Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Golf & Country Club

Go down

Golf & Country Club

Témanyitás  Vienne on Csüt. Nov. 17, 2011 12:43 pm

A Sharon Heights Golf & Country Club 1961. óta várja a golfozni, kikapcsolódni vágyókat. Az elit klubba bérlet váltható, nemcsak a golf, de a teniszpályákra, illetve terep- és fedett pályás lovaglásra is.
Éttermében előadások, bálak, egyéb rendezvények tarthatók. A Stanford végzősei rendre itt tartják a diplomaosztójuk utáni bálat például.
(Árban nem éppen pénztárcakímélő.)

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Golf & Country Club

Témanyitás  Knight on Szomb. Dec. 17, 2011 5:25 am

* Átlagos magasságú szőke hajú férfi áll a Country Klub bejárata előtt. A helyhez méltóan elegánsan öltözött fel ami nála egy fekete zakót, nadrágot és kényelmes bőr cipőt jelent. A zakója alá divatos világos kék inget vett fel, amelyhez tökéletesen illő sötétkék nyakkendőt választott. A ruháján egy porszem sem látszik, csak cipőjén van valamennyi az elmúlt napok esői miatti sárból. Göndör, egészen világosbarna, szinte már szőke haját pedig alaposan kifésülte és rendbe szedte. Nem csoda hogy alig pár rajongó ismert fel őt, most még kevésbé hasonlít a könyvborítón szereplő fényképekre mint ahogyan alapból szokott. Több, rajongó veszi körül de ő alig törődik velük csak hanyagul oszt ki néhány autógrammot. *
~ Hol, lehet már. Öt óra elmúlt tíz perccel és itt kellene lennie. Remélem, hogy nem gondolta el magát nagyon sokat dolgoztam, a ma este megszervezésén. Utolsó pillanatban jegyet kapni, a szombati bálra, ez még tőlem is hatalmas teljesítmény. A szombati társasságot amúgy is kevésbé ismerem, pénteken nem vagyunk fele ennyien se. Azonban ha pénteken hozzon ide abból biztosan pletyka lett volna, mert inni és zenélni partner nélkül is jöhet az ember. Egy bálra viszont mindenképp partner kell, ebből következik hogy akit magammal hozok az nem biztos hogy fontos részét képezi az életemnek. ~
* Gondolkodik miközben tekintetét körbe hordozza, a klub homályos parkján. A hely amúgy csodálatosan fel van díszítve és szinte ünnepi fényekbe öltözött. Ez az év utolsó nagy jótékonysági rendezvénye a Clubnak. A szilveszteri, valamint a karácsonyi bulikat másabb közönségnek szánják és persze azért saját zsebbe szeretnék csúsztatni a pénzt. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Titulus : A Hős

Hozzászólások száma : 74

Témanyitás  Mairen on Szomb. Dec. 17, 2011 6:44 am

*Mairen eheti legnagyobb gondja a ruha kiválasztása volt. Eleinte nem akart túlságosan kiöltözni, de amint megtudta, hogy milyen alkalomra is hívta meg őt Knight, ez a terv az ablakon lett kihajítva. Miután felpróbálta mindhárom elegáns relatíve hosszú ruháját, úgy döntött inkább egy egyszerűbb rövidnél marad.
Sokáig tartott az öltözés. Nincs hozzászokva az ilyen stílusú öltözködéshez. Farmer. Az a kényelmes. Mindenesetre ma egy szürke ruhát vesz fel, fekete harisnyával és egy magassarkú cipővel. Egy egyszerű fehér gyöngyökből álló nyaklácot visel egy hozzá illő karkötővel. Ezen mind egy egyszerű, fekete, hosszú kabátot hord és egy fekete kicsi válltáska van nála.
A sminkje ma estére különleges. Fehér, szürke és kék kombinációka. Pedig szinte sosem szokott ilyen színeket használni, inkább a természetesebb színek felé hajlik. Vagy simán smink nélkül jár-kel. Nem nagyon zavarja.
Egy picit késik, ő is tudja, de nem tud sietni ezekkel a cipőkkel. Végül egy 13 perces késéssel befut ő is. Eleinte meg sem ismeri Knight-ot, de azért gyorsan kapcsol az agya. Oda is megy hozzá.*
- Bocsánat a késésért. Remélem nem várt sokat. *Áll meg Knight előtt. A magassarkúnak hála most még kapott egy extra 5 centit, így sikeresen elérte a 160cm magasságot.*
Mairen
Boszorka
Boszorka

Titulus : Álmodozó táncos boszi
Kor : 29

Hozzászólások száma : 49

Témanyitás  Knight on Szomb. Dec. 17, 2011 7:43 am

*Robert feszengve várakozik az egyre jobban szaporodó rajongók gyűrűjébe, amit csak hamar kiegészítenek a család befolyásos barátai, sőt hősünk vagyonkezelője is. Végül azonban, megérkezik a felmentő sereg Marien személyében. Hősünk ugyan is azzal az indokkal már könnyedén ki tudja menteni magát hogy a partnerét kell be kísérnie. *
- Üdvözlöm, a szép hölgyet! Csak hogy megjött. Már azt hittem egész este nélkülöznöm kell a nagyszerű társasságát. -
* Mondja szándékosan mesterkélt hangon majd az illemnek megfelelően kezet csókol Mariennek. Miután felegyenesedett pedig karonfogva vezeti be őt az egyik központi táncterembe. Útközben szigorúan igazoltatják őket, ellenőrzik meghívóikat és hősünk tagsági kártyáját is. Ez helyzet pedig igen csak szokatlan lehet Marien számára, annál is inkább mert az előbbi rajongók és talpnyalók alaposan megbámulják őt. Ugyan akkor Robert is kezd nyugtalan lenni, mert egyesek nem őt ha nem Marien-t figyelik. *
- Hm, hát persze hiszen ő is egy amolyan híresség. Remek, akkor még se lesz itt semmilyen probléma. Éppen úgy elfogadja majd a társasság, mint ha közülük jött volna. Ahogyan legutóbb is mondtam neki egy olimpiai bajnok neve ismertebb lehet nemzetközi szinten, mint az én nevem. Lehet hogy a lány ezzel nincs is igazán tudatában. Talán, amikor táncol megszűnik körülötte a világ és nem tudja hogy mibe is keveredett bele? Mindegy, nem számít akármelyikünk is a híresebb, ma ő az enyém és bizony nem fogom elereszteni. Persze, Adaline dekoratívabb de mellette nem tudnék ilyen fesztelen lenni. Marien emberileg talán közelebb áll hozzám? Esetleg, az lehet az oka hogy a másik szépséget nem tudom ennyire irányítani? Ez is egy elég felesleges kérdés, hiszen ha ő ma az enyém nekem is az övének kell lennem. ~
* Gondolkodik, miközben végre sikerül elérniük a központi termek szélét. Itt már jóval kevesebben vannak a többség, vagy bent van az étkezőbe és várja a vacsorát vagy pedig kint levegőznek. *
- Amúgy tényleg nagyon csinos vagy ma. Nem csak udvariasságból mondom. Ha szeretnéd akkor innentől tegeződhetünk Elvégre ez egy hivatalos randevú, még ha virágot nem is hoztam magammal. Helyette itt van ez! -
* Mondja, majd a lány kezébe csúsztat egy szoba kulcsot, amelyen a klub jelképe és egy kettes szám található. *
- Nem, félre érteni ez az egyik itteni pihenő szoba kulcsa. Ha nagyon elfáradsz éjszaka, akkor ott lepihenhetsz vagy pihenhetünk. Mivel, elégé félreérthető a helyzet ezért ez jobb ha nálad van. Ha akarsz beengedsz ha nem akkor nem. Nincsenek különösebb hátsó szándékaim. -
* Fejezi be a beszédet, majd átadja a kulcsot és kíváncsian várja a reakcióit. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Mairen on Vas. Dec. 18, 2011 5:51 am

*Ugyan kicsit furcsán érzi magát, hamar hozzászokik a figyelő szemekhez. Persze nem is kevés igen csúnyán néz rá, egyértelmű okokból, Mairen úgy dönt, hogy a mai este folyamán ez nem fogja zavarni. Knight a mai nap is lovagias. Mairen paradicsom vörösre vált, mikor Robert kézen csókolja, de a fények miatt ezt nemigen lehet látni. Be is vezeti a táncterembe a lányt, akinek ez az egész nagyon idegen. Látszik is rajta, hogy nem tudja mit kell ilyen helyen csinálni. Eléggé zavart.*
- Köszönöm. *mosolyog rá Robertre, mikor a férfi megdícséri a kinézetét.*
~Csak tudná mennyire kényelmetlen...~ *Teszi hozzá a fejében. Sem a magassarkút nem találja túl kényelmesnek, sem a miniszoknyát. Szerencsére a harisnya sokat segít a helyzetén. Anélkül a maradék biztonságérzete már rég elmenekült volna.*
- Tegeződni? *Kicsit meglepi a dolog. Álmában sem gondolta volna, hogy egyszer tegezni fog egy híres írót.*
- Végülis... Igazad van. *Nyögi ki végül.*
~Túl furcsa, túl furcsa...~
*A szobakulcs láttán kicsit meghökken, de a magyarázat megnyugtatja. Knight valóban foglalkozik a lánnyal, és Mairen is tudja, hogy ugyan a táncba biztos nem, a környezet tutira ki fogja fárasztani hamar.*
- Ez... Igazán figyelmes. *fogadja el a kulcsot meglepett hangon.*
Mairen
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Knight on Vas. Dec. 18, 2011 7:33 am

*A lány rémültem áll a számára idegen helyen, egy teljesen idegen helyzetben. Robert azonban nem hagyja hogy Marien visszahúzódjon a csigaházába, mihelyst tisztázták a feltételeket rögtön indulnak is tovább az étkező helyiség felé. A hatalmas termet két jól elkülöníthető részre osztották. Az egyik felébe kisebb nagyobb asztalokat helyeztek el. Némelyiknél már nagyobb társaságok gyülekeznek akik szemmel láthatóan jól összeszokottak. A szokásos előkelőségek és processzorok csoportjai mellett megtalálhatóak itt az egyetem él diákja, sportolói sőt egyik asztalnál egy csapat feltűnően dekoratív lány viháncol. A terem másik felét üresen hagyták és a végén egy egyenlőre lefüggönyözött színpadot állítottak. *
- Hogy tetszik? Egy húsos tálat rendeltem kettőnknek, remélem nem vagy vegetáriánus. Lett volna még vegetáriánus tál, tengergyümölcsei illetve hagyományos pulyka tál is. Igazából, nem tudtam hogy mit szeretsz. Én az ázsiai konyhához vagyok szokva. -
* Mondja, neki amíg a pincérre várnak. Ez nem olyan túl sok idő mert nem sokára feltűnik egy fiatal fiú aki nevük említése után rögtön egy félre eső két személyes asztalhoz kíséri őket. Itt már kevesen figyelnek rájuk, és sokkal közvetlenebb az egész hangulat. *
- Te amúgy tősgyökeres a San Francisco-i vagy?
* Próbál meg beszélgetést kezdeni közben érkezik is egy üveg bor és egy behűtött pezsgőt is odatolnak az asztalukhoz. A vacsora azonban még egyenlőre várat magára, ami nem is meglepő hisen nem érkezett meg mindenki. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Mairen on Vas. Dec. 18, 2011 7:56 am

*Csöndesen halad Knight-tal a következő terembe. Szinte tátott szájjal néz körbe. Itt sem volt még. Persze Mairen-t könnyű lenyűgözni, így nem is meglepő, hogy ennyire látható a csodálkozása.*
- Eszméletlen! Még egyszer sem voltam it. *mondja lelkesen mosolyogva.*
- A húsos tál tökéletes. *Mairen majdnem mindenevő. Igaz van egy-két dolog, amit akkor sem eszik meg, ha az élete múlik rajta, de nehéz olyat találni.*
- Mondhatjuk úgy is. Már tizenkét éve élünk itt a családommal. *válaszol egy gyors fejszámolás után. Mondjuk lassan 13 éve, de ilyenkor még belefér a 12. Mairen azonban nmeigen mer kérdezni. Túl tolakodónak érezné, ráadásul így is sok mindent tud a férfiról. Talán túl sokat is...*
Mairen
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Knight on Vas. Dec. 18, 2011 9:02 am

* Végre helyet foglalhatnak az asztal mellett, de hangulat mint ha csak egyre nyomottabb lett volna. Az események amelyek eddig oly sodrónak indultak, pedig ennek köszönhetően lelassultak. *
- Igen, értem. -
* Reagálja le Marien szavait. Robert személy szerint senkit se tart tősgyökeres San Franciscóinak aki nem itt született de ezt egyáltalán nem teszi szóvá, amúgy is csak azért kérdezte hogy beszélgessenek valamiről. A lányka azonban nem hajlandó kérdezni se semmit és csak az általa feltett dolgokra válaszol, így az egésszel nem ért el semmilyen eredményt. *
- Ne legyél ennyire megilletődött. Szeretnék veled beszélgetni is a mai nap folyamán. Teljesen mindegy hogy miről, csak ne üljünk csöndbe egymással szemben mint két faszent. Próbálj meg kicsit ellazulni! -
* Mondja neki miközben tölt egy kis bort a másiknak, majd magának is. Nem kérdezi hogy kér-e hiszen ez csak éppen egy kis kóstolónyi mennyiség. Ő maga alaposan megvizsgálja a bort, megszagolja és körbelögyböli ahogyan azt a nagykönyv megköveteli. Közben tovább sürgölődnek a pincérek, az alkoholos italok mellett vizet és felszolgálnak és megjönnek a vacsorához nélkülözhetetlen evőeszközök is. *
~ Így érdekes lesz az este.... Remélem hogy sikerül jobban feloldódnia, mert nincsen kedvem harapófogóval kihúzni belőle szavakat. Rendbe van hogy nincs hozzászokva az ilyen helyekhez, de azért legalább próbálkozhatna. Én tényleg kitettem magamért, de ez önmagában megint kevés lesz hiszen udvarolhatok neki, ha még reagálni se hajlandó rá. ~
* Próbálja meg összeszedni gondolatait, majd kortyol egy nagy kortyot a borból amelyet csak távolról nézett eddig. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Mairen on Pént. Dec. 30, 2011 11:02 pm

*Még mindig nehéz felfognia, hogy egy hírességgel ment randira. Talán egy kis idő és képes feloldódni a lányka is. Nem elég, hogy nincs hozzászokva az ilyen helyekhez, és eseményekhez, a ruha sem a legkényelmesebb öltözék a számára. Farmer, vagy rövidnadrág... Azokat szereti. De nem mert úgy öltözni, hisz Robert túl előkelő Mairen stílúsához. Meg az itteniek is csak néztek volna nagyokat...*
- Sajnálom... *kér elnézést, miközben oldalra söpri a frufruját zavarában.*
- Feloldódok majd, csak nem rögtön. *mentegetőzik óvatosan.*
- Ön... Hupsz, bocsánat... Tehát, miért tértél vissza San Francisco-ba? Vannak sokkal jobb helyek is, ahol élni lehetne. *kérdezi érdeklődve. Ő személy szerint biztos Japánban maradt volna Knight helyében, de persze személye válogatja. Ez a kérdés persze csak amolyan "Te jó ég! Nekem is kéne valamit mondanom!" kérdés volt, de azért érdekli is a válasz.*
Mairen
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Knight on Kedd Jan. 03, 2012 12:22 am

* Marien lassan beszélni kezd hála Robert folyamatos győzködésének. Igaz, még mindig harapó fogót kell nála alkalmazni, de legalább reménykedhet benne hogy sikerül valamiféle értelmes társalgás lesz a dologból. Még egy barátságos mosolyt is megereszt a lány felé hát ha az bátorítóan hat rá, de ez rögtön lelohad amikor meghallja a kérdést. Nem számított arra, hogy a beszélgetés ilyen korai szakaszában eljutnak az életének erre a sarkalatos pontjára. Erről még akkor se biztos tudna beszélni, ha lány is boszorkány lenne és nyugodtan megoszthatná vele mindazt a fájdalmat amelyet a menyasszonya hátrahagyása okozott neki. A lánynak alig ha lehetnek ilyen tapasztalatai és ez nagyon megnehezíti dolgot, ráadásnak most még hazudnia is kell hiszen a teljes igaszág őt is veszélybe sodorná. *
- Tudod vannak dolgok az életbe, amikor a kötelesség és a családod védelme előrébb való személyes boldogságodnál. Szívesen maradtam volna japánba a menyasszonyommal és a gyerekemmel de erre nem volt lehetőségem. A munkám, a nevem sőt talán az egész életem veszélyt jelentett volna rájuk. Most a fiamat persze magamhoz vettem, mert az anyja nem tudja neki rengeteg munka mellett a megfelelő ellátást biztosítani. Ez persze nem pótolja a családot amire mindig is vágytam, a családot amely nekem nem adatott meg sokáig. Viszont még mindig jobb ha folyton a szeretteim miatt kéne aggódnom. -
* Mondja, igazi színészhez méltón jól artikuláltan és tökéletes drámai hangsúllyal. A szavak mögött azonban valódi érzelmek bújnak meg és valódi fájdalmas arckifejezés is. Ez itt most nem színdarab, ha nem Robert életének rettenetes tragédiája. *
~ Legalábbis nekik jobb. Hogy ez mind a hármunk életét még is más kérdés, de inkább ez mind hogy egy démon végezzen velük. Ha lenne egy állandó társam, vagy annyira lekötne munkám mint a volt páromat nem is lenne probléma. Viszont engem soha se tudott semmi se lekötni, és hát nők terén se vagyok szerencsés. Marien nem is lenne rossz ha nem lenne ilyen bizonytalan, vagy legalább a külseje mást sugározna. Ada meg hiába szép és okos, de azt hiszem vele sohase találnám meg közös hangot. Ezen felül azt hiszel félek, attól a hatástól amit rám gyakorolt és amúgy is csak szakmai érdeklődést mutatott irántam. Lehet hogy Mariennel se lenne probléma, ha nem egy tőle ennyire idegen helyzetbe hozom? Bár arra igazán nem gondoltam hogy egy Olimpiai sportolót fog zavarni a feltűnés meg a rivalda fény. ~
* Teszi hozzá gondolatban az előzőekhez, majd nagyot kortyol a borból amelynek kellemes zamata felfrissíti valamelyest. Közben meghozzák az előételnek szánt salátást tálat, és megkérdezik tőlük hogy kérnek-e valamit. Robert erre nemmel felel, de Marien rendelhet amit akar, hiszen most mindent ő fizet. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Mairen on Kedd Jan. 03, 2012 3:30 am

*Érzékeli, hogy rossz kérdést tett fel Knight arcát látva. De sajnos nem tudja visszavonni a dolgot. Figyelmesen hallgatja a választ. Az ő édesapja egyszer hasonlókat mondott Mairen biztonságára gondolva, mikor még nem tudták, hogy Ő is boszorkány. Kicsit meg is emelkednek a szemöldökei meglepetésében. Nem, nem ennyire fájdalmas volt a dolog, és náluk csupán a démonok voltak a veszélyforrás, de valamiért úgy érzi, hogy meg tudja érteni Knight-ot. Bólint is.*
- Van, amikor áldozatot kell hozni a szeretteinkért. De szerintem az a tudat, hogy vannak, akik várnak rád, akiket szeretsz, az erőt is tud adni a nehéz pillanatokban. *Ennek ellenére egyet ért Knight-al. Ha ő lenne az egyedüli boszorkány a családban és folyton veszélyben lennének, Ő is lehet, hogy inkább elmenne, hogy biztonságban tudja őket. Mivel nem tudja, hogy Knightnak is voltak démonokkal problémái, ezért úgy gondolja, hogy a férfinek a munkája miatt volt ennyire nehéz dolga. Amit nem talál annyira vészesnek. Viszont Robert hangja mást sugárzott. Kicsit el is bizonytalanodott a leányzó. Mikoz kihozzák az előételt, Mairen sem kér semmit. Lehet, hogy Knight fizet, de Mairen nem azért jött, hogy a férfi pénzét költse. Ráadásul nincsenek magas szükségleteit, szinte biztos abban, hogy az, amit Robert eltervezett az estére már magában sok lesz neki.*
- Bocsánat, hogy ilyen kellemetlen kérdést hoztam fel. *A mai este már másodszor kér bocsánatot. Jól halad az este. Magában sóhajt is. Látszik, hogy nincs hozzászokva a randikhoz. A fenébe is, ez neki az első!*
- Csak... Úgy érzem, hogy bármiről próbálok majd elkezdeni beszélni, az valamiért rossz lesz... *Vallja be halkan.*
- Nem könnyű olyannal beszélgetni, akiről már eleve sokat tudsz, és ami érdekelne az már túl személyes lenne...
Mairen
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Knight on Kedd Jan. 03, 2012 5:04 am

* Az este eseményei egyáltalán nem akarnak felpörögni és az is csak hiú reménynek tűnt hogy valamiféle beszélgetés alakul ki kettejük között. Marien érzékelve hogy rossz kérdést tett fel, inkább hallgatásba burkolódzik, és nem kezd bele egy újabb témába. A kezdeményezés tehát ismét Robert kezébe került, akinek nincsen most energiája hogy bele kezdjen egy újabb semmihez se vezető játékba. Neki is meg vannak a maga szükségletei és nem tehet már sokkal többet. Egy kapcsolat csak akkor működhet, ha mind a ketten egyenlő félként vesznek benne részt és egyenlő mennyiségű energiát fektetnek bele. *
~ Jó azt hiszem ezt én itt és most feladom. Mindent megtettem annak érdekében hogy működjön, de ha ő ennyire nem akarja akkor nincs értelme a dolognak. Komolyan mondom úgy viselkedik mint akinek soha se volt még randija. Sőt még talán annál is rosszabban. Persze, pont nem a jó téma jött fel de akkor terelje el a témát, mint minden normális ember. Ennyire szociális analfabéta nem lehet egy ember se, főleg ha író. Hogyan írja meg vajon a szerelmet, a vágyódást, az érintéseket? Tudom, hogy nem ismerem elégé, de nekem itt valami nem stimmel. Ez a lány túlzottan zavaros, és valahogy nem erre számítottam tőle. ~
* Gondolkodik el, majd hozzá lát salátájához. Ekkor azonban Marien szólásra nyitja a száját, és újfent bocsánat kér tőle, mindezt olyan aranyosan hogy nem tud rá tovább haragudni. Helyette a szabadon lévő kezével finoman megérinti a lányét és egészen gyengéden simogatni kezdi. Az arcára is mosolyt varázsol a kedvéért, hát ha javít valamit a sajnálatos helyzeten. *
- Ne, félj.... nem eszlek meg csak jól szeretném érezni magamat. Mit tehetnék azért hogy kellemesebb legyen az estéd? -
* Mondja, lágy hangon majd finoman a szája elé emeli a kezet. Ahogyan korábban a lakásán most is csókot ad rá, de most még is más hiszen ez a gesztus valós szándékot fejez ki. Ez itt már nem játék, ha nem a valóság. Látszik is hogy komolyan gondolja amit mond. *
- Most nem mint Robert Knight az író vagyok itt! Te se légy Marien a rajongó, kérlek. Most legyünk egy férfi és egy nő még akkor is ha csak lány vagy. Mond csak gondoltál már arra hogy megérints vagy megcsókolj? Ha attól jobban érzed magad még azt is megteheted. Ma este majd nem mindent szabad. -
* Folytatja az előbb megkezdett beszélgetést. Természetesen ekkor közelebb hajol hogy más ne nagyon hallja meg a beszélgetést. Reméli hogy a szavai sarokba szorítják a másikat aki vagy boldogan megadja magát neki vagy kitör, és minimum pofon vágja. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Mairen on Kedd Jan. 03, 2012 5:32 am

*Ha Knight olyan lenne, mint a legtöbb fiúbarátja, most tök büszke lehetne magára, hogy picikét felhúzta. Sajnos nem ez a helyzet. Zavartan kezd bele ő is a salátájába. Mairen azért ír, mert nem túl jó szociális személyiség. Írásban tudja igazán kifejezni magát, akkor érzi igazán jól magát, ha egy toll és papír van a kezében és rímekbe foghatja érzelmeit. Beszélgetni... Azt nem tud olyan jól. A másik jó kifejező módja, az a tánc. Azt meg ülve nem lehet. Ez van. Idegen helyzetben van, majdnem minden szempontból, de egyszer fel kell nőnie, nem? Kár, hogy mentálisan még tíz éves sincsen. Magának megvallva azt sem tudja mit keres itt. Ő úgy érzi, hogy egy csöppet sem illik az előkelő Roberthoz, de persze a férfi sem tudja Mairen igazi stílusát. Lehet, hogy az jobban tetszene neki, mint ez a félős kislány.
Knight ismét tesz egy úgymond lépést, és Mairen nem tudja eldönteni, hogy azért csinálja, hogy jobban zavarba hozza, vagy azért, hogy segítsen neki feloldódni. Mégha Knight nem is lenne egy híres író, akkor is egy nagyon jóképű férfi, így majdnem bármit tesz, az elképesztő zavarba hozza a lány. A kézcsók pedig nem segít rajta. Az arca a lánynak enyhén elpirosodik.*
- Őszintén? Nem tudom. Még nem voltam ilyen helyzetben. *vallja be. Ekkor jön a következő kijelentés: Felejtse el, hogy rajongó, és, hogy Robert Knight, az író ül vele szemben. Nem könnyű. De a férfi folytatja és olyanokat is mond, ami Mairen morálja ellen szól. A lány, akinek ez az első randija, majdnem biztos, hogy nem fog beleegyezni egy csókba, a "majdnem minden" pedig még ennél is többre utal, ami pedig még ennél is többre utal. Pofont Knight nem kap - azt Mairen biztos nem merné - megcsókolni pedig a mai este már csakazért sem fogja. Az pedig, hogy Knight közelebb hajolt hozzá megkönnyíti a dolgát. Azt a kezét, amit Knight éppen nem fog előrenyújtja és a férfi homlokát közepes erősséggel megpöcköli.*
- Biztosíthatlak, hogy ezután a kijelentés után, semmi olyasmi nem fog történni. *Egy apróbb huncut mosoly ül az arcán. Úgy néz ki, hogy Knightnak sikerült megtörnie a jeget. Mairennek ez a gesztus nem idegeneknek való, így Knight egy lépéssel előrébb jutott. Immáron nem mint Robert Knight az író, hanem csak mint Robert Knight ül Mairennel szemben. Egy férfi, aki próbálkozik, de kőfalba jutott.*
- Ez az első randevúnk. Tehát a vacsoránál és beszélgetésnél többet nem fogsz kapni. Az én szememben a csókért jobban meg kell dolgozni és azt nem mindenképpen így lehet megtenni. *halkan beszél, hogy csak Robert hallhassa, amit mond.*
- Tehát nem. Nem gondoltam arra, hogy megcsókoljalak ma este. *Mairen ezzel megszabadult a rajongó énjétől. Lehet, hogy ez csak a következő pár percre igaz, de Knight végre megláthatta milyen is az Igazi Mairen, aki nem fél attól, hogy a következő mondatára Robert hogy fog reagálni.*
Mairen
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Knight on Kedd Jan. 03, 2012 6:35 am

* Robert terve tökéletesen beválik és sikerül megtörnie a Marien-t körülvevő jég réteget. Ezzel párhuzamosan, az este eseményei is felpörögnek, amelyre nem is lehet más reakció csak őszinte és boldog mosoly. Pedig a lány szavai nem éppen biztatóak, sőt egy átlag ember kifejezetten elutasítónak találná őket. Hősünk azonban sokkal járatosabb az emberi manipuláció terén, mint az átlag ezért képes meglátni a látszólagos vereségben is a lehetőséget. *
~ Na, végre erre vártam már egész este. Most végre kimozdítottam a csigaházából, és azt hiszi hogy sarokban is helyet cseréltünk. Azt hiszem még is csak megér egy próbálkozást Ha jól keverjük a lapokat, akkor lesz egy kellemes esténk és legközelebb rátérhetünk a komolyabb dolgokra. Ma este azonban még játszani kell vele egy kicsit. Elárulta hogy ez az utolsó randija, és ezzel a markomban van és meg kell tanulnia kiszabadulnia onnan. Amennyiben lesz valami közöttünk, nem lehet bátortalan mert nem akarom hogy ne tudjon a közelemben érvényesülni. Egyenrangú partnert és párt szeretnék magamnak. A lehetőség meg van benne, csak éppen még fiatal testileg és lelkileg is. Ami pedig legrosszabb lelkileg még fiatalabb mint testileg. Tényleg kislány még, bár én látom benne a felsejlő, művelt és intelligens nőt. ~
* Gondolkodik miközben figyelmesen hallgatja a lány minden egyes szavát és alaposan elemzi őket magában. Közben továbbra is közel hajol hozzá, és kezét se adja neki még vissza. Marientől kapott huncut mosolyra, egy huncut tekintettel válaszol majd rövid hallgatás következik. Most szeretné kicsit elbizakodottá tenni a másikat, hogy hirtelen rántsa ki talajt és minden előnyét kihasználva késztesse a lányt még keményebb ellenállásra. *
- Nos, rendben van. Ami azt illeti nem is akartalak igazán megcsókolni, csak gondoltam felajánlom. Azt hittem szeretted volna végre kipróbálni Mit csináltál eddig hogy nem jutott időd a férfiakra? Azt hittem, ennél azért valamivel nagyobb lány vagy már. -
* Hallatszik a riposzt kissé megkésve, de a megfelelő hangsúlyban. Egyszerre játékos és könnyed hogy ne érezze magát kellemetlenül, ugyan akkor pontosan kiválasztja legérzékenyebb pontokat. Ekkor már olyan közelségben vannak hogy a szájuk szinte teljesen összeér, de mielőtt még bármi is történt volna hátra dől és a kezét is visszaadja a barna hajú szépségnek. A mézes madzag tehát, ellett húzva az orra előtt ugyan akkor elutasításra, elutasító választ kapott amely nem kicsit lehet önbizalom romboló. *
- Tudom, hogy ez az első randevúnk de legutóbbi találkozásunk is beillett volna egy első randinak. Szóval vehetjük úgy, hogy ez már az első és feledik találkozásunk kettesben.-
* Szólal meg, majd egy nagy sajtot tűz a villájára és bekapja. A tekintetét közben végig rá szegezi, és ezzel is próbálja még jobban kizökkenteni. *
- Amúgy, lehet egy indiszkrét kérdésem? Ha nem mondtam volna hogy megcsókolhatsz akkor lehet hogy belementél volna? Esetleg, pusztán csak dacból, vagy félelemből nem akarod kipróbálni? Nem lehet hogy túl könnyen leírtad a dolgot? -
* Kérdezi tőle majd egy hirtelen ötlettől vezérelve, egy sonka darabot tűz a villájára, de ezt már nem ő eszi meg ha nem Marien felé nyújtja. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Mairen on Kedd Jan. 03, 2012 7:12 am

*Mairen ismeri annyira Knight-ot, hogy tudja, ez nem fogja elvenni a férfi önbizalmát. Sőt, ha a leányzó jól sejti, fel fogja bátorítani. Ami persze neki nem fog jól kijönni, de azt a szavai kimondása idejében még nem fogja fel. Már kezd kicsit elbizonytalanodni, mikor Knight végre megszólal. Kap is egy közvetlen támadást szavaiért cserébe.*
- Az nem kor kérdése. *picit elpirosodik.*
- Ha valaki az Olimpiára hajt, nincs annyi ideje magára. Főleg, ha közben tanulnia is kell. *És persze Mairen még messze van attól, hogy az Olimpiára eljusson. Tehát így sincs még sok ideje, hogy befejezte az egyetemet. Knight kérdése kemény volt azért. Jól megütötte Mairent azzal, hogy lényegében kislánynak titulálta. Ha így folytatják, egész este szócsatázni fognak.
Robert közelsége egy kicsit zavarja és már éppen húzódna hátra, mikor a férfi hirtelen hátradől. Szinte látni a megkönnyebbült sóhajt. Az első csókja legyen ennél különlegesebb. Erre megmakacsolta magát már tini korában. Azt azonban nem tagadja magában, hogy élvezi a dolgot, akármennyire is másként reagál az agya erre.*
~Az miben segít?~ *kérdezi magától. Csak azért mert egy felet hozzáad, Mairen fejében ez akkoris az első hivatalos randi.*
- Nem hiszem. *vallja be.*
- Ugyan nem gondoltam rá, elég valószínű, hogy úgysem mentem volna bele. *Knight hirtelen jött villára-tűzős ötletére először csak egy meglepett pillantást, majd egy rövid nevetést ad, de megrázza a fejét jelezve, hogy "na azt már végképp nem", mivel fogalma sincs, hogy arra hogy lehetne reagálni. Viszont azt érzi, hogy túlontúl stresszes, ezért végül ő is belekortyol egy aprót a borba.*
Mairen
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Knight on Kedd Jan. 03, 2012 8:39 am

* Marien bár nem fogadta el a felkínált falatot, a saláta ennek ellenére szépen lassan fogyni kezd és első korty boron is túl vannak már, a játék pedig folytatódik tovább. A fekete hajú szépség ugyan továbbra is ellenáll neki, de képtelen egyszintre kerülni vele, sőt megfelelő ellentámadásba se tud lendülni. Ennek ellenére, vagy talán éppen ezért nem indít újabb rohamot a szíve ellen, inkább hagyja had nyugodjon meg egy kicsit. Még ők beszélgettek, a terem hangulata is kezd lassan megváltozni. A fürgébben étkezők asztalaitól mér elvitték az előéleteket, és főételt raktak az asztalukra. A színpad se marad sokáig üres, a függönyt elhúzták így már mindenki látatja a hangszereket és mikrofonokkal bíbelődő hangmérnököt. *
- Lassan, kezdődik a tánc. Gondolom ott már jobban elemedben leszel. Én már nagyon rég táncoltam egy jót. Még főiskolán tanultam hivatalosan táncolni, de Juliardon mindig csak négyes voltam belőle így nem tartozott kedvenc tárgyaim közé. A többől mindig sikerült szinte ötösre vizsgázni és nem volt bennem olyan feszültség mint táncon. -
* Mondja miközben tőle is elveszik a tányért és tisztát raknak helyébe. Az asztal közepén ekkor már ott van két marha és két pulyka steak körülöttük minden féle kötöttel. Nem spóroltak ki semmit, a hagyományos krumplipüré és zöld köret mellett még rizst is pakoltak a tányérra. A húsok is megtelően sültnek látszanak, nem azok véres cipőtalpak amiket angolok szoktak előszeretettel fogyasztani. *
- Tényleg el is felejtettem jó étvágyat kívánni. A szépséged és mi kis játékunk úgy látszik képes elvonni a figyelmemet az illedelmességről. Ez nagy dolog, általában makulátlan a viselkedésem, igaz általában nem is csinos fiatal hölgyekkel vacsorázom. -
* Bókol neki a tőle telhető legrafináltabb módon. Minden szava úgy hangzik mint egy fajta bizar asztali köszöntő, de hát ilyen hősünk stílusa ezt meg kell szoknia Mariennek ha hosszú távon mellette akar maradni. *
~ Próbálkozások és kísérletek megvoltak most már csak összegezni kell a tapasztalatokat. Mielőtt azonban levonom a végső konvergenciát, még megvárom a táncot. Az sok mindent megfog mutatni, hiszen minden egyes lépés, egy-egy darabja valami nagyobb történetnek. Kiváncsi vagyok a lány történetére és persze lesz ő még zavarba ma este. Ilyen könnyen nem egyezek ki egy döntetlenben, annál sokkal jobban szeretem a nyerés ízét. A fődíj pedig nem mást mint egy csók, a vigasz díj pedig egy hosszútávú kapcsolat lehetősége. ~
*Gondolkodik, el miközben újra tölti a boros poharakat, ezúttal már valamivel többet tölt. Attól hogy leissza magát nem fél, pedig neki nem biztos hogy lesz alvó helye. A kulcs Mariennel van ugyan is aki, egyenlőre alig ha engedi maga mellé. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Mairen on Kedd Jan. 03, 2012 9:53 pm

- Akkor lehet, hogy még abban is jobb leszel nálam. *mondja somolyogva. Mairen persze ennek ellenére sokféle táncot ismer, de sosem jegyre tanulta. Neki a tánc az nem valami, amit jeggyel fel lehet mérni, hanem valami, amit azért csinálsz, mert élvezed. Így lehet, hogy a szintjük az máshol lesz, a leányzó viszont igen gyorsan adaptálódik. Még az is előfordulhat, hogy semmi probléma nem lesz.*
- Nos, ugyan nem tudok ilyen udvariasan fogalmazni, jó étvágyat Neked is. *mondja egy bájos mosollyal. Még nincs hozzászokva ehhez a stílushoz, egy kicsit soknak is tartja egyszer egyszer, hozzá lehet szokni... Talán.*
- Milyen táncokat ismersz? *érdeklődik kíváncsian. Végre egy téma, amiből csak nem lehet kellemetlenül kijönni. Legalábbis nehéz kellemetlenül kijönni. Ha ebből is valamilyen zavaros dolog lesz, akkor itt komoly problémák lesznek a leányzó számára. Nagyon látszik, hogy két különböző világból jöttek. Lehet, hogy Mairen olimpiai sportoló (anélkül, hogy kijutott volna olimpiára), a ritmikus sportgimnasztikások nem olyan híresek, mint azt gondolnák. Nem szokott előkelő éttermekbe járni, bankettekre menni, se hírességekkel találkozni, hacsak nem hasonló sportolókról van szó. Ezért nehéz lesz hozzászoknia a dologhoz, de nem adja fel egykönnyen. De valóban ez az este a döntő alkalom. Ha lesz legközelebb, kevésbé különleges helyre fognak menni, legalábbis Mairen ebben reménykedik.*
Mairen
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Knight on Szer. Jan. 04, 2012 6:55 am

* Robert tekintette mélyen a lány szemébe fúródik, de ezzel már nem sikerül összezavarnia, amit kifejezetten pozitív jelként értékel. Ha nem is lett Marienből az önbizalom, minta példánya de már nem akar folyton elájulni a közelében, és ez hatalmas fejlődés. Ezeknek örömére ki is vesz egy bélszínt és egy pulyka steak-t a közös tányérből, majd bőven megpakolja a sajátját körettel. Egy ideig nem is lehet, a szavát se hallani pedig a szája igen csak szaporán mozog. Hiába sok volt, a probléma a forgatáson, és ma se volt ideje rendesen megebédelni. *
- Bocsánat, de nem nagyon volt időm enni napközben. Mindjárt válaszolok a kérdésedre, csak eszem még egy falatot. -
* Mondja, majd ismét nagyot kortyol a borból és ígéretéhez híven befejezi egy időre az étkezést. Még a kését és a villáját is leteszi, hogy Marien érezze hogy figyelnek rá. *
- Több féle táncot is tanultam, azt hiszem a baletton kívül mindent próbáltam már, de komoly jártasságot egyikbe se szereztem. Jobban szeretek, színpadon állni és énekelni, vagy hangszeren játszani. Én ott érzem igazán elememben magam. Egyébként nem kell ilyen kishitűnek lenned, hiszen még is csak te vagy táncos nem én. Hogy gondolhatod hogy nem fogod velem tartani a lépést? Hiszek benned, tisztelj meg azzal hogy te is így teszel. -
* Válaszol végre, Marien szavaira és közben ügyesen belecsempész egy kis buzdítást is. Ügyesen próbálja, terelni őt a megfelelő irányba és eddig nagyon is büszke arra amit elért. *
- Amúgy, szoktad nézni a sorozatomat? Ha, érdekel simán bevihetlek egyszer a forgatásra és megmutatok neked mindent. A színészeknek is bemutathatlak hogy szokd a hírességeket, bár őszintén mint ember nem kedvelem őket túlzottan. Tudom, hogy arról volt szó hogy ma este nem vagy rajongó, de beszélgethetünk erről is ha érdekel. -
* Tér rá egy másik témára, majd ismét ismét vissza az étkezésre. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom