Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Szórakozóhelyek

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Szórakozóhelyek

Témanyitás  Vienne on Vas. Szept. 25, 2011 6:42 am

First topic message reminder :

Hangos zene, táncoló vagy épp bárpultot támasztó tömeg, villódzó fények... vesd bele magad az éjszakába és pörögj a legjobb DJ-k zenéire hajnalig.
(A külön tagságot igénylőtől a legpuritánabb szórakozóhelyig jöhet ide minden, ám egyet ne feledj: Alkohollal csak felnőtteket szolgálnak ki!)

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Szórakozóhelyek

Témanyitás  Chris on Pént. Szept. 30, 2011 8:35 am

[+18]

*Lassít a tempón hogy tudjanak kicsit beszélni erről. De nem hagyja abba, túl jó érzés a nőben mozogni.*
-Hát voltam már olyan lánnyal, akinek tetszett, ha ráélveztem a mellére, vagy máshova. De mások meg el se tudják képzelni.-*Mozog tovább kis szünetet tartva a dumálásban, mert épp csak tud rá figyelni. Mármint a beszédre.*
-Szóval hogy szeretnéd? Mert nincs kedvem kockáztatni.-*És kíváncsian pillog a másik szemeibe a választ várva.*
Chris
Halandó
Halandó

Titulus : Démonvadász
Kor : 33

Hozzászólások száma : 171

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 30, 2011 9:00 am

[+18]

* Amint érzi, hogy lassul a tempó még szorosabban fog rá a másikra. Nagyon reméli, hogy nem akarja abba hagyni ezt a dolgot.*
- Ne* Csak ennyit szuszog a leányzó s ebből tudhatja a férfi, hogy mit is szeretne. Figyel a másik beszédére, bár nem valami könnyű számára. Hiába néznek rá ilyen szépen nem hatja meg nagyon. Közelebb hajol megint a férfihez, de most a füléhez.*
- Kockázat mindig van* Búgja a szavakat a másiknak s egy apró puszit nyom a fülére. Természetesen folytatja tovább, csak légvételre is szüksége van.*
- A múltkor nem volt gond, amúgy pedig nem szeretek semmit se félbe hagyni.* Súgja tovább a szavakat s céloz arra, hogy ha az előtt kihúzza a kéjrúdját a másik, akkor az annyira nem élvezetes. A múltkor pedig nem volt gond ezzel akkor most miért lenne?*
- Védekezem, ne izgulj* Fűzi még hozzá a hazugságot. Dehogy védekezik ez a démon nő. Viszont eddig egy olyan alkalom sem lett volna mikor teherbe esett, így azt feltételez hogy meddő. Már több mint 200 éve a pályán van és egyszer sem volt arra esély, hogy gyermek szülessen, tehát most sem fog. Egy apró bökkenő van azért ebben. Még soha nem volt emberrel, de most igen. Nem gondolja, hogy ez befolyásolná általa vélt meddőségét s ezt úgy látszik majd az idő eldönti.*
- Ha gondolod akkor szabad kezet kapsz és rábízom. Talán a fürdés véget nem célra vezető a testemre való élvezés* Ezt még hozzá fűzi, hiszen egy dicoban vannak és nem otthon.*

Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 223

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Chris on Pént. Szept. 30, 2011 9:08 am

[+18]

-Ohh ha védekezel akkor semmi gond. Azt majd otthon meglátjuk van e kedved hozzá. A tejszínhab után úgyis fürdeni kell majd.-*Kuncogja el magát és hosszan belecsókol a másik ajkaiba, hogy közeben felgyorsítsa a tempót. Eleinte még hasal a nő fölött és úgy mozog de ahogy egyre gyorsabbra vált, már nem tudja úgy tartani a tempót is inkább feltérdel. Átkarolja a nő combjait és úgy fogva őt kezd neki egy igazán extrém tempónak, hogy csak úgy szuszoghatnak majd utána.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 30, 2011 9:22 am

* Ember, naív, de mi mást is várhatott volna a démon? Nem nézi le, csak emberi gyarlóságát, de jelen pillanatban van fontosabb dolga is mint ezen agyalni. Nem is teszi, inkább élvezi azt amit a másik művel vele. Pózváltás jön mely simán sorolható az extrém kategóriába. Hogy még jobban vagy mélyebbre tudjon hatolni Zsaklin felemeli mind a két lábát a magasba s lényegesebben jobban élvezi most a helyzetet. Légvétele is felgyorsul. Most azonban nem éri el a férfit így nem tudja simogatni. Nem az a fajta aki kétségbe esne s a férfit nézi barna csillogó íriszeivel. Egyik kezével a sajt ajkán kezd el játszani, majd nyelvét is beveti. Úgy gondolja hogy ez izgató lehet a másik számára és még soha nem érkezett panasz. Ha már nem tudja érintésével ingerelni a másikat akkor megpróbálja így. Igaz, elég nehéz ez számára, mert közeledik a csúcs felé melyre fel is gyalogol. Egy hangosabb sóhajtás jelzi ezt és természetesen oda lent is érezhető, hiszen sokkal szorosabban fog rá a kéjrúdra. Azonban tartja a ritmust melyet a férfi diktál*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Chris on Pént. Szept. 30, 2011 9:32 am

[+18]

*A nő újabb okot ad arra, hogy mért is olyan észveszejtő az ágyban. Eddig még egyik párjának se jutott eszébe így is ingerelni, és ez igencsak megdobja az utolsó pillanatokat. Bár a nő már túl van az orgazmuson neki még kell pár gyors ritmusos másodper mikor elönti a gyönyör és izmai megfeszülnek. Még refelex szerűen három négyszer igen keményen behatol a nőbe, majd ahogy múlik a pillanat elfekszik a másikon.*
-Méghogy...megunlak.-*Súgja kissé szuszogva, mert azért kellett tőle itt energia. De egy csókkal azért lezárja a szeretkezést, egy édes csókkal. Habár kötetlen kapcsolatuk van mondhatni, de azért igencsak élvezi a dolgot.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 30, 2011 9:52 am

* Látja, hogy tetszik a férfinak az melyet művel s ez csak jó. Mondhatjuk vagy kijelenthetjük, hogy ez a démon elég változatos tud lenni s akad pár „trükk” a tarsolyában. Miután túl van az élvezetek Kánaánján tartja a ritmust, hogy a férfinek is jó legyen. Nos ez nagy szó a nőnél, mert elég önző. Valahogy most még sem érzi azt, hogy csak önös érdekből szexelt a másikkal. Miután a férfi is eljutott csak pihen a kanapén. Neki nem sok energiába került ez mondjuk igaz, de még ha akarna sem tudna mást csinálni, hiszen a férfi rajta fekszik. Helyesen fogalmazva emberi cselekedettel nem tudna. Démonágát pedig Chris mellett nem használja. Még csak az kéne, valószínűleg nem lenne állandó szexpartnere. Bizony szegény srácot erre használja. Szex kötöttségek nélkül. Számára a legjobb dolog. Az édes csókot viszonozza s légvétele normális lesz.*
- Hát lehet hogy még nem unsz, de ha így haladunk egy hónap múlva nem fogok tudni újat mutatni* Válaszol vissza, mert elképzelhető, hogy így lesz. Azért van tudása a nőnek, de kitudja hányszor fogja még megkívánni a férfit. Ezt ne lehet tudni, de most nem is lényeges ez a dolog. Jól érzék magukat s más nem számít jelen pillanatban.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Chris on Pént. Szept. 30, 2011 10:01 am

-A már ismert dolgok is lehetnek olyan fenomenálisak mint elsőre. Például akárhányszor megtudnál venni a keigel izmaiddal.-*Kuncog nagyokat és lassan feltápászkodik nyújtva kezét kedvesének, hogy felsegítse.*
-Én félhetnék attól, hogy megunsz, hisz semmi újdonságot nem mutattam még. Sebaj, majd rágyúrok kicsit, hátha sikerül.-*Vigyorodik el, egész kis figyelmes mert bizony odanyúl és helyére igazítja a nő bugyiját helyette. Majd átnyújtja a ruháját.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 30, 2011 10:35 am

- Nagyon szépen köszönöm a bókot* Vigyorodom el s nem is olyan kicsi bók ez mint amit elsőre gondol róla az ember. Nos én démon vagyok, így tudom értékelni. A kezét elfogadom s fel ülök a kanapén. Szavaira egy kedves mosoly mászik az arcomra s miután a bugyim is a helyére került fel állok. Közel lépek a férfihez s mélyen az íriszeibe nézek. Egyik kezemmel megsimítom a borostáját.*
- El sem tudod képzelni mennyire érdekes vagy a számomra. * Hogy szavaimat is alá támasszam egy apró puszit lehelek édes ajkaira. Teljesen őszinte voltam most vele. Számára érdekes még akkor is ha csak egy ember és semmilyen képessége nincs. Azt hiszem az egyszerűsége és titokzatosság az mely megfogott valamennyire. A szexszel sincs baj. Ettől függetlenül ha van ötlet az persze érdekel s kíváncsian várom. A ruhámért nyúlok melyet magamra öltök.*
- Segítesz?* Fordulok meg s a hajamat félre vonom hogy feltudja húzni a cipzárt. Ha kész van akkor a hajamba túrok, mert biztos vagyok benne, hogy rendesen össze kuszálódott. Nem hoztam magammal táskát, így tükröm sincs, de nem is kell mert simán eltudom vele hitetni, hogy minden tökéletes rajtam. Most azonban még sem érzem a késztetést hogy erre szükségem lenne.*
- Hogyan tovább egy séta haza felé vagy még maradnál?* Kérdezem meg s nem azért mert ezt illik. Tényleg érdekel hogy mit szeretne s azt hiszem beteg vagyok. Mióta érdekel hogy ki mit akar? Ajaj rossz hatással van rám ez a fiú azt hiszem!*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Chris on Pént. Szept. 30, 2011 10:43 am

*Feláll és felhúzza farmerját aminek övét meg is húzza mikor segítséget kérnek tőle. Lassan de biztosan húzza fel a cipzárat és mikor kész rácsókol a lány tarkójára.*
-Hát mivel a kocsit nincs szívem itt hagyni mit szólnál, ha a mólón sétálnánk egyet? Sőt ha van kedved ki is hajózhatunk az éjszakába, hogy csak magunk legyünk az éjszaka.-*Veti fel a lehetőséget. A másikkal az óceánon ahol senki nincs a közelben. Bár kicsi a hajó így inkább egy titkos lagúnát keresne.*
-Persze csak ha reggel nem sietsz el, esetleg még fürdőzhetünk is majd valahol ha felmelegszik az idő.-*És mivel nincs a másiknál fürdőruha biztos élvezetes lenne. Közben felveszi ingét és begombolja.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 30, 2011 10:55 am

- Jah persze a Dodge* Jut eszembe a kocsi márkája és sajnos az a cirkuszi majom is az eszembe jut.*
- Nem tervezel mostanában kocsi cserét?* Mondom ki hangosan a gondolatomat is rá is pillantok ártatlanul. Nem akarom, hogy mindig eszembe jusson az a boszi, ahányszor meglátom Chris kocsiját. Abszolút nem akarok rá gondolni, de sajnos eszembe jut. Inkább a további szavaira figyelek mert azok sokkal jobbak mint holmi mitugrász majom.*
- Ez egy remek ötlet, már mint a hajózás.* Tényleg tetszik és tölthetek vele még több időt mely biztos izgalmas lesz. Azt hiszem teszek róla hogy az legyen.*
- Nem sietek soha és szívesen vagyok veled huzamosabb ideig.* Most is őszinte voltam s ez már kicsit kezd zavarni. Egy kicsit. Még is valahogy jó is egyben. Tényleg magam lehet mellette és talán erre már vágytam egy ideje amit soha nem vallottam volna be senkinek.*
- Fürdőzni is van kedvem* Most legalább is, de nem tartom valószínűnek, hogy ez elmúlhatna vagy talán még sem jó ötlet vele kihajózni? Nos semmi olyan nem történhet a tengeren mely ne lenne jó azt hiszem. Tetszik ez a spontánság mellyel most meglepett, bár azt még nem tudom, hogy fogok aludni, de majd megoldom valahogy.*
- Indulhatunk?* Nyújtom át neki az inget, hogy feltudja venni s ha ezt megteszi akkor oda lépek s veszem át az irányítást s magam gombolom be neki. Mikor a végére érek pedig csak egy apró puszit nyomok az ajkaira. Felőlem akár mehetünk is.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 2 oldal Previous  1, 2