Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Refero luxuslakása

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Refero luxuslakása

Témanyitás  Refero on Kedd Aug. 09, 2011 1:12 am

Kényelem és tágas terek; valamint egy, a tetőteraszon kialakított kert.

A hozzászólást Refero összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 09, 2011 4:04 am-kor.
Refero
Démon
Démon

Titulus : Kaméleon
Hozzászólások száma : 48

Vissza az elejére Go down

Re: Refero luxuslakása

Témanyitás  Refero on Kedd Aug. 09, 2011 1:37 am

~ Micsoda egy nap! Most vehetek új öltönyt. ~ Egy szimpla csere lett volna, de persze a rendőrségnek trükköznie kellett! Mit értek el vele? Több emberük meghalt és közülük is néhányan, ráadásul Dylen is kapott egy golyót. ~ Pedig ez egy nagyon drága öltöny volt! ~ Eredeti Armani, erre most csupa vér.*
*Fáradtan huppan le a bőrfotelbe. - Mára ennyi volt - s lábát a karfára dobva nyúl a söréért.*

A hozzászólást Refero összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 09, 2011 1:50 am-kor.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Kedd Aug. 09, 2011 1:48 am

*Már a férfi előtt itt volt a lakásban. Amíg várt kellemesen körbenézett, hogy megtudjon kicsit többet az új kiszemeltjéről. Hogy társ vagy ellenség lesz, még nem tudni. De mindenképpen kíváncsi rá. Ritka népség az ő fajtája, és csak pletykákat hallott a képességéről. Hát ideje volt meglátogatni, hisz neki is kell egy személyes véreb, akár ő is lehet. A konyhába teleportálja át magát miután a férfi leült. Szomorúan látja, hogy nincs bor amit végül szóvá is tesz.*
-Egy üveg bort azért elbírna ez a konyha.-*Jegyzi meg nyugodtan a konyhaajtóban állva. Keze szokás szerint a háta mögött összefogva. Öltönyben van persze, az az ő stílusa. Illetve, hogy rátör emberekre és figyeli a reakciójukat. *
Rafael
Démon
Démon

Titulus : Master of souls
Kor : 491

Hozzászólások száma : 247

Témanyitás  Refero on Kedd Aug. 09, 2011 2:07 am

- A bor a bárpultban van - mondja könnyedén, de egyből talpra ugrik, amint észbe kap, a hang nem Billy-é, még ha oly annyira is hasonlít rá, ráadásul ő csak vodkát iszik.
- Ki maga és mit akar? - Szegezi neki a kérdést nyugodt, de fenyegető hangnemben. Nem tudja kicsoda az illető, de ahány ellensége van a halandók és a mágiatudók között, bárki és bármi lehet a látogatója. - És nem mellesleg, mióta van itt?
Azt azért furcsállja, hogy öltönyben, elegánsan megjelenve törtek be hozzá. Mindenesetre felkészül, ha esetleg támadólag lépne fel ellene.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Kedd Aug. 09, 2011 2:40 am

-Az aki olyan könnyen tudna megölni, mint ahogy azt a sört kinyitottad.-*Lép beljebb egy lépést.*
-Rafael vagy a Fődémon jó barátja és tanácsosa.-*Mutatkozik be udvariasan bár a kézrázásos dolog most elmarad. Ehelyett lassan elindul az emlegetett bárpult felé. Teljesen úgy mozog mintha egy kedvesen fogadott vendég lenne, akinek épp az imént mondták, hogy "Érezd otthon magad!"*
-És épp elég ideje, hogy megtaláljam azokat az ócska kis műanyag golyókat amiket a nevetséges fegyveredbe raksz.-*Mondja kicsit szánakozva, és elkezdi szemügyre venni a borokat.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Refero on Kedd Aug. 09, 2011 4:31 am

A fődémon hallatán ráncba szalad szemöldöke. ~ Hát ha ez a pali ugyanaz, mint az a Fődémon, akit a Grimoire-ban említenek, akkor itt valami nagyon nagy készülődik. A kérdés csak az, nekem mi a részem benne... Tudtommal nem ártottam az Alvilág Urának... hogy oda ne rohanjak! ~ grimaszol egyet, közben egy pillanatra sem veszi le a szemét a bárpult felé induló, magát Rafaelnek hívó - ezek szerint démon - férfiről. Abban biztos volt, hogy ha meg akarná ölni már rég megtette volna. Ez egy kis bátorságot adott neki. Annak azért egy cseppet sem örült, hogy hozzányúlt a fegyvereihez; a tört remélhetőleg még nem találta meg. A pisztollyal egyébként sem tudna ártani neki, és ezzel ő is tisztában van. ~ De akkor sem nevetségesek te alvilági majom! ~ A gondolatai ellenére vonásai nem változnak. Jobb színész ő annál, minthogy hagyja azokat kiülni az arcára.
- És mit a akar a kedves barátja tőlem? - kérdez hasonló hangnemben mint az előbb, majd meghúzza a sörét, mintha ezzel jelezné: nem fél tőle!
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Kedd Aug. 09, 2011 4:42 am

*Elővesz egy bort kinyitja, majd talál magának ott poharat is amibe kitöltse. Megszaglássza kicsit majd megnézi a címkét és mosolyog. Majd belekortyol. Láthatóan nem siet sehova.*
-Hogy Lupo? Ő természetesen semmit. Számára csak egy porszem vagy, aki mászkálhat míg nem szúrja a szemét. Nekem van dolgom veled.-*Lép ki a pult mögül, hogy végül nekitámaszkodva borozgasson és figyelje a másikat.*
-Úgy hírlik, hogy te más vagy mint a normál alakváltók. Bár amennyire érzem rajtad, nem is vagy teljesen démon. Ha megtennéd, hogy kicsit elmagyarázod, azt megköszönném.-*Udvarias, lehet hogy rárontott a pasira szó nélkül, de most udvarias.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Refero on Kedd Aug. 09, 2011 5:18 am

A fellengzős szavakra csak fintort vág. ~ Ha nem vigyázol a szádra ez a porszem még a végén a küszöbödre szarik - ám amikor a képességei felől érdeklődik minden világossá válik számára, és az utolsó csepp aggálya is eloszlik afelől, hogy nem éli meg a holnapot. S abban is biztos, ezek után a nyelvére sem figyel már oda. Húz egyet még a söréből, majd az asztalra helyezi az üveget és úgy mozdul, hogy pont szembe álljon Rafaellel.
- Démon? Kérlek ne alázz meg. Warlock vagyok - veti oda a szavakat. - Az erőmre vagy kíváncsi? Legyen! - s vonásai mintha hullámzani kezdenének, majd lassan egész testében változni kezd.
Néhány másodperccel később már a férfi képében vigyorog tovább.
- Ha megengeded - csuklóból meglendíti a kezét, mire a pohár kirepül Rafeal kezéből egyenesen az ál Rafael kezébe. Még a hangja is ugyanolyan. - Egészségedre! - emeli meg a poharat egy kacsintás kíséretében.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Kedd Aug. 09, 2011 5:27 am

*Figyeli a másik tevékenykedését majd összecsapja a kezét szánakozóan.*
-Ennyi? Alakváltás és telekinézis? Ez az amiért nem vagy olyan mint a többi alakváltó? Hát ha komolyan ezért jöttem ide, akkor asszem mehetek is. Bárhol találok ilyen képességű embereket akik csak a látványomtól befogják a szájukat és megteszik amit mondok. Fölösleges lenne eltűrni téged.-*Vesz elő egy új poharat és tölt magának új bort. Nem sieti el a távozást. Hátha valamivel még előrukkolnak neki.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Refero on Kedd Aug. 09, 2011 5:47 am

- Menj nyugodtan! - esze ágában sincs feltartóztatni, de azzal, hogy lekicsinylő megjegyzést tett az erejére kihúzta a gyufát. - De a helyedben nem hagynék itt semmit, amin nyomott hagytam. Egy nap még arra ébredsz átvettem a helyed, és már nem te nyalod a Nagyfőnök seggét hanem én!
Igazából esze ágában sincs ezt tenni. Élvezi a szabadságát és itt fenn megvan mindene, nem hiányzik neki, hogy ugráltassa bárki is. Ettől független most bizonyítani akar. Nincs hozzászokva, hogy lenézzék. Szépen lassan átvedlik Derec alakjába, így immár démonként tekint Rafaelre.
- Kíváncsi vagy miért vagyok én különleges? - kérdezi mély rekedtes hangján, gúnyos mosollyal a szája szélén. - Hát ezért! - s egy tűzgolyót dob a férfi felé. Természetesen tudja, hogy ezzel nem árthat neki. Csak amolyan demonstrációs jelleggel szánta.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Kedd Aug. 09, 2011 5:58 am

-Azt kétlem, amint belépnél halott vagy.-*Majd jön a tűzgolyó ami nem nagy szám, odébb lép és épp elsuhanva mellette a falat kapja el.*
-Ilyet szinte minden démon tud. De az informátorom szerint te nem csak egyszerű démoni képességekkel tudsz rendelkezni.-*Majd előrébb lép egyik kezében pohár a másikban a karkötőjéről lelógó ónix követ markolja.*
-Tudod, itt helyben képes vagyok megölni téged dulakodás nélkül. De tudok jobbat is. Elvehetem az erődet. Nem harcolni jöttem. Csak tudni akarom a képességed, ha jó akkor esetleg munkát ajánlhatok neked.-*Nem pénzben fizet persze, egyszerűen csak elismert lesz és szinte bármit megtehetnek majd.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Refero on Kedd Aug. 09, 2011 6:27 am

- A nagy arcodtól talán nem látsz jól? Hát akkor nyisd ki a szemed és gondolkodj! - lép ő is közelebb, s még a mutatóujját is megkocogtatja a halántékán. - Egy warlock nem tud démoni tűzgolyóval dobálózni, ha nem tudnád. Hacsak, le nem másolja a képességet. - Élvezi a helyzetet, hogy most egy kicsit ő került fölénybe, legalábbis szellemi szinten. Egy cseppet sem tart a Démontól, még ha lehet, hogy kellene is. Hiába játssza itt a Steven Segalt. - Lehet, hogy az alakváltó vagy a kaméleon megnevezés nem mond neked semmit, de az, hogy Kakukk talán igen.
Az utolsó szavakat szinte suttogja és sejtelmes mosoly ül ki arcára,
miközben visszavált Dylen alakjára. ~ Nem kell neki tudnia, hogy nézek ki valójában, már ha nézek ki valahogy valójában. ~
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Kedd Aug. 09, 2011 6:56 am

*Elkerekedik a szája, nah jó most tényleg meglepték.*
-Szóval egy kakukk. Azt hittem kihaltak, legalábbis nagyon rajta voltam az ügyön úgy kétszáz éve, de ezek szerint pár kimaradt.-*Lehet ez egy kicsit megnehezíti a tárgyalást majd. Sebaj, max újrakezdi a mészárlást.*
-Ezek szerint tényleg megvan a tehetséged amit keresek. Szóval lenne egy ajánlatom. Amolyan munka ajánlat. Ha kell valami és a te képességed kell jössz, és teszed a dolgod. Cserébe az sérthetetlenséget kínálok az alvilág felől, egy démon se emelhet rád kezet, illetve hatalmad is lesz odalent.-*Mivel kifigyelte a srác személyiségét itt még nem fejezi be.*
-Ez nem egy ugráltatós meló. Nem azért kellesz, hogy kimosd a szőnyeget. Ha meg kell ölni valakit megvan rá az emberem, ha el kell játszani valaki szerepét, arra lehetnél te az ember. Egyszeri ajánlat. Ha most nem érdekel rendben, de több esély nincs. Ha igent mondasz akkor szólok ha kellesz, és meghálálom a jó munkát.-
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Refero on Kedd Aug. 09, 2011 7:45 am

Ha önérzetes Warlock lenne, Refero most biztosan nekiugrana a démonnak, vagy legalábbis bosszút esküdne, hogy majdnem sikerült kiirtani a fajtáját. De egyrészt nem ilyen, másrészt meg nem sikerült valami jól a keresztes hadjárat és amúgy se érdekli mit csinált évszázadokkal ezelőtt. Ő él és virul, csak ez számít neki. - Ezek szerint nem végeztél valami alapos munkát - jegyzi meg csípősen, s ismét a söréért nyúl.
Rafael ajánlatát figyelmesen, szótlanul hallgatja végig. Először nem tetszik a munkarend megfogalmazása, de végül megfelelő hangnemben és stílusban fejezi be az ismertetését. ~ Védettség a démonok ellen? Hatalom? Elismerés? Szükségem van nekem erre? Ha nincs is remekül hangzik, azt be kell valljam és nem kell mást tennem érte, mint azt, amihez a legjobban értek, becsapni az embereket. És kitudja? Idővel ennél sokkal nagyobb hasznot is húzhatok egy itt most elhangzó igen-ből.
- Rendben van, benne vagyok! - mondom végül, de nem siettem el a választ. Nehogy azt higgye könnyen beadom a derekam.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Kedd Aug. 09, 2011 7:56 am

*Bólint a válaszra, majd közelebb lép és a kezét nyújtja.*
-Az árulást halállal jutalmazzuk. Remélem megérted a dolgot. Ha kész a csapat bemutatlak nekik. Bár fény fog derülni az én kis személyes bandámra, de egyelőre tartsuk titokban. Van esetleg bármilyen kérésed előrejáróban?-*Kérdi kíváncsian. Ez a srác lesz a fekete bárány már most látja. Neki nem csak úgy meg kell mondani mi a dolga, nála jobban kell majd figyelni. De talán ha megmutatja, hogy tényleg állja a szavát, akkor kicsit kezesebb lesz. Nem mintha bárkit ugráltatni akarna, látta már másnál, hogy mi annak a vége. És egyáltalán nem jó.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Refero on Kedd Aug. 09, 2011 8:18 am

Bátran kezet fog a férfivel. Lehet hogy csak egy démon, de még ők is betartanak bizonyos játékszabályokat, mint ahogy ezt is: Az üzlet az üzlet! Tudta, hogy fontos tagja lesz ennek a bizonyos csapatnak, viszont az a tudat, hogy el akarta törölni a fajtáját, most mégis a segítségét kéri, azt jelenti, valami nagyszabású tettre készül.
- Ami azt illeti van - mondja a férfi kérdésére, majd a konyhába sétál, hogy újabb sört hozzon magának. Onnan kiabál vissza neki. - Jól sejtem, hogy nem pókerezni gyűjtöd az embereket? ...vagy démonokat, mindegy. Ugye nem abba a kézbe készülsz beleharapni, amely az ételt adja a szádba? - hogy nyomatékosítsa szavait a sör mellett egy doboz kínaival a kezében tér vissza.
- Kérsz? - ajánlja fel Rafaelnak. - Nem tudom, ti démonok esztek-e, de nekem muszáj, elvégre szinte ember vagyok - s bár kissé undorodva, de nagy étvággyal lát neki a kajának.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Kedd Aug. 09, 2011 9:27 am

*Meglátva a kaját és a sört inkább fintorogva megrázza a fejét és a rendes kérdésre koncentrál.*
-Valamit tudnod kell Luporól. Gondolatolvasó, akinek ha a közelébe kerülsz önmagadtól semmit nem tudsz elrejteni. Már a gondolatom megszületésekor megölt volna pedig több mint háromszáz éve vagyok mellette. De Luponak megvannak az emberi akik hűségesek hozzá. Jó barátom de ha ellenem fordul nem fogom hagyni magam. Illetve vannak más céljaim amiket elakarok érni. Van sokkal jobb mint egyszerűen kiütni a fődémont, és a trónra ülni.-*Mosolyodik el kellemesen.*
-A többi démonnal ellentétben tisztességes vagyok. Ha valamit megfogadok megtartom, persze ha tesznek érte én is tudok dög lenni. Lásd a fajtád. Üzletet kötöttem a kakukkokkal, vannak bizonyos részei a képességednek amik nekem köszönhetők. De átvágtak hát kiirtottam akikről tudtam. Tudták mire számítsanak de átvertek.-*Így talán már tudja hova tenni őt a férfi. Hogy valóban halálos ha az akar lenni, hiszen biztos említették már neki a kakukkok irtását. Igaz nem egyedül csinálta, de sok lelket szerzett. Bár akkoriban elég vérszomjas korszaka volt.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Refero on Szer. Aug. 10, 2011 1:42 am

Csendesen tömi a fejét miközben hallgatja a férfi válaszát. ~ Ezzel a Lupo-val jobb lesz tisztes távolt tartani... ~ gondolja, majd felhorkan. - Barátok, persze! - Nem sokat tud a démonokról, hisz Derec-et is csak néhány hete másolja, de annyit már sikerült megtanulnia:
- Odalenn nincs barátság! Legalábbis nem abban az értelemben, ahogy idefönt használják - nem mintha ez kifejezetten zavarná... Amikor Rafael megint előveszi a fajirtás témát, csak unottan felsóhajt. - Ha most azt várod térdre boruljak előtted, hiába fáradsz! Köszönettel a szüleimnek és magamnak tartozok, senki másnak - mondja könnyedén, fel se nézve az ételből. Közben már bánja, hogy csak átlapozta a történelmi részt a Grimoire-ban. De, amint Rafael távozik, pótolni fogja ezt a hiányosságot. - Nem kifejezetten hallottam rólad - rázza meg a fejét egy fintor kíséretében. Nehogy azt higgye már, hogy ő itt az atyaúristen!
- Autogrammot ne kérjek? - kérdezi gyermeteg hangon. Beleejti a villáját az immár üres dobozba, amit az asztalra rak és sörre cserél, majd lassan feláll. - Nem tudom mi dolgod volt az őseimmel, de nem is érdekel. Amint látod nem igazán tartom velük a kapcsolatot - ami részben igaz is, de nem kell mindent tudnia róla. Felnyitja a sört, mert mi másért vette volna a kezébe, és nagyot kortyol belőle.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Szer. Aug. 10, 2011 2:38 am

-Nem azért mondtam el, hogy nagyra tarts, vagy félj tőlem. Csak tudd, hogy nem hiába vagyok ott ahol. Most pedig megyek, vannak mások is akiket be kell toboroznom. De ezt még odaadom.-*Nyújt át egyszerű fehér követ ami egy hasított bőrön lóg.*
-Ha hívlak akkor kéken ragyog és néha felizzik. Egyelőre ez annyit tesz, hogy itt a lakásodban találkozunk. Később majd idefentre is keresünk valami helyet.-*Mutogat körbe, ami alatt a földet és Friscot érti. Majd biccent a másiknak és tovateleportál.*

//Köszöntem!//
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Refero on Szer. Aug. 10, 2011 3:05 am

Átveszi a különös eszközt, ami valamiféle csipogóként fog szolgálni, majd miután Rafael távozik a hálószobájába megy és előveszi az éjjeliszekrényből a Grimoire-t. Az ágyra hasal és tanulmányozni kezdi a könyvben eddig átugrott részt. Hümmög párszor olvasás közben, aztán egyszer magasba szalad a szemöldöke - Eh, még jó, hogy nem értem hozzá! - Nem is bánja, hogy letett arról a szándékáról, miszerint a későbbiek folyamán másolni kezdje a férfit. - Én szeretek másokkal érintkezni - nem szeretné, ha ez megváltozna a jövőben.
Azt is megtudja mi az a része az erejének, amit neki köszönhet. Régen a kakukkok csak a képességeket tudták átvenni a másolással, ám Rafael segítségének köszönhetően immár az emlékeiket is. Ezáltal még tökéletesebb kémek válhattak belőlük.
Mikor végzett, kezével megtámasztva állát a semmibe meredve gondolkodott el az olvasottakon. Nem lesz veszélytelen vele dolgozni, de talán megéri a jutalomért, ha pedig mégse bármikor le tud lépni anélkül, hogy bárki is rátalálna. Az évek alatt megtanulta, hogyan kell eltüntetni a nyomait.
Eredeti alakját magára véve indul a fürdőszobába. A mai napnak vége ~ Ideje eltenni magam holnapra...

//Folyt. köv... Very Happy Köszi!//
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Refero on Szer. Aug. 10, 2011 10:17 pm

Ma nem igazán tud majd a munkára koncentrálni. A bőrkanapéján ül reggeli kávéját szürcsölgetve, miközben az üvegfalon át a távolba meredve, a Rafaellel kötött megállapodásukon járatja agyát. Be kell magát biztosítania! Nem bízhat a férfiben... Elvégre, ha érdekli, ha nem, a Kakukkok nagy részét századokkal ezelőtt már lemészároltatta. Mi a biztosíték, hogy vele nem ugyanezt tervezi a munka elvégzése után? Abból, amit Derec személyiségéből kivett, semmi. A két pohár, amiből látogatása során ivott, még mindig az asztalon vannak, rajtuk a démon nyálával és lenyomataival. Az ősei biztosan találtak rá módot, hogyan védekezzenek ellene, hiszen túlélték Rafael és csatlósainak üldözését. Hogy mitől ilyen biztos benne? A Kakukkoknak csupán egyetlen klánja létezik. Ha azt kiirtotta volna - miként azt a démon gondolja -, akkor ő nem lehetne itt.
Az este nem igazán volt választása: Igent mond vagy a lehető legrosszabb ellenséget szerzi meg magának. De még valószínűbb, hogy megölte volna, ha nemet mond. Pedig ő igazán ki akar maradni a Démonok csatározásaiból, tökéletesen elég neki a fenti világ problémái. De most mégis belecsöppent, ezt a darabot végig kell játszania. De attól, hogy a démonokhoz képest ő csak egy pólyás, nem jelenti azt, hogy nem lehet okosabb náluk. A többséggel ellentétben ő több aggyal is tud gondolkodni, többféle szempontból tud megvizsgálni egy helyzetet. Dylen nagyravágyása pedig pont jól jött neki az este.
~ Ideje hazalátogatnom ~ jegyzi meg magának. Az ő könyvében nincs benne az, amit keres, de tudja hol találja. Utálja, hogy ilyen védtelen a démonok ellen. El tud tűnni előlük, be tud épülni közéjük, de ha harcra kerül a sor, szemtől szemben alig van esélye. Ezért keresi a tökéletes erőt, amit ha lemásol, végre nem kell tartania az Alvilág mocskától. Ám ez évekbe telhet; neki nincs annyi. Azt is tudja, kinek a segítségét fogja kérni, hogy megtalálja a módot egy képesség gyorsabb megszerzésére. Azt is Rafaelnek köszönheti - amit persze a férfi elfelejtett említeni neki -, hogy képtelen a jól bevált képességlopós trükkel erőhöz jutni. Mert ugye mindennek ára van...
A dudaszó zökkenti ki a hosszas gondolatmenetből.
Gyorsan alakot vált és immár a maffia szerves tagjaként, Dylen személyében lép ki az utcára és száll be a fekete Ford-ba. - Ez az ukrán tyúk jobb időpontot is választhatott volna a tárgyaláshoz - veti oda a sofőrnek, mikor becsukta maga után az ajtót. - Hol is lesz a randevú?
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Refero on Szomb. Aug. 20, 2011 7:42 am

[Katherine calling]

Jókedvűen teleportál haza. A tengerparti sétája mégsem volt eredménytelen: megtalálta legújabb játékszerét. Mára már nem tervez semmi egyebet, így a fürdőbe indul, hogy jól megáztassa magát, amikor csörög a telefonja. ~ Ki lehet az?
Ahogy a kijelzőre néz nem ismeri fel a számot, de ez nem igazán jelent semmit. Sokszor és sokan hívják ismeretlen számmal, de ő persze felveszi. Ha valaki tudja ezt a számot, akkor biztos, hogy ismeri az illetőt vagy üzleti ügyben keresik.
Torkát megköszörülve szól bele a telefonba. - Igen, tessék! - s bár a hang Dylen-é, még mindig Scarletként áll a nappaliban a füléhez emelt készülékkel.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Szomb. Aug. 20, 2011 8:07 am

[Katherine Calling]
Kath ott ült Wal üres lakásában a kanapén. A férfi még dolgozott, Katherine pedig unatkozott. Ma sem járt sikerrel a munka keresés ügyében, letörtségét egy forró fürdővel enyhítette. Most vizes hajjal, egy kinyúlt Lakers-ös pólóban bort iszogatott. Játszadozni lett volna kedve. Unta magát ebben a lakásban, semmi jó mókát nem talált. Ujjai között a téglalap alakú papírt forgatta, amelyet a titokzatos Dylen nyomott a kezébe tegnap este. Tekintete előtt felidézte a férfit, s akaratlanul is megborzongott. A karja libabőrös lett, ahogy eszébe jutott amint aznap este átkarolta ő az utcán. Piszkosul kívánta Dylent, maga sem értette miért. Egyszer csak azon kapta magát hogy a mobil telefonjába írja be a telefonszámot, majd gondolkodás nélkül megnyomja a hívás gombot...
Egy két csengetés után meghallotta a férfi szexi, és elbűvölően rekedtes hangját. Először nem mert megszólalni, aztán mégis mondott valamit.
- Szia.. - csak ennyit tudott kinyögni. Újabb csend következett. Most mit kéne mondania? Aztán mintha megint belé bújt volna a kisördög, csábos hangon folytatta.
- Azon gondolkodtam, vajon mikor pótoljuk be a megbeszélt izgalmakat?
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Titulus : elveszett lélek
Kor : 29

Hozzászólások száma : 49

Témanyitás  Refero on Vas. Aug. 21, 2011 12:20 am

Először semmi. Aztán egy félénk hang köszön bele a telefonba, majd újabb csend. Azonnal felismeri a tulajdonosát: a kis cafka, aki annyira összezavarta tegnap! Majd Scarletként szól bele a készülékbe valami csípőset, így biztos megszabadul tőle. ~ Hogy is hagyhattam futni! ~ Aztán a szégyenlős köszönés után ugyanaz a csábos, kacér hanglejtés üti meg a fülét, ami annyira levette a lábáról Dylent.
- Akár ma este is - vágja rá könnyedén a lány kérdésére, s szabályosan hátrahőköl, amikor észreveszi, már fel is vette a férfi alakját. Ő nem is ezt akarta mondani! És mikor változott át? Gyorsan eldarálja a címet, majd lecsapja a telefont és az üvegfalhoz lép.
- Mi a franc folyik itt? - szegezi a kérdést tükörképének. Fogalma sincs mi történek. Hogy képes egy alakmás irányítani? ~ Ennek tényleg utána fogok járni! ~ s azzal, hogy felhívta a lakására a nőt, már meg is tette az első lépést efelé...

A hozzászólást Refero összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 27, 2011 3:13 am-kor.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Katherine Mihalkov on Vas. Aug. 21, 2011 12:52 am

Dylen nagyon be lehetett indulva, mert rögtön megadta a címét Kathnek. Elbúcsúztak egymástól, aztán mind a ketten letették a telefont. Katherine pár másodpercig mosolyogva ült a kanapén aztán felpattant és a szobájába sietett. Levette magáról a Lakers-ös pólót, ami a földön landolt. Oda lépett a komódhoz és kihúzta a fiókot. Valami szexi alsónemű után kezdett kutakodni, míg végül talált egy fekete csipkés tangát, és egy hozzá illő fekete csipkés melltartót. Magára vette a fehérneműket, aztán a gardróbhoz lépett. Kitárta az ajtaját, s szemét átfuttatta a ruhákon. Rá akadt egy rég hordott miniszoknyára, és kiválasztott hozzá, egy mélyen dekoltált felsőt. Magára fújt a kedvenc parfümjéből, majd felvette kedvenc magas sarkúját. A haja már szinte száraz volt, így gyorsan megfésülte majd fogta a táskáját és kilépett a lakásból. Az utcán leintett egy taxit, és a sofőrnek megadta Dylen címét. Az autó hamarosan megállt egy fényűző ház előtt. Ez a hely előkelő volt, szinte a levegőben érezni lehetett a sznobságot. De ez most cseppet sem zavarta a lányt. Oda dobott a taxisnak pár dollárt, aztán kiszállt az autóból. Magas sarkúja kopogásának kíséretében sétált az ajtóhoz, és megnyomta a csengőt..
Katherine Mihalkov
Boszorka
Boszorka

Titulus : elveszett lélek
Kor : 29

Hozzászólások száma : 49

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next