Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Kicsi Annie otthona.~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kicsi Annie otthona.~

Témanyitás  Anne on Hétf. Dec. 26, 2011 10:22 am

~.. Szerkesztés alatt ..~

A hozzászólást Anne összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 03, 2012 5:38 am-kor.
Anne
Boszorka
Boszorka

Titulus : Revolution.
Hozzászólások száma : 97

Vissza az elejére Go down

Re: Kicsi Annie otthona.~

Témanyitás  Anne on Hétf. Dec. 26, 2011 10:55 am

[ Jason, mondtam már, hogy hiányoztál? Very Happy ]

* Már délután egy óra múlt, de én még mindig csak az ágyban forgolódtam, apró nyögésekkel kifejezve, hogy még mindig nincs kedvem ki kelni az ágyból. A problémám csak az volt, hogy nem tudtam kényelmesen elhelyezkedni és mindez megnehezítette azt, hogy visszaaludjak. Végül eldöntöttem, hogy iszok egy kávét és kezdek valamit magammal. Kinyújtózkodtam, majd lerúgtam a takarót magamról és úgy hagyva mindent tangában és melltartóban indultam meg a konyha felé. Megérkezve ásítottam egyet és feltettem a kávét, végül beletúrtam a hajamba és leültem a székre ahol a kedvenc dalomat dúdolgattam. Ez idő alatt a kávém el is készült, ezért kitöltöttem magamnak a kedvenc bögrémbe és raktam mindent bele. Mikor megindultam bementem a szobámba és összedobtam az ágyamat, majd kinyitottam a szekrényemet és ezek a gondolatok gyötörtek.*
~ Azt se tudom mit vegyek fel. Nem mintha az a tipikus na most alkalomhoz illően öltözködöm csaj lennék, de amikor azt se tudom hova megyek elég nagy gondban vagyok. De most tényleg ! Nincs is programom és beledöglenék az unalomba, ha itthon kéne ülnöm és esetleg bugyuta rajz fim sorozatokat néznem. ~
* Sóhajtok fel és kiveszek a szekrényből egy farmercsőnadrágot és egy egyszerű feszülős toppot, amit az ágyamra is dobok. Becsukva a szekrényt felöltözök és bemegyek a fürdőbe, ahol a hajamat csak simán felkötöm. Kint a nappaliban lehuppanok a fotelba és eszeveszettül töröm az agyam, hogy mit is kezdjek magammal. *
~ Nem hiszem el, hogy nincs senki, aki jó társaságnak bizonyulna és feldobná a napom. Boszorkány vagyok ! Ennek nem zűrökkel kéne járnia? Még a fényőröm se talál meg. ~
* Rajzolódik ki az arcomra a morcos kép, majd egy pillanat alatt ez megváltozott, mintha csak valami ötletem támadt volna felcsillant a szemem és az a béna vigyor rajzolódott ki. *
~ Jason is fényőr. És ha a saját fényőrömet nem szívathatom, akkor majd őt. Amúgy is jóképű és szívesen látom a lakásomban, hisz a játékokban mindig benne vagyok. ~
* Pattanok fel erre a gondolatomra, majd könnyedén visszahuppanok és fölhúzva a térdem elkezdem kétségbeesett hangon kiabálni. *
- Jason! Jason, segíts ! Nagy bajban vagyok ! Jason. -
* Kiabálom kicsit megszeppenve is vigyorral az arcomon. Végtére vészhelyzet van. Unatkozom ! *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Hétf. Dec. 26, 2011 8:52 pm

[De ennyire? Razz Sose vallaná be, hogy a lány is neki]

*Hazudhatná, hogy nem kifejezetten alkalmas az időpont, mert épp mással van, esetleg az Égiekkel folytatja vég nélküli csatározását a maga rebellis módján... de az igazság az, hogy mióta David a családjához lép le szabad idejében, Leah pedig vizsgákra készül, nincs nagyon kivel múlatni az öröklétnyi időt, ami neki adatott.
Nem az a barátkozós típus, még ha mindenkivel jól ki is jön. Inkább diplomáciai okokból teszi, elvégre valakinek képviselnie is kell a mezei fényőröket az égiek felé.
Hanem most, mint ahogy írtam, semmi dolga nincs, épp ezért, mikor meghallja Anne kétségbeesetten csendülő hangját elméjében, szinte azonnal kékes-aranyló derengés közepette materializálódik a szobában.
Hisz megígérte, hogy segít, hogy vizsgáz rá. És ha nincs is épp itt, akkor is ide-ideles a lányra. Nem egyszerű a kis fruska, de talán épp ezért szimpatizál vele.*
- Mi történt? *pillant a lányra, őszintén meglepetten, körbetekintve a helyiségben, majd Anne-en állapodva meg a valószerűtlenül kék szempárjával. Tényleg elhiszi, hogy hatalmas probléma van. Esetleg üldözik, vagy valami!*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Titulus : The oldest One
Kor : 697

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás  Anne on Hétf. Dec. 26, 2011 10:48 pm

* Nem telt el egy perc se a jajveszékelő sikoltozásom után és Jason már meg is jelent a kékes-aranyló fény kíséretében. Miután körbenézett az előszobában tekintette megállapodott rajtam. Szemében láttam az aggódást és a kíváncsiságot. Hangján is érződött, hogy komolyan vett és fel sem merült benne, hogy esetleg csak szívatom és nincs semmiféle baj. Főleg nem nagy baj, ahogy azt én is kijelentettem a kiáltozásomban. Arcom még mindig komoly és csak bámulok előre, majd odaszaladok hozzá és szorosan átölelem. Mélyet szippantok, hogy érezzem az illatát, majd elmosolyodok, amit már ő is láthat. *
- A baj csak az, hogy .. -
* Kezdek bele és csak ekkor engedem el Jasont.*
- Itthon, amikor felkeltem rá kellett jönnöm, hogy nincs semmi tervem mára és unatkozok. -
* Mondom hátrálva a kanapé felé, majd amikor odaérek lehuppanok és felhúzom a térdemet.*
- És ekkor eszembe jutottál és elkezdtél hiányozni.-
* Harapok bele az ajkamba és el sem hiszem, hogy ezt úgy mondtam, hogy még igazság is van benne. Hangom édes volt és tekintetem végig a szemeit fürkészte. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Hétf. Dec. 26, 2011 11:48 pm

* Meglepődötten tekint le az őt ölelőre, de végül szelíd mosollyal enged tartásán és a másik hátára simít férfiasan nagy tenyerével, szeretetteljesen. Még ha nem is tudja, mire fel a gesztus.
És végre úgy fest, választ is kap a fel nem tett kérdésére a problémát illetően. Hitetlenül, kissé becsapottan tekint a lányra, de egyáltalán nem bosszúsan. Valahogy... nem tud haragudni rá.*
- Annie! *nyekegi tarkójánál a hajába túrva kissé zavart idegeséggel, mégis kedves szelídséggel.*
- Nem hívhatsz folyton csak azért, mert nincs jobb programod. *akaratlanul, mintegy ösztönösen lép azért a lány felé, kiszélesedő mosollyal.*
- Mi lenne, ha valaki épp igazi veszélyben lenne és te elrángatnál mellőle a hívásoddal?
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Anne on Kedd Dec. 27, 2011 4:41 am

* Egy nagy sóhajjal fogadom a becézést, amit utoljára szintén Jasontől hallottam. Előtte meg édesanyámtól, akit még gyermekként láttam utoljára. Az emlékek gyorsan peregnek előttem, de amikor Jason újra megszólal eltűnnek és már csak rá koncentrálok. Arcomon még mindig az az édes mosoly. *
-Ha valaki igazi veszélyben van, akkor nem hagyod ott egyedül csak, mert valaki más is hív. Nem úgy ismerlek. -
* Vetem oda neki egy mosoly kíséretében.*
- És mint mondtad minden boszinak van fényőre, majd foglalkoznak ők a bajba jutottakkal.. -
* Jelentem ki, majd felállok és én is lépek egyet felé, ami pont elég ahhoz hogy egymás előtt álljunk már. Megragadva a felsőtestén lévő ruhadarabját mondom a következőket. *
- Csak ezen az egy napon hadd legyek én a bajbajutottad. -
* Pislogok rá nagyokat és mosolygok. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Csüt. Dec. 29, 2011 10:25 pm

- Sosem lehet tudni, kettejük közül ki van nagyobb veszélyben. *Azt nem teszi hozzá, hogy ha veszélyben lenne a lány, nyilván a saját fényőre előbb ideérne. De jó is, hogy nem neki kell vigyázni a hölgy hátsójára. Egyszer már megjárta egy bizonyos védencével. Nem jó az olyan szálakat bonyolítani...
Ahogy felé lép, tekintete lopva siklik végig a nő karcsú testén, s aprót nyel, mikor a finom ujjak az ingre markolnak. Kérdőn pillant le rá átható tekintetével. Még ebben a helyzetben is maga az évszázados nyugodtság.*
- Bár ilyen egyszerű lenne. *simít egyik kezével finoman végig a kecses ívű arcon. Bizony, ez egy vallomás volt a maga nemében.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Anne on Pént. Dec. 30, 2011 9:08 am

~ De ha rólam és egy másik boszorkányról lenne szó, akkor lehetne tudni. Elvégre nálam zűrösebb boszit találni elég nehéz lenne. Bár engem is érhetnek még meglepetések. ~
* Teszem hozzá gondolatban Jason szavaira. Ekkor már ott állok vele szemben és az érintésébe beleremegek. *
- Csak akarni kell .. -
* Mosolyodom el, majd a kezemet a tarkóján helyezem el és végig simítok rajta. *
- Elvégre most itt vagy te .. -
* Kezdek bele és olyan közel hajolok hozzá, hogy ajkaink már-már összeérnek. *
- És én. Kell ennél több? -
* Kérdezem ezt már suttogva végig a szemeit fürkészve és égve a vágytól, hogy végre megcsókolhassam. De valami erő visszatart. Mindig én kezdeményezek most mégsem megy. Mintha bennem élne még az a kislány, aki várja, hogy végre megcsókolják. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Vas. Jan. 15, 2012 12:20 am

*Jólesik a simítása a nőnek, ami a tarkójánál borzolja tincseit. S ahogy a szavakat kimondja, Jasonünk akaratlanul is elmosolyodik. Ha ennyi lenne... nos, lehet nem lenne már ennyire túlöltözve egyikőjük sem.
Ajka a nőét cirógatja, vagy a nőé az övét - fene se követi, de tenyerével biztonságérzetet adón öleli magához Anne-t, hogy testük szinte összesimul.*
- Valaki mindig figyel odafenn. *húzódik fiús félmosolyra képén a vigyor.
Egyébként sem hagyná a nőnek, hogy ő kezdeményezzen, úriember lévén. Mit úriember, kész lovag! A szó legeredetibb értelmében. Ujjai finoman a lány álla alá csúsznak, megemelve ezzel együtt kicsit. Így Anne arccal felé fordul, s ő pedig lágy, nem elsietett csókot csen ajkaira.*

//Bocsi, hogy csak most írtam, annál nagyobb <3-tel. //
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Anne on Szomb. Jan. 21, 2012 2:08 am

* Valahogy most minden más. A gyengéd érintések és az egyre gyorsabb ütemet diktáló szívem is. Azt hiszem Jason rossz hatással van rám abból az okból is kifolyólag, hogy én kerestem őt méghozzá a saját lakásomon. Még egy férfi se járt itt édesapámon kívül. Ő is már vagy fél éve ha nem több. Most mégis itt áll Jason velem szemben és érzelmeket vált ki belőlem. Mielőtt azt hinnéd szerelmes vagyok kijelenthetem: Tévedsz ! Az lehetetlen. Én és a szerelem? Már az is furcsa, hogy Jason nem az ágyamba kötött ki a későbbiekről nem is beszélve. Hisz ha valaki eljut az ágyamig, akkor a továbbiakban a kapcsolatunk megszakad. Sosem vágytam kapcsolatra, sosem kerestem a komoly férfiakat. Könnyűvérű nőcske vagyok, aki szereti a szexet. De itt van Jason, aki csak azzal felébreszti bennem a vágyat, hogy igézően rám tekint. A mosolyára kénytelenül én is elmosolyodom és az érintéseibe már készakarva beleremegek. Mikor államat megemeli és lassú gyengéd csókot vált velem tarkójáról a kezem az arcára téved. Puha kezeimmel végig simítok arcán és viszonozom édes csókját. *
- Akkor remélem most becsukták a szemüket. -
* Jelentem ki egy vigyor kíséretében, miután szétválasztottam ajkainkat. Még szorosabban magamhoz húzom, majd szenvedélyes csókcsatába kezdek bele. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Vas. Jan. 22, 2012 9:16 pm

* Ahogy elmosolyodik, az felér egy napsütötte nyári reggel okozta kellemes élménnyel. Ha nem többel... Ám ismeri a lányt, talán túlságosan is jól. Az biztos, hogy jobban, mint azt Anne sejti, vagy gondolná, hisz születése óta figyelemmel kísérik odafentről a sorsát.
A megjegyzése pofátlan - és ez ijesztően emlékezteti valakire -, mégis találó, hát halkan felnevet, hogy közben egyik tenyerét a lány köré fonja, s magához vonja, immáron kissé talán hevesebben, mint azt illene egy lovagtól... de Anne sem ellenkezik úgy fest, így ajkaik, nyelveik csatája kerekedik ki a dologból, s a csendet nem töri meg más csak felszakadó sóhajaik.
Valami régen érzett érzés szakad fel velük a férfi tüdejéből: a vágy. Tisztában van vele, hogy ezeknek a vágyaknak nem szabad engednie, de vajon képes lesz ekképp is cselekedni?*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Anne on Hétf. Jan. 23, 2012 8:42 am

* A tempó egyre gyorsabb, az érintések egyre vadabbak és érzem elvesztem a fejem. Nyelveink körkörös táncot járnak és ajkaink egymástól el nem szakadva adják át egymásnak az eddig szerzett tapasztalataikat. A vágytól kitörő sóhajok közepette olykor-olykor Jason ajkait harapdálom ezzel is fokozva a vágy hevét. Egyszer gyengéden és érzékien, máskor vadmacska szerepébe bújva hosszadalmasan kisebb fájdalommal körítve. Nem gondolok semmire csak teszem, amit a szívem diktál. Vagy csak maga a vágy kényszerít a vadmacska szerepre én magam sem tudom. Bár be kell vallani itt nincs szükség szerepjátszásra. *

Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Feb. 15, 2012 8:15 pm

*Egyszerűen úgy érzi, megveszik a vágytól, ami átjárja. Mintha valami ezer éves lánc szakadt volna le lelkéről, tüdejéről képzeletben, olybá felszabadul a bűnös, lopott szenvedélytől.
Tenyere a lány dereka köré fonódik, és a lehetetlennél is közelebb vonja magához. Testük összesimul, s együtt lélegeznek szinte - már amennyire levegőhöz jutnak. Kedve lenne felkapni Anne-t és... de nem lehet. És ezt tudja nagyon jól valami józan rész ott az agya kis hátsó fejében.
Éppen ezért a csók egy pillanat alatt megszakad - az ölelés nem - és veszettül kapkodva levegő után, tekint le a nőre. Gyönyörű... egyszerűen... a kipirult arca, a csillogó tekintete. Meseszép!
És egyáltalán nem zavaró számára az így beálló csend.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Anne on Szomb. Feb. 18, 2012 5:37 am

* Vannak érzések, amelyeket nem lehet szavakba, mondatokba foglalni. Csak a puszta tény marad neked, hogy a tudatodban áll: kívánod őt, magadhoz akarod ölelni és szenvedélyesen csókot szeretnél nyomni minden egyes porcikájára. De mindez úgy érzem most rossz és mintha valami furcsa hang kiabálna a fejemben, hogy hagyjam abba és ne készüljek elcsábítani egy fényőrt. A következő pillanatban, mintha Jason meghallotta volna a gondolataimat választja el ajkunkat egymástól. Ölelése még mindig szoros, magához láncoló. Tekintete édes, sóhajai vágyakozóak. A szívem összevissza ver, elfulladva kapkodom a levegőt és az ujjaim mohón kóborolnak az arcán. Teste az enyémnek feszül és boldog vagyok, mert nincs az a szenvedés, amit ne viselnék el mindezért cserébe. A keze úgy simogat, mintha örökre megakarná jegyezni az arcomat, akárcsak én az övét. Homlokomat a mellkasára döntöm sóhajainkkal megtörve a csendet.*
- Félek. -
* Suttogom a következőket, miközben az ajkamat harapdálom. Félek már attól is, hogy egyáltalán bevallottam valakinek, hogy félek. Ijesztő, hátborzongató és egyszerre megnyugtató, hogy Jason ilyen érzéseket vált ki belőlem.*
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Feb. 29, 2012 10:17 pm

*Szelíd mosollyal simít fel a lány hátán egyik tenyerével, mikor az a homlokát az ő mellkasának dönti. Elérve vállait, ujjai a barna, kusza tincsekkel kezdenek játszani, s közben nyugodt hangon kérdez vissza:*
- Mitől? *mintha csak az univerzum végtelen nyugalma sugározna a hangjából. Egyszerre szeretetteljes és biztonságot adó. Most nem az a cinikus, kötözködő dög, aki általában lenni tud. Egyáltalán nem.
Kérdőn sandít le a nőre, kék tekintete őszintén választ vár, hisz nem lát bele a másik fejébe - és szerencsére fordítva sem áll fenn ennek a veszélye.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Anne on Szomb. Márc. 31, 2012 1:20 am

* Vannak dolgok, amelyek megmagyarázhatatlanok, te mégis vágysz a magyarázatra, megoldásra. Választ keresel a fel nem tett kérdésre, s nyugtalanít, hogy senki sem magyarázza meg neked. Most én is így érzek, tudván, hogy Jason más, mint a többi pasi. Érzem, hogy így van még sem értem miért. Minden egyes érintése kellemes borzongással tölt el, s a nyugodt, biztonságot nyújtó hangja elrepít egy másik világba ahol a gondok megszűnnek és nincs több boszorkányság. Tekintetemet rászegezem és szelíd mosollyal választ adok a kérdésére. *
- Hát ettől. -
* Mondom felcsillant szemekkel, s vágyakozóan. Apró kezeimet a tarkójára helyezem, majd ajkamat az ő ajkára tapasztom. *

[ Bocsi, hogy csak most írok, de elvoltam havazva. Rolling Eyes ]
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Hétf. Ápr. 09, 2012 7:56 am

*Tarkóján égnek merednek a pihék a nő érintésétől, s akaratlanul is visszacsókol, ám ez a csók nem nyúlik el hosszan, fojtott vágytól szenvedően, mint az előző.
Elhajol "kegyetlenül", kék tekintete a lányon.*
- Akkor bele se vágjunk. Nincs értelme és egyébként sem tudnék neked fájdalmat okozni... *simít arcán végig finom érintéssel, s az esze tudja: késő. Ha azt mondják, oké, hagyjuk, akkor is veszett ügy ez már. Sosem fogja nyugodni hagyni a nő lényének, édes csókjának és érintésének gondolata már. Létezik ennél szebb és őrjítőbb varázslat? Kétségtelen: igazi boszorka a lány.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Anne on Kedd Ápr. 10, 2012 4:17 am

* Tudtam, éreztem, hogy nem szabad megnyílnom. Nem a szívemnek, hanem az eszemnek kell parancsolnia. Ahogy mindig is volt. Most mégis elvétettem egy hibát. Arcom kipiroslott, tekintetem komollyá vált. Már nem az a bohókás lány állt Jason előtt. Inkább egy komor, komoly nő, aki legszívesebben megbánná tetteit. De a szívem nem enged, s nem hagyja hogy az eszem kerüljön fölénybe vele szemben.Tudja, hogy ezek a tettek nem bűnösök, s csak az igaz érzéseket vallják. Állok, s csillogó szempárokkal tekintek rá. *
- Fájdalom .. Mi az? -
* Gúnyolódom visszatekintve a múltamra. Öleléséből szabadulni kívánok, s mindennek érdekében távolodom tőle. A háta mögé lopódzom, mint a vadmacska a sötét éjszakában. Az inge alá nyúlok és hátán körkörös mozdulatokkal kezdem csikizni. De még mielőtt esélye lenne nevetni és leállítani erősen átkarolom a derekát és magamhoz szorítom, s a legőszintébben kijelentem a következőket. *
- A fájdalmat én okoznám neked, így igazad van .. -
* Állok meg egy kis szünetre míg kezeimet lebontom derekáról. *
- Nem illesz az életembe. -
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Szomb. Ápr. 21, 2012 2:57 am

*Izmai megfeszülnek egy pillanatra, ádámcsutkája idegesen liftezik fel-le, ahogy a nő mögé kerülve játszódik vele. Nem szabad az ilyet!*
- Tudod, hogy előttem nem kell adnod ezt az érzéketlen, rideg nőszemélyt. *Súgja finoman fordulva fejével arra, amerre a nőt sejti. Amikor Anne nemes egyszerűséggel átöleli hátulról, akkor kezével finoman a kis kacsóira fog. Kényszeredetten felkacag a lány szavaira.*
- Egy halott senkinek nem illik az életébe! *Nem önkritika ez, hanem vérkomoly tény.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Anne on Szomb. Ápr. 21, 2012 3:18 am

* Nagyokat nyelve nézek szembe az igazsággal. Szemem lehunyom Jason szavaira. A levegőt úgy kapkodom, mintha valaki elvenné előlem. Egy mély levegő bevétellel és kifújással állítom le ezt a folyamatomat. *
- Érzéketlen rideg nőszemély még egy halott senkinek is tönkre tenné az életét. -
* Jelentem ki határozottan. Halk léptekkel kerülöm meg Jasont, hogy ismét szembe kerülhessek vele. *
- De mégse tudok .. -
* Kezdek bele, majd lábujjhegyre állva adok egy csókot az ajkára. *
- Leállni. -
* Vallom be saját magamnak és neki is, hogy mekkor bajba keveredett még ha most nem is sejti. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Szomb. Ápr. 21, 2012 3:25 am

- Nos, ha ez megnyugtat, ezzel már alaposan elkéstél. *Volt, aki beelőzte élet-tönkretevésben a nőt. Nem is egy, hajajj! Az viszont több, mint ziher, hogy jelen pillanatban Balatonnyi állóvizet sikerült felkavarnia benne Anne-nek.
Mikor elé lépdel, finoman simul derekára tenyere, határozottan perdítve szemközt magával a nőt és kicsit közelebb is húzza - noha érzi, nem kell annyira húzni, jön ő magától is.
Belemosolyog a csókba.*
- Pedig... muszájh lesz. *vigyorogja el-elkapva ajkaival a nőiéit, s csókolva, ha éri.* Különb-ben... kénytelen leszek én... leállítani téged! *fenyegeti játékosan, noha tény, hogy képes lenne rá és agya sikoltozva közli is, hogy húzzon innét, amíg nem késő - de nem teszi.*

Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Anne on Szomb. Ápr. 21, 2012 3:45 am

* Természetes, hogy a kérdés megfordul a fejemben: " Ki volt az az elvetemült, aki képes volt ártani egy ártatlan, jószívű fényőrnek?" Ám az is természetes, hogy erre a kérdésre nem most fogok választ kapni. Talán, majd máskor, de az idő most nem alkalmas. Ahogy kezei a derekamra kerülnek és csókjait élvezhetem már nincs is szükségem erre az információra. Legalábbis jelen esetben. Csókjait viszonozom félelmemet elfelejtve. Minden elfelejtődik, most még Jason emlékeztető szavai sem hatnak rám. Kétlem, hogy mindezt bánná. Feltörő kacajok és sóhajok kísérik a mohó csókokat. *
- Akkor kénytelen leszel .. megbirkózni a feladattal .. Állíts le! Ha tudsz! -
*Ahogy elhagyták ajkamat ezek a szavak megszakítom az apró csókokat egy szenvedélyes, hosszú csókkal. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Szomb. Ápr. 21, 2012 4:21 am

*Az a baj, hogy nagyon pontosan tudja, hogy magát nem tudná leállítani, csak egyetlen gondolattal, de arra meg nem akar gondolni. Helyette vehemens mód kapnak ajkai a nőéi után, karjai biztonságot adón ölelik és bizony-bizony, elméjében éles csilingelés töri meg az idillt. Ez az, amit nem akart hallani most.
Meglepő hirtelenséggel hajol el, de csak éppen - szinte érzi arcán a lány lélegzetvételét, és fordítva is igaz lehet ez.*
- Mennem kell. *nyehegi, és a barna szemekbe pillant, majd csókot csen az édes ajkakra, ezúttal lágyat.* Vigyázz magadra, Annie. *súgja, s bizony, ha utána is kap a lány, nem tehet semmit - elteleportál kékes-aranyló derengés közepette.*

//Köszöntem. *-* //
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Anne on Szomb. Ápr. 21, 2012 4:32 am

*Tudtam, bíztam benne, reménykedtem, hogy ajkaink nem fognak elválni. Mégis egy hirtelen mozdulat és ajkunkat szétválasztja Jason. A közelség megmarad, vele együtt a vágy is, hogy újra megcsókolhassam, de ő tesz annak érdekében, hogy leállítson. Nem sejtettem, hogy képes lesz rá, mégis megtette. Erősebb, mint én. Csak remélhetem, hogy az Égiek szólítják és nem önszántából távozik. Édes, lágy csókja még egy lapáttal rá tesz a kínzásomban. Nagyot nyelek és halvány mosoly kíséretében várom ki, amíg Jason eltűnik a szemem elől. Nagy sóhaj közepette huppanok le a kanapéra. *
- Te is vigyázz magadra. -
* Egy vallomás önmagamnak. Elrabolták azt az izét, amit érzésekre szoktak használni. Segítség!*

[ Én köszi. Rolling Eyes ]

Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére