Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Axel lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Axel lakása

Témanyitás  Axel on Csüt. Nov. 10, 2011 10:00 am

http://www.zalakaros.info.hu/images//unger0001.jpg

Ha a gazdag negyed legutolsó házához érsz, akkor jó helyen jársz, már amennyiben Axelt keresed. Egy hatalmas kovácsolt vaskapu fogadja azt, aki be szeretne menni. Ha jó megfigyelő az illő és jártas a művészetekben, akkor észreveheti a barokk kor stílus elemeit a kapun és a hozzá tartozó kerítésen is. A kapu csak akkor enged bebocsájtást ha az őr leellenőrizte a nevedet és az adataidat. [Sajnos, jó munkaerőt nem mindig lehet találni, így ha az őrnek csúsztatsz egy szép összeget akkor is beengedhet, bár erre még nem volt példa] Maga a ház egy nagyobb birtokon terül el. A birtok természetesen mágiával van védve.
Axel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fridzsi-man
Hozzászólások száma : 82

Vissza az elejére Go down

Re: Axel lakása

Témanyitás  Angel on Csüt. Nov. 10, 2011 10:54 am

* Axel házátó nem messze, egy semmiből feltörő lángoszlop töri meg a north beachi éjszaka komor egyhangúságát. Igaz, alig ha van bárki is aki megláthatná. Ezen a kései órán senki sincsen az utcán, csak a lángok közül előlépő fiatal nő. A haja szőke, alap esetben valamivel a váll alá érhet, de most feltűzte hogy elegánsabbnak látsszon. Szép arcán mértékletes sminkkel emelte ki az előnyös pontokat, a kék szemet és hangsúlyos csókra termett szájat. Térdig érő zőld ruhát visel, amelynek ujja fedi az egész vállát, de mélyen dekoltált így nem maradnak rejtve a férfi szemeit ingerlő idomai. A lábára fehér magassarkú szandált húzott, a körmeit pedig mind vörösre lakozta hogy ellensúlyozza a ruha keltette úrilányos hatást. Egy őszi estéhez képest meglehetősen lenge öltözet ez, de aki ismeri hősnőnket tudja hogy ezzel is túl tett magán. Hogy kicsit megdolgoztassa férfit, még harisnyát, és melltartót is vett. Erre máskor csak iskolába menet hajlandó, úgy hogy akihez igyekszik igazán kivételesnek érezheti magát. *
~ Végre összejött egy tisztességes találkozó, egy tisztességesnek látszó férfival. Régen vártam már egy jó kis átszeretkezett éjszakára, de kicsit azért kellemetlen is hiszen nekem ezért voltaképpen fizetnek. Nem az összeg a lényeg, mert én azt visszaakartam adni de a fazon nem vágta le a helyzetet. Aztán meg jött az-az idegesítő liba a hisztijével, és már is ellett rontva egy kellemesen induló este. Ha tudok még maradni legalább feltérképezhettem volna, Axel igényeit valamennyire így még azt se tudom mire számítsak. Persze, a címből gondolom hogy valami gazdag fószer lehet. Gondolhattam volna, mert annak a szűz Mária Magdolnának akivel legutóbb volt egy jó drága csuka volt a lábán. Hű, de megtépném azt a kis.... de talán jobb is így, a pasiját benyúlom legalább egy éjszakára ő meg elmehet a sunyiba. ~
* Gondolkodik miközben eléri az kovácsolt vas kaput. A portás persze rögtön beengedi hiszen előre megbeszélt találkozóról van szó. Hiába Angel ismeri a dörgést még arra is ügyelt hogy olyan ruhában jelenjen meg amiből nem látszik elsőre hogy miért is van itt, így Axel jó híre se fog tönkre menni az este miatt. *
~ Wow, elfogadnám ezt a házat az tuti. Tök szép itt minden, már a kapun is látszott hogy aki építette annak van ízlése, kedvem lenne most rögtön ecsetet ragadni és csak festeni, festeni. Talán ha jól sikerül az este kérhetnék még randevút a férfitől és akkor lenne lehetőségem hogy ne csak testemet elégítsem ki nála. Persze, ehhez ki kell deríteni hogy hányadán áll Miss Ízléstelennel. Nem biztos hogy alkalmi bosszúnál tovább bele kéne folynom kettejük kapcsolatába. Nagyon ügyesnek és okosnak kell lennem ezen a téren. ~
* Gondolkodik el miközben a hold rőt fényénél gyönyörködik a birtokba. Sok ideje azonban nincs. nézelődni hiszen hiába szívósabb az átlagembereknél, a hideg már is átjárta a szellős ruhadarabbot amelynek következtében rögtön libabőrös lesz. Kénytelen sietni tehát, mert a házban már várja őt egy erős férfi, remélhetőleg forró vacsorával és hasonló hőmérsékletű csókokkal. *

Angel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az angyali démon
Kor : 24

Hozzászólások száma : 130

Témanyitás  Axel on Csüt. Nov. 10, 2011 11:57 am

* Az égiek lássák a lelkemet, hogy nem akartam ennyire elhúzni a munka megbeszélésemet, de első az üzlet s csak után jöhet nálam a szórakozás. Szerencsére ma nem én fogok főzni, hiszen nem tudok. Személyzetet csak minimális létszámba tartok, mert nagyon keveset vagyok otthon. Wandus tanácsát viszont megfogadtam és felvettem egy bejárónőt, aki a takarításon kívül még moss is rám. Nem is ez a lényeg. Sietve vetem magamat bele a készülődésbe, mert Angel lassan megérkezik. Igazából nem azért hívtam át a nagyon dekoratív nőt, hogy egy forró estében legyen részem. Erről majd később. A lényeg most az, hogy sérülés mentesen megborotválkozzak és magamra öltsem a frissen vasalt vajszínű ingemet, melyhez egy fehér nadrágot választottam. Már csak a cipőm és az órám hiányzik. Amit az is meg van, már indulok is az alsó szinte, hiszen a vacsora ott lesz. Az ebédlőben leellenőrzök mindent, mert nem szeretek hibát észlelni. Az én munkámban nagyon precíznek kell lenni és ez kihat az életemre is. Nincs más dolgom mit várni és tűnődni az élet nagy dolgain. Igen megint a munka jár a fejembe és amíg várok a telefonom keresztül felmegyek a tőzsdére, hogy leellenőrizem a részvények indexét. Aggodalomra semmi ok, fut a szekér, s nekem ez a lényeg. A bejárónő jön s közli, hogy a vendégem bejelentkezett a főbejáraton. Természetese én fogadom Angelt, nem a házvezető nő. Szeretem magam fogadni a vendégeimet és amúgy sem járnak ide olyan sokan. Mielőtt ajtót nyitok végig simítok a ruhámon s a kezemet a kilincsre helyezek melyet le is nyomok, így az ajtó kitárul.*
- Üdvözlet a hölgynek.* Egy mosoly jelenik meg az arcomon s végig járatom íriszemet a másikon. Nagyon elegánsan van felöltözve és szerintem senki nem mondja meg, hogy mi vagy mi volt a hölgy fogalakozása. Ezt persze meg is jegyzem neki.*
- Fáradj beljebb kérlek. Nagyon csinos vagy.* Amint beljebb jött az ajtó zárul, de talán nem örökre. A kezemmel intek a nappali felé s vezetem is a másikat, de nem előtte inkább mellette haladok. A lépcső két oldalán egy – egy hosszú kerámia váza áll melyben friss virágok illatoznak. Ma fehér liliomok adják meg a helység illatát. Más dísz nem nagyon található ezen a részen, csak az áthaladást szolgálja.*
- Ma is csak vizet szeretnél vagy elfogadsz egy aperativet vacsora előtt? A vacsorának még szüksége van pár percre.* Pillantok rá, bár engem az sem zavar ha csak és kizárólag vizet szeretne fogyasztani. A saját döntése. A nappali tágas, meleg színekben gazdag és a berendezések modernek. Az angol stílusú mini bár pont bele illik ebbe a környezetbe. Látszik, hogy ez a helység a vendégek fogadására lett létrehozva. Azért nem mindegy, hogy hova ültetek le egy ügyfelet vagy egy előkelő személyt. Azt nem mondanám, hogy ez a kedvenc helységem és a személyiségemet sem tükrözni, de nem is azért van a lakásban. A mini bár mögé sétálok s ismét a hölgyre pillantok.*
- Egy könnyű női ital?* Mosolyodom el. Nem tudom mit szeret vagy mit nem. Igazából semmit nem tudok róla, de talán ez ma megváltozik.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Angel on Pént. Nov. 11, 2011 6:27 am

* Angel olyan gyorsan vág át a hatalmas parkon amilyen gyorsan csak a lábára húzott topánka engedi neki. Az utolsó néhány métereket már csak azért nem futva teszi meg, ne hogy a sminkje vagy haja lássa kárát. Igazi nőként inkább szenved a hidegtől, amikor még kabát nélkül jött el nem számolta be a kaputól, a házig tartó métereket. *
~ Rettenetes mennyire hideg van, jól esne most egy cigi vagy egy pohár jó erős Whisky. Egészen biztos hogy ma nem fogom megállni hogy igyak. Nem, mint ha egy kis mámor olyan rossz lenne, már csak azért se mert nem csak nézni fogjuk egymást remélem. Még is nem szeretnék vissza esni és olyan lenni mint régen. Hoppá, hiszen semmit se változtam lényegében most is ugyan azt csinálom mint akkor, pénzért jövök fel egy férfi lakására. Ráadásnak még mindig nem találtam ki hogy mit is tegyek pontosan Axelel. Sőt, lehet hogy nem is kell semmit se megterveznem vagy tennem hiszen ebből akár egy igazi randi is kisülhet. Én viszont nem szoktam férfiakkal randevúzni. Egyetlen egy férfi volt akit képes voltam szeretni, a nőkkel sokkal jobb és teljesebb kapcsolatot tudtam részesíteni. A pasik csak pénzkeresésre és szexre jók, nem hiszem hogy Axel különb lenne. Ha meg még is akkor ... akkor is az gazdag örömlány fog neki kelleni... én meg majd akkor jövök ha nem elégíti ki. ~
* Fut át az agyán a gondolat sorozat amely rendesen letöri a kezdeti lelkesedését. Angel felettébb ritkán szokott elbizonytalanodni, de amikor Axel ajtót nyitni neki még is eltűnik belőle a reá jellemző magabiztosság. A profizmusát ez azonban nem befolyásolja, a mosolya és a viselkedése éppen olyan mint legutóbb. *
- Hello, drága! -
* Köszönti széles mosollyal majd a szokásnak megfelelően három puszit ad neki. A tekintetét végig hordozza a lakás pompázatos belső terein. *
~ Itt is minden olyan szép, és drága. Mi se vagyunk csórók, de én már voltam az és laktam ennél sokkal ótvarabb helyen is. Hogy gondolhattam hogy egy ilyen férfit én komolyan érdekelhetek? Hülyeség, az egész.... csak szex és kész, éppen úgy mint régen. Vannak dolgok, amelyek nem fognak változni. ~
* Gondolkodik el újra miközben elindulnak a a férfi fogadó szobája felé. A bókokat csak egy mosollyal köszöni meg. *
- Semmi női italt! Whisky-t kérek ha van, lehetőleg tisztán. Ilyen hidegbe nem akarok jeget látni a poharamba. -
* Mondja egykori alkoholistához méltóan, miközben várja hogy végre hellyel kínálják, vagy hogy kiderüljön mit is akar a másik pontosan. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Pént. Nov. 11, 2011 11:09 am

* A köszönése számomra fura, de gyorsan alkalmazkodom a helyzethez s viszonozom azt a három puszit mellyel üdvözöl. Hogy miért fura? Általában ügyfelekkel találkozom és elég kevés időm jut a magánéletre. Az ügyfeleket pedig nem szoktam végig csókolni. Nem vagyok én még olyan öreg, hogy ne haladjak a korral. A köszönés után a nappaliba vezetem a hölgyet s itallal kínálom természetesen. Nem aprózza el ez biztos vagy csak én nem vagyok ehhez hozzá szokva? Előfordulhat.*
- Foglalj helyet, kérlek* Mosolyodom el s előveszem a skót Whisky-t és két poharat. Az egyiket jég nélkül szervírozom, ahogy azt a hölgy kérte. A nő elé sétálok s felé nyújtom az egyik poharat, majd vele szembe helyet foglalok én is.*
- Ide valósi vagy?* Valami beszélgetés félét kezdeményezek, hiszen a nevén kívül mást nem tudok róla. Még sem ülhetünk szó nélkül mint két tök. Ráadásul szeretném valamennyire megismerni, ha már vacsorázni fogunk. Lassan ízlelek a nedűből s közben a másikat figyelem. Soha nem értettem, hogy lesz valakiből az ami és még ha jelen pillanatban nem is űzi azt a szakmát (már ha lehet annak nevezni) felvilágosítást tud adni. Engem érdekel ez a dolog. Na, nem kell félre érteni, nem váltok életszemléletet, csak érdekel milyen okok vezérelték. Ezzel azért még sem támadhatom le rögtön az elején. Majd vacsora után rákérdezek vagy valami.*
- Van családod?* Érdeklődöm tovább s közben fogyasztok is természetesen. Ezt az italt szerintem nem lehet gyorsan fogyasztani, mert a minőségét kell élvezni. Persze láttam én már olyan személyt aki egybe lehúzta az egészet. Viszont nekem nem célom a lerészegedés. Abból még nagy baj is lehet, azt pedig nem szeretném. Még csak az kéne, hogy ezt a hölgyet is megfagyasszam!*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Angel on Szomb. Nov. 19, 2011 3:20 am

*Angel -t újabb és újabb meglepetések sorozata éri a mai éjszaka folyamán. Még ha egy férfi el is vitte őt vacsorázni, akkor se érdekelte őt a mindennapi élete, ahhoz pedig végképp nincs hozzászokva hogy valaki ennyire figyelmes legyen vele. Az elétet whisky-t legyen bármilyen finom vagy régi darab két nagyobb korttyal el is pusztítja, majd még egy percig élvezi a torkát maró folyadék okozta kellemes érzéseket. Egy átlagos nő már ennyibe is beleszédült volna még akkor is ha nem éhgyomorra issza, de a fiatal lánynak szinte meg se kottyant. Sőt kifejezetten felélénkült tőle, a régen érzett alkohol mámor előszele és testében szétáradó meleg rögtön elűzik minden kételyét. Ezzel párhuzamosan egy fajta bizsergés is úrrá lesz rajta, amely régebben komoly segítség volt a munkája során, és lehetővé tette a számára hogy bármikor készen legyen ágyba, bújni akárkivel. Axel ráadásnak vonzza is őt, nem csak testileg de valamilyen szinten lelkileg is, így a férfinak még szokásosnál is egyszerűbb dolga lesz. *
~ Hm, azt hiszem túl sok ruha rajtam. Legalább a harisnyát igazán otthon hagyhattam volna és ez a
melltartó is tisztára felesleges. Persze, lehet hogy élvezni fogja amikor majd leveszi rólam, vagy lehet hogy majd én fogok vetkőzni neki.... hm, micsoda lehetőségek. Lehet hogy vacsora előtt még rálehetne venni egy kis játszadozásra, de az is lehet hogy tolakodásnak venné a dolgot. Egyenlőre, jobb lesz csendben várni és megfigyelni aztán majd hagyom had vegye el amit akar. Sokkal jobb ha irányítanak vagy ha durvák és erőszakosak. ~
* Fantáziál egy sort azonban még nem engedi meg magának azt a luxust hogy beinduljon. Fokozatosan adagolja magának a képzeletbeli képeket, így elkerülheti hogy kiéhezettsége miatt ideje korán neki támadjon a férfinak. *
- San Franciscoi vagyok igen. Jelenleg nagynénéméknél lakom, előtte meg a párommal éltem együtt akivel együtt dolgoztunk akkoriban. Mielőtt megkérdeznéd nem a stricim volt ha nem a barátnőm. Még korábban meg egy belvárosi árvaházba dekkoltam. -
* Sorolja fel eddigi lakhelyeit szándékosan felhozva a témát hogy bizony ő igen gyakran szokott nővel ágyba bújni. Reméli hogy ezzel valamennyire felcsigázza a másik fantáziáját, és kicsit közelebb kerülnek ahhoz hogy este kellemesebb mederbe folytatódjon. *
~ Vajon milyen érzés lehet amikor a kezével a bőrömhöz ér? Vajon vadul szereti csókot vagy inkább gyengédebb, érzelmesebb gesztusokat kedveli? Jó volna ezeket kideríteni hogy nagyjából tudjam majd kezelni amikor majd élesbe mennek a dolgok. Ez még csak a játék, a felvezetés, a násztánc, amely végül nem vezethet máshova csak az egyesüléshez. ~
* Kalandoznak el a gondolatai miközben egy pillanatnyi szünetet iktat a beszédbe. Egyáltalán nem szeret magáról mesélni őt most csak is a férfi érdekli. *
- Gondolom az előbbiből már le esett hogy van családom., csak kicsit későn találtunk egymásra. Elég hosszú sztori, nem szeretnélek most ezzel untatni. Tényleg mi lesz vacsora? Mond csak kaphatok még whisky-t? -
* Vált hirtelen témát, mielőtt a kelleténél messzebbre terelődnének attól amiért ide jöttek. Angel most már nem habozik, eldöntötte mit akar és előbb vagy utóbb meg is fogja kapni, kivéve persze ha Axel ellent akar majd állni neki. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Vas. Nov. 27, 2011 3:01 am

* Figyelem ahogy az italt eltüntetni s én még nem láttam olyan nőt aki két kortyra lehúzz egy erős nedűt. Nem vagyok hozzá szokva, bár tény, hogy nem éppen ilyen lányok társaságában szoktam mozogni. Én lassan fogyasztom az italomat, de természetesen egy jó házi gazda nem hagyhatja, hogy üres legyen a másik pohara. Ezért az üveget a pohara fölé emelem s kérdőn rá pillantok. Ha kér még akkor öntök neki, ha pedig vissza utasít a tiszteletben tatom a kérését. Nem áll szándékomba leitatni a másikat. Nem vagyok ennyire tisztességtelen. Érdekel a másik ezért is kérdezek tőle. A kijelentésre elhúzom az ajkamat. Meg sem fordult a fejembe, hogy a stricije volt. Azonban a barátnő kijelentése felkelti a fantáziámat. Mindig is tetszett mikor két nő falja egymást. Azonban a képeket agy gondolatokat gyorsan száműzöm a buksimból. Rövidre zárja a beszélgetést s én veszem a lapot, hogy bizony terel a másik. Nem feszegetem a múltját s inkább hagyom a téma váltást.*
- Remélem, hogy ízleni fog, mert magam válogattam össze az ételeket. Előtelnek fekete kagylót választottam melyhez lesz egy különleges édes szósz is. A főétel édes vízi rák lesz és a desszert sem maradhat el. Szereted a fehér csokit, mert brownie lesz.* Kíváncsian fürkészem a vonásait hogy mit szól az ételhez. Lehet hogy nincs oda a Francia konyháért. Viszont mentségemre szóljon, hogy nem adott e rendelést mit fogyasztana szívesen. Az üveget ismét a kezembe veszem s öntök a másiknak ismét. Én még mindig egy pohárnál tartok. Egy biztos, ez a leányzó tud inni. Ekkor ép be a komorna s közli, hogy kész a menü.*
- Kedvesem, enged meg hogy az étkezőbe invitáljalak.* Fel is állok s ha mehetünk akkor vezetem a másikat. A kedvesség és az udvariasság sugárzik belőlem, de én mindig is ilyen voltam. Talán furcsa lesz a számára, hogy tágas étkezőben egy kis asztal fogad minket. Úgy gondoltam, hogy felesleges a nagy asztal hiszen csak ketten vagyunk. Ezért ezt a kisebbet terítettem meg és az sem véletlen hogy a drága csillár alá tették be. Talán egy kicsit elveszik az asztal a térben, de ez most nem igazán érdekel. A friss virág illata azonban körbe lengi a szobát s én egy mélyebb levegőt veszek. Nem csak a virág illat férkőzik be a szaglószervembe hanem Angelé is, mely nagyon kellemes. Kihúzom neki a széket s ha helyett foglalt akkor én sem cselekszek másképp.*
- Bort?* Kérdezem meg hiszen a kagylóhoz az megy nem pedig az erős nedű melyet eddig fogyasztott. Természetesen semmi nem kötelező. Az első fogás már is elénk kerül s én a másikra pillantok, mert érdekel, hogy mi a véleménye ha van. Nem feltétlen kellenek ahhoz szavak, hogy lássam mit szól a kagylóhoz.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Angel on Hétf. Nov. 28, 2011 4:28 am

* Angel meg kapja az újabb pohár italt, amit már némileg kisebb kortyokkal küld le a torkán. Az alkohol ekkor már érezteti a hatását, és a kétségeinek a maradéka is feloldódzik a kezdődő mámorban. Még is Axel viselkedése felett valahogy nem tud nyugovóra térni, hiszen a viselkedése már teljesen túlzásnak tűnik a számára. A menü szintén nem nyeri el a tetszését. Bár a legkevésbé se válogatós, sőt többnyire mindenféle ételt összevissza keverve eszik de a tengeri herkentyűket kifejezetten utálja. *
~ Na, ezt jól kifogtam egyszerűen nem tudom hogy most mit csináljak. Az kizárt hogy én olyan gusztustalan kagylót egyek. A rák még talán okés, meg esetleg a fehér csoki is bár az meg túlzottan hizlal. Komolyan rendelést kellett volna leadni, hogy mit kérek és mit nem. Mondjuk az pofátlanság lett volna és amúgy se enni jöttem. Legfeljebb majd tettem ezt is hogy ízlik, ez sem más mint oda adó barátnőt, vagy kielégült szeretőt játszani. Aaarghhhh.... olyan nehéz a pasikkal, soha se tudják kitalálni, mit akarunk mi nők. ~
*Gondolkodik, miközben szépen lassan kiürül a Whiskys pohár. A borús gondolatok ellenére még tartani tudja szerepét, és a mosolya is épp olyan virító mint eddig. Amúgy se tud sokat foglalkozni a felmerült problémákkal mert a figyelmét teljesen leköti az újabb meg újabb iparművészeti csoda amit a hiába található. Korábban még soha se járt ilyen szép helyet kivéve egy-két múzeumot de számára teljesen felfoghatatlan hogy valaki ilyen körülmények között élhet. A hatalmas étkező csarnok, a sok virág is feszélyezi teljese más ez mint azok a sikátorok, vagy koszos motelok ahol régebben dolgozott. *
- Nem, tudom hogy ízleni fog-e. A többséget még soha se kóstoltam, de ígérem hogy mindegyikkel megfogom próbálkozni. -
* Válaszol diplomatikusan, majd helyet foglal arra helyre amelyet Axel kijelöl a számára. Most nem túl beszédes, de még szoknia kell a rengeteg új fajta ingert. *
- Igen, kérek még bort. Amúgy mond csak te egyedül élsz itt? A mi házunk se kicsit, de azért még elférne idebent párszor. -
* Érdeklődik, ő is miközben bizonytalanul hozzá lát hogy megkóstolja a kagylót. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Pént. Dec. 09, 2011 3:55 am

* Volt egy olyan sejtésem, hogy talán nem jó a menü összeállítás, de én ehhez vagyok szokva és igazából még soha nem volt rá panasz. Mondjuk az is igaz, hogy Ang más körökből származik. Ezzel semmi gond nincs, mert ha lenne, akkor nem hívtam volna ide.*
- Igazából ha nincs kedved hozzá akkor ne erőltesd. Elmehetünk pizzázni is* Mosolyodom el s célzok itt arra, hogy semmi sem kötelező. Szívesen eszem pizzát is vagy bármi mást. Mondjuk nem igazán vagyok oda a gyors kajáért, de nem okoz gondot az alkalmazkodás. Miután helyett foglalt a másik én is követem a példáját s töltök a poharába bort.*
- Ha nem számoljuk a szakácsot meg a házvezetőt akkor igen. Egyedül lakom itt.* Természetesen a „szolgák” – bár soha nem szeretem ezt a kifejezést – is itt élnek. Nem azért, hogy lessék minden kívánságomat, hanem mert nincs hol lakniuk. Befogadtam őket. Igen ennyire jó vagyok és természetesen nem is ingyen dolgoznak, mert azt nem engedném.*
- Csak a ház nagysága miatt kérdezed vagy más is motoszkál a buksidban?* Pillantok rá fél oldalasan, mert ez nem egy megszokott kérdés a számomra. Talán van más a fejében is.*
- Nekem fel sem tűnik, hogy nagy. Hozzá vagyok szokva a tágas térhez.* Mosolyodom el lágyan, hiszen mindig is fényűzésben éltem, köszönhetően a családomnak és a vagyonnak természetesen. Az első fogást ki is hozzák s elénk teszi a szakács.*
- Nos, mi legyen? Elmegyünk, vagy vacsorázunk itt?* Kérdezek rá s jelezve hogy dönteni kéne, mert én bizony éhes vagyok, s kettőnk közül nem én választok jelen pillanatban.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére