Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Dante's Inferno

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dante's Inferno

Témanyitás  Vienne on Kedd Szept. 06, 2011 2:39 am

First topic message reminder :

Patinás étterem, tánctérrel, élő zenével és remek fogásokkal. A felsőbb rétegek kedvelt szórakozó és találkahelye, ha igényes kikapcsolódásra vágynak.
A szeszügynökök nem találtak rajta még sose fogást, noha jó pénzért lehet kapni itt is fű alatt a drága nedűből...

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Dante's Inferno

Témanyitás  Jessica Wilson on Szomb. Okt. 29, 2011 12:37 am

*Csak egy szúrós pillantással illeti a húgát. Kettejük közül ő az, aki három éve volt együtt huzamosan Ryannel, így elég abszurd a feltételezés, hogy ne tudna egy pasas mellett megmaradni. Talán túlságosan is inkább. De nyilván, ezzel a huga is tisztában van még ha usere nem is ezek szerint, és csak Dantét akarja elijeszteni.*
- Én nem maradnék... *felel Danténak zavart kis mosollyal, hisz nagyon jól tudja, miért maradna. Ezt Walenthyn papirosa is megerősíti, ő viszont csak aprót szusszan a férfiakra tekintve.*
- A mi időnkben is elérhetnétek ugyan ezt. *mosolyodik el szelíden, hogy hagyja közben a tesót kibontakozni. Ő már megszokta, hogy kissé hiperaktív a hugi, de most kifejezetten jól jön, hogy valaki érdemlegeset cselekszik is.*
- Na? Mi történt? *fordul felé kérdő tekintettel a varázslat után.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fényhozó
Kor : 32

Hozzászólások száma : 71

Témanyitás  Dante on Szomb. Okt. 29, 2011 1:07 am

-Ahj de kár hogy itt kel hagynunk.-*Bólint rá a Walenthyn szavaira a papírt látva. Majd láthatóan Jess annyira nem kér a helyzetből, szóval próbál kiötleni valami. Közben pedig túlbuzgó varázslás folyik a másik oldalon amire elmosolyodik.*
-Ez csak rád hatott Miranda. De amúgy az az egyik képességem hogy megérzem ki micsoda. Boszi démon árnyőr, bármi.-*Majd összehúzza szemöldökét és elengedi Jessica derekát hogy az asztala mögé siessen. Keres egy kis térképet a fiókokban, mivel a beszállítókat mindenképpen azon rendezné el ha ő maga találná ki ezt a helyet. Ami most is így van csak kicsit alternatív énje.*
-Van egy ötletem!-*Teríti ki a térképet az asztalon és egy tollal bejelöli a jelenkori munkahelyét.*
-Én épp dolgoztam mikor ide kerültünk. De ti másfelé voltatok, lehet egy bizonyos területre hatott csak a dolog. Talán ha elmondjátok hol voltatok tudunk valamerre következtetni.-*A tollal rákopog a térképre, hogy mutassák meg hátha a három pontból rájönnek merrefelé lenne értelme keresni.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Nov. 13, 2011 6:18 am

- Tetszik nekem ez a kor, de azért a sajátomat jobban szeretem - *Mondom, s azért magamban hozzáteszem: és elég sok mindent el is értem már...*
- Egy saroknyira az étteremtől parkoltam le. - *Mutatok egy, a helyhez közeli utcára a térképen.* - Épp hozzád tartottam, aztán valami átvillant előttem és már nem a saját kocsimban ültem. Felocsúdni nem volt időm és két férfi rohant oda hozzám a többit meg már tudjátok...
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Jessica Wilson on Szomb. Nov. 19, 2011 10:41 pm

- Miranda a téren volt. Én ezen az utcán tartottam felé. *mutatja is a kedvesnek, mellé lépve és finoman a térkép felé hajolva, mely mozdulat következtében a ruházat sokat sejtetően, de igazából kevés ténylegeset mutatva enged bepillantást a dekoltázsába.*
- Gondoljátok, hogy át tudjuk kutatni a tér környékét ennyien? *pillant a társaságra.* Meg aztán... ez bármi lehet. Megbájolt tárgy, átjáró... démon. *itt azért riadtan sandít körbe. Csak ő nem bírja a démonokat? Nem egy harcos, az biztos.*

// Szerintem innét 1-1 hetet várhatunk a reagok között, hogy Miranda becsatlakozzon újra, ha előkerül és szeretne, de annál tovább ne húzzuk, hogy haladjunk is. Smile //
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Nov. 27, 2011 9:51 am

-Esetleg, valami kis varázslatot összehozhatunk, ami megmutatja az utat nekünk. Én inkább varázstárgyra szavazok. De ha démonok állnak emögött vagy valami gonosz rituálé akkor is előnyünk van. Ha nem véletlenül kerültünk volna mi ide, akkor már rég értünk jöttek volna. Szóval a meglepetés előnye a miénk akkor is.-*Közben tekintete kicsit időzik Walon, Mirandán, de a végén szinte csak Jessicára pillog. Látja rajta, hogy kissé megijedt a démonok gondolatától, így megkeresi a kezét, és ujjaikat összekulcsolja. Majd amíg a másik kettő átgondolja az ötletet közelebb hajol hozzá és odasúgja.*
-Hazaviszlek épségben!-*Majd apró csók a másik hajába, és közelebb is vonja. Nem csak a nőt akarja megnyugtatni, neki is nagyon jól esik.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Csüt. Dec. 01, 2011 10:10 am

- Személy szerint démonoknak jobban örülnék. - *Mondom még mindig a gondolataimba merülve.*
- Varázstárgyat keresni olyan, mint tűt a szénakazalban. Nem sokat konyítok a bűvigékhez, de ha nem tudjuk, mit keresünk, elég nehéz lehet varázsigét írni a megtalálására… Démonokat viszont sokkal könnyebb találni és elbánni is velük… - *lehet, hogy kicsit izomagyúnak tűnik, de Dante talán megérti; nem véletlen, hogy ha lehet, inkább a harcot választom. Ebben nőttem fel, ez az, amihez igazán értek a mágiában.* - Különben is már csak a gondolatától is feláll a szőr a hátamon, hogy egy tárgynak akkora hatalma legyen, ami képes volt mind a négyünket visszarepíteni az időben. Bár ez nekem sokkal inkább tűnik alternatív valóságnak, mint a tényleges múltnak… - *teszem hozzá, ahogy körbejáratom a szemem ismét az irodában.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Szomb. Dec. 03, 2011 12:19 am

*Érzi, hogy valaki matat az oldalánál, s elmosolyodik aprón, ahogy megérzi a bátorító szorítást. Dantéra sandít, a súgásra pedig lehunyja szemeit egy pillanat erejéig, s aprót biccent. Igen, az jó lesz és ha valakinek, neki el is hiszi.
A meghitt pillanatból Walenthyn szavai zökkentik ki.*
- Alternatív, vagy sem, léteznek olyan tárgyak, amelyek helyhez, vagy korhoz vannak kötve igézettel... legalábbis a nagymamámból kiindulva, létezhetnek. *Felkuncog.* Az öreglány minden személyes holmijára igét bocsájtott, hogy ha ellopnák, visszatérjenek a házába. Viszont miért nem próbáljuk meg a térképen láthatóvá tenni a mágikus aktivitásokat az általunk belőtt területen? *hajol az asztalra kiterített térkép fölé.*
- Akkor láthatnánk démonoktól kezdve a tárgyakig mindent. *igazából csak ötlet, aprón vállat is von. Nem szereti a tétlenséget.*

Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 04, 2011 10:23 pm

*Főleg Jess ötlete ragadja meg és megfordulva a térképre összpontosít.*
Legyen ez a térkép a vezetőnk,
Mutasd nekünk a varázserőt.
Mindet mi él és mozog,
Vagy mely tárgy gondot okoz.
Mi minket a múltba taszított
Legyen a legfényesebb pont.

*Szerencsére jó az ilyen gyors rímes igézésekben.*
-Az hogy démon vagy boszi azt majd én megoldom, meg Miranda is látni fogja.-* Majd jobban körbenéz hogy hol lát a térképen nagyobb aktivitást.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Dec. 07, 2011 8:51 pm

*Dante varázsigéje jól sikerül. Csak éppenséggel a térképet szinte csurig ellepik az apró, világító pöttyök, melyek mozognak, mintha ezernyi szentjánosbogár lepte volna el a térképet. Szinte bántják az ember szemét! Így eltarthat egy darabig meglelni a legfényesebb pontot (bár nem állítom, hogy lehetetlen), hisz hol ez, hol az tűnik annak, pedig a legtöbb csak sok pont együttes ragyogása.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Dec. 09, 2011 4:58 am

*A többiek nem vesztegetik az időt, s csakhamar Dante elő is áll egy varázsigével. Ámulattal nézem, ahogy a térkép felragyog, miként apró pontok százai jelennek meg rajta. A végén már nézni is alig bírom.* ~ Ideje lesz nekem is megtanulnom néhány varázsigét…
- Hát, akkor hajrá - *S lelkesen belevetem magam a térkép tanulmányozásába.*
*Nem akarok szkeptikusnak vagy elégedetlennek tűnni, de számomra egyelőre csak még kuszább lett a dolog. Egy térkép tele apró vakítóan világító pöttyel. Nem igazán tudok eligazodni rajtuk…*
- Mind olyan fényes!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Csüt. Dec. 29, 2011 10:50 pm

*Kíváncsian hajol a térkép felé, de el is kapja tekintetét róla, mikor a varázslat hatására felvilágít szinte egyetlen hatalmas pontként.*
- Nagyszerű. *Irónia? Lehet, ezért még kapni fog, hisz ő nem csinálná jobban. Azért be kell szúrni, a maximalizmusa nem enged "hibázást".*
- Mi lenne, ha... *tenyerét a térkép felé tartja, s koncentrál, hogy csökkentse azok fényét, mintha apró kis LED-pontocskák volnának csupán, nem pedig miniatűr reflektorok. Mégsem mászkálhatnak világító térképpel a kezükben!*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Jan. 02, 2012 9:32 am

*Annyira nem lepődik meg hogy van egy kis baki a varázslatban hogy ilyen erősek a fények. De örül hogy sikerült ezt elérni. Persze már neki is fejben ott van az ötlet de kedvese lép is, egyre jár a fejük. Míg a nő elkezdi halványítani a fényeket mint valami kommentátor Walra pillantva megmagyarázza.*
-Jess a képességével lassan elveszi a fény erejét. Így jobban tudjuk majd tanulmányozni. Illetve a legerősebb fény marad úgyis utoljára ami nekünk kell, akkor majd tudni fogjuk merre menjünk.-*Majd lepillant a kedvesére és míg ő koncentrál odahajol és kis csókot lehel arcára.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Jan. 08, 2012 2:59 am

- Lenyűgöző! - *Mindig is csodálattal figyelem a különféle képességeket. Az én életemben nem volt túl széles skála belőlük.*
*A vakító fényes térkép hamarosan kellemes halvány színekben világított az asztalon.*

- Így már sokkal könnyebb lesz! - *Szeretnék mihamarabb akcióba lendülni és megtalálni a haza vezető utat.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Szer. Jan. 11, 2012 8:22 pm

*Kedve lenne Dantéra rászólni, hogy ne fényezze már, de mivel koncentrál, így a férfi nyugodtan végigmondhatja a mondatot. A csókra aprón elmosolyodik, majd dolga végeztével Wal-ra tekint.*
- Köszönöm, bár én nem tartom igazán annak. *Apró, zavartan édes mosoly, majd szusszan és arca újfenn határozott, ahogy a térképet pásztázza.*
- Talán ez lehet az... a terület túlsó oldalán úgy... hat utcányira innét. *Mutat egy pontra a kikötők dokkjainál. Kérdőn pillant a srácokra, hogy merre tovább.*

Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Jan. 14, 2012 5:07 am

*Csak figyeli a térképet, és ő is úgy látja, ahogy Jessica, hogy az az a pont amit ők kereshetnek.*
-Wal, jól emlékszem, hogy azt mondtad autóval jöttél? Talán ideje lenne megjáratni.-*Mondja határozottan és még egy pillantás a térképre majd feltekeri az egészet.*
-Jobb is ha indulunk, akármilyen kellemes a hangulat lehet nem kéne sokáig időznünk itt.-*Majd szabad keze ujjait összekulcsolja Jessicáéval és bátorítóan rámosolyog.*
-Wal mutasd az utat.-*Engedi előre, mert ő tudja majd hova parkolt, illetve fél pillanatra hátraakar maradni a nővel.*
-Ne aggódj megvédelek!-*Mosolyodik el a kedvenc dilidokijára, majd odahajolva kis csókot csen tőle, aztán indulhatnak is.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Jan. 15, 2012 4:24 am

*A fények végül elhalványulnak, de egy még így is fényesebb, mint a többi. Ezek szerint ezt keressük...*
- Hidd el, hogy az - *Mondom Jessicának kedvesen, de ezzel le is zárva a témát, mert most fontosabb dolgunk is akad.*
- Kövessetek - *S már indulok is át a másik irodába.* - Innen van egy hátsó kijárat, így legalább nem kell keresztülmasíroznunk a vendégek között. - *Ezt pusztán abból szűrtem le, hogy ez az ajtó pont az étkezőkkel ellentétes irányba nyílik, tehát evidens, hogy a hátsó udvarra vezet, s ha senki nem állja utunkat hamarosan a szabad levegőre jutunk.*
- Nem hiszem hogy szerencsés ha több időt töltünk a bentiekkel, bár ez csak egy megérzés. - *Teszem még hozzá, ahogy tovább lépkedünk az utcára vezető sikátoron át.* - Ha a végén balra fordulunk elvileg ott lesz a kocsim. Nem hiszem hogy sokat változott volna az utcák struktúrája az évek alatt...
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Vas. Jan. 22, 2012 9:20 pm

*Mikor megindulnak kifelé, gond nélkül követné a kettőst - mégiscsak ők az erős, bátor férfiemberek, vagy mi - ám a derekára szaladó két simítón, finoman állítja meg, ő pedig kérdőn tekint Dantéra, hogy aztán elmosolyodjon.*
- Túl jó vagy te hozzám. *kuncogja, s ő annyira nem igyekszik azzal a csókkal, de végül csak Walenthyn után sietnek, kifelé a hátsó, személyzeti bejáraton...*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Vas. Jan. 22, 2012 9:31 pm

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka