Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

San Francisco Központi Rendőrállomás

3 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

San Francisco Központi Rendőrállomás

Témanyitás  Vienne on Szomb. Okt. 24, 2009 5:10 am

First topic message reminder :

A hatalmas épület a terület rendőrségi központja, saját bírósággal és fogdával felszerelve.
Vienne
Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: San Francisco Központi Rendőrállomás

Témanyitás  Vienne on Szer. Szept. 29, 2010 6:36 am

*Most, hogy rajta kívül mindenki közölte, hogy rendelkezik természetfeletti képességgel, ő maga csendesen szusszanva hallgatja végig a másik kettő diskurzusát a témát illetően.
Azért a gondolataikra figyel és valami szöget üt a fejében. Igazából kettőt, finoman meg is masszírozza ujjával halántékát.
Majd ugye kéri tapintatos, ügyes fogással, hogy térjenek át a tényleges ügyre.*
- A személy alacsony, szőke, nőnemű, bizonyos Cosette. *egészíti ki a férfi szavait, de közben végig Harperre tekintve. Finoman tol elé egy képet. Azt a fénymásolatot, amit az családjának Árnyak Könyvéjéből másolt ki, gondosan letakarva persze a szöveget, hisz az Égieket sem szeretné még a nyakában tudni. Épp elég ez a szuka is.
Azért, ha Harper családja rendelkezik hasonló "kötelező olvasmánnyal", így-vagy úgy, abban is megtalálható a démon.*
- Ez a valamilyen szinten mit jelent? Százalékban kifejezve mondjuk.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Harper on Csüt. Szept. 30, 2010 2:13 am

*Kissé homlokráncolva nézi Vienne halántékdörzsölését, de a felügyelőnő biztos fáradt.
Sok munka lehet a démonvadászat.*
-Cosette...*Olvasott róla. Ezt jelzi az is, hogy egy pillanatra elsötétül a tekintete. Az elektromosság gyakori képesség a démoni körökben, de ez a nő talán a legjobb közülük.
Felkapja a fejét Andrew suttogására.*
-Ha van megbízója, akkor előfordulhat, hogy ő is felbukkan. *Sóhajt aprót.*
-75%. A többi 25-öt pedig környezeti előnnyel el lehet érni.
Harper
Boszorka
Boszorka

Titulus : Boszorkányos fizikus
Kor : 32

Hozzászólások száma : 377

http://disturbedrpg.hungarianforum.net/

Témanyitás  Vienne on Csüt. Szept. 30, 2010 4:01 am

*Aprót biccent Andy megjegyzésére. Pontosan így van. Ám ezt a "megbízót" ő akarja személyesen kivégezni.
Vagyis akarta, de az a múltkori éjjeli eset...nem, nem is akar rá gondolni! Lényeg, hogy kissé elbizonytalanította tervében.*
- Ezt erősen kétlem. Ha megnézzük, milyen munkát is végez a nő, biztosra állíthatom, hogy a főnöke messziről kerüli azokat a helyeket, ahol a szöszi felbukkan. Amolyan... egyszemélyes eltakarító egységként tudnám leírni a nőt. *magyarázza Harpernek, majd tekintete némán siklik hol egyik, hol másikra.
Andy-t nem avathatja be teljesen a mágikus világba, Harpert pedig nem akarja veszélynek kitenni. Pedig teljesen biztos benne immáron, hogy a nő hozzá hasonlóan boszorka. A tudásával pedig segítségükre lehetne.
Megadón sóhajt és végre meg is szólal pár percnyi szünet után.*
- Beszélhetnék veletek külön-külön négyszemközt?

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Szept. 30, 2010 5:43 am

- Kösz. *pillant még aggódón a kolléga után. Sejti, hogy nem lesz könnyű kiengesztelnie a férfit. Apró szusszanás és már tér is át pillantása Harperre.*
- Nézze én... tudom, hogy a képessége mögött több lapul, mint szimpla kapcsolat a természetfelettivel. *mosolya halvány.*
- Andy nem tudja, de... én is boszorkány vagyok, mint ön. Nem szimplán rendelkezem egy képességgel, mint a beosztottaim nagy része, hanem napi rendszerességgel kapcsolatban állok a mágiával és tudom, hogy felismerte Cosette-et.
Ahogy azt is tudom, hogy a terve hatalmas kockázattal jár. Őszintén kérdem Harper... biztos, hogy közvetlenül szeretne segíteni? *Indirekte módon még lehet, bele is mennék, hogy segítsen. Elmondhatná az ötleteit pár szakembernek és úgy, vagy tudom is én. De ha nem muszáj, nem küldeném a démon karjaiba a nőt. Megvan rá az okom, miért.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Harper on Csüt. Szept. 30, 2010 6:51 am

*Pislant párat Vienne kérésére, majd egy bólintással reagál.*
-Természetesen. *Majd ő is a férfi után pillant, majd minden figyelmét Vienne-nek szenteli.*
-Hivatásomnál fogva a természetfeletti számomra inkább egy hit, mint valóság. De nem tagadhatom le. *Sóhajt egyet kis mosollyal.*
-Igen...nagyanyám találkozott vele. *Vakargatja meg eltűnődve a tarkóját. Ő hagyott rám és édesanyámra pár tanácsot. A tervem tényleg kockázatos, de beválhat. Ha engem, civilt félt, akkor nem is kell túl közel lennem. A fényőröm amúgy is kiakadna ha démonokra vadásznék. ~Alan meg...nem is tudom mit tenne.~ Mennyire jártas a rituálékban? *Húzza össze a szemeit, amint eszébe jut egy alternatíva.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Szept. 30, 2010 7:43 am

~ Alan?! ~ *És persze nőből van, kapásból kombinál. De mivel nem szeretné, ha idő előtt megfájdulna a pici buksija, igyekszik a nőre és annak szavaira koncentrálnia.*
- Ha tehetem, inkább olyanokkal végeztetem, akik profik benne, de nem vagyok reménytelen eset. *feleli a nőnek, majd elgondolkozik.*
- Igazából a legnagyobb problémám az, hogy a nyomozást holnaptól hivatalosan Andy vezeti. De nem vonhatom be 100%-osan, mert nem szeretném, ha odafentről jönne valaki és átmosná a kollégám fejét. *vall őszintén.*
- Gondolja át szerintem, hogy így is megéri e önnek. *tekint a másikra.*
- Mert én személy szerint nem tudom garantálni a biztonságát. *Igaza volt Andynek. Nem védhetünk meg mindenkit. De megpróbálhatjuk eltántorítani egy őrült ötlettől. Egy névjegykártyát nyújt át - nem a sajátját, Andy-ét, amire az imént firkantotta fel a saját számát is a hátlapjára.*
- Aztán majd keressen meg, vagy mi keressük meg önt. *nyújtja a kártyát. Furán jöhet ki, de tény, hogy az egész csaj fura. Meg aztán sose volt a könnyes búcsúk híve.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Harper on Csüt. Szept. 30, 2010 8:08 am

*Gyermeke apja - Alan - még nem tudja, hogy boszorkány, de ez fordítva is igaz. Ennél fogva benne van rendesen a félsz. Neki már fáj a feje.*
-A legbölcsebb az lenne ha a háttérből segíteném az ügyet. *Felel és ő maga is elgondolkozik.*
-Ha eldurvulna a helyzet és jelen vagyok, az mindenki számára veszélyes lenne. *Agy- és fejmosások, esetleges sérülések...nem kell az senkinek.*
-Jobb lenne ha kimaradnék és tényleg a háttérben mozognék. *Rázza meg a fejét, majd átveszi a névjegyet és átnyújt egy kisebb köteg papírt.*
-Egyelőre ennyivel tudok segíteni. *A nagyanyja feljegyzéseiből pár hasznos dolgot és a saját leírását tartalmazza, miként lehetne csapdába csalni a démont.*
-Feltétlenül. *Bólint egyet, majd felkel.*
-Sok sikert kívánok. Néhai nagyanyám nevében is. *Búcsúzik és ha nincs semmi hátra, akkor távozik is.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Szept. 30, 2010 8:11 am

- Igen, én is így vélem. *A tekintetében van valami, ami azt sugallja, többet tud, mint amit elárul.
Aprón bólint a nőnek, halvány mosollyal veszi át a papírokat.*
- Köszönjük, nagyon sokat segített már így is. *És tényleg így van. Feláll és persze kikíséri a nőt.
...
Hogy aztán a mackós kolléga irodája felé vegye az irányt. Finoman belöki az ajtót.*
- Kop-kop. *hallatszik hangja, ahogy bedugja előbb fejét, felmérve a terepet és a hangulatot, majd pedig be is lép.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Szept. 30, 2010 8:29 am

- Andy ne csinálj hülyeséget. *morran a gondolatok hallatán. De csak mert ő már elhatározta magát majdhogynem hasonló ügyben.*
- Itt vannak a papírok, amiket a nő adott. *teszi le az asztalra, ezzel együtt közelebb lépve.*
- És... én nem is tudom, hol kezdjem. *sandít el, nem mer a másikra tekinteni. Állkapcsa egy pillanatra megfeszül, úgy dönt, belevág a közepébe.*
- Az ügy holnaptól a tied. Én kilépek belőle. Épp elég, hogy Cale-éket a nyakamba varrták... És a kilépéssel együtt szeretném, ha meghallgatnál, mint tanú, aki ismeri az elkövető személyt. *itt pillant a férfira, tart kissé a reagciójától - valljuk be, okkal.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Szept. 30, 2010 8:38 am

*Egy pillanatra elbizonytalanodik tekintete, ám aprón bólint.*
- Esküszöm. *súgja halkan. Mert a francba is az égiekkel! Ha lemegy a pokolba, úgyse jön fel többet, de legalább Andyék elkaphatják azt a szőke libát és nem okoz több halálesetet.*
- De előtte még valami... én... elküldtem a nőt. Megadtam neki a számunkat, de Andy... ne keverd bele, ha nem muszáj. Gyereket vár. *szusszan. Azt pedig már nem kell mondania, hogy a szívére venné, ha miatta történne valami a nővel, vagy a babával. Andy ismerheti már annyira, hogy ezt tudja.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Szept. 30, 2010 8:47 am

- Totál dilisnek fogsz nézni... *szusszan, lehuppanva a másikkal szemközti székbe. Majd a lehető legkomolyabban igyekszik kimondani:*
- Mert Cosette valójában egy démon. És a családom már évszázadok óta üldözi a fajtáját... *Komolyan, szinte várja, hogy Andy felnevessen, hogy: Ugyan ne viccelj már, te lány! - Ennek ellenére az ő arcáról a komolyság olvasható csak le. És a férfi érezheti, hogy nem hazudik a nő.
Vagy maga is elhiszi a "sületlenségét", vagy tényleg igazat beszél.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Szept. 30, 2010 9:16 am

*A kérdésre már vágna is vissza, hogy hogy jön ez egyáltalán ide. Mégsem teszi csak finoman ajkába harap és elpillant, kifelé az ablakon.*
- Igen. *böki ki, nagyot nyelve. Érezhetően feszültté, zavarodottá válik körötte minden, ahogy a férfiról kérdez Andy.*
- És nem az... hanem ő. *sandít halvány, mondhatni keserédes mosollyal a kolléga-barát felé.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Szept. 30, 2010 9:36 am

*Halkan felkuncog.*
- A démonok nem vámpírok Andy... *fejcsóvál.* Sőt, vannak kifejezetten rondák is közöttük. És elhiheted, nagyon sokáig én magam sem tudtam megbízni a pasas szavaiban. *Majd flegmán vállat von.*
- Most meg már úgyis mindegy. *tekint el újra a kollégáról, érezhetően kerüli tekintetét.*
- Visszatérhetnénk a keresett személyhez? *remények és halálok.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Pént. Okt. 01, 2010 10:20 am

- Ennek semmi köze a kereszténységhez, meg úgy egyáltalán a valláshoz. Ezt... ezt nem lehet úgy felfogni, mint mondjuk a wicca-féle boszorkányságot. *magyarázza, azaz próbálja.*
- És tudom, hogy Raoul nem játszik velem. *Hiba 1: elárulta a nevet.* Én lennék az első aki tudná, anélkül, hogy kimondaná. *tekint halvány mosolyfélét erőltetve képére a másikra. A halálközeli érzet pedig nem véletlen: legszívesebben megszűnne a nő létezni mostanság.*
- Igen, közvetetten legalábbis. Ott voltam az utolsó áldozat meggyilkolásakor, de túl későn érkeztem. Nem volt egy szép látvány. *von vállat flegmán.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 03, 2010 6:52 am

*Megadóan szusszan és a másikra tekint.*
- Ennél is többet tett. Ha velem maradt volna, Cosette, vagy a fődémon...*itt úgy érzi, ez lehet, magyarázatra szorul a másiknak.* Cosette főnöke, megtalál és megöl! Ezért ment el... hogy engem védjen. Hiába mondtam neki, hogy nincs szükségem rá...
Az ilyenek keményen nyomják Andy, mégis mit gondoltál, miért volt anno három hétig gipszben a lábam, vagy mi történt aznap este, mikor vagy harminc üvegszilánkot szedtek ki a dokik a hátamból? Nem balesetek voltak, de nem mondhattam el, hogy "Hééé, csak démonok voltak." Hülyének néztek volna és nem csodálnám, ha te is annak néznél most.
*húzza fel magát kicsit, látszik is a tüntetőleges dac a képén. De ennyi. Nem fakad sírva, nem kezd el dühöngeni, hogy kiadja a "gőzt". Munkahelyen van, ott pedig nem illendő magánéleti gondok miatt balhézni.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 03, 2010 11:37 pm

*Ironikusan szusszan egyet.*
- Ez jó kérdés. Komolyan... Gondolom, nálad hihetetlen válasznak tűnik, hogy azért, mert szimplán csak szeret. *tekint a férfira. Mert szerinte így van, akármennyire fellengzősen is hangzik. Érezte, tudja, hallotta a gondolatai közt azt a sokat jelentő szót, amit sose mondott ki, sose csépelte el a férfi. Nem lehet, hogy hazudott... képtelenségnek tartja.*
- Harper terve tökéletesnek tűnik, egyetlen dolgot kivéve. Nem gondolt arra, hogy esetleg a nőt jó előre figyelmeztethetik arról, hogy mire készülünk, vagy hogy egyáltalán készülünk ellene valamivel. Úgy vélem ezt ki lehet küszöbölni egy erősebb démoncsapdával, de mivel nem tudjuk, ténylegesen milyen erős a bors, nem lehetünk benne biztosak, hogy az elég lesz. *elgondolkozik, Andy-re sandít és fura gondolatok fogalmazódnak meg benne.*
- Ha Harper szerezne neked olyan védőfelszerelést, ami megvéd az elektromos áramtól, el tudnád kapni a nőt addig, míg valaki rámond egy ideiglenes erőblokkoló igét. Igazából azon filóztam, hogy vajon neked menne e... elvégre valamilyen szinten te is kötődsz ehhez a világhoz. *von vállat.*
- Ha elkaptuk a csajt, kiszedjük belőle az okokat, amiért eltette láb alól a pasasokat, aztán... mi tesszük el láb alól őt. *Mondja, mintha ennél nem is lenne természetesebb dolog. Végtére is démon, még emberszámba se lehet venni. Az okokat pedig azért kell kiszedni belőle, hogy valami legyen a sajtónak is, no meg a jelentésben. Azt, hogy miért nem vitték be a nőt a fogdába, majd ráérnek akkor is kitalálni.*
- Sajnálom Andy. *Hogy mire jött most ez, az jó kérdés. Talán mindent.*
- Néha úgy érzem, mindenkit csak bajba sodrok a puszta létezésemmel is. Bárki, akivel két szónál többet beszélek, potenciális célponttá válik mellettem és ezzel a tudattal együtt élni... néha komolyan elgondolkozom azon, hogy fel kéne adni ezt itt és egyedül dolgozni tovább. *mutat körbe apró mozdulattal. Tekintete elrévedő, filózós.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Okt. 04, 2010 12:02 am

- Jogos. De mire valók a titkárnőink, ha nem erre? *Már, hogy kitaláljanak valami hihetőt, amit meg lehet etetni a köznéppel. Halványan el is mosolyodik.*
- Andy, akkor beszéld meg vele, de nem szeretném, ha közvetlenül kerülne Cosette-el szembe. *félti a nőt, mert ilyet is tud. Sőt, másokat sokkalta jobban félt, mint saját magát. Egyszer ez lesz a veszte.
A hasonlat pedig túlontúl találó...*
- Lehet... *morran megadóan.*
- Egyéb kérdés, biztos úr? *mosolya halvány, látszik, ráférne már egy kis friss levegő. Talán terve is van, merre tart majd, de biztos, hogy annak nincs köze a törpillás ügyhöz. A Cale-féléhez annál inkább.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Okt. 04, 2010 12:19 am

*Igaz is. Felvállalta. De attól még mások ne szenvedjenek már e miatt, ne kerüljenek ők is bajba! Lehet, gyerekesen sokat akar... talán így van. De csak azért, mert félti a többieket, ha tehetné, megvédené őket bármi áron.
Másképp nem is lett volna zsaru.*
- Oké. Tudod, hol érsz el. *áll fel, majd zavartan lép egyet kifelé, de aztán megtorpan és visszalép, hogy nagyra nőtt kislányként puszit nyomjon a másik kobakjára.*
- És bocsánat mindenért. Igyekszem majd törleszteni. *Hogy hogyan, az jó kérdés. Talán átgondolja ezt a "Menjünk szembe a Fődémonak dolgot." - Andy kedvéért. De erősen kétli, hogy megváltozna róla a véleménye.
Még hallani, ahogy végigsiet a folyosón, majd elköszön a titkárnőtől és távozik.*

//Köszi. Smile//

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Okt. 26, 2010 9:15 pm

*Odabent az asztal mellett csinos kis kartondoboz, gondosan leragasztva, mondhatni "atombiztosan", hogy húsz percig csak a vastag, barna ragasztószalagot tépi róla az ember, mire kibontja. Az asztalon pedig papírok kiteregetve, egymás mellé rendezve.*
- Nyugodtan jöjjön be Roy, nyitva van! *Éljen a gondolatolvasás. Majd azt füllenti, a bejáratnál a titkárnő látta és jelentette neki a belső hálózaton. Ha a férfi belép, halvány mosolyt küld felé. Ő se tűnik úgy, mint aki sokat aludt volna, de látszólag jól bírja az éjszakázást, hisz se karikák, se fáradtság jelei nincsenek nagyon nála. Csak a szeme csillogása megfáradt kissé.*
- Jó reggelt.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Okt. 26, 2010 9:47 pm

*Ó, a kartondoboz az más, az személyes és mint írtam, úgy le van zárva, hogy hét ördög se tudná kinyitni talán.
Ahogy Roy belép ő is feláll ültéből és int a férfinak, hogy lépjen nyugodtan közelebb.*
- Nekem az egész nem nagyon áll össze, de magának biztos többet mondanak ezek itt. *Mutat a papírokra. Van köztük újságcikk, nem is egy - angol és amerikai egyaránt. Ezek többnyire érthetetlen balesetről, vagy technikai bakiról számolnak be. Van pár rendőrségi fénykép a baleset helyszínéről, illetve egy többé-kevésbé hiányos családfa skicce. Nem, nem Royé, de még az is lehet, hogy igen. Valahol az 1800-as években kezdődik a fa, és az 1990-es évek körül ér véget elvétve pár névvel.*
- Ezt az ismerősöm szerezte. Nem kérdeztem honnét, de nézze meg nyugodtan, hátha van rajta ismerős név. Addig, ha megbocsájt... telefonálok egyet. *És bizony így is tesz. Kollégáját hívja, hogy ma nem lesz bent az irodában, de mobilon elérhető; végszükségben.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Okt. 26, 2010 10:05 pm

*Vienne pedig elköveti azt a hibát, hogy gondolatolvas akaratlanul is, hisz az emlék oly intenzíven, képek formájában tör elő, hogy lehetetlen még visszaszorítani is akár őket egy gondolatpajzzsal.
Az asztal szélét markolja meg, igyekszik azt a látszatot tartani, hogy csak támaszkodik rajta. Meg magát is igyekszik tartani, nehogy itt összeessen.
Az emlékkép végére nagyot szusszan.*
- Mr. Templeton... *súgja. Hülye kérdés lenne, hogy minden rendben van e, mikor tudja, hogy nincs, de hát na. Átlag ember ilyenkor azt kérdezné. Ő nem. Csak ennyit mond.*
- Biztos, hogy szeretne Margarethez elmenni? * Neki muszáj, terve van a dobozzal, de nem biztos, hogy a férfit ki szeretné megint hasonlónak tenni. Márpedig beszélgetni egy halott őssel... elég morbid, főleg, ha az őse olyan ölelgetős, mint a nagyanyja. Életében nem ölelgette Viennet annyit, mint a halála után. Brrr...*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Okt. 26, 2010 10:26 pm

*Utólag jut csak eszébe, hogy esetleg megkérdezhette volna, hogy ne hozasson esetleg vizet, vagy ilyesmi... ehh, ilyenkor tudja áldani, hogy van mellette pár titkárnő, no meg Andy, akik gyakorlottabbak protokoll terén az életben. Vienne-ünk szimplán nem tartja fontosnak az ilyet, mint az apró figyelmességek. Minek, ha pár nap múlva eltűnik a fazon az életéből? Nála az ilyesmiket ki kell érdemelni. Bizalmatlan.*
- A papír formátumot sajnos nem adhatom ki a kezünkből, de.. *Egy CD-t nyújtok a pasas felé.* Remélem így is megteszi. *villan halvány mosolya. Áldja Logan ritka jó eszét, még ha meg is akarta ölni már párszor. A beálló szünetben -látszólag- totál oda nem illő kérdés szakad fel a nőből.*
- Kocsival van?

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Okt. 26, 2010 10:44 pm

*Na ja. Mégiscsak férfiból van a másik, ő meg nem az anyja. Erről ennyit. A megjegyzés kis mosolyt csak az ő képére is.*
- Igaz is... *Majd szusszanva lép el az asztaltól.*
- Ez esetben, remélem, nem félős fajta. *Merthogy ő motorral jött be ma is. Kérhetne szolgálati kocsit, de minek a felesleges felhajtás, hogy rendőrautóval furikázzon. Motorral egyébként is gyorsabb.
Közben persze gondosan összerendezgeti a papírokat, majd a dobozkája felé tart. Részéről mehetnének is akár.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Okt. 26, 2010 10:55 pm

- Csak jöjjön, ígérem, nem fog fájni. *Szusszan felkapva a közepes méretű mezeinek látszó dobozt. A másikra pillant, majd mennek is kifelé. Ott még odaszól a titkárnőnek, hogy elment, Andyt pedig üdvözli, majd beszállnak a liftbe, lemennek a földszintre, ott ki a hátsó, személyzeti parkolóba... és bizony, egyetlen motor árválkodik ott, ami ismerős lehet Roy számára. Vienne az felé tart.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Okt. 26, 2010 11:06 pm

- Ezt most bóknak veszem. *Ironikus kis megjegyzés, de a mellé társuló mosoly elárulja, hogy csak poén az egész. A motorhoz lépve kiveszi a bukót és a férfi felé nyújtja. Helyére beteszi a dobozt. Kicsit szűkösen, de befér. Nem számít az se, ha meg kell nyomorgatni kicsit.*
- Mindent ki kell próbálni egyszer, nem igaz? *Hogy ő is bukósisakot vegyen? Ünnepnap az a városban. Ritkán megesik, de nem kifejezetten rajong érte. Viszont ha a férfi felvette, akkor akár mehetnek is. Csak győzzön Roy kapaszkodni, hisz a nő a sportos vezetési stílus híve.
A végállomás pedig... Margaret lakása.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content