Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Városi Temető

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Városi Temető

Témanyitás  Vienne on Szomb. Okt. 31, 2009 11:16 pm

First topic message reminder :

Kovácsoltvas kapun juthatunk be ide, eme sírokkal, és kisebb-nagyobb mauzóleumokkal tarkított helyre.
Fákkal övezett széles ösvény vezet a kert közepén levő ravatalozóhoz, melynek hófehérre meszelt falai előtt egy harangláb és egy kereszt hirdeti Isten dicsőségét.
Ahogy haladsz a kertben egyre beljebb és beljebb, annál régebbi sírhelyeket lelhetsz. Azt mondják, a legrégebbik a hódítások korából valók, mikor az első telepesek meghódították Amerikát.

Éjszaka, különösen a kétes hajnali,éjféli órákban igencsak riasztó még a környéke is a helynek. Sose tudhatod, mi les rád egyik-másik sírbolt mögül.

Vienne
Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Városi Temető

Témanyitás  Chris on Szer. Ápr. 13, 2011 8:51 am

-Csak várd meg, míg a helyemre kerülök.-*Azzal el is iramodik a kerítés mentén. Körülbelül két perccel később kis szuszogás mellett jelentkezik.*
-Látod szemközt a kripta bejáratokat? A jobb szélső tetején vagyok. Körbenézek mi van.-*Azzal elhallgat a rádió, fél pillanat múlva szól bele újra.*
-Rossz hírem van, nincs egyedül. Valami csávó van vele illetve öt rothadt mozgó hullát látok. Tiszta holtak hajnala. Onnan mit látsz?-*Kérdez vissza, és közben előre rakja a fegyvert és beállítja a távcsövet rajta.*
Chris
Halandó
Halandó

Titulus : Démonvadász
Kor : 33

Hozzászólások száma : 171

Témanyitás  Hayley on Szer. Ápr. 13, 2011 9:03 am

- Minden vudu papnőnek kell egy segéd, nem igaz? Aztán majd hozzák a csirkét, vagy valami nagyobb áldozatot, ha sok zombit keltenének életre... *szusszan, de inkább magának. Hogy is foghatná fel a másik, aki csak menetel előre, mint valami... katona.
Ő maga kicsit előrébb halad a sírok mentén. Nem vallaná be, de nem szívesen mászkál szentelt földön. Vallásos, no. De az örök nyugalomért mindent...*
- A Thriller klipjét háromdében... szerinted? Most hoz ki a pasas valami ketrecet, a Brightmore kriptából. * Fűzi azért hozzá.*
Hayley
Halandó
Halandó

Titulus : Répácska, de nem eladó.
Kor : 30

Hozzászólások száma : 134

Témanyitás  Chris on Szer. Ápr. 13, 2011 9:08 am

-Ketrecet? Lehet, hogy valami jóval komolyabbra készülnek, mint pár zombi feltámasztása?-*És ő is meglesi, és valóban. Majd megkeresi a lányt, és megfigyeli, hogy helyezkednek el a többiek.*
-Szerintem kapcsoljuk le őket idejében. Ha kész vagy dobd a fénygránátokat, csak szólj előtte, bele ne nézzek.-*Azzal célba is veszi a segítőt.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Szer. Ápr. 13, 2011 9:14 am

*Csak szusszan.*
- Hagy vázoljam fel... a zombi életre keltéséhez vér kell. A legegyszerűbb a csirke, esetleg kecske még bevett. Márpedig ezeket ketrecben tartják. * Mit kell ezt túlbonyolítani? Ahogy pedig Chris kiszúrja magának, nyilván mögötte a két rothadót se tévesztheti szem elől. Nem úgy, mint Hayley.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Szer. Ápr. 13, 2011 9:21 am

*Amint kiszúrja a két célpontot emeli, és lő. Egyet egyet a fejekbe.*
-Dobd már azt a szart!-*Mondja nyomatékosan a rádióba. Aztán már lövi is fejbe a többi zombicseket. Azok lassabbak, mégiscsak elvannak rohadva valamennyire.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Szer. Ápr. 13, 2011 9:29 am

* Nem rezzen össze a lövésektől. Zene füleinek, míg nem rá lőnek...*
- Ne gőzölj már... *szemforgat, de dobja, bizony. Bele a közepébe. Csak hallgasson már el az a majom ott fent.
És amint eldobta, fegyvert kerít ő is, hogy némileg közelebb osonva ritkítsa az élőholtak sorait.*

Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Csüt. Ápr. 14, 2011 5:59 am

*A zombik megritkítása után, a kis tanoncnak is küld pár golyót. Amint a földön van a nőre céloz, és próbálja a lábát illetve a vállát célba venni. Csak megsebesíteni akarja, nem megölni. Majd lő a nő jobb vállára.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Szer. Ápr. 27, 2011 3:13 am

*A tanonc hasra vágja magát, látható, hogy tele a nadrágja. Ellenben a nő menekülőre fogná, ha nem kapná Chris bokán. Szépen eltaknyol, s ezt az alkalmat használja ki a vehemens vöröske, hogy nemes egyszerűséggel rámásszon és karjai után kapva bilincselje meg a nőt.
A nagy hadakozásból Chris kihallhatja, hogy Hayley legalább olyan cifrán káromkodik, mint egy kocsis, főleg, mikor 'a rohadt szuka' megharapja.
Arra már nem is figyel, hogy esetleg egy két rothadó élőholt felé tart, hogy megmentsék úrnőjüket.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Szer. Ápr. 27, 2011 12:17 pm

*De az élőholtak miatt nem sok aggódni való van. A rothadt lábakkal nem éppen fickándozó típusúak. Így egy egy jól eltalált célzással, le is terítő őket. Majd előkapva a kis P90es fegyvert leugrik a kripta tetejéről és elindul a trió felé. Folyamatosan célra tart, és már mondja az utasítást.*
-Hayley kristályok, mielőtt még meglep véletlenül. Am meg elismerésem, imádom a stílusod!-*És ez tényleg dícsérő. Úgy jött ide, hogy semmi kedve nem volt párosba játszani. De ez a mocskos száj megtetszett neki. Nem gerjedt rá, de kifejezetten szimpatikussá tette Pumuklit.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Szer. Ápr. 27, 2011 6:06 pm

- Magamtól is tudom, tökfej. *szűrődik ki foga közül, miközben fél kézzel a nő kezeit szorítja hátra, másikkal a zsebében matatva igyekszik nagyjából kör formában elhelyezni körötte a kristályokat.
Az utolsó megjegyzésre hátrapillant a másikra, miközben történetesen nagyon jól elvan térdeplő ülésben szerencsétlen hasaló nekromantán.*
- Ezt meg se hallottam! *de hangjában cinkos nevetősség is bújkál. Valahol jó mélyen.
Minden esetre szusszanva áll fel és kilépve a körből, bezárja azt maga után, hisz végre megvan az utolsó kő is, mely ki tudja, miért, de Hayley keze nyomán működésbe is lép. Lehet, a boszorka nagyszülők végett mennek neki és bátyjának az ilyen dolgok.*

Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Pént. Ápr. 29, 2011 8:55 am

*Csak kuncog, majd az éledező asszisztenst egy jól irányzott rúgással eszméletlennek nyilvánítja. De azért még két bilinccsel megerősíti, egyet kézre egyet lábra. Aztán odasétál a boszorkához.*
-Nah jó, akkor lássunk munkához!-*Indítványozza és Hayley ha segít ha nem kivallatja a nőt. És ha ellenáll néha körbelövi, vagy felületes sérülést okoz. Nem túl emberséges, de ez van.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Zsaklin on Vas. Aug. 07, 2011 7:16 am

* Most valahogy nincs célom s ez igen ritka nálam. Nem szoktam céltalanul bolyongani az utcákon, de most még is ezt teszem. Igazából még nem ismerem annyira ezt a várost, mint kellene. Szeretem tudni mit, hol találok, de majd idővel. Senki nem úgy születik, hogy ismeri az összes helyet a városban. Jelentem én sem. Egy kovácsoltvaskapu előtt emelem fel tekintetem s végig járatom íriszeimet a rácsokon. Soha nem értettem egy temetőbe minek kapu. Melyik holt akar kijönni onnan? Szerintem egyik sem, de nem is a holtak miatt van. Vállat vonok, mert az embereken kívül, mást nem tart vissza ez az építmény vagy bejárat. Besétálok hát rajta, bár nincs itt senkim, viszont másra jó lehet. Mondjuk búvóhelynek. Ráadásul, így közelebb is vagyok az alvilághoz, ha csak azt veszem alapul, hogy nem mindenki kerül fel az égiekhez. Nem a kijelölt úton haladok, mert az egyszerű lenne. A sírok között sétálok s valami végtelen nyugodtságot érzek. Hát nem tagadhatom meg, azt, ami vagyok. Az egyik sírnál el időzöm. Nem ismerős a neve, de valahogy úgy érzem, hogy meg kell állnom. Általában eleget teszek a belső késztetésnek és most sem cselekszem másképp.*
Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 222

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Dahlia on Vas. Aug. 07, 2011 7:35 am

*Régen volt alkalma Dahlianak sétálni, és megszabadulni a munkától, ami ugyebár az életét jelenti, most azonban mégis ki vágyik, a szabad levegőre. Azonban a nyugodt, csendes helyek azok a legrémisztőbbek, nem másképpen, mint a temetők. Most is egy ilyen felé veszi útját a nő, haját kiengedve, hosszú, vékony farmerben, lenge felsőben, és egy szandálban. Igazi nőies, de nyári megjelenéssel. Épp teleportál, és egy sír mögé jut, mikor egyszer csak ledermed. Nincs egyedül a sírok közt, valaki kicsit messzebb egy kőnél áll. De nem ember, és nem is fényőr. A többire viszont nem tud gondolni, mert ledermed. Nem nagyon akaródzik neki szembeszállnia ma senkivel sem, pláne nem egy esetleges árnyőrrel. Szépen, lassan közelíti meg, és mikor csupán két sírnyira van tőle, megszólítja.*
- Ne haragudjon! Segíthetek valamiben?
*Tör elő belőle a szokásos udvarias kérdés, de rögtön kiül arcára a higgadtság, és nem mutat ki semmit az esetleges félelméből, ijedtségéből.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Kor : 137

Hozzászólások száma : 57

Témanyitás  Zsaklin on Vas. Aug. 07, 2011 7:53 am

* Nem tudom, hogy miért állok mozdulatlanul, mint egy.....tekintetem nem tudom elszakítani a sírhelytől. Nem tudom, hogy minek kéne az eszembe jutnia, de ha torkon szúrom magamat sem jút eszembe. Majd csak eszembe jut egyszer vagy nem. Nem kerítek ennek valami nagy feneket, bár be kell, valljam, hogy kicsit zavar a helyzet. Egész pontosan az, ami nem jut eszembe. Ez biztos „értelmesen” hangozna, ha kimondanám, de mivel nem tettem, így mindegy. Érzékelem, hogy valaki közeledik s azt is tudom, hogy nem hozzám tartozik. Hogy ma egy démonnal vagy őrrel sem sikerül összefutnom. Oké, nem itt kéne lennem, hanem lejjebb, de még oda nem jutottam el. Mondjuk, ha én szabadon mászkálok az utcán, akkor ezt bárki megteheti. A gondolataim helyett inkább a nőre koncentrálok, aki tartja a távolságot. Oh, tehát ő sem haladó. Csak ne egy boszi legyen. Belőlük mára elég volt. Lassan a nő felé fordítom a fejemet, majd az egész testemet.*
- Ha nem egy gondok, akkor nem valószínű.* Válaszolok a kérdésére,s ahogy elnézem, nem annak tűnik. Persze tévedhetek is, bár nem valószínű. Túl kifinomultnak tűnik ahhoz, hogy sírokat ásson.*
- Esetleg én önnek? Vágyik valamire?* Nem tudom miért kérdeztem meg, csak jöttek a szavak s mire észbe kaptam már kimondtam őket. Nem lehet mondani, hogy démon létemre nem vagyok barátságos, de soha nem lehet nálam tudni mikor változik ez meg. Mondjuk most s a következő tizedmásodpercben egy alak jelenik meg a nő mögött kit meglök. Szeretek képeket kivetíteni és elég valóságos ahhoz, hogy érezze a lökést, mely nem túl erős, de nem is gyenge. Egyszerűen kíváncsi vagyok miféle teremtmény s talán ez ki is derül. *
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Dahlia on Szer. Aug. 10, 2011 3:45 am

*Dahlia teljesen normális hangon kérdezi azt, amit, így nem is igazán érti a válasz milyenségét. Mármint magát, a stílusát. Kicsit meghökken, de nem igazán fog ezen most leakadni, annak ellenére sem, hogy ezt általában nem viseli el senkitől sem.*
- Nem, nem vagyok gondnok, tehát akkor nem.
*Hagyja annyiban, és ezt a témát sem feszegeti tovább.*
- Hát én sem tartom valószínűnek, de én nem is azért vagyok a temetőben, hogy segítséget kérjek, inkább csak azért, mert egy kicsit egyedül szerettem volna lenni.
*Mosolyodik el az előző célja miatt, de aztán le is olvad róla ez a biztos mosoly, és inkább a gyanakvás veszi át a helyét. Keresztbe fonja a kezét, kicsit félredönti a kobakját, és csak úgy szólal meg ismételten.*
- Ne haragudjon, de megkérdezhetem, ki volt Önnek az itt nyugvó?
*Mutat fejével a sír felé, amely felett Zsaklin áll, de ekkor egy kisebb lökést érez a jobb karjánál. Nem néz félre, tudja jól, hogy nem ember, ami ott van, szóval jó lenne átgondolni, hogy meneküljön, amíg lehet, vagy ne meneküljön, mert nincs baj. Egy biztos. Az itt lévő nem boszorkány, tehát vagy démon, vagy árnyőr, de az árnyőrök nem igazán vetítik ki magukat, vagy valamit, szóval marad az utolsó lehetőség, a démon.*
- Elárulnád, melyik boszorkányt keresed?
*Nyomja meg a boszorkány szót, hiszen most, hogy végül lebukott az illető, innentől már tök mindegy, minek próbálja álcázni magát, vagy minek nem, de egy biztos. Dahlia innentől nagyon óvatos lesz, és az első veszélyesebb pillanatban inkább eltűnik onnan, minthogy bármi baja legyen a dologból.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Zsaklin on Szer. Aug. 10, 2011 12:03 pm

* Nem élvezhetem sokáig a magányt, mert egy nő jelenik meg a közelembe. Azt elsőre tudom, hogy nem az én oldalamon áll, de ezen már meg sem lepődöm.*
- Az egyedül lét jó, már amikor* Húzom el az ajkamat s ismét a sírra pillantok futólag. Szerintem már biztos Ő is tudja, hogy nem egy csapatban játszunk s a kérdése meglep. Nem is kicsit, így egyik szépen szedett szemöldökömet fel húzom és úgy figyelek a nőre. Akit már meg is lökött az általam létre hozott alak. Nem figyel rá, mely csak egyet jelent számomra. Most már tudom, hogy kivel van dolgom.*
- Valahogy a fényerők soha nem hiszik el az általam létre hozott embereket. Vajon miért?* A kérdés neki szól. Nem magamba elmélkedem s talán választ is kapok rá. Elképzelésem azonban van, de ezt most nem osztom meg vele. Inkább megtartom magamnak. Ha már választani kell a boszik és az őreik között, akkor az őrökre szavazok, de a legjobb az lenne, ha egyik sem rondítana bele a dolgomba. Csodás világban léteznék.*
- Korábbi kérdésedre válaszolva. Nekem senkin ez halott, de gyászt nem csak annál a sírnál lehet tartani ahol fekszik az illető vagy tévedek?* Kérdezek vissza, mert szerintem nem. Hangom normális és rosszindulat nincs bennem. Na jó mindig van, de most semmi kedvem bunkón viselkedni, ezért nem is viselkedem úgy.*
- Valóban érdekelne egy minta példány, de a legutóbbi találkozásunk alkalmával valahogy a nevére nem tértünk ki, de le tudom írni. Magas, olyan 35 év körüli férfit keresek. Barna haja van és nem túl barátságos az arca. Elegáns, de nem az a nyakkendős karót nyelt típus. Esetleg valakire illik a személyleírásom Miss?* Ha ebből kitalálja, hogy kire gondolok, hát megemelem a nem létező kalapomat. Azért harc közben még sem kérhetem el a személyes adatait. Van abban a férfiban valami titokzatos dolog, amit ki akarok deríteni s talán még a hasznomra is lehet.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Dahlia on Szer. Aug. 24, 2011 4:27 am

Igen, ezt Dahlia is tudja, hogy nem mindig a helyén való dolog az egyedüllét. Most viszont erre vágyott. Átgondolni mindent, egy kicsit elfilozofálni. Pont emiatt jött egy csendes temetőbe, és belebotlott a lányba. Hát nem furcsa?
- Azért nem, mert mi kicsit tovább látunk, mint az orrunk.
Feleli a feltett kérdésre, hogy miért nem hat rájuk sosem a megtévesztés. De ez tényleg így van, vagy csak jött valami a szájára? Nem tudja, nem is figyel rá, inkább Zsaklin érzelmeire épít, amik csodálatos majdnem, hogy dühöt, és megvetést tartalmaznak, legalábbis kívülről. Igen, pont így viselkedik egy alvilág, legyen az démon, vagy árnyőr. Aztán megrázza a fejét.
- Nem, nem tévedsz, csak egy kicsit furcsa.
Feleli még mellé, aztán rátér arra, hogy miért van itt ez a démon. Valakit keres, bár a leírás nem jelent neki semmit. Biztosan ismeri, csak most nem ugrik be a neve.
- Nem, így nem mond semmit, elég sok emberre illik ez a leírás, amit most adtál. És egyébként sem árulnám el, hogy merre van.
Rázza meg a fejét, és még az a szerencséje, hogy remélhetőleg nincs nála íj, amivel a halálát is elérhetné. Dahlia mindeközben egyre érdeklődőbben nézi Zsaklint, bár fogalma sincs, hogy miért, és mégis mennyi ideig, de őt kémleli.
- Mondd csak! Nem láttad véletlenül mostanában Elliotot?
Na puff, a mesének vége, kíváncsisága sokkal erősebb, mint amennyire szerette volna. De hát kikívánkozott belőle, mert hónapok óta ne hallott a férfiről.
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Zsaklin on Hétf. Aug. 29, 2011 3:29 am

- Az lehet* Legyintek egy aprót mintha ez nem lenne olyan fontos, pedig az. Mindig is zavart, hogy egy fényőrt nem tudok mesteri szinten átverni. Egy por szem a gépezetben, de talán egyszer majd ez is menni fog.*
- Fura az, hogy érzek?* Pillantok rá enyhén megemelt szemöldökkel. Attól, hogy démon vagyok még vannak érzéseim. Lehet nem annyira mélyek, mint egy emberé, de azért vannak. Valakit keresek s talán a nő tud segíteni, bár nem veszem készpénznek azt amit mondani fog. *
- Sejtettem* Ennyit mondom csupán és a tekintetem nem veszem le róla. Nem tudom mit les rajtam ennyire. Talán bejön neki a fizimiskám vagy talán valami más. Hát most miért? Egy fényőr is vonzódhat a saját neméhez. Már közölném vele, hogy nem egy csapatban focizunk mikor hanga újra megtöri a csendet.*
- Elliot, Elliot* Ízlelgetem a nevét elgondolkodva s még a buksimat is megvakargatom a nagy gondolkodásban.*
- Nem tudom kire gondolsz. Egy Elliotot ismerek aki árnyőr. Szerintem nem egyre gondolunk, mert az a pasi nagyon helyes és hát két kézzel habzsolja az életet. A mi nap is láttam a kocsmába. Valami csajnak csapta a szelet, bár lehet már egy ideje együtt vannak. Nagyon kellemesen szórakoztak oda lent, legalább is úgy festett.* Mutatok a talajra magam alatt s ebből tudhatja, hogy a pokolra gondolok. A tekintetem is a föld felé rányitom majd kérdőn pillantok vissza rá.*
- Mi dolgod van neked vele?* Hangom kíváncsi s a mimikám is erről árulkodik. *
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Dahlia on Szomb. Szept. 03, 2011 3:19 am

Nem is igazán azt találja furának, ahogy érez, hanem azt, hogy megállt egy sír előtt, ahol valaki fekszik, és nem gunyoros, vigyorgós képet vág. A legtöbb démonra ez a jellemző. De úgy néz ki, hogy erre a lányra, aki előtte áll, ez nem igaz. Mikor érdeklődik Elliotról, már tudja, hogy nagy hibát követett el, de próbáljunk meg belőle kimászni...
- Van vele egy lezáratlan ügyem, amit nem tudtam megbeszélni vele.
Von vállat, mintha fel sem venné a többi megjegyzést, amit most Zsak elejtett róla. Kocsmázik, nőzik, tipikus Elliot, azt leszámítva, hogy abszolút nem ezt hallotta vissza tőle a legutóbbi találkozásukkor. De hát az már ősrégen volt.
- Egyébként bővebben meg Leah-ról lenne szó.
De többet úgysem fog belőle kihúzni szegény lány, akin érzi, hogy nagyon magabiztos, és büszke magára, hogy ezt mind elmesélhette neki. Viszont ez meg nem hatja meg a nőt, és csak húzza az időt, és valamiért az a balsejtelme van, hogy nemsokára úgyis el kell húznia a csíkot, különben baj lesz.
Egyébként meg nem is ez az igazi célja vele, mármint, hogy Leahról faggassa, hiszen azt javarészt megtárgyalták, bár a vége még hátravan.
- Ha találkozol vele, megmondanád neki, hogy kerestem? Csak annyit mondj neki, hogy egy régi ismerős.
Kéri meg szépen Zsaklint, de még esze ágában sincs elmenni. Kezdi egyre érdeklődőbben nézni, mintha nem értené, ami benne van, hiszen amiket mondott, és tett, abszolút nem a fajára jellemző. Semmilyen szemszögből.
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Zsaklin on Szomb. Szept. 03, 2011 4:02 am

- Lezáratlan ügy? Érdekesen hangzik. Gondolom, nem világosítasz fel bővebben!?* Kérdezek vissza hát ha, de Nem fűzők hozzá reményt. Egyrészt nem hiszek ebben a fogalomban, másrészt eddig sem volt valami cserfes. Jó lenne tudni ki az a csávó akiről, kérdez, de ezt neki nem árulom el. Nem vagyok én hülye. Ha egy ellenességtől, mert hát azok vagyunk, érdeklődünk egy személy iránt az fontos lehet. Ha sikerül bogarat ültetnem a fülébe már megérte hazudni. Nem kell megvetni démon vagyok. Ő meg amúgy sem tudhatja, hogy mennyire vagyok szava hihető azt meg végképp nem, hogy életembe nem láttam azt a fickót.*
- Leah* Bólintok egy határozottat mint ha megint csak tudnám kiről beszél. Tovább fürkészem a nőt kíváncsi pillantásokkal.*
- Persze, hogyne, szívesen leszek postás Miss* jegyzem meg kissé hűvösen. Persze semmit nem mond nekem, de én tegyek szívességet? Hova gondolnak ezek az fény örök? Nem is értem.*
- Mi az? Esetleg tehetek még érted valamit?* Teszem fel a kérdést, mert nem úgy fest mint ki menni akar.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Dahlia on Szomb. Szept. 03, 2011 11:22 pm

A költői kérdésre, mármint Dahlianak költői kérdés, hiszen nem fog rá válaszolni, csak bólint egyet, de tényleg nem részletezi a dolgokat, közben pedig elemez. Nem hazudik a nő, ez teljesen egyértelmű, mármint egészen eddig, viszont az egyértelmű számára, hogy nyugodt lelkiállapotát nagyjából semmi nem törheti meg. Amikor Leah neve előkerül, Dahlia-t elfogja az aggodalom, lehet, hogy nem volt jó ötlet védeni a férfit ebben a dologban, főleg nem szegény lány előtt. De már mindegy. Egyre jobban az az érzése, hogy mennie kell, és ezt sürgeti a beszélgetés iránya is, amelyet valamelyest ő idézett elő.
- Köszi.
Bólint neki megint, amikor az üzenetátadásról van szó, bár valahogy az az érzése van, hogy nem fog eljutni a célszemélyhez. Ennek ellenére még mindig egy helyben áll, aztán amikor Zsak kimondja az utolsó mondatát, csak vállat von, egy halk mondattal azt rebegi, hogy semmit, elnézést kér, és már ott sincs. Ezt a találkozást pedig meg fogja emészteni, és gondolkodni fog rajta, ha másért nem is, legalább azért, hogy előkerítse azt a férfit, akit ez a nő keresett...
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Milo on Szer. Nov. 02, 2011 8:41 am

Minden szentek kicsit másképp...
2011. Október 29.

* Alig néhány napja történt hogy Milo-t felkereste a félbolond riporternő Mirella. Ez alatt az idő alatt nem történt semmi különös, de rendszeresen tartották a kapcsolatot a megfelelő közösségi portálokon. Hősünkben már-már felvillant a remény hogy több napi eseménytelen kutatás után végül, a fekete hajú szépség feladja a dolgot, amikor hirtelen talált valamit. A nyom elégé nevetséges, azonban tényleg okos ötletnek látszott a kutatást a temetőbe kezdeni. A probléma csupán az időzítéssel volt minden szentek napján, amikor a halott démonok visszatérnek a földre, valahogy nem volt kedve egy ilyen kirucanáshoz. Ráadásnak az nap is lenyugvóban van már, a társa pedig biztosan kinn szeretne maradni éjszakára. *
~ Remélem hogy gyorsan túl leszünk ezen és időben haza fogok érni. Nekem, holnap még be kell mennem munkába, és át kéne néznem az anatómia jegyzeteket is. Persze, a kettő nem zárja ki egymást, ezért is álltam rá hogy inkább ma jöjjünk. Ha szerencsém van tényleg bele találunk valamibe, és akkor még be is visza a mentő nem kell haza fele szaladgálnom. Ha meg nem élem túl akkor itt van temető, remélem a nyakláncomról le esik hogy Indián temetést kérek. ~
* Gondolkodik, miközben a rozoga sárga terepjárójával a temető parkolójába döcög. A mai napon egyszerű fekete melegítőt, és egy régi elnyűtt torna cipőt vett fel amit nyugodtan lehet koszolni. Áldozó kését, nadrágja oldal zsebébe tette bár közelharcba nem igazán szokta használni, a nyakába a vallását jelző cápafogakból készült nyaklánc látható. Egyenlőre nem száll ki a kocsiból várja hogy Mirella mikor is érkezik meg. *
Milo
Boszorka
Boszorka

Titulus : Képesség rabló
Kor : 29

Hozzászólások száma : 148

Témanyitás  Mirella Gabriak on Csüt. Nov. 03, 2011 3:53 am

Ahogy végig gurult a kihalt utcákon, akaratlanul is megborzongott. Hiszen az elkövetkezendő pár óra, alapos okot ad a borzongásra. Egy temetőbe készül ahol majd újdonsült ismerősével keresnek nyomokat, a gyilkossal kapcsolatban. Ennek tetejében ráadásul most bukik alá a nap a horizonton, hamarosan besötétedik, és ha mindet még nem lenne elég, ma van minden szentek napja. És hogy hogyan is lyukad ki a mai napon egy temetőben? Tegnap a rendőrségi jelentést olvasta, a legutóbbi gyilkosság körülményeiről. (Édesapja, rendőr ismerőse volt olyan kedves, és megengedte Mirának, hogy bele pillantson az aktákba.) Ezúttal a gyilkos nem volt olyan elő vigyázatos mert nyomot hagyott az áldozat körme alatt. Mégpedig egy különleges anyagú földnek a nyomait. A lány utánanézett, és kiderítette hogy a temetőkbe használnak ilyen földet, amely megakadályozza hogy a holt testek beszennyezzék a talaj vizet. Felhívta Milo-t, és elmondta neki a felfedezést, de a férfi persze kinevette. Végül sikerült meggyőznie hogy jöjjenek el ide, és nézzenek körül. Mira leparkolt a temető bejáratánál, Milo terepjárója mellé, fogta a táskáját amibe a nyomozáshoz szükséges holmijai voltak, aztán kiszállt a járműből. Most egy egyszerű farmer nadrág volt rajta, egy torna cipő, és egy barna kötött kardigán. A haja copfba volt fogva, bár pár tincse már így is ki szabadult a hajgumiból. Oda sétált Milo kocsijához és bekopogott az ablakon.
- Szia. - üdvözölte a férfit.
Mirella Gabriak
Halandó
Halandó

Titulus : The Maximalist
Kor : 31

Hozzászólások száma : 20

Témanyitás  Zsaklin on Szomb. Nov. 05, 2011 7:17 am

Minden szentek kicsit másképp.../2011. Október 29./ Nem látótávolságon belül, hacsak nem sas szemekkel rendelkeznek a fiatalok Very Happy

* Lángnyelvek jelenek meg a semmiben, de csak egy röpke másodpercre s miután a láng szertefoszlott éberen körbe járatom vörösesen izzó íriszeimet a sötéten. Valakit keresek, de egyelőre nem látom és nem érzem a jelen létét sem. A hangulatom az nem épp a legjobb, hiszen pár boszorka szeretet volna vissza küldeni a pokolba csak épp test nélkül. Jelentem ez nem sikerült, de nem sokon múlott. Egy zsebkendőt veszek elő s a késemet melyet eddig markolásztam bele törlöm majd elteszem egy könnyen elérhető helyre. A csizmám szárához hajolok s észre veszem, hogy a hosszú szoknyámat sikerült kicsit átalakítaniuk azoknak a mihaszna boszorkáknak. Nem bánom, hiszen nem a ruha teszi az embert. Végül előhúzom a másik késetem melyet szintén megtisztítok. Mivel nincs itt az árnyőr ezért lassan végig csúszok a hűvös ravatalozó falon egészen az aljáig és szusszanok egyet. Ráadásul így könnyebb tisztogatni. Ezt belém nevelték a rend tagjai. Mai napig a fülembe cseng Kormikate démoni hangja: „ A fegyver legyen mindig tiszta és éles”. Soha nem gondoltam volna, hogy ha ott hagyom őket akkor foguk rájuk gondolni. Naiv voltam, de ez ár nem számít. Gondolataimból egy reccsenés riaszt fel s én azonnal harc készültségbe vágom magamat. Vajon képesek lettek volna „lenyomozni”? Ennyire azért nem voltak erősek vagy alábecsültem őket? Pedig olyat soha nem szoktam.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Desiré on Vas. Nov. 06, 2011 12:06 am

Pontosan úgy és akkor, ahogy Zsak mondja Very Happy

A minap kaptam egy csúúúúnya fülest, miszerint az a Mr. Einstein banya és egy újságíró, kíváncsi-fáncsi maca, arra készülnek, hogy együtt, alaposabban is felfedezzék a "nem túl emberi világ" egyes kis rejtelmeit. Ez az idióta komolyan arra készül, hogy egy mihaszna élősködőnek fog alaposabb szemlét tartani a másik világról? Cöhh... én meg pont most jöttem ki anyámból! Szánalom, hogy mi van már manapság...
Régen minden más volt! A banyáknak eszükbe se jutott azelőtt ilyen meggondolatlan dolog, most mégis tömegestül nyitják fel a halandók szemeit. Csak egyszer kerülnének le, egyetlen egy napra! Ha élve szabadulnának, isten bizony,hogy leszerződtetném őket a Túlélés törvényei c. műsorba!
Hát akkor takarítsunk! A tetthelyre teleportálom magam, Zsaklin után "szaglászva". Elviekben együtt kéne dolgoznunk, gyakorlatilag az is lehet, hogy egyedül eltudom intézni a dolgot. Igazából nem telik bele túl sok időmbe, hogy megtaláljam a démon lánykát, aki harci készültségben ácsorog az egyik ravatalozó falához simulva. Ahogy megállok, fekete, latex nadrágomnak az egymáshoz súrlódása abba marad, úgy ahogy fekete, hosszú szárú csizmámnak a koppanásai, és bőrdzsekim zörgése is.
-Csak nem nyomra bukkantál? - Ekkor húzom elő a combomra erősített tartóból a tőrömet.
-Hallottad, hogy mire készül az egyik debil fajzat, ugye? - Pillantok felé.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 341

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next