Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Violet Hargroove otthona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Violet Hargroove otthona

Témanyitás  Violet Hargroove on Szomb. Jún. 25, 2011 1:42 am

Majd jön képecske is.
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Kor : 24

Hozzászólások száma : 57

Vissza az elejére Go down

Re: Violet Hargroove otthona

Témanyitás  Violet Hargroove on Csüt. Júl. 07, 2011 8:50 am

[Ryan]

-Hmm... rendben.-
Mondja a tegezésre, már nem mintha ismerné ezt a fazont, de hát ha felajánlotta. Elgondolkozik azon, amit a férfi mond, majd csak utána jelenti ki a megállapítását, miszerint:
-A lényeget tekintve végülis ugyanaz. Most nem vagyok rá képes, szóval csinálom.-
Megvonja vállát is tehetetlenül, hogy ez van. Nem olyan nagyon könnyen bízik, talán csak látszatra. És lehet, hogy nem is akarja kikapcsolni.
-Honnan tudod? Honnan tudsz rólam? És miért? Mi az élet értelme?-
Teszi fel sorban a kérdéseit, a végére egy olyat is, ami látszólag nem illik a többi közé, de nála sosem lehet tudni, épp min jár az a csavaros kis buksija. Nem éppen átlagos a gondolkodásmódja.
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ryan on Hétf. Júl. 11, 2011 9:07 pm

*Nem mond arra semmit, hogy most még nem tudja abbahagyni a lány. Őt akkor is idegesíti, mert ő meg érzi maga körül a lány mágiáját, de igyekszik nem tudomást venni róla. Ugyebár helyet foglal, úgy tekint Violetre. Már épp nyitná is szóra a száját, amikor az utolsó kérdés is elhangzik... Ő pedig értetlenül néz vissza a lányra, szemlátomást nem tudja hova tenni a kérdést. Viszont igyekszik gyorsan túllendülni rajta, így rövid hatásszünet után válaszol.*
- Ha esetleg egyszerre egy kérdéssel próbálkoznál... Egyébként úgy találtalak meg, hogy nekem is van képességem. Az élet értelme meg... hát ezt nálam sokkal bölcsebb emberek sem tudják. *Végül is csak válaszol, de ugyebár sok volt a kérdés és nem tud mindre válaszolni, a felét el is felejtette. Türelmesen tekint a lányra.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Kor : 38

Hozzászólások száma : 42

Témanyitás  Violet Hargroove on Kedd Aug. 16, 2011 8:46 am

Bizony, a lány mágiáját lehet érezni, ahogy behatol az intim szférába. De szigorúan csak a mágia hatol akármerre is, ő egy helyben ül, és szépen néz kifelé a fejéből, meg ugye méreget azzal a bizonyos képességgel. Nem tűnik ártalmasnak, hisz még azt se tudja, hogy az élet értelme 42... szóval végképp megnyugszik, amikor erre nem kap feleletet. Nem lepte meg, ezek szerint a vele szemközt ülő Ryan is csak egy unalmas felnőtt. Nagyon helyes, de végső soron unalmas felnőtt lehet. Sóhajt egyet, mert nem szereti, ha félinformációkat kap, az már más kérdés, hogy nem az információ volt fél, hanem a kérdései voltak túl sűrűek.
-Miért akarsz engem tanítani? Mi célod ezzel, és mit nyersz vele?-
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ryan on Kedd Aug. 16, 2011 6:48 pm

*A következő kérdésekre felszaladnak a szemöldökei, szemlátomást nem tudja hova tenni a feltételezést.*
- Öhm... azért mert jófej vagyok...? *Néz a lányra továbbra is értetlenül, ennél jobb választ tényleg nem tud adni, maximum valami drámai félét, hogy erre tette fel az életét, vagy ilyesmi. Azzal meg nem szeretne senkit sem fárasztani.*
- Sajnálom. Ha mindenképp célomnak kell lennie és nyernem kéne a dologgal, akkor azt hiszem nem én vagyok a megfelelő személy számodra. Ha gondolod távozok és majd jön egyszer egy démon, akinek céljai lesznek veled és majd nyer is rajtad. *Nem kioktató, inkább úgy viselkedik, mint egy egyszeri munkavállaló az állásinterjún. Ha ő nem megfelelő a posztra, távozik. Ez az a fajta irónia, amihez érteni kell, hogy színészkedik, érzékelni kell a helyzet abszurditását. Ő jön ide segíteni és a végén már majdhogy nem ő kér elnézést, mert nincsenek messzemenő tervei a lánnyal.
Amúgy, ha csak rajta múlik, akkor fel is tápászkodik, ha csak a lány nem dönt úgy, hogy maradjon.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Violet Hargroove on Vas. Szept. 25, 2011 12:12 am

Elneveti magát halkan. Na nem azért, mert Ryan nem jó fej, hanem csak mert ez a válasz olyan abszurd. Mármint, egy olyan emberből, aki tényleg segíteni akar az ember nem azt a választ nézné ki, hogy azért, mert jó fej. Ezt neki kellene megítélnie talán. Azután jön a sötét, fenyegető jóslat a démonról, és a lánynak már végképp röhögnie kéne, de nem mer, mert nem akar ennyire tiszteletlen lenni. Vagy az se mer lenni, végülis a lényeg, hogy nem röhög fel, csak képtelen annyira komolyan venni a szavakat, mint ahogy kellene. Amikor pedig feláll, rájön, hogy valamit tennie kellene.
-42. Az élet értelme 42. És most te jössz az oktatásban.-
Elvigyorodik, meg reméli, hogy mostmár nem lesz faképnél hagyva, hogy ékes bizonylattal szolgált: tanulni akar.
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ryan on Pént. Szept. 30, 2011 8:41 pm

*A lány válasza hallatán elmosolyodik, majd nagyot szusszanva visszaereszkedik ültébe.*
- Előbb még azért lenne pár kérdésem, meg aztán nem is gondoltam, hogy ilyen hamar rábólintasz. Ami egyébként nem gáz, sőt! *Kényelmesen elhelyezkedik, nem szívbajos, hogy idegen helyen van. Kényelmesen keresztbe veti lábszárát a térdén, hátradől.*
- Amúgy a szüleid mikorra várhatóak? Ők is boszorkák? *Vonja fel érdeklődőn szemöldökeit. Bizony ezt mondjuk nem árt tudnia.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Violet Hargroove on Kedd Nov. 01, 2011 8:20 am

Violetke csúnyán át lett verve. Nagyon csúnyán, amit annyira nem értékel, így ciccegő-prüszkölő hangot hallat, csak át ne menjen paciba a végén.
-És ha nem mondok semmit, akkor mi lett volna? Elmész? Mert nagyon úgy tűnt, most meg azt mondod, nem gondoltad, hogy ilyen hamar belemegyek...-
Csóválja a fürtjeit, nincs hozzászokva, hogy így kicselezzék. Felültessék, gonoszan elérve, amit akar a másik.
-Nem tudom, változó, de szerintem van még legalább egy óránk, annál előbb nem jönnek, csak később.-
A másik kérdésre is azonnal válaszol, ami elég furcsa egyveleg lesz a végére.
-Őőő igen. Vagyis nem. Vagyis igen... szóval: ők örökbe fogadtak, és nem boszorkák.-
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ryan on Kedd Nov. 01, 2011 10:44 pm

- Passzív agresszív voltam. Ha nem állítasz meg, akkor hagytam volna egy telefonszámot és megvártam volna, hogy te keress fel. *Tök simán, elégedett mosollyal közli a dolgot. Ő speciel egy olyan bűvész, aki szívesen lerántja a leplet a trükkjeiről. Legalább Violet sem esik legközelebb bele. Aztán pedig érdeklődőn hallgatja a lányt, bólint is hozzá, jelezvén, hogy érti.*
- Hmm... sajnálom. Akkor eddig senki sem foglalkozott veled gondolom. *Néz egy kissé kérdőn a lányra, még ha alapvetően ez egy kijelentés is. Ha választ kap, akkor folytatja is.*
- Szeretném, ha meg tudnánk beszélni egy rendszeres időpontot és helyet, ahol találkozunk. Oakland-ben annyira nem vagyok jártas, van ötleted?
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Violet Hargroove on Hétf. Dec. 26, 2011 6:52 am

-Ahaa... szóval te értesz az ilyen pszichoizéhez is. Jó lesz ezt észben tartani.-
Mondja, és fel is jegyzi magának gondolatban a fordított pszichológiát, bár nem egészen tudja a pontos megnevezését. Annak a bűvésznek meg kutya kötelessége leplet rántani, ha már tanárnak csúfolja nevezi magát.
-Nem. Magammal foglalkoztam.-
Mondja büszkén, hisz valóban így van, neki kellett rájönnie a dolgokra, illetve az anyja könyvéből, ami azért segítséget nyújtott.
-Hmm... nem is tudom. Nálunk biztos nem lehet. Majd még gondolkozom, és a kedd délután 3 óra lenne jó nekem. Akkor van rajz szakkör, amire eddig nem jártam. És valójában ezután se fogok, de kell az alibi.-
Elgondolkozik a megfelelő helyen, de egyelőre csakugyan nincs ötlete. Valami elhagyatott gyár kellene, vagy ilyesmi. Gondolja ő, de igazából még ezt se tudja pontosan.
-Öhm... miket fogunk gyakorolni?-
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ryan on Csüt. Jan. 05, 2012 8:11 am

- Ragadt rám. *Aprón vállat von, annyira nem profi ám a témában, csak megvannak a kis eszközei, amivel eléri, amit akar. Márpedig ő segíteni akar és kész. Az időpontra bólint, teljesen mobilis... többnyire.*
- A kedd három óra tökély. Chinatown nagyon messze lenne, igaz? *Azért ő is gondolkozik, nem szándékozik minden feladatot egy tinédzser lányra bízni, meg aztán neki elég nagy szociális tőkéje van a városban. Biztos megoldják majd a helyválasztást. Az utolsó kérdésre ültébe szépen előre dől, megtámaszkodik térdein, arcán apró mosoly jelenik meg.*
- Gyakoroljuk, hogy éld túl azt, hogy boszorkány vagy. *Ez így kellőképp ködös és kellően jót mosolyog rajta, de a lényeg bizony tényleg ez.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Violet Hargroove on Hétf. Ápr. 30, 2012 10:28 am

-Chinatown? Talán megoldható, de ha találnánk valami közelebbit, az jobb lenne.-
Mondja tűnődve, és amilyen édi, még bamba arcot is vág hozzá, hogy legyen min nevetni. Na persze nem teljesen szándékos, sőt, egyáltalán nem az, csak egyszerűen ilyen az arcberendezése.
A férfi szavaira azután hangosan felkacag, de azért a szemei annyira nem nevetnek, mert hát vehetjük viccesre az élet nevű játékot, csak az vele a baj, hogy az embernek nincs mindig kedve röhögni, és ha történetesen még boszorkány is, akkor ez pláne igaz, így a kacaj sem lehet teljesen örömteli.

//Jesszusom! Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon sajnálom, hogy ilyen régóta nem írtam! Sad Hülye iskola, hülye munka, hülye élet! -.- //
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ryan on Szomb. Jún. 30, 2012 10:01 pm

- Igazából nincs szükségünk túl nagy helyre, tehát amíg jó idő van, valahol a szabadban is gyakorolhatunk. Körbe fogok nézni azért és akkor mondjuk adhatnál egy telefonszámot, amin elérhetlek, ha van valami fejlemény. *Sajnos így hirtelen ennyire futja, pedig tényleg gondolkozik. Mindenesetre, ahogy érzi a lány képességét, nem tűnik olyannak, ami túl látványos lenne, tehát még akár valamelyik parkba is kimehetnek. Úgyse a foglalkozna velük a kutya se.
Amúgy előkotorja zsebéből a telefonját, hiszen szándékában áll beírni Violet számát, ha megadja neki.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Violet Hargroove on Pént. Nov. 30, 2012 1:36 am

Szavaira csak bólogat, Ryan úgyis jobban ért a dolgokhoz, mint ő, szóval legyen úgy, ahogy akarja. Ezután finoman megrázza a fejét, és előkotorja zsebéből a mobilját, így valóban könnyebb lesz értekezni. Bediktálja a számot gyorsa, azután várakozóan néz rá, hogy a férfi is így tegyen.
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére