Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Dante's Inferno mögötti sikátor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dante's Inferno mögötti sikátor

Témanyitás  Vienne on Vas. Jan. 22, 2012 9:31 pm

A bár mögötti sikátor pár hatalmas, régi konténerrel, macskaköves utcával és vele járó saras-poros kosszal. Világítás nincs, a főutca felől beszűrődik némi fény.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Dante's Inferno mögötti sikátor

Témanyitás  Vienne on Vas. Jan. 22, 2012 9:34 pm

*Mikor kilép a kis hármas az utcára, egy kisebb banda - öt fő - tekintete fordul feléjük. Mintha csak erre vártak volna. Az egyik kezében apró lángú tűz világítja be nem túl bizalomgerjesztő arcukat.
Mintha csak megzavartatok volna valamit, olyan vádló a tekintetük... elég egy apró mozdulat és a tűzgolyó duplájára nőve repül az elsőnek kilépő - tehát Wal felé, az ötös pedig felbolydult méhkast megszégyenítően ront rátok.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Jan. 23, 2012 7:45 am

*Még az irodában elkapták Walenthynt és bár csak utána lép ki, ő már érzi a varázserőt. És a tűzlabda a sikátorban repülve is eléggé feltűnő. Ha egy pillanattal később lép ki lehet Wal egyedül marad a labda ellen de így átveszi az irányítást felette. Eltéríti hogy elreppenjen mellettük majd mintha csak valami mágnes húzná vissza. Fordítja lassan vissza és lendületesen küldi vissza a feladónak. Következő lépésével pedig már takarja is Jessicát.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Jan. 23, 2012 10:49 am

*Ahogy kilépek az ajtón a hirtelen sötétségben észre sem veszem, hogy társaságunk van. Az egész jelenet gyorsan zajlik és mire felfogom, hogy egy tűzlabda száguld felém, már le is lassít, hogy egy pillanatra megállva a levegőben visszainduljon feladója felé. Ámbár, ha az célt is talál a másik négy nem fog lassítani. Gondolom nem megölelni akarnak bennünket... Nagyon nem szeretem, ha váratlanul támadnak rám és kissé védtelen is éreztem magam a támadással szemben, azt meg pláne nem csípem ha csapatostul rontanak rám.
Oldalra sem kell pillantanom, hogy tudjam Dante elsősorban a nőt fogja védeni... így a nagyja rám fog maradni, amit be kell vallanom nagyon nem bánok. Az oly rég érzett adrenalin már a tűzgolyó megpillantásától őrülten pumpálni kezdett bennem és most eszeveszetten próbál cselekvésre bírni. A harc ismerős érzése üdítőleg hat rám, akár a régi szép időkben, amikor még éltek a szüleim...*
*A tűzlabda még alig fordult vissza, de én már - félig reflexből - lendítem a karom a portól és kosztól sötétre vált forgatagot indítva útjára, ami remélhetőleg falevélként sodorja el a felénk tartó ellenséget, s még a tűzlabdának is ad némi löketet.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Jessica Wilson on Hétf. Jan. 30, 2012 5:49 am

*Kilépnek de meg is torpan - igyekezve Dante széles vállainak fedezékében. Mert az jó, és mert benne bízik, míg a rosszarcúakban a legkevésbé sem.*
- Merre parkolsz? *ezt Walnak kiáltja oda, tekintete pedig már az esetleges járművet keresi. Hogy mégis merre szaladjon. ^^"*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fényhozó
Kor : 32

Hozzászólások száma : 71

Témanyitás  Vienne on Szer. Feb. 15, 2012 10:19 am

*Dante tűzgolyója bizony visszaindul //bár máskor tessék feltételes módban írni a reagot, mert semmi sem készpénz. //, bár megküzd vele rendesen. Mintha valami láthatatlan energialöket - adrenalinszerű - száguldana végig testén, úgy passzolja vissza a tűzgolyót, minek következtében, aki kapja, hamuvá válik.
Wal hirtelen jött porvihara sem túl kellemes a támadóknak. Szemüket igyekszenek eltakarni, de a szél csak erősödik és erősödik, ők pedig a szomszédos ház falának vágódnak. Hogy nagyot nyekkennek, az biztos, hogy elhalnak e, azt talán nem most kellene megvizsgálni, mikor szabad az út pillanatnyilag...*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Feb. 21, 2012 10:05 am

*Bejön a kettős ellentámadás, és szabaddá válik az út.*
-Wal menj előre, vezess minket a kocsihoz. Én fedezem magunkat hátulról. Jessi, ha valamit nem veszünk észre csak sötétíts el teljesen.-*Mosolyogva bíztatóan biccent felé, de a kezét nem engedi el. És remélhetőleg hárman meg is indulnak.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Feb. 24, 2012 3:26 am

*Elégedett mosoly szalad át az arcomon a tovaszálló démonok láttán. S már lendíteném a kezem a következő - immár tűzforró - széllökethez, amikor Dante szavait meghallom a lecsendesedő szélben.*
- Kövessetek! - *Mondom egy fél pillanatnyi habozás után és futva indulok el az autóm irányába, ami a sikátor kijáratától balra vagy 100 méternyire parkol. A kijárathoz érve előkapom a kulcsokat - legalább azok a zsebemben vannak ebben a világban is - és odadobom Danténak, de én nem megyek még tovább.* - Szálljatok be! Én gondoskodom a zavartalan utazásról - *s még mielőtt bármi ellenvetés lehetne hozzáteszem.* - Csak egy perc!
*Azzal, ha ők nem is mennek tovább én visszalépek a sikátorba és földön fetrengők felé lendítem karom jeges-poros sötét szélörvényt keverve köréjük. Ez remélhetőleg még jobban lelassítja és összezavarja őket, pláne, hogy még távozásom után is ott fog kavarogni néhány percig, mintegy fagyos béklyóba zárva őket.*
*Ezután ismét futva indulok meg a Royce Royce-om felé, s ha semmi nem áll az utamba be is szállok és már ott sem vagyunk...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Vienne on Kedd Márc. 06, 2012 1:36 pm

*Az akkoriban is igen menőnek számító járgányt gond nélkül eléritek és el is indul... nem nehéz megtalálni a pár utcával odébb levő irodaházat, ahol a legerősebb a mágia.*

//Nyitok neki témát és mehet oda. Smile Jessel majd utánatok írok. //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content