Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és terek

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Utcák és terek

Témanyitás  Vienne on Kedd Szept. 06, 2011 2:41 am

Kis utca, nagy utca, sikátor... illetve az ezek találkozásánál kialakuló terek, egyéb közterületek.

(Fejlécezni ne felejtsetek el!)

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és terek

Témanyitás  Vienne on Kedd Szept. 13, 2011 9:00 pm

[Belváros]

*Kellemes koraeste van, az utcán egyedül tartózkodni még sem igazán ajánlott, nemcsak a nőknek, de a férfiemberek számára sem. Az egyik belvárosi bérház előtt kisebb csődület verődött össze, rendőrök állják el a bejutást, csak az orvost engedik át sorfalukon.
Az emberek azt beszélik, maffialeszámolásról lehet szó. Az egyik lakó egész családját megölték. A feleségét és a két kislányt is, kegyetlenül. Ám a férfit nem látta senki. Talán ő is valami árokban hever már holtan?...*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Pént. Szept. 16, 2011 10:44 pm

*Épp hazafelé tartott munka után, éppenséggel gyalog, ugyanis a kétkerekű szervizben van. Aztán egyszer csak megváltozik a környék, sőt, ő maga is teljesen más ruhában áll az utcán. Természetesen azonnal megtorpan, csodálkozón néz körbe. Viszont kétségbe nem esik, lévén az éjszakáit mások álmaiban tölti, látott már rosszabbat. Csak most biztos abban, hogy nem álomban van, azt azért csak érezné. Arra is rájön, hogy feltehetőleg ez a múlt lehet.
Csak eztán pillant le magára. Hatalmas mázlija, hogy hosszú, barna bundát visel (ami valószínűleg műszőrme, de attól még mutatós.) Ugyanis beles a bunda alá és a bordó, falatnyi ruha bizony nem lenne túl jó viselet csak úgy magában, azzal a kirívó harisnyával. Gyorsan össze is húzza jó szorosan a bundát. Eztán a haját meózza le, ami most nem a megszokott tépett, hanem ki van egyenesítve és még valami fejpánt is van a fején. Történelmi ismereteit előhívva azért gyorsan rájön, hogy talán ez a konzumlányok viselete lehet, de hát na... ilyen mélyre fog süllyedni a múltban... vagy hogy is van ez...
Ekkor veszi észre a kisebb csődületet, magassarkújában kicsit ügyetlenül botladozva siet oda, hogy megnézze mi történt. Nyakát nyújtogatva figyel a hátsó sorokból, meg hallgatózik, hátha megtudja mi folyik itt.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Titulus : Dreamgirl
Kor : 35

Hozzászólások száma : 93

Témanyitás  Zsaklin on Szomb. Szept. 17, 2011 5:07 am

* Egyre gyorsabban veszem a levegőt s érzem hogy a test melybe bele zártak nem bírja sokáig. Nem szeretek futni és bizony nagyon régen volt már rá példa, hogy ennek a testmozgásnak úgymond hódoljak. Most sem azért futok mert nincs jobb dolgom, hanem mert muszáj. Az egyik démonnál sikerült kihúznom azt a bizonyos gyufát, de a fene sem gondolta volna, hogy egy egész hadsereget küld ellenem. Ki tudta hogy ilyen sokan követik? Én ugyan nem. Csak egy „ártatlan” démonnak tűnt, bár még mindig úgy gondolom, hogy képes vagyok legyőzni. A túlerővel viszont nem tudok mit kezdeni. Hogy miért nem teleportálom el magamat? Már megtettem nem is egyszer de valahogy képesek követni. Talán az egyik jövőbe látó s rám kattant. Tudja mi az úti cél vagy nem tudom. Az egyik saroknál kanyarodom le s ismét élek a teleportálással. Egy utcára érkezem, mely merőben más mint a megszokott. Kíváncsian pillantok körbe s már biztos vagyok benne, hogy nem ide akartam jönni. Az egyik utca névre függesztem tekintetem. Erre gondoltam jó magam is, de még sem ott kötöttem ki ahol szeretetem volna. Egy pár halad el mellettem s igen furcsa stílusú ruhában sétálnak. Magamra pillantok s egy valamire rájövők. Nem abban a korban vagyok ahol kellene, hogy legyek. Egy kisebb tömeg tornyosul előttem s ahogy közelebb megyek kiszúróm a kopókat. Ajaj, nekem ebben a szerelésben pont nem kellene oda tipegnem. Most komolyan úgy festek mint valami alvilági némber. Végül is az vagyok és hazudnék ha azt mondanám, hogy nem tetszik ez a szerep melyben most tündöklöm. Na, de azért nincs kedvem egy bőrömbe csücsülni. Vajon a képességem tudom használni? A kérdésre nem habozok sokáig a válasszal. Elképzelek magamra egy sima korhű ruhát, melyet az előbb pillantottam meg a pár női tagján. Fél hosszú barna bundát viselt fekete harisnyával s egy hozzá illő cipővel. Hajában pedig egy fejpánt volt, melyből idegesítően hosszú tollak álltak ki. Ha kész vagyok akkor megyek közelebb s fúrom magamat be a tömegbe, hogy minél többet lássak. Egyszer a kíváncsiság fogja a vesztemet okozni érzem én.*
Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 222

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Rafael on Szomb. Szept. 17, 2011 10:43 am

*Épp csak egy kávéra ugrott fel az alvilágból, mert hát lássuk be a sok égő fáklya meg hasonlók mellé Lupo még mindig nem vezette be az elektromosságot. Így nem igazán kap finom capuchinot mikor ő megkívánja. De mivel már végzet épp az ajtón lép ki, de valahogy nem oda, ahonnan befelé jött. Szemközt tömeg gyűlt össze, de az elhaladó pár autó előbb kelti fel figyelmét. Aztán észreveszi az emberek ruházatát, végül a saját tükörképét ahogy visszanéz a presszóra, ahol hirtelen más bolt áll, de az ablakban látja magát. Persze könnyedén ismeri fel a korszakot, hisz a húszas években milyen jól is szórakozott idefent. Kész luxus volt, néha beadni egy egy tippet a maffiának, cserébe gazdagon ellátták alkohollal. De azért most mégis fura újra itt lenni. Kicsit jobban megnézi magát az ablakon táncoló tükörképben, megigazítja ruháját közben pedig saját magához intéz pár szót.*
-Gratulálok drága barátom! Felugrasz egy kávéra és 90 évet repülsz vissza az időben. Hogy téged mindig megtalálnak ezek az esetek, félelmetes!-*Majd megfordul és a tömeget veszi kicsit jobban szemügyre. Nem sétál közelebb, csak nem érti a hűhót.*
Rafael
Démon
Démon

Titulus : Master of souls
Kor : 491

Hozzászólások száma : 247

Témanyitás  Vienne on Pént. Szept. 30, 2011 7:53 pm

*Kabátos, jelentéktelennek tetsző ürge verekszik át a tömegen, mikor kiszúrja főnökét. Válla Tracyéhez koccan, épp csak felé tekint egy bocsánatkéréssel és már siet is tovább. Meglepően elfele a történés helyszínéről.
Ahogy halad, tekintete találkozik Zsaklinéval és talán még jobban meggörnyed háta, még jobban igyekszik jelentéktelenné válni, hogy aztán Rafael előtt megtorpanjon.*
- Sotto Capo, teljesítettük a parancsot, de a férfi nem volt a házban. Csak a nő és a kislány. Azt gondoljuk, elmenekült, a gyáva kutya.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Pént. Szept. 30, 2011 8:24 pm

*Na, erre nekimegy a csávó. Meglepetten néz utána, majd körbe, hogy most mi a fene is történik. Végül, meg is indul a férfi után szép lassan, de mintha csak megunta volna a bámészkodást és épp arra vinné az útja. Tehát nem feltűnően... már ha egy bundás, csinos hölgy, aki minden gyanú szerint egy konzumlány (mert rendes erkölcsű lányok nem járnak ilyen ruhában), lehet nem feltűnő. Amúgy a magassarkúban néha megbicsaklik a lába, ez sosem volt az erőssége.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Szomb. Okt. 01, 2011 6:17 am

* Nem látok sok mindent és semmi érdekes nem tűnik egészen addig a pillanatig, míg egy szempárral össze nem kapcsolódón. Furán ismerős, de nem tudnám beazonosítani, s ahogy végig járatom rajta a tekintetem fura testtartása van. Amit ennél is furábbnak találok, hogy elég sietősen próbálja elhagyni a tömeget. Nocsak, csak nem egy patkány ki próbálja elhagyni a süllyedő hajót? Hát ezt gyorsan ki lehet deríteni. Inkább követni kezdem, minthogy itt ácsorogjak. Természetesen tisztes távolságból. Elég sokan vannak, s bizony néhány emberkét arrébb kell, hogy lökjek, amit meg is teszek. Bocsánatkérésre ne számítson, senki csak próbálok kijutni ebből a káoszból. Amint a tömeg szélére érek a férfit követem a tekintettem, aki egy öltönyös úriembernek tűnő alak előtt áll meg. Érdekes. Egy másik nő kerül a látó terembe kinek megbicsaklik olykor a lába. A fejemet rázom meg lassan. Melyik nő nem képes szépen menni? Nekem kis szerencsétlenek tűnik legalább is a járásából csak erre tudok gondolni. Lassú kimért léptekkel közeledem. Nem gondolom, hogy nagyon feltűnő ennék, de igazából ezzel nem is foglalkozom.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Hétf. Okt. 03, 2011 5:50 am

*Figyeli a kifelé iszkoló patkány aki pontosan felé veszi az irányt. Csak háta mögött összefogja két karját és hallgat. Óóó a megszólítás nagyon is tetszik neki. Ismeri ő ezt a korszakot nagyon is jól, mi több imádta is. Gyakorta járt fel az alvilágból élvezni a maffia szeretetét amiért gyakorta segítette őket. Így pontosan tudja, hogy ebben az idősíkban ő az alvezér, ami igazán kellemes poszt. Mivel nem akar feltűnést kelteni, ellenben élvezné hatalmát így beleolvad a játékba.*
-Értem. Akkor szólj be a fiúknak, mindenki őt keresse. És valaki küldjön ide egy autót és vigyen vissza.-*Remélhetőleg egyértelműen sikerült előadnia, így elviszik őt a főhadiszállásra majd. Ott biztosan talál majd valakit aki képben van a varázslatos dolgokkal. Hiszen ő is segített a maffiának, biztos van más démon is aki ezt csinálja. Majd talán az tud valamit az idősík váltásról. Remélhetőleg a patkány eltűnik, mindenesetre kiszúrja a nőt. És kedves mosoly csúszik arcára.*
-Zsaklin drága, látom nem csak én szenvedtem meg ezt a kis malőrt.-*Ha nem a saját idejéből való, akkor meg bukta.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 30, 2011 4:46 am

*Tracy annyira a járásra koncentrál, hogy nem tűnik fel neki a lába előtti maroknyi kődarab, így szépen szólva is Zsaklin lábai elé - avagy Rafael és Zsaklin közé, hacsak nem kapja el valaki - tanyál. Szerencsére kezeivel tompítja az esést, de térdét felhorzsolja.*

//Ha nem ez van, akkor is ez van. Nem látom át, ki merre áll, vagy nem áll, sorry. >.< //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Kedd Nov. 01, 2011 11:32 pm

*Az álnokul elé vetődő követ már nem tudja időben regisztrálni, így mire legközelebb észbe kap, olyan hasast vág le, amit még a strandon is megirigyelnének. Na jó, kezével felfogja az ütést, de akkor is szép teljesítmény. Mindezt persze apró sikkantással konstatálja.
Amikor pedig felnéz, egy magassarkúval és egy férfi cipővel találja szembe magát. Igen, nagyjából sejti, hogy őket figyelte előbb, hát most testközelből is megismerkedhet velük.*
- Nagyon sajnálom, ezek a kátyúk mindig rosszkor vannak rossz helyen. Remélem nem ijesztettem rá önökre. *Szabadkozik bájosan, miközben feltápászkodik és le is porolja magát. Azzal, hogy a térdéből szivárog a vér, nem foglalkozik. Azt meg ugyebár nem tudja, hogy ezek ketten is az ő korából vannak.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Szomb. Nov. 05, 2011 2:13 am

* Ahogy egyre közelebb érek egy ismerős arc mosolyog rám. Két lehetőség van: az egyik, hogy káprázik a szemem és titokban Rafiról álmodozom, hogy arcvonásait vélem felfedezni a férfiban. Ez egy halva született gondolta volt, mert Rafael nem tartozik a zsánereim közé, tehát csak a másik lehetőség helytálló. Ami nem más mint, hogy tényleg őt látom. Már csak az a kérdés, hogy az eredeti (akit az én koromból ismerek) vagy egy másolat ebből a korból. Tiszta sor, hogy egy időutazás áldozata lettem. A kérdés csak az, hogy nekem mi a szerepem. Már éltem és ha vissza nyúlok az emlékezetembe akkor a felszínre kerül, hogy mivel kerestem a kenyerem vagyis azt nem, mert nem eszek azt. A szavai hallatán tanúbizonyságot kapok arról, egy cipőben járunk.*
- Úgy tűnik, nem egyedül ragadtál itt. Malőrt mondtál, tehát tudsz valamit. Oszd meg velem is kérlek* Nem ártana tudni, hogy kerültem ide, bár ennél fontosabb kérdés is akad. Mi célból vagyok itt? Ezt kell kiderítenem, mert van egy olyan érzésem, hogy amíg a feladatomat nem végeztem el, nem jutok vissza. A Persze tévedhetek is. Az egyik hosszú tollat arrébb igazítom, mert szörnyen zavar. A saját ruhám jobban tetszett, de egy ideig még elviselem. Ekkor zuhan a lábaink elé egy nő s én megijedek, így arrébb lépek egy párat. Furcsán feszültnek érzem jelen pillanatba magamat, ami meglepő a számára, mert nem szoktam ideges vagy feszült lenni. A lelkiismeretem pedig soha nem volt tiszta, de ez egy másik kérdés.*
- Egy kicsit, de előfordul* Egy halvány mosoly jelenik meg az arcomon, majd Rafira pillantok. Gondolom amilyen kis segítő kész és udvarias démon, biztos a másik segítségére siet. Tegye, engem ugyan nem zavar.*
- Szóval?* Nem feltétlen akarok rákérdezni még egyszer, mert lehet a nő ide való és mivel még a rendőrség itt van....*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Szomb. Nov. 05, 2011 6:28 am

*Szólásra nyitja a száját de egy kis véletlen akció akasztja félbe. Egy hölgyemény esik épp előttük orra. Mivel nem ismeri így nem nagyon siet a segítségére. Ő csak a kedvesebb fajtatársait tiszteli meg ezzel a többiek meg porszemek. Csak figyeli ahogy a nő feltápászkodik, és elnézést kér. Csak biccent rá majd odateszi azért.*
-A lába egy picit vérzik, a helyében ki tisztogatnám.-*Jah hát van itt mindenféle mocsok még elfertőződik. Nah de ennyit róla, visszafordul Zsaklinhoz és az ismeretlennel nem törődve fennhangon mondja tervét. Végül is mi rossz történhet? Max hülyének nézik, az erejét magának érzi így ha esetleg dilidokik támadnának rá maximum végez velük.*
-Hogy ki miatt kerültünk ebbe az idősíkba nem tudom. De most elmegyünk a maffiához. Mindig is volt legalább egy fazon akit érdekelt az okkultizmus, biztosan tudnak találni valami dolgot. Feltevésem szerint valamilyen varázstárgy vagy rituálé következtében történt ez az változás. De biztos van valami ebben a időben is ami kötődik a dologhoz, hogy pont ide lyukadtunk ki. Szóval csak meg kell találni a tárgyat vagy személyt, és utána valahogy visszajuttatjuk magunkat.-*Majd elpillant hogy itt van e még az a kis söpredék aki jelentett neki. Remélhetőleg már hívott egy autót nekik, ahogy azt meghagyta.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Tracy on Kedd Nov. 08, 2011 10:35 am

- Áh az, semmiség. *Legyint egyet szétszórtan, amikor letekint a térdére. Megesett már máskor is vele, hogy megborult lévén egy biciklis futár életéhez ez is hozzátartozik. Viszont észlelvén, hogy nem igazán foglalkoznak vele, jó lassan indul meg, így még hallja Rafael szavait. Minek következtében azonnal sarkon is fordul és visszatér a pároshoz.*
- Akkor ti sem ebből az időből valók vagytok, ez megnyugtató. Mi a terv? Maffia? Jól hangzik. *Komolyan, mintha az elhangzottak nem csak Zsaklinnak, hanem neki is szóltak volna. Ugyebár honnan tudhatná, hogy démonokkal van dolga, nincs ráírva a homlokukra.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Szomb. Nov. 12, 2011 11:23 am

* Rafit figyelem, mert kíváncsi vagyok, hogy mit tud erről az egészről. A nőnek pedig nem sok figyelmet szentelek. Ahogy látom gyorsan is vág az esze és már indul is tovább. Aprókat bólintok a szavaira és tetszik a terv már ha lehet ennek nevezni. Ennél jobb nekem sem jut eszembe. A nő még sem megy el és úgy tűnik a mi korunkból való.*
- Nézd csak ki eset a lábunk elé. Valaki aki örül a maffiának.* Mérem végig a szöszit, mert általában vagyis a többség retteg már a maffia szó hallatán is és íme egy lány aki zokszó nélkül velünk jönne. Számomra ez fura. Most vagy örült a csaj vagy nagyon agyafúrt. Talán később kimutatja a foga fehérjét és világossá válik számomra, hogy a kettő közül melyik kategóriába esik a szöszi. Agyam lázasan tovább pörög s azon gondolkodom, hogy nyerhetek hasznot ebből az egészből.*
- Mivel megyünk? * Nézek körbe az utcán hát ha akad valami eszköz. Mondjuk egy kocsi ami csak ránk vár. Nehogy már gyalog kelljen menni akkor inkább be teleportálok a „székhelyre” vagy csak követem Rafit mikor Ő teszi ezt meg.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szomb. Nov. 12, 2011 9:55 pm

*És a kocsi, akárhogy várják, nem jön. Lehet, csak a mondat első fele maradt meg a pasasban, akinek a démon meghagyta a dolgot?*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Rafael on Hétf. Nov. 14, 2011 12:22 am

*Bár az ismeretlen nő túlzott lelkesedése kissé zavaró azért rábólint. És körbepillant kíváncsian, az autónak melyet kért itt kéne már lennie, de csak nem jön.*
-Én meg már azt hittem nem fogok gyilkolni ebben az idősíkban.-*Motyogja orra alatt, hogy a többiek ne hallják de ő már fejben épp a kis mihasznát kínozza. Mindenesetre el kell indulniuk.*
-Gyalog megyünk. Keresünk egy taxit, majd meggyőzzük a sofőrt, hogy vigyen minket a célunkhoz. Nem valószínű, hogy ugyanott lenne a maffia főhadiszállása, mint a saját múltunkban.-*Szóval int fejével az egyik irányba és lassan meg is indul. Csendes egyelőre, inkább csak a környéket vizsgálja, hogy talál e valahol egy taxit.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Tracy on Szer. Nov. 16, 2011 11:01 am

- Miért? Te betojtál? *Kérdi pimaszul tekintve Zsaklinra, bizony róla lepattog a gúnyos humor, mert nemes egyszerűséggel visszavág. Egyébként nem kimondottan örül nekik, csak ha már a múltban kötött ki, akkor igyekszik pozitívan hozzá állni a dolgokhoz. Meg egyébként sem teljesen százas, de ezt meg mindenki tudja, aki kicsit is ismeri.
Rafael ötletére pedig bólogat, jelezvén, hogy érti, ő már bevette magát a kis csapatba, nem vár megerősítést. Csak akkor tekint értetlenül a férfira, amikor az az ominózus pár szó elhangzik.*
- Saját múltatokban? *Gyanakvón kezdi méregetni ezt a kettőt, sajna nem olyan hülye, mint amilyennek tűnik.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Csüt. Nov. 17, 2011 12:10 am

* Nem mindenki szereti a humoromat, de ez soha nem érdekelt. Amíg én jól szórakozom addig gond nem lehet. Hogy önző lennék? Ehhez kétség nem fér még is csak egy démon vagyok vagy mi a szösz. *
- El sem tudod képzelni mennyire.* Adom meg a szöszi kérdésére a választ s szavaimból csak úgy süt az irónia. A félelem már régen kihalt belőlem vagy talán soha nem is volt jelen bennem. Rafael szavai ébresztenek fel gondolataimból s egy apró mosoly szökik az arcomra.*
- Nem hazudtolhatod meg önmagad* Csak ennyit fűzők a szavaihoz és biztos vagyok benne, hogy érti mire is célzok. Még hogy nem ölni hiszen a világ legélvezetesebb dolga vagy csak én gondolom így? Jelen helyzetben mindegy s ismét a férfira figyelek. Szavai elgondolkodtatnak s a lábam ösztönösen követi a főnököt. A szöszi kérdése mintha a saját gondolatom lenne. Hirtelen állok meg.*
- Várjunk csak. Ha ez tényleg a saját múltunk, akkor minden ott van ahol anno volt. Egy picike változtatás is szörnyű katasztrófával jár a mi világunkban.* Széles gonosz mosoly húzódik végig az ajkam mentén. A haszon már is meg van. Kivéve ha ez gondosan felépített világ.*
- Ha pedig nem az lenne, akkor valaki játszik velünk.* Gondolkodom tovább hangosan majd legyintek egyet s részemről csönd következik. Nem kell minden gondolatomat hallani nekik. Főleg nem a szöszkének. Gondolom már biztosan rájött, hogy nem átlagos emberekkel van dolga. Ha pedig a hajszíne határozza meg az eszét akkor így járt.*
- Szerintem nézzük meg a régi helyet és ami biztos, hogy nem megyek gyalog. Szóval vagy elkötünk egy kocsit* Bökök a fejemmel az egyik rendőrautó irányába, mert miért is ne azt lopnánk el? Mindig is szeretem a balhét*
- Vagy egy gyorsabb megoldást választunk* Célzok itt a képességre mellyel minden démon rendelkezik. Szavaim mindenkihez szólnak természetesen, bár a szöszi nem igazán izgat, hiszen semmit nem akarok tőle.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Szer. Dec. 07, 2011 8:49 pm

[Victrolás bagázs, a klubból kifelé haladva]

*Agrael öleli a derekát, ő pedig élvezi. Hülye lenne nem élvezni, rég volt szerencséje ilyen idős démonhoz! Így hát még kicsit rá is játszva bújik hozzá, miközben mellette halad. Velük van David és James is. Nem aprózza el, no! Jó pasiból sosem elég, bár az igazat megvallva a fényőr inkább idegesíti. Bár állítólag az afroamerikai férfiaknak hatalmas a... a kézfejük is.*
- Látod, kijöttünk és nem történt semmi, pultos fiú! *pillant hátra Agrael válla felett Steelre és még bájos, széles mosolyt is villant felé, majd újra maga elé tekint.
Nem, így az utca átellenes végéről nem fogja kiszúrni az éjszakában ácsorgókat, de feléjük haladnak lépteikkel.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Titulus : Ledér
Kor : 32

Hozzászólások száma : 214

Témanyitás  David on Csüt. Dec. 08, 2011 4:17 am

[A másik bagázs, a klubból kifelé haladva]

*Vet pár lenéző pillantást Lilith és Agrael felé, de próbálja inkább ignorálni a dolgot. Eléggé hányinger keltő a számára, de hát ez a csaj a büntetése, legalább ez világossá vált. Bár nem áll meg és sétál a többiekkel azért végül csak rákérdez.*
-Szóval mi a nagy ötletünk?-*Mert oké hogy kijöttek de hogy hova menjenek azt nem tudja.Ellenben azt érzi hogy nincsenek egyedül a környéken. Pontosabban hogy pont előttük érzékel mágikus erőt.*
-Mindenesetre társaságba botlunk.-*Jegyzi meg és kémleli kik és mifélék lehetnek.*
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 38

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumsmakers.com/

Témanyitás  Rafael on Csüt. Dec. 08, 2011 6:01 am

-Zsaklin ha figyelnél rám fél percig kérlek. Mint mondtam nem a saját múltunkban vagyunk. Amikor ebben a korban éltem nem voltam a maffia tagja, főleg nem voltam a kisfőnök. Most pedig annak szólítottak az előbb. Teljesen fölösleges lenne oda menni ahol én ismerem, ez egy másik világ.-*Fejezi be érvelését, majd egy pillantás az ismeretlen útitársuk felé. A megjelenésből és kiállásból sejti hogy nem démon. De nem nagyon izgatja amíg nem okoz gondot. Inkább csak kíváncsi mit szól. Mindenesetre lassan megindul, nem is tudva hogy épp Lilith féle banda felé tart. Pedig akkor már vigyorogna-*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Tracy on Csüt. Jan. 05, 2012 7:46 am

*Fancsali mosolyt villant Lilith-re, igen, érezte az iróniát, de nem szándékozik visszaszólni, Szép lassan pedig az is koppan neki, hogy ez a kettő bizony itt démon. Hát ez nagyszerű, semmit sem akart jobban, mint két démonnal a múltban ragadni. Egyébként a közeledő hármas fogatból sem ismer senkit, így neki az sem jelent semmit, viszont egyedül sem akar maradni. Tisztes távolból, hát elkezdi követni Rafaelt, jobb ötlete nem lévén.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Vas. Jan. 15, 2012 1:58 am

- Jól van nah* Figyeltem én rá csak nem elégé. Elkalandoztam egy kicsit. Akkor vessen rám követ ha Ő még soha nem volt máshol gondolatban. Mindegy, bár még mindig nem tudom, hogy hova akar menni.*
- Akkor hova is megyünk, főnök?* Pillantok rá kíváncsian. Nem áll szándékomba vele vitatkozni és nem fejtem ki, hogy én még mindig nem azt gondolom amit Ő. Lehet, hogy ugyan abban a múltba vagyunk csak most más szerephez jutottunk. Mondtam már, hogy picit makacs vagyok? Nem? Akkor most mondom. Mivel előre figyelek és Rafi mellett haladok, így nem látok a hátam mögé. Azt viszont érzékelem, hogy a szöszi csaj kezd lemaradni. Egy gonddal kevesebb. Semmi kedvem egy koloncot is a nyakamba venni. Igen, számomra a szösz i az, de ilyen vagyok és nem bánom.*
- Te emlékszel, mit csináltál mielőtt ide kerültél?* Sandítok Rafira, mert én emlékszem, hogy éppen menekültem, de hogy miért itt landoltam azt magam sem tudom. Nem ez volt a cél, de ezt kaptam. Tudom, egyem meg amit főztem. Mondjuk ha én főztem volna, akkor nem itt sétálgatnék. Ez van.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Agrael on Szer. Jan. 18, 2012 1:29 am

[Victrolás bagázs, a klubból kifelé haladva]

*Kint vagyunk már, de sokkalta okosabbak így se leszünk. Oké, nem bent vagyunk értetlenek, hanem már az utcán, ez haladás. De annyi baj legyen, egy csini kis hölgy az oldalamon, ez a lényeg, az pedig nem izgat, hogy a fényőre mit is gondol erről, sőt, az csak fokozza a jó kedvemet, hogy ezt lássa. A pultos srácról meg még nem csinált semmi olyat, ami miatt aggódni kéne. Jó ez a kis csapat így, sőt, talán egy kellemes éjszakát is eltölthetünk négyesben, már csak a kedves Lilithet kell rávenni… na rendben, ennyire azért én se vagyok „beteg”.*
- Mi is? Hm, élvezzük ki az időt, amit itt töltünk. Nekem van ötletem is arra, hogyan. – sejtelmesen végignézek Lilithen. – Társaságba? Na, az jó, talán okosabbak leszünk, és ha szerencsénk van, akkor a mi időnkből vannak.

Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére