshez… tényleg, mennyi az idő?-* zavartan vakarja a tarkóját. Mostanában igen sokat alszik, van hogy délután kel csak fel.*
- Oké, akkor megyek a kávéért. -*néz jobbra-balra, keresi a konyhát, és amikor megvan, megy is inni. Kávé, három cukorral, majd visszasétál a nappaliba, kezében a csészével, és lassan iszogatja a fekete nedűt.*
- Aha, tehát Rá kell vigyáznom.-* nem sokáig látta, mert az apuka már rakja is el. Az irigy.*
- Oké, megyek.-*megissza a kávét, és amint talál valami alkalmas helyet, le is rakja, és odasétál Sarahoz, és nézni kezdi.*
- Hm, nehéz elhinni, hogy ezt a kölyköt akarják. Érdekes… tényleg van egy kisugárzás.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Dec. 16, 2012 1:09 am

*A férfi szinte már lelkesen indul Sarah felé. Semmi láttam én ilyen messziről is, vagy annyira nem érdekel a dolog, csak meg kell védenem, vagy hasonló. Kiitta a kávéját és már ott is állt a kicsi fölé hajolva.*
- Nehéz? - *mosolyodom el.* -Próbálja csak meg a kezébe venni
*Kezemmel jelzem, hogy tényleg tegye meg, érjen hozzá a kicsihez. S mihelyst megteszi, megrázó élményben lesz része. A férfi testét kék villámnyalábok cikáznak keresztül, mikor már csak centik választják el Sarah bőrétől. A testét összerántó fájdalom térdre kényszeríti, s néhol égési sebek jelenhetnek meg az egész testén. Ha hirtelenebb mozdulattal próbálkozik és sikerül megérintenie a kicsit, a dolog csak annyiban változik, hogy a hirtelen elektromos kisülés az előzőeken túl még a falhoz is vágja a démont.*
*Bármelyik is történik én felállok és kiveszem Saraht a fekhelyéről és halkan susogva neki nyugtatom meg.* - Semmi baj kicsim, a Agrael bácsi nem fog bántani téged, apu nem hagyja, és most ő is megtanulta, hogy nem is érdemes.
*Az utolsó részt már a férfire nézve mondom, széles mosollyal az arcomon.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Hétf. Dec. 17, 2012 12:08 am

- Tényleg? Nem nagyon vagyunk oda egymásért a gyerekekkel.-* nem volt az a kimondott apafigura. Bár ez lehet a démonsága miatt van, vagy csak ilyen a stílusa, nem tudja, de nem is érdekli. De azért nyúl a lányka felé, hogy felvegye, csak éppen nem erre számított.*
- Mi a… -* végignézett a testén, és még nem is fájt… elsőnek, de utána hamar megérezte a megrázó élményt. Térdre esik, a haja is feláll talán. Egy pár pillanatig csak liheg, majd megrázza a fejét, és nagy nehezen feláll.*
- Hát ja… tuti, hogy nem bántom. Nem tudom, minek testőr, amikor egy kész erőmű ez a gyerek. De már értem, miért is akarják páran. Az anyjával mi a helyzet?

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Dec. 17, 2012 8:13 am

- Ezer és egy féle képpen lehet mágiával elrabolni egy gyereket anélkül, hogy hozzá kellene érniük. - *Vetek rá lesújtó pillantást, bár a szám szélében még ott bujkál a mosoly. Saraht visszateszem a fekvőhelyére, majd karba font karral megállok a férfi előtt.* - Pont magának kell magyarázni? - *Itt speciel a képességére utalok. Neki sem kell érintkeznie az áldozataival ahhoz, hogy kárt tegyen bennük... * - 1000 éves létedre úgy csinálsz, mint aki nem ismeri a varázsvilágot... Én viszont alig ismerem. Csak a harchoz és a képességeimhez értek a mágia egyéb területei isme...re...re...re...
*Nem tudom befejezni a mondatot, mert a tüsszentés csavarni kezdi az orromat és mindenképpen kikívánkozik belőlem. Ám ez nem akármilyen 'hapci'. Ahogy eltüsszentem magam érzem, ahogy testem szétrobban ezernyi apró darabra és hirtelen a szoba minden szegletét egyszerre látom és érzékelem, ahogy az akkor is történt, amikor nagyapám lelke még velem volt. De most csak egy pillanat az egész és újra egészben állok ott, ahol az előbb a testem még szürke felhőként kavargott. A különbség csak annyi, hogy fáj a fejem, zihálok és szédülök.*
- Mi a ?! - *elképedve meredek a férfire, mintha tőle várnék magyarázatot.* - Ez nem az én képességem, ez a nagyapám képessége, hogy csináltam? Mi történik?
*Kezdek bepánikolni. A fotelhez támolygok és olyan óvatosan ülök bele, mintha valami bomba volnék. Még szerencse, hogy nem közvetlen Sarah mellett álltam, akár fel is boríthatta volna a széllökés, amivel az incidens járt.* - Istenem, mi jöhet még?!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Csüt. Dec. 20, 2012 2:30 am

- Oké, nem tehetek róla, de most haladt keresztül a testemen a város energiaellátása, még kuszák a gondolataim .-* rég volt, amikor így kiütötték, és hogy pont egy csecsemő volt az, akitől ezt kapta, az több mint letaglózó élmény.*- 1000 vagyok, de ebből jó sokat bezárva töltöttem, kimaradtam a suliból. Egészségedre…-*vigyorogva nézte a kis műsort, ahogy Wal szépen darabokra… bomlik, majd ismét összeáll.*
- Nem nehéz a válasz, ha kicsit gondolkozol, ki tudod találni. De segítek, a nagyapádnak ez a képessége, a testedben volt, használta, tehát? Pontosan, ez bizony megmaradt örökségnek, a tested, a mágiád megjegyezte ezt, és most már a tárházadhoz adódott, ennyi az egész. Mázlist…-*hasznát tudná venni Agrael is ennek a képességnek, de hát nincs ilyen szerencséje.*- Mi? Hát, szerintem rendelni kéne egy pizzát, mert kezdek éhes lenni, utána meg elmondod amit tudnom kell arról a démonról, meg minden, a végén meg rátérhetünk arra, hogyan is tud használni az új képességed. -* szélesen vigyorog, látszik rajta, hogy élvezi a kialakult helyzetet.*
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Csüt. Dec. 20, 2012 10:01 pm

- Fejlődött az erőm? – *foglaltam össze Agrael szavait egy kérdésbe, mintha fel sem fogtam volna igazán amit mondott és visszakérdeznék, mint egy angol órán a diák, aki nagyjából érti a szavakat csak épp össze nem tudja őket rakni egésszé. A testem szétesik, hogy aztán újra összeálljon. Bár csak egyszeri eset lenne...* - Apámnak is ez volt az egyik képessége. Igazából sejthettem volna, hogy én is örökölni fogom, bár titkon reméltem, hogy mást fogok kapni. Ha ezt tudom, akkor a nagybátyám lelkét hívom. Ő annyira össze tudta préselni a levegőt hogy bármit átvágott vele. Nem azért, minden tiszteletem a nagyapámé, de az én gyomrom ezt nem bírjAHCCI!
*Legalább ezt a mondatot befejezhettem, mielőtt ismét levegővé váltam. A tüsszentés ereje hátra taszította a fotelt, amiben ültem, így amikor újra rendeződtek a sejtjeim a padlón kötöttem ki.*
- Áu, az istenit! Ne merj röhögni! – *szegezem ujjaimat a démonra, majd elindulnék Sarah felé, de aztán belátom jobb, ha egyelőre nem veszem a kezembe. Bosszankodva fordulok sarkon és halkan fortyogva indulok meg a szobám felé, hogy földhöz vághassak valamit, vagy legalább valami gyógyszert keressek.Már nyúlnák a kilincs után, amikor újabb hapci szakít darabokra, viszont ezúttal, talán a járásommal keltett svungnak köszönhetően, az ajtó mögött válok ismét kézzel foghatóvá. Kis híján az egyensúlyomat is elvesztem.* - A picsába, sose fogok hozzászokni!
*A következő csalódást a gyógyszeres doboz okozza. Fájdalomcsillapítón kívül semmi hasznosat nem lelek benne. A legutóbbi megfázásom óta nem töltöttem fel a készletet. Mérgemben földhöz is vágom a kis műanyagkosarat, s már éppen lángokba borítanám, amikor eszembe jut, hogy talán akad segítség.
Barátságos arcot magamra erőltetve a mobillal a kezemben lépek ki a szobából, miután vagy két szem gyógyszer bevettem a fejfájásomra. A kosarat a földön hagytam, talán később majd összeszedem.*
- Rendelek pizzát, addig megtennéd, hogy lemész nekem a gyógyszertárba? Nincs itthon semmi megfázásra, és így nem mehetek emberek közé. – *Próbálom a legbájosabb tekintetemet felvenni. Valószínű nem egy csapatban játszunk, de hátha beválik. Ám a meghűlés ebben is megakadályoz, ahogy szürkés ködként kavargok a férfi előtt néhány pillanatig.* ~ Oda a méltóságom…
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Vas. Dec. 23, 2012 2:48 am

- Persze mondhatod ilyen röviden is. De a lényeg az, léptél egy szintet.-* morogni van kedve, amiért a szép beszédének a tartalmát ennyire lerövidítette Wal. Emberek, és ostoba viselkedésük. Azért mert az életük rövid, nem kell mindent hamar elintézni.*- A családod ezen az ágazaton mozgott? A levegőn.-* Wal megint tüsszentett, és megint változott, Agrael pedig nem is nagyon foglalkozott ezzel. Egyszer vicces volt, na meg, meg is kérték, hogy ne röhögjön, nem is fog, legalábbis még Wal itt van.*- Nyugi van, nem olyan vicces ez, mint látszik. -*védekezően emelte fel a kezeit, és persze közben pedig vigyorgot, vigyorogva nézi, hogyan is keres gyógyszert Wal. Lehet nem csak gyümölcsöző lesz ez az egész alku, hanem nagyon vicces.*- Okés, nekem valami jó csípőset rendelj. -*vidáman közölte a kérését, majd elindult a gyógyszertárba beszerezni a bogyókat. Sikeres küldetése után pedig visszaindult, persze a blokkot elrakta, majd később benyújtja a számlát.
Kopogással nem is foglalkozik, simán bemegy.*
- Drágám, megjöttem!-*komoly arccal mondta, de nem bírta ki, elröhögte a végét.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Feb. 13, 2013 1:43 am

*Hamar megjárta. Épp hogy csak leraktam a telefont és odasétáltam Sarah ágya mellé nézni kicsit, hogy játszik a kiságyról lelógó játékokkal, amikor Agrael már vissza is tért egy epésnek szánt megjegyzéssel, amin csak ő röhög olyan jót. Nyilván nem tudja, hogy ha nem a pokol köpte volna ki magából részemről akár még okés is lehetne a dolog. Végül aztán ezen én is elmosolyodom, bár nyilván ő nem tudja mi jár az én fejemben.*
- Egy órán belül itt a pizza. - *Közlöm vele, miközben elveszem tőle a gyógyszereket. Azt meg sem kérdezem honnan tudja mi kell, vagy hogyan szedte ki a gyógyszertárosból. Mondjuk nem tűnik egy tirpák alaknak...* - Chilis-pepperónisat rendeltem... Drágám.
*Felőlem játszhatunk, így legalább nem lesz unalmas életem hátra lévő része... te jó ég! Azért ezt elég nehéz felfogni. Nem is kezdenék még hozzá. Inkább beveszek egy szem gyógyszert mert így nem hogy emberek közé, de még a lányom közelébe sem mehetek, arra meg nem vennék mérget, hogy Agrael tisztába fogja tenni, mikor rá kerül a sor. S mivel vizuális típus vagyok, jót nevetek az elém táruló kisfilmen, ahogy a démon égnek álló hajjal próbál az én kis generátorom alá tiszta pelust tenni.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Hétf. Márc. 11, 2013 1:46 am

*Azért annyira nem rajongott azért, hogy gyógyszert kellett vennie, de hát ha egyszer muszáj, akkor muszáj, meg esetleg vesz magának is valamit, hátha sikerül a kis fényőrével elérni valamit. Nem, nem viagrát, hanem ”tejtartót”, vagy ha jobban tetszik, akkor dugózoknit. Na, de a gyógyszervásárlást hamar megoldotta. Elég volt mondani a patikusnak, hogy mi is kell, majd fizetni, bár a szíve szerint, inkább elszaladt volna, de sajnos közel volt az a ház is, ahova ment. Így erről letett. Inkább szépen visszament a házba, ahol jó hírekkel fogadta a Drágája.*
- Na, az jó, azt szeretem. Jó ha kétszer csíp. De mi olyan vicces? Én is nevetnék egy jót.*mondta vigyorogva, habár van egy sejtése, hogy számára nem feltétlen lesz annyira vicces az egész.*
- Tényleg, hogy fogsz hívni majd? Ha nem kapok egy lakást a közelben, valahogy kéne, és lent, nem hiszem, hogy van térerő, vagy valami.

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Márc. 13, 2013 8:15 am

- Fujj - *fintorodok el a mondatára. Enélkül az információ nélkül le tudtam volna élni az életemet. De mégis mit vártam egy ezer éves férfitől? Bölcsességet?! Ugyan már! Minél idősebbek, annál közönségesebbek.*
*A következő mondatot egy tüsszentés zavarja meg, de miután újra eggyé váltam önmagammal, inkább már csak a következő kérdésre válaszoltam. Nincs időm a szarkazmusra, mert ki tudja mikor hullok ismét atomjaimra.*

- Csak azon röhögök, hogy ha nem gyógyulok meg néhány órán belül. kénytelen leszel te tisztába tenni a kicsi Sarah-t, ami már önmagában is megrázó élmény, pláne, ha nem vagy elég gondos a művelet közben - *teljesen tárgyilagosan beszélek. Tényeket közlök, sehol egy kérő hangsúly. Bár nyilván erre nem gondolt, amikor belement a játékba.* - Hidd el egyikünknek sem lesz jó, ha véletlen kiperseg a pici feneke.
- Hogy foglak hívni? - *vonom fel a szemöldököm* - Az Agrael és a Drágám nem tetszik. Szólj ha másik nevet szeretnél kapni, megoldható. Mit szólsz a...
*Persze tudtam, igazából nem így értette a kérdést.*
- Igazából ez egy jó kérdés. Nem tudom készen állok-e, vagy valaha is készen lehet-e állni arra, hogy együtt lakjak egy démonnal, aki nem mellesleg korában igen jelentős előnnyel bír fajtársaival szemben. Mondd csak a ti híres Forrásotok is fiatalabb nálad? - *S bár hangom csevegő, megremegni látszik, ahogy kimondom a nevet. Nemrég nálam járt és közölte, a lányom az ő tulajdona. Amíg élek, és van bennem erő, nem teszi rá a kezét.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next