Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Mira Gabriak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Mira Gabriak

Témanyitás  Mirella Gabriak on Pént. Okt. 07, 2011 11:48 am

Név: Mirella (Mira) Gabriak
Születési hely, dátum: The USA, Kalifornia, San Francisco, 1986 - október -18.
Kor: 24
Kaszt: Halandó
Lakhely: San Francisco,Nort Beach
Foglalkozás: Újságíró (feltörekvő vagyok,mindenbe beleütöm az orromat, a Nagy Sztorira várok)

Fegyver, varázseszköz: Paprika spray (Már egy éve hogy a táskámban porosodik, de még egyszer sem kellett használnom.)
Jellem
Erős jellemnek érzem magamat, nem vagyok könnyen befolyásolható. Át tudok látni a dolgokon, könnyen felismerem ha hazudnak nekem. Ez egyfajta adottság, egyszerűen csak látom a tekintetekben, látom ha hazudnak. Egyszóval, nem nagyon lehet becsapni. A hülye embereken legtöbbször csak nevetni tudok, viszont az okos, művelt emberi lényekkel szívesen értekezek az élet nagy kérdéseiről. Nehezen lehet kihozni a sodromból, életem során nem sokat láttak sírni. Szeretek mosolyogni, bár ez nem azt jelenti hogy naphosszat csak vigyorgok mint a tejbe tök. Eléggé kellemes nőszemély vagyok, már ha a szeszélyeim éppen szabadságon vannak. Amikor beszélek szeretek az illető szemébe nézni, elvégre így a tisztességes. Irtózom a magasban, ezért még életemben nem ültem repülőn, és még a szabadság szobor tetején sem voltam. Ahogy a magasban, úgy a föld alatt sem tudok meglenni, így a Metrót mint olyat, nem is használom. Mások úgy gondolják talán túlságosan is precíz vagyok, meg hogy elveszek a részletekben. Viszont én azt vallom, hogy "Az összkép nem más, mint a részletek egyvelege." Bár most nem szándékozom vitába keveredni, tudom hogy nekem van igazam. Tudom mi érdekel titeket a legjobban. Vajon hiszek e a természetfelettiben? Nos, erre csak annyi választ adnék: Nem földhöz ragadt a gondolkodásom.
Megjelenés
Édesapám Indiai volt, így legtöbbet az ő génjeitől örököltem. Bőröm színe leginkább a Cappucino-ra emlékezteti az embert, a szemem színe pedig a csokira. Vastag, telt ajkaim vannak, és hófehér szabályos fogsorom(amit kivételesen édesanyámtól örököltem). A hajam színe barna, de azon belül egyszerűen nem tudom meghatározni hogy milyen. Néha csoki barnának látom, de van olyan hogy a gesztenyebarna az igazi. Szemöldököm szépen ívelt, hosszú, jól illik az arc berendezésemhez. Az orrom csak egy átlagos orr. Se nem túl nagy, se nem túl kicsi, nekem pont megfelel úgy ahogy van. 174 centi vagyok, ehhez még hozzá jön a magas sarkú, és máris magasabb vagyok, sok férfi munkatársamnál. Az alakomra nincs panaszom, szintén édesanyámtól örököltem a vékony géneket. Bármennyit ehetek, valahogy nem tudok elhízni. Ruhák terén kissé kényes vagyok, hiszen szeretek jó minőségű holmikat venni, és nagy gonddal is tisztíttatom őket. Rengetegszer volt már viszont olyan alkalom, amikor a tisztítóban valaki rosszul vasalt, vagy hajtott valamit, és máris meg lett a baj. Leginkább az elegáns holmikat részesítem előnyben, de otthon ha senki nem lát, elő kerül a kinyúlt póló, és a mackó naci, megspékelve a nyuszis mamuszommal. Soha nem voltam rossz véleményen a külsőmmel kapcsolatban. Ami azt illeti csinosnak tartom magamat.

Előtörténet
Soha nem voltam jó abban, hogy magamról meséljek. Én inkább mások életében szeretek turkálni, és kihalászni piszkos kis szennyeseket, meg titkokat. De itt van az ideje hogy leírjam az életrajzomat, kerek perec. Vágjunk is bele, kerítsünk elő egy kis szennyest.
1986 októberében láttam meg a napvilágot, a Kalifornia állambeli San Fransisco-ban. Anyukám elmondása szerint nehéz szülés volt, hiszen tíz órát vajúdott, és ezután még három órán át tartott a szülés. Ráadásul még a köldökzsinór is a testem köré volt tekeredve, szerencsére nem fulladtam meg tőle. Anyuék a születésem előtt két héttel költöztek ide Ohio-ból. Apukám itt tudott elhelyezkedni, hiszen előtte a seregben szolgált. Egy sérülés miatt többé már nem tudott rendesen járni. Folyton sántított és fájlalta a lábát, ezért veteránná nyilvánítottak. Volt egy kedves kis lakásunk a Belvárosban, apa mindent megtett azért hogy semmiben ne szenvedjünk hiányt. A rendőrségnek dolgozott, tanácsadó volt, és még valami, amit csak úgy hívott hogy "titkos fegyver". Többet nem mondhatott a dologról, kötötte a titoktartás. Ennek az állásnak köszönhetően, nem szegényedtünk el, és úgy tudtunk élni mint egy átlagos amerikai család. Amikor óvodába mentem anya is dolgozni kezdett, persze nem azért mert muszáj volt, csak egyszerűen nem tudott otthon ülni. Szóval anya, a Bendel's áruházban dolgozott mint eladó. Cseperedtem, és hamarosan elérkeztünk az iskolához. Mintha azzal hogy idősebb lettem, a házat is kinőttük volna, elköltöztünk egy Nort Beach-i tengerparti házba. Imádtam ott lenni, hiszen a tenger, és az állatvilág elvarázsolt. A suliba mindig behurcoltam valamiféle tengeri lényt. Egy teknőst, egy rákot, egy tengeri csillagot. A többieknek nagyon tetszettek a kis szerzeményeim, úgyhogy hamar barátokra leltem. Újabb évek teltek el, és én már egyre ritkábban jártam le a partra. Elkezdtek érdekelni a könyvek, meg az emberek élete. Pletykákat hallgattam ki, leskelődtem,gyanakodtam,lebuktattam. Zach Rogerst a lopkodóst, Sarah Parkert a sunyit, Michelle Fayt a hazugot. Olyan nagy nyomozónak hittem magamat, közben pedig nem vettem észre azt, ami az orrom előtt zajlott. Elsős gimnazista voltam, amikor a szüleim elváltak. Az egészről semmit sem sejtettem, pedig számtalan éjszakát virrasztottam végig, a veszekedésüket hallgatva, láttam amint apa a kanapén aludt, vagy haza se jött estére. Anya kisírt, és bedagadt szemeit én ápoltam, mégsem jöttem rá arra, hogy a szüleim elválnak. Aztán apu elment. Soha többé nem láttam. Anya nem volt hajlandó elmondani hogy mi történt, én pedig nem is kérdeztem. Kicsit vissza kellett fognunk a költekezést, mert anyagilag újból a csőd szélén álltunk. Anya plusz munkákat vállalt, éjjel nappal gürizett, ráadásul ekkor jött a serdülő korom amit még pluszba el kellett viselnie. Búcsút mondtunk a tengerparti háznak, és egy bérlakásba költöztünk, a Belvárosba. Pasiztam,buliztam,ittam. Teljesen kifordultam önmagamból. A lány, aki annak idején a parton töltötte a fél napját, már végképp eltűnt. Anyának mégis sikerült valahogy kirángatnia a pokol bugyraiból, és egyszeriben újra normális életet kezdtem élni. A gimi után, beiratkoztam egy két éves újságírói tanfolyamra, és miután sikeres vizsgákat tettem, jelentkeztem a helyi újsághoz. Már két éve vagyok náluk, és egyre jobban kezdik elismerni a munkámat. Jelenleg Nort Beach-en lakom egy luxuslakásban, nincsen gondom semmire de valamit mégis hiányolok az életemből. Ki tudja, talán a "Nagy Sztorit"?

Azt hiszem ennyi is lenne. Remélem hogy nem lett olyan rossz, és hogy elfogadtok majd Smile
Mirella Gabriak
Halandó
Halandó

Titulus : The Maximalist
Kor : 31

Hozzászólások száma : 20

Vissza az elejére Go down

Re: Mira Gabriak

Témanyitás  Vienne on Hétf. Okt. 10, 2011 11:44 pm

Miss Szenzációvadász!

Egy jó tanács, mielőtt a kivetnivalót maga után nem hagyó előtörténet elfogadása megtörténne: Vigyázz, mibe ütöd bele az orrodat! Néha a tudatlanság boldogít, úgy mondják... minden esetre ELFOGADLAK!

Foglalj avatart, miegyebet és irány játszani!

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére