Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

A Börtönerőd

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

A Börtönerőd

Témanyitás  Vienne on Szomb. Okt. 24, 2009 9:03 pm

Az Alcatraz-sziget (vagy egyszerűen Alcatraz”) először világítótorony, majd katonai erődítmény, később börtön volt, ma múzeum és 1986 óta nemzeti emlékhely.
A nagyközönség számára leginkább az 1934 és 1963 közt a szigeten működött maximális biztonságú börtönről nevezetes, aminek falai közt töltötte büntetését két világháború közti időszak nagy gengsztereinek „színe-java”, mint Al Capone vagy George R. Kelly.
Vienne
Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: A Börtönerőd

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 2:21 am

* Az egyik tetőn ül, felhúzott lábakkal, mint valami lusta nagymacska. Egyébként hófehér ruhát visel, ami szinte csak az ő heppje az alvilágban.
Remekül kiemeli karamellszín bőrét. Haja felkötve laza lófarokba, hátán tegez, benne mérgezett nyilai.
Valamit babrál az íjjal, azért ücsörög odafennt egészen békésen.
Most tényleg olyannak tűnik, amennyinek korban látszik - 19 éves kis töltöttgalamb lánynak, akit hajt a serdülő vére, és szórakozni jött fel a tetőre.
Holott nem is, csak épp az előbb sikerült megölie egy fényőrt és mellé elszakadt az a hülye húr is az íjon.*
Cheryl
Démon
Démon

Titulus : The Phoenix
Kor : 392

Hozzászólások száma : 261

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 2:56 am

*Egy magas sötét fickó teleportál a tetőre, Cheryl közelébe. Körbenéz mielőtt odamenne a lányhoz. San Fransisco-t csak így szereti. Jó messziről.
Rengeteg ostoba ember nyüzsög lent, akik egy vércsepp láttán is elsápadnak és elájulnak. Szusszant egyet, majd az íjjal babráló Cherylhez lép.*
-Csini íjacska. *Zendül mély, kissé kellemetlen hangja.*
Elliot
Néhai
Néhai

Titulus : The Animal
Kor : 138

Hozzászólások száma : 121

http://www.hellokitty.com

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 3:28 am

* Érzi a másik jelenlétét, de nem nagyon hatja meg. Csak épp felpillant maga elé, majd visszatekint le arra, amit épp csinál.
A hangra széles mosoly terül arcára és úgy, ahogy van, ültében pillant fel a másikra.*
- Kösz. Saját készítés. *Megvan annak több száz éve is. Mosolya egyébként egészen gyermeki, akár ártatlannak is tűnhetne... ha nem lenne az, ami.*
- Mi járatban? *firtatja eztán, visszafordulva és befejezve ténykedését. Elégedetten nézi művét, majd kérdő tekintettel pillant fel a férfira.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 3:33 am

-Sok meló az ilyen, nem? *Ráncolja a homlokát, majd letelepedik mellé és pillanatra elfordul, hogy húzzon egyet laposüvegéből.*
-Szeretem a távolból nézni az ostobákat és tűnődni...ma kit öljek meg? *Hangja szinte filozofikus. Szeret morbid dolgokon gondolkodni.*
-Kérsz? Abszint. *Nyújtja Cheryl felé a laposüveget. Ő "kedves". Megosztja vele a mérgét.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 3:43 am

- Beletelik pár hónapba. *Tekint mostmár ő is maga elé, ahogy a másik letelepszik mellé. Jó ez így. Kellemesen melengeti hátát a lenyugvó nap, a város zajai idefent eltompulnak.*
- És ki a szerencsés? *húzódik pimasz vigyor a képére a másik filózása hallatán, ahogy sűrű szempillája alól sandít rá.*
- De csak mert szépen kínáltad. *nyúl is érte, lehúz belőle egy közepes kortyot, majd fintorogva adja vissza a másiknak az üveget. Nagyot nyel, pislog párat, de nem szól, csak maga elé tekint arcán bájos daccal. Hamvas, édes tizenkilenc. - Látszatra.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 3:50 am

-Én maradok a szokásos felszerelésnél. *Von vállat közömbösen. Ő annyira nincs oda a napfény melegéért. Csupán élvezi, hogy ez nem a város és hogy nem vinnyognak az idióta halandók. Lent sem jobb. Tele van felfuvalkodott hólyagokkal, egynémelyik még a kezét sem hajlandó bepiszkítani a móka kedvéért.*
-Valami buta kis fruskát néztem ki. Azokért nem kár. *Ördögi félmosoly ül ki az arcára.*
-Ezért a cuccért érdemes ölni is. *Emeli meg kicsit az üveget és jó nagyot húz.* - Kár, hogy lent nem tudom hol lehetne ilyet szerezni.
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 3:56 am

- Háromszázhetven évvel ez előtt még az enyém számított normálisnak. *Vág vissza csípkelődve. Amennyire mufurc a másik, annyira életvidám ő. És szeszélyes, szóval könnyen lehet, hogy pillanatok múlva már előmászik belőle a fúria.*
- Ezt vegyem célzásnak? *vonja fel szemöldökét rosszallón és a másik szemeibe tekint sötét, mandulavágású szemeivel.*
- Nos éppenséggeeeel... én igen. *húzza el a mézes madzagot előtte, de juszt se árulja el.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 4:03 am

-Háromszázhetven éve én még nem léteztem. *Szusszant egyet, hogy elnyomjon egy mosolyt. Ő csak akkor szeszélyes ha sokat iszik. Jelenleg porzik a gigája, így biztonságban van a világ nagyobb része.*
-Ugyan kedves, nem vagy te buta, nem olyan a híred sem. Fruska meg pláne nem, mivel közel háromszor annyi vagy mint én. *Csak kiszalad egy kis nevetés.* Én személy szerint valami elesett ostobára gondoltam.
-Igazán? *Csak lehet vele beszélni. Odafordul Cherylhez.* Ha megtudhatom hogy hol kapni lent abszintot...akkor lehet egy kívánságod.
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 4:09 am

- Na látod. Akkor meg ne fikázd itt az idősebbek munkáját. *böki oldalba öklével finoman a hozzá képest melák pasast. És felkacag gyöngyözőn a megjegyzésre.*
- Jó ilyet hallani, de hidd el nekem, nem mindenki van ilyen véleményen. *Már hogy Cheryl nem buta. Bár az tény, hogy a modern dolgokhoz kissé tüte, meg olykor - ha hadar- erős akcentusa van.*
- Abból akad bőven. *von vállat, majd csak biccent.*
- Hajajj, vigyázz ezzel a kívánságos dologgal... *szélesedik ki mosolya.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 4:19 am

-Hé, én egy szóval sem fikáztam. Csupán megjegyeztem, hogy jól néz ki és hogy biztos sok munka volt vele. *Kissé megbillen a bökéstől, váratlanul éri. Főleg, hogy még az alvilágban is kerülik mint ha jó lenne.*
-Odalent is van egy jó nagy rakat ostoba tuk. *Von vállat megint. Őt meg kinézik, mert nem társaságban iszik és nem szokott szerencsejátékozni. Ő csak gyilkol szép csöndben, kéjesen.*
-Azért kell őket ritkítani. *Kajánul vigyorog.*
-Miért, talán azt hiszed nem vállalom be amit kérsz? *Fintorog egyet.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 4:26 am

*Cheryl meg olyan, hogy jó magasról tesz rá, ki mit gondol róla. Kicsit babás, kicsit vadmacska, kicsit olykor mégis anyáskodó, ördögien gonosz egy nőszemély.*
- Nem hiszem azt. Nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy miért lettél árnyőr és az Ördögre mondom, nem szeretnélek az ellenségemnek tudni. * Nem mintha nem lenne hasonló jellemvonásuk, hisz a nő is hasonló dologért lett árnyőr.*
- Tudod mit? Lepj meg! *vigyorodik el a másik képébe.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 4:34 am

-Látod, látod. Akkor tudod, hogy milyen "finom, gyengéd" vagyok a nőkkel. *Ja, mindet megöli amelyik az útjába akad.* Azért én sem szeretnék halandó lenni és veled összefutni egy sötét sikátorban. *Ezt bóknak szánta.*
-Lepjelek meg? Jó, végülis megölni nem tudsz. *Ördögi kacajjal tárja szét a karjait és csóválja meg a fejét. Ő nem az a legény aki kétszer meg szokta gondolni merje vagy sem. Kezével megfogja Cheryl állát, közelebb húzza az arcát az övéhez és csókot nyom azokra az édes buja ajkakra.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 4:44 am

- És talán te is, hogy én hogy szoktam lerendezni, ha problémám akad a pasasokkal. *Ha nem, akkor a történelem tanszék könyvtárában van egy csinos könyvecske, benne egy legendával, ami amúgy igaz. Róla szól és arról, hogy egyetlen éjszaka alatt lemészárolta az összes harcos férfit a falujában, puszta bosszúból.*
- Ebben én nem lennék olyan biztos. *szusszan elvigyorodva, de eztán már érzi is az irányító ujjakat puha kis állán.*
- Mi a... *tekint fel a férfira, és ajkaik találkoznak. A csók bár rövid ideig tartó, a nőcske ajkai kétségtelenül "visszamarnak" a férfiéiba.*
- Ti pasik annyira kiszámíthatóak vagytok. *szakítja meg a csókot azzal, hogy finoman eltolja magától a másikat.*

Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 4:49 am

-Hallottam a viszonyodról a harcos férfiakkal. *Valami mosoly-fintor keverék ül ki az arcára.*
-Nyugi...*Kiélvezi az apró kis csókot, de meglepi, hogy Cheryl egyáltalán reagál. Sokkal rosszabbra számított.*
-Hékás, a szeszély a nők dolga. A nagyfiúk meg kiszámíthatók. *Von vállat egy félmosollyal az arcán.*
-Akkor elmondod, hogy merre kapni erősebbet egy vacak felvizezett whiskeynél vagy többet szeretnél mint egy szánalmas kis csók?
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 4:58 am

- Megérdemelték. *morran, nem akarván visszaemlékezni a dologra. Mivel valaha ember volt, ezért megvannak a maga gyengeségei. Mert legyen akármilyen karakál típus, mai napig megretten attól, ha csak szimplán kezet emelnek rá.*
- Azért ez így mégiscsak túl könnyű lenne. *Szusszan, ujjával játékosan végigsimítva a férfi arcának vonalán. Egyébként kellemes, jellegzetes illat lengi körbe a nőt, ahogy közel hajol a másikhoz.*
- Semmi izgalom, semmi... vadászat. *pillant fel halvány, cinkos kis mosollyal.*
- Ezzel az erővel akár itt és most is szétdobhatnám a lábaimat. *Von vállat flegmán, holott csak húzza a pasast. Ki tudja, mennyire vevő a másik erre.*
- Ismered a Hazárd-tanyát? Van egy asztal, csak nekem foglalva. Tudom, hogy nem bírod a tömeget, így nyugodtan hivatkozz rám és oda beülhetsz. Csak nagy ritkán tartózkodok úgyis ott. *Többet van a játékasztaloknál.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 5:06 am

-Valószínűleg. *Bólint kissé bambán. Akiket ő megölt azok nagyrésze nem érdemelte meg. Pláne Eithne nem. De foglalkozik ő ilyen triviális ökörségekkel?*
-Túl könnyű? Hmmm... Látom te sem az a fajta vagy aki könnyen bedől nekem. *Senki sem mondhatja Cherylre, hogy buta ezekután. A láb szétvetős dolgon jót nevet.*
-Abban nincs semmi izgalmas. *Simítja meg kissé a nő haját.*
-Hazárd-tanya? Én azt Hamiskártyás-tanyának hívom. Nem voltam még bent. *Cheryl olvas benne. Valóban az irtózatos tömeg miatt nem jár oda. De hamár felajánlotta neki az asztalt, be fog oda nézni.* Kösz, majd beugrok oda.
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 5:18 am

- Idősebb vagyok, láttam már mindenfélét. Nagyon meg kell dolgoznod, hogy meglephess. *vigyorodik el széles, bájos mosollyal. Kislány. Tizenkilenc éves kislány. Örökké az is marad.*
- Örülök, hogy ebben egyetértünk. *feleli, a válaszra pedig felkacag.*
- Pedig jó kis hely. De csak mert az enyém. *vigyora mosollyá szelídül és őszinte hangon kérdezi:*
- Volna kedved velem vadászni?

Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 5:27 am

-Ne emlegesd, mert még pedálozni fogok. *Kacag fel jó kedéllyel. Idejét nem tudja mikor beszélgetett így valakivel. Végre valaki aki nem utcahosszra kerüli.*
-Mindenki boldog, nem gurulnak a fejek. *Bólint egyet mosolyogva.*
-Ha jó akkor, talán érdemes költeni a legjobb nedűre ott. *Billent félre picit a fejét miközben beszél, majd Cheryl tekintetét fürkészi a vadászat témánál.*
-Örömmel. *Ördögi mosoly ül ki az arcára.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 5:34 am

- Nem ijesztesz meg vele. *somolyogja, de tényleg nem. Aztán majd ha ne adj isten mégis meglepődne, hát meg is ijed mellé.
Majd felkúsznak finom, karamellszín karjai a férfi vállaira, és belesúg a fülébe.*
-És rám vadászni? *incseleg.* Ha elkapsz, egy napi körödet állom. *egyezkedik széles mosollyal. Hiába... játékmániás, és ez nem csak a szerencsejátékokra terjed ki.*

Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 5:42 am

-Neeem? *Alattomos kis mosolyt villant. Figyeli, ahogy Cheryl karja a vállán kötnek ki és nem is tiltakozik.
Van ami az évszázadok során sem változik. Rajong a női társaságért.*
-Áll az alku, szépségem. *Piával bármilyen eszeveszett dologra rá lehet venni. De ha nem lenne ez a tét, akkoris belemenne.*
-Ha talán veszítenék...*Gyöngéden végigsimít az arcán.* Akkor kedvedre kínozhatsz egy napig.
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 6:03 am

- Úgy vélem, ez mindkettőnk számára előnyös egy alku. *vigyorodik el, majd közelebb hajol, puha, vágykeltő csókot csenve a férfi ajkaira.*
- Egyetlen egy szabály van: nem lehet elhagyni a szigetet. Egyébként pedig semmi finomkodás. *vigyorodik el, majd egy kis füstfelleg keretében tovatűnik valamerre a börtönerőd környékén. Vagy épp benne...*

Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 6:09 am

-Egyértelműen előnyös. *Visszacsókol, mikor Cheryl élesztgeti a vadászösztöneit.*
-Értettem, asszonyom. *Vigyorog egyet, majd mikor Cheryl eltűnik felkel. Nem siet őrülten. De persze vigyorog.*
-Vigyázz, Cheryl, jön a végzeted. *Dünnyögi és lentról halad felfelé. Először a környéken kutat utána.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Kedd Aug. 10, 2010 6:21 am

* Egy pillanatra mintha látná is sétálni az egyik turistacsoporttal befelé a múzeumi részbe. Még cseveg is, hallani azt a bájos csicsergő és persze démontól idegen életteli hangot, ami rá jellemző. De aztán újra eltűnik a férfi szemei elől.

Mert tényleg besétált a kis sárgákkal, akik villogtattak valami ketyerét, ő meg nagyon nem vágta, mi az de ijesztő volt, hiába vigyorogtak a rizsfogaikkal a turisták. Aztán valahogy lemaradozott a csoporttól és az elzárt részre teleportál. Mindenütt cellák és rácsos ajtók... börtön volt, no, le se tagadhatná. Nyugisan sétál, figyelve minden neszre, ami csak leshet rá.*

Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Kedd Aug. 10, 2010 6:30 am

*Résen van, látja ahogy csapat japán turistával vonul befelé. Sejti, hogy a japánok eszeveszett fotózási szokása kissé meglepi őt. Na igen, Cheryl és a modern ketyerék. Ő maga egy brit csoporttal jut be. A csevegés neki sem gond, sosem ír akcentussal beszélte az angolt.

Amint leszakad a csoporttól az elzárt rész elé teleportál. Magában kajánul vigyorog. Ilyen helyre sosem tudták őt elzárni. Szerencsétlen bolondok akik itt voltak. Majd megrázza magát és kutat tovább.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content