Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Walenthyn Bennet lakhelye

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Walenthyn Bennet lakhelye

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Május 27, 2011 6:18 am

First topic message reminder :

Egy ízlésesen berendezett lakás, melyet Walenthyn bérel.

A hozzászólást Walenthyn Bennet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 29, 2011 4:04 am-kor.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 29

Hozzászólások száma : 239

Vissza az elejére Go down

Re: Walenthyn Bennet lakhelye

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Aug. 09, 2011 9:53 pm

18+

*Úgy látom őt sem kifejezetten zavarja, ha hagyjuk a játszadozást. Jól érezzük magunkat a lehetőségekhez mérten, aztán ki-ki megy a maga útjára.*
*Miközben ujjaim ritmikusan járnak ki be, másik kezemmel megragadom a tanga pántját és felforrósítva tenyeremet megolvasztom az anyagot, hogy aztán egyetlen mozdulattal levehessem róla. Nem kifejezetten foglalkozok azzal megégetem-e közben a bőrét; talán még élvezné is. Oda se nézek míg a műveletet végrehajtom, sokkal jobban lefoglalnak az ajkai és a nyaka.*
*Aztán, egy hirtelen mozdulattal veszem ki ujjaim és teszem be helyettük meredező férfiasságomat. Érzem, ahogy egész testében megfeszül.*
~ Túl durva lennék? ~ *Nem hiszem, hogy tudnék az lenni vele szemben, a magukfajták élvezik a fájdalmat.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Szer. Aug. 10, 2011 12:21 am

18+

Néha, egy fárasztó nap után még saját magamnak is sokáig tart az, hogy megszabadítsam testemet ezektől a tapadós, bőr cuccoktól, de ez most még sem vesz annyi időt igénybe, mint amikor egyedül kell megtennem. A hosszú, térdig érő, fekete, tű sarkú bőr csizma igen csak hamar lekerül a lábaimról. Cipzáruk lehúzódását követően csak lerúgom őket a lábamról, hogy több kellemetlenséget már ne okozzanak, aztán jön a nadrág és végül a bugyinak is a... tulajdonképpen... leolvasztása rólam. Ez a bunkó kijátssza a helyzetet és még ilyenkor sem képes felhagyni azzal a szaros mágiával.
-Nagyon... frappáns vagy ma. - Hozom a tudtára nyögdécselve, hangomban egyszerre keveredik a kéj, az akaratosság és egyfajta mérhetetlen düh is. Belementem a férfiak kedvelt, legmocskosabb játékába amitől 335 éve a hányinger kerülget.
-Rohadt szemétláda! - Nyögöm elfúlóan és zihálva, mikor megérzem, hogy az aminek kell...ene, máris a helyére kerül. Körmeim kíméletlenül vájnak bele a csípőjének két oldalába. Mellkasom az övéhez nyomódik, légzésem szaggatottá, és egyenletlenné gyorsul, közben csípőmet az övéhez nyomom.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 341

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Aug. 10, 2011 12:51 am

18+

*A fájdalom okozás neki jobban megy, azt el kell ismernem.*
*Amikor a körmei a csípőmbe vájnak, felszisszenek, de szerencsére az alkohol és a pillanatnyi örömök tompítják az égő érzést. Csak annyit ér el vele, hogy még erősebb lökések következnek, miközben hátra feszül a testem. Már közel járok....*
*A megjegyzésére, csak elhúzom a számat, de nem szólok és az ütemen se lassítok. Meg volt rá az esélye, hogy élvezze a dolgot, de nem mutat rá túl nagy hajlandóságot, akkor meg legalább én leljem benne örömömet!*
*Lélegzetem egyre szaporább, s a verejték apró cseppjei kis csermelyekben folynak le rólam.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Szer. Aug. 10, 2011 5:18 am

18+

Testének apróbb, kényszeres rándulásaiból tudom, hogy lassan mi fog bekövetkezni. Mindig is utáltam, egyszerűen ki nem állhatom, ha ez a folyamat bennem megy végbe, de máshogy nem történhet, és mindennek meg kell adni a módját, ugyebár. Szívem szerint az összes hímet a farkánál fogva akasztanám fel ha tehetném, de mivel arra még nem sikerült rájönnöm, hogy a legkönnyebben és érintés nélkül ezt, hogy kivitelezhetném, ezért ezt a képtelennek bizonyuló -mégis, ha rajtam múlik, megvalósítható- ötletemet egy időre a sufniba vágom. Most meg egyébként sincs időm és erőm sem túl sok a jövőbeli, aljas terveimen filozofálnia. Sajnos, az én figyelmemet is valami más helyzet vonja most el...
Nem lassít, nem is gyorsít. Úgy tűnik, hogy a pofikámat is teljesen feleslegesen járatom -pedig olyankor, amikor még levegőt is próbálsz a tüdődbe préselni, a kettő elég nehéz együtt- mert a jelek szerint hidegen hagyja minden, amit itt most mondok. Á igen?
Körmeimet kihúzom a csípőjéből, és kezeimmel átfogom a vállát. Kíméletlenül, nyögve húzom le magamhoz, egészen annyira, hogy testünk minden porcikája egymáshoz érjen, én pedig számmal könnyen elérjem a nyakát. Ezt kihasználva bele is harapok a bőrbe, szinte már-már a húsáig hatolva ezzel a fogaimmal...
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Aug. 10, 2011 6:11 am

18+

*Amint nyakamba mélyeszti fogait fájdalomtól vegyes élvezettel üvöltök fel, de hangom elcsuklik, mert abban a pillanatban a csúcsra jutok, ami lássuk be maximum Gellért-hegynyi lehet. Nincsenek illúzióim. Egyikünk sem a szerelemtől elvakulva esett neki a másiknak. A sex egy kellemes eszköz, ami most mindkettőnk céljainak megfelel, remélhetőleg.*
*Hajába tépek, ahogy az orgazmustól megfeszült testtel lövöm belé a tárat. Védekeznünk kellett volna? Kétlem. A démonok a saját testükből hozzák létre utódaikat és ebből az árnyőrök sem lehetnek kivételek. Nem hiszem, hogy az efféle teremtmények képesek lennének természetes módon szülni. Ráadásul mi lenne abból a gyerekből? Ebbe jobb nem belegondolni...*

Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Szer. Aug. 10, 2011 8:40 am

18+

El nem engedem nyakát, amint fogaimmal, szinte állat módjára harapom rajta a bőrt és egy-egy ponton még a húst is. Akárcsak egy ragadozó fenevad akinek a legjobb áldozatejtési módszere az az, ha elharapja a vad torkát.
Ő akart szexelni, ráadásul nem mást kívánt meg, mint engem. Ezért most viselje is a következményeit. A testén -legfőképp a nyakán- keletkező vagy keletkezett lila foltokért és sebekért pedig a későbbiekben nem vagyok hajlandó felelősséget vállalni. Sőt... úgy egyébként is... semmiért ami ma itt történt vagy még esetleg történni fog, hacsak fel nem fordul a gyomrom és nem lépek le én magam, önszántamból, félbehagyva mindent.
Közben természetesen kezeimmel sem felejtek el maradandó "ajándékot" hagyni a számára. Kezeim a válláról a hátára csúsznak -már ameddig így elérek velük- majd "odaérve" megpihennek, és mind a tíz körmömmel végig szántom a hátán a puha, gyenge bőrt. Ekkor hangzik fel elfúló kiáltása, én pedig ívben megfeszítem a hátam. Kezeim lehullanak a hátáról és lassan, de stabilizálom a levegővételeimet is. Szótlanul -bár nem sokáig- de hagyom, hogy rajtam feküdjön. Kezeimmel, úgy ahogy az egész testemmel, azonban semmiféle mozdulatot nem teszek meg felé. Még csak a szemeibe sem vagyok hajlandó nézni. Rettentően bosszant és forrong bennem a harag lávája, aminek már nem sok hiányzik, hogy a felszínre törjön, én magam pedig kitörjek akárcsak egy vulkán.
-Na... elég volt a gyereknapból azt hiszem! - Lököm le magamról. Az sem érdekel, ha esetleg a földre esik. A lényeg, hogy nekem jó legyen, ha már eddig tűrtem. Szikrákat szóró, jeges tekintettel ülök fel, továbbra sem szentelve neki több figyelmet, mint azután, miután az aktust befejeztük. Részemről legalábbis...
Teljesen nyugodt mozdulatokkal kelek fel a kanapéról, és így, meztelenül még arra is képes vagyok, hogy egyenként, ráérősen megropogtassam a gerincemet és nyakamat is. Utána -továbbra sem sietve sehova vagy esetleg szégyenkezve, amiért anyaszült meztelenül mászkálok, hiszen nincs mit szégyellni magamon- lassan össze szedegetem a ruhadarabjaimat, amik a szoba más és más pontján vannak eldobálva. Ekkor tudatosul csak bennem, hogy a tangámnak és a melltartómnak is annyi. Kénytelen leszek így magamra venni a gönceimet. Innen már úgyis csak haza megy... teleportálok. Alsóneműk nélkül veszem fel a bőrnadrágomat és a szintén bőr felsőmet is, majd következik a csizma. Felhúzom a két cipzárt, aztán a megszokott lépteimmel oda megyek hozzá. Ha a kanapén fekszik, akkor oda guggolok le, ha a földön van akkor pedig mellé térdelek. A füléhez hajolok... és...
-Egyébként pedig... csak Desiré... - Súgom a fülébe, ajkaimmal érintve is a fülét, aztán mielőtt még elhajolnék tőle, fogaimmal finoman megcsípem a fülcimpáját.
-Jössz egy tangával és melltartóval. Mind a kettővel a jobbik fajtából. Nem kérek olcsó, kínai retket egyikből sem! - Vetem még oda neki arrogánsan, aztán ujjammal megnyomom azt a pontot a nyaki ütőerén, amire ha nyomást fejtünk ki, az agy nem jut elég oxigénhez, és az illető elájul. Utána vetem csak be árnyőr erőmet és teleportálok tovább, mondván, hogy egy újabb dolog bevégezve, sikeresen.

//Hmm... köszönöm... a játékot! Razz Wink //
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Csüt. Aug. 11, 2011 1:37 am

Kath kikászálódott a liftből, és végigcipelte a csomagjait, a vörös szőnyegen ami a folyosón terpeszkedett. Wal ajtaja elé érve furcsa jelenséget pillantott meg. Az ajtó gyakorlatilag alig élt. Be volt horpadva az egész, és nyitva állt. ~Mi a fene?~ Katherine elfelejtett lélegzetet venni, a csomagjait lerakta maga mellé, és szép lassan benyitott a lakásban. Ami ott fogadta az még jobban meglepte. Az egész lakás szét volt rombolva, Wal pedig meztelenül eszméletlen állapotban feküdt a kanapén. Oda rohant hozzá, és letérdelt a kanapé mellé. A férfi testén zúzódások, és karcolások voltak.
- Walenthyn....Wal. Ébredj..- pofozgatni kezdte a férfit, de semmit nem használt. Már azon volt hogy hívja a mentőket, vagy ilyesmi amikor Wal kinyitotta a szemét.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Titulus : elveszett lélek

Hozzászólások száma : 49

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Csüt. Aug. 11, 2011 9:00 am

*Távolról hangokat hallok, majd tompa puffanásokat, és mintha éreznék is valamit... Csak lassan éled fel körülöttem a világ.*
*Laposakat pislogva próbálom visszanyerni látásomat, és a testem fölötti uralmat, ami nagy nehezen, de végül sikerül. Először azt veszem észre, hogy meztelen vagyok és fázom, aztán Katherinet pillantom meg, aki aggodalmas tekintettel mered rám. A fájdalom csak ekkor jár át, akár az áram cikázik végig rajtam a fejemből indulva, elidőzve testem több pontján is, égető fájdalmat kifejtve ott. Ehhez képest Kath ütései simogatás volt. A legrosszabb a nyakam. Ahogy odakapok nedvességet és éles fájdalmat érzek. Ekkor az emlékeim is visszatérnek...*

- Desiré! - *Ismétlem fakón a nevet, amit a nő mondott meg mielőtt kiütött - fogalmam sincs hogy hogyan -, miközben vérfoltos ujjaimra pillantok.*
*Most már minden kitisztult. Iszogattunk, betört hozzám, aztán egymásnak estünk. A polcra pillantok, ahol az egész kezdődött. A tárgyak szanaszét hevertek a földön, némelyik össze is tört az eséstől. A szél okozta, ami a kanapéra taszított minket... Ott pedig megtörtént a... Nagyot nyelek. Görcsbe rándul a gyomrom; hogy tehettem ilyet? Inkább nem is sorolom fel az érveket, miért nem lett volna szabad annak a dolognak megtörténnie. Hirtelen igazán meztelennek érzem magam. A szégyen jeges fuvallatként tör rám. Gyorsan magamhoz rántom a ruháimat és szakadt ingemet magam köré csavarva megpróbálok felállni. Hát nem éppen akar sikerülni. Annyira megalázó a helyzet, hogy képtelen vagyok a lányra nézni. Most nem akarom, hogy itt legyen, nem akarom, hogy így lásson; el is húzódok tőle. Pedig ő segíteni szeretne, egyedül botorkálok a fürdőbe és magamra zárom az ajtót.*
*A zuhany alatt állva homlokomat a hideg kőnek támasztom; remegő lábaim alig tartanak meg. A forró víz lávaként ömlik végig minden porcikámon, de nem bánom. Égesse le rólam a mocskot!*

//Köszönöm Des!//
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Csüt. Aug. 11, 2011 9:19 am

Katherine Wal sebeit vizsgálgatta.
- De mégis mi történt? - kérdezte, bár választ nem kapott rá. Wal csak egy nevet említett, amitől iszonyú dühös ábrázatot öltött.
- Ki az a Desiré? Ő csinálta ezt? - kérdezte, miközben azon gondolkodott vajon hol lehet az első segély láda. Walenthyn ellökte, a kezét. Megpróbált felállni, de elsőre nem ment neki. Gyenge volt, és még a segítséget sem akarta elfogadni.
- Ne légy már ilyen önfejű. Had kössem be a sebeidet. - de Wal rendíthetetlen. Végül sikerül felállnia, és a fürdő felé veszi az irányt. Kizárja Katherine-t, aki mérgesen dobbant egyet. Megfordul, és átnéz a szobán.
- Micsoda káosz..- motyogja, aztán behunyja a szemét. Koncentrál, és elmormolja azt a varázsigét, amit pár nappal ezelőtt Wal tanított neki. Reméli hogy sikerült. Óvatosan nyitja ki a szemét. A szoba, amiben ezelőtt káosz uralkodott, most tiszta és rendezett. Szebb mint új korában. Katherine kimegy a csomagjaiért, aztán behurcolja őket. Leül a kanapéra, és várja hogy az önfejű rokona kijöjjön a fürdőszobából.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Aug. 16, 2011 7:22 am

*Nem is tudom meddig álltam a zuhany alatt, mire elzártam a csapot. Még utána is egy jó darabig csak álltam a csempézett falnak támaszkodva. Tulajdonképpen mindenem fájt. A fejemtől kezdve a nyakamon át a lábaimig, mindenem. De nem csak fizikálisan voltak fájdalmaim. Hogy tehettem ezt? Lefeküdtem az ellenséggel, egy árnyőrrel, aki a gonoszt szolgálja. Hogy voltam rá képes? Ráadásul olyanok voltunk mint valami állatok.* ~ Jézusom, hogy nézhet ki a lakás? ~ *Inkább bele sem gondoltam.*
*Az elsősegélyláda a fürdőben volt, a ruhákkal együtt, amiket fel akartam venni.*
~ Még jó, hogy ezt elintéztem ivás előtt! ~ *Gondoltam, majd miután elláttam a sebeimet és felöltöztem elindultam a nappali felé, de az ajtóban megtorpantam. Katherine nem tudhatja meg az igazságot. Nem mondhatom meg neki, mit gondolna rólam? Nem azért jött el ilyen messzire, hogy ezt lássa!*
- Desiré egy itteni barátom, aki ezért jött, hogy elbúcsúzzon. Angliába költözik. De az este más fordulatot vett. - *Hazudom szemrebbenés nélkül, amikor beérek a nappaliba. Ott az ajtófélfának támaszkodom és a padlót bámulva mondom neki.* - Aztán démonok támadtak meg minket, az egyik meg is harapott mielőtt végeztem vele. Utána Desiré felébredt és elszaladt. Zavarosan beszélt szerintem mára mindent elfelejtett. Én meg utána akartam menni de elájultam és te ébresztettél fel.
*Csak remélni merem, hogy beveszi és nem kérdezősködik.*
- Hát ennyi történt...
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Szomb. Aug. 20, 2011 7:52 am

Végül sűrű gőzfelhő kíséretében Walenthyn kilépett a fürdőszobából. Sebeit ellátta, és tiszta ruhát vett. Abból ahogy beszélt, Katherine-nek rögtön leesett hogy az amit mond, nem teljesen az igazság. De nem akarta erőltetni. Nyilván valami olyan dolog történt e falak között, amit jobb ha senki nem tud meg. Így Kath csak aggódó arcot vágott, és úgy tett mint aki bedől ennek a maszlagnak.
- Most már jól vagy? - kérdezte, és remélte hogy távoli rokona nem szerzett különösebben mélyebb sebet. De ahogy a nő látta, Wal úgy ahogy jó állapotban volt. Kíváncsi lett volna a teljes sztorira, de gondolta megvárja amíg Walenthyn magától áll elő az igazsággal.
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szomb. Aug. 27, 2011 7:02 am

- Amennyire csak lehetek - *Válaszolok neki, majd a konyhába indulok, hogy reggelit készítsek magamnak. Ha már egyszer elkéstem a munkahelyről, akkor legalább ne üres gyomorral hallgassam a főnök szidalmait. Ez utóbbi úgyis elmarad és, ahogy a hűtőbe nézek a reggeli is. Nincs étvágyam.*
*Csak egy pohár vizet iszok és már indulok is a szobámba, hogy felvegyem a táskámat. A munka majd eltereli a gondolataimat.*
- Nem tudom, mikor érek haza - *Szólok oda Katherinnek, aki értetlen tekintettel néz rám.* - Érezd magad otthon!
*Azzal kilépek a lakásból, remélve, hogy az ott történteket is ott maradnak Katherinnel együtt.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Hétf. Aug. 29, 2011 5:00 am

Mit művelt velem? Mégis, hogy a kénköves pokolba volt képes ezt megtenni? Pont velem!
Ezzel akarna bosszút állni a múltkoriért? Az a szemét! Inkább örülne, hogy élvezhetett egy pár percet. Garantálom, hogy soha többet ne tudjon!
Hihetetlen és felfoghatatlan. Már egy hónapja és én semmit nem tehetek, esetleg kivetem magam egy ablakból, vagy megkérek valakit, hogy ezt a... az átkot rugdossa ki belőlem. Rohadjon meg mindenki!
Ma az egész napomat azzal töltöttem, hogy mindenhova utána teleportálgattam, persze közben próbáltam észrevétlen maradni. Remélem, hogy sikerült is. Egy pillanatra sem hagyhattam szem elől. Ha ezt tettem volna, akkor talán most azt sem tudnám, hogy már valószínűleg a lakásán van. Legyen csak, annál jobb! Legalább biztos nem lesz felesleges szemtanú. Nem foglalkozva semmivel és senkivel, elborult elmével teleportálok a lakás elég, úgy ahogy ezt egy hónappal ezelőtt is tettem. Most már tudom, hogy nem kellett volna. Gondolkodás nélkül rohantam bele a számára felállított csapdába. Életem eddigi legnagyobb hibáját követtem el akkor és most ihatom a levét. Na de nem baj! Akkor Ő is inni fogja a levét.
Úgy rontok be a lakásba, hogy még a kilincs is a kezemben marad. Nocsak! Megcsináltatta az ajtót mióta legutóbb itt jártam?
Az ajtónak a becsukásával nem igazán foglalkozok, inkább csak beljebb megyek. Már tudom a járást. Útközben kezemet végighúzom a méregdrága cuccokkal megpakolt polcán, így a dísztárgyak a földre zuhannak és darabokra törnek. Csizmám tűsarkával végül egy, a földre esett, már így is két darabban lévő porcelánra lépek, ami egy hatalmasat roppan.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Aug. 29, 2011 5:30 am

*Tőlem talán nem hangzik furcsán, de mintha egész nap figyelt volna valaki. Nem vagyok paranoiás, de ha mégis, akkor is jogosan. Mindenesetre rendkívül bosszantó érzés.*
*Ma viszonylag korán végeztem és annak a reményével indultam haza, hogy végre tölthetek egy kis időt Katherinnel. Az elmúlt egy hónapban jószerivel nem láttam. Mikor én hazaérek ő már alszik és reggel is állandóan elkerüljük egymást. A hűtőn hagyott cetlikkel kommunikálunk. Elég röhejes, szerintem.*
*A konyhában vagyok, szendvicset eszek a konyhapultnak támaszkodva és Kath üzenetét olvasgatom újra és újra - "Későn jövök, szia!"- rövid és velős... -, amikor meghallom a csattanást, melyet egy egész sorozat követ. Elborult tekintettel indulok meg a bejárat felé, miközben előre tartok attól kit fogok az előszobában találni, a zsigereimben érzem.*

- Te, meg mi a jó büdös francot művelsz itt?! - *Vonom kérdőre elfúló hangon, elkerekedett szemekkel a fejemet fogva, ahogy a feltépett ajtóra, az összetört emléktárgyakra, majd a megveszekedett csajra nézek, aki még mindig a kilincset szorongatja remegő kezében.* - Neked teljesen elment az eszed!
*Ez kijelentés volt, nem kérdés.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Hétf. Aug. 29, 2011 5:44 am

Hát ez egy villámlátogatás lesz valamiért úgy érzem.
Tekintetemet úgy járatom körbe a nappalin, akárcsak egy ragadozó a kihalt, sivatagos szavannán, amikor minden erőjével azon van, hogy áldozatot ejtsen magának.
Na... gyere csak cicuskám, mindjárt nem leszek éhes azt hiszem!
Mikor kilép a -gondolom én, hogy az lehet- konyharészből, testsúlyomat arra a lábamra erőltetem, ami éppen a kis törmelékeken áll, így azok még kisebb darabkákra pattannak szét. Sarkam alól ide-oda röppennek ki a kis szilánkok, amik még maradtak a porcelánokból.
-Oh... pont vacsi időben jöttem? - Pillantok rá, bűnbánó arckifejezést tettetve, kék szemeimben azonban megtéveszthetetlenül ragyog a bosszúállás és mérhetetlen düh lángja.
-Ez esetben akkor... jó étvágyat! - Vonom meg a vállam, szavaim őszintén hangoznak, közben már formálom is az energiagömböt és hajítom felé.
-Megengeded, hogy leüljek igaz? - Lépek ki a porcelándarabok kupaca közül és a csizmámra szentelve a figyelmemet, rázogatni kezdem a lábamat, hogy a csizmám talpára tapadt darabkák le potyogjanak.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Aug. 29, 2011 6:22 am

*Csak bambán pislogok. Ennél többre most nem futja a meglepettségtől. Időm sincs felfogni a helyzetet, mert egy energiagömböt szabadít rám.*
*Szerencsére túlságosan dekoncentrált vagyok ahhoz, hogy kivédjem a támadást. Nem akarok belegondolni mi történne a fallal és a többi dísztárggyal, ha én ezt most eltérítem. Így hát hagyom, hogy a kéken villódzó lövedék a mellkasomba csapódjon.*
*A találat erejétől meggörnyedve repülök hátra bukfencet vetve a padlón, míg végül arccal lefelé heverek a hideg kövön.* - Mint egy rongybaba... milyen kellemetlen! De legalább a berendezés megúszta.
*Fáj, nem kicsit. Egy darabig csak fekszek, nem mintha bírnám, vagy akarnám bármimet is mozgatni. Sok düh és harag volt ebben a kis gömbben ahhoz, hogy nevetve ugorjak talpra. Egyébként is, addig jó neki, amíg lent maradok...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Hétf. Aug. 29, 2011 6:35 am

Végigkísérem szemeimmel a felé küldött energia gömb útját, ami... célt is talál, egyenesen a mellkasában.
Szemöldökeim egy szempillantás alatt a homlokom tetejére szökkennek, amint értetlenkedve pislogok rá.
Szerencsétlen idióta! Az épeszű ember ilyenkor elugrik előle vagy tök mindegy, hogy hogy, de megállítja, hogy ne ő szívja meg. Lehet, hogy nem én fogom elintézni, hanem tesz arról, hogy ő tegyen kárt magában? Csak nem mazochisták vagyunk kedves?
Forrongva nézem, ahogy a padlón fekszik, szinte mozdulatlanul. Arra viszont már nem igazán figyelek, hogy mit nyöködött ki az imént a száján.
Most viszont nem ártana óvatosan cselekedni. Ki tudja, hogy miért nem kelt még onnan fel és nem támadt vissza? Elvégre... úgy lett volna a fair, ő még sem tette, pedig meg lett volna rá a lehetősége. Ha viszont most odamegyek... lehet, hogy csapda.
Ezért is húzom ki a combomra erősített szíjból a jól élezett tőrömet. Megmarkolom annak a végét és csak ennek a jelenlétében lépkedek közelebb hozzá, kecsesen átlépkedve a törmelékek fölött.
Csizmám orrát az egyik karja alá helyezem és egy kicsit megemelem vele az említett végtagját, hogy ellenőrizzem, nincs-e nála valamiféle fegyver.
-Na? Hol a hókuszpókusz? - Kérdezem lesajnálóan, aztán színpadias sóhaj, megforgatom a szemeimet és felrángatom a földről, hogy aztán -ha hagyja- a falhoz szorítsam a testemmel.
-A múltkor nem sikerült... - Villantom meg a tőrömet és közelítem meg vele, hogy egy vágást ejthessek a szegycsontja mentén.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Aug. 29, 2011 7:04 am

*Talán egy kissé alábecsüli magát vagy engem becsül túl. Jelenleg épp ocsúdni próbálok a támadásából. Az energiagömb eléggé megrázó élmény volt, nincs erőm egyelőre hókuszpókuszra... De majd ő felráz!*
- Miért nem hagysz egy kicsit nyugton feküdni a padlón? Csak egy kicsit! - *Kérdezem kábán, nyűgösen. Ez a közjáték kicsit összekuszálta a fejem.*
*Ő ezt is megoldja... A kezében megvillan a penge, majd éles fájdalmat érzek a kulcscsontomnál.*
~ Ennek tényleg elment az esze!
*Felszisszenek, s ahogy a vérem kiserken az eszem is megjönni látszik.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Hétf. Aug. 29, 2011 7:23 am

Nehezebb felrántani őt a földről, csak úgy ripsz-ropsz módra, tekintve azt, hogy még mindig annyira ki van ütve ettől az energiagömbtől, hogy a jelek szerint még egyenlőre arra is képtelen, hogy megálljon a saját lábán.
Testemmel nekifeszülök az övének. Így sokkal egyszerűbb dolgom van, már ami a falhoz tartását illeti.
-Mert nem érdemled... meg... - Ebben a pillanatban a tőr már lendül is, hogy ugyanarra a helyre, ahova az előbb is, csak most a másik oldalra, egy vágást metsszen be
-És tudod, hogy mi van? - Egyik kezem közé szorítom az arcát -már ha a feje csak úgy lóg a nyakán- hogy megemelhessem a fejét és szembekerüljön velem.
-A múltkori, véletlen kis balesetünkből, egy igen csak nagy balesetet sikerült csinálnod! - Lendítem a tőrt, és pár centire a nyakától, a falba állítom azt. Lehet, hogy közben még a bőrét is sikerült felsértenem vele. Mindegy! Annál jobb!
Egyik térdem már lendül is időközben és újra a nemesebbik pontjába talál célt. És most következne az összeesős fázis. Á-á! Tévedésbe van esve! Testemmel továbbra is a falhoz szegezve tartom.
-Felcsináltál! - Szűröm idegesen fogaim között a szavakat, közel az arcához.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Aug. 29, 2011 7:52 am

*Egy újabb vágás; fájdalmasabb, mint az előző. Nagyon jól csinálja, ha az a célja hogy végleg visszarángasson a jelenbe és elkezdődjön a revans.*
- Hé! - *Próbálom ellökni magamtól, de nem sikerül elsőre. Aztán belekezd valamibe, amire először értetlenül vonom össze a szemöldököm. Szünetet egy tökön rúgás keretében tart, ami még a könnyet is kicsalja a szememből. Szeretnék összeesni és masszázst adni a nemesebbik testrészemnek, de ezt se hagyja. Továbbra is a falnak szorít és kis híján elvágja a torkomat. A kés végül a falban köt ki, aztán olyat mond, ami hidegzuhanyként zúdul rám.*
- Az nem lehet... - *Hebegek, majd Jason szavai kezdenek visszhangozni a fejemben... valaha emberek voltak...* - Nem, ez képtelenség!
*Nem elég, hogy az elmúlt hónapban nap mint nap azon küzdöttem, hogy próbáljam elfelejteni azt a szörnyűséget, amit aznap este tettem, erre most letagadhatatlan bizonyítékkal tér vissza, ami örök életemre kísérni fog... Ilyen nincs! A levegőt zihálva veszem, ahogy egyre mélyebbre sodor a kétségbeesés. Az ablakokat csapkodni kezdi az erősödő esti szél, miközben tekintetem elfehéredik. Desiré hajába is már bele-belekap.*
- Neeem! - *Kétségbeesetten és a haragtól elvakulva üvöltöm el magam, olyan erős széllökést indítva el, ami porszemként söpri le rólam a nőt és egyenesen a szemközti falhoz csapja.*
- Te, mocskos... alvilági... szuka... - *Indulok meg felé előretartott kézzel, így szorítva a falhoz, mintha a kezem a torkán lenne.*
- Hazudsz, mond, hogy hazudsz! - *Hófehéren világító szemeim szikrákat szórnak, ahogy a árnyőrre szegezem őket.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Hétf. Aug. 29, 2011 8:35 am

Látva arcán a pillanatnyi zavartság és kétségbeesés jeleit az őt ért rémhír hallatán, szinte reflexszerűen szökik arcomra az a negédes, gúnnyal fűszerezett, mégis gyilkos vigyor. Ha most látná, hogy mégis milyen fejet vág! Szánalmas gyökér! Ő volt az. Ő tehet róla, egyedül csak is ő és ezért megígérhetem, hogy élete végéig bűnhődni fog. Tönkre tett mindent. Az eddigi terveim egy másodperc röpke töredéke alatt mentek füstbe
-Oh, már hogyne lehetne? Nagyon remélem, hogy példamutató apaként fogsz viselkedni... - Lépek hátrébb, esélyt sem adva neki arra, hogy egy kicsit összeszedje magát és immáron magától is megtudjon állni a lábán. Tenyereimet úgy sodorom össze egymással, mintha valami piszkos munkát végeztem volna el, amiben tulajdonképpen rejtőzik is némi igazság. Odalépek a falhoz, megmarkolom a tőröm markolatát, amikor is hirtelen -irracionális módon- de szél támad a helységben. Először csak meglebegteti barna fürtjeimet, a következő pillanatban viszont már úgy kap fel, mintha egy száraz falevél lennék, akivel könnyed játékot űzhet. Már megint ez!
Ellenállni nem tudok, és sajnos kitérni sincs időm az útjából, ezért tehetetlenül hagyom, hogy hátam a falnak csapódjon. Tehetetlenül és minden akaratom ellenére lecsúszok a fal mentén a földre, aztán pedig máris érkezik a fojtogató érzés. Ösztönösen a nyakamhoz kapok és nyitott szájjal igyekszem levegőt préselni a tüdőmbe, ameddig el nem dőlök, akárcsak egy zsák. A hátamról -utolsó erőmmel- próbálok hasra fordulni. Körmeim belemarnak a szőnyegbe. Hogy hazudok-e? Úgy nézek ki? Csaptam volna akkor fölöslegesen ekkora cirkuszt és pazaroltam volna rá a drága időmet? Ezért is nyúlok hátra a farzsebemhez -ha már magyarázkodni nem tudok- és előveszem belőle azt a papírt amin feketén-fehéren ott szerepel a pozitív eredmény.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Aug. 29, 2011 9:16 am

*Meg kell valljam, élvezettel nézem a szőnyegen vergődő nőt. Ő az oka a megszégyenülésemnek és, ha igaz, egy minden szempontból törvénytelen gyereknek. Megérdemelné, hogy itt és most végezzek vele!*
*Levegő után kapkodva próbál előhalászni valamit a hátsó zsebéből: egy összehajtott papírlap. Felé tartom szabad kezem, mire az szépen a kezembe repül.*
~ Mi a... Na ne! ~ *Egy terhességi teszt.*
- A francba! - *Suttogom elhűlve. Szemem visszanyeri eredeti színét és Desiré fuldoklása is abbamarad. Erőtlenül zuhanok a mellettem fekvő kanapéra. Képtelen vagyok elhinni.* - Jézusom!
*Csak ennyit bírok kinyögni, lemondóan és beletörődve. Kezemmel eltakarom a számat, mintha attól félnék minden egyes kimondott szóval csak még egyértelműbbé tenném a helyzetet, mintha a szavakkal elismerném, hogy gyerekem lesz. Egy jó darabig csak ülök magam elé meredve, majd hirtelen előállok az első opcióval, ami eszembe jut. Milyen kézenfekvő!*
- Vetesd el!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Hétf. Aug. 29, 2011 10:43 am

Csak, hogy némi bizonyítékkal szolgáljak neki, az orvosi nyomtatványt kicsapom a farzsebemből a szőnyegre és elterülve a földön, előre felé nyújtózkodva, remegő ujjaimmal közelebb tolom hozzá, még akkor is ha nem kíváncsi rá. A papír itt van, nekem pedig most már igazán, teljes lelki nyugalommal felszabadíthatná a légútjaimat. Meghálálnám neki, de tényleg! Csak jussunk már el odáig... egy széllöket segítségével már a kezében is van a bizonyíték, aminek a látványától, kétségek között hánykolódva, a kanapéra rogy, amivel egyidejűleg megszűnik a fuldoklásom és ismét levegőhöz jutok, amit kapkodva, zihálva -egyenlőre még- egyenletlenül szívok magamba, tovább feküdve a földön.
Lassan kezdem csak el visszaszerezni az erőmet. Feltérdelek, remegő kezeimen megtámasztom magam, fejemet pedig lehajtom a pillanatnyi szédelgés miatt, így hajam az arcomba omlik.
-Oh... tényleg? Na... ne mondd! - Nyögöm ki az első mondatot, igen csak agresszív hangzással.
A következő pillanatban már mellette ülök a kanapén egy teleport segítségével.
-Segíts nekem benne! - Nézek komolyan a szemeibe.
-Bármire hajlandó leszek, ha cserébe segítesz eltüntetni belőlem ezt az átokfajzatot! - Bólintok a hasam felé fejemmel, undorodva.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Csüt. Szept. 01, 2011 6:54 am

*Desiré undorodó szavai akaratlanul is feldühítettek. Átokfajzat? Akárhogy is és akármiben is fogant meg a magzat, akkor is az én vérem. Az én gyerekemet hordja a szíve alatt, ami már évek óta nem dobog neki. De akkor sem beszélhet így róla! De hisz, én is éppen végezni akarok vele... A fejemhez kapok, mert legszívesebben kitépném az agyam, hogy ne kelljen gondolkodnom és éreznem az ég világon semmit! Nem tudom mit tegyek, kihez forduljak tanácsért. Hogy juthattam ideáig?!*
- Tulajdonképpen mi lesz a gyerek? - *Fel sem nézek a mellettem ülő nőre. Látni sem bírom. De a kérdést fel kell tennem neki. Embert fog szülni egyáltalán vagy csak egy újabb démonnal gazdagodna a világ ha mégis megtartja? Egyáltalán ez a nő képes lenne erre? Vagy előbb végezne magával semmint kilenc hónapot várjon? Egyáltalán el lehet vetetni egy ilyen... egy ilyen természetellenes magzatot természetes úton?* ~ Megbolondulok!

A hozzászólást Walenthyn Bennet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 03, 2011 2:27 am-kor.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Szomb. Szept. 03, 2011 2:23 am

Pillanatnyi tehetetlenségemben csak ülök a kanapén és furcsamód a hasamat bámulom, olyan gyilkos és undorodó szemekkel, hogy csodálom, hogy az a kis... kis... valami egyáltalán még él bennem. Tényleg! Mi van akkor, ha bekövetkezik az a katasztrófa, hogy ki se lehet nyírni?
Mi lesz akkor? Mit fogok kezdeni magammal akkor?
Ha sürgősen nem cselekszünk valamit, akkor hónapok múlva az ajtón sem fogok tudni beférni és akkora leszek, mint egy bálna. A büdös p*ába!
Ezek a fantáziálások csak még jobban feldühítenek. Jobb lenne ha egy kicsit csillapodnának a kedélyek.
-Gyerek? Gyerek??? - Nevetem el magam hisztérikusan, egyre jobban kihangsúlyozva azt a szót, hogy "gyerek".
-Jól van te hókuszpók. Nem ember lesz, erről biztosíthatlak. - Nyögöm ki érzelemmentesen, úgy mintha ez a kis keverék korcs nem is bennem növekedne.
-Az én nyakamon biztos, hogy nem fog maradni ez a nyomorék kis korcs! - Jelentem ki, aztán felsóhajtok.
-Ne csinálj úgy, mintha te nem lennél hibás! - Förmedek rá és ezzel egy időben felé fordítom a fejem, összehúzott szemekkel, a gyilkosabbnál is gyilkosabb tekintettel.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next