Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Ismerlek valahonnét?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Ismerlek valahonnét?

Témanyitás  Vienne on Szomb. Ápr. 21, 2012 7:42 am

Bár elég nagy a város ahhoz, hogy az emberek elkerüljék egymást és még a szomszédok is hajlamosak vakon élni egymás mellett, azért ez a téma igyekszik lehetőséget biztosítani arra, hogy barátokat, ismerősöket, ellenségeket találj magadnak, ez által kiépítsd a kapcsolathálódat a többi karakterrel. Hisz nem egy JK dolgozik a kórházban, jár ugyan arra az egyetemre, stb... Smile

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Ismerlek valahonnét?

Témanyitás  Zach on Vas. Ápr. 22, 2012 10:26 pm

Zachary Sanders keresi:
- néhai exnőit
- notórius videotéka és/vagy Zach függőket
- baráti/haveri társaságát
- alkalmi munkaadóit és/vagy munkát nem adó főnökszörnyeket

Jelentkezz itt vagy PM-ben!
Zach
Halandó
Halandó

Titulus : Everyday Hero
Kor : 34

Hozzászólások száma : 22

Témanyitás  Eve on Vas. Ápr. 22, 2012 10:50 pm

Keresek:
- feltörekvő hírességeket, akik kezüket-lábukat törnék, hogy a műsoromban kapjanak öt perc hírnevet.
- ismertebb embereket, akik már szerepeltek a műsorban.
- kötélidegű dadust Nessa mellé (egyetemistát lehetőleg) - ELKELT!
- előkelőbb, elitebb embereket, akik a baráti/ellenségi körömet gyarapítják. (Régi és új ismerősök egyaránt.)

A hozzászólást Eve összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 28, 2012 7:08 am-kor.
Eve
Halandó
Halandó

Titulus : Anyatigris
Kor : 43

Hozzászólások száma : 127

Témanyitás  Delilah Jones on Kedd Ápr. 24, 2012 11:26 pm

Kitartó barát kerestetik, aki mániákusan rágja a kari fülét, hogy éljen már egy kicsit nagyobb lábon és a korának megfelelően. Nemben, korban nem válogatok, szerintem kitaláljuk a hogyant és a miértet; szabad a vásár : )

megvagyok, köszöntem Smile
Delilah Jones
Boszorka
Boszorka

Kor : 27

Hozzászólások száma : 45

Témanyitás  Delilah Jones on Kedd Jún. 26, 2012 11:21 pm

Hát, ha senki más akkor megint én, színesítgetném kis karakterem életét. Ennek fényében keresek:

- egyetemi ismerősöket, legyen az barát, vagy ellenség (értsd: Lilah-hoz hasonló stréber, de szeretni való buzgómócsingókat, vagy lusta disznókat, akik szeretik felbosszantani miss pedánst, vagy igazából bárkit, aki hasonló ismeretségre vágyik)
- praktizáló pszichológust (nem, nem kell kezelni, még...;D), akinél idővel esetleg gyakornokoskodhatnánk (vagy bárki mást, aki valamily módon kapcsolódik ezen területhez)
- és ha már lúd, legyen kövér, mazochista és/vagy kihívást szerető szerencsétleneknek kiadó akár egy udvarló posztja is, legyen az ismeretség új, vagy akár régi, nehézségekkel mindenesetre muszáj számolni, és minél komplikáltabb az ügy, annál jobb.

Ha valakinek ötlete támad bármelyik ponthoz ne fogja vissza magát, rugalmasan állok minden javaslathoz; PMben várom a lelkes delikvenseket, ha valaki megszán (:
Delilah Jones
Boszorka
Boszorka

Kor : 27

Hozzászólások száma : 45

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Szer. Nov. 28, 2012 1:39 pm

Mac kapcsola ötletei "halál listája": Twisted Evil

• Rettegett Árnyőr, aki mondjuk a fényőrzőmet üldözi vagy ami jólesik. A lényeg, hogy környékezzen meg valamilyen indoknál fogva.
  • Azon Boszorkányok jelentkezését várom, akik valamilyen okkult jeles napon szeánszot tartanának vagy csak véletlenül lelepleződnének előttem, így tudomást szerezhetnék arról, hogy mi bizony hasonszőrűek vagyunk! Jelige: Nem akarok egyedül varázsolni
  • Keresem azt a Démont, aki a rossz útra próbálna még inkább csábítani ilyen vagy olyan, furmányos módszerekkel. Wink Illetve gőzerővel kutatom a családommal végző démont is. JK karakternek szívesebben örülnék, de ha nem lesz rá önként jelentkező, NJKt faragok belőle. xD
  • Fényőrt akarok! Nők lehetőleg kíméljenek, mert itt bizony csak egy dudás van a csárdában és az én vagyok! A férfiakkal ellenben hajlandó vagyok tárgyalásokat kezdeményezni a "ki a főnök" téma megvitatásáról.
  • Bármilyen Halandót, aki lehet a középiskolás osztálytársam, a könyvtárban rendszeresen látott ismeretlen ismerősöm vagy csak a postás, a gázos vagy a villanyszerelő. Razz Itt a lehetőségek tárháza szinte végtelen!

Szeretnél velem kapcsolatba kerülni? Esetleg régóta ismerjük egymás? Frissítsd fel az emlékezetemet egy PM-mel! Wink
Mackayla Sullivan

Titulus : sochiopathic rainbow girl
Kor : 31

Hozzászólások száma : 34

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére