Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

The other side

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

The other side

Témanyitás  Lupo on Kedd Jan. 10, 2012 12:41 am

//Pontosan, a címhez minden angoltudásomat latba vetettem, de büszkén vállalom, hogy nem vagyok nyelvzseni. ^^//

Ez a topic arra szolgál, hogy megnézzük kik is vannak a gép másik oldalán. Nem is értem eddig miért nem nyitottam meg ezt a topicot. Szóval az a lényege, hogy becsámpázol ide, ebbe a gagyi rockbandára hajazó névvel ellátott témába. A motiváció egyértelmű: Mert Lupo "asszondta". Szóval, ha már itt vagy, akkor rányomsz arra a "nyú poszt" gombra... ha nem lelsz ilyet, akkor most félrevezettelek, mert nincs is ilyen gomb, vagy igazából gőzöm sincs hogy hívják, de ígérem, utólag megnézem. (Végül is, ha tudom, hogy elesek, akkor előtte leülök.)
Naszóval... írsz egy nyú posztot, amibe belefogalmazod, hogy ki is vagy te valójában, honnan szalasztottak, mi a hobbid a Charmeden kívül, milyen létforma vagy és egyébként is mi a frászt keresel itt. Olyan kíváncsi fajta vagyok, hogy az is érdekel, hol játszol még, meg mióta és egyébként is mi közöd van a szerepjátékokhoz. Írhatsz magadról komplett jellemrajzot, életrajzot, szociográfiát, és mindent amit fontosnak vélsz magadról, még akár megjelenésedet is. Szóval RÁD mint USERre vagyok kíváncsi.
Ha ezt megtetted, akkor vállon vagy veregetve, hogy közösséget építesz és milyenbaromijóisneked. Cserébe elolvashatod, hogy milyen pszicho-, szocio-, vagy páros ujjú patásokkal játszol te itten ni.

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: The other side

Témanyitás  Lupo on Kedd Jan. 10, 2012 10:05 pm

Na jó, kezdem én...

Csabi vagyok, lassan 21 éves, egyelőre vegyészhallgató, aztán ki tudja elvégzem-e. Már magam se tudom milyen indíttatásból jöttem erre a pályára, de amíg ki nem vágnak és közlik, hogy "hülye vagy édes fiam", addig ez van.
Elég sok helyen lakom egyszerre, a lakcím kártyám szerint Tápióságon, szerintem Zuglóban vagyok kollégista, apám szerint pedig nála lakok Csepelen. Szóval alapvetően pesti vagyok lassan két éve.
Óvodába Pestre jártam, aztán Gyömrőre, majd általánosba is ott, aztán Tápióságon folytattam, aztán gimibe visszamentem Gyömrőre és végül most az ELTE hallgatója vagyok. Ne is próbáljátok meg követni, nekem se megy. És akkor szerintem ennyit elég is az életemről.

Alapvetően igyekszem jófej, rendes, kedves, türelmes lenni, mindenkinek saját joga és egyéni szoc. problémája eldönteni, hogy sikerül-e. Szerintem igen. Minimum a türelem, mert ezt már többektől hallottam. Persze nekem is vannak rosszabb napjaim, amikor kevésbé vagyok toleráns. Gyakran vagyok ironikus, úgy hogy erről nem szólok, és imádom, ha az emberek nem veszik észre. Vitázni viszont nem szeretek, számomra lényegtelen dolgokat előszeretettel hagyok a másik félre.
Nem tartom magam intelligens embernek, vagy hatalmas talentumnak semmiben, amit csinálok, tehát mondhatjuk, hogy nincs túl sok önbizalmam. (Bezzeg a karaktereimnek XD) Ha egoistának tűnök az csak a látszat műve, de ugyebár amelyik kutya ugat, az nem harap. AZ esetek nagy részében nem szabad komolyan venni.

Szerepjátszani úgy öt éve kezdtem el, fórumon. Méghozzá a Martion Mágustanodán kezdtem, ahol jelenleg is aktív vagyok. Aztán játszottam Thrillionon, Torneranson, IVD-n... hogy csak a fontosabbakat emeljem ki. Ezeken mind betöltöttem valamilyen posztot, aztán gondoltam egyet és ha már mindenki moderátornak akart engem, kitaláltam ezt itt, ahol admin lehetek. Gondoltam csak nem csinálnám olyan rosszul. Azért szóltam Vienne-nek, hogy, ha én befuccsolok, akkor legalább egy beszámítható egyén legyen itt.
Ha kedvenc karaktert kéne mondanom itt az oldalon az enyémek közül (nem kell, de fogok XD), akkor Raoult emelném ki. Ő az abszolút favorit.
Visszatérve az oldalra, elvileg azért hoztam létre, hogy majd Vienne-nel eljátszunk itt ketten, mert hogy szeretjük ezt a világot, manapság meg öt perc egy fórum megalkotása. Sosem gondoltam volna, hogy ennyien leszünk, de örülök neki. Smile Bár több mint fél évig így is csak ketten játszottunk a fórumon, mire elkezdtek szállingózni az emberek. XD

Szabadidős tevékenységeim száma nem túl bő, mivel sok időmet elveszi a szerepjátékos fórumokra való írás. De speciel írni szeretek. A sulit se nevezném hobbinak. Viszont énekelek kórusban, csodálatos tenornak csúfolt baritonom van. Hmm... szeretek filmeket és sorozatokat nézni. Mondjuk aki ismer, az tudja, hogy több mint tíz sorozatot nézek párhuzamosan, ha épp úgy van időm. Megdöbbentő mennyiségű színészt ismerek névről és arcról, ugyanis hobbim, hogy utánuk nézek és aztán pedig kimondottan a kedvenceim filmjeire specializálódok. Gyakran pedig karaktert alkotok belőlük. Egyesek szerint szinte már beteges ez a színész-ismerési kényszerem, de engem érdekel. Magam is szívesen lennék színész, rajta van a bakancs-listámon. XD
Nagy musical-rajongó is vagyok, jelenlegi nagy kedvencem a Chess. Ez előtt mondjuk sokan értetlenül állnak, elképzelni sem tudják, hogy egy heteró férfit mi vezet arra, hogy musical-eket hallgasson, de hát ez van.
Nagy állatbarát vagyok. Otthon falun van három macskám és egy kutyám, apáméknál is van kutya, macska.... koliban meg két szobatársam. XD
Na, mi az ami még érdekes lehet... dohányzom, kávézom, mindkettőt ipari mennyiségben... azt hiszem ennyi.

Azért berakok még egy msn-címet: csibecsaba1991@hotmail.com

The End

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Témanyitás  Vienne on Szer. Jan. 11, 2012 12:30 am

Ha már Lupo közölte, hogy "Írjál ide is!" ilyen lelkesen nyitott egy társkeresőt, miért is maradnék ki? =P

A nevem Petra, de hallgatok a Lexire is (Sokba fájna felvenni második névnek vajon?). Nem szeretem, ha becéznek, igen kevés embertől tűröm el.
Nemsokára 21 éves (február 20. 20:20kor születtem), nemű egyed vagyok Felsőszentivánról. Aki nem tudná, ez merre van, annak: Baja-Szeged távon mozgok, kevésbé rendszeres menetrenddel, mint a Volán buszok. Igény szerint Pesten is felbukkanok, bár sajnos ritkábban, mint szeretném. A teleportálás még tanuló fázisban van nálam...
A kéttannyelvű gimi után, jelenleg az SZTE szociológia szakának vagyok a hallgatója. ( Fogalomzavar elkerülése érdekében: semmi köze a szociális munkához! Társadalomkutatással foglalkoznak a szociomókusok.)

A jellememről nem igazán szeretnék írni, mert legalább olyan összetett, mint nem egy karakteremé - vagy mintha az összeset akarnád egy emberbe zsúfolni.
Ha egy 175 centi magas, vékony, szöszke lányt látsz 'Szarkazmus' feliratos táblával mászkálni a vállán... na az én leszek!

Említettem a karaktereket... nos, van belőlük jó pár. Nem egy oldalon játszom, így már nem számolom, hány "gyermekem" éli virtuális életét. 2007. nyara óta játszom , jómagam is a Martionon kezdtem, mint Lupo. (Akit első blikkre nem kedveltem, mert egy okoskodó kis dög volt... =P Azért szeretlek! O.O).
A karakterek megalkotásában nálam filmes, sorozatos, olvasmányos élmények játszanak szerepet, de megesik, hogy pillanatnyi elmeelborulások (lsd. Hayley vagy Cosette) hozzák elő egy-egy oldalam karakter formájában. A karakteralkotás terén keresem a kihívást, önmagam határait feszegetem előszeretettel, így eshet meg, hogy rengeteg típusú/hátterű/stb karakterrel rendelkezek.
Alapvetően "lánykaris" user vagyok, szerintem férfi karaktert nem tudok jól hozni - bár igyekszem. Ezt persze vannak, akik erőteljesen cáfolják. Ne higgyetek nekik! ='D

Mire lehettek még kíváncsiak, hmm... (ha egyáltalán elolvassátok ezt) Hobbijaim a szerepjátékon túl az írás (blogot, verset, szösszenetet, reagot, bármit), olvasás, filmek és sorozatok, zenében mindenevő vagyok. Szeretek utazni, új helyeket bejárni és megismerni, szeretem az állatokat az emberiségben már kiábrándultam párszor ugyanis, alapvetően kreatív személynek tartom magam, éppen ezért rettentően hiányzik az alkotás (rajzolás, festés, vátevör - 11 évig jártam művészeti suliba a rendesek mellett). Sajnos a nap számomra is csak 24 órából áll, így erre már nem igazán jut időm, ami pedig jut, azt PhotoShop-ban, vagy Polyvore-on élem ki.

Van még valami ami érdekel?... Férfiideálom? Na menj a...

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Adam Hughes on Szer. Jan. 11, 2012 7:56 am

Akkor én is írok Very Happy

Béci vagyok, 18 éves, de hallgatok az Ádámra is. Legalábbis a papírjaimban sok más mellett ez szerepel. Püspökladányban élek, jelenleg a Debreceni Egyetemen tanulok vegyésznek, ha a jóisten tanáraim úgy akarják, el is végzem. Főként ebben a két városban vagyok megtalálható. Bejárósként sok szabadidő nem adatott meg, de ha van, akkor olvasok, írok, stb. Olvasni fantasy regényeket szoktam, jelenleg a Warcraft könyvsorozat van napirenden. Írni... nos csoporttársaimmal indulót kellett írnunk a vegyészavatónkra, innen jött, hogy ismert dalok szövegét írom át, vegyészesre... Kellő ösztönzés után párat ide is publikálhatok Very Happy

Jellemem: Talán kicsit hasonlítok Adamre, nincs nagy önbizalmam, félénk, jószívű, kedves vagyok. Belőlem is ki lehet hozni az állatot, leginkább hülye kérdésekkel...

Fórumos szerepjátékok... Nos, én itt kezdtem Very Happy Nem nagy karrier, és a tapasztalatom is nulla, ezt nézzétek el nekem. Wink

Néha rajzolok, bár nem tudok, illetve ritkán használok photoshopot, ezt sem túl nagy sikerrel.

//update://

Több weboldalon voltam/vagyok megtalálható, nem egyen voltam sokáig moderátor, amit sajnos tanulmányaim miatt abba kellett hagynom. Hoshi néven aktívkodtam, ha netán már téged is warnoltalak, akkor valószínűleg megérdemelted Smile

Aki még kíváncsi másra, írjon itt egy PM-et, minden nap felnézek 3 percre legalább. MSN-t azért nem írok ki, mert nem használom. Smile
Adam Hughes
Boszorka
Boszorka

Titulus : A vegyész
Kor : 37

Hozzászólások száma : 57

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére